PADDESTOELEN EXCURSIE Resultaten sv Holten SCHAAKRUBRIEK Resultaten Blauw Wit m HOLTENS NIEUWSBLAD Atleten succesvol op N.C.A.B. clubhctmpioenschcLppen PoSoclub TwenhaarsveEd speelde zwak spel SENIOREN am* badmintonclub-holten H.J. TEN VELDE 1 EN 2 ST. GHISLAIN Programma Blauw Wit 30 SEPTEMBER 1982 - -PAG. 9 Op 11 september j.l. werden in het Fanny Blankers-Koen- stadion te Hengelo de clubkam pioenschappen van de Neder landse Christelijke Atletiekbond gehouden. Tussen alle „geweld", zoals Energie uit Barendrecht, Climax uit Ede, Pallas uit Wa- geningen, Gelre uit Dieren enz., wisten de Holtense atleten zich goed te klasseren. Dat er een sterk deelnemersveld was bleek wel uit het feit dat er bij de jongens pupillen B op de 1000 m. een Nederlands record werd gelopen. Ook van de kant van de Holtense atleten kwamen noemenswaardige prestaties naar voren. Zo werd by de da mes/meisjes A Diny ter Harmsel eerste by het kogelstoten met een knappe worp van 8.66 m. Ook junior A Dinant Schippers was weer van de party, hy blonk by de heren/junioren A uit door bij het verspringen eer ste te worden met een ruime voorsprong op de rest. Hij sprong 6.49 m. Gerwin Lepping werd knap tweede op de 1500 m. Bij de junioren C hij liep deze gesteund na een felle eind sprint in 4 min. 49.9. Verder werden er vele clubre cords verbroken en natuurlijk vele persoonlijke records. Dit is hoofdzakelijk toe te schrijven aan het feit dat het „kunststof tijdperk" is aangebroken, zodat er snellere tijden worden gelo pen dan op de vertrouwde sin- telbanen die al zo veel mogelijk door de atleten worden geme den. UITSLAGEN: Junioren D: Guido Groot Ob- bink, verspringen, 16de pl., 3.22 m.; kogelstoten, 13de pl., 6.51 m.; Han Schippers: 100 m. 9de pl., 11,9s, verspringen, 11de pl. 3.84 m., 1000 m. 12de pl., 3 min. 45 s. Junioren C: Egbert Dikkers: 100 m. 19de pl., 14.6s, discuswerpen, 9de pl., 19.14 m.; Johan Koet sier: 1500 m. 12de pl., 5 min. 37.8 s., discuswerpen, 10de pl. 19.08 m.; Gerwin Lepping: 100 m. 8ste pl., 13.1 s, 1500 m. 2de pl. 4 min. 49.9 s. Junioren B: Gerd Masselink: 100 m. 4de pl., 12.3 s., verspringen, 5de pl., 5.11 m., speerwerpen 3de pl. 36.71 m.; Jeroen van de Ree: 1500 m. 4de pl. 4 min. 41.7 s., verspringen 8ste pl., 4.96 m.; Anne Wolff: kend. Dames/Junioren A: Diny (Ma) ter Harmsel: 100 m. 7de pl., 13.8 s., verspringen 6de pl., 4.09 m., kogelstoten 1ste pl., 8.66 m. Heren/Junioren A: Ruud Schol ten: kogelstoten 5de pl., 8.53 m., discuswerpen: 4de pl., 26.1 6 m., speerwerpen 11de pl., 31.56 m.; Dinant Schippers: 100 m. 3de uitslagen niet be- pl., 11.7 s, 400 m. 3de pl. 54.0 s., verspringen 1ste pl., 6.49 m.; Henri Bronsvoort: 100 m. 3de pl., 11.7 s., hoogspringen 6de pl., 1.65 m, kogelstoten 4de pl. 9.10 m.; Bertus Stevens: 5000 m. 4de pl., 16 min. 08 s., Gerard Bel tman: 5000 m. 11de pl., 17 min. 42 s., Jan Wolterink: 5000 m. 17de pl. 18 min. 20 s., Horst Louws: 5000 m 34ste pl., 22 min. 33 s. Op zaterdag 25 september speelde poloclub „Twenhaars- veld" haar eerste competitie wedstrijd te Zwolle. W.Z.C. uit Wijhe was de eerste tegenstan der en Twenhaarsveld begon sterk te spelen maar viel terug in de vierde minuut toen er een tegengoal werd gescoord. De Holtenaren waren aangeslagen. In de 2e periode zagen ze de achterstand oplopen tot 4-0 Aan de snelheid en aanval hadden de Holtenaren geen gebrek maar de afwerking was er niet en het