Debuut jeugd teams Verdiende puntendeling Blauw Wit en M W w Veertiende. „Nacht van Holten" 3 Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Programma Sporthal Kantine voor hockeyclub HOLTENS NIEUWSBLAD T.T.V. HOLTEN PUPILLEN SENIOREN Programma „Blauw Wit' KNIPTIP Programma s.v. „Holten' DONDERDAG 29 SEPTEMBER 1983 Swift - Jongensteam 9-1 In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen maakten het jeugdteam zijn kompetitiede buut. AI de vorige avond waren ze met deze wedstrijd bezig, dus het was te begrijpen dat ze in het begin stijf stonden van de zenuwen. Harry Rensen beet de spits af, maar ging mede door te zenuwachtig en te krampach tig spel kansloos ten onder en ook Henk-Jan Beldman was riet bij machte om een vuist te ma ken en zodoende een punt te veroveren. Dennis Damen begon hoopvol door een game op zijn naam te brengen maar toch ging de wedstrijd op het nipper tje alsnog verloren. Het dubbel spel, met Harry en Dennis, was nog wat onwennig en zij liepen elkaar dan ook regelmatig in de weg, maar dat zal in de toe komst wel beter worden. Ook in de navolgende partij waren de zenuwen de jongens nog de baas, alleen Dennis wist het toch weer tot een game-overwin- ning te brengen. Uiteindelijk wist Harry de Holtense eer te redden door zijn laatste set in winst om te zetten. Meisjesteam - Trias 3-7 Ook het meisjesteam, bestaande j uit Anita en Karin Beldman, i alsmede Ans Kolkman, maakte in deze thuiswedstrijd hun de buut. In vele wedstrijden ging de strijd lang gelijk op maar toch gingen de beslissende pun ten naar de meisjes uit Twello. Het dubbelspel was wel de meest spannende partij want tot 18-20 stónden Karin en Anita nog voor, maar in de verlenging ging alsnog de winst naar de te genstander, 21-23. Wel wisten Ans, Anita en Karin elk een partij te winnen zodat hun de buut redelijk genoemd kon wor den. Programma jeugd komend weekend (1 okt.): Holten jon- gens-Olst, Holten meisjes-De Toekomst. Beide wedstrijden be- ginnen om 14.30 uur, vrij toe gang in de gymzaal Vrijheid slaan. Resultaten oefenwedstrijden: MTC-Holten 2 5-5, MTC-Holten 3 6-4, MTC-Holten 4 4-6, DTTC-Holten 1 5-5, DTTC-Hol- ten 2 4-6, DTTC-Holten 3 6-4, DTTC-Holten 4 64. Programma senioren: 3/10: DTTC-Holten 2, Holten 3- MTC. 4/10: H.J.Z.-Holten 1, Ze venhuizen-Holten 4, Holten 5- A.B.S. Nijverdal Fl-Blauw Wit'66 Fl. Ook tegen Nijverdal kwam Blauw Wit bijna niet in de wed strijd voor. Bij de rust was de stand reeds 2-0, waarna Nijver dal snel uitliep naar 4-0. Een ei gen inzet van een Nijverdal spe ler bracht de stand op 4-1. In de slotfase scoorde Nijverdal nog een keer. Toch is er bij de Blauw Wit-jongens een opgaande lijn te zien. Doorgaan jongens, het eerste puntje komt dan ook! Blauw Wit'66 D2-Excelsior'31 D5. Direkt na de aftrap nam Blauw Wit 2-Eversberg 2. Het tweede dat deze middag niet op volle sterkste kon aantreden we gens blessures en diensplicht had het tegen de gasten uit Nij verdal moeilijk. De partijen wa ren volkomen aan elkaar ge waagd en beide probeerden met goed combinatiespel en snelle uitvallen tot scoren te komen. Jan Verveda schoot enkele ke ren van plm. 20 meter hard op doel maar de Eversbergdoelman stond op de juiste plaats. Rust 0-0. De tweede helft begonnen de gasten met een sterk offensief dat na enkele minuten resul teerde in de openingstreffer (0-1) Blauw Wit trok hierna sterk ten aanval en E. ten Velde die een prima partij speelde zorgde met een prachtig doelpunt voor de gelijkmaker (1-1). Met nog vier minuten te gaan leek het er op dat het 1-1 zou blijven maar toch pakte Evers- berg de volle winst toen een van de aanvallers