Eerste MAC-voorjaarsrit uitstekend geslaagd Actief te sterk voor Holten O Toch ander parcours Ronde van Holten Resultaten s.v. Holten Belangrijke winst voor Blauw Wit Programma Sporthal 'tMossink' Holten verliest van zwak overwetering. HOLTENS NIEUWSBLAD W'£^' badmintonclnb-holten DONDERDAG 10 MAART 1983 De organisatoren van de jaar lijkse Wielerronde van Holten hebben het gemeentebestuur van Holten toch zover gekregen dat er op 26 juli in de kom van het dorp mag worden gereden. We liswaar niet door de Dorpsstraat zoals aanvankelijk in de bedoe ling lag, maar toch een par cours waarmee de Nijverdalse wielervereniging Cycle Club '75 en mede-organisator IJsclub De Noordpool tevreden zijn. De toe stemming van b en w om het parcours te verleggen van De Kol naar het gebied Larenseweg - Rietmolenstraat - Tuinstraat - Boschkampstraat geldt voor 1 jaar. Aan de hand van de erva ringen op 26 juli beslist b en w of ook volgend jaar weer in de kom van het dorp wordt gere den. Herman Maats, die namens de Noordpool een groot gedeelte van de organisatie voor zijn re kening neemt verwacht op het nieuwe parcours in ieder geval meer toeschouwers. Maats: „Kijk, het parcours op De Kol was natuurlijk wel goed, maar je zit daar toch een beetje weg gedrukt. Hier zit je vlak bij de Braderie en krijg je allicht meer mensen. En meer spektakel na tuurlijk. We zijn natuurlijk blij met deze beslissing maar blijven er naar streven de Ronde van Holten echt in de dorpskom te krijgen. Dan kun je de zaken ook wat grootser aanpakken. Kijk maar naar een dorp als Chaam. Of neem Enter, daar wordt het hele dorp twee dagen lang afgesloten". De verlegging van het par cours heeft als gevolg dat de Ronde van Holten nu in twee delen wordt gesplitst. Op 26 juli komen 80 amateurs aan de start en bij voldoende belangstelling ook de dames. Op een zaterdag middag voor de grote vakantie (de juiste datum is nog niet be kendwordt op het oude par cours rond het slachthuis de rest van het programma verre den waarin een grote rol is weg gelegd voor de KNWU-jeugd en de veteranen. Vooral voor de laatste categorie is de belang stelling erg groot. Na een winterslaap van enkele maanden was er afgelopen week end volop aktie op „Meermans kamp". Het programma kon zonder hapering afgewerkt wor den. Luetor 2 - Holten 3 0-1. Holten 3 speelde in Almelo één van haar betere wedstrijden. Met veel inzet werd Luctor tege moet getreden. In de eerste speelhelft deden zich aan beide zijden weinig kansen voor. Na de thee kwam Holten gevaarlijk opzetten. Eerst werd een inzet van André Schuchard nog van de doellijn gehaald, maar in de 88e minuut kregen de roodzwar ten loon na werken. Leendert Traanman drong door tot in het hart van defensie en opnieuw André zorgde voor paniek. Via de laatste man verdween de bal in het doel. 0-1. Langeveen 3-Holten 4 1-2. Holten hield aan de verre reis naar de Duitse grens 2 puntjes over. Al was de krachtsverhou ding niet zo groot als in de eer ste ontmoeting, toch bleef het elftal van Kwintenberg gemak- keüjk overeind. Holten 5-Wierden 3 3-3. Het vijfde blijft maar moeizaam puntjes vergaren. Tegen Wierden 3, met oud-Holtenaar Jan v.d. Berg in haar gelederen moest zelfs een 1-3 achterstand wegge werkt worden om tenminste nog één puntje in huis te houden. Haarle 4-Holten 6 2-1. Holten kreeg, met de zelfde cij fers klop als waarmee destijds in de thuiswedstrijd van Haarle werd gewonnen. De lange win terstop, sinds 5 dec. werd niet meer gespeeld, heeft de ploeg duidelijk parten gespeeld. Holten 7-Twenthe 3 0-3. Het elftal van Adrie Wansink