TENNISCOMPETITIE START IN HOLTEN Resultaten sv Holten Resultaten s.v. Holten Resultaten sv Holten Voorlaatste wedstrijd PJGO crosscompetitie O.K.LA. vol goede moed de zomer in HOCKEYCLUB HOLTEN VOELT ZICH DOOR SPORTCOMMISSIE STERK „GENOMEN" Zwakke start handbal veldkompetitie Kannibalisme in voetbalsport HOLTENS NIEUWSBLAD Trimclub HOMA organiseert klootschiet— kampioenschap Programma .Holten' Schietwedstrijden PUPILLEN WATERPOLOCLUB LEED NEDERLAAG DONDERDAG 14 APRIL 1983 - Zaterdag 16 april gaat het nieuwe seizoen van de Tennis club Holten van start. Op de banen wordt inmiddels al weer zeer intensief getraind om straks zo goed mogelijk voor de dag te kunnen komen. De komende ze ven weken zullen voor de recre anten Top-drukte betekenen en wil men toch nog spelen in de weekends, dan zal dit alleen nog voor tien uur kunnen gebeuren en na ongeveer 19.00 uur. Com petitiespelers wordt verzocht niet nog eens in de weekends een vrije partij te spelen. Prognose Het zal dit seizoen gaan om een spannende zondag-competi- tiestrijd. Het eerste mixed-team dat promoveerde en daardoor nu uitkomt in de vierde klasse heeft een prima kans om dit jaar door te stomen naar de derde klasse. Het tweede mixed team zal kampioen moeten wor den of anders tweede in de pou le. Overige teams op zondag zul len (behalve het jeugdteam) bij kampioenschap automatisch pro moveren. Het jeugdteam zal bij kampioenschap een promotie wedstrijd moeten spelen. Programma zondag 17 april: Holten heren 1-Bathmen 1; Hol ten jeugd team-Groot Driene Jeugd; Holten Mixed 3-Rakum 4. Zaterdag De zaterdagcompetitie heeft dit jaar de gewone vertrouwde indeling. Op veler verzoek wordt weer gekozen voor een halve competitie. Dit zal voor de ver eniging zeker weer een aantal kampioenen opleveren. Het vierde mixedteam tot en met het zevende komen allen uit in de vijfde klasse. Het He ren 1-team zal het dit seizoen een tikkeltje zwaarder krijgen om zich in de derde klasse te kunnen handhaven, terwijl het tweede herenteam zich in de vijfde klasse moet kunnen pre senteren! Programma zaterdag 16 april: Heren 1-De Schapekolk 1 Heren 2-Beukersweide 5 Mixed 5-Nijverdal 5 Mixed 6-DLTC 2 De damesteams zullen op 19 april weer het strijdperk betre den. Het eerste team zal we derom in de 3e klasse moeten gaan proberen een promotie te bewerkstelligen. Het tweede team zal zich in de vierde klas se moeten kunnen handhaven en het 3e team zal zeker moge lijkheden hebben om een promo tie te verkrijgen. Programma: Holten 2-Den Ham 1 Holten 3-Luctor et Emergo 3 Zenderen Vooruit - Holten A 1 didaat Wierden het erg moeilijk gemaakt. Wierden was de betere ploeg, maar hard werken aan Holter zijde en een beetje geluk bracht dit duel een gelijkspel op. Tot vlak voor het einde had Wierden een voorsprong maar „Tox" maakte daar een einde aan. Dat Wierden teleurgesteld was bleek wel uit de vele op merkingen die door de leiding en supporters van deze vereni ging werden gemaakt. Jongens prima gewerkt en succes verder. Holten 2-PH 3 1-0. Het tweede doet nog steeds ver woede pogingen de koploper in te halen. PH, dat j.l. zondag op bezoek was werd met het kleinst mogelijke verschil terug gewezen naar een plaats in de middenmoot. Hector 2-Holten 3 4-1 Holten kreeg geen kans in Goor om de hachelijke positie wat te verbeteren. De groenwitten speelden de bezoekers naar een pijnlijke nederlaag. Hopelijk is komend weekend de schrik ver dwenen, want de beslissing staat voor de deur. Heracles 2-Holten 4 1-0. Holten, dat wat vaste keus had uitgeleend aan andere elftallen in nood, verloor met miniem verschil van de zebra's aan de Bornseweg in Almelo. De jeugd kwam hierdoor aan bod, om vast te wennen aan de nieuwe omgeving. In Diepenheim werd de voor laatste wedstrijd georganiseerd in de