m ^Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit I2E POSTZEGELBEURS GESLAAGD Puzzelrit Jaarvergadering Supportersvereniging i m Zo speelde Mintonette Twenhaarsveld onderaan HOLTENS NIEUWSBLAD Voorronde AC Jeugdschaaktoernooi AC Restaurant Holten badmintonclnb-holten Programma s.v. „Holten' SCHAAKRUBRIEK Bergruitemieuws Programma „Blauw Wit' volleybalver holten DONDERDAG 10 MAART 1983 TUKKERS Al-HOLTEN Al >lten heeft aan de uitwedstrijd gen de Tukkers uit Albergen punt overgehouden. Het tdden er echter twee moeten n, maar onjuist uitverdedigen dde tot balverlies in het straf- tiopgebied en de noodrem oest worden gehanteerd. De egekende strafschop werd ed genomen en zo ging Hol- n met de halve winst naar )lten. HOLTEN A3-SWN A2 Dlten A3 heeft meer moeite et rode lantaarndrager SWN had dan de 2-1 winst. Holten im het te laconiek op en dat idde in de eerste helft op een 1 achterstand. SWN verde- gde goed en de Holter voor lede wist geen raad met de ge iden kansen. Voor rust werd zaak toch nog recht getrok- in. Na rust een zelfde beeld, olten drukte, maar echte reële msen waren op een hand te llen. Vlak voor het einde was >t Hofman die uit een corner lihard inkopte. Holten had een loeizame overwinning behaald. [OLTEN Bl-ENTER VOORUIT olten BI behaalde een zeer istbare overwinning op rivaal [Inter V. De afstand is nu iets geworden, waardoor men §§ju iets opgeluchter adem kan mlen. Aan beide zijden waren ffverse scoringskansen maar lecht afwerken was er de oor- Ikak van dat de ruststand 0-0 |ks. Holten speelde met een de- Jlitant in de gelederen. Erik jpberink nam de voorstopperpo- litie in en zijn lengte was wei- Hom in de achterhoede. Uit een ije trap op de rand van de estienmeterlijn scoorde Holten ip fraaie wijze. Het was nu op lassen geblazen om deze kost- tare voorsprong te verdedigen, fnter Vooruit drong wel aan, haar zag het kennelijk niet 1 beer zitten. Holten was twee jiunten rijker en nu zaterdag ÖWO. PH B5-HOLTEN B3 holten B3 heeft een punt over gehouden aan de toch altijd las tige uitwedstrijden bij PH. Beide ïlftallen scoorden driemaal en lan Hol terzij de was het Arend Jen Velde die driemaal het net wond, al werden de aan hem ge noden kansen op een presenteer blaadje aangeboden. Jongens sa- pien goed gespeeld en zaterdag belangrijke uitwedstrijd in haarle. .HOLTEN B2-ENTER VOORUIT B2 Na een gedwongen pauze van enkele weken heeft B2 een rede lijke partij voetbal laten zien. In de eerste helft met de wind mee, kostte het eerst nogal moeite om het net te vinden maar toen een goed spelende Michel de score eindelijk opende kon Holten in het verloop van de wedstrijd de score geleidelijk op voeren. Gerrit bepaalde de ruststand op 2-0. Recht tegen de harde wind in werd er in de 2e helft beter ge speeld. Met de regelmaat van de ldok voerden Arjan, Paul en Mi chel nog 2 keer de score op tot 6-0. De weer uitstekend keep ende Bert had maar weinig moeite om z'n doel opnieuw schoon te houden. Dit kwam na tuurlijk mede door een goed spelende achterhoede. De Motor- en Automobielclub „De Holterberg" organiseert zondag 13 maart de eerste puz zelrit seizoen 1983/'84. De deel nemers kunnen starten in de A- klasse (sport) en B-klasse (tour) voor de rit van pl.m. 38 kilome ter die is uitgezet door de clu bleden J. Kalsbeek, Henk Ool- bekkink en Rob Mulder binnen de gemeente Holten. De eerste deelnemer gaat om 2.00 uur van start bij clubhuis „De Biester" in de Stations straat waar inschrijven