Roelof ten Veen werd clubkampioen Waterpoloclub op laatste plaats Duidelijke bekerwinst voor Holten! .Slechte start voor OKIA Zo speelde Mintonette Klaverjassen HOLTENS NIEUWSBLAD T.T.V. HOLTEN - Programma .Holten' BLAUW WIT IN SLOTMINUUT TEN ONDER FEESTAVOND DIJKERHOEKSE SCHIETVERENIGING Programma „Blauw Wit' DONDERDAG 28 APRIL 1983 De jaarlijkse kampioenschappen werden de afgelopen week ge houden en omdat de tafeltennisvereniging de laatste tijd ontzet tend veel jeugdleden rijker geworden is, werd besloten om voor de jeugd het tournooi over twee groepen te verdelen nl. leeftijd t/m 12 jr. en 13 jr. en ouder. Bij de jongste generatie ging het zeer spannend toe, want halverwege was er al sprake van een afscheiding tussen kop en staart. Arend Koetsier was nog ongesla gen, terwijl hij de hete adem van Jeroen Hendriks, Ruben Jol en Stefan Vos in zijn nek voelde, want deze drie spelers hadden tot dan slechts één keer verloren. In de middenmoot streden de nieuwkomers William Hoven- kamp en Hans ten Dam om een goede klassering, die tenslotte ten gunste van Hans uitviel, maar beide spelers ontliepen el kaar weinig in krachtsverschil. Anita Beldman bond de strijd aan tegen Raghenhilde Vos met als inzet de laatste plaats en na een buitengewoon spannende wedstrijd, met zelfs een ga- me-stand van 27-25, wist Anita de overwinning naar zich toe te trekken. Henk-Jan Beldman be zette weer één plaats hoger de ranglijst, want hij had de beide meisjes aan zijn zegekar gebon den. Tot aan de laatste ronde was nog niet bekend wie er met de le prijs zou gaan strijken, Arend was nog wel ongeslagen maar moest in de laatste wed strijd aantreden tegen de nr.2 van dat moment, Jeroen Hen driks, diegené die de partij wist te winnen was kampioen. Jeroen Hendriks, leek voor een surprise te gaan zorgen maar bij de stand 16-19 had hij geen verweer tegen de geraffineerde service van zijn tegenstander tegenstan der, die misschien wat geflat teerd met 21-19 de game naar zich toe trok en in de volgende game geen enkele tegenstand meer ondervond, zodat Arend Koetsier zich voor een jaar „Clubkampioen 1983" mag noe men, terwijl Jeroen, Ruben en Stefan gezamenlijk op de 2e plaats eindigden, maar door een onderling beter resultaat ging de 2e prijs naar Jeroen Hendriks met Ruben op een 3e plek. Bij de oudere jeugd van 13 jaar en ouder ging het haast net zo spannend toe want ook hier was halverwege het tournooi nog niet te voorspellen wie dé hoogste plaats voor zich zou gaan opstrijken. Roelof ten Veen ging aan kop met één punt voorsprong op zijn achtervolgers, Harry Rensen en Stefan Trentel- man, terwijl direkt daar op weer Albert Slotman volgde met weer een punt minder. Tijdens de voorlaatste ronde konden dan toch de plaatsen verdeeld wor den, want Karin Beldman wist haar partij tegen Hendri Koet sier in winst om te zetten en ook tegen Dennis Damen trok zij aan het langste eind. Ook Hendri wist één wedstrijd te winnen en wel tegen de nr. 2 van vorig jaar, Dennis Damen, die voor zijn doen wel zeer te leurstelde, want hij kan zonder meer veel beter dan dat hij liet zien, zodat Dennis op de laatste plaats belandde, zonder punten. In de bovenste regionen be haalde Roelof een zeer be nauwde, maar daardoor niet minder verdiende belangrijke overwinning op de nr. 2 van dat moment, Harry Rensen, zodat het leek alsof Roelof zo op het kampioenschap afstevende, maar hij moest nog tegen nr.3 Stefan Trentelman, die dus voor een verrassing kon gaan zorgen, maar Roelof liet zich niet het gras voor de voeten wegmaaien en won gedecideerd zodat ook hij zich voor 1983 „Club-kampi oen" mag noemen. Jeugd 7tlm 12 jaar le prijs Arend Koetsier 2e prijs Jeroen Hendriks 13 jaar e/o le Roelof ten