stelde hevig teleur door van me de-degradatiekandidaat Twenthe kansloos te verliezen. Sedert 7 nov. heeft de ploeg niet meer gewonnen. Holten 8-PH 13 3-4. Deze wedstrijd was van uitste kend gehalte met een goede scheidsrechter Hovenkamp. Twee gelijkwaardige ploegen streden tot de laatste minuut. PH werd uiteindelijk de geluk kige overwinnaar, toen de Hol ten-defensie in de slotfase een foutje maakte. Jan ten Velde was na een lange afwezigheid weer van de partij. PH 14-Holten 9 2-1. Holten heeft er alles aan gedaan om de koploper de puntjes te ontfutselen. Kansen waren er bij de vleet, maar zoals zo vaak is het geluk met de sterkste. Holten 10-RV 4 1-3. Het tiende kon de laatste plaats niet overdoen aan de Rijssena- ren. De nederlaag betekende een nog grotere achterstand op de andere ploegen. Nog 5 zondagen krijgt men de kans hierin verbe tering aan te brengen. RKSV 3-Holten 11 0-4. De grootste verrassing kwam de ze zondag uit Rijssen. Het elfde nam op niet mis te verstane wij ze revanche op de eerste ont moeting, die met 2-1 verloren ging. Holten liet de oranjehem den rustig komen om vervolgens met razendsnelle uitvallen via de vleugels toe te slaan. Met de rust stond Holten op een onge kende 0-3 voorsprong. Toon Be ker vertolkte in het Holter doel een giansroi, dat de ploeg inspi reerde tot de grootste overwin ning van dit seizoen. Deolpun- tenmakers waren J. Arfman 2x, G. Wagenvoort en Bolderjan. Omhoog 7-Holten 12 2-2. Gelijk aan de eerste confrontatie was er in deze wedstrijd weinig krachtsverschil tussen de beide laagst geplaatste ploegen uit de 5e klasse HH, zodat de 22 ac teurs vrede hadden met de pun- tendeling. Na een toch wat te lange winterstop moest Blauw Wit zaterdag in Enschede aantreden tegen de altijd weer lastige tegenstander Boswinkel. Om de kans op het kampioenschap te houden moest Blauw Wit winnen en trainer Scholten stuurde de ploeg het veld in met de opdracht zo snel mogelijk een doelpunt te maken want het verleden heeft geleerd dat Boswinkel, eenmaal, op achter stand, moeilijk terug kan komen. Reeds in de vierde minuut lost- te Henry Stam z'n eerste spetter die door de doelman bekwaam werd gestopt. Het aftasten van eikaars sterk ste en zwakste punten bleef voortduren en het had er alle schijn van dat de eerste helft met dubbelblank zou worden af gesloten. Pogingen van Fred Hulleman, Beldman en Ros le verden niets op en de rustig lei dende scheidsrechter Borkelt had reeds het nog één minuut seintje gegeven toen Jan Ros de bal scherp voortrok op Henry Stam die onhoudbaar inknalde (0-1). Dit gaf perspectief voor de 2e helft maar het duurde toch nog tot de 76ste minuut toen Fred Hulleman uit een zuiver tikje van Jan Harbers de stand op 0-2 bracht. Boswinkel drong hierna sterk aan maar de Blauw Wit verdediging, waarin Jan Pruntel veel werk verzette, wist niet van wijken. Trainer Schol- ten die reeds eerder Richard Beldman had vervangen door Henk Bolink pastte een tweede wissel toe waarbij Johan Stam in het veld kwam voor Henk Aanstoot en hij was het die in de 82ste minuut met een gave treffer in de korte hoek de Bos winkeldoelman geen schijn van kans gaf (0-3). Mede door de ne derlaag van koploper Daarle bij Marie is de spanning in de kop groep volledig terug en bleef Blauw Wit in de race. Stand le klasse A: BZSV 14-21, Daarle 14-20, Marle 14-19, Blauw Wit 13-18, Gl.