Holten verliest een punt Resultaten sv Holten M1MTOM1TT Resultaten s.v. Holten Sint bij SV Holten Pupillen Programma Sporthal t Mossink' Onnodig verliespunt voor goed spelend Blauw Wit 'NACHT VAN BLAUW WIT' HOLTENS NIEUWSBLAD JUNIOREN voHeybalver. holten Holten - Heeten Thuis tegen Daarle 9 DECEMBER 1982 -PAG. 7 1 Hoewel Holten twee keer de resultaten blijkt heel duide- drie kwartier het betere ilik dat Ho,t€n thuis sterker is van het spel had en ook ^worden. In vroegere jarén had gedurende de eehele men schiJnbaar angst voor het wed/friid uf i thuisfront. De verliespunten i j worden nu hoofdzakelijk in uit- doverwicht bezat, konden wedstrijden opgelopen, de pupillen van Oude Uit de thans gespeelde 6 thuis- Roelink niet tot scoren wedstrijden werden 11 punten komen. Voor een deel gehaald en uit de 5 uitwedstrjj- hadden ze dit aan zich- den werden slechts 3 punten zelf te danken, doch ook overgehouden, de keeper van ZAC ver- De doelpuntenmakers uit de dient een nlnim vnnr do eerste helft waren Hendri Wijze waarop hij zijn B"rt' Johan - doel stond te verdedigen. Vanaf het beginsignaal lieten de roodzwarten zien dat men zich wilde revancheren op de neder laag van de vorige week. Met uitstekend uitgevoerde aanval len, waaraan de hele ploeg haar aandeel leverde, werd het doel van ZAC bestookt doch schoten van André Dekker, Jan Bert Wissink en Wim Tuller misten hun doel of vonden de uitste kende keeper van ZAC op hun weg. Nadat Henry Bronsvoort na een half uur spelen nog een uitstekende scoringskans had gemist, verdween de overtuiging bij de Holtenaren. Het was al lemaal wat te doorzichtig en het verrassingselement verdween uit de aanval. De achterhoede van ZAC kreeg daardoor meer greep op de wedstrijd, al ontkwam men vlak voor het rustsignaal met kunst en vliegwerk aan een achterstand, toen de bal tot drie keer toe werd ingeschoten door de Holtense voorwaarden. Het bleef echter 0-0. Na de thee zakte het spelpeil. ZAC wekte duidelijk de indruk dat men te vreden was met deze gelijke André Dekker (4x), Henk War- rink (2x), Nico Labobar, Daniël Saam an gun, Wim Tuller, René Bannink en Henk Jansen (lx) Saldo uitwedstrijden 3-9, saldo thuiswedstrijden 12-2. Stand: IJsselboys 11-16; Holten 11-14; ZAC 11-14; Lemelerveld 11-13; Heeten 11-12; Labor 11-11; Let- tele 11-11; Broekland 11-10; Heino 11-9; EMMS 11-9; Sp. Overwetering 11-7; Mariënheem 11-6? Holten Al-MW *29 Al fensie leek de strijd beslist. Een eigen doelpunt bracht de span- Zonder de geblesseerde Renee werd een moeizaam gelijkspel g* maar begon behaald. MTV was de gevaar- ff Tf™ aan Kn °ver hjkste ploeg maar wist doelman fff Jf1,7 °p Stukker niet te verschalken. StJL n J aan te laten Toen de scheidsrechter voor de <fkenen- D°7 massale op- laatste maal floot mocht Holten Van Aï e? dik tevreden z«n met het gelijke f opPleuw e™d" spel. Door dit resultaat is Al op pff, ff,. op ,51 de derde plaats beland, voor- ?nmarestrltaat jongens. Hou waar een goed resultaat. Zaier- 26 ffonde belangrijke uitwedstrijd 0N BS-Holten B3 tegen Hector in Goor. Wanneer we volledig in de arena kunnen Evenals in de thuiswedstrijd was verschijnen zou 't prettig zijn Holten B3 te sterk voor het Al om de jarige in ons midden een nielose O.N. Een over de gehele leuk geschenk aan te kunnen bnie sterk