PJGO-crosscompetitie. Op de 10 km boekte Egbert Vene klaas hier zijn derde zege in 34,50; de eindzege kan hem nau welijks nog ontgaan. In de sub top finishten hier Gerard Markt- voort in 37.48, Jan Wolterink in 38.22 en Dinant Marktvoort in 39.05. Horst Louws, onze vete raan had een paar minuten meer nodig. De wedstrijd werd trouwens buiten mededinging gewonnen door Freek Beekman, die Egbert in de laatste meters versloeg. Afwezig op deze af stand Bertus Stevens, die her stellende is van een heupbles sure. Op de 20 km liep Gerard Beltman opnieuw behoorlijk van voren en Ap Koetsier liep iets langzamer, maar toch lang niet slecht (tijden onbekend). Op de 5 km eindigde onze rokende at leet Wim Klein Baltink als 13e in 18.48. Aanstaande zaterdagavond wordt er in de Schure een atle- tenavond georganiseerd, waarbij o.a. video-opnamen worden ver toond van het Europees kampi oenschap marathon in Athene Holten 5-Enter 5 1-1. Na de goeie uitslagen van de laatste weken was het deze keer helemaal mis. Tegen het reeds gedegradeerde Enter werden zo veel kansen verprutst, dat de mannen nog blij mochten zijn met het ene puntje. RV 2- Holten 6 3-2. Het zesde elftal, dat op velerlei manieren de s.v. Holten in de picture brengt, zorgde deze week weer voor een stunt, door per fiets naar de uitwedstrijd in Rijssen te gaan. Het resultaat was al even verrassend, want de reserves van RV namen revan che op het gelijke spel eerder dit jaar. Holten 7-WW 4 4-2. Holten klampte zich aan de laatste strohalm door overtui gend van de Hengevelders te winnen. Prachtige doelpunten vielen er te noteren waarvan de treffer van Paul Wansink wel een extra vermelding verdient. Luctor 10-Holten 8 1-1 Holten liet zich afbluffen door 10 Luctorianen. Met intimidatie voetbal probeerde de thuisploeg het achtste uit haar ritme te ha len. En dat lukte ook nog... Holten 9-Almelo 8 0-1. Het negende speelde één van haar mindere wedstrijden. Pas nadat de laatste man van Hol ten gewisseld was, wist Almelo te profiteren van een zwak mo ment van de goalie. Holten 10-Haarle 7 0-5. Haarle maakte haar derde plaats op. de ranglijst volkomen waar. Met goed combinatievoet bal brachten de doorsnee 10 jaar oudere bezoekers de Holter achterhoede tot grote wanhoop. Enter 6-Holten 11 2-2. Twee elftallen die volledig aan elkaar gewaagd waren. De score bewijst dat. De rust ging in met 1-1 en nadien doelpuntte iedere ploeg nog eens. In de touwtreksport staat de zomerkompetitie weer voor de deur. Op zondag 17 april wordt de eerste van de 8 toumooien, welke door 't gewest Oost van de N.T.B. georganiseerd worden, in het Gelderse Ziewent afge werkt. T.T.V. Okia neemt even als vorig jaar deel met 3 teams in de 640 kg klassen. De teams zijn ingedeeld in: 640 A,C en D klassen. De voorbereiding op de ze zomertournooien is dit jaar niet geheel optimaal geweest. Door diverse oorzaken waaron der blessures van enkele leden moest steeds in een andere sa menstelling getrokken worden. Een ander probleem was het ge wicht, de acht trekkers mogen gezamenlijk niet zwaarder zijn dan 640 kg. Door het wegvallen van Jan Meilink, door een knie blessure was de ploeg meteen een kilo of 6 te zwaar. Doch langzamerhand komt er lijn in het team, dat zondag de spits af moet bijten tegen regerend landskampioen Eibergen. Vooral in de A poule belooft het een spannende kompetitie te wor den. Afgelopen jaar bleek dat de verschillen in deze klasse bijzon der klein waren, terwijl de ge promoveerde verenigingen Er- ichem en Heure hun mannetje best weten te staan. En dat bleek duidelijk tijdens de beker toernooien die als aanloop reeds afgewerkt zijn. Het 2e team is ingedeeld in de C klasse waar het ongetwijfeld met de hoofd macht mee kan komen. Een plaats bij de eerste 3 moet ze ker mogelijk zijn, waarna