eindstand was dan ook 12-0 voor W.Z.C. Volgende competitie wedstrijd is een thuiswedstrijd op 9 okt. a.s. dat in het overdekte IJsselbad te Deventer wordt gespeeld tegen Tolhekke uit Steenwijker- holt om 20.30 uur. Vertrek vanaf de Dorpsschool om 19.45 uur precies, terug plm. 21.30 uur. Supporters en toe schouwers zijn van harte wel kom. Ook de Holtense schakers zijn weer gestart met het nieuwe sei zoen. De Holtenaren weten dat ze het in de promotieklasse van de S.B.O. moeilijk krijgen. Zonder Wim Rietman en Berrie Beyer moest er in Enschede tegen het sterke favorita worden aangetre den. In een wedstrijd waar voor de Holtenaren toch wat meer had ingezeten werd met 61/2-31/2 verloren. Erik Gervedink Nij- huis {bord 4) en Henk van Beek (bord 8) behaalden' de volle winst en J. Middelink, P. Eyzinga en M. Hage deelden het punt. Holten Al-De Zweef Al In een aantrekkelijke en zeker spannende wedstrijd is er Al in geslaagd om het Nijverdalse De Zweef een nederlaag toe te brengen. De Zweef was na twee wedstrijddagen nog ongeslagen en men was zeker van plan om dit te continueren. Holten dat gediciplineerd speelde gaf zeer weinig kansen weg en uit een van de aanvallen was het Jan Wansink die scoorde. Een aar dige opsteker tegen dit sterke De Zweef. De ruststand was dus 1-0. Na rust aan beide kanten goede kansen. De Zweef kwam langszij door een verrassend schot van een der middenvel ders. De Nijverdallers roken de winst, maar goed verdedigen en fantastisch keeperswerk van Er- win hield Holten op de been. Ongeveer een kwartier voor het eind wist Renee De Zweef- doelman met een afstandschot te verschalken. Holten hield de zaak goed gesloten en invaller Hanenburg van A3 had alles kunnen beslissen, maar hij rea geerde iets te laat op een voor zet van de linkerkant. De Zweef gooide nog eens alles op de aanval maar de stand bleef 2-1. Een uitstekend resultaat met de uitwedstrijd van aanstaande za terdag tegen Voorwaarts in het vooruitzicht. Holten speelde met twee invallers, omdat twee stamspelers een andere tak van sport toch belangrijker vonden. Een pluim voor de twee inval lers die hun taak goed uitvoer den. Interne competitie j Na de derde ronde van de in terne competitie zijn nog vijf spelers zonder nederlaag. Dik v.d. Knaap voert de vanglijst aan met 3 uit 3. Wim Kees van Rijssen deelt met Joep Midde- i link de tweede plaats met 2 1/2 uit 3. Een gedeelde vierde plaats i is er voor Ton v. Oyen en Jan Scheperman met elk 2 uit 3. Jeugdschaak Elke dinsdagavond wordt er in het instructielokaal van sporthal Het Mossink van 7 uur tot goed 8 uur onder leiding schaakles gegeven aan de jeugd. Er wordt opgeleid voor het koningsdi ploma en bovendien kan worden deelgenomen aan de onderlinge Holtense jeugdschaakcompetitie (t/m 16 jaar). Geïnteresseerden zijn hartelijk welkom op de speelavonden. Voor eventuele telefonische inlichtingen: Dik v.d. Knaap, tel. 37 42. I Blauw Wit 2-Daarlerveen 4. Voor deze wedstrijd, die dankzij de medewerking van het vijfde, op het hoofdveld kon worden gespeeld toonden veel suppor ters belangstelling. De gasten probeerden vanaf de aftrap het spel te maken met direct spel en wisten zich via de vleugels enkele goede kansen te schep pen. Maar na vijf minuten kwam het verjongde tweede in z'n ritme en moest D'veen alle zeilen bijzetten om schade te Voorkomen. Afstandsschoten van Richard Beldman (reeds na tien fninuten