Veen, 2e Harry Rensen Senioren: Holten 1-IJsselboys 1 14.30 u., Holten 2 10.00 u., NEO 3-Holten 3 11.00 u. V. 10.00 u., Holten 4-Wierden 2 10.45 u., Hol ten 5 is vrij, Holten 6-PH 6 10.00 u., PH 9-Holten 7 11.00 u. V. 10.00 u., Rietvogels 7-Holten 8 10.00 u. V. 9.00 u., Holten 9- Haarle 6 9.00 u., SOS 7-Holten 10 9.00 u. V. 8.00 u., Holten 11- SOS 6 10.30 u., Holten 12-NiJver- dal 5 10 u. Reeds 47 minuten waren er verstreken in de 2e helft van het kampioensduel tussen Blauw Wit en BZSV toen een onstuimig aanvallendBlauw Wit door een snel uitgevoerde coun ter van de gasten alsnog een tweede doelpunt en daardoor een nederlaag moest incasseren. Hierdoor kan BZSV (Borne) de titel nagenoeg niet meer ent- gaan en moeten de Blauw Wit ten ook volgend jaar weer hun opwachting in de le klasse ma ken. Onder prachtige weersomstan digheden trad een gehandicapt Blauw Wit aan tegen het Bomse BZSV. De gasten hadden 3 pun ten voorsprong en alleen een ze ge zou de Holtenaren weer in de race naar de titel terugbrengen. Ondanks het feit dat niet min der dan 4 basisspelers vervan gen moesten worden bleek het elftal zeer gemotiveerd en homo geen. Trainer Scholten had ver vangers voor Eddy van Dijk, Jan Paalman, Jan Ros en Ri chard Beldman in het team moeten opnemen, maar hun ver vangers Gé Blokvoort, Hans Stam, Henk Bolink en Henk Aanstoot toonden aan dat de Holtense zaterdagclub momen teel over een zeer brede selectie beschikt. In de 11e minuut ondernam Henri Stam, hij haalde weer zijn niveau van de le competitie helft, een solo en na een 1-2 met Fred Hulleman zag hij zijn harde schot ternauwernood door de BZSV-doelman gestopt. Aan de andere kant kreeg ook Blok voort, onder toeziend oog van zijn collega's, meteen de gele genheid zijn kunnen te tonen, toen in de 14e minuut de rech terspits van de gasten hard en zuiver op doel schoot. In de 19e minuut kwam Blauw Wit aan de leiding. Onder geweldig enthou siasme van het weer zeer talrijk opgekomen publiek schopt Fred Hulleman, terug na een dijbeen blessure, van zeker 20 meter de bal hard in de kruising. Een „buauty" van een goal! De Bomse aanvallers namen we liswaar de Blauw Wit veste gere geld onder vuur, maar Blokvoort en Ten Wolthuis gaven geen krimp. Met name uit comers ontstonden gevaarlijke situaties voor het Holtense doei. In de 38e minuut moest opnieuw Blokvoort redding brengen toen, na een vloeiende BZSV aanval, de linkerspits vrij voor hem op dook. Ook in de 44e min. zagen de Bomsen bij een vrije trap de lange Blauw Wit doelman zijn klasse nogmaals bewijzen, waar door de thuisclub met een 1-0 voorsprong kon gaan rusten. Zo als te verwachten viel bleef de Bomse druk na de rust onver minderd voortduren, maar voor lopig zonder succes. Dit veranderde in de 54e minuut toen een dieptepass de sprin tende... bereikte. Scheidsrechter Vos, die een goede wedstrijd floot, liet, ondanks off-side van een andere BZSV-er terecht doorspelen maar de Blauw Wit achterhoede bleef staan waarna de gelijkmaker simpel een feit was (1-1). Aangezien een gelijkspel voor de thuisclub niets waard was na men de Holtenaren daarna weer het initiatief. En weldra bleken de inspanningen om tot de ge lijkmaker te komen en het war me weer hun tol bij de bezoe kers te eisen. Blauw Wit creëerde het laatste kwartier een groot veldoverwicht waaruit legio kansen ontston den. BZSV leek rijp voor de sloop, maar op dit belangrijke moment liet vrouwe Fortuna Blauw Wit in de steek. In de 75e minuut moest de BZSV-goalie een schot van Henk Aanstoot van de doellijn grabbelen, nadat hij de bal had losgelaten. In de 76e minuut strandde André Schuppert, hij was e Italie-vermoeienissen te boven, na een solo met een schot op de voeten van de uitlo