Resultaten Blauw Wit M1HTOHETT Resultaten s.v. Holten Programma Sporthal 't Mossink' 121/2 jaar veteranen Holten Resultaten sv Holten Helios-Holten Eversberg te sterk „voor Blauw Wit— GEDRAG- EN GEHOORZAAMHEIDSCURSÜS VOOR HONDEN IN HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD volleybalver. halten Programma „Blauw Wit' Straatvoetbal Programma Schietwedstrijd ,Holten' Rectivicatie 11 MAART 1982 -PAG. 7 )p maandag 1 maart 1982 hield de T.C. Holten in de bovenzaal van hotel tasman haar ledenvergadering. Deze vergadering was nodig omdat de ilgemene vergadering in november van 1981 het bestuur enkele opdrach- en had gegeven zoals het herzien van de begroting, het verder uitwerken >an bouwplannen en een goede regeling te treffen voor de kantinedien- ten. Voor dat laatste werd een speciale commissie in het leven geroepen. Te 8.15 uur kon voorzitter Aad Bogers een klein groepje belangstellenden velkom heten. Hij memoreerde de oorzaak van deze tweede vergadering, naar kwam ook met de mededeling dat de trainer Fred Nies plotseling is rertrokken. Er hebben zich reeds enkele kandidaten gemeld, waaruit het jestuur spoedig een keus zal maken. Tevens meldt de voorzitter dat Jan Hut uit het bestuur is getreden in zijn Unktie als Wedstrydcommissaris belast met competitie-zaken. Hjj jrengt Jan Hut veel dank over voor het vele werk dat hij voor de vereniging heeft gedaan. DES El - Blauw Wit El [n een vlot tempo worden vervol gens de agendapunten afgewerkt. Ma enige vragen over de herziene aegroting wordt deze met alge mene stemmen aangenomen. Dok de bouwplannen krygen het accoord van de vergadering. Het betreft een verbouwing in 3 fasen b.w. 1) Vergroting van de kleedkamers an aanbouw van een bergruimte. 2) Verbetering van de bar/keuken situatie, en 3) Vergroting van de kan tineruimte. Door deze verbouwing is het moge- yk om ook een oefenmuur van 12 neter met kooi te bouwen tegen iet clubhuis aan. riet plan van de commissie betref fende kantine-zaken wordt ook aanvaard. In het clubblad komt »lke 2 maanden een overzicht van .eden die de komende twee maan den kantinedienst hebben. Tevens krijgen die leden die dienst hebben 14 dagen van te voren via een sten- ïil een herinnering aan die dienst. In de vacature Jan Hut wordt een voorlopige oplossing aangedragen. Omdat er geen kandidaten waren voor deze funktie, zal Jan Schu- chard a.i. voor dit seizoen de be stuurszaken van deze commissie waarnemen. De rondvraag leverde enige vragen op die naar voldoening van de vra genstellers werden beantwoord. Om 22 uur kon voorzitter Bogers met enige welgekozen woorden de vergadering sluiten. veld heeft F1 de overwinning aan Excelsior moeten laten. Het was de El trad in Nijverdal tegen DES aan ie wedstrijd na de winterstop en de met enkele nieuwe spelers. Blauw helft van de spelers kwam uit een Wit begon en er kwamen al vrij ander elftal vanwege een nieuwe gauw goede kansen op een doel- indeling. Blauw Wit was zeker niet punt maar die bleven uit. Rust 0-0. de mindere en met wat meer over- Na de rust hetzelfde spelbeeld. met leg komen de puntjes zeker binnen, in de 10e minuut een treffer voor Remon Jager was de maker van de Het meest opmerkelijke van dit weekend was dat de lagere elftallen bijkans ongeschonden uit de strijd kwamen. Dat is in het verleden wel eens anders geweest. Helios 1-Holten 