deelge- Holten heeft in de uitwedstrijd tegen Zenderen niet veel proble men gehad. In de beginfase kreeg Holten fraaie kansen, maar deze werden onbenut gela ten. Zenderen kon zich niet van de druk ontworstelen en de drang van Holten werd toch be loond met een doelpunt van Hans Kieftenbelt. De ban was gebroken en Holten kon vrij voetballen. Jan Wansink maakte zijn traditionele doelpunt, en Joost maakte aan alle illusies van Zenderen een eind door nummer drie aan te tekenen. Een volkomen verdiende over winning waardoor de aansluiting met de top is behouden... Holten BI- Hector B 1 In deze belangrijke wedstrijd om de onderste plaats is het Holten niet gelukt om beide punten thuis te houden. Het be gin en het eind van de wedstrijd stond in het teken van de angst om geen fouten te maken. De belangen voor beide partijen wa ren hiervoor te groot. Aan beide zijden waren doelrijpe kansen maar deze werden niet benut. De rust ging ook in met 0-0 op het scorebord. Na rust pakte Holten de zaken fanatieker aan en de wissel na een kwartier spelen bracht meer vaart in de voorhoede. Door het vele sto rende werk van Arno was het Rob die op rand van buitenspel de score voor Holten opende. Lang heeft B 1 niet van deze voorsprong genoten, want na slecht wegwerken van de achter hoede kon Hector gelijk maken. Dat het hiermee blij was bleek wel dat geen enkele combinatie werd opgezet, maar alle ballen zo hard mogelijk naar voren werden geknald. Holten B 3 - Wierden B 2 Holten B 3 heeft kampioenscan- Holten C 2 - SWN C 3 Holten C 2 is er in geslaagd om de belangrijke wedstrijd tegen SWN in winst om te zetten. SWN op dat moment lijstaan voerder werd met lege handen naar huis gestuurd, zuiver door de inzet van de eerste tot de laatste minuut. Holten kreeg toch kansen in de eerste helft. SWN probeerde met gevaarlijke uitvallen Holten uit het ritme te halen maar de achterhoede on der leiding van André Deyk gaf niet thuis. In de tweede helft was Holten veel sterker maar kon dit niet in doelpunten om zetten. Holten won verdiend met 1-0. Zondag 24 april organiseert trimclub Homa een klootschiet- kampioenschap voor Holten en Markelo. Start is om 13.30 uur bij de Poppe. Iedereen wordt verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn zodat eerst de spelregels kunnen worden uitgelegd. Teams moeten bestaan uit 2 dames en 2 heren. Het inleggeld is f8.- per team. U kunt zich nog tot zondag opgeven bij: Henny Wibbelink, tel. 05731-413. De voorzitter van de hockey club Holten kon zich op de pu blieke tribune tijdens de Sport- i commissievergadering dinsdag avond nauwelijks inhouden en het binnensmonds gemompel was dan ook begrijpelijk. „Een schande, zoals de sportcommis- sie ons voorstel van destijds (vér beneden de begroting, door o.a. optimale zelfwerkzaamheid van de vereniging) min of meer (nog wel niet definitief) van de tafel veegt". Wethouder Rustebiel sprak over een sterk onderbouwd en zonder technische gegevens aan- Holten, dat met het terugha len van Gerrit Paalman, Wim Schooien en Johan Veeneklaas duidelijk aan karakter had ge wonnen behaalde een zeer ver diende overwinning op het De venter Labor. Scheidsrechter Hudepohl uit Raalte drukte zeer nadrukkelijk zijn stempel op de wedstrijd. Binnen de eer ste minuut van de wedstrijd kende hij Labor een strafschop toe, welke door Evert Koster werd ingeschoten en zo keek Holten reeds in de eerste mi nuut tegen een 0-1 achterstand aan. Het duurde zeker twintig minuten alvorens de roodzwar ten over deze tegenslag heen waren. Toen men echter deze blunder van de referee van zich afgezet had werden de rood- nomen kan worden aan de pro motie/degradatie wedstrijden. Het 3e team trekt in de D klas sen. Vorig jaar waren de resulta ten niet al te bevredigend. Dit kwam hoofdzakelijk doordat dit team niet geheel was. Met een jaar ervaring in de benen, moet er zeker een progressie in de prestaties zitten. Een ding moe ten de beide trainers t.w. Henk Schorfhaar en Henk Klaassens nog wel van het hart. Veelal heeft een buitenstaander de in druk dat touwtrekkers stevig ge zette potige kerels zijn. Niets is minder waar een gemiddelde touwtrekker die deelneemt aan de kompetitie ongeveer 80 kg is. Een beetje veel kracht is na tuurlijk welkom, maar de touw trekkers beschikken over een uitstekende konditie, waar dan ook keihard op getraind wordt. Verder is de techniek niet het belangrijkste wapen van een touwtrekker. Nationale selectie Ook dit jaar heeft de bond- strainer Jan Groot Wassink weer 3 leden van T.T.V. Okia uitgeno digd om deel te nemen aan de trainingen van de Nat. Selectie. Dit zijn: Herman Nijland, Egbert Jansen en Gerrit Rensen. Het is de bedoeling dat Nederland in 1985 weer met een team deel neemt aan de World Games wel ke dan in Londen gehouden worden. Als voorbereiding hierop worden jaarlijks enkele grote toernooien bezocht, om zo doende een team te vormen dat een eenheid is. In het eerste weekend van het tweede deel van de veldcompeti- tie is Holten zwak van start gegaan. In de uitwedstrijd tegen K.H.C. had Holten weinig kans. De gastheren waren vooral fysiek sterker en hadden weinig moeite met het wat onwennig spelend Holten. Vooral verdedigend vertoonde het spel zwakheden. Na een 7-2 achterstand bij rust, ging Holten in de 2e helft door een groot aantal break outs kansloos ten onder. Eindstand 17-6. Doelpunten: Meino van Beek 3; Johan Plantinga 2; Jan de Wit 1. Ook de dames van Holten be gonnen de veldcompetitie slecht. In de uitwedstrijd tegen Heeten was de thuisploeg vooral fysiek veel sterker. Toch kon Holten in de eerste helft aardig bijblijven, want nadat Heeten met 3-0 was voorgekomen, kwam Holten te rug tot 3-2 door doelpunten van Ans Nijland en Alberto Mark voort. Heeten scoorde voor rust nog een vierde treffer. De 2e helft lieten de Holtense dames het er flink bij zitten. Nadat Heeten heel gemakkelijk een ri ante 7-2 voorsprong had geno men wist Annemarie Ophof nog 7-3 te scoren. Daarna was weer alles Heeten dat de klok sloeg. Bij het eindsignaal was de eind stand 13-3 in het voordeel van Heeten. De dames junioren speelden uit tegen Schalkhaar. Na een 3-0 voorsprong kwamen de gastvrouwen vlak voor rust terug tot 3-2 Na rust speelde Holten beter. Uit de vele kansen scoorde Holten 4 maal terwijl Schalkhaar slechts 1 keer kon scoren. De winst met 7-3 was verdiend! Ook de jeugdteams moesten al lemaal duidelijk wennen aan de velden. Al kreeg weinig kans te gen S.D.O.L. Na een 1-6 achter stand bij rust volgde een wat betere tweede helft, maar er werd met 15-3 verloren. A 2 had het tot de rust moeilijk met L.H.C. (3-2). Na rust was Holten de betere ploeg en won verdiend met 7-3! B 1 moest met slechts 6 speelsters aantreden. Ondanks de ongelijke strijd deed Holten goed haar best. Meer dan de 1-8 nederlaag zat er niet in. De pu pillen startten goed. Na een ach terstand van 2-1 bij rust tegen Actief scoorde in de 2e helft al leen Holten en wel 4 maal. Een keurige winst met 2-5!. Programma: za 16-4: A 1 thuis tegen IJsselstars om 14.00 A 2 thuis tegen D.S.C. om 13.00 B 1 uit tegen Heeten om 13.30. Ver trek 12.30 B 2 thuis tegen S.D.O.L. om 12.00 C 1 uit tegen D.S.C. om 13.00. Vertrek 12.00 zo 17-4: Dames junioren vrij, Dames senioren uit tegen Schalkhaar om 11.00 vertrek 10.00. Heren senioren thuis te gen Raalte om 13.00 zwarten duidelijk sterker dan de gasten uit Deventer. Voor de rust lukt het echter niet dit in de score tot uitdruk king te brengen, al was men er tot twee keer toe heel erg dicht bij. Eerst kopte Herman ten Vel de buiten bereik