vanaf de mid denlijn er van tussen ging en zonder dat een Blauw Witter hem afstopte kon scoren (1-2). SW 3-Blauw Wit 3. Blauw Wit 3 dat het in Sibculo moest op nemen tegen SW 3 was echt wel van goede wil, creëerde ook enkele kansen maar technisch was SW de betere ploeg. De thuisclub kwam heel gelukkig op 1-0 toen Richard met een te rugspeelbal z'n eigen doelman kansloos liet (1-0) Blauw Wit was hierdoor aangeslagen en hiervan profiteerden de gasthe ren op doeltreffende wijze (2-0). Na de rust liep het bij Blauw Wit beter. SW kwam in het nauw maar wist halverwege de 2e helft een tegentreffer te voor komen door ongeoorloofd spel binnen de 16 meter. De penalty werd door Gerard feilloos benut (2-1) Blauw Wit zag het hierna weer zitten en kwam met goed aanvallend spel door Hans v.d. Plet langszij (2-2). Vlak voor tijd kreeg Gerard nog een mooie kans om de volle buit te pak ken maar z'n harde schuiver ging rakelings naast. Blauw Wit 4-Excelsior 12. Van meet af kwamen de Rijssenaren onder druk en al na enkele mi nuten op achterstand door een doelpunt van H. Hulsman, waar bij de doelman niet geheel vrij uit ging. Toen vrij snel daarna Mannes Scholman met een neusblessure (die achter af bleek mee te vallen) moest uitvallen en er enkele omzettingen nood zakelijk waren was de snit er bij Blauw Wit even uit. Na plm. vijf minuten liep het weer. „ge smeerd" en voor rust bepaalde J. Vrugteveen de stand op 2-0. Na de thee kwam Excelsior er niet meer aan te pas en bracht Blauw Wit met 3 doelpunten van Vrugteveen en 1 van Teun Schuppert (strafschop) de eind stand op 6-0. 'n Hele beste beurt van deze nog jonge ploeg! Enter Vooruit 7-Blauw Wit 5. Om de verrassing maar gelijk weg te nemen: weer winst voor de Blauw Witters 2-3. Het war me weer speelde de Bla. Witters in de le helft danig parten en ondanks hard zwoegen en zwe ten was het bij rust 1-0 voor „E.V.". Na de thee startten de Blauw Witters met een geweldig offensief dat door de gastheren slechts door overtredingen ge stopt kon worden. Bij een hier van kende de scheidsrechter een indirecte vrije trap toe die uit een tikje van Renger Velthuis door Seino Lohuis steenhard werd ingeknald (1-1). Blauw Wit was hierna de betere ploeg maar zo als het in zo'n situatie zo vaak gaat kwam E.V. uit een counter op 2-1. De wedstrijd leek beslist maar Blauw Wit dacht daar heel anders over en in twee minuten schoot Bertus Rietberg 2 keer raak en bracht de eindstand op 3-2. Van Bertus zullen we in de toekomst zeker nog meer horen; Blauw Wit 6-Rietvogels 3. Na in deze competitie met 2 sterke tegenstanders geconfronteerd te zijn leken de gasten uit Almelo wat gemakkelijker. Vanaf het beginsignaal van de goed lei dende scheidsrechter Wim Beld man trok Blauw Wit het initia tief naar zich toe en werden de vogels onder druk gezet. Blauw Wit combineerde vlot over de vleugels met prima voorzetten en mooie kopballen maar voncl onder de lat een zeer betrouw bare doelman die elke bal „plukte" voordat een Blauw Wit ter het hoofd tegen kon zetten. Na verloop van de wedstrijd ver zwakte Blauw Wit en tegen het einde van de eerste helft kwam Rietvogels uit een eerst nog af geslagen aanval op 1-0. Na de rust een hard werkend Blauw Wit dat haar aanvallen zag stranden op een hechte ver dediging. De gasten moesten het hebben van counters die zeer gevaarlijk waren maar doelman Ron Hulleman wist door op tijd uitlopen doelpunten te voorko men. Halverwege de 2e helft was hij echter kansloos bij een snelle uitval van de vogels (1-2). Ondanks deze 2-0 achterstand bleef Blauw Wit aandringen maar schoten van Wim Paal man, Wim Stam en Wim Riet man