moge lijk is vanaf half 2. Het MAC-bestuur heeft voor deze rit weer een aantal mooie prijzen beschikbaar gesteld. Zaterdag 12 maart a.s. zal in AC Restaurant Holten een voor ronde worden gespeeld van het AC Jeugdschaaktoernooi. Het toernooi staat open voor clubteams uit geheel Nederland. Tijdens de voorrondes, waar in totaal ongeveer 1.000 schakers kunnen deelnemen, zal gestreden worden om een plaats in de halve finales. De halve finales worden gehouden op 16 april a.s. in AC Restaurants te Zevenaar, 't Harde en Meerkerk. Er zijn twee categorieën, nl. tot 13 jaar en tot 16 jaar. De finale wordt op 7 mei a.s. gespeeld in AC Restaurant Stroe. Zaterdag 12 maart a.s. vinden eveneens voorrondes plaats in de AC Restaurants te Oud Leusden, Leiderdorp en Grevelingen. Het AC Jeugdschaaktoernooi speelt zich af onder auspiciën van de KNSB. De wedstrijdleiding berust bij de heer J. E. Diekmann. Het AC Jeugdschaaktoernooi onderscheidt zich van andere toer nooien door het zgn. open karakter. Er wordt namelijk gespeeld in een gedeelte van het AC Restaurant waar iedereen vrij mag en kan binnenlopen. Geen doodse stilte dus maar een gezellig geroe zemoes met achtergrondmuziek. De toegang is gratis. De jaarlijkse ledenvergadering van de Supportersvereniging „S.V. Holten" zal worden gehou den op dinsdag 15 maart a.s. in het ontmoetingscentrum .Meer manskamp". Behalve de jaar verslagen komt aan de orde de Blauw Wit 2-Enter Vooruit 5 Blauw Wit "2 dat duidelijk van plan was de zegereeks voort te zetten ontmoette thuis het vijfde van Enter Vooruit dat gemoti veerd binnen de lijnen kwam en er alles aan zou doen om de beide puntjes mee te nemen naar „Klompendorp". Blauw Wit, dat na het vertrek van G. Duteweerd als leiders heeft Ep Beldman en Herman Withaar, was versterkt met Jan Verveda die evenals de anderen een goe de partij speelde. Na het eerste z.g.n. „aftasten" was het na tien minuten wel duidelijk dat de thuisclub meer techniek in huis had en de gasten kwamen danig onder druk te staan. Helaas werd met de goede kansen te nonchalant omgesprongen zodat doelpunten uitbleven. Ook Enter V. kreeg enkele kansen toen Harry Paalman „slordig" speel de. Na plm. een half uur kwam Blauw Wit door Jan op 1-0 maar de vreugde was van korte duur want toen door stom spel van de achterhoede de linksbin nen van de gasten een pracht kans kreeg was Gé Blok kans loos (1-1). In de 2e helft zat er meer lijn en vaart in de Blauw Wit aanvallen en het overwicht resulteerde na plm. een kwartier in een prachtig doelpunt van Evert die in het veld kwam voor Harry. (2-1) Enter V. kwam er na dit doelpunt niet meer aan te pas en uit een van de aanval len bepaalde Evert de eindstand op 3-1. Zaterdag komt DOS '37 op bezoek, een sterke èn harde ploeg, waarvan het moeilijk zal worden om te winnen. Wil Blauw Wit in de race blijven om de titel dan zal er gewonnen moeten worden. Succes! Blauw Wit 3-SWN 8: 8-0! Blauw Wit 3 speelde zaterdag de eerste competitie-wedstrijd na de winterstop tegen SWN 8. Het was ook deze keer voor de rust weer een schitterende wed strijd (rust 6-0) maar de tweede 45 minuten was een erg matige vertoning. Blauw Wit kwam door Rinus al vrij snel op 1-0 en vlot daama zorgde „bur- ger"-spits Hans voor 2- en 3-0 en bij het rustsignaal stond er 6-0 op het bord door treffers van Gerard (2x) en Wim. In de 2e helft liep het niet meer bij Blauw Wit. Ook de Nijverdalse gasten was dit niet ontgaan en ze kwamen meer dan eens ge