pende keeper. In de 87e en 88e minuut zagen de gastheren geen kans eendoelworsteling succesvol af te ronden en tussendoor wa ren er vele kleinere kansen en kansjes. Maar het paniekerig verdedigend BZSV bleef over eind toen in de 92e minuut een „weg is weg"-trap uit de verde diging de eenzame invaller-spits Westendorp bereikte die de bal langs de uitlopende Blokvoort tegen de touwen schoof (1-2) en zo behaalden de gasten zelfs de volle winst. De bezoekers stel den hiermee hun kampioenschap nagenoeg veilig. Een gelijkspel tegen het zwakke Rietvogels kan zaterdag a.s. voor de club uit Bome voldoende zijn. Blauw Wit mag in de competitie 83/84 trachten om dit voorbeeld te volgen, maar heeft deze compe titie aagetoond tot goed en aan trekkelijk voetbal in staat te zijn. Dat ook het Holtense pu bliek dit waardeert blijkt uit de steeds groeiende belangstelling voor de zaterdagclub. Zaterdag a^s. Blauw Wlt-Mark- vogels. Overmorgen, zaterdag 7 mei, ontmoet Blauw Wit in een streekderby het Markelose Mark vogels. De wedstrijd in Markelo ein digde in een 1-1 gelijkspel en ook het verleden heeft aange toond dat altijd van spannende wedstrijden sprake is tussen de ze twee clubs. Hoewel voor geen van beiden nog iets op het spel staat mag er in dit „prestige- duel" toch op grote spanning worden gerekend. Bij Blauw Wit heeft Scholten weer de beschikking over van Dijk (zijn schorsing zit erop), Ros en Beldman. Alleen de ge blesseerde J. Paalman ontbreekt nog steeds. Voor hem is Han Stam uit de A-jeugd aan de se lectie toegevoegd De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Krommendijk uit Nijverdal, die ook arbitreerde in het eerdere duel tussen deze twee teams in deze competitie en dat bijzonder goed deed De aanvang is om half drie en er wordt (nog steeds) gespeeld op sportcomplex Meermanskamp. Zaterdag 23 april j.l. speelde poloclub Twenhaarsveld een thuiswedstrijd in het overdekte IJsselbad te Deventer tegen WZC uit Wijhe. De Holtemaren moesten in een noodopstelling spelen omdat er enkele spelers verhinderd waren. Dit was in het spel ook te merken: WZC won met 7-2. In de eerste periode nam Wij he al vlug de leiding en liep in de tweede periode uit tot 0-5. Na een keeperswisseling van Erik Bekkemens met Marcel Kers in de derde periode wist De Dijkerhoekse Schietvereni ging "De Zaagmolen" organi seerde woensdagavond (20 april) ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan en de officiële opening van het nieuwe clubgebouw voor de leden met hun dames en een aantal genodigden een grandioze feestavond in de gro te zaal van "Het Bonte Paard". Na ontvangst met koffie wer den de feestgangers om half ne gen hartelijk welkom geheten door seer. G. Markvoort die in een lang gedicht verslag deed van de afgelopen kwart eeuw. Vervolgens werden twee leden van het bestuur in het zonnetje gezet t.w. J. Sluiter (Van Essen) die sinds de oprichting in 1957 de penningen beheerde en Henk Sluiter die ruim 19 jaar de voor zittershamer hanteerde. Door vi- ce-voorzitter Bertus Rensen werd aan Sluiter een fraaie me daille aangeboden en voor zijn vrouw Geertje waren er bloe men. Er werd deze avond officieel afscheid genomen van voorzitter Henk Sluiter die de jongeren een kans wil geven om zich waar te maken. Rensen noemde Sluiter een man van weinig woorden maar z'n daden (ook) voor "de Zaagmolen" waren groot. Het voorstel van het be stuur om hem als ere-lid te be noemen werd onderstreept met een spontaan applaus. Het on derscheidingsteken werd hem opgespeld door zijn vrouw. Slui ter ontving als afscheidscadeau een boek over Holten en z'n vrouw werd in de bloemetjes ge zet. Na de pauze werd het feest programma gepresenteerd met medewerking van de band