premie-A-koopwoningen in Holten Holten veilig Voorlichtingsavond Bouwfonds op dinsdag 3 mei van 16.00-21.00 uur Clubkampioenschap tafeltennis EIGEN GEBAKKEN BESCHUIT. Resultaten sv Holten Resultaten s.v. Holten WEET U HOE 'T SMAAKT? Blauw Wit 4 kampioen!!! Schaakrubriek Nijkamp JUNIOREN jj| - nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten MOTO CROSS HOLTEN ORANJEBOLLEN EN BEVLAGD GEBAK 1 DONDERDAG 28 APRIL 1983 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 kaiiai slaapkamer 1 slaapkamers 1 slaapkamer 2 le verdieping begane grond In Holten, plan 'De Haar' aan het Köllingserf, bouwen wij 7 premie-A-koopw'oningen. Het worden ruime woningen met goede isolatie-voorzieningen. Met voor- en achtertuin en bij de hoekwoningen een carport. Koopprijzen v.a. 129.000,- v.o.n., incl. eigen grond. Nu kopen is extra voordelig: 1. Op deze huizen geeft de overheid nog de oude (dus hoge rijksbijdrage). Die is afhankelijk van uw inkomen maximaal 8.400,- en minimaal 4.500,-. 2. De hypotheekrente is nu laag. Met de Bouwfonds Rente-Rust Hypotheek houdt u 'm laag gedurende de hele looptijd. Ook met een Bouwfonds 10 jaar vast hypotheek zit u voorlopig op rozen. 3. Bovendien krijgt elke koper Van een Bouwfonds-woning de WoonWaarborg, een unieke verzekering, die het wonen beschermt. Belangstelling? Kom dan dinsdag 3 mei a.s. naar Hotel Vosman, Oranjestraat 38, Holten, tussen 16.00-21.00 uur. Verhinderd? Vraag dan docu mentatie aan bij het Bouwfonds infocentrum Enschede, tel. 053-31 30 90 of stuurde coupon in. Coupon Stuur mij s.v.p. documentatie over premie-koopwoningen in Holten. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: In gesloten envelop zonder post zegel zenden aan Bouwfonds, Antwoordnummer 409, 7500 VB Enschede. Het Holtense clubkampioen schap tefeltennis bij de senioren is dit jaar gewonnen door Nico Valk. In een zeer spannende fi nale versloeg Nico Valk de zeer gemotiveerde Ronnie Hulleman met de setstanden 21-18, 20-22, 21-14. Omdat Nico in de compe titie in een hogere klasse uit komt moest hij Ronnie zeven punten voorsprong geven. Deze punten-handicap bracht hem - Voor de bekerwedstrijden werden afgelopen week twee wedstrijden gespeeld. B. Beijer versloeg E. Gervedink Nijhuis en plaatste zich voor de halve finale tegen L. Griffioen. J. Mid- delink plaatste zich na een wat gelukkige zege op M. Hage reeds voor de finale. Voor de interne competitie, die nu bijna aan zijn eind is, wer den de volgende resultaten ge boekt: H. v. Beek-J. Scheperman xhrxh, J. Schipper-J. Roele 1-0, B. v. Beek-W. v. Oyen 1-0, D. v. Beek- ;E. R. Gervedink Va-Va, H. t. Brinke-D. v.d. Knaap 0-1, W. v. Rijssen-L. Griffioen 0-1, T. v. „Oyen-T. v. Lindenberg 1-0, J. de -Vries-H. v. Oyen V2-V2. vooral in de 2e set danig in de problemen. De strijd om de der de en vierde plaats ging tussen Rien Lammertink en Arjan Hak- kert. Beide spelers waren- als eerste in hun poule geëindigd maar moesten nu met een min dere klassering genoegen nemen. Arjan moest Rien vijf punten voorsprong geven. Zelfs met z'n „gemene" opslag wist hij de ze ge niet naar zich toe te trekken, hetgeen resulteerde in een derde plaats voor Rien en een vierde plaats voor Arjan. De nieuwko mer Andries Dangremond uit Rijssen is een goede aanwinst voor de club getuige zijn prima 12e plaats. Ook de oudste deel nemer (rond 50) Chris Schone- berg trok fel van leer. Al met al kan worden teruggeblikt op een zeer geslaagd en sportief verlo pen toernooi dat uitstekend was georganiseerd door Henk Hen driks en Nico Valk. Nico, einde lijk na jarenlange training en to meloze inzet de kroon op je sportieve loopbaan. Direkt klaar foto's kun je al tijdens de vakantie in je logboek plakken. Dan is 't vakantie-album klaar als je thuiskomt! Koninginnedag: regio cross 1 mei: regio jeugdcross Training vanaf 10.00 uur Aanvang: Cross beide dagen 12.30 uur. Op ambachtelijke wijze gebakken. Waarvoor de beste grondstoffen worden gebruikt. Waarin een grote dosis vakmanschap is verwerkt. Zo dat u kunt proeven dat het nog alle maal ECHT smaakt. Als vanouds, onovertroffen. Uw Echte Bakker bakt ze nog zelf, daar kunt u ze krijgen. Eigengebak ken beschuit - voor een nog betere goeiemorgen! Achter in de week Brood- en Banketbakkerij Dijkerhoekseweg 2 - Tel. 13 01 Dorpsstraat 16 - Tel. 37 03 HOLTEN Enter Vooruit 7-Blauw Wit 4: 0- 2. Zoals werd verwacht is het Blauw Wit 4 afgelopen zaterdag 23/4 gelukt het kampioenschap en daarmede promotie naar de 3e klasse van de TVB binnen te halen. In de uitwedstrijd tegen Enter Vooruit 7 werd een 0-2 ze ge behaald. Met deze zege werd tevens revanche genomen voor de enige nederlaag die dit sei zoen werd geleden, tw. 2-3 in de thuiswedstrijd tegen datzelfde Enter V.7. In Enter liet het vier de er echter geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Vanaf het beginsignaal werd on der luide aanmoedigingen van de meegekomen dames Enter V. onder druk gezet, er kwamen wel kansen, maar de goede kee per van Enter V. wist het eerste half uur zijn doel nog schoon te houden. Tien minuten voor de rust moest hij echter zwichten toen hij na een goede Blauw Witraanval het van dichtbij door Bertus Rietberg afgevuurde schot in een reflex nog wel kon stoppen, echter niet klemvast, waarna good-old Anton Beldsnij- der de terugspringende bal laag in de hoek drukte (0-1). Enter V. probeerde nog wel wat terug te doen, doch de Blauw Witte ver dediging met aan het hoofd Jan Lohuis gaf geen krimp. Toen di rekt na rust de linksback van Enter V. uit een lage voorzet van links zo vriendelijk was de bal loeihard in eigen doel te ko gelen (0-2) was de strijd beslist en ging de wedstrijd is de be kende nachtkaars uit. Blauw Wit consolideerde rustig de ver kregen voorsprong en Enter V. was niet bij machte daarin ver andering aan te brengen. Direkt na het eindsignaal werden de spelers in de bloemetjes gezet door de dames en tevens door tegenstander Enter Vooruit. In het clubhuis in Holten voegde voorzitter Welink daar de feleci- taties van het bestuur met bij behorende bloemen aan toe. Na nog een gezellige „borrel" werd 's avonds bij de Poppe door het elftal het kampioenschap verder gevierd met een gezellig etentje en uiteraard de bijbehorende drankjes. Tot slot nog wat gege vens over het succesvolle sei zoen van het vierde elftal: Met nog 2 (thuis)wedstrijden te spe len zijn 27 punten behaald uit 16 wedstrijden. In de eerste competitiehelft moest dit nieuw geformeerde elftal blijkbaar nog wat wennen aan elkaar, want toen moesten de 5 verliespunten werden geïncasseerd. De 7 re- tumwedstrijden die tot nu toe werden gespeeld werden alle maal overtuigend gewonnen met de veelzeggende doelcijfers van 29 voor en slechts 2 tegen (een compliment voor keeper en ver dediging!). Voorts is nog aardig te vermelden dat, met uitzonde ring van de keeper (hopelijk krijgt hij via een penalty nog de kans), alle spelers 1 of meer doelpunten hebben gescoord! De volgende spelers wisten dit kam pioenschap te realiseren: Ab Aaftink, Jan Kors, Jan Lohuis, Mannes Scholman (tevens lei der), Jan Aanstoot, Wilco Dik kers (aanv.), Gert Paalman, Jan van de Berg, Bertus Rietberg, Gerard Kolkman, Anton Belds- nijder, Johan Stam, Dirk Jan Schuppert en Gerrit Dikkers. In een uitermate zwakke vertoning, waarbij het resultaat veel ver goedde, is Holten er in geslaagd Heino een 3-0 nederlaag te bezor gen. Hiermee is het 4e klasserschap praktisch veilig gesteld. Met name de jeugdige doelman Erwin Stukker had een belangrijk aan deel in het resultaat via enkele uitstekende reddingen in een voor Holten moeilijke fase van de wedstrijd. Holten B2 speelde donderdag in de stromende regen tegen Hec tor B2. Een heel ander Hector B2 dan dat waarvan men enkele weken geleden met 7-3 had ge wonnen. Nu moest B2 op de te nen lopen om de Goorrenaren bij te houden. Drie maal kwam men op achterstand 3 maal vochten ze terug. Einduitslag 3- 3. Zaterdag kwam het een plaats lager staande Excelsior B3 op bezoek. Nu scheen de zon volop, maar dat had helaas wei nig positieve invloed op het spel. In de nog redelijke eerste helft kon Holten één keer sco ren, dat deed Arjan vanaf