misten op een haar na doel. In de allerlaatste minuut redde Wim Veldhuis voor z'n club de eer uit een op maat voorzet van Wim Paalman. Blauw Wit het initiatief in han den, om het de gehele wedstrijd niet meer uit handen te geven. Er werd goed samen gespeeld, de middenvelders sloten goed aan. Johan Immink wist met een daverende knal het eerste doelpunt te scoren, waarna mid- voor Remon een zuivere hattrick maakte. Rust 4-0. Na de pauze bleef Blauw Wit aanvallen, maar toch kon Excelsior nu ook en kele malen gevaarlijk worden. Henk Jan was vandaag echter niet te passeren. Pim organi seerde de verdediging goed, ter wijl Ronnie, Martfjn en Remco goed naar Pim luisterden. Re mon en Hans konden ieder nog éénmaal scoren, ook Han kreeg op aangeven van Eddy nog een paar kansen maar het bleef 6-0. Des E2-Blauw Wit'66 El. In de ze wedstrijd van het Blauw Wit zevental zijn de punten terecht in Nijverdal gebleven. Blauw Wit probeerde het wel, vooral in de eerste helft, maar Des had meer overzicht. Bij een counter wist Blauw Wit toch nog de leiding te nemen, wat ook de ruststand was. Ook na de pauze speelde Des beter, er werd vooral beter samengespeeld en op doel ge schoten. Dit overwicht leidde tot drie doelpunten. Eindstand 3-1. Een door blessures verzwakt Blauw Wit heeft afgelopen za terdag in een gelijkopgaande strijd met 1-1 gelijk gespeeld tegen MW '69 uit Marle. Bij de rust was deze stand al bereikt en hoewel beide teams in de 2e helft nog wel mogelijkheden kregen scoorden ze niet. Blauw Wit begon met 2 be langrijke mensen aan de kant want zowel Jan Harbers (lies-blessure) als Hans Stam (enkelkwetsuur) waren niet in staat om te spelen. Trainer Scholten was hierdoor gedwon gen enige omzettingen aan te bréngen en Jan Ros nam de opengevallen plaats op het mid denveld in. Ondanks al deze be sognes bleek in het eerste kwar tier Blauw Wit geenszins de mindere, maar toch kwam men in de 12e minuut op achterstand toen Henri Stam op het midden veld balverlies leed, een snelle pass volgde en Bert Hazelhorst toonde opnieuw aan een koele afinaker te zijn. Onhoudbaar voor van Dijk ging de bal tegen de touwen (0-1). Blauw Wit bleef ook na deze treffer volhardden in aardig voetbal, maar zonder pressie, waardoor men de MW-defensie slechts zelden in grote proble men bracht en wanneer dat soms gebeurde dan toonde de keeper van de gasten zijn niet geringe kwaliteiten. In de 32e minuut trof de thuisclub opnieuw een slag toen Jan Paalman die even daarvoor aan het hoofd was geraakt, enigszins dizzy het speelveld moest verlaten. Jan Verveda, hij speelde daarvoor al in het 2e, was zijn vervanger. Na deze wis sel kreeg Blauw Wit wat meer aanvallende impulsen maar ver der dan 2 buitenspeldoelpunten leidde dit niet. Met name het tweede was een duidelijk geval van twijfel, maar de enthousiast vlaggende MW-grensrechter werd braaf door arbiter Albersen gevolgd in zijn beslissingen. De ze arbiter, die daarvoor al een waarschuwing had gegeven aan Koldewé van MW, waarvan de reden iedereen volledig onduide lijk was, zou nog een hoofdrol zonder applaus gaan spelen in deze wedstrijd. In de 44e minuut werd een Blauw Wit speler in het straf schopgebied ietwat gehinderd en tot ontzetting van MW en ver bazing van Blauw Wit ging de bal op de stip. Fred Hulleman liet zich deze buitenkans niet ontnemen en versloeg doelman Reimink met een beheerste lage bal. (1-1). In de resterende tijd tot de pauze dreigde de zaak, vooral door het zwakke optre den van de scheidsrechter, die geen enkel gevoel voor de wed strijd toonde, bijna te ontsporen, maar gelukkig kreeg het ge zonde verstand weer tijdig de