van Gerrit Nijhof, een groep jeugdige leden die optraden onder de naam "Normaal", conferencier Willem van de Emde uit de heerlijkheid uit Barchem en als speciale gasten John en Graads. Alle medewerkers kregen vele malen een hartelijk applaus, se cretaris Markvoort bedankte voor de inbreng en wenste allen wel thuis, 't Was al met al een avond vol humor, plezier en ge zelligheid. Op vrijdagavond 6 mei wordt er voor de leden/dona- terus vanaf 16 jaar van ttv Holten een klaverjas-avond georganiseerd in de Sporthal 't Moss ink aanvang 20.00 uur. Opgave kan bij Arjan Hak- kert, tel. 35 31, Nagelhoutstr. 21. Holten. In de eerste wedstrijd voor de bekercompetitie heeft Holten op duidelijke wijze afstand genomen van Heeten. In een wat matte eerste helft bielden de ploegen elkaar in evenwicht. Balverlies en onzuivere passes leidden tot een rommelige wedstrijd met een 5-5 ruststand. Na rust kwam er een veel feller Holten in de zaal. Binnen 5 minuten werd een 9-5 voorsprong opgebouwd, die na een tegentreffer van Heeten uitgebreid werd tot 15-7. Vooral de opbouwspelers - John Lamping en Meino van Beek kwamen nu vaker tot scoren. Aan de andere kant vond Heeten een uitstekend keepende Frans v. Gennep in zijn weg die vooral in de slotfase door goed uitkomen een aantal break-outs verhinderde. De eind stand 17-8 was verrassend, maar gezien het spel in de tweede helft verdiend. Doelpunten: John Lamping, Meino v. Beek 4; Nico Vorst, Jan de Wit 3; Johan Plantinga 2, Jan Victor Dorlas 1. Pupillen maandag 2 mei (konin ginnedag geen programma) Holten D3-Exelsior D5 A. 19.00 u., Holten E..1-S.V.Z.W. E.l. A 19.00 u., Blauw Wit E.l-Holten E.2 A 18.00 u., Holten F.l- S.V.V.N. F.l A 18.15 U., S.V.V.N. F.3-Holten F.2 A 18.35 u., 17.45 u. CV Heeten F.2-Holten F.3 A 19.00 u. V. 18.15 u. Woensdag 4 mei: S.D.O.L. D.l-Holten D.2 A 19.00 u. V. 18.00 u., Excelsior D.5-Hol- ten D.3 A 18.45 u. V. 18.15 u. Vrijdag 6 mei: Holten D.l-Enter D.l A 18.30 u. Erik Bekkemens de eerste goal voor de Holtemaren te maken. Ook Wijhe scoorde in deze pe riode een maal: 1-6. In de vierde en laatste periode scoorde Ernst van de Ende met een prachtige achterwaartse bal de tweede goal voor Holten en 15 seconden voor het eind maakte Wijhe 2-7. Hierdoor wer den de Wijhenaren kampioen. Twenhaarsveld eindigde op de laatste plaats, maar is wel een ervaring rijker hetgeen zeker in de volgende competitie zal blij ken. Competitie: Voor de senioren competitie werd niet gespeeld. Bij de jeugd was er een volledig programma. Al moest zonder vaste keepster naar koploper Tyfoon. Ondanks moedige inzet werd na een 8-1 ruststand kansloos met 28-3 ver loren. A2 leverde opnieuw een aardige stunt door ook nu de 2e koploper Nw. Heeten te ver slaan. Na een 3-0 voorsprong kwam Nw. Heeten terug tot zelfs een 3-4 voorsprong, maar Holten pakte alsnog de volle winst met 7-5. BI speelde een goede wedstrijd tegen Schalk haar. Na een 1-1 ruststand trok ken de gastvrouwen in de twee de helft aan het langste eind en wonnen met 7-4. B2 had het te gen Nw. Heeten uit niet makke lijk. Het scoren wilde niet luk ken en daardoor won Nw. Hee ten na een 2-0 ruststand met 5- 0. Pupillen Cl speelde tegen kop loper V. K. een hele goede wedstrijd. Met veel inzet en goed spel probeerde men het thuisspelende V. K. te ver slaan. Dit lukte echter niet. De tegenstander bleek iets meer in huis te hebben en won na een 2-0 ruststand met 8-2. Programma: De jeugdteams zijn dit week end vrij. Zondag 1-5: Dames J. thuis tegen Actief om 13.00; da- Senioren (zat. 30 april) Blauw Wit 2 - Blauw Wit 3 10.00 uur. Blauw Wit 4 - Blauw Wit 7 10.00 uur. Maandag 2 mei: Junioren: Eversberg A 1 - Blauw Wit A 1 19.00 uur V. 18.15 uur. Enter V. C 2 - Blauw