-brug 14- 15, Markvogels 13-12, Denekamp 12-11, VESOS 13-11, ZVV 14-11, Rietvogels 13-6, Boswinkel 14-4. Zaterdag speelt Blauw Wit op „Meermanskamp" een vriend schappelijke wedstrijd tegen Al- men (4e klas KNVB). Aanvang: half drie. i .1 *- r Kwiek 4-BCH 4 Na een gelijkspel in de thuis wedstrijd kwamen Hans Vaburg, Eddie Willemink, Heike v.'t Holt en Sonja de Roos goed gemoti veerd aan de start. Na de enkel spelen stonden zij met 3-1 voor; een mooie voorsprong. In de mi xen werden de punten gedeeld, evenals in de dubbels. De da- mesdubbel was een spannende aangelegenheid waarin Heike en Sonja wonnen door goed samen spel. De heren moesten de eer aan de tegenstander laten. Eind stand 3-5 in het voordeel van Holten. Witte Veder 2-BCH 5 Tegen koploper Witte Veder werd in de thuiswedstrijd met 7- 1 verloren zodat de uitwedstrijd met weinig hoop begonnen werd. Alleen Dinie van de Vree- de wist in drie games haar en kelspel te winnen. Alle andere partijen gingen helaas verloren. Eindstand 7-1 voor Witte Veder. BCH jeugd 1-Dedemsvaart In de laatste wedstrijd werd door het eerste jeugdteam, dat al kampioen was, gewonnen met 6-2. Een goed resultaat. De en kelspelen van Pieter Aarsen, Chris Gemaat, invalster Ingrid Verburg werden gewonnen: John Jacobs moest de meerdere er kennen in zijn tegenstander. Eveneens werden de dames- en herendubbel en de tweede mix gewonnen. De eerste mix ging verloren. Eindstand 6-2 voor Holten. De eerste MAC-voorjaarsrit die zaterdag binnen de gemeen tegrenzen van Holten werd ver reden is weer een zeer geslaagd evenement geworden. Er namen aan de rit ruim 300 motorrij ders deel waarvan er 293 finish ten. De weersomstandigheden waren optimaal gunstig en het parcours van 68 km (door de junioren 2 keer en de senioren 3 keer te rijden) lag er door het droge weer van de laatste week heel goed bij en valpartijen be hoorden tot de uitzonderingen. Tonny Hakkenberg uit Heeten die al heel wat jaartjes „mee draait" vond het een goed par cours, de tijd was goed haal baar, ook niet veel tijd over bij de controles, een zeer deskundig uitgezet parcous, ook de proe ven waren goed. Junior Jan Vos vond het par cours, zonder de befaamde grin- dafgravingen in het Numandal in de Holterberg wel wat mak kelijker dan voorgaande jaren maar het was best interessant, 't Weer had voor hem wel wat slechter gemogen, zo hier en daar wat glibberige weggetjes en paadjes ligt hem wel. Aan de vooijaars rit, die de „MAC" voor de 37ste keer orga niseerde, werd voor de eerste keer door een vrouw deelgeno men. Het was de 20-jarige Karin Rissenbeek uit Nijmegen die al vijf jaar geducht haar partijtje meeblaast tussen de mannen. Ook in dit nog prille seizoen heeft ze d'r weer echt zin in en de successen mogen er zijn. le in Enter en Lichtenvoorde en 1 Het is de Holtense dames niet gelukt om de laatste wedstrijd van de zaalhandbal competitie winnend af te sluiten. Beslist noodzakelijk was dat ook niet, want veertien dagen eerder was het kampioenschap behaald. De wedstrijd van zondag ging tegen de nummer twee, Actief uit Deventer. Al heel snel na het begin keek Holten tegen een 2-0 achterstand aan. Dankzij een doelpunt van Ria Groteboer kwam de rust met 2-1. Na rust wist Actief nog even uit te lopen tot 3-1. Daarna begon een veldmeerderheid voor Holten zich af te tekenen, waarbij het te hard verdedigende Ac tief veel vrije worpen en zelfs twee strafworpen tegen kreeg. Een der vrije worpen wist Annemarie Ophof heel netjes te benutten, terwijl de beide strafworpen respectievelijk werden naastgescho- ten en gestopt door de keeper. Zaterdagavond voor de wed strijd werden de dames eerst nog in het zonnetje gezet ter ge legenheid van het behaalde kampioenschap. De dames kre gen van het bestuur een recep tie aangeboden, waar alle gele