overhand. Na de pauze opnieuw een gelijkopgaande strijd, waarin Blauw Wit in de beginfase de betere kansen kreeg, met name door het sterke spel van Henk Aanstoot, die zelf na een solo in de 24e minuut op de paal schoot, en die Harry Kolkman en Richard Beldman in kans rijke positie bracht, maar hun schoten gingen over en naast. Aan de ander kant moest Eddy van Dijk enige keren redding brengen op harde schoten van de MW-ers. Al met al een ver diende puntendeling, die ont sierd werd door een zwakke scheidsrechter Albersen. Stand le klasse: DOS 3-6, Dene kamp 3-5, Blauw Wit 3-4, Olden- zaal 34, Markvogels 34, ZW 3- 3, Vesos 3-3, MW 3-3, Rietvo gels 3-2, Sportlust 3-1, Boswinkel 3-0, Daarle 3-0. De Hockeyclub Holten heeft vergunning gekregen voor de bouw van een kantine bij de velden in het Sportdal. Het gaat hier om een demontabele behui zing die t.z.t. eventueel kan meeverhuizen naar 't Vletgoor waar in de nog te realiseren der de fase plaats is ingeruimd voor de hockeysport. Overigens zal dan opnieuw een vergunning moeten worden aangevraagd. Senioren: S.C. Daarle 1-Blauw Wit 1 2.30 u. V. 1.00 u; MW'69 2-Blauw Wit 2 12.45 u. V. 11.45 u; Blauw Wit 3-ASV 2 2.30 u; Enter V 6-Blauw Wit 4 12.45 u. V. 11.45 u; Blauw Wit 5-Markvo- gels 3 12.45 u; DVO 6-Blauw Wit 6 11.00 u. V. 10.00 u; Blauw Wit 7-Eversberg 4 12.45 u; Den Ham 7-Blauw Wit 8 12.30 u. V 11.30 u. Junioren: Blauw Wit Al - vrij. Blauw Wit Bl-Wierden BI 1.00 u; Markvogels Bl-Blauw Wit B2 12.30 11.15 u; Sp. Rijssen B2- Blauw Wit B3 11.00 10.15 u; Blauw Wit Cl-Sp. Rijssen Cl 12.45; SVZW C3-Blauw Wit C2 9.00 8.15 u. Pupillen: Blauw Wit Dl-Holten Dl 10.00 u; Enter V. D2-Blauw Wit D2 10.00 u. V. 9.15 u; Blauw Wit El is vrij. DES Fl-Blauw Wit Fl 10.00 u. V. 9.15 u. Blauw Wit naar Daarle. Over morgen moet het le elftal van Blauw Wit de strijd aanbinden met de Sc. Daarle. De gastheren zijn de competitie slecht begon nen en zullen zeker revanche willen nemen voor hun zeer on verwachte 4-0 nederlaag tegen het zwakke Rietvogels. De man nen van trainer Scholten zijn dus gewaarschuwd. Nó de ge lijke spelen tegen ZW en Marle van de afgelopen weken mogen zij zich echter geen puntenver lies meer veroorloven, indien ze bovenin mee willen blijven draaien. Zaalvoetbal: Donderdag 6 okt. 22.00 uur Sporthal „de Marke" Hengevelde: SWN 3-Blauw Wit 2. Vrijdag 7 okt. 21.00 uur: Spor thal Twickelcollege Hengelo Paddock 1-Blauw Wit 1. Ook een camera vraagt wat onderhoud: het is verstandig zo nu en dan de buitenkant en lenzen schoon te c maken, Vroomshoopse Boys Al-Holten Al In een matige maar soms ook wel spannende wedstrijd heeft Holten Al het eerste punt be haald. De wedstrijd begon met aanvallen van Vroomshoop, maar in de 10e minuut kwam Rob vrij op rechts en gaf een voorzet op maat, waaruit Jan W met een kopbal Holten op een 0-1 voorsprong bracht. Tot de rust ging het spel toen veel te traag verder, waarbij op het middenveld te weinig werd ge stoord, zodat Vr.hoop telkens weer gevaarlijk op kon komen. Na rust nam Holten het spel over en ging meteen in de aan val, en in de 3e minuut was het weer Rob die uit een voorzet Jan W de 2e goal liet aanteke nen, (0-2). Holten had toen het spel in handen, maar in de 14e minuut stond onze verdediging even te slapen en de tegentreffer was een feit 1-2. 