AC HOLTEN ZETTE BESTE BEESTJE VOOR Hockey- 13e "nacht om Holten Samengestelde wedstrijd ponj's met ruim 200 deelnemers Programma Sporthal 't Mossink' Mintonette haalde eerste punt binnen HOLTENS NIEUWSBLAD BLAUW WIT WINT RUIM VAN ZVV 982 Programma s.v. „Holten' HOL TEN BOEKT 3E OVERWINNING n Bergruitern ie uws 7 OKTOBER 1982 - PAG. 7 I Op zaterdag 2 oktober j.l. vond er een voetbalwedstrijd plaats tussen AC Restaurant Holten en transportbedrijf Velthoven uit Loosduinen. (voorstad Den Haag). De chauffeurs van bovenge noemd transportbedrijf zijn vaste gasten van de Truckstop, het chauffeursrestaurant van AC Holten en hier ontstond dan ook het idee voor deze spor tieve ontmoeting. Om precies half vier traden de beide teams aan op het zono vergoten veld van bungalowpark annex camping „De Prins". Na dat het officiële handen schud den tussen de aanvoerders, Trucker Ton van Velthoven en An toon Kers van AC Holten, en referree „Bollee" voorbij was, werd de aftrap verricht door Cor Bollee, medewerkster uit de Truckstop. Daarna begaf zij zich snel naar de zijlijn, om niet door de heren voetballers ondersteboven te worden gelopen. In de eerste fase van de wedstrijd was vooral AC Holten veel in balbezit maar veel kansen werden gemist om te scoren. Eindelijk in de 15e minuut van de wedstrijd wist „aide de cuisi ne" Jeroen van Netten met een geweldige „poeier" te scoren voor AC. Het team van Veltho ven, dat duinzand prevereert, begon in de loop van de eerste helft echter goed aan de Hol- tense grond te wennen. In de 20ste minuut resulteerde dit zelfs in een schitterende goal van Frits Spits (heet Frits, speelt spits) en dat bracht de stand op 1-1. Linksbuiten Brian Herzdahl van AC gelukte het om in de 39ste minuut vanuit een uiterst be nauwde positie te scoren (2-1). Een welverdiende beloning voor Brian die het, ondanks zyn lan dingen in het publiek, de „Ha genezen" flink moeilijk maakte. Door middel van het fluitsignaal van chef-kok c.q. scheidsrechter Jan Bollee, die overigens een zeer onpartijdige wedstrijd floot, werd de pauze aangekondigd en werd er van helft gewisseld. In de tweede helft waren de teams erg aan elkaar gewaagd en over en weer speelden zich spannende taferelen af. Rob Loomans, kok annex keeper, hield zich kranig en verdedigde zijn doel alsof het om een portie overheerlijke gekookte mosselen ging. Door een verdedigingsfout van Dick Bruggink en Wietse Olijve echter kregen de Velthovenaren in de 20ste minuut de kans van hun leven. Frits Spits maakte Uitslagen Meisjes A-D.K.S. A 0-6; Hengelo n Bl-Meisjes BI 7-0; meisjes C2- g 9 oktober WEDSTRIJDPROGRAMMA Hengelo B3- Jongens hiervan dankbaar gebruik en scoorde voor de tweede maal (2-2). Vermeldingswaard is wel, dat beide verdedigers, Dick en Wietse de speeltijd meer liggend dan staand door hebben ge bracht. En de bal raken én de tegenspeler ontwijken was voor hen niet altijd even makkelijk. Toen klonk het eindsignaal en beide teams gaven elkaar moe maar voldaan de hand. De eind zege werd op gepaste manier gevierd in de Truckstop van het restaurant en er werden alweer plannen gemaakt voor een her haling van dit sportieve gebeu ren voor het volgend jaar. Juliana-Mintonette 1 (dames) 2-2 Dames 1 begint gelijk! In een nu niet bepaald sterk gespeelde wedstrijd, heeft Blauw Wit thuis op de Meer- manskamp een 4-0 overwinning behaald op ZW '82 uit Delden. Maar ondanks dat Blauw Wit de vorm van de afgelopen we ken niet haalde, werd de over winning na afloop warm ge koesterd. Want gezien de kan senverhoudingen viel er op de uitslag weinig af te dingen. De start van Blauw Wit was evenwel overrompelend. Het was Henry Stam die in de 4e minuut met de bal aan de voet oprukte richting ZW-doel. Zyn schot werd in eerste instantie door doelman te Vaanholt van ZW gestopt, waarna de toegesnelde Jan Ros de zaak koelbloedig afmaakte met een geplaatste schuiver in de linker hoek (10). De snel verkregen voorsprong .bracht echter weinig rust in de iPloeg, waardoor er van een ge- .degen spelopbouw weinig sprake van was. Toch brachten een 'aantal individuele akties doel- ftjpe kansen met zich mee. Maar jnoch Jan Verveda alswel Henry jstam en Freddy Hulleman wis ten de ZW-doelman tot capitu leren te dwingen. De verder in Isportieve sfeer verlopen wed- Jstrijd, werd in de 23e minuut |van de eerste helft helaas ont sierd door een incident. In de jstrfjd om de bal werd Blauw- jWitter Harry ten Wolthuis door tegenstander Koens van ZW (plotseling met een vuistslag op de kaak getrakteerd, waarna er in een reflex op dezelfde manier van repliek werd gediend. Scheidsrechter de Vries kon niet anders doen dan beide spelers paar de kleedkamer te sturen. (Het 10 tegen 10 spelen leek |Blauw-Wit meer de duperen dan tegenstander ZW. De achter- loede van Blauw Wit had dan ook duidelijk de moeite met de nieuw ontstane situatie, zodat het enige tyd duurde voordat de -lub weer enige greep op het spel kreeg. Maar nadat Jan iarbers voor de geblesseerde Henk Bolink in het veld was jekomen, waren de laatste 10 ninuten voor rust weer duidelijk roor de Holtenaren. Nadat eerst log Jan Pruntel en Freddy Hui eman in kansrijke posities had- ien naast geschoten, was het in le 40e minuut André Schuppert iie met een diepte-pass Johan Stam op snelheid de ruimte in- ituurde. De bij de week .groeiende" Johan Stam schudde zijn tegenstander van sich af, waarna hij de uitlopende teeper te Vaanholt omspeelde de bal in het verlaten doel Jlaatste. (2-0). i was de aanvang van de tweede helft een reprise geweest van de eerste. In de derde mi nuut was het Fred Hulleman die 'P een gewiekste manier zijn tegenstander de bal ontfutselde ineens inschoot. De ZW- loelman wist echter het schot e kerea Deze verrassende aktie uidde echter een offensief Blauw Wit kwartiertje in met een handvol verrassende kansen, waarin echter niet gescoord werd. Daarna was de „schwung" •r echter ook volledig uit by flauw Wit! De tegenstander a-eeg alle gelegenheid het initia tief naar zich toe te trekken. Waardoor er onnodig enkele angstige situaties in het 16- metergebied van de Blauw Wit ters ontstonden. Echt terug in de wedstrijd kwamen de Blauw Holten Daarlerveen I-Holten I (Vriend schap) 14.30 uur. Zondag 10 oktober: Senioren: KOSC 2-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u.; Holten 3-Twenthe 2 10.00 u.; Stevo 3-Holten 4 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 5-Heracles 4 10.00 u.; RKSV 2-Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 7-GFC 4 10.00 u.; Holten 8-Enter 6 10.30 u.; Enter 7-Holten 9 11.45 u. V. 10.45 u.; 10-SDOL 5 10.30 Witters niet meer. Dat het vlak SDOL 6-Holten 11 11.45 u.; La vnnr rnH nrtcr A n n.aw1 Terr... voor tijd toch nog 4-0 werd, was te danken aan de individuele akties van een aantal spelers. Eerst was het Freddy Hulleman die in de 87e minuut een afge zwaaide bal oppikte en verras send ineens uithaalde. De bal belandde pal onder de kruising Boys~A3 2.30 u. in de touwen. (3-0). In de laaste »20 bi 2 30 u ÜTÏ*', vï>de wedstrijd was Holten B3-ON B5 12.45 u.; Hol- het Roland Ravenshorst, (in de ten Cl-SVZW Cl 1.00 Mark- 25e nunuut m het veld gekomen vogels Cl-Holten C2 11.00 u. V. Première 9-Holtn 12 11.45 u. V. 