van de doelver- dediger tegen de lat en even la ter had Henry Bronsvoort geen geluk by een omhaal die rake lings naast ging. Na de pauze lukte het beter. In de tiende minuut bracht goed doorzetten van Henry de bal bij Evert Dalemans, die van dichtbij de meer dan verdiende gelijkmaker scoorde. Wat er na een kwartier spelen gebeurde hoort op een voetbalveld niet thuis. Good old Johan Veen eklaas dreigde door te breken en de keeper van Labor greep hem bij de benen en het vol gende moment zette hij als een kanibaal zijn tanden in het bo venbeen van Veeneklaas. Scheidsrechter Hudepohl waste echter zijn handen in onschuld. De keeper van Labor kreeg het daarna nog zwaar te verduren toen een vrije trap, genomen door de weer herstelde Henk Warrink, hem volkomen groggy neer deed gaan. De roodzwarten voelden echter dat er meer inzat dan het ene punt en bleven ko men. Hoe belangrijk de lange pass is bewees Jan van Mullum na een half uur spelen. Hij be reikte hiermede Henry Brons voort op zijn sterkste punt en toen deze ook bij de afronding geen fout maakte stond Holten op voorsprong. Men liet zich de ze winst niet meer uit handen nemen. Henry had tien minuten voor afloop de score nog kunnen verhogen, toen hij tot twee keer toe de kans kreeg in te schie ten. Beide keren faalde hij ech ter dit keer. Holten had echter zijn eerste overwinning in 1983 behaald doordat de ploeg einde lijk het karakter toonde dat no dig is om succes af te dwingen. LETTELE - HOLTEN Zondag a.s. spelen de rood zwarten uit tegen Lettele, de huidige koploper in 4H. De over winning thuis tegen Lettele ligt nog vers in het geheugen. Daar na hebben de roodzwarten het laten afweten. Spelend met een inzet als tegen Labor afgelopen zondag zou wel eens een herstel periode kunnen betekenen. Aan kwaliteit ontbreekt het niet. Let tele Holten zou daarom wel eens een verrassende uitslag kunnen krijgen. De steun van veel supporters speelt daarbij een belangrijke rol. „Senioren: Lettele 1-Holten 1, 14.30 uur. Reutum 2-Holten 2, 11.00 uur, vertrek 9.45 uur. Hol ten 3-TVC 2, 10.00 uur. Holten 4 is vrij. La Première 5-Holten 5, 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. Hol ten 6-Wierden 6, 10.00 uur. SDOL 4-Holten 7, 10.00 uur, ver trek 9.00 uur. Holten 8-MW 9, 10.30 uur. RV 3-Holten 9, 11.45 uur, vertrek 10.45 uur. Holten 10-De Zweef 11, 10.30 uur. Nij- verdal 3-Holten 11, 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. Holten 12-PH 18, 10.00 uur. Junioren: Holten Al-Luctor Al, 2.30 uur. Holten A2-Luctor A2, 2.30 uur. RV Al-Holten A3, 2.30 uur, vertrek 1.45 uur. Luc tor Bl-Holten BI, 2.30 uur, ver trek 1.15 uur. SWN B2-Holten B2, 12.30 uur, vertrek 11,45 uur. Holten B3-SDOL B2, 12.45 uur. NEO Cl-Holten Cl, 1.00 uur, vertrek 11.45 uur. Holten C2- GFC C2, 1.00 uur. Enter C2-Hol- ten C3, 10.00 uur, vertrek 9.15 uur. Let op! Holten B2 speelt op het terrein van „De Zweef'. Pupillen: Holten Dl-Excelsior Dl, 10.00 uur. Excelsior D4-Hol- ten D2, 9.00 uur, vertrek 8.15 uur. Holten D3-Hector D4, 10.00 uur. Holten El-Wierden El, 10.00 uur. SWN E4-Holten E2, 9.15 uur, vertrek 8.45 uur. Nijverdal El-Holten E3, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. Holten Fl-De Zweef Fl, 11.00 uur. De Zweef F2-Hol- ten F2, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. Nijverdal F2-Holten F3, 12.00 uur, vertrek 11.15 uur. gegeven plan van de hockey. Té globaal opgezet! „Uiteindelijk is het zo dat op de begroting over 1983 geen ruimte is voor de verwezenlij king van de hockeyplannen dus alles wat er gebeurt is meegeno men. Toch zullen we proberen een mogelijkheid tot realisering voor een deel te bewerkstelligen. Misschien volgens het plan van de hockeyclub zelf, of anders vanuit onze eigen mogelijkhe den. Het laatste woord is hier over