1 minuut later schoot een van de gastheren Holten Dl-Hector Dl. Na twee fraaie overwinningen kreeg Hol ten mede-koploper Hector op bezoek. Deze ploeg werd ge vreesd door zijn gevaarlijke voorhoede. Holten pakte de za ken van af het begin goed aan, zodat Hector geregeld onder druk kwam te staan. Dit resul teerde al snel in een 2-0 voor sprong vooral Holten. Na rust stoomde Holten door, zodat het al gauw 3-0 werd. Het werd toch nog 3-1, maar hierna bracht Hol ten uit twee prachtige doelpun ten de eindstand op 5-1. DES D2-HoIten D2. Holten D2 heeft in Nijverdal een verdiende 54 nederlaag geleden. Niet door de verdienste van DES, maar omdat de voorhoede van Holten vele kansen op doelpunten lie ten liggen. Hopelijk gaat het volgende week weer wat beter. Holten El-Haarle El. Holten heeft vrij gemakkelijk gewonnen van Haarle. Door de terugkeer van Erik in de achterhoede ver liep alles naar wens. Hierdoor kreeg Haarle weinig kansen, zo dat Holten vanuit de verdedi ging vele kansen benutten, het .resulteerde tenslotte in een ver diende 6-0 overwinning. DES Fl-Holten Fl. Met goed voetbal werd DES onder druk gezet. Uit de vele corners werd direct al tweemaal gescoord. De ruststand brak aan met een 3-0 voorsprong. DES deed nog wel wat terug, maar dat resulteerde niet in een doelpunt. Holten scoorde nog wel twee keer, zo dat het uiteindelijk 5-0 werd. Hulsense Boys El-Holten El. In het begin van de wedstrijd was Holten de betere ploeg maar er werd niet gescoord, al hoewel er zeker twee doelpun- trijpe kansen waren. Voor rust scoorde Hulsen twee maal. Het werd tenslotte 3-0 voor Hulsen, dat hiermee aantaoonde een sterke ploeg te zijn. Excelsior E5-Holten E3. De derde achtereenvolgende wed strijd werd in winst omgezet. Het werd een fraaie 10-0 over winning, waarmee de jongens van Holten E3 boven aan staan op de ranglijst. Holten F2-Excelsior F3. Ook de derde wedstrijd bracht de volle winst op. Een fel offensief werd ingezet op het Excelsior doel, wat al gauw een 2-0 voor sprong opleverde. Na de rust werd de druk nog groter, zodat het uiteindelijk een 6-0 overwin ning werd. De pupillen van Hol ten F2 waren in een dolle bui door het behaalde resultaat. Holten F3-Omhoog F2. De al lerjongsten van de S.V. Holten begonnen hun competitie met een 1-0 overwinning op Enter. Nu tegen Omhoog werd het een 1-2 nederlaag. De gasten kwa men op voorsprong, maar al gauw werd het gelijk. Toch wist Omhoog nog te scoren, zodat ze met een overwinning naar huis terugkeerden. van afstand, waar Tom zich he lemaal op verkeek, en de bal lag weer in het net, 2-2. Vrooms hoop zette toen alles op de aan val, en Holten had moeite deze tegenslag te verwerken, maar tot scoren kwamen geen van beide meer, zodat de wedstrijd eindigde in een 2-2 gelijke stand. Holten Bl-Haarle BI In deze wedstrijd was Holten toch de betere ploeg. De Rood Zwarten gingen vanaf het begin in de aanval, wat resulteerde in een 1-0 voorsprong, toen een ko gel van Sven, van de lat terug ketste gaf Arjan met een ge plaatste schuiver de keeper het nakijken (1-0). Hierna verslapte het spel van Holten, zodat Haar le weer op gelijk voet kwam 1-1. Na de rust begon Holten beter te draaien, (2-1). Hierna was het met Haarle gebeurd. Het werd tenslotte een dik verdiende 4-1 overwinning, 't was voor BI de derde op rij.. Holten B3-Rijssen B2 Holten B3 heeft na een slecht gespeelde eerste helft toch een ruime overwinning behaald. Met de rust was de stand nog 1-1. Met de regelmaat van de klok werd de stand opgevoerd tot 7- 1. Doordat de aandacht in de laatste minuten verslapte kon den de Rijssenaren nog tegen scoren. Uitslag 7-1. Omhoog B2-Holten B2 Holten behaalde afgelopen za terdag een ruime overwinning op het zwak spelende Omhoog. Het werd maar liefst een 9-0 overwinning, wat eigenlijk nog te weinig was, gezien de gemiste doelrijpe kansen. Voor rust stond het al 3-0 voor Holten. Na de rust werd Omhoog geheel weg gespeeld, zodat Holten door deze overwinning op een ver diende eerste plaats staat. Rietvogels Cl-Holten Cl Holten werkte in deze wed strijd keihard, maar het spelpeil was echter zeer slecht. Na onge veer een kwartier spelen, scoor de Rietvogels 1-0 door een kei harde schuiver. Vijf minuten la ter was het echter alweer gelijk door een prachtig afstandsschot. In de tweede helft golfde het spel op en neer doch Rietvogels bracht de stand weer 2-1. 