13-0, HSC 3-Holten 2 2-4. Holten 3-SOS 2 0-1. Hevig teleur gesteld stapten de Holtemaren van de grasmat na deze kleine maar In de uitwedstrijd tegen koploper Eversberg heeft Blauw-Wit, dat noodgedwongen met een sterk gewijzigde formatie aantrad, het niet kunnen bolwerken. Het moest een verdiende maar toch wel eer volle 3-1 nederlaag incasseren. Na het debacle van vorige week tegen hekkesluiter Boswinkel, leek het er in eerste instantie op alsof trainer Ton Scholten van de Blauw-Witters de „accu" toch nog weer op tyd had weten bij te laden. Voor de rust was het een nagenoeg gelijkopgaande wedstrijd, waarbij de slag om het middenveld van doorslaggevende betekenis bleek te worden. Op een bij tyd en wyle wel erg klein speelveld (beide ploe gen hanteerden afwisselend de bui- tenspelvali) bleek het gerouti neerde middenveld van Eversberg de gelegenheidsformatie uit Holten vooral in één tegen één situaties meestal de baas, daar waar het bij Blauw-Wit vaak tot balverlies leid de. Deze speeltrant had voor het publiek dan ook af en toe de nodige verrassingen in petto. Maar zowel Blauw-Wit als de gastheren wisten het eerste half uur enkele kansen niet te benutten, todat Timmer mans van Eversberg in de 31e mi nuut middels een snelle één-twee combinatie ineens vrij voor keeper Eddy van Dijk opdook en beheerst 1-0 scoorde. Nadat de Ny verdalse goalie enkele minuten later een vrije trap van Jan Harbers onschadeiyk had ge maakt, was het in de 37e minuut Gerrit Johan Kolkman die op een ongelukkige manier linkerspits Zonneheld binnen de 16-meter lij nen ten val bracht. De overigens goed leidende arbiter Hollink wees onverbiddelijk naar de witte stip! Tonny Mooiweer van Eversberg benutte het presentje beheerst. (2- 0) Maar ondanks deze tegenslag, wisten de Blauw-Witters nog vóór de theepauze de aansluiting te rea liseren. Goed doorzetten van Ri chard Beldman had een trekbal vanaf de achterlijn tot gevolg, die door de attent meegekomen Anton Beldsnijder direct en hoog in de touwen gewerkt werd. (2-1). Na de rust kwamen Bolink en Meken- kamp binnen de lynen voor Harry ten Wolthuis en Gerrit Kolkman, en Blauw-Wit ging enthousiast door, daar waar het voor de theep auze was opgehouden. Even leek het erop alsof de Nijverdallers in het nauw kwamen. Doch het spel van de Blauw-Witters was te door zichtig en had te weinig verrassing in zich om het de tegenstander echt lastig te maken. Daarentegen ble ken tegenstoten van de snelle spitr sen van Eversberg méér gevaar in zich te hebben. Het was uiteinde lijk Twellaar van Eversberg die in de 29e minuut van de tweede helft aan alle illusies van Blauw-Wit een eind maakte door op de rand van buitenspel met een gericht schot Eddy van Dijk kansloos te laten. (3-1). niet minder pynlijke nederlaag. Op papier was Sos één van die ploegen waar winstpunten op te behalen was. Holten 4-La Première 3 5-2. Holten 4 schoot hevig uit z'n slof. Door een duidelyke overwinning op het voorlaatst staande Lap, heeft het vierde weer aansluiting gekregen op de mede-degradatie kandida ten. In het spel zit de laatste weken duidelijk een opgaande lyn. Mocht dit voortgezet kunnen worden in de eerstvolgende uitwedstrijden dan is er nog redding mogefijk. ZV 2-Holten 5 5-0. Holten kreeg een pak slaag van jewelste. Waren zy zo slecht of waren de zwartwitten zo goed. Geen van