spelend B3 liet direct HVC 1-Mintonette 1 (heren) 1-2 Daar stonden we dan: midden in de weilanden, omgeven door mistflarden en hier en daar rare geluiden. (Wij hielden het op geesten, Harry op uilen en/of wolven!). Daar de laatste niet veel meer voorkomen, zouden het ook weerwolven geweest kunnen zijn. We zagen ook schimmen, dachten we. Maar dat laatste was ook niet zeker. Opeens sloeg de motor af. Jo- han draaide de contactsleutel om! Gelukkig! Niets aan de hand! Maar evengoed zaten we flink in vicucii was met aeze geujKe be dalles. En dat alleen maar stand en het aantal foute passes omdat de coach, die wij als al- 99n Hnltön miAn -A tiiH mrorol bann aan Holten - zijde demon streerde dat het aan de overtui ging ontbrak om nog tot winst te komen. Door klungelig optre den van de Holtense achter hoede konden de Zwollenaren nog enkele keren gevaar stich ten, waarbij ter Harmsel één keer al zijn talenten moest aan spreken om erger te voorkomen. Holten kon aanvallend ook niets meer klaar maken, daarvoor ge beurde alles veel te gehaast en zonder veel overleg. De span ning bleef gehandhaafd tot het laatste fluitsignaal doch verder dan een viertal corners in de laatste minuut kwam Holten niet. Met deze 0-0 konden de gasten uit Zwolle duidelijk con- tenter zijn dan Holten. Door dit gelijke spel en de overwinning van IJsselboys op Lemelerveld, zijn de Boys uit Wijhe winter kampioen geworden met 2 pun ten voorsprong op Holten en ZAC. Dit alles betekent dat de tweede helft van de competitie nog alle mogelijkheden biedt. Met de wedstrijd Holten - Heeten begint de tweede helft van de competitie. De uitwed strijd is destijds verloren. Dat mag nu niet weer gebeuren. Uit tijd overal heen volgen, opeens zeven of acht auto's in een keer inhaalde. En wij kwamen er maar één voorbij. Dus weg was hij, onze grote leider! Bovendien zat zijn meesterknecht, onze aanvoerder Paul, óók in de eer ste auto! U kunt zich de paniek in auto 2 wel voorstellen, denk ik zo. Als het ware onthoofd, zou ik zo zeggen. Ik sloot daarop de ogen en hoopte er het beste van. Harry zat gelukkig ook in onze auto, zodat er nog een beetje hoop scheen te gloren. Halverwege de weg Uithuizen-Roodeschool be merkten we dat we iets uit de richting zaten (we moesten naar Den Ham). Johan keerde on middellijk het automobiel en even later vermeldde Hilversum 3 dat er een spookrijder was ge signaleerd. Wij zagen er zejjf wèl tientallen, maar zonder verdere ongelukken bereikten we de sporthal in Den Ham. Onze .Leiders' stonden ons ijsberend op te wachten. Na nog zeker 5 minuten ons warmgespeeld te hebben, konden we aan de wed strijd beginnen. Alles liep de eerste set naar wens en we wonnen dan ook gemakkelijk met 5-15. Vooral Gerd trok veel aandacht van het talrijk opge komen publiek, door de wijze waarop zijn linker pink aan zijn ringvinger (óók zijn linker!) zat vastge-'taped'. Dit laatste had Jan-Herman gedaan. Jan- Herman?? Ja, Jan-Herman!! Hierover misschien nog meer. De tweede set was knudde 15-9 verloren. De derde weer prima 2-15 gewonnen. Een zwakke wedstrijd, een punt verloren. Zet de rijst maar weer van het vuur. Terug werd ons automobiel op de bumper gevolgd door de .Leiders'-auto. Zodat we heel thuis kwamen, en vroeg naar bed konden om rustig te gaan slapen. Want