Wit C 2 19.00 uur V. 18.15 uur. Pupillen: Enter D 2 - Blauw Wit D 2 19:10 uur V. 18.30 urn- Blauw Wit E 1 - Holten E 2 19.00 uur. Blauw Wit F 1 - Vesos F 1 19.00 uur. Pupillen. Maandag 2 mei: Blauw-Wit El-Holten E2. Aan vang wordt 18 uur i.p.v. 19.00 uur. Vrijdag 6 mei: Blauw-Wit D2- Enter D2. Zaterdag 7 mei moet worden vrijdag 6 mei. HARDLOOPLESJE IN HOGE NOORDEN In het noordelijke Veendam hebben plaatsgenoten Henk Reitsema en Meindert Koopman van zich doen spreken. Op het 10,8 kilometer lange parcours nestelde Meindert zich van be gin af aan in de kopgroep en profiteerde dankbaar van de on derlinge rivaliteit tussen de Noordelijke lopers. Uiteindelijk bleef hij alleen over met oud-Ne derlands marathonkampioen Henk Kalf. Met één simpele de-, marrage loste hij ook deze en gaf daarmee de hele Noordelijke top een hardlooplesje. Met rui me voorsprong finishte hij in de tijd van 32.30 minuten. Henk Reitsema die zesde werd bleef daar precies drie minuten ach ter. mes S thuis tegen HHZD om 14.00; Heren S thuis tegen D.S.C. om 15.15. Bekerwedstrijd: Vanavond speelt Holten zijn tweede wedstrijd voor de beker. In sporthal 't Mossink speelt Holten tegen het in de eerste klasse uitkomende Actief Deven ter. Dat verrassingen mogelijk zijn bleek wel, want Actief ver loor in haar eerste wedstrijd van 2e klasser Voorwaarts. Een Hol ten, geconcentreerd spelend als afgelopen week, hoeft zeker niet van deze tegenstander te verlie zen. Holten-Actief 20.45 sporthal 't Mossink. Zondag 15 april was de eerste competitiedag van de touwtrek- vereniging OKIA. De organisa tie was bij het gewest-Oost van de N.T.B. en als gastheer trad de t.t.v. DES uit Zieuwent op. OKIA neemt dit jaar met 3 teams deel in de 640 kg. klasse. Eén team in de 640 A-klasse, hierin trekt de top van het Ne derlands touwtrekgebeuren, één team in de 640 C-klasse en één team in de 640 D-klasse. Als gevolg van een groot aan tal blessures moest er vooral bij het eerste team flink worden geïmproviseerd, met de opstel ling. Een extra handicap hierbij is ook altijd weer het gewicht. Men mag met een ploeg van 8 man niet zwaarder zijn dan 640 kilo. Het eerste team moest me teen het spits afbijten tegen re gerend landskampioen Eibergen. Ondanks een verbeten strijd bleek Eibergen toch iets sterker. Na 5 tegenstanders te hebben afgewerkt moest men tegen Er- ichem. De eerste trekbeurt werd door Erichem gewonnen, maar de tweede trekbeurt was fascine render. OKIA en Erichem had den beiden 2 waarschuwingen. Tegelijkertijd kregen beide teams er een bij, zodat het een „no play" werd. Binnen een mi nuut moest er over worden ge trokken, dit in het voordeel van OKIA want ze wonnen. Het A- team staat met 5 punten op een 5e plaats. Het tweede en derde team misten enkele spelers die aan het A-team waren uitge leend. Dit waren juist de licht ste trekkers, zodat men hier ook niet met het gewicht uitkwam. Uiteindelijk wist men dit op te lossen door de coach en de trai ner mee te laten trekken. Het C-team behaalde slechts 2 pun ten, waardoor ze de onderste plaats bezetten. Het D-team deed het weinig beter, ook zij wisten slechts 2 punten te beha len, waarmee ze de laatste plaats behaalden. De slechte re sultaten van het C- en D-team komen doordat de jongens uit deze teams te weinig met elkaar trainen en zonder training komt men er in de touwtreksoort ook niet. Zondag 1 mei wordt de com petitie voortgezet te Noordijk, zodat daar de schade nog weer kan worden goedgemaakt. Om 11.30 uur vertrekken we bij het „Stationskoffiehuis". Montonette 1 - Volley 2 (heren): 1-2 Helaas werd de laatste kampi oenskans niet verzilverd. On danks de geweldige steun van supporters met een heuse auto toeter, zat er deze keer niet