de 11 meter stip. De tweede helft was een stuk slechter. Holten en Ex celsior deden hierin weinig voor elkaar onder. Gelukkig kon Hol ten met enkele uitvallen via hun gevaarlijke spitsen nu opeens wel scoren. Albert, Paul en Ar jan zorgden zo voor de wat ge flatteerde 4-0 uitslag. Almelo 2-Holten 2 3-2. Holten, dat met een verrassingsopstel ling aantrad moest de eer aan Almelo laten. Almelo had meer belang bij een goeie uitslag dan de bezoekers, want zij verkeren nog in ernstige degradatiezor- gen. Enter 3-Holten 4 7-0. Holten 4 werd getrakteerd op de grootste seizoen-nederlaag. Geheel onge ïnspireerd liepen de Holtenaren de verplichte 90 minuten geen stap meer dan nodig. Enter daarentegen wilde revanche op de 2-0 nederlaag eerder dit jaar. SOS 4-Holten 6 4-2. Een ma tige vertoning van roodzwarte zijde. Duidelijk was dat hier geen belangen meer op het spel stonden. In de slotfase had Her man Biesters de aansluittreffer nog kunnen produceren, maar van de 11-meterstip joeg hij de bal tot verbazing van de hele ploeg huizenhoog over. Holten 11-Haarle 5 1-0. Het elfde vormde geen uitzondering op de andere elftallen. Het 'speelde eveneens ver onder de maat. Maar omdat Haarle er nog minder van bakte werd het toch nog een kleine zege dank zij „de Schutte", die aan het einde van het seizoen de schoe nen aan de wilgen hangt. Toch waren er nog enkele uitblinkers in deze voorlaatste competitie wedstrijd. Allereerst de Haar- le-keeper, die een berewedstrijd stond te spelen. Aan de zijde van Holten vielen de centrale verdedigers Gerrit klein Tees- elink en Henk Deyk op door hun stabiele spel. Holten 5-Holten 8 5-3. Het vijf de en achtste maakten een be gin aan de „Tarzan-cup", het jaarlijkse onderlinge toumooi van de senioren. De handicapre- gel werd door het achtste goed benut, beide penalty's werden gemaakt. Binnen een kwartier had het vijfde de zaak al weer racht getrokken om tenslotte op 5-3 te finishen. Aan keeper Jan sen van Holten 8 heeft de ne derlaag niet gelegen, want hij stond als een leeuw zijn doel te verdedigen. Holten 10-Holten 9 3-4. Het negende stelde duidelijk zijn kandidatuur voor een finale plaats. In een doelpuntrijke wedstrijd werd het eens zo ge vreesde Holten 10 aan de kant gezet. De wedstrijd was nog maai amper drie minuten oud toen Johan Veeneklaas op links een vrije trap mocht nemen. Hij plaatste de bal op Johan Huzer en diens kopbal was onhoud baar voor de Heino doelman, 0- 1. Heino nam daarna het initia tief over en stond dat de eerste drie kwartier ook niet meer af. Holten maakte weer de fout door zich veel te ver op eigen helft terug te trekken, waardoor er een ophoping van spelers in eigen strafschop gebied ont- stond. Dank zij enkele fraaie reddingen van doelman Erwin Stukker kon de 0 op het score bord gehandhaafd worden. Een strafschop in de tiende minuut na de pauze, als gevolg van het onreglementair onderuithalen van Henry Bronsvoort, gaf Henk Warrink de gelegenheid de stand op 0-2 te brengen. In de twintig ste minuut onthield de, af -en toe zeer vreemd leidende, scheidsrechter Holten een twee de strafschop, toen Henry weer onderuit werd gehaald. Holten kreeg in deze fase van de wed strijd diverse scoringskansen, doch door veel te lang aarzelen leidde dit niet tot resultaten. Toen Heino na 35 minuten een strafschop claimde en deze niet kreeg, bracht een bliksemsnelle counter de bal bij H.B., die de stand op 0-3 bracht. Hiermee was tevens de eindstand be paald. Holten-Uselboys Zondag a.s. speelt Holten haar laatste thuiswedstrijd in, r deze competitie. Tegenstander is IJ- selboys uit Wijhe. Een ploeg waar in de uitwedstrijd kansloos van werd verloren en die zich door de overwinning op Lettele weer kampioenskandidaat kan noemen. Holten kan zondag a.s. echter laten zien dat de huidige stand op de competitieladder een vergissing is. Aan het thuis front zijn de roodzwarten ver plicht te winnen. f s-y KNIPTIP Slow motion... als het met mate wordt toege past dan kan het uw film levendiger maken. 9'

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 9