onze coach en aanvoerder waken over ons! En zo hoort het ook. Jams. Mintonette 1-WVC Volley (dames) 1-3 Op bijna Sinterklaas, 3 decem ber, werd in Holten de wedstrijd gespeeld. De eerste set werd er vol enthousiasme gespeeld. Het begon voortvarend en we liepen zelfs uit. Maar de dames van Volley kwamen terug en wonnen met 13-15. De tweede set werd erg matig gespeeld. Volley had echter niet gemakkelijk met ons, maar doordat we niet scoren konden smashen moesten we toch het loodje leggen en wer den verslagen met 8-15. De derde set begonnen we goed. We wisten een goede voorsprong op te bouwen. Maar of het de speculaas was weet ik niet, Vol ley kwam punt na punt terug en kwam gelijk bij 11-11. Na een spannende strijd van op en neergaan, werd het toch 18-16. Hierdoor moesten we een vierde set spelen. We hadden geloof ik de pepemoten in de schoenen, bieden in de vorm van een of twee punten. Veel succes. Holten A2-PH A2 Holten A2 heeft in een slecht gespeelde wedstrijd de eer aan PH moeten laten. Vooral in de eerste helft sneed de voorhoede keer op keer door de Holter achterhoede. De ruststand was dan ook al 0-4. Een verdiende ruststand. In de rust is er ken nelijk een woordje met de spe lers gesproken en dit had ook invloed op de tweede helft. Hol ten kwam terug, zo sterk dat vlak voor het eindsignaal de ge lijkmaker bijna op het scorebord kwam, maar als zo vaak valt het doelpunt aan de andere kant. Eindstand 4-6. Hulzen A2-Holten A3 Met acht man sterk ging Holten A3 op bezoek by Hulzen. Door afzeggingen waren niet genoeg spelers beschikbaar. Helaas on danks het harde werken moest men een dikke nederlaag incas seren. MW '29 Bl-Holten BI Holten BI ging met volle moed naar Mariaparochie met de we tenschap het gelijke spel thuis behaald. Evenals in die thuis wedstrijd had MW de meeste kansen, maar werden niet benut. Paal en lat stond succes in de weg. Door het goede keepers werk van Martin bleef Holten overeind en kon een puntje aan het totaal worden toegevoegd. Holten B2-GFC B2 De gedwongen rust van enkele weken heeft B2 niet uit het ritme gehaald. Het op de tweede plaats staande GFC werd met duidelijke cijfers naar huis ge stuurd. In de eerste helft stond het vizier nog niet helemaal goed en werden enkele prachtige kansen niet benut. Na de thee verscheen Erik, bij een comer, voor het eerst voor het vijande lijk doel en haalde flink uit. zien wat zij van plan waren in Almelo. Met twee punten op zak naar huis. Het was St. Nicolaas en B3 dacht, je kunt niet alles weggeven. De eindstrand was 1-2 in het voordeel van Holtens. Jongens prima zo. SVZW Cl-Holten Cl Een door blessures gehavend Holten trok toch vol goede moed naar Wierden. In deze vier punten wedstrijd was het be langrijk om deze wedstrijd in je voordeel te beslissen. De scheidsrechter bleek niet met de officiële speeltijd van C elftallen op de hoogte te zijn en liet 35 minuten spelen. Het was de al tijd hard werkende „turbo" Ferry die in de 32e minuut Hol ten op voorsprong bracht. Na de thee kwam SVZW sterk terug en in de tiende minuut maakten de SVZW-ers gelijk, door een fout in de achterhoede. Holten was met hét ene punt niet tevreden. In de 20e minuut kon Erik Broekmaat vrij opkomen door het centrum en met een harde schuiver gaf hij de doelman het nakijken.'Cl kreeg