door G. Meijerink we gens een blessure) en jeugdspe ler Hans Stam troffen geen doel. H. Dommerholt lanceerde vanaf het middenveld de voorhoede keer op keer maar het duurde och nog tot de 35ste minuut oordat Blauw Wit door Evert 'ruggink op 1-0 kwam. Na de lieepauze maakte Blauw Wit venals een week eerder de fout m het initiatief aan de tegen partij te laten waardoor keeper llokvoort tal van gevaarlijke choten moest verwerken wat leer vakkundig gebeurde. G. anstoot speelde in een beste artij en corrigeerde enkele ma- n de uitgespeelde achterhoede, ien minuten voor tijd bepaalde Mekenkamp de eindstand op 0. Harrie Kolkman kwam de laatste 20 minuten nog in het veld voor Dommerholt. 't Was de derde wedstrijd voor Blauw Wit dat met 4 punten nog volop in de race blijft. Vesos 4-Blauw Wit 4 Blauw Wit startte aanvallend met leuk voetbal dat na plm. een kwartier resulteerde in een doelpunt van Wilco Dikkers na zuiver aangeven van Bertus Rietberg. De vreugde over deze treffer was echter van korte duur want na een beoordelings fout door Blauw Wit's laatste man kwam Vesos langszij (1-1). Blauw Wit kreeg hierna de be tere kansen maar de rust brak aan met 1-1. Na de thee begon Blauw Wit weer aardig en uit een keurige pass van „Osje" scoorde Rochetau onhoudbaar (1-2). De vermoeidheid die deze jongen altijd vertoond in de tweede helft was meteen ver dwenen. Blauw Wit hield de wedstrijd helemaal in handen en tot de allerlaatste minuut ging alles prima, totdat een laatste aanval van Vesos-verdediger Jo han Stam, toen hy de bal wilde wegwerken, door twee Vesosspe- lers „gemangeld" werd en de bal over de doellijn rolde. Onbegrij pelijk dat de scheidsrechter dit doelpunt goedkeurde maar hij is de baas en men heeft het te ac cepteren, maar pijn doet het wel. Eindstand 2-2. Holten A2-Rietvogels Na verlies en winst in de voor gaande wedstrijden kwam een zware tegenstander op bezoek n.l. Rietvogels uit Almelo. Riet vogels was de meest aanval lende ploeg, maar Holten maakte gebruik van de hun ge boden kansen. De ruststand was 3-0. Holten dacht dat men er al was, maar dat brak lelijk op. Rietvogels kwam terug tot 3-2 en de kans op de gelijkmaker hing meer in de lucht dan de 4-2. Het was gelukkig het laat ste dat op het scorebord kwam. De Almeloërs geloofden er niet meer in en Holten kon uiteinde lijk nog 5-2 scoren. Een zwaar bevochten overwinning. Sp. Rijssen A2-HoIten A3 Holten A3 is in hun derde wed strijd ook ongeslagen gebleven. Op bezoek bij Sp. Rijssen be haalde men een regelmatige overwinning. Het werd een 4-0 zege Jongens ga zo door en probeer zaterdag ook De Zweef te pakken. Rietvogels Bl-Holten BI Holten Bl heeft ook de derde competitiewedstrijd niet in winst kunnen omzetten. Het werd een zeer geflatteerde nederlaag van 12-2. Holten startte voortvarend. Men nam al spoedig een 1-0 voorsprong en had deze zeker tot 3-0 uitgebreid, als paal en lat niet in de weg hadden ge staan. Holten, een beetje ont moedigd door deze tegenslag en de onverwachtse gelijkmaker, kwam niet meer in hun spel. Na rust drukte Rietvogels door, waardoor de grote uitslag tot stand kwam. Excelsior B3-Holten B2 Holten B2 heeft een verdienste lijk gelijkspel behaald in Rijs sen. B2 speelde een veel betere wedstrijd dan een week tevoren tegen Sp. Rijssen. Er was meer inzet en dit leidde tot twee fraaie treffers. Holten wist de ge lijke stand tot het eind te be houden waardoor weer een punt aan het totaal kon worden toe gevoegd. Holten B3-Excelsior B4 In een zeer eenzijdige wedstrijd is ook Holten B3 ongeslagen gebleven in deze nog jonge competitie. Het Rijssense Excel sior werd met een 10-0 neder laag naar huis gestuurd en deze score had aanzienlijk hoger moeten zijn gezien de kansen die niet benut werden. De tegenstand was zo minimaal dat de Holter doelman zelfs mee in de aanval kon gaan. Een beetje meer tegenstand geeft toch leu ker voetbal te zien. Jongens, succes zaterdag bij De Zweef. DOS'37 CI-Holten Cl In een mooie en spannende wedstrijd is het Cl niet gelukt om de eerste competitiepunten binnen te halen. De eindstand was 5-3 voor DOS '37. Holten Cl speelde goed via de vleugels, waar ook het meeste gevaar uit voortkwam. In de verdediging liep het allemaal niet even vlekkeloos, aangezien het cen trale verdedigingsduo niet meespeelde. Holten C2-Exeelsior C3 Afgelopen zaterdag was het een Holten-Excelsior dag. Ook C2 moest het opnemen tegen een Rijssense formatie. Holten had er kennelijk zin in na de onver wachte nederlaag in Hengevelde. Men wilde voor eigen publiek en op het hoofdveld laten zien dat het een misstap was geweest. Excelsior, altijd een gevreesde tegenstander, werd meteen on der druk gezet en het resul teerde dan ook al vrij snel in een treffer. Voor rust werd het zelfs nog 2-0. Holten hield de verdediging gesloten al deed Excelsior er alles aan om ver andering in de stand aan te brengen. Keeper Landeweerd bleek een betrouwbare sluitpost te zijn. Hij ranselde alles uit zijn doel. Zaterdag op bezoek bij GFC in Goor. Excelsior C4-Holten C3 Holten C3 is er niet in geslaagd om, Excelsior thuis, een neder laag toe te brengen. De Rijsse- naren bleken te sterk voor de Holter formatie. "De wil en inzet om een goed resultaat te beha len was er zeker en dat is zeker een pluimpje waard. Jongens, zaterdag komt Enter Vooruit op bezoek. Op de kleuterschool hebben wij al geleerd hoe een paddestoel er uit ziet: rood met witte stippen. Die paddestoel is er nog steeds. Hiermee wordt de vliegenzwam bedoeld, één van de allermooiste paddestoelen die in de herfst onder berken, dennen en sparren groeit. Maar daarnaast bestaat er een ongekende verscheidenheid aan paddestoelen in vorm, kleur, groeiplaats en groeiperiode. Voor leden en belangstellenden die hier wat meer over te weten willen komen, organiseert de Werkgroep Natuur en Milieu op zaterdag 9 oktober een paddestoelen excursie. Deze excursie staat onder de deskundige leiding van Herman Ste vens uit Vriezenveen en begint 's ochtens om 10 uur in het bezoe kerscentrum van Staatsbosbeheer „de Noetselerberg". Hier zal eerst een diaserie over paddestoelen worden getoond, waarna wy tot plm. 12 uur de paddestoelen in bos en veld zullen gaan bekijken Opgave t/m woensdag 6 oktober: tel. 31 33. Omdat de groep niet te groot kan zijn raden wy u aan snel te reageren! Voor de laatste vlucht van het vliegseizoen 1982 werden door „de Berg vliegers" 201 duiven ingekorfd. Deze vlucht van plm. 274 kilometer leek vanwege de mist een zware te worden, doch toen de duiven om 3.00 uur de lucht in gingen bleek het toch nog snel te gaan. De eerste duif kon al om 16.41 uur geklokt worden hetgeen een gemiddelde betekende van ruim 71 km. 1, 2, 10, 24, 25 H.J. ten Velde; 3, 4, 7, 14, 19 H. Willems; 5, 15, 18, 28, 32 Comb. Gert Kwintenberg; 6, 8, 9, 12, 20 G. Egberts; 11 G.J. ..Koetsier; 13, 17, 22, 29, 35 A. ten Dam.; 16, 21, 27 Frits Meester; 30. H. van Beek. Holten A3 - Sp. Rijssen A2 Sinds zaterdag staat A3 boven aan op de ranglijst, en er werd dan ook als een sneltrein over de Rijssenaren heen gewalst. Een hoofdrol eiste de op het laatste moment aan de selectie toegevoegde G. Aanstoot voor zich op. Hij was het die Holten voor de rust op 1-0 bracht, en in de 2e helft deze voorsprong met schitterende solo-actie uit bouwde tot 2 en 3-0. De Rijsse naren konden daar alleen een schot tegen de lat tegenover stellen. Het gevaar van A3 zat hem in de solo-acties, en de dieptepasses, waarin met name Zaterdag 25 september was een zware dag voor onze jeugd. De jongste teams te weten meisjes C2, jongens Cl en jongens D, behaalden allen twee wedstrijd- punten, Meisjes A was gehandi capt door de afwezigheid van keepster Lilly, die voor de ooste lijke selectie A mocht opdraven. Ze is zelfs tot reserve keepster van dit team gekozen, gefelici teerd. Carolien was geweldig op de toch voor haar vreemde keepersplaats. Volgende week rekenen we op nog meer ge wonnen jeugdwedstrijden Heren Senioren: Heren I speelde een zware wedstrijd tegen Zutphen, de eerste twee goals waren het gevolg van terecht toegekende strafballen en dit gaf natuurlijk een flinke voorsprong op het sterk spelende Zutphen. De He ren Veteranen hadden de Zutp- hense Veteranen reeds ontmoet in de ochtend uren, ook voor hen een prachtige overwinning. Voor onze „oudjes" zal het zon dag zwaar werken worden wan neer ze tegen koploper Epe moeten spelen. Dit gebeurt op het Vletgoor, waar ook Heren I speelt. De kans voor Holtenaren hockeywedstrijden te zien in Holten op een fraai veld. Uitslagen 25 en 26 september: P.W. al-Meisjes Al: 1-0; Meisjes Bl-P.W. Bl: 0-6; Meisjes Cl- Salland Cl: 1-3; D.K.S. C2- Meisjès C2: l-T-2, Bully A2- Jongens All 3-2; Jongens Bl- Hengeló B4: 1-4; Lochem Cl- Jongens Cl: 5-6; D.K.S. D2- Jongens Dl: 1-2. Senioren: Zutphen-Holten: 1-3; Holten II-Hengelo IV: 0-6, P.W. VI-Holten ni: 0-3; Zutphen B-Holten Vet.: 1-5. Voor aankomend weekend zijn de volgende wedstrijden: Zaterdag 2-10-'82: V. Meisjes A-D.K.S. Al-12.00 uur/sch.: R. v. Couwelaar-A. Groot. Hengelo Bl-Meisjes Bl. Vertrek: 13.45 uur, aanvang 14.30 uur. Vervoer Fam. Kraay/fam. Litjens. Meisjes C2-Bully C3-12.30 uur. Sch. B. Pfeffer/m. louwerenburg. Hengelo B3-Jongens B. Vertrek: 10.45 uur. Vervoer: Fam. Segers/ter Doest/udema. V. Jongens C-Hengelo C2: 10.30 uur. Sch. P. Hanewinkel-J.W. Dieben. Jongens D-Almelo Dl: 11.00 uur. Sch. R. Dieben-H. Martens. Zondag 3 oktober '82: Drienerlo-Holten I: 14.45 uur. Holten II-Avanti II: 12.45 uur. Sch. R. Dieben-R. v. Couwelaar. V. Holten IH-E.H.V. VII: 11.00 uur. Sch. L. Kersemaekers-Ph. Heil. V. Holten Vet.-Epe A: 13.00 uur. Sch. E. Bus-A. Groot. de veel punterende maar wel voor Al geselecteerde A. Hane- brug en de met vlagen te licht bevonden, maar overtredingen niet uit de weg gaande J. Treu- telman zich onderscheidden. Hij was het ook, die met z'n voorzet het boomlange aanspeelpunt, R. ten Veen vond. 4-0. Na afloop werd er spontaan handtekenin gen uitgedeeld aan de jeugdige supporters en ook het krat bier ontbrak na afloop niet van het tableau. Bergruitertjes nieuws Zaterdag 25 september hebben de Bergruitertjes deelgenomen aan een uitnodigingconcours dat werd georganiseerd door de P.C. „De Vrijbuiters" te Vriezenveen. Ze behaalden de volgende pil zen: B. dressuur bb cat. B: 4. Zwen- nie Vincent met „Maasdag Coy" 123 p. L2 dressuur Cat. D: 2. Herman Lodeweges met „Azmon" 129 p. Springen klasse B cat. D: 4. Jannet Pekkeriet met „Pinto" Springen klasse L cat-D: 4. Herman Lodeweges met „Az mon"; 6. Hetty Beldman met „Angin" Senioren: Blauw Wit 1-ZW '82 (Delden), 2.30 uur. Blauw Wit 2-heeft vrijaf. Blauw Wit 3-Enter V. 6, 2.30 uur. Blauw Wit 4-Excelsior 11, 12.45 uur. DES 6-Blauw Wit 5, 12.45 u., vertr. 11.45 u. SW 4-Blauw Wit 6, 12.30 u., vertr. 11.15 u. DES 9-Blauw Wit 7, 12.45 u., vertr. 11.45 u. Junioren: SOS Al-Blauw Wit Al, 2.30 uur, 1.45 u. Blauw Wit Bl-De Zweef Bl, 2.30 u. Holten B2-Blauw Wit B2, 12.45 u. Blauw Wit B3-SDOL B2, 11.00 u. RV Cl-Blauw Wit Cl, 2.00 u. Blauw Wit C2-Excelsior C4, 1.00 Pupillen: RKSV Dl-Blauw Wit Dl, 10.00 u. Vertr. 9.15 u. Sp.cl. Rijssen D2-Blauw Wit D2, 10.00 u, vertr. 9.15 u. Blauw Wit El- Twenthe E3, 10.00 u. Blauw Wit Fl-Hector Fl, 11.00 U. BCH 1 wist tegen Netwerk 1 een gelijkspel te bwerkstelligen. De herenenkels gingen verloren, de dames wonnen. De punten in - de mixen en dubbels werden gedeeld. Eindstand 4-4. Survive 2-BCH 2 Een spannende strijd tegen het. team in Dedemsvaart met daarin oude bekenden. Hans- Verburg verloor zijn enkelspel tegen een zeer sterk spelende eerste heer van Survive 2. Eddie- Willemink deed het beter maar verloor toch nog net in 3 games. - De Holtense dames Rini Ver burg en Heike van 't Holt wis ten hun partijen te winnen. Zo wel bij de mixen als de dubbel- partijen was het succes wisse lend. De winstpunten werden binnengehaald in de tweede mix - van Eddie en Rini en in de da- mesdubbel van Heike en Rini. Eindstand 4-4. Lettele 1-BCH 3 Eveneens een gelijkspel voor BCH 3. De heren van Holten wonnen terwijl de dames hun partij gewonnen moesten geven van de sterk spelende dames van Lettele. Verdeling van de punten in de dames- en heren- dubbel èn in de mixed partijen zorgden voor de eindstand 4-4. Trefzeker 5-BCH 4 Winst voor BCH 4 in Dalfsen door overwinningen in de eerste herenenkel, de herendubbel, de damesenkel spelen en de eerste mixed partij. Jammer genoeg- konden de overige partijen niet." in winst worden omgezet. Eind stand 3-5. Ga zo door! Heino 1-BCH 1 jeugd Wederom winst voor ons eerste jeugdteam bestaande uit John' Jacobs, Pieter Aarsen, Her- manna Krikkink en invalster Johanna Koopman. Winst voor de Holtenaren in de herenenkel spelen en de eerste damesenkel. Invalster Johanna verloor jam mer genoeg haar enkelspel. Ver der winst in de gemengde dub bels en in de herendubbel, ter wijl de damesdubbel verloren ging. Eindstand 2-6. BCH 2 jeugd-Diepenveen 1 Het tweede jeugdteam had de taak de strijd aan te binden tegen een sterk Diepenveen. De enige winstpunten werden bin nengehaald door Femande Hof- huis en Ingrid Verburg. De beide herenenkels met Jan Erik Jansen en invaller Mare Schunck gingen verloren. Na verlies van zowel de dames- en herendubbels als de mixed par tijen werd de eindstand 2-6. Vrijdag 1/10 Trefzeker 6 - BCH 5 te Dalfsen; Zaterdag 2Die penveen 1 - BCH 1 te Diepen veen; Zondag 3/10 BCH Jeugd - Lettele te Holten, gymlokaal Vryheidslaan, aanvang 13.00 uur; Maandag 4/10 BCH 3 - Nieuw- leusen 1 te Holten, sporthal aanvang 20.00 uur; Woensdag 6/10 BACO 2 - BCH 5 te Olst.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 9