vaarlijk opzetten. Verdedigend zat het bij Blauw Wit met Henk Dasselaar als „dirigent" prima in elkaar en hij maakte en pas sant ook nog even het 7de doel punt. Hans scoorde even voor tijd z'n derde doelpunt en hier mee was de monsterzege com pleet (8-0). Henk Westerik floot tot tevredenheid van beide par tijen. Blauw Wit blijft door deze zege meedoen om de bovenste plaats die momenteel bezet wordt door het sterke Vesos 5. •m bestuursverkiezing. Periodiek aftredend zijn: mevr. G. den Heijer-Schuurman en de de heer J. Aaftink, H. G. Bekkernens en W. Beijers. Zij hebben zich her kiesbaar gesteld. Er moet een nieuw bestuurslid worden geko zen voor de heer M. G. Ban- nink. Het bestuur heeft in deze vacature candidaat gesteld de heer H. J. Arfman, die reeds als tijdelijk bestuurslid is toegetre den. Tegen-candidaten kunnen worden gesteld tot voor het be gin van de bijeenkomst. Deze begint om 20.00 uur. Verwezen wordt naar een aankondiging in dit nummer. O.K.I.A. werd goede derde Maar liefst 41. PLOEGEN ploegen namen vrijdag 4 maart deel aan een gewicht touwtrek- toernooi in Zwillbroek (ge meente Eibergen), waaronder twee ploegen van O.K.I.A.. Op dit touwtrektoernooi ver schenen pl.m. 10 damesploegen. Gestart werd met een gewicht van 350 kilo in de bak, een ge wicht dat geen enkele ploeg in de problemen bracht. Het ge wicht in de bak werd telkens met 50 kilo verhoogd en ver schillende ploegen kwamen bij 450 kilo in moeilijkheden. Bij 500 kilo werd het deelnemer sveld sterk uitgedund. Ook de tweede ploeg van O.K.I.A. moest het na een enorme krachtsinspanning laten afwe ten. De eerste ploeg van O.K.I.A bestaande uit B. Leunk, W. Boode, H. Klaasses, E. Jansen en coach J. Marsman kreeg de 600 kilo nog moeiteloos om hoog. Inmiddels waren er slechts vijf ploegen overeind ge bleven. De 650 kilo wist O.K.Ï.A. nog net binnen de tijd slimiet van 60 seconden omhoog te krijgen, maar 700 kilo was de Holtense touwtrekkers nét iets te veel van het goede en men moest het laten afweten. Einduitslag; Een eerste plaats voor Penterman, de thuisploeg, tweede werd Stoverink uit Zieuwent en de derde plaats was weggelegd voor O.K.I.A.. Dit gewichttouwtrektoernooi was het laatste van het winter seizoen. Er zijn vier toernooien geweest waarvan er twee door O.K.I.A. werden gewonnen. Za terdag 12 maart neemt de ploeg deel aan een indoortoernooi in Erichem (Betuwe). Senioren: Competitie Holten 3-Twenthe 2 10.00 uur. Vriendschappelijk: Holten 1-Borne 10.30 uur. Haaksbergen 2-Holten 2 10.00 uur V. 9.00 uur. Holten 7-Holten 9 10.00 uur. Holten 4, 5, 6, 8, 10, 11 en 12 zijn vrij. Junioren: Enter Al-Holten Al 14.30, 13.30 Borne A2-Holten A2 14.30, 13.30 Holten A3-RKSV Al 14.30 Holten Bl-BWO BI 14.30 Holten B2-RKSV B2 12.45 Haarle B2-Holten B3 13.00, 12.45 Holten Cl-Hector Cl 13.00 RKSV Cl-Holten C2 13.00, 12.15 Holten C3-DES C2 10.00 Pupillen: Omhoog Dl-Holten Dl a. 10.00 u. v. 9.15 u. Holten D2-Eversberg Dl a. 10.00 u. Hector D4-Holten D3 a. 10.00 u. v. 9.15 u. Wierden El-Holten El a. 9.00 u. v. 8.15 u. Holten E2-SWN E4 a. 10.00 u. Holten E3-Nijverdal El a. 10.00 u. De Zweef Fl-Holten F1 a. 11.00 u. v. 10.15 u. Holten F2-De Zweef F2 a. 10.00 u. Holten F3 is vrij. De Holtense schakers hebben erg veel moeite gehad met het bezoekende Hardenberg 2. Door een gelukkige afloop bij de eind strijd aan de eerste twee borden werd in een zeer spannende fi nale een 5V2AV2 overwinning be haald. De ontmoeting begon goed voor de Holtense