nog meer kansen om de voorsprong te vergroten, maar werden niet be nut. In een wedstrijd die op een goed peil stond, heeft Blauw Wit zaterdag ver zuimd om de kansen te benutten. Aangezien de gasten dat wél deden moest de thuisclub met een 1-1 gelijkspel genoe gen nemen. Na enige weken rust tengevolge van afgelastingen kon Blauw Wit afgelopen zaterdag in de sterkste opstelling aantreden tegen MW uit Marle. De gasten hadden tot nu toe 2 punten meer verzameld dan de Blauw Witten en winst was dan ook noodzakelijk. Dat leek ook zeer voorspoedig te gaan verlopen want reeds in de 4e minuut be reikte een pass van Jan Har- bers, door reusachtige missers van het verdedigingsblok van MW, de naar binnen gekomen Henk Bolink, die hard en fraai inschoot (1-0). De gasten waren door deze snelle achterstand duidelijk aangeslagen en de thuisclub wilde profiteren. Aan val op aanval rolde naar het Marlese doel maar voorlopig bleven de verdedigers overeind. Het talrijke publiek zag een goedspelend Blauw Wit dat ach terin nauwelijks kansen weg gaf en dat voorin de tegenstander handen vol werk bezorgde. Op het middenveld zocht Jan Har- bers voortdurend de vrije ruimte en strooide (als ware hij Sint en Piet) met goede passes. Helaas bleven de kansen onbenut. Eerst na ruim 20 minuten kreeg ook doelman Eddy van Dijk wat te doen maar de gevaarlijke vrije trappen van MW waren voor hem geen obstakel. Aan de andere kant moest een verdedi ger zijn doelman te hulp komen toen de ver opgekomen Jan Paalman, na goed doorzetten van Joh. Stam, de beste kans van de wedstrijd kreeg, maar de uc ui ue scnoenen, wei en naaiae iunK uit. want het ging zo slecht, dat we Toen Arjan attent reageerde op vprinrpn mot o.i een slordigheid in de Goorse de- verloren met 2-15. De laatste set moeten we maar gauw vergeten. Volgende week hopen we beter té spelen in Enschede tegen Spirit Aktief. Oliebollen c. va" xiunen gai geen Knmp en Sinterklaas heeft nog maar net zodoende kwam het tweede weer AT1S lrilrtorTonAia ira.1r,tnw J Gelukkig waren de resultaten in doorsnee beter dan de vorige week! Uit de 12 competitiewed strijden werden 11 punten be haald. Holten 9 zorgde hierbij voor de grootste Sinterklaas surprise. Holten 2-KOSC 2 1-0. In deze uitermate belangrijke wedstrijd streden beide ploegen fel om de winst. Holten kwam al binnen een kwartier op voorsprong, toen Albert Hoek een voorzet van Bert. Knapen vakkundig af werkte. De solide achterhoede van Holten gaf geen krimp en Zaterdagmorgen 4 december om 9.30 uur was het feest in de kantine van de S.V. Holten. De goedheilig man zou zijn verjaar dag komen vieren met de pupil len van de S.V. Dit heeft trou wens nog aan een zijden draadje gehangen. Jeugdleider en orga nisatie commissie hadden op donderdagavond de kantine ver siert met slingers, een podium met de zetel voor de Sint en fruit ingepakt. Toen het bericht kwam dat de goede Sint door te drukke werkzaamheden niet kon komen. Dit zou dan een tegen- gevonden om samen met de kinderen er een leuke morgen van te maken. Voorzitter vroeg de Sint nog naar zijn leeftijd of dit nu 888 of 886 jaar was. Vol gens de Sint was dit 886 jaar, maar hij wist het zelf ook niet helemaal zeker, want als je zo oud bent wordt het tellen ook moeilijk. Voorzitter gaf nu het woord aan de