Blauw Wit op dreef tepen S.C. Glanerb hóek Resultaten sv Holten J Resultaten Blauw Wit senioren Resultaten Blauw Wit Resultaten s.v. Holten H. Willems 1,2 en 3 13e Nacht om Holten HOLTENS NIEUWSBLAD JUNIOREN Unieke prestatie 23 SEPTEMBER 1982 -PAG. 9 Een over alle linies sterker voetballend Blauw-Wit heeft er tegen het tegenvallende Sportlust Glaner- brug geen twijfel over laten bestaan, wie de sterkste was. fin gezien het aantal uitgespeelde kansen had de score voor de Blauw-Witters nog aanzienlijk ho ger kunnen zijn. Reeds na 8 minuten oogstte Blauw-Wit succes. Jan Harbers plaatste de bal vanaf links hoog voor richting tweede paal, waarna de inlopende Johan Stam hoogopspringend de bal langs de verbouwereerde doel man Bos van Glanerbrug kopte (1-0). Amper twee minuten later was het André Schuppert die een afgeslagen bal uit een voor zet van Johan Stam ineens op de schoen nam, doch deze rake lings over de kruising zag ver dwijnen. Hoewel in het begin leuk combinerend, ontstond de eerste gevaarlijke aktie van Glanerbrug pas in de 12e mi nuut, toen een vrije trap op de rand van de 16 meter naast ging. Dé kans voor Blauw-Wit om in de eerste helft de voor sprong nog uit te bouwen kwam in de 22e minuut, toen Henry Stam alleen op doelman Bos af ging. Scheidsrechter Hesseling floot echter af voor een juist daarvóór begane overtreding tegen een medespeler, waardoor het voordeel op slag teniet werd gedaan. Nadat een tweetal kan sen van Glanerbrug op vakkun dige wijze door Blauw-Wit doel man Eddy van Dijk onschadelijk waren gemaakt, waren de beste Kansen vóór de thee nog voor Jan Pruntel en Henk Bolink. Het geluk én de juiste richting ontbrak echter. Na de pauze leek een wat agressiever Gla nerbrug een snel succes te zoe ken. Nadat in de 4e minuut lin kerspits ter Heine reeds gevaar lijk was doorgebroken, was het enkele minuten later dezelfde speler die binnen het straf schopgebied van Blauw-Wit ten val werd gebracht. Scheidsrech ter Hesseling wees onverbidde lijk naar de witte stip! Echter, nadat doelman Eddy van Dijk de bal op magnifieke wijze had weten te stoppen floot de scheidsrechter af en wilde de strafschop om een voor iedereen onbegrijpelijke reden laten over nemen! In de daaropvolgende consternatie liep Blauw-Wit aanvoerder Jan Pruntel tegen een officiële waarschuwing op, terwijl hij juist de man was die scheidsrechter Hesseling trachtte af te schermen van enkele al te emotioneel reagerende medespe lers. Na een langdurige discussie of de bal al of niet door de zelfde speler mocht worden overgenomen, was het doelman Van Dijk die de strafschop voor de tweede maal stopte en zo doende aan alle illusies een eind maakte. Het bleek een prima impuls voor Blauw-Wit, dat er nu nog een schep by opgooide. Eerst was het Harry ten Wol thuis die, na misgrijpen van de Glanerbrug-goalie, de bal rake lings voorlangs het doel schoof. Maar nadat Jan Verveda in het veld was gekomen voor Jan Harbers was het Henk Bolink die in de 16e minuut de aan hang van Blauw-Wit kon laten juichen. Zijn goed getimede lob-bal over de uit zijn dóel ge komen Glanerbrug-doelman be-- tekende 2-0 voor Blauw-Wit. Een ongelukkige handsbal van Harry ten Wolthuis binnen de 16-meterlijnen bracht doelman Eddy van Dijk in de 20e minuut wederom oog in oog met een andere elf-meter schutter van Glanerbrug. Ook deze faalde Jjes B; 17.00-18.00 uur Jongens B. echter jammerlijk door de bal tegen de paal te schieten. Tien minuten voor tijd kwamen zowel Freddy Hulleman als Henk Bo link nog in kansrijke posities, doch de krachten waren toen reeds te veel gesloopt in de slij tageslag. Glanerbrug probeerde in deze laatste minuten nog wel iets terug te doen, maar de Uitslagen: Jeugd 18 september Meisjes Al - E.H.V. A2 4-0; D.K.S. B2 - Meisjes BI 3-1; Bully C2 - Meisjes Cl 0-4; Meis jes C - Hengelo C2 0-2; Jongens Al - Goor Al 4-3; Nijverdal BI - Jongens BI 10-1; Jongens Cl - Bully Cl 0-2; Avanti Dl - Jon gens Dl 1-3 Senioren 19 september Holten 1 - Oosterbeek 1 1-3; Bully 3 - Holten 2 6-0; Holten 3 D.K.S. 8 2-3; Holten 1 - D.K.S. B 3-1. Trainingstijden: maandag 16.00-16.45 uur Meisjes mini's. woensdag 10.00-11.00 uur Dames veteranen; 13.30-14.15 uur Jon gens D; 14.15-15.00 uur Mini jdöndërdag 16.00-17.00 uur Meis- aanvang 10.00 uur NB. op kunstgras, vervoer fam. Hoek/de Reuver; Bully A2 - Jongens A aanvang 15.00 uur, vervoer fam. de Koff/Leppink; Jongens B - Hengelo B4 aanvang 11.00 uur, schr. B. Zwijnenberg/T. Hase; Lochem Cl - Jongens C aan vang 10.30 uur, vertrek 9.45 uur vanaf veld, vervoer fam. Ha gen/Heil.; D.K.S. D2 - Jongens D aanvang 12.30 uur, vervoer fam. Hanewinkel/de Jong. Senioren 26 september Zutphen 1 - Heren 1 aanvang 14.45 uur, schr. Bemink/Brugts; Holten 2 - Hengelo 4 aanvang 11.00 uur, schr. L. Scheltens/E. Hartog; P.W. 4 - Holten 3 aan vang 11.30 uur; Zutphen B - Ve teranen aanvang 11.00 uur, ver trek 9.50 uur van het veld. Vesos 3-Blauw Wit 2 gevolg was met de rug tegen de Het 2e van Blauw Wit, dat een muur extra verstevigd werd doeltreffende verjongingskuur maar toch niet kon voorkomen heeft ondergaan en in deze wed- dat Vesos terugkwam tot 1-2. strijd was versterkt met de goed In de slotfase had de 'verdedi- spelende Wim Aanstoot uit het ^ng het moeilÜk maar met Ra- derde trok meteen fel van leer venil0rst, die in het veld was (leider-coach Gé Visser had voor gekomen voor Willumpie die aan de aanvang een pittig woordje het eind van z'n (voetbal)latijn gesproken en alle spelers duide- was' bleef het 1*2- lijk op hun taak gewezen -geen geklets maar 90 minuten voet- Zaterdag krijgt Blauw Wit 2 het banen of anders naar de kant-, sterke Daarlerveen 4 op bezoek. snelle en karaktervolle Spelend als tegen Vesos zit er voetbal resulteerde in goed op- in ieder geval een gelijkspel in. gezette aanvallen en een schit- Succes, terde goal van Willumpie. Na deze treffer ging Blauw Wit me teen door en een tweede treffer wisten de gastheren alleen te voorkomen door Henk Meken- kamp tegen de vlakte te wer ken. Pim Boog verzilverde de toegekende strafschop feilloos (0-2). In de 2e helft kwamen de Blauw Witters tot de ontdekking dat ze te hard hadden gewerkt en het •'vrijdag 16.00-17.00 uur Meisjes A; *17.00-18.00 uur Jongens A. Wedstrijdprogramma: Jeugd 25 september P.W. Al - Meisjes A aanvang Voor de wedvlucht vanaf Soig- 10.30 uur, vervoer fam. Eg- gink/de Weerd; Meisjes BI - P.W. BI aanvang 10.00 uur, schr. M. Hanewinkel/A. Lonink; Meis- Blauw-Witters haalden met 2-0 jes Cl - Salland Cl aanvang moegestreden maar voldaan de 11.30 uur, schr. eindstreep. Bruins; D.K.S. C2 - Meisjes C2 niés (België) werden door de Be- rgvliegers 412 duiven ingekorfd die om 11.10 uur in vrijheid werden gesteld voor een vlucht van 252 km. De snelste duif van J. Pfeffer/R. H' Willems werd om 14.47 u. ge- Meisjes e-o Bokt Enterv. Al-Holten Al Na de nederlaag van vorige week tegen Hector heeft Al zich gerevancheerd. Het ging op be zoek bij Enter V. Van horen zeggen moest het niet een al te grote klus zijn maar dit brak Holten in het begin toch op. Door enkele blessures van en kele stamspelers moest er aan- van de vorige week nog in ge- vulling uit A2 komen. De wed- dachten wilde men deze keer strijd op zich was niet van hoog toch meer. Holten maakte goed gehalte, maar- aan het eind van gebruik van de geboden kansen de wedstrijd stond er toch 2-4 en vier maal werd het net ge- op het scorebord en de eerste vonden. Een goed debuut van punten waren dus binnen. Vol- leider Schooien, gende week De Zweef thuis, wat een zware klus wordt. In de nacht van zaterdag 9 op zondag 10 oktober organiseert de Holtense Motor- en Automobiel club „De Holterberg" voor de dertiende achte reenvolgende keer de be faamde nachtpuzzelrit, doelman Zoetbrood in grote ^eter bekend als „Nacht vorm stak en Holten behoedde voor een grote nederlaag. Sp. Rijssen verdiende de overwin ning. Sp. Rijssen B3-Holten B2 Holten B3 ging op bezoek bij Sp, Ryssen. Met het gelijke spel B.Z.S.V. A2-Holten A2 Holten Cl-Rietvogels C21 In een aantrekkelijke wedstrijd is Holten Cl er niet in geslaagd Holten A2 trof weer een tegen- om de punten thuis te houden, stander uit Borne, BZSV, voor Rietvogels speelde iets directer Holten een onbekende tegen- waardoor er gevaarlijke situaties stander. Enkele spelers waren ontstonden, waar zij gretig ge- kennelijk nog zeer vermoeid van bruik van maakten. Rietvogels de vorige avond, wat in hun kwam op voorsprong maar Arno spel tot uitdrukking kwam. Met maakte spoedig gelijk. Voor rust de rust was het 1-1 en moesten wisten de Almeloërs weer op de jongens tot de orde geroepen voorsprong te komen door fou- worden door de leiders. Dit üef uitverdedigen af te straffen, heeft zo kennelijk geinspireerd Na rust eenzelfde beeld en de want er kwam een heel ander eindstand werd 2-4. Holten voor de dag. BZSV werd van het veld geveegd en de eindstand was 1-7. Holten A3-Enter v. A2 Na de winst van vorige week in Enter kwam een geladen A3 in het veld. Men wilde na twee wedstrijden de volle buit halen. Het is hun ook gelukt, maar de om Holten" De rit, volgens routebeschrijving te rijden, zal worden uitgezet door de clubleden H. Paalman en J. Paalman. Men heeft beslo ten om dit jaar maar in één klasse te starten n.l. de B-klasse (tour volgens eigen reglement) te starten. Het wordt een nacht puzzelrit die door iedereen gere den kan worden. De gemiddelde snelhéid bedraagt 24 km. p.u. De start is vanaf 20.00 uur bij clubhuis „De Biester" terwijl de rustpauze (1 uur) en het eind punt zaal „Vosman" zal zijn. Tijdens de pauze en na afloop draait „het rad van avontuur" waarmee een zeer groot aantal prachtige prijzen zijn te winnen. Alle deelnemers ontvangen een rallybord en een jaarschildje. Tijdens de rit wordt ergens in het parcours een kopje koffie aangeboden in een van de Hol tense buurtschappen. De rit wordt verreden in 2 gedeelten n.l. een eerste van 60 km. en een tweede van 30 km. Er zijn zoals gewoonlijk weer vele bij zonder fraaie en waardevolle prijzen te winnen. Er bestaat elk jaar een enorme belangstelling voor dit evenement en we twijfe len niet of ook deze keer zullen een groot aantal automobilisten uit de regio en ver daar buiten van de partij zyn. De voor-inschrijving sluit op dinsdag 28 september. Inlichtin gen worden verstrekt door H. Oolbekkink, tel. 05483-34 83. Onze oud-plaatsgenoot ir. Jan Aaftink heeft aan de Universiteit van Lowa (U.S.A.) buitengewone prestaties geleverd met het be halen van het predicaat „Beste student studiejaar 1981/82". Aaf tink die als enige Nederlander aan deze universiteit pim. 1 jaar economie studeert mag nu een jaar lang gratis de colleges vol gen. Proficiat! WW C2-Holten C2 Men ging vol goede moed naar Hengevelde. In een veel te harde wedstrijd kwam men met een 4-1 nederlaag thuis. Een groot gedeelte van de tweede helft werd gespeeld met 10 man, omdat André geblesseerd raakte. wedstrijd kon helaas niet uitge- Scheidsrechterlijke dwaling deed speeld worden. Een speler van helaas geen goed aan het spel. Enter V. werd van het veld ge- Jongens vergeet deze wedstrijd 7nnrfon moor /loon itfninnrAn vlug en kom zaterdag weer ge motiveerd in het veld. Met de dreun (10-0) van vorige Blauw Wit zich in de le helft w^f. *fSen Den Ham nog in het een handvol goede kansen te achterhoofd trad Blauw Wit B3 creêeren maar helaas werden die thuis aan tegen Haarle B2. 't njet benut en zo kon het gebeu- as vanaf het begin een gclij- ren dat de gasten, tegen de ver kop gaande stnjd met Haarle een houding in, met een 1-0 voor- P i!f sterker. Blauw Wit sprong gingen rusten. Na de maakte het het eerste doelpunt thee een goed aanvallend Blauw maar dat was een treffer in ei- wit dat langszij kwam met een gen doel van Enk Stam die de doelpunt van Gerrit uit een bal verkeerd op de schoen mooie voorzet van Henk. De kreeg. Haarle putte uit dit pre- counters van SWN waren zeer sentje moed en bepaalde rust- gevaarlijk maar de Blauw Wit Holten 2-Dos Er werd in hoog tempo gespeeld en de Holtenaren hadden het duel eigenlijk voor rust al in hun voordeel beslist moeten zien, gezien de vele kansen en het goede aanvalsspel. In de 20ste minuut kwam Holten dan ook op zijn verdiende voor sprong, toen Daniël drie Verde digers omver speelde en keihard uithaalde 1-0. Doelschoten van Henk Veneklaas en Bert Kam- Blauw Wit 4-S.C. Rijssen 5. In het begin leek het er op dat Blauw Wit een zware middag zou krijgen. De Rijssenaren speelden aanvallend sterk en Blauw Wit kon schade slechts voorkomen door binnen de 16 meter onreglementair in te grij pen en dat betekende strafschop en 0-1. Na de thee weer een hef tig aanvallend Blauw Wit en al gauw een doelpunt van Jan v.d. Berg die op maat werd bediend door Wilco Dikkers (1-1). Blauw Wit bleef hierna doorgaan, de sportclub verdediging kwam on der zware druk, maakte een fout en G. Kolkman profiteerde hier van doeltreffend (2-1) Blauw Wit kreeg nog een paar goede kan sen om deze stand nog verder uit te bouwen maar benutte die niet Eindstand 2-1. Excelsior 14-BIauw Wit 6. In een redelijke party voetbal is het Blauw Wit 5 niet gelukt om Excelsior 14 naar een nederlaag te spelen. Ook een gelijkspel kwam er niet uit, hoewel dat er zeker in heeft gezeten als de mannen van Willem Heemskerk de geboden kansen hadden we ten te benutten. Na een half uur keken ze echter al tegen een 2-0 achterstand aan voordat Wim Stam deze tot 2-1 wist te ver kleinen. Een fout van de gehele achterhoede werd de Holtema ren evenwel op slag van rust noodlottig. Drie, vier man op een ry misten een lage voorzet van de Excelsiorlinksbuiten waardoor hun rechtervleugelspits er met een simpel tikje 3-1 van maakte. Na de rust verving R. van de Lindenberg de gebles seerde Blauw Wit doelman en werd J.W. Maneschijn, als gast- speler, op het middenveld gepo seerd. Een duidelijke verbete ring. De druk op het doel van de tegenstander werd groter. Maar ondanks dat was het toch Blauw Wit dat een 4e treffer moest toestaan. Daarna begon het er echter beter uit te zien. Bome 2 - Holten 3 6-0 Er kwamen kansen te over. Zoals de uitslag al weergeeft. Eerst was het M. Brandt, die. was het 3e elftal geen tegen- van nauwelijks een meter af standen Zo te zien gaat het 3e stand van het doel, de kans elftal een moeilijk seizoen tege- kreeg om er 4-2 van te maken, moet. De bal ging echter juist een paar centimeter langs de ver- xj keerde kant van de paal. Toch 4 teJ\ 4 13 r werd deze stand nog vrij snel Het 4e team haalde zyn le zegt, bereikt. Uit een goed genomen binnen onder leiding van leidei vrije trap schoot W. Stam, een ym}enb(:rg,i °p het 40 t€anr kwartier voor tijd, laag over de n k t, 9 o n grond Enkele minuten olten o - Bornerbroek 3 3-0 - daarna kraag de BI. Wit voor- 1, 2, 3, 8, 11 H. Willems; 4, 6, 10, 23, 37 A. ten Dam; 5, 7, 13, 16, 20 G. Egberts; 9, 62 H. van Beek; 17, 24 H.J. ten Velde; 18, 25, 58 Teun Schuppert; 19, 34, 46, 49, 50 Comb. Gert Kwinten- berg; 31, 42, 47, 79, 82 H.J. Paalman; 55 J. Wansink; 56, 60 G.J. Koetsier; 63 Wim Aaftink; 66, 67, 71, 80 Frits Meester; 68 E. Veneklaas; 72 Gert Steunen berg; 77 H. Wansink. De verenigingspryzen werden beschikbaar gesteld door: Sla gerij Piets Brands, kapper Wim van Geenhuizen en café-rest. ,,'t Klavertje". KNIPTIP Slow motion... als het met mate wordt toege past dan kan het uw,., film levendiger maken. perman werden door de keeper Met B. Breukink als doelman,' hoede alle gelegenheid om er 4-3 rrrxnri imm,ni>l/f on V1c U/flTl hot Cn nlfrol 1 Blauwwit C2-Holten C3 In deze spannende plaatselijke derby trok Holten aan het lang ste eind. De 2-1 overwinning werd met veel inzet behaald. De ruststand was 1-1. Holten kwam zonden, maar deze weigerde het veld te verlaten. De scheidsrech ter moest de wedstrijd helaas staken. Zeer onsportief gedrag van de Enter V. spelers. De stand was 4-1 voor Holten. Holten Bl-Vroomsh. Boys BI Holten BI heeft in haar eerste thuiswedstrijd geen punten kun- op voorsprong maar vlak voor nen verzamelen. De spelers van rust maakte Blauwwit geluik Vroomshoop waren over het al- Ver in de tweede helft scoorde gemeen groter van stuk waar- Holten de tweede treffer waar door de fysieke kracht een rol door de eerste punten binnen speelde. Zeven spelers hadden al waren, een jaar in B gespeeld. De vleu gels werden door de blauwhen- Enter F3-Holten F2 den goed gebruikt en hieruit T ontstonden gevaarlijke situaties ,de tweede wedstrijd is het voor het Holterdoel. Voor rust deiuitwe.dstrijd maakten zij viermaal gebruik van deze situaties en m nog eens vier doelpunten, gens volgende keer beter. stand op 2-0. Blijkbaar had de thuisclub uit de thee kracht ge put en na enkele minuten in de 2e helft zorgde Jan Stam voor 1-2. Blauw Wit kreeg hierna doelman hield het hoofd koel en z'n doel schoon, Tien minuten voor tijd was het Thijs die de winnende treffer voor zijn reke ning nam. In de slotfase kroop meerdere kansen op de geluk- Blauw wit nog door het oog mnlfpr mtaor Wo Uonrlo - - Holten B2-Sp. Rijssen B2 Holten B2 is er niet in geslaagd tegen Enter in winst om te zet- HoIten begon fel in de aan val en kwam al snel op een 0-2 voorsprong. Daarna vielen ze te rug en hiervan profiteerde Enter door gelijk te maken 2-2. Toch kwam Holten terug en hoe, 3-2, 3-3. Iedereen was tevreden met om de opmars die tegen Enter het-gelijke spel, behalve de F2 was ingezet voort te zetten. In- spelers van Holten. In een zet en overleg ontbraken in het spannend slot werd het nog 4-3 B2 elftal. Het was eoert dat voor Holten Prachti? joneens' maker maar de Haarle goalie hield z'n doel op sublieme wijze schoon. Doordat Blauw Wit met de hele familie voor opdrong kwam Haarle uit een counter op 3-1. Het laatste kwartier was weer voor Blauw Wit en aange moedigd door enkele ouders golfde aanval na aanval op het Haarle doel af waar de boom lange verdedigers de baas ble ven over Erik S. en Erik B. Ge- rwin gelukte het in de slotfase nog om terug te komen tot 2-3. Het was een prima en sportieve wedstrijd die met iets meer ge luk toch een puntje zou hebben opgeleverd. De kleinst mogelijke nederlaag was in elk geval goed voor snel vergeten van de 10-0 afstraffing en vol goede moed zaterdag naar Almelo te gaan voor de wedstrijd tegen Oranje Nassau B5 Blauw Wit Bl-SWVN BI In df> le thuiswedstrijd wist van de naald maar de beide puntjes bleven thuis. Na het ge lijke spel van vorige week tegen het sterke DES een mooi begin van de competitie. Doorgaan zo! Enter Vooruit B2-Blauw Wit B2 Het overwicht dat de Blauw Witters de gehele wedstrijd heb ben gehad komt jn de eindstand (2-1) niet tot uitdrukking. Blauw Wit kreeg een aantal goede kan sen doch de doelman van E.V. stak in goeae vorm en had in lat en palen een prima „assis tent". Het duurde tot de achtste goed verwerkt en zodoende bleef het 1-0. In de 35ste minuut kreeg Erik Knapen echter een unieke kans om Holten wel op 2-0 te zetten, maar...tegen de paal! Vlak voor de pauze kregen de pupillen van Wim Schooien een flinke domper te verwerken en na een afgeslagen aanval van Holten ging de tegenpartij direct met een snelle uitval richting Theo Deyk, die van zeer korte afstand werd verrast. Resultaten junioren sv holten Holten 2 - Dos 3 1-1 De 2e editie speelde een goede partij tegen de Denekampers, de thuisclub scoorde voor de pauze De grensbewoners in de 2e helft op gelijke hoogte. S.V.V. Al-Blauw Wit Al Blauw Wit Al begon deze wed strijd met het aftasten van de tegenstander. Ze kregen de re kening hiervoor al gauw gepre senteerd en stonden na pim. een kwartier al met 2-0 achter. Al kwam er toen pas achter dat er alleen met volle inzet en wils kracht iets valt te bereiken en dat resulteerde in een ruststand van 2-2. Het laatste half uur van de wedstrijd bleek Blauw Wit niet meer opgewassen tegen won het 5e elftal verdiend mei 3-0, het was de eerste zege var de Holtenaren. De Zweef 6 - Holten 6 1-6 De Nyverdallers waren geer party voor de ploeg van leidei T. Brands. Met regelmaat var» de klok vielen de doelpunten. Holten 7 - Sos 3 2-2 i In een harde wedstrijd deelder' Sos en Holten 7 de punten. D< penaltys vielen als appels var de boom. De scheidsrechter hac het er nogal druk mee. De Zweef 9 - Holten 8 3-3 De 8e editie van Holten nam 1 punt mee uit Nyverdal. Het was een zeer harde wedstrijd, waarin de scheidsrechter een zeer du bieuze rol speelde. Holten 9 - De Zweef 8 0-5 Tegen de veteranen van de Zweef was geen kruid gewassen. Dit nieuwe team van Holten zal moeten aanpakken wil het nog punten halen. Speciaal de jonge- Omhoog 4 - Holten 10 1-3 Met een keurige overwinning uit Wierden meegenomen kwamen de roodzwarten terug. Het waren de eerste punten. Holten 11 - Zweef 10 2-2 Met dit gelyke spel kreeg Hol- minuut in de 2e helft dat Jan de Sibculoërs en moest nog 4 ten 9 te weinig. Kansen waren Nykamp 0-1 liet aantekenen en treffers toestaan. Blauw Wit er genoeg, maar benutten, ho nog geen minuut later kwam schoot nog 3 keer raak. Eind- maar. Blauw Wit door Jan op 2-0, toen Hans Dijkink attent reageerde op de aftrap van Enter. Enkele minuten voor afloop kwam E.V. terug tot 1-2 toen de Blauw Wit r^hterhoede aarzelde. treffers toestaan. Blauw Wit schoot nog 3 keer raak. Eind stand alzo 8-5. Aanvulling programma Blauw Wit. Pupillen: Donderdag 23 sept. 18.30 uur: Blauw Wit* D1-O.F.C. D1 SDOL 7 - Holten 12 6-0 De veteranen van Holten verlo ren kansloos, 4 geblesseerde spe lers, was mede oorzaak van de nederlaag. van te maken, maar van zeer dichtby misten alle voorwaar- tsen deze opgeleefde kans. Jammer, maar a.s. zaterdag zul len de heren bewyzen, dat deze nederlaag een „slip of the shoe' is geweest. Holten A3 - Enter Vooruit A2 Holten A3 presteert goed, en dit liet de toeschouwers niet onve- moeid. Massaal was men afge komen, opwat een waar voet balgevecht moest worden. Het pakte echter anders uit. Reeds na 5 min. kreeg Johan Nyhuis de toeschouwers op de banken door een verdedigingsfout af te straffen 1-0. Enter maakte echter snel gelijk. Na 20 min. kopte D Vincent echter Holten weer op voorsprong, een voorsprong die nog in de le helft uitgebouwd werd tot 3-1, door H. Koning De 2e helft werd, met name van Enters kant, een ware schoppar- tij. Alleen Hans Koning kon de veelvuldige tackels op de benen ontwijken, en scoorde uit moei lijke hoek 4-1. Scheidsrechter Dijkslag, die het duel overigens totaal niet in de hand had. stuurde 2 Enterspelers het veld uit. Toen de 3e, na weer eens een boodschap weigerde het veld te verlaten, en bovendien nog enkele niet te vertalen woorden aan de scheidsrechter richtte besloot deze na 20 min. in de 2e helft volkomen terrecht het duel te staken, en voor kwam hiermee wellicht enkele beenbreuken! Of de wedstrijd al dan niet moet worden oven speeld is nog onbekend.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 9