10.45 u. JUNIOREN: MW'29 Al-Holten Al 2.30 u. V. 1.15 u.; PH A2-Ho!ten A2 2.30 u. V. 1.30 u.; Holten A3-Hulsense Holten Bl-MW Holten B2 is vrij; Holten C3-SWN C4 voor de moegestreden Jan Ros) io 15 die uit een voorzet van André iooo uur Schuppert met een magnifieke kopstoot de eindstand op 4-0 bepaalde, zodat de wedstrijdbal die voor deze wedstrijd door de fa. Klein Velderman was aange boden, zyn waarde had bewezen. Stand: Daarle 4-8: Marle 4-8; Blauw Wit 4-6; Sportlust 4-6; Denekamp 3-3; BZSV 3-3; Mark- 3."2; Ves0s Fl-Holten F1 11.30 u. 4-1, ZW 82 3-0; Boswinkel 4-0. uHolten F2-S.V.V.N. PUPILLEN S.V.Z.W. Dl-Holten Dl 9.00 u.v. V. 8.15 u. Holten D2-S.V.V.N. D3 10.00 u.; Holten D3-Hector D4 10.00 u.; Holten El-Enter V. El 10.00 u.; Twenthe E3-Holten E2 10.15 u. V. 9.30 u.; Holten E3- Den Ham E2 11.00 u.; Twenthe V. 10.45 F3 11.00 u. Hoewel Holten in technisch op zicht de meerdere was moesten zij het wat betreft felheid en in zet afleggen tegen de gasten uit Mariënheem. De zoodzwarten le den hierdoor veel balverlies. Toch wisten zij zich de beste scoringskansen te scheppen. Reeds na tien minuten kreeg Nico Labobar een uitstekende mogelijkheid na een overstapje van Henry Bronsvoort. Nico faalde echter volkomen in de af ronding. Daarna misten Johan. Huzen en Henry Bronsvoort nogeens. Vol komen onverwacht kon Mariën heem in de twintigste minuut de leiding nemen, toen H. Klein Koerkamp uit een voorzet van links de bal ineens op zijn schoen nam en onhoudbaar voor Herman ter Harmsel de stand op 0-1 bracht. Tien minuten la ter was het echter weer gelijk toen Henry, na goed doorzetten van Johan Huzen, met een schuiver de Mariënheemdoelman passeerde. Met deze geiijke stand brak ook de rust aan. Na de thee ontwikkelde zich hetzelfde spelbeeld. Een aggres- siever spelend Mariënheem trachte Holten haar wil op te leggen en doordat de roodzwar ten nogal nonchalant omspron gen met de hen geboden kansen leek het er lang op dat de wed strijd in een gelijke stand zou gaan eindigen. Eerst kopte Henry nog eens naast uit een' voorzet van Henk Jansen. In de vijftiende minuut redde Herman ter Hamsel Holten van een nieuwe achterstand, door de bal fraai uit de benedenhoek te ran selen. Daarna belandde een schot van Johan Huzen op de paal en een inzet van Henry werd van de doellijn gehaald. Toen brak het laatste kwartier van de wed strijd aan. De „terraszijde" werd onrustig en ging als twaalfde man fungeren. Plotseling ging het allemaal lukken. In de 40 minuut bereikte een lob van Jan van Mullum de vrijstaande André Dekker en diens voetbe weging was voldoende om Hol ten op 2-1 te brengen. Mariën heem trachte daarna de achter hoede van Holten in paniek te brengen, doch een perfecte sli ding van Nico vormde de inlei ding tot Holtens derde en fraaiste doelpunt. De pass van Nico bereikte Henry en na diens grandioze so lo, waarbij hij een drietal „aan slagen" overleefde, passte hij de bal op Johan Huzen, die goed was meegekomen. Deze bracht de stand tot grote vreugde van de Holtenaanhang op 3-1. Al met al een verdiende overwin ning, waarbij de roodzwarte aanhang lang in twijfel is gela ten. A.s. Zondag heeft Holten I een rustdag, vanwege het bekerpro gramma. Op zondag 17 oktober gaan de rood-zwarten naar Daarlerveen om daar een vriendschappelijke wedstrijd te spelen tegen de plaatselijke vierde klasser. Aanvang; 14.30 uur. Zaterdag 2 okt. begon dames I in Hengelo het nieuwe competi- I tieseizoen. De tegenstander Ju liana is, samen met Mintonette, vorig jaar gepromoveerd naar de eerste klasse. De Holtense da mes waren dan ook wat ge spannen voor dit