dingen van de SV Holten aan wezig waren. Namens het alge meen bestuur bood Freek ter Hoeven de dames een wedstrijd bal aan. Eenzelfde cadeau werd aangeboden namens de fam. Arends van de kantine van de sporthal Holten. Namens de Hol tense sportcommissie werd het woord gevoerd door voorzitter Johan Groeneveld, die de dames een fraai boeket aanbood. Nadat ook de supportersvereniging van de SV Holten de dames had ge feliciteerd en als geschenk een enveloppe met inhoud had aan geboden was het woord aan handbalvoorzitter Andries Moeli- ker, die iedereen die aan het succes had bijgedragen hartelijk bedankte voor de getoonde in zet. Nadat de dames en hun trainer Wim Dalhuisen vooraf al in de bloemetjes waren gezet, werden zij aan het eind nog ver rast doordat zij allen een fraai ingelijste foto kregen aangebo den. Deze foto werd eveneens aangeboden aan de trainer, aan de kantinecommissie, die toe zegde de dames een fraai plaats je tussen de mannen te geven, aan de fam. Arends voor in de kantine van de sporthal en aan de heer Muller van het A.C. res taurant Holten i.v.m. het feit dat de dames het kampioen schap behaalden in de voor die wedstrijd door het AC restau rant aangeboden shirts. Ook de dames junioren speel den hun laatste zaalcompetitie wedstrijd. In een tamme partij handbal liep Holten tegen deze beslist niet sterke tegenstander een 5-3 achterstand bij rust op. Na rust pakte Holten de zaken iets steviger aan en kwam ook op gelijke hoogte met Lettele. De gasten namen nog een maal een voorsprong, maar ook die werd door Holten ongedaan ge maakt. De eindstand 7-7 was ze ker voor Holten onbevredigend, maar gezien de belangen die er niet meer waren (V. «Sc K. was al kampioen) te verklaren. Jeugd. Bij de jeugd speelde alleen A2 een wedstrijd. Uit tegen IJssel- stars werd na een 3-2 ruststand met 10-6 verloren. Holten kon geen vuist maken en moest iIJs- selstars in de loop van de 2e helft laten gaan. Door deze ne derlaag blijven naast Holten nog 4(!) andere ploegen strijden om het kampioenschap. Programma: Za. 12-3; Al thuis tegen Raalte om 17.15; A2 thuis tegen Pacelli om 16.30; BI thuis tegen Achil les om 14.15; B2 thuis tegen Voorwaarts om 12.00; Cl uit te gen W.S.V. om 10.26. Vertrek 9.15. Zo. 13-3: Alle teams vrij. Holten heeft op 12 en 13 maart zaaldienst. Het begin zag er allemaal zeer hoopvol uit. Met uitstekend uit gevoerde combinaties via de vleugels wisten de roodzwarten zich een aantal kansen te schep pen. Met name Henry Brons voort en Johan Huzen lieten zich echter wat al te gemakke lijk uit hun spel halen door de tegenstander, hopende op de bondgenootschap van de scheidsrechter. Voorzetten na uitstekende individuele acties van Wim Tulier, René Bannink en Henry Bronsvoort vonden geen enkele afronder. Bovendien bleef Holten met name op het middenveld volharden in het haar bekende korte spel, waar door de tegenstander ruim schoots de tijd kreeg haar ver dediging te organiseren. De rust brak aan met 0-0. Een kwartier na de pauze sloeg het bekende noodlot toe. Een vrije trap ver oorzaakt door Nico Labobar op de hoek van het zestienmeter gebied, werd hoog in de doel- mond geplaatst. Hoewel Herman ter Harmsel enigszins gehinderd werd door een opspringende te genstander had hij de bal ge makkelijk weg kunnen stompen. Doch tot schrik van de rood zwarte aanhang verdween de bal via zijn vuist in het net. De zwak spelende van Mullum werd door trainer Oude Roelink ver keer een 2e plaats. Aan de wed strijd in Holten beleefde ze erg veel plezier en ze is blij met de 4e plaats. Over het parcours was zij