schakers, door overwinningen van H. ten Brinke en E. Gervedink Nijhuis. Daama volgde een remise van H. v. Beek. Toen werd er vervol gens aan vier borden verloren, maar D. v.d. Knaap knabbelde door een zege weer wat terug. Een zeer spannende ontknoping aan de borden één en twee brachten in de slotseconden door J. Middelink en L. Griffi oen tenslotte de overwinning. Bekerwedstrijden Door overwinningen van J. Scheperman tegen D. v.d. Knaap en M. Hage tegen T. v. Lindenberg bereikten de win naars de kwartfinale. Voetbalmatch scha- kers-SV Holten 8 In het kader van de 2e lus trumviering wordt er a.s. zon dagavond in sporthal Mossink om 20.00 uur gevoetbald tegen het achtste team van de S.V. Holten. Tijdens springwedstrijden te Rijssen behaalde Theo van Dijk met Ukkie de 4e prijs in de klasse B. Rikus Bronsvoort met Tavemes won de 8e prijs. Op grond van de prestaties geleverd in de dressuur- en springcompetitie afgelopen sei zoen te Heeten zijn de volgende miters uitgenodigd deel te ne men aan de finales op 25-26 en 27 maart te Heeten. Dressuur klasse M/Z Lilian Kamerhuis met Edoc. Dressuur klasse L2 Ingrid van Dijk met Ukkie en Erna Wilmink met Urlanda. Dressuur klasse L, Harm Kuiper met Rolf, Lilian Kamerhuis met Raldi, Ema Wilmink met Prana. Dressuur klasse B: Eric Vincent met Chef, Rikus Bronsvoort met Tavemes en Wim Mulder met Punette. Springen klasse B: Theo van Dijk met Ukkie en Sandra Dieperink met Sander. Competitieprogramma: maandag 14/3 BCH 5-En Blok 5 Ommen te Holten, sporthal aan vang 20.00 uur; NOP 4-BCH 4 te Emmeloord; Woensdag 16/3: BCH 2-NOP 2 Emmeloord te Holten, sporthal aanvang 20.00 uur; donderdag 17/3 Survive 3- BCH 3 te Dedemsvaart, SP. RIJSSEN C2-HOLTEN C2 Holten C2 trok zaterdag vol goe de moed naar Rijssen om aan te treden tegen Sportclub. Het werd een krappe 2-1 overwin ning. Holten had het betere spel en daarom was de overwinning ook verdiend. Blauw Wit BI - Voorwaarts B2 2.30 uur; DES B2 - Blauw Wit B2 12.45 uur, V. 12.00 uur; Blauw Wit B3 - DES B3 11.00 uur.; Nijverdal Cl - Blauw Wit Cl 10.00 uur. V. 9.15 uur; Blauw Wit C2 - De Zweef C2 1.00 uur. Vele honderden hebben afgelo pen zaterdag de 12e HPC-beurs bezocht in de aula van de Scho lengemeenschap. Voorzitter H. Koopman kon weer terugzien op een zeer goed verlopen beurs. HPC-lid Ter Mul had voor de beginnende jeugd gratis pakket jes zegels. Alleen secretaris L. Kaan keek een beetje zorgelijk want de huur van de aula drukt toch wel erg zwaar op de begro ting van deze regionaal niet meer weg te denken postzegel- Belangstelling van jong en oud voor de postzegelruilbeurs. dag. Verkoop in eigen beheer van een hapje en een drankje geeft gelukkig net voldoende in komsten. Senioren: Blauw Wit 1 - Almen 1 2.30 u.; Blauw Wit 2 - DOS '37 4 2.30 u.; Blauw Wit 4 - DES 5 12.45 u. Om de clubhuistrofee: Blauw Wit 3 - Blauw Wit 5 12.45 u.; Baluw Wit 6 - Blauw Wit 7 2.30 u. Junioren: Nijverdal Al - Blauw Wit Al 2.30 uur. V. 1.30 uur; Pupillen: Excelsior D2 - Blauw Wit Dl 9.00 u. V. 8.15 u.; MW '69 Dl - Blauw Wit D2 9.30 u. V. 8.45 u,; Blauw Wit El - Hulz. Boys El 10.00 u.; Haarle F1 - Blauw Wit F1 11.00 u. V. 10.15 Mintonette 1-Rivo (heren) 2-1 Omdat wij gelukkig op de middelbare school nog gymnastiekon derwijs genoten hebben, hetgeen binnenkort niet meer van ieder een gezegd kan worden, waren we duidelijk in de meerderheid tegen een zich taai verdedigend Rivo. De eerste set gaf geen pro blemen en binnen korte tijd was het 15-10. Ook