goede Sint met de hoop dat er geen van de kinderen in de zak moest. De Sint stelde iedereen op zijn ge mak, met de mededeling dat de kinderen zich geen zorgen hoef- Mintonette 2-Flash 2 (dames) 3-0 Enigszins bang voor „de kracht" van Flash 2 begonnen we aan deze wedstrijd. Later zou blijken dat we het verkeerde team van Flash in gedachten hadden ge had. Tot onze verbazing en vreugde was het in de eerste set vrij snel 6-1 voor ons. Flash kwam echter terug en door per soonlijke fouten van ons werd het 12-12. Gesterkt door de woorden van Klaas in een i~^eSl.iSt7 we deze Set ta Thuiswedstrijden vrijdag 10 de- ons voordeel. We wonnen met cember ons kikkerlandje verlaten of de Holtenaren gaan al weer verlan gend uitzien naar de altijd over heerlijke niet te versmaden Min- tonetse oliebollen. En jaze komen weer, ook dit jaar. Woensdag 29 december is het zo ver. Schijf het in Uw agenda, zodat U geen andere afspraken meer maakt. Wantvoor zover U het nog niet wist: jaarlijkse blijven vele Holtenaren thuis, om de oliebollen-verkopers en sters maar niet mis te lopen. Woensdag 29 december dus! Wedstrijdprogramma „„11 V ZZ 1 L "a"uclc" Keen zorgen noet- valler zyn. Jeugdbestuur heeft den te maken. Hij stelde de nn «lip m ncroliiL-o monidvan n.n .1t - op alle mogelijke manieren ge probeerd contact te krijgen met de Sint of één van zijn pieten. En wat schetste de verbazing van jeugdvoorzitter Jan Heyda van vrijdag op zaterdagnacht om kwart over drie wordt er bij hem op de ruiten gebonst en op de bel gedrukt. Hij kijken en toen stond daar een piet voor voetbal piet voor, die een reuze conditie had en maar liefst hon derd keer touwtje springen kon. En de kinderen maar tellen. Nadat verschillende elftallen en jongens bij de Sint waren ge weest en iedereen wat te drin gen had, nam de goede Sint na een dankwoord van de voorzit ter en met de belofte om vol- 15-12. De tweede set leverde weinig problemen op, althans niet met de tegenpartij. Hannie's neus kwam gevoelig in aanraking met de bal, gespeeld door Marianne. Hannie kon echter door spelen. Flash kreeg de ballen om de oren en de set eindigde in 15-1. We voelden de 3-0 overwinning al aankomen en werden daar door mischien een beetje over moedig. Door klungelig kwamen we achter met 5-7. werden tot de orde geroepen, maar het bleef rommelen. De tegenstandsters rommelden nog erger en uiteindelijk wonnen we ook deze laatste set met 15-12. spel We 19.00 meisjes C3-Rac 1; v 19.00 meisjes Bl-Krekkers 3; 19.00 meisjes B2-Krekkers 2; 20.00 meisjes Cl-meisjes C3; 20.00 meisjes A2-Medusa 1; 20.00 da mes 3-Volley W4; 21.15 dames 2-Volley W2; 21.15 heren 2-Katers 1. Uitwedstrijd vrijdag 10 december 20.30 Krekers 3-heren 1 Maria Parochie, De Haambrink. Uitwedstrijden zaterdag 11 de cember 13.00 Rac 5-heren 3 Albergen, De danne; 14.45 Flevo-meisjes Al Fleringen; 16.00 Spirit Aktief-dames 1 Enschede; 19.30 Vrivo 3-dames 4 Vriezenveen de Stamper ei* met ue oeioite om vol- zyn deur om te zeggen dat Sint gend jaar weer op het Meer- toch zou komen. En zo gebeurde manskamp te verschijnen af- het dat de goede Sint met zelfs scheid, onder welbekende Sin- 2 pieten om plm. 9.45 uur de terklaasliedjes. Daarna waren er V kantine op het Meermanskamp nog enkele lachfilms (uit de de 112 pupillen van voetbal en oude