beide. De oorzaak lag in het feit dat het eerste van Zenderen Vooruit vrij was en toch graag wilde spelen!! Over sportivi teit gesproken.... Holten 6-SDOL 3 1-3. Na de goede prestaties van de laat ste weken lieten de Luttenbergers de thuisclub lelijk in 't zand bijten. De bezoekers bewezen door dit re sultaat dat de thuisnederlaag des- tyds een vergissing was geweest. Wierden 3-Holten 7 0-1 De grootste verrassing kwam uit Wierden, waar Holten voor de tweede achtereenvolgende keer moest aantreden op sportpark Het Lage Veld. Door het gelijke spel tegen Omhoog was de tegenstan der reeds gewaarschuwd. Holten trok fanatiek van leer en het was wederom aan het goede spel van keeper Vöske te danken, dat de eerste overwinning van het seizoen een feit werd. Holten 9-Almelo 5 1-0. Holten heeft eindelijk de lange ke ten van nederlagen doorbroken. Rechtstreeks verantwoordeüjk voor de ommekeer was Kampman, die voor het enige doelpunt zorgde. Maar de grote verdienste van keeper Vorkink mag zeker niet on vermeld blijven. Haarle 7-Holten 10 0-4. Het tiende behaalde de grootste overwinning van het seizoen. Een sterke eerste helft werd afgesloten met een veilige 0-3 stand. De tweede periode was het aanzien nauwelijks waard door slecht spel van beide zyden. Holten U-SOS 8 1-1. Holten liet onverwachts een puntje liggen tegen het veel lager geklas seerde SOS. Velen waren kenneiyk al in feeststemming i.v.m. het na derende jubileum. Zondag a.s. komt koploper Enter op bezoek. Aan Holten de eer om deze ploeg de eerste nederlaag toe te brengen. Blauw Wit (0-1) Onze jongens gin gen toen veel te kalm spelen en DES profiteerde hiervan (1-1) Blauw Wit ging toen nog voluit spelen voor de beide puntjes maar het bleef 1-1. Jongens om zaterdag van Excelsior te winnen zal het heel anders moe ten Succes! Blauw Wit Cl - SC Rijssen Cl Cl, voor de le keer in actie na de winterstop, leverde met het beha len van een gelijkspel tegen de kop loper een prima prestatie. De Rijs- senaren kwamen al vrij snel op 1-0 maar „knoeierij" in hun achter hoede bood Hans Stam de kans om gelijk te maken (1-1). Na de rust een aanvallend SC Ryssen dat geluk kig op 2-1 kwam toen een van de paal terug springende bal via Jan K. in het net verdween. Blauw Wit raakte hierdoor niet van slag maar ging op aan wy zingen van trainer Gerard een andere taktiek toepas sen en dat resulteerde in de gelijk maker van Edwin uit een voorzet de 16 meter bestrafte de scheids rechter slechts met een vrije trap en zo werd Blauw Wit de kans ont nomen om te winnen. Al met al een goede wedstrijd en gezien het spelbeeld een juiste uit slag. Alle lof voor Cl! Zaterdag in de uitwedstrijd tegen het sterke Enter Vooruit Cl (medekoploper) zal moeten blijken of het gelijke spel tegen Ryssen Cl een uitschie ter is geweest. Doe je best jongens! Blauw Wit D3 - SOS D3 D3 heeft het in de thuiswedstrijd tegen SOS D3 niet moeilijk gehad. Door hard werken en goed combi neren werd het al gauw 1-0 en even later werd een fout van de verdedi ging attent afgestraft (2-0). Na de rust ging D3 wat nonchalant spelen en dat betekende 2-1 Deze treffer bracht D3 weer op het goede spoor en het werd een royale 5-1 zege. Zo doorgaan jongelui! Blauw Wit F1 - Excelsior F1 Op een wat moeiiyk bespeelbaar beide Blauw Wit doelpunten. Mintonette 1-WA (dames) 3-0. De competitie is met nog 6 wed strijden te spelen erg spannend. Mintonette staat bovenaan met één punt voorsprong op Vredes- tein. Beide ploegen hebben nog met de- zelfe ploegen af te rekenen, waar onder WA uit Albergen. Een ploeg die helemaal onderaan staat en ontzettend zwak speelt. Dus is het zaak geconcentreerd en snel spe- In de zomer van 1969 gaf het bestuur van Holten, toen nog onder voorzitterschap van Herman Klein Velderman, op aandringen van een aantal spelers toestemming tot de oprichting van een veteranenelftal, zulks tot grote vreugde van onder meer Joop Ni jland, één der voornaam ste inititiefnemers, die ook nu nog tot de actieve spelers behoor. Naast Joop maken momenteel nog 10 spelers van het eerste uur deel uit van het elftal, dat inclusief grensrechter Frits Paule thans be staat uit 17 man. De nestor van de ploeg is Ap Jansen, beter bekend onder de naam Boer Biet, terwijl Jantj e Traanman de meeste dienst jaren als speler van Holten heeft. De veteranen slaagden er in de afgelopen 12 1/2 j aar drie keer in om kampioen van hun afdeling te wor den, waarbij de sensationele dub- Senioren: Blauw-Wit l-Daarle 1 2.30 u.; Blauw-Wit 2-DES 4 12.45 u.; Blauw-Wit 3-Vesos 6 2.30 u.; Huls.Boys 7-Blauw-Wit 411.00 u. V. 10.15 u.; Vesos 7-Blauw-Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u.; Blauw Wit 6-MW 212.45 u. Junioren: Sp. Ryssen Al-Blauw Wit Al 12.30 u. 11.45 u.; GFC Al- Blauw Wit A2 2.30 u. 1.45 u.; De Zweef Bl-Blauw Wit BI 2.30 u. 1.45 u.; Enter V. Cl-Blauw Wit Cl 11.00 u. 10.15 u.; Blauw Wit C2-Enter C2 12.45 u. Pupillen: SWN Dl-Blauwwit Dl 10.00 u. V. 9.30 u; Markvogels D2- Blauw Wit D210.00 V. 9.30 u.SWN D5-Blauw Wit D3 9.30 V. 9.00 u.; Blauw Wit El-Excelsior El 10.00 u.; Holten Fl-Blauw Wit F1 11.00 u.; Blauw Wit F2-G.F.C. F2 10.00 u. De Tukkers Al-Holten Al 1-2 Holten Al hervond haar ruime weer nadat deze verleden week za terdag wreed verstoord. In deze ernstige uitwedstrijd tegen de Tukkers won Holten moeizaam doch verdiend met 1-2 terwijl er thuis nog met 1-3 werd verloren. Holten A2-Twente A2 0-0 Holten en Twente deelden de pun ten broederlijk waar bij het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter de stand gehandhaafd bleef netr zoals bij het begin. Het was een saaie wedstrijd waar weinig over te zeggen valt. SOS Al-Holten A3 10-1 Holten verloor deze wedstrijd net zo als alle andere, kansloos. In deze Week van 13-03-1982 tot en met 19-03-1982. Zaterdag: 12.00-13.00 zaalvoetbal, fa. Brocacef; 14.00-17.00 zaalhockey- competitie, K.N.H.B.; 17.00-18.00 zaalvoetbal, hr. Reilink; 19.00-20.00 zaalvoetbal, hr. Hiethaar; 20.00-21.00 zaalvoetbal, s.v. Heeten. Zondag: 10.00-11.00 zaalvoetbal, S.M.R. de Zessprong; 11.00-19.30 zaal handbalcompetitie, N.H.V. Maandag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 17.00-18.00 zaalvoetbal, We genwacht Markelo; 18.00-23.00 Badmintonclub. Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.15-22.30 Mintonette; 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit'66.; 16.00-18.30 instructielokaal-St. SoCuWe. Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal; 18.30-23.00 Badmintonclub. Donderdag: 08.10-16.30 scholengemeenschap; 17.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal; 22.00-23.00 zaalvoetbalcompetitie, K.N.V.B.; 23.00-24.00 zaal voetbal, All Stars. Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap; 17.00-18.30 zaalvoetbal, hr. Dikkers; 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogeiyk tussen 08.00-12.00 uur. De kynologenclub Deventer en omgeving organiseert voor hon denbezitters in Holten opnieuw een cursus Gedrag en gehoor zaamheid. Deze cursus bestaat uit 15 lessen, te beginnen met een theoretische instructieavond dinsdag 23 maart in café restaurant „Een brug te ver", op de Worp in Deventer De praktische lessen starten woensdag 31 maart op Meermans kamp 's avonds om 19.00 uur. Kos ten voor leden zijn 35 gulden, voor niet leden 45 gulden. Uitgangspunten van de cursus is dat de hondenbezitter leert ont dekken, dat een goed opgevoede hond in onze mensenmaatschappij meer vrijheid en levensvreugde heeft dan een onopgevoede hond. Opvoeding en oefeningen in gedrag en gehoorzaamheid hebben niets te maken met „drillen" en slaafse on derworpenheid, maar geven in tegendeel, de hond de kans zich ook „honds" te gedragen. Wanneer men dit samen met de hond wil leren kan men voor meer informatie of aanmelding terecht bij Dierenspeciaalzaak Dick Zan ting tel. 36 94 of J.H. v.d. Harst Maandag 22 maart in de kantine van Blauw-Wit worden opnieuw alle leiders van straten en buurt schappen uitgenodigd om te verga deren over het zesde ,JStraatvoet- baltoemooi". Vorig jaar namen zo'n 25 straten en buurten deel aan dit toernooi, dit jaar verwacht de organisatie ongeveer 30 deelne mers. Het toernooi staat gepland voor 5 juni. Organisatoren zijn zoals gebruikelijk Arie Ongena,Jan Foks en Gerrit Jansen. Voor de ver gadering op 22 maart worden alle leiders van straten buurtschappen uitgenodigd, ongeacht vereni gingsverband. competitie heeft SVZW A2 zich te ruggetrokken maar dat maakt voor de Holtenaren weinig uit. Holten Bl-Luctor BI 3-2 BI wisselde in deze wedstrijd pech met geluk. In het begin was het pech doordat men tegen paal en lat schoot, doch voor rust werd het nog 1-0. Na de thee vouwde Holten de voorsprong met naar 3-0 maar Luc- tor kwam in de laatste fase nog angstig dichterbij door 2 maal te scoren. Holten B2-Excelsior 0-1 Waar uit nog met 0-0 werd verloren thuis konden de Holtenaren de koploper de duimschroeven aan zetten dat het uiteindefijk helaas met resulteerde in 4 puntje was jammer voor het keihard werkende Holten. S.V.V.N B2-HoIten B3 8-1 Holten B3 dat in een competitie zit dat veel te zwaar is ingedeeld waardoor de jongens aan een over winning nauwelyks bekomen waardoor zij de éénnalaatste plaats bezetten. DOS'37 Cl-Holten Cl 1-3 Holten Cl is aan een opmerkeiyke prestatie bezig doordat de laatste weken overtuigend werd gewon nen. Deze keer werd Dos '37 aan de zegekar gebonden. Door deze overwinning komt men in de buurt van de koplopers. Wie weet? RKSV Cl-Holten C2 0-2 C2 blijkt het winnen nog met ver kort te zyn want dit seizoen heeft men geen enkel puntverlies gele den zodat zij per op kop gaan met 12 uit 6. Alleen Jos kan het kam pioenschap nog in gevaar brengen. Holten C3-Twente C3 8-0 Onder leiding van het duo Soer en Jongman behaalde C3 een enorme overwinning op Twente C3. De mannen uit Goor kwamen er in deze wedstrijd totaal niet aan te pas en werden bij vlagen totaal weggespeeld. bele beslissingswedstrijd tegen WW uit Hengevelde bij vele leden van Holten nog vers in de herinne ring ligt. Bovendien werd twee keer beslag gelegd op