de tweede set ging aanvankelijk van een leien dakje. De bal zeilde naar Albrecht, die er echter helaas niet was. Punt na punt werd gescoord ondanks het goede spel van Johan. Met 8-15 werden we toch wel met de neus op de harde feiten gedrukt. Door het onsympathieke optreden der tegenstanders waren we flink geprikkeld geraakt en werd de derde set dan ook snel beslist. Met 15-7 maar een punt rijker werd Rivo de kleedkamer ingestuurd. Helaas, maar niets aan te doen. Morgen hopen we weer compleet aan te treden tegen Medusa. Volgende keer weer meer. Mintonette 1-Vrivo (dames) 2-2 Op vrijdag 4 maart speelde Mintonette voor het eerst in we ken weer een thuiswedstrijd. En een belangrijke: er waren mis schien punten te behalen. We hadden er zin in en dat bleek ook wel tijdens de wedstrijd. Er werd hard gewerkt en wat mis schien nog wel belangrijker is: er werd enthousiast gevolley bald. De setstanden (15-12, 7-15, 15-8, 11-15) laten ook zien dat de beide partijen ongeveer even sterk waren. Kortom: een leuke wedstrijd, waarin de punten eerlijk ver deeld werden. Fijn voor ons is dat we daardoor weer wat beter meedraaien in de ranglijst; het direkte degradatiegevaar is iets geweken. Op 18 maart is iedereen van harte welkom bij de volgende thuiswedstrijd. We beginnen om 21.15 uur. Tot dan! Mintonette-Zwaluwen (meisjes C) 3-0 De 26e februari trokken de meisjes C3 zonder Annerieke en Tonnie naar de Windmolenbroek in Almelo. Ze waren precies met zijn zessen, dus als er eentje uit viel was het gebeurd. De eerste set begon slecht; ze kwamen achter met 0-6. Na een bemoedi gend woordje van de trainer-co ach meneer Hesselink, liepen ze weer in en wonnen met 15-6. De tweede set ging goed; die was ook voor ons met 15—0(!) Daama gingen ze vol goede moed de derde set in en kwamen achter met 0-7. Maar ook die set was ons gegund met 15-7. 3-0 voor ons dus; dat bezorgde ons een drankje van meneer Hesselink en twee punten. Toen gingen we naar huis. Een trouwe toeschouwster Volley W. 3-Mintonette 2 (he ren) 3-0 Deze avond begon met een vermakelijk incident. Sjef zou voor de ballen zorgen en had daarbij vergeten zijn sporttas uit de sporthal mee te nemen. In Wierden aangekomen, kwam hij vrolijk springend uit de auto. „I am all in the mood", zei hij. Maar toen hij zijn tas niet kon vinden, keek hij minder vrolijk. Gelukkig kon het een en ander geleend worden, zodat hij toch nog mee kon doen. De eerste set begon aardig; na 10 minuten stond het nog steeds 4-4, dus dachten wij dat we wel een pun tje konden pakken. Deze ge dachte werd echter meteen door Volley genadeloos afgestraft. Door een harde aanval kwam Volley ruimschoots op voor sprong. Toen Martien Joop in het veld wilde zetten duurde dit te lang waarna dit gestraft werd met een straf-time-out. Dit maakte het er niet beter op. De ze set verloren we dan ook met 15-8. De tweede set ging al net zo slecht, de pass kwam niet goed, waardoor er geen aanval opge bouwd kon worden, terwijl Vol ley maar bleef rammen. Deze set was vlug bekeken met 15-5. De derde set werd het vervolg van de eerste twee sets. Vooral tegenover de aanval van Volley over het midden kwam geen blok van onze kant. Bij ons werd wat gerommeld, terwijl we juist een aanval moesten opbou wen. Ook dit keer was het vlug bekeken met 15-8. Djie Dobbel Joe In het overdekte Graaf Otto bad in Zutphen wist de zwem- club Twenhaarsveld slechts een laatste plaats te behalen, men werd zesde met 92 punten. Win naar werd de ploeg uit Vorden met 130 punten. Verder deden mee Laren, Bathmen, Steende ren en Gorsel. Uitslagen Holten. Prog. no. 1 25 m. schoolslag meisjes onder 8 jaar Anja Wansink 37.7. 3. 25 m. meisjes onder 10 jaar Karin Damink 29.7, 4. m M. jongens onder 10 jaar John Moeliker 32.5.5. 50 m. meisjes onder 12jaar JolandaSchuppert55.3.5.50 m. jongens onder 12 jaar Henry Rensen 59.27.50 m. meisjes onder 14jaarRita Meyer 1.03.6,8.50m. jongens onder 14 jaar Jan Wander Pronk 43 3.9 50 m. meisjes boven 14 jaar Karin Cents 47.7, 10. 50 m. jongens boven 14 jaar Ernst v.d. Ende 37.8.11 25 m. rugslag meisjes onder 8 jaar Jeanet Wansink 37.8,13. 25 m. meisjes onder 10 jaar Tanja Kappen 43 2, 14. 25 m. jongens onder 10 jaar Henk Jan Beltman 31.8, 15. 50 m. meisjes onder 12 jaar Bianca Rouwenhorst 48.3,16.50 m. jongens onder 12 jaar Erik Huzen 54.4,17. 50 m. meisjes onder 14 jaar Agnes Tulier 46.1, 18. 50 m. jongens onder 14 jaar Gerald Jansen 48.6.19 50 m. meisjes boven 14 jaar Erna Veldwijk 40 9,20.50 m. jongens boven 14 jaar Edwin Stegehuis 34.7. 21. 25 m. vrije slag meisjes onder 8 jaar Carola v.d. Vreede 39.2,23.25 m. Joke Koetsier 39.7, 24. 25 m. jongens onder 10 jaar John Moeliker 38.3,25.50 m. meisjes onder 12 jaar Ina KI. Teeselink 46.0,26. 50 m. jongens onder 12 jaar Henry Rensen 50.4,27.50 m. meisjes onder 14 jaar Agnes Tuller 39.1. 28. 50 m. jongens onder 14 jaar Jan Waander Pronk 43.9.29. 50 m. meisjes boven 14 jaar Rita Meyer 47.1 30. 50 m. jongens boven 14 jaar Ernst v.d. Ende 29.2. 30 32 2x25 3x50 m. vrijeslag estafette. Meisjes, tijd 2.58.2: onder 8 jaar Jeanet Wansink, onder 10 j. Karin Damink. onder 12 j. Marjan Nijland, onder 14 j Karin Cents, boven 14 j. Erna Veldwijk jongens Jongens 2.34.4: onder 8 jaar Anja Wansink, onder 10 Henk Jan Beltman, onder 12 Erik Huzen, onder 14 Gerald Jansen, boven 14 Edwin Stegehuis. HOLTEN Cl-ENTER Cl In een matige wedstrijd heeft Holten geen kans gezien de pun ten thuis te houden. De Enter- naren hadden met name de eer ste helft het beste van het spel en wonnen zodoende ook volko men verdiend. Bovendien waren de gasten agressiever in de persoonlijke duels wat aan Holterzijde bal verlies opleverde. Halverwege de eerste helft scoorde Enter de enige treffer van de wedstrijd. Na (alweer) balverlies op het middenveld wist Enter de aan val over te nemen. Op dat mo ment kon Holten de verdediging niet zo snel meer organiseren en kon een der aanvallers scoren. Na de pauze was Holten zeker niet de mindere van Enter. Doordat er vrij kort werd ge speeld en er niet voldoende ge bruik werd gemaakt van lange passes duurde de opbouw te lang om gevaarlijk te worden. Enter had de beste kans om de wedstrijd definitief te beslissen, doch de goed keepende Wilco wist de bal nog tot corner te verwerken. Toch had Holten nog een puntendeling uit de strijd kunnen halen. Uit een voorzet van links werd de bal in vrije positie helaas overgekopt. Ko mende zaterdag wacht de thuis wedstrijd tegen Hector. Wij ho pen dat Holten de tegenstander dan wat feller bestrijdt. HOLTEN C3-SDOL Cl Dat Holten C3 deze dag een overwinning of een gelijk spel zou behalen tegen SDOL zou een fabeltje zijn. De uitwedstrijd was met ruime cijfers verloren gegaan. Holten probeerde de ne derlaag zo laag mogelijk te hou den. Dat het maar 0-7 werd was te danken aan de inzet die aan Holterzijde werd getoond. Goed gedaan, zaterdag komt DES op bezoek, dan meer succes.

Holtens Nieuwsblad | 1983 | | pagina 11