meer dan 1 punt in. En dat nog wel na weer een overdonderende start. Binnen 20 minuten werd de eerste set met 15-6 gewon nen. Net zoals verleden week, tegen de medekoploper, toen er met 15-1 gewonnen werd. Daarna was het werkelijk heel erg slecht. Er kwam niets meer uit en zelfs onze trouwste sup porters schudden bedenkelijk het hoofd. Met twee maal 8-15 werd de laatste illusie ontno men. En dat na een zo voortref felijk seizoen, waarin we men taal gegroeid waren en de vecht lust zegevierde. Erg jammer, ook voor Tammo die zo ontzettend meeleefde iedere keer. Jammer ook voor de „ouderen" in ons team, die dit al voor de 5e keer moeten meemaken. Maar ja, eens zal het recht zegevieren en zullen we wel die sprong in de tweede klasse doen. En waar hoop is, is nog altijd leven. We wachten af en zullen in de laat ste wedstrijd tegen RAC nog e-nmaal onze tanden laten zien. En dat zal in Almelo nog lang een onderwerp van gesprek zijn in kroegen, sportzalen, kerken en huizen. Wat we zijn nu van alle druk bevrijd, en juist dan zijn we het meest gevaarlijk. Al le supporters van dit seizoen be dankt en in het bijzonder de toeteraars. Herman, helaas zal nu de rijsttafel aan onze neus voorbij gaan. Maar volgend jaar- Jams Mintonette 1 - WEVO 1 (dames) 0-3 Ook van het damesfront geen goede berichten. Afgelopen za terdag speelden de dames hun eerste promotie-degradatie wed strijd tegen het sterke Wevo. Een eerder dit jaar gespeelde bekerwedstrijd tegen Wevo was jammerlijk verloren door Minto nette. Toch zagen ze daarin geen reden tot wanhopen. Ze waren toen niet erg gemotiveerd en zeker niet zo gebrand op een overwinning als dit keer. Het publiek dat op de vrije zater dagmiddag toch nog in grote ge- talen opgekomen was zag het ook helemaal zitten. De stem ming zat er voor de wedstrijd al stevig in. De eerste set ging het prima gelijk op. Er werd aan beide zijden hard gewerkt en het leek ook voor het publiek een aantrekkelijke partij te wor den. Helaas had Wevo op het laatst net iets meer geluk dan Mintonette, dat door een paar domme foutjes de set weg moest geven (13-15). Vast van plan het in de tweede set beter af te ma ken, werd er van veld gewisseld. Deze set gaf eenzelfde 'beeld als de eerste set. De stand ging ge lijk op en er werd aan beide kanten hard gewerkt. Maar al weer liet Mintonette het erbij zitten. Alweer door domme, on nodige fouten werd de set weg gegeven (11-15). Een klap in het gezicht van de dames. Ook het publiek dat tot dan toe enthou siast aangemoedigd had, begon onrustig te worden. Er moest gauw iets gaan gebeuren, anders was het echt te laat. Maar de derde set was slechts een forma liteit. Er werd nog wel aardig gevolleybald, maar het geloof in de kansen was er niet meer. We vo liet zien over goede volley- balsters te beschikken en de juiste wedstrijdmentaliteit te be zitten. Ze wonnen ook de derde set, verdiend met 9-15. En hoe nu verder. Mintonette heeft nog een kansje. Ze spelen hun twee de wedstrijd vrijdagavond om 20.15 in sporthal Veldwijk te Hengelo tegen MTSH. Wint Min tonette deze wedstrijd dan is er nog kans op een plaatsje in de eerste klas. Er gaan nl. twee van de drie deelnemende ploe gen volgend jaar eerste klas spe len. Hopelijk lukt het de dames. Het zou jammer zijn om volgend jaar opnieuw in de tweede klas te moeten beginnen. Inmiddels is de kompetitie voor bijna alle teams afgelopen", zodat er geen wedstrijdpro gramma volgt. De komende tijd zult. u dus weinig publikaties van Mintonette in Holtens Nieuwsblad tegenkomen. Let u wel op de informatie over het jaarlijkse Rekreanten Buiten- toernooi van Mintonette. U hoort daar zeer binnenkort meei over

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 7