de clubtrofee voor lagere elftallen, de z.b. Tarzancup. In de huidige competitie staat het team op een positie in het midden van de ranglijst. Om het feit te vieren, dat men samen 12 1/2 jaar heeft genoten van de voetbalsport, is besloten een aantal festiviteiten op poten te zetten, te beginnen met een receptie, die zal worden gehou den op zaterdag 13 maart a.s. om 17.30 uur in het clubgebouw op het sportpark Meermanskamp, waar voor iedere belangstellende van harte wordt uitgenodigd. Na afloop van de receptie is een feestavond gepland, terwyi zondagmiddag met de dames zal worden gedi neerd. Holten, dat zonder Henry Bronsvoort, Henk Warrink, Anton Labodar en Henk Jansen moest afreizen naar Deventer, heeft de HELIOS ploeg een half uur lang uit stekend partij gegeven en kreeg ook enkele scorings- mogelijkheden, doch de uitstekende doelman Ter- mate wist zijn doel schoon te houden. Na een half uur spelen brak er iets in het verzet der roodzwarten, toen middels een aantal fouten in de verdediging Hans Achtereekte de Deventemaren op 1-0 zette. Met deze stand brak ook de rust aan. Toen na tien minuten spelen in de tweede helft Eddy Achtereekte op rechts iedereen zyn hakken liet zien en ook Barend Breukink het nakyken gaf was de wedstrijd reeds beslist. Holten wilde wel maar het ontbrak aan overtuiging en lef, twee factoren, die in de situatie, waarin de elf van trainer Oude Roe link thans verkeren, van het groot ste belang zijn. HELIOS kreeg in de resterende tyd nog legio kansen om de score te verhogen. Het bleef ech ter bij één doelpunt van Nunez na twintig minuten spelen. Met deze wedstrijd tegen HELIOS is de oe fencampagne van de roodzwarten afgelopen zondag a.s. starten we tegen Vaassen en het is te verwach ten dat Holten uit de eerst ko mende drie wedstrijden vier pun ten gaat halen. Het systeem en de taktiek zullen worden aangepast aan de veranderde omstandighe den. De beide plaatselyke physio- therapeuten zullen overuren ma ken om de troepen in staat van paraatheid te brengen. Ook het publiek wordt verzocht zich in deze positieve zin voor te bereiden op de komende wedstrijden. lend de wedstrijd vlot in eigen voordeel te beslissen. Vrijdag j.l. lukte dat uitstekend. Anna had een avondje verlof ge kregen om nieuwe krachten op te doen, dus waren we met zijn zessen en Monique als mogelijke invalster. Uit de setstanden 15-6,15-3 en 15-2 moge blijken dat het karwei snel geklaard werd. Er werd voor ons goed aangevallen en de sporadis che smashes van de WA-ladies werden goed in een tegenaanval omgezet. Onze coach Klaas Masse- iink wees terecht op nog wat schoonheidsfoutjes, maar had ver der een makkie. Aldus, weer 2 pun tjes erbij. Over twee weken spelen we thuis tegen Pollux. Hopelijk verdelen de toeschouwers zich dan eerlijk over de tribune, want ook wy kunnen aanmoedigingen best ge bruiken. Mintonette meisjes C, team A-Mintonette meisjes C, team C 3-0. Vrydag 5 maart moesten wy tegen onze clubgenoten Mintonette C. Wy speelden maar met 6 speelsters doordat een van ons met een knie blessure zat. De eerste set begon nen we slecht; we stonden eerst gelijk met 4-4. Maar uiteindelijk wonnen we toch met 15-7. Deze set werd door ons vyf keer fout geser veerd en daar was onze coach Hes- selink niet zo tevreden mee. De tweede set ging beter, we wonnen met 15-4. Ook de laatste