nog niet gevallen", aldus Rustebiel. Jan ten Velde nam het even als mevrouw Eggink op voor de hockey en vroegen zich dan ook af, waarom de hele procedure (het veld zou half maart op nieuw worden ingezaaid) zo langdurig moet zijn, gezien de grote problemen waarmee de club te maken heeft. Hoe het er straks precies uit zal gaan zien is nog steeds een open vraag, gekozen gaat wor den tussenof een eigen pla nuitwerking van de sportcom- missie óf een uitvoeren van het plan vanuit de hockeyclub zelf. Bij het laatste zou men uiter aard het meest (en misschien ook wel het goedkoopst) gebaat zijn.Maar ja! Subsidie straatvoetbaltoernooi Het straatvoetbaltoemooi zal betreffende de recreatiesportakti- viteit aan subsidievoorwaarden voldoen, met andere woorden men krijgt een subsidiebedrag met een maximum tot 500 gul den uitgekeerd. Een verbod om de beide plaatselijke voetbalver enigingen Blauw-Wit en S.V. Holten deel te laten nemen aan dit toernooi zal niet van toepas sing zijn. Bij de door de S.V. „De Een dracht" in zaal „Vosman" om het clubkampioenschap gehou den wedstrijden waren de uitsla gen als volgt: Luchtgeweer, klasse A: 1. G. Koopman 183 p.; 2. Dick Jansen 153 p.; 3. D. J. Nijendijk 151 p. Klasse B: 1. B. J. Oplaat 157 p.; 2. W. Paalman 147 p.; E. J. Grootentraast 142 p. Klasse C: 1. Bert Paalman 141 P- Klasse D: 1. H. Vincent 159 p.; 2. G. J. van Aafst 121 p. Holten E2-Omhoog E2 Na 3 wedstrijden verloren te hebben, was het afgelopen zater dag weer zover dat E2 beide punten thuis kon houden. Hol ten begon met een sterk offen sief, wat resulteerde in een 1-0 voorsprong, gescoord door Mark. Na deze voorsprong wilde Hol ten meer, maar verwaarloosde de achterhoede en daar maakte Omhoog goed gebruik van en scoorde de gelijkmaker. Na deze gelijkmaker ging E2 opnieuw in de aanval en kon Henk-Jan met een schitterend doelpunt 2-1 scoren. Na de rust hetzelfde beeld, Holten was en bleef de sterkere ploeg. Vlak voor het einde bepaalde Henk-Jan de uit slag op 3-1. Holten E3-Markvogels El Holten E3 begint steeds beter te spelen. Na de eerste twee wedstrijden verloren te hebben, kwam in de derde wedstrijd de eerste overwinning. Haarle werd toen het slachtoffer (1-2). Ook de vierde wedstrijd werd een over winning. In Nijverdal tegen SWN werd het 0-2. Dit bete kende een tweede plaats na de eerste helft van de competitie. De eerste wedstrijd in de tweede helft van de competitie werd een prima gelijkspel tegen kop loper Markvogels. Was in de eer ste helft van deze wedstrijd Hol ten sterker, de tweede helft was voor Markvogels, zodat een ge lijkspel de juiste uitslag was. Prima jongens, ga zo door! Zondag 10 april j.l. werd in het overdekte Aalandenbad in Zwolle een competitie-wedstrijd gespeeld tegen de poloclub uit Steenwijk. De Holternaren ver richtten goed werk en gingen met 0-0 de rust in. Na een paar minuten spelen in de tweede periode namen de Steenwijkers de voorsprong door een fout in de Holtense verdediging en het was 1-0 toen de tweede rustpe riode in ging. Na een goede instructie raad van trainer Bert van Eyck tra den de heren voor de derde pe riode aan en het was Edwin Stegehuis die voor de gelijkma ker zorgde 1-1. Er was nu weer van alles mogelijk. Na enige tijd gespeeld te hebben in de vierde en laatste periode werd het 2-1 en hierop probeerde Anton Aar- sen met een hard afstandsschot voor een gelijkmaker te zorgen, hetgeen hem niet lukte. Hierop ontsnapten de Steenwijkers kwa men bijna vrij voor doel en maakten nog net voor het eind van de wedstrijd 3-1. Volgende en laatste competitie wedstrijd wordt gespeeld in het overdekte IJsselbad te Deventer op zater- daavond 23 april a.s. om 21.30 uur, vertrek vanaf de Dorps school 20.45 uur precies.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 9