vol lof. Prijsuitreiking De prijzen - fraaie bekers - voor de winnaar in elke klasse werden uitgereikt door MAC-voorzitter Schooien. Hij dankte de grondeigenaren, het gemeentebestuur van Holten, de Rijkspolitie, de afd. Holten EH BO, Bescherming Burgerbevol king voor het beschikbaarstellen van mobilofoons en de fam. Ve neklaas voor genoten gastvrij heid. Frits Huisman, lid v.d. Sportcommissie KNMV dankte de „MAC" voor de (weer) per fecte organisatie. J.W. Uitslagen: Klasse J senioren viertakt: 1. G. Wol- sink. Laren (G). Honda 1283 26 p.; 2. Anne Kies. Appelscha, Yamaha 1288.53 p.; 3. Simon Schram. Wolvega, Honda 1288.87 p.; 4. W. Boersma, Ber gen (L), Honda 1344.10 p.; 5. G. Elbert, Hengelo (G), Frigerio 1377.88 p.; 6. H. Brans, Son. Honda 1395.51 p.; 7. M. Wagemans. Roermond 1406.42 p 8. F. Evers. Zelhem. Puch/Frigerio 1412.65 p.; 9. M. Westerbaan. Dedemsvaart, Honda 1424.70 p.; 10. W. van Appeldoorn, Veenendaal, Honda 1440.13 p. Klasse I Senioren boven 250 CC: 1. Henk Poorte, Nijverdal, Honda 1240.43 p.; 2.H. Bloemert, Zwart sluis, Husqvarna 1294.61; 3. H. Walhof. Hengelo (O), Maico 1308.92 p.; 4. G. Aaltink, Enschede, Maico 1313.22 p.; 5. F. Nijhof. Lichtenvoorde, Montesa 1371.72 P.: 6. G. J. Hazebroek, Nijverdal, Montesa 1458,68 p.; 7. H. Brummelhuis. Haaksber gen, Husqvarna 1488.25 p. Klasse G Senioren 175 CC: 1. Tonny Kakkenberg, Heeten, Kawasaki 1371.67 p.; 2. Ben de Vos, Hellendoorn, S.W.M 1399.10 p.; 3. H. Steman. Leidschendam, S.W.M. 1414.73 p.. 4. Abe Graaf- stra, Langendijke (Fr.). S.W.M. 1424.54 p.; 5. H. Willems, Zwolle, Kawasaki 1471.32 p.; 6. Wim Marsch, Nieuw Heeten, Kawasaki 1540.08 p.; 7. E. J. Klinkenberg, Valkenburg, Kawasaki 1549.43 p.; 8- C. Hulshoff, Enschede, Frigerio 1624.51 p. Klasse H. Senioren 250 CC: 1. Jan ten Velde. Holten. KTM 1288.64 p.; 2. M. Schalkwijk, Hilver sum. Honda 1294.09 p.; 3. Ad Brouwer, Nijkerk, 'jj KTM 1322.30 p.; 4. W. Morrenhof, Heino, Puch ■J 1330.05 p.; 5. Gerard'Kruiper. Nijverdal, Huskie ':j 1331.61 p., 6. H. van Hoegee, Tienhovën. Maicrr 1332.00 p.; 7. H. Bleljenberg. Almelo,- Mate© j 1334.50 p.; 8. P. v.d. Nieuwenhof, Son. 1341.90 p., 9. L. Brans, Son Suzuki 1343.90 p."; 10, j H. Wullink, Harfsen, Maico 1349.70 p. 'J Klasse F Senioren 125 CC: 1. W> Palthe.-Wterdprv v! 1332.78 p.; 2. R. v.d. Straat. Alrrién. KTM 1346.93 y p.; 3. J. de Jong, Langezwaag. Aspes 1363.44 p., 4. J. Harkink. Lochem. Husqvarna 1377.23 p.;. 5. M. Bekker, Kekerdom, KTM 1408.47 p.. 6. A. Pullen, Markelo, Husqvarna 1440.60 p.; 7 B. ter Héér; Nijverdal, Frigerio 1458.18 p.; 8. A. Eindffoven, Neede, TGM 1485 15 p.; 9. A. Wagenvoort, Brum- men.SWM 1508.86 p.; 10. A. Hofman, Buitenpost. KTM 1555.06 p. Klasse 40 plus: 1. G. Hoftijzer, Sinderen, Montesa 808.86 p.; 2. Fr. Broersma, Bathmeri, SWM 854.3Z"|- p.; 3 Jaan de Graaf, Spakenburg, KTM 861.73 p.; 4. H. van Nijen, Almelo, Yamaha 1046.18 p.; 5. C. de Vries. Valkenburg, Honda 1092.47 p. Klasse A Junioren 125 CC: 1. E. Wullink, Zulph°p, Puch 778.63 p.; 2. B. Harmsen, Bathmen, .SWM 806.45 p.; 3. B. Schoo Jr.. Veenendaal, Husqvern»' rj 821.20 p.; 4. Karin van Rissenbeek, Nijmegqo. Husqvarna 826.20 p.; 5 A. J. Hoekman. Oudleusen (O). Hercules 855.63 p. 4 - - tff.L Klasse B Junioren 175 CC: 1. H. Buis. Groenekan, Kawasaki 765.94 p., 2. G. Muller, Beilen, SWH^-'j 782.36 p.; 3. M. Selling, Amsterdam, Kawasaki 782.61 p.; 4. W. Stokman, Nieuw Vennep. SWM 802.16 p.; 5. W. J. Pieterson, Enter. Frigerio 827.40 p. Klasse C Junioren boven 250 CC: 1 B. Bosch. Enschede, Yamaha 712.13 p 2. J, Willems. Bor- culo. KTM 729.21 p.; 