2-1 Holten zag toch nog kans om op gelijke hoogte te komen. Een verdiend gelijk spel. DOS 37 c3-Holten c3 In de eerste tien minuten was Holten zeer gevaarlijk, helaas werden veel kansen gemist. Maar in de 20e minuut scoorde Holten het eerste doelpunt. Daarna nam DOS het initiatief over wat niet resulteerde in een doelpunt. Door het goede spel van de voorhoede werd het al gauw 0-2 voor Holten. DOS kwam nog wel op een 1-2 stand, maar de Holten boys wonnen tenslotte royaal met 4-1. Senioren: Heeten 1 - Holten 1 14.30 u.; Tukkers 3 - Holten 2 10.00 u. V. 8.30 u.; Haarle 3 - Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u;Holten 4 - Almelo 3 10.00 u.;Holten 5 - Haarle 4 10.00 u.; Luctor 5 - Holten 6 9.00 u. V. 8.00 u.; TVC 4 - Holten 7 10.45 u. V. 9.30 u.;Holten 8 - RKSV 3 10.45 u.; Holten 9 - De Zweef 8 10.00 u.; Haarle 5 - Hol ten 10 10.00 u. V. 9.00 u.; Riet vogels 5 - Holten 11 9.00 u. V. 8.00 u.; Holten 12 - SOS 5 9.00 u.; Holten 13 - Nijverdal 5 10.30 u. Junioren Holten A 1 - Voorwaarts A 1 14.30 u.; Holten A 2 - Haarle A 2 14.30 u.; Tukkers B 1 - Holten B 1 14.30 u. V. 13.00 u.; Holten B 2 - SWN B 2 11.15 u.; Enter B 2 - Holten B 3 14.30 u. V. 13.30 u.; Holten C 1 - Stevo C 1 14.30 u.; Wierden C 2 - Holten C 2 10.15 u. V. 9.30 u.; Holten C 3 - SWN C4 11.30 u. Pupillen: Blauw Wit D 1 - Holten D 1 10.00 u.; Holten D 2 - De Zweef D 2 10.00 u.; SWN E 1. - Hol ten E 1 10.45 u. V. 10.15 u.; Hol ten E 2 - SWN E 2 10.00 u.; Holten E 3 - Haarle E 2 11.15 u.; Holten F 1 - SWN F 2 11.00 u.; Markvogels F 1 - Holten F 2 11.00 u. V. 10.30 u.; Holten D 3 en F 3 zy'n vrij. In de nacht van 8 op 9 oktober organiseert de M.A.C. „De Holterberg" voor de 14e keer de bekende puzzelrit „Nacht om Holten". Aan deze rit, die volgens routebeschrijving zal worden gereden kan iedereen meedoen. De gemiddelde snelheid bedraagt 24 kilometer per uur. De start is vanaf 20.00 uur bij clubcafé „De Biester" in de Sta tionsstraat, terwijl de rustpauze van een uur en het eindpunt in en bij zaal „Vosman" is. Tijdens de pauze en na afloop draai tin zaal „Vosman" het rad van avontuur waarmee een groot aantal prachtige prijzen zijn te winnen. Tijdens de rit zal ergens in het parcours aan de deelne mers gratis koffie worden aange boden. Alle deelnemers ontvan gen als herinnering een rally bord en een jaarschildje en zoals altijd zullen de dames en heren die met de beste resultaten uit de bus komen beloond worden met waardevolle prijzen. In schrijven btf de start is moge lijk. voor de week van 1 oktober 1983 tot en met 7 oktober 1983. zaterdag 9.00-18.00 G. v. Zon 19.00-20.00 Gütlich maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.30 badmintonclub Holten ^instruktielokaal; 19.00-21.00 S.V. Holten afd. schaken, dinsdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-22.30 Mintonette 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit'66 woensdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 badmintonclub Holten donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 16.30-22.00 S.V. Holten, afd. handbal 22.00-23.30 S.V. Holten, All Stars, vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 Mintonette

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 7