rtnnsi vnnr i) handbal kwam bezueken. De «kandel en was dezë gesiaagdë voorzitter heet de smt en zfjn morgen om plm. 12.30 uur weer A pieten namens pupillen en ten einde. Nadat iedere pupil |eUgd7?,UUr van harte welkom n°S zatie <hdt In ontvangst op het Meermanskamp. En dat nam ging iedereen voldaan de goede Smt toch nog tyd had huiswaarts. In de nacht van vrijdag 7 op zaterdag 8 januari a.s. zal het tradi tionele zaalvoetbaltoumooi van Blauw Wit plaats vinden in spor thal ,,'t Mossink". De deelnemende verenigingen zyn: „Witkampers" Laren (G) A mpn"' Hf S.V. Ma- ZW riaparochie (Almelo); „Blauw Wit '66" Als „voorgerecht" zal er een wedstrijd worden gespeeld tussen oud-eerste elftalspelers van S.V. „Holten" en Z.V.V. „Blauw Wit" Deze wedstrijd van de oud-prominenten (alleen al een bezoek aan net evenement waard!) zal aanvangen om kwart over elf. aan kop. Het blijft stuivertje wisselen in deze afdeling. Recti ficatie vorige week GFC 2-Holten 2 moest zijn 2-2. Twente 2-Holten 3 0-0. De re vanche van 3 weken geleden, toen er zoveel tumult ontstond na het staken van de wedstrijd, doordat de scheidsrechter een offday had. Dat het ook anders kan bewezen beide ploegen in Goor, door op uiterst faire wyze om de punten te strijden, alleen de doelpunten ontbraken. Holten 4-Stevo 3 3-3. Holten gaf in de tweede helft een veilig lij kende voorsprong volkomen on nodig uit handen. Men weet toch dat de ploeg uit Geesteren blijft strijden tot de laatste mi nuut Jammer! Jammer! Bomerbroek 3-Holten 5 2-0. Hol ten liet zich voorbij stevenen door de gastheren in deze vier punten wedstrijd. Zo langzamer hand komen de degradatie plaatsen in zicht voor een ploeg, die in de subtop hoort. Holten 6-De Zweef 6 1-0. Met „Lucas" weer onder de lat be haalde Holten 6 eindelijk weer eens zege. Al 5 weken achtereen was de combinatie van Toontje buiten de prijzen gevallen. Arie Jansen schoot in de roos. SOS 3-Holten 7 7-2. Holten ver loor op kracht van een hoogge- klasseerde tegenstander. Zondag a.s. tegen Wierden rekenen we op de voorhoede, want er moet gewonnen worden. Holten 8-De Zweeg 9 2-2. Een puntenverdeling die het achtste goed van pas kwam, willen de mannen van Gerard Brands een veilige plaats innemen bij het ingaan van de winterstop. De Zweef 8-Holten 9 1-2. Een daverende verrassing kwam er uit Njjverdal. Koploper De Zweef werd de eerste nederlaag toegebracht. Jan Paalman zorgde voor de beslissing. Holten 10-Omhoog 4 1-3. De grootste uitslag van het jaar viel het tiende ten deel. Helaas daalt door de apatische instelling van sommige spelers de stemming binnen dit team onder nul. De Zweef 10-Holten 11 3-3. In een spectaculaire wedstrijd deel den de beide opponenten de buit. Holten had de pech dat hun keeper Beker door een on geval in de warming-up voort ijdig af moest haken, anders... Holten 12-SDOL 7 1-4. Ondanks de nederlaag kan Holten terug zien op een goede wedstrijd. De veteranen uit Luttenberg toon den hun koppositie in de tweede helft meer dan waardig. bal van de lijn gehaald zag worden. Blauw Wit trachtte er van alles aan te doen om de score nog voor de rust uit te bouwen, maar schoten van Hulleman, Joh. Stam en Jan Ros gingen over het doel of werden gestopt. In de tweede helft aanvankelijk een ander spelbeeld. Een MW dat veel resoluter speelde en Blauw Wit dat trachtte met mooi voetbal door te gaan. Maar al in de 5e minuut had Eddy van Dijk, al zijn talenten nodig om een harde schuiver uit een vrije trap uit de uiterste benedenhoek te ranselen en nog geen 2 minuten later ging de bal uit een corner maar nét voorlangs. Het duurde bijna een kwartier alvorens de gastheren hun overwicht opnieuw konden op bouwen en bijna was ook de voorsprong uitgebouwd. In de 15e minuut was Bolink vervan gen door H. Aanstoot die in de 19e minuut, na een fraaie solo vrij voor de MW-goalie kwam maar hij schoot hoog over. Na dat de bal uit een fraaie aanval Ros, Harbers, Ros door laatst genoemde over het MW-doel was gewerkt kwam na ruim een half uur de koude douche. Uit een snel genomen vrije trap for ceerde MW een corner. Uit deze hoekschop ontstond een doel- worsteling, waaruit de bal ten langen leste over de doellijn rolde (1-1). Nu had de thuisclub de rekening gepresenteerd ge kregen voor het missen van'de vele kansen in de le helft. We liswaar trachtten de Holtenaren met man en macht alsnog er uit te halen wat er te halen was, maar MW gaf geen krimp. Bij het eindsignaal van de goed lei dende, maar nogal veel lawaai makende arbiter Albersen had Blauw Wit een onnodig verlies punt méér. Stand: Sp. Daarle 10-17; MW '69 10-13; BZSV 10-13; Sportlust 11-13; Blauw Wit 9-10; ZW 10-10; Sp. Denekamp 9-9; Vesos 10-8; Markvogels 9-7; Rietvogels 10-5; Boswinkel 10-4. Blauw Wit krijgt zaterdag Sportclub Daarle op bezoek. De gasten gaan met vier punten» voorsprong op de naaste bela gers royaal op kop en het zal voor Blauw Wit moeilijk worden om deze ploeg met lege handen huistoe te sturen maar spelend als in de eerste helft tegen run ner up Marle zijn er perspectie ven. De wedstrijd die zal worden geleid door scheidsrechter Dog ger begint om half drie. Afgelo pen zaterdag waren er een paar honderd belangstellenden die enthousiast mee leefden. Blauw Wit rekent zaterdag weer op hen. Week van 11-12-1982 tot en met 17-12-1982 Zaterdag: 09.00-12.00 Mintonette; 12.00-14.00 z.v.v. Blauw-Wit1 14.00-19.00 Hockeycompetitie, K.N.H.B.; 19.00-20.00 zaalvoetbal' hr. Koelkamp; 20.00-21.00 zaalvoetbal hr. Scheperboer; 2100^ 22.00 zaalvoetbal hr. Gütlich; 22.00-23.00 zaalvoetbal hr. Ten Velde; plm. 09.00-15.00 instructielokaal - mevr. Arends. Zondag: 10.00-11.00 zaalvoetbal, hr. Luggenhorst; 11.00-12.00 s.v. Holten, dames; 12.00-17.00 Hockeycompetitie, K.N.H.B.1 17.00-19.00 Handbalcompetitie, N.H.V. Maandag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.00-18.00 s.v. Hol ten; 18.00-23.00 Badmintonclub. Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.15-22.30 Mintonet te; 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit. Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.00-18.30 Hoc keyclub; 18.30-23.00 Badmintonclub. Donderdag: 08.10-16.30 scholengemeenschap; 16.30-22.00 s.v. Holten, handbal; 22.00-23.30 zaalvoetbal, All Stars1 19 15-22 30 instructielokaal-s.v. B.A.T.O. Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.00-18.30 Hockey club; 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrye uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijns zaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 08 00- 12.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 7