set won nen we en wel met 15-1. Programma. Deze week zijn er alleen uitwed strijden voor Mintonette. Volgende week bent U allen natuurlijk weer van harte welkom in de Holtense sporthal. Wilt U nu wedstrijden zien, dan zult ze iets verder van huis moeten zoeken, vrijdag 12 maart. (18.30) Robey A-meisjes hfdkl. Goor, sporthal; (20.15) HVC 2-Heren 3 Den Ham, Beukenhage; (20.15) Rac-dames 2 Almelo, Rembr. hal; (20.15) Rac-dames 1 Almelo, Rembr. hal (21.30) Rac 3-heren 1 Almelo, Rembr.hal: (20.30) SWN 2-dames 4 Nyverdal, Noetsele. zaterdag 13 maart. (14.00) Rivo B-meisjes B, team A Rijssen, Reggehal; (15.00) Flash- meisjes B, team B Nyverdal, Noet sele; (15.00) Flash-jongens C Nij verdal, Noetsele; (16.00) Eversberg-meisjes C, team C Ny verdal, Noetsele. Bij de door de Schietvereniging „De Eendracht" in zaal „Vosman" om het clubkampioenschap ge houden wedstrijden waren de re sultaten als volgt. Luchtgeweer: (klasse A) 1. G. Koopman 170 p. 2. G.H. Paal man 158 p. 3. G.J. Schuppert 150 p. 4. G.A. Haverslag 149 p. Klasse B: 1. Dick Jansen 163 p. 2. B.J. Oplaat 160 p. E. A. Paalman 158 p. 4. E.J. Grootenstraast 155 p. Klasse C: 1. W. Paalman 158 p. 2. G.J. Sluiter 146 p. 2. H. Vincent 136 p. 4. Bert Paalman 132. p. klasse D: 1. G.J. van Aefst 128 p. 2. J. ten Wolthuis 125 p. 3. E. Tromop 106 p. 4. B. Tromop 104 p. Luchtpistool (open klasse) 1. H.J. Nekkers 176 p. 2. G.H. Paal man 153. 4. A.J. Bieleman 133 p. Senioren: Holten I - Vaassen 114.30 u Holten 2 - Hoeve Vooruit 10.00 u Stevo 3 - Holten 3 10.00 en V. 9.00 u P.H. 6 - Holten 4 9.00 u V. 8.00 u Holten 5 - Bomerbroek 2 10.00 u De Zweef 6 - Holten 6 9.00 u. V. 8.00 u Holten 7 - Heracles 3 10.00 u Haarle 9-Holten 810.00 u. V. 9.00 u Holten 9 - De Zweef 10 10.30 u R.V. 3 - Holten 1011.45 u V. 10.45 u Holten 11 - Enter 10 10.30 u Junioren: Holten Al - Almelo Al 2.30 u Hector A21 Holten A2 2.30 u 1.45 u Holten A3 - Eversberg Al 2.30 u Stevo BI - Holten BI 2.30 u 1.15 u Hector B3 - Holten B2 2.30 u 1.45 u Holten Cl - SVZW Cl 1.00 u De Zweef C3 - Holten C3 2.00 u, 1.15 u Holten C2 is vrij Holten B3 - SDOL B2 2.30 u Pupillen: Holten D.l - P.H. D2 A. 1200 u Haarle Dl - Holten D2 A. 10.00 u. V. 9.15 u Holten D3 - Twenthe D5 A. 12.00 u Aangaande de wedstrijd zaal voetbal Oost-Nederland tegen een team gevormd uit een selec tie uit het eerste elftal van Blauw-Wit en het eerste van s.v. Holten werd zeer ten onrechte vermeld dat Oost-Nederland de strijd won met 7-6. Het was ech ter precies andersom, Holten leverde deze welverdiende winst en won met één punt op Oost Nederland. Alsnog profi ciat en onze welgemeende excu ses. Red. Enter V. D2 - Holten D4 A. 10.00 u V. 9.15 u Sp. Rijssen El - Holten El A. 10.00 U V. 9.30 u Holten E2- Hulz. BoysElA.ll.00u Holten E3 - De Zweef E3 A. 11.00 u HoltenFl-BlauwWitFlA.ll.00u R.K.S.V. F1 - Holten F2 A. 10.00 u V. 9.15 u Excelsior F3 -Holten F3 A. 9.30 u V. 9.00 u Meisjesvoetbal Holten - Daarlerveen A. 10.00 u Holten F3 - Blauw Wit F2 De bal ging zaterdag j.l. weer rollen op de voetbalvelden, zo ook voor onze jongste pupillen. Holten F3 moest aantreden tegen plaatsge noot Blauw Wit. Deze wedstrijd werd door onze pups verloren met 3-0. Maar alle begin is moeiiyk, jongens van Holten F3: Jullie heb ben leuk gevoetbald. Een volgende keer meer succes.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 7