debuut en het spelverloop in de eerste set was bedroevend! (3-15). Er werd keihard gewerkt, maar de rust om punten te maken was ver te zoeken. Het begin van de tweede set vertoonde weinig verbetering en al gauw stond Juliana weer op een voor sprong (3-0). De opslag ging vaak uit, de aanval langzaam. Zo'n afgang na byna 3 seizoenen succes was de dames toch wat te gortig en er werd weer door dacht gespeeld. De Hengelose party raakte wat van slag af toen Mintonette snel terug kwam naar 10-10, Helaas was het net niet genoeg om de set te pakken! 13-15). In de derde set ging Mintonette er gelyk keihard tegenaan en kwam al snel op voorsprong (8- 6) en bleef dit volhouden. Ju liana probeerde het met tacti sche ballen, maar er werd goed verdedigd, zodat het initiatief in eigen handen bleef (15-10). De vierde set moest worden ge speeld om de wedstryd te be slissen en daarmee was de mo gelijkheid geopend naar een ge lijk spel. De aanval werd ver sneld en verliep prima door goed werk van de spelverdeel- sters Dinyen Fenny. Ook Anke haalde de punten binnen door scherpe harde opslagen die niet goed verwerkt werden door de Hengelose dames. By een riante voorsprong (12-7) kwam er even de klad in en kon Juliana te rugkrabbelen naar 14-11, maar de Holtense dames kwamen op tyd weer bij de positieven en maakten de set af met 15-11. Het eerste punt van het seizoen is binnen, prima werk! Volley 2-Mintonette 1 (heren) 2-1 Een nieuw Mintonette team in de eerste (vervroegde) kompeti- tiewedstryd zijn eerste punt be haald. Volley, gedegradeerd uit de tweede klas, vergiste zich de eerste set nog in dit nieuw Min tonette team. Vooral aanvallend speelde Mintonette toen sterk en met Volley. Twee linkshan dige aanvallers was teveel voor Volley. Met 10-15 zag het er goed uit voor Mintonette. Ook de tweede set liep aanvan kelijk goed. Alleen Albrecht zijn voet wilde niet zo erg. De hiel had wat last van nieuw leer, dat bij de nieuwe schoenen hoort. De hiel liep rood aan en begon toen te huilen. Albrecht speelde gewoon door. Het bloed klotste xn zyn schoen. Met pleisters werd de wond geheeld. Helaas was de set toen al verloren met 15-10, door wat domme fouten in het veld. Tammo Lukkien, de nieuwe trainer/coach van heren 1, zag de bui al hangen en trachtte de moed er toch nog in te praten. Maar het lukte niet meer. Hien gleed keihard uit over een water- en/of zweetdruppels van een van zyn medespelers; het blok leek wel een zeef, kortom het lukte niet meer. Met 15-4 konden we de douche opzoeken. En hoewel die warm was, werd het toch een koude. Jams Voor het eerste dames- en her enteam van Mintonette begon de kompetitie het afgelopen weekend al; de rest van de teams begint morgen of over morgen, Het wedstrydpro- gramma ziet er alsvolgt uit: Vrijdag 8 oktober, thuiswed strijden in sporthal 't Mossink: 19.00 Meisjes Cl-RAC A; 19.00 Meisjes C3-Apollo B; 19.00 Jon gens C-Volley '68; 20.00 Hoofd klasse meisjes A-Apollo A; 20.00 Dames 4; 20.00 Heren 4-Ledo 1; 21.15 Heren 1-Flasch 2; 21.15 Dames 1-De V0K0. Vrijdag 8 oktober, uitwedstrij den: 20.00 Vrivo 2-Dames 2 De Stamper, Vriezenveen; 21.00 Markelo 1-Heren 3 Sportzaal, Markelo. Zaterdag 9 oktober, uitwed strijden: 11.30 Zwaluwen 5-Dames 3 Rembrandthal, Alme lo; 15.00 Holyoke-Heren 2 Spor thal, Enter; 15.30 DEVOC- meisjes BI; 16.00 SVH-Meisjes A2 Noetsele, Niiverdal, Bully C3 2-2; jongens BI 1-4; C-Hengelo C2 4-0; D-Almelo Dl 1-2; Holten 1 3-0; Holten 2-Avanti 2 0-3; Holten 3-E.H.V. 7 2-0; Hol ten vet.