3. P. Muilwijk, Hattemerbroek, Maico 753.67 p 4. H. Roelofs, Nijverdal. SWM 756.84 p.; 5. Henk de Graaf. Bunschöten; -KfM 765.07 p Klasse D Junioren 250 CC: 1. Teun Hegemaq, Nijverdal. Montesa 705.61 p.; 2. H. Muller. Holten, Maico 717.16 p.; 3. L. Blok, Arnhem, Maico 742.64 p.; 4. H. Waanders, Enschede. Maico 751.12 p.; 5. G. van Bergen. Milsbeek, Husqvarna 752.58 p. Klasse E Junioren (Viertakt): 1. W. Winnerquller. Winssen, Yamaha 723.87 p.; 2 A. Kooiker. Stap- horst. Honda 741.73 p.; 3. C. Langeveld, Ridder- kerk, Honda 743.54 p.; 4. J. Pardon, Valkenburg i (ZH), Honda 744.89 p.; 5. R. Kruijer, Nijeveen, Honda 752.30 p. Aanvulling verslag MAC Hoter- berg; Voorzitter Schooien herdacht in zijn openingswooiuen ookf-de heer E. Krekel, die erg veel voor de vereniging betekend heeft/ - Met risicoloos voetbal, dat af en toe meer gemeen had met zaalvoetbal dan met veldvoetbal, heeft Holten getracht Overwete ring op de knieën te krijgen. Meer dan een veldoverwicht leverde dit echter niet op. Toen het op de counter spelende Overwetering een kwartier na de pauze een vrije trap mocht nemen op de hoek van het zestien meter gebied en deze hoog in de doelmond ge plaatste bal door doelman ter Harmsel verkeerd werd beoordeeld was de achterstand een feit. vangen door aanvaller Evert Da lemans. Er deden zich in de res terende tijd nog diverse kansen voor. Holten mist in dit soort si tuaties een architect, die de aanvalslijnen dicteert. Hierdoor kon de verdediging van Overwe tering vrij gemakkelijk overeind blijven. Vijf minuten voor afloop sloeg de vlam nog even in de pan door het steeds twijfelachti ger optreden van de scheids rechter, die zich steeds meer als een thüisfluiter ontwikkelde. Voor het doel van Overwetering vonden allerlei handelingen plaats, die in geen enkele spelre gelboekjes staan, die door de re feree met de mantel der liefde werden bedekt. Door deze neder laag nadert Holten steeds verder de rode streep. Spelers en trai ners zullen zich in het komende vrije weekend eens bezig moeten houden met de vraag hoe de or ganisatie van het team tot een grotere effectiviteit is te bren gen. Aan individuele kwaliteit ligt het niet. Het wedstrijdprogramma voor de roodzwarten ziet er als volgt uit: Thuis: Labor, Heeten, IJsselboys en Lemelerveld (27/3). Uit: Z.A.C., Heino (2013) en Let tele. Zondag a.s. is er een inhaalpro gramma. Holten ïs vrij. Week van 12 maart 1983 tot en met 18 maart 1983 ZATERDAG 09.00-12.00: Volleybalvereniging Mintonette 12.00-18.00: N.H.V. 18.00-19.00: hr. Rietberg 19.00-24.00: hr. de Jong ZONDAG 10.00-17.00: N.H.V. 20.00-21.00: hr. v.d. Mei (Holten 8) MAANDAG 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.00-17.00: leraren scholengemeenschap 17.00-18.00: W.W. Markelo 18.00-23.30: Badmintonclub Holten 19.30-22.00: Instructielokaal: ABO-cursus DINSDAG 08.10-15.30: scholengemeenschap 16.15-22.30: Volleybalvereniging Mintonette 22.30-23.30: z.v.v. Blauw-Wit '66 19.00-20,30: Instructielokaal: schaken WOENSDAG 08.10-15,30: scholengemeenschap 17.00-18.00: s.v. Holten, afd. handbal 18.30-23.00: Badmintonclub Holten DONDERDAG 08.10-16.30: scholengemeenschap 16.30-22.00: s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00: K.N.V.B. 23.00-24.00; Ail Stars VRIJDAG 08.10-15.30: scholengemeenschap 18.30-23.00: Volleybalvereniging Mintonette 5 Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). V Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis tafeL welzijnszaken, tel. 16 66 toestel 25) en indien mogelijk tu&Séitr 9.00 en 12.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 7