sssssssk? Jüxtra groot Douwmatoriaioii- ssjajs, assortiment tegen Gammaprijzen! Probeert u maar 'ns een goedkopere bouwmarkt te vinden. a |Trrr RTTm Polynorm kozijnen Aluminium balkonhekken Roestvrijstalen aanrechtbladen Zonnescherm, zwaar model Zonnescherm met windvaste armen Zonnescherm met vaste armen Gebakken stenen Diverse bouwmaterialen Gamma Rjjssen is zonweringspecialist! Diverse zonneschermen Knikarmscherm Nu zeer aantrekkelijk geprijsd! metsels kant en Groot assortiment tuinmeubelen Dakpannen Zwaluwstaartplaten Diverse maten. Nu Niet alleen erg mooi jS% doch onderhoudsvrijm Per meter Bijpassende staanders uit voor raad leverbaar. Desgewenst op maat en geheel kompleet te leveren. Zowel vlak, gewalst als geëtst. In diverse afmetingen. Vanaf Natuurlijk voert Gamma Rijssen het komplete Gammasol zonwerings- programma. Gamma Rijssen echter kocht een grote fabriekspartij modellen 1981 en 1982 en enige schermen, die op beurzen, enz. zijn gebruikt. Derhalve nu zolang de voorraad strekt extra lage prijzen! Zowel met vaste armen als met windvaste armen d.m.v. gasveren. Licht rood doek. Eenvoudige bediening d.m.v. bandopwinder. Oersterke kwaliteit en leverbaar in vele kleuren. Afm. 50x50 cm. Windvaste armen d.m.v. gasveren. Oranje doek. Eenvoudige bediening d.m.v. bandopwinder. Model 1981-1982. Gebloemd doek. Breedte 175 cm. Wafelribtegel Perstuk --- Hoogvlltige tegel Per stuk Breedte 150 cm. Breedte 175 cm. Breedte 200 cm. Gamma Rijssen heeft een grote voorraad stenen, zowel hand vorm, bakvorm als strengpers. In vele kleuren leverbaar. Meerprijs: Stel gasveren Zolang de voorraad strekt nu extra laag geprijsd! Vuurvaste steenstrips Dakplaten Enkele geïsoleerde exemplaren. Per m2. ww %0 Open haard Helex. Om de hoek model. Zeer luxe uitvoering met smeedijzeren kap tot plafond- éfe. hoogte. UUVJ Perstuk If ITW Open haard a Helex. Hoekhaard. Perstuk Vuurkorfen Diverse modellen. I 1 Per stuk vanaf WW Speciale partij. Per m2. Garageroldeur Polynorm. Per stuk Schoorsteenvoering Kopex. 020 cm. Per strekkende meter Rubber tegels Linex. Afm. 60x60 cm. Per stuk Gipsplaten Afm. 122x244 cm en 122x275 cm. Per m2. Fimon isolatie steen Afm. 9 cm. Per duizend. Beton metselsteen Afm. 7 cm. Per duizend. Asset lateien Per strekkende meter Wij leveren u ieder zonnescherm op maat en naar uw wens. Terras schermen zijn o.a. leverbaar met een uitval van 200,250 en 300 cm. Uitgevoerd met doek naar keuze in effen kleuren of gestreepte dessins. Gamma Rijssen kan desgewenst voor de montage zorgen. Het ideale terrasscherm. Uitval 220 cm. Lichtrood doek. Kompleet met volant. Eenvoudige bediening d.m.v. wormwiel met slinger. Mits onverkocht zijn er nog enkele terras- en uitvalschermen, die gebruikt zijn op beurzen en tentoonstellingen. PORTLANDC! Cement, kalk, gips, witkalk, schuurspecie, kalkmortel, Roodband, Geelband, zilverzand, metselzand, grind en Beamix. Altijd in voor raad en zéér scherp geprijsd. Gamma Rijssen biedt u een uitgebreide kollektie tuintafels en tuin stoelen (zowel in hoog als laag model) aan. Eventueel met kussens in diverse dessins. Tevens zijn bijpassende parasols uit voorraad leverbaar. Breedte 375 cm. MAASTRICHT Nu uw dak vernieuwen! Fiscaal ook aftrekbaar! Speciale aanbieding: eerste soort dakpannen o.a.: BI. gen. vlakke Muiden Fabrikaat Laumans. Per duizend VU BI. gen. Tule du Nord Fabrikaat Laumans. Per duizend Ideaal voor het maken van een betonvloer op een houten balk- BI. gen. OVH glazura Fabrikaat v. Oordt. Per duizend Bruine betondakpannen Fabrikaat Sweden. Per duizend BI. gen. OVH Fabrikaat Kurstjens. Per duizend 153 cm. Per plaat 183 cm. Per plaat Natuurlijk zijn de bijpassende hulpstukken leverbaar. Ook zeer scherp geprijsd! Verder altijd in voorraad: dakpannen en hulpstukken in diverse fabrikaten en soorten voor reparatie, enz. Behalve de uitgebreide ^JL Gamma-assortiment heeft Gamma Rijssen nog veel m r P

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 8