-Epe vet. 2-0; Nyverdal- Dames vet. 4-2. Wedstrijdflitsen: Senioren: Hei^rïenerlo was een prima tegen- stander van een matig spelend Heren 1. Terechte' uitslag 0-3. Heren 2 blijft het moeilijk heb ben, maar geeft de moed niet op. In ieder geval een team met een prima sfeertje. Het ideaal van Heren 3 is koploper te wor den. E.H.V. (3e op de lijst werd gemakkelijk verslagen met 3-0. De Dames Veteranen speelden in Nijverdal een lang niet on verdienstelijke wedstrijd, waar lang werd stand gehouden op de stand 2-2. De wedstryd werd omlijst door een druilende regen en donkere wolken van de uit slaande brand by Nyverdal ten Kate. Tenslotte haalde Nyverdal verdiend de punten bixinen. En last but not least de Heren Ve teranen Voor 't .eerst in hun veteranen-bestaan hebben zy de leiding in hun poule genomen. Een spel, dat niet om naar huis te schrijven was, laat staan er iets over in het Holtens Nieuws blad te schrijven. Beter ware het sommige spelers een micro foontje om te hangen, dan had radio Oost een fascinerend ver slag van deze titanenstrijd kun nen uitzenden. De strijd tussen Holten (no. 2) en Epe (no. 1) eindigde in een 2-0 overwinning voor onze veteranen. Jeugd: De Mini's hadden hun eerste echte wedstrijddag. Twee teams betraden het veld. Team „groen" verloor en won een wedstryd en de „blauwe" mei den hebben zelfs 2 wedstrijden gewonnen. Dit belooft wat voor de toekomst van de hockeyclub. Jongens C verdiend gewonnen. Hengelo had wel pech en kan sen genoeg, maar 't lukt niet. Na lange tyd was Rudolf Plies- ter weer in 't doel en deed het prima.Jongens D had aan Al melo een geduchte tegenstander, die elkaar de bal. aardig konden toespelen. De Holtense spelers hadden wat meer moeite met op hun plaats te blijven, wat mis schien wel van invloed was op de uitslag. Het was helaas de eerste verloren wedstrijd van dit team. Meisjes C2 Dit team,heeft het zeer moeilijk in 't begin van de competitie maar we constateren hier een goede inzet en een ze kere vooruitgang. Goor A-meisjes A Aanvang 13.15 uur vervoer fam. Heemstra/Mar- tens. Dripnprlrw MeisJes B-Haackey. Aanvang 11.00 uur Vletgoor schr. R. v. Couwelaar/B. Zwynenberg. Goor Cl-méisjes Cl. Aanvang 14.30 uur vervoer fam. v. Be- rkum/v. Geel. Meisjes C2-P.W. C2. Aanvang 11.30 uur schr. J. Pfeffer/H. Muys. Jongens A-D.K.S. A2. Aanvang 12.30 uur Vletgoor schr. L. Scheltens/T. Hase. Jongens B-E.H.V. B2. Aanvang 13.00 uur schr. M. v. Door- ninck/A. Lonink. Hardenberg Cl-jongens C. Aan vang 12.15 uur, vertrek 10.45 uur, vervoer fam. in 't Hof/Plies- ter. Bully Dl-jongens D. Aanvang 11.45 uur. vervoer fam. Laurijs- sens/Lindenaar. Zondag 10 oktober Holten 1-Avanti 1. Aanvang 14.45 uur 'Vletgoor, schr. ter Heegde/Sparenberg. P.W. 3-Holten 2. Aanvang 13.00 uur, koffie 11.00 uur by Theo. Holten 3-vrij Ares A-Holten vet. Aanvang 11.00 uur. Mini's a.s. zaterdag: Team „blauw" speelt in Nyverdal. Ver trek 9.30 uur vanaf het veld. Vervoer fam. Vincent en Zwij- nenberg. Team „groen" speelt in Holten en de speelsters worden om 9.45 uur op 't veld verwacht. Spelleidster is mevrouw Janna Boode. Fiesta Del Sol. Alle leden, met invite's, worden in ons buiten- Verblijf aan de voet van de berg, uitgenodigd op zaterdag 9 okto ber om 21.00 uur. Ledenvergadering: De ledenver gadering wordt gehouden op donderdag 14 oktober 1982 om 20.00 uur in het clubhuis. Alle leden ouders van jeugdleden en donateurs zyn van harte wel kom. Zaterdag 9 oktober a.s. wordt er op en rond het gemeentelijk paardesportterrein aan de Bor- keldsweg een wedstrijd verre den, die dient als voorselektie op het deelnemen aan de pro vinciale kampioenschappen sa mengestelde wedstrijd voor po ny's. De in totaal 30 deelne mende ponyclubs brengen het geweldige aantal van 206 rui ters en amazones mee. Hierbij bevinden zich 11 leden van onze plaatselijke ponyclub De Bergruitertjes. kaliber zal blijken te zijn. De laatste hindernis in het par cours is een waterpassage, welke menige combinatie voor de no dige problemen zal stellen. De cross begint om 9.30 uur. De wedstrijd wordt afgesloten met het onderdeel springen op het hoofdterrein. In de nacht van 9 op 10 okto ber a.s. organiseert de M.A.C.- „De Holterberg" voor de 13e keer de bekende puzzelrit, beter bekend als de „Nacht om Hol ten". Aan deze rit, die volgens route beschrijving zal worden gereden, kan iedereen meedoen. Uitzet-' ters zijn de clubleden H. en J. Paalman. De gemiddelde snel heid bedraagt 24 km./uur. De start is vanaf 20.00 uur bij club huis Café „De Biester" in de Stationsstraat, terwijl de rust pauze van een uur en de finish in/bij zaal „Vosman" is. Tijdens de pauze en na afloop draait in zaal „Vosman" het rad van avontuur waarmee een groot aantal prijzen zijn te winnen. Tijdens de rit zal aan de deel nemers gratis koffie worden aangeboden. Alle deelnemers ontvangen een rallybord en een jaarschildje en zoals gewoonlijk zijn er weer waarde volle prijzen te winnen. De Bergruiters hebben successen behaald op diverse concoursen. In Diepenveen won Erna Wil mink met Orlanda de 5e prijs in dressuur klasse L, Dries Willems werd 6e in dressuur kl. L2. Te Wierden behaalde A.J. Steenhuis met Luckey Aegle's Boy de 4e prijs in dressuur klasse B. Erna Wilmink met Uilanda en Ingrid van Dyk met Ukkie plaatsten zich 4e en 5e in dressuur kl. LI. Te Vriezenveen was Arend Jan Steenhuis le in dressuur kl. B. Harm Kuiper met Rolf won de 4e prijs in dressuur LI. Erna Wilmink met Urlanda. was 5e by het springen kl. B Om deze hoeveelheid deelnemers te verwerken, is er een strak tijdschema opgesteld. Het eerste onderdeel, de dressuur, begint reeds om 8.12 uur. De cross country. ongetwijfeld het meest spectaculaire onderdeel van de s.w„ leidt weer door de prach tige omgeving van de Bor- keld/Look. Parcoursbouwer de heer H. Beunk uit Ryssen heeft 18 stuks zeer uiteenlopende hin demissen gebouwd in een tra- jekt van ongeveer 2,5 km. leng te. Daarby is hy geholpen door diverse ouders van leden, enkele grotere leden en vrienden van de ponyclub. Door de medewer king van alle grondeigenaren heeft men een prachtige cross kunnen realiseren. Het bestuur van de P.C. is hen daar zeer er- kentelyk voor. Bij camping Ideaal staat een groep van 3 hindemissen, waar van de zgn. Leeuwenkuil, een afsprong van 1.20 m., van zwaar Voor de week van 9 oktober 1982 tot en met 15 oktober 1982. Zaterdag: 10.00-14.00 uur Bad- mintontoemooi, fa. Klynveld, Kraayenhof en Co. 16.00-17.30 uur Handbal, A.B.S. Zondag: 10.00-13.00 uur Handbal, s.v. Heeten. Maandag: 08.10-15.30 uur scho lengemeenschap. 18.00-23.30 uurt Badmintonclub. Dinsdag: 08.10-15.30 uur scho lengemeenschap. 16.00-22.30 uur Mintonette. 22.30-23.30 uur z.v.v. Blauw Wit '66. 19.00-20.30 uur instructielokaal - schaken. Woensdag: 08.10-15.30 uur scho lengemeenschap. 18.30-23-00 uur Badmintonclub. Donderdag: 08.10-16.30 uur scho lengemeenschap. 16.30-22.00 uur s.v. Holten, afd. handbal. 22.00- 23.00 uur K.N.V.B., zaalvoetbal competitie. 23.00-24.00 uur zaal voetbal, AU Stars. 19.15-21.30 uur instructielokaal - s.v. B.A.T.O. Vrijdag: 08.10-15.30 uur scholen gemeenschap. 18.30-23.00 uur Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige re serveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogelyk trussen 08.00-12.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 7