v gemeente holten A gemeente holten UITSLAGEN MINTONETTE Door burgemeester en wethouders op 23 februari 1982 verleende vergunningen, ontheffingen e.d. A.B.S.-Holten GECOMBINEERDE BIJEENKOMST HOLTENS NIEUWSBLAD - 4 MAART 1982 - PAG.5 r i BOUWVERGUNNINGEN: - aan de heer G.J. Meijerman voor het vergroten van de veestal bij het perceel Tolweg 10; - aan de heer B. J. Veneman voor het veranderen en vergroten van de veestal bij het perceel Deventerweg 73; - aan de heer A. Nijland voor het gedeeltelijk vergroten van de woning Beumersteeg 13; - aan 2.V.V. Blauw Wit '66 voor het bouwen van een clubgebouw op het sportveldencomplex 't Vletgoor; 2. KAPVERGUNNINGEN: - aan de heer G. Rouwenhorst voor het kappen van een boom bij het pand Schepenenstraat 9; - aan de heer G. Averesch voor het kappen van enkele bomen bij het pand Vianenweg 107; 3. aan de „de Hoolter Daantere" vergunning verleend voor het houden van een verloting; U kunt zich voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf, dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift in verbinding stellen met de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. SPREEKUUR WETHOUDER Wethouder Stegeman is verhinderd op maandag 8 maart 1982 spreeküur te houden. KOSTEN VAN DIENSTVERLENING Het wil nog wel eens voorkomen dat verenigingen of andere organisato ren van evenementen, voor bepaalde werkzaamheden de hulp inroepen van een gemeentelijke dienst. Vaak betreft dit gemeentewerken, bijvoor beeld voor het vervoer van materiaal of het afzetten van wegen. Soms wordt ook het G.E.B. ingeschakeld, bijvoorbeeld wanneer een tijdelijke elektriciteitsaansluiting nodig is. Velen weten dat de kosten van deze dienstverlening bij de aanvrager in rekening worden gebracht. Maar ook blijkt nog regelmatig dat niet iedereen hiervan op de hoogte is en reageert men onaangenaam verrast wanneer men een rekening ontvangt. Bij de gemeente Holten wordt het systeem gevolgd dat kosten van werkzaamheden worden toegerekend aan het projekt of objekt waaraan men werkt. Dat geldt intern, voor de diverse gemeentelijke taken, ma'ar óók voor verenigingen en particulieren die van de diensten van gemeentewerken en het G.E.B. gebruik maken. Soms kan men niet om de betreffende gemeentelijke dienst heen, bijvoorbeeld voor het afzetten van wegen of het verzorgen van een tijdelijke elektriciteitsaansluiting. Niet zelden echter betreft het werk zaamheden die men, weliswaar met iets meer moeite maar vaak met veel minder kosten, zélf kan doen. Er is één uitzondering: wanneer het gaat om werkzaamheden die in het kader van nationale feest- en herdenkingsdagen worden gevraagd, worden de kosten daarvan niet bij de aanvrager in rekening gebracht maar komen deze ten laste van de gemeente. In het algemeen doet men er goed aan, wanneer men de assistentie van gemeentewerken en/of het G.E.B. wil inroepen, om vooraf even naar het kostenaspect te informeren. Dat voorkomt mogelijke onaangename verrassingen achteraf. Ter inzagelegging beschikkingen. Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaarden, welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, op 16 februari 1982 vergunning ingevolge de Hinderwet verleend aan: 1.de heer M.T. Veltkamp, Oude Stationsweg 14, Holten tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee- en varkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank (1000 liter) en huisbrandolie in ondergrondse tank (6000 liter). 2. de heer W. Brinks, Oude Stationsweg 17 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden mestopslag, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank (1000 liter). 3. de heer J. Jansen, Maneschijnsweg 9 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en mestvarkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een boven grondse tank (600 liter). 4. de heer G.H. Wissink, Espelodijk 15 te Holten een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag van dieselolie en propaangas in bovengrondse tanks) omvattende vergunning 5. de heer J.W. Stevens, Schapendijk 1 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en varkensbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in bovengrondse tank (1200 liter) 6. de fa. Nijland en Zn, Pasmansweg 10 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een pluimvee-, kalveren-, opfok- en meststierenbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie en huisbrandolie in bovengrondse tanks. 7. de heer H.G.A. Buitenhuis, Flisweg 2 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensmestbedrijf met daaraan verbonden opslag van mest. 8. de heer M.M. Veneklaas, Geskesdijk 28 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee-, varkens- en kippenbedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een bovengrondse tank van 1000 liter. 9. Jonkheer F.W.W.H. van Coeverden, Schuppertsweg 1 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag van dieselolie en propaangas in bovengrondse tanks) omvattende vergunning. 10. de heer J.H. Schooien, Kwintenweg 14 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee- en varkens bedrijf met opslag van mest, annex opslag van dieselolie (200 liter) 11. de heer J.A. Aanstoot, Broekweg 5 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundveebedrijf annex mestopslag en opslag van dieselolie in een bovengrondse tank van 600 liter. 12. de heer W. Aaltink, Broensweg 2 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en varkensmestbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag .van dieselolie in een bovengrondse tank (inhoud 1500 liter). 13. de fa. H. Stegeman en Zn, Lichtenbergerweg 7 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een ondergrondse tank (inhoud 5000 liter) op het perceel Lichtenbergerweg 7. 14. de fa. H. Stageman en Zn, Lichtenbergerweg 7 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en varkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest op het derceel Borkeldsweg 20 te Holten. G neer N. Landeweerd, Rijssenseweg 13 te Holten tot het oprichten, in werking brengen en houden van een rundvee- en mestvarkensbedrijf met de daaraan verbonden opslag van mest, annex opslag van dieselolie in een bovengrondse tank (inhoud 1000 liter). De beslissingen en alle ter zake zijnde stukken liggen gedurende één maand na de datum van terinzagelegging (vanaf 8 maart 1982) op de gemeentesecretarie, dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur, alsmede in de sporthal ,,'t Mossink", Keizersweg 22 op dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur voor een ieder ter inzage. Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager b. de betrokken adviseurs c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend binnen één maand na de dagtekening van de kennis geving van terinzagelegging, derhalve vóór 8 april 1982, bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. SP0RTC0MMISSIE De eerstvolgende openbare vergadering van de Sportcommissie zal worden gehouden op dinsdag 9 maart a.s. om 19.30 uur in het gemeente huis. VAKATURES ZWEMBAD Bij het openluchtzwembad „Twenhaarsveld" is in het a.s. zwemseizoen plaats voor een kasaier(e) voor plm, 20 uur per week in de periode mei t/m september en voor een weekeind- en vakantiehulp, eveneens voor de kassa, voor plm. 20 uur per week in de periode juni t/m augustus. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd en bedraagt f7.73 (18 jaar) tot f 11.20 (24 jaar en ouder) bruto per uur. Schriftelijke sollicitaties binnen een week na het verschijnen van dit blad aan het college van burgemeester en wethouders. Postbus 13, 7450 AA Holten. VERKIEZING VAN DE LEDEN VAN PROVINCIALE STATEN STEMMEN BIJ VOLMACHT De burgemeester van Holten brengt ter openbare kennis dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. a. Machtiging op schriftelijke aanvraag 1. Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar de formulieren voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk 14 dagen voor de dag der stem ming, dus voor of op 10 maart 1982, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling (9 februari 1982) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet gewiiiigd wanneer aan de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zijn opgenomen in een kiezersregister. 5. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aannemen. 6. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. "7. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtlegitimatiekaart, waarmee hij zich kan aanmelden in een stembureau van zijn keuze binnen de provincie. b. Machtiging door overdracht van de oproopingskaart 8. De kiezer kan ook, in plaats van een verzoekschrift in te dienen, na ontvangst van zijn oproepingskaart, uiterlijk op de dag der stem ming, zelf een andere kiezer machtigen voor hem te stemmen, door zijn oproepingskaart aan die kiezer over te dragen. 9. Een op deze wijze aangewezen gemachtigde moet in hetzelfde stemdistrict staan ingeschreven als de kiezer die de volmacht geeft. 10. De aldus gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend tegelijk met zijn eigen stem, in het stemdistrict waar hij staat ingeschreven, uitbrengen. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Datum: 24 februari 1982 De burgemeester voornoemd, W.L.F.C. van Rappard VERKIEZING VAN DE LEDEN VAN PROVINCIALE STATEN STEMMEN IN EEN STEMBUREAU NAAR KEUZE VAN DE KIEZER De burgemeester van Holten brengt ter openbare kennis dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten een kiezer toegestaan is zijn stem uit te brengen in een stembureau naar keuze. Daarbij gelden de volgende bepalingen. a. Schriftelijk verzoek 1Ter secretarie van deze gemeente zijn kosteloos verkrijgbaar formu lieren voor verzoekschriften om in een stembureau naar keuze aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift moet u iterlijk 14 dagen voor de dag der stemming, dus voor of op 10 maart 1982, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandidaat stelling (9 februari 1982) in het kiezersregister is opgenomen. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd indien aan de verzoeker is toegestaan bij volmacht te stemmen. 4. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing gesteld op de oproepingskaart, die daardoor wordt omgezet in een kiezerslegiti- matiekaart. 5. De kiezer, die in het bezit is van een kiezerslegitimatiekaart, kan zich ter uitoefening van zijn kiesrecht aanmelden in een stembureau van zijn keuze binnen de provincie. b. Mondeling verzoek 6. Na ontvangst van zijn oproepingskaart kan de kiezer ook, in plaats van een schriftelijk verzoek te doen, zich onder overlegging van zijn oproepingskaart vervoegen ter gemeentesecretarie, om deze te doen omzetten in een kiezerslegitimatiekaart. Dit kan geschieden tot de vijfde dag voor die van de stemming, dus uiterlijk op 19 maart 1982 7. Het bepaalde onder 5 is ook in dit geval van toepassing. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Datum 24 februari 1982 De burgemeester voornoemd, W.L.F.C. van Rappard TER-INZAGE-LEGGING ONTWERP SOCIAAL-CULTUREEL PLAN 1982-1985 EN ONTWERP SOCIAAL-CULTUREEL PROGRAMMA 1982 De Rijksbijdrageregeling sociaal-cultureel werk bepaalt dat de gemeen teraad eenmaal in de vier jaar een sociaal-cultureel plan en ieder jaar een sociaal-cultureel programma vast moet stellen. In het sociaal-cultureel plan worden de hoofdlijnen van het gemeentelijk welzijnsbeleid voor vier jaren vastgesteld. In het plan wordt onder meer aandacht besteed aan: - (sociaal-culturele) achterstandsituaties en emancipatie-bewegingen; - bij de bevolking levende wensen en behoeften op het sociaal-cultureel Het sociaal-cultureel plan moet zijn afgestemd op de gemeentelijke situatie en moet aangeven op welke wijze een geschakeerd aanbod van sociaal-culturele aktiviteiten wordt gerealiseerd. In het sociaal-cultureel programma, dat ieder jaar opnieuw geba seerd en vastgesteld wordt op het op dat moment geldende sociaal-cultureel plan, wordt onder meer aandacht besteed aan de volgende punten: - de sociaal-culturele en educatieve aktiviteiten die in een bepaald jaar plaