MILITARY - HOLTEN - MILITARY- HOLTEN - MILITARY - HOLTEN Military Holten Maar voor de start JMILITARY - HOLTEN - MILITARY-HOLTEN - MILITARY- HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD lenum De Preuter Bosichers Het parcours lijkt gereed, de laatste voorbereidingen zijn getroffen en het wachten is op de komst van de ingeschreven ruiters en paarden. Military Holten 1982 kan zo het zich laat aanzien zonder problemen vrijdag zijn aanvang gaan nemen. Als laatste nieuwtje nog even. ..er is video te kijk op het hoofdterrein, na afloop van de cross. „We hopen hiermee voor een groot deel vooral gehandicapten hiermee van dienst te zijn. 's Middags Tirolerkapel H.M.V; vanaf pirn. 15.00 uur. Singles. 1. Send me The Pillow, Heartbeat; 2. Someday, It Doesn't Matter Anymo re; 3. Don't Fence Me In, I Remem ber; 4. Lonely River Rhine, I Used To Love You; 5. One More Time I've Been Known To Cry; 6. Kissing My Pillow, From A Jack To A King; 7. Wasted Love, Unwanted Sign Upon Your Heart; 8. Ameland, Wie Gaat Er Mee Vissen? 9. The Banks Of The Ohio, Haunted, Hungry Heart; 10. Schön 1st die Liebe, Anne Mary; 11. Die Schonste Texasrose, Besser Treffen; 12. Judy, Bouquet of Roses; 13. Danny Boy, Jeaulous Heart; 14. JouwTranen.Iktrouwmetlreen; 15. I Got Stripes, Crying Times; 16. The Yellow Banana, My Love; 17. Com munication Breakdown, Take a De cision. My Love; 18. Kleine Marian ne, Twee Witte Rozen; 19. Lady of the River, Baby Blue; 20. Besser Treffen (uitgebracht in W. Did.); 21. Lonely River Rhine, I Used To Love you (uitgebracht in USA); 22. French Song, She Taught Me How To Yodel. Vrijdag 25 juni 1982: dens de beide dagen, ondanks de vele nevenaktiviteiten die in en rondom het „Strodorp" op het hoofdterrein zullen worden georganiseerd. tenaar als toerist geen proble men hoeft te hebben met het vinden van de verschillende on derdelen. De hoofdingang is ge situeerd aan de Markeloseweg en een tweede ingang kan be reikt worden via Beusebergerweg-Evetjesweg. De totale lengte van het parcours is ruim vijf kilometer en gezien zijn prachtige ligging zeker de moeite van een wandeling waard, met daaraan gekoppeld een optimale kennismaking met paardensport op hoog niveau. Er lijkt niet zo gek veel meer te kunnen misgaan behalve dan dat het weer het zou kunnen la ten afweten. „Uiteraard, je be zoekersaantal staat of valt met de weersomstandigheden en ben je met de organisatie van een der gelijk buitengebeuren voor een groot percentage afhankelijk hiervan. De berichten zijn gun stig dus we zijn hoopvol". De bossage is in dit gebied trou wens zodanig dicht dat schuilen geen probleem hoeft te zijn. Zo wel echte liefhebbers als re- kreanten kunnen tijdens de Military-dagen volledig aan hun trekken komen. Dit geldt over igens ook voor de vrijdagavond, wanneer country en western zanger Ben Steneker temidden van een Texasbar, een saloon en een grillcomer garant zal staan voor een avondje onvervalste Amerikaanse muziek. Blijft ech ter overeind dat ruiter en paard centraal zullen blijven staan tij- Schema van het parcours zoals het uitgezet is, met daarop aan gegeven de verschillende num mers van de hindemissen. Vooral de hindemissen 8 (Riet- bergs Melkstal) tot en met 17 (Terrassprong) zijn bijzonder spektakulair. Er zijn verschil lende hindemissen met alterna tieven in die zin dat de ruiter bepaalt hoe hij de sprong zal nemen. TIJDSCHEMA 9.00-18.00 uur: dressuur klassen M en Z M: proef no. 7-1980; Z: proef no. 11-1979 Beide proeven zijn opgenomen in dit pro gramma Zaterdag 26 juni 1982: 9.30-12.00 uur: Wegparcours klasse M 10.00-12,30 uur: Cross-country klasse M 12.30-15.00 uur: Wegparcours klasse Z 13.00-15.30 uur: Cross-country klasse Z 13.00-14.30 uur: Springconcours klasse M plm. 15.00 uur: Prijsuitreiking klasse M 15.30-16.30 uur: Springconcours klasse Z plm. 17.30 uur: Prijsuitreiking klasse Z De NCRV radio verzorgt vanaf het hoofdterrein tussen vijf en zes uur een rechtstreekse repor tage en evenals vorig jaar het geval was zal burgemeester van Rappard de prijzen uitreiken. Zaterdagmiddag verzorgt de Ti rolerkapel van H.M.V. een op treden. Zo'n 120 vrijwilligers dragen zorg voor een naar zij hopen vlekkeloos verloop van de beide dagen. Vanaf donderdag zullen de pijlen met het op schrift Military Holten aange bracht worden, zodat zowel Hol- begint om 13.00 uur en voor de Z klasse om 15.30 uur. 20.00-22.30 uur: Country en Western avond, m.m.v. Ben Steneker en The Mayor Dundee Band in het strodorp op het hoofdterrein. Hindernis nummer 9 „Bolderjans Brug" aan de Kiointenweg. Ben Steneker, wiens carrière de afgelopen jaren al breed uitge meten in de pers is geweest be gon zijn loopbaan rond 1960 toen hij samen met zangeres Lydia and The Melody Strings met het nummer „Send me the pillow" wekenlang nummer één stond op de Nederlandse hitlijs ten en daarna met de regelmaat van de klok nieuwe nummers aan zijn repertoire toevoegde. De laatste jaren is de belang stelling voor Ben Steneker weer groter geworden mede door het verschijnen van de L.p. „Hello Again" en een aantal succes volle optredens die hij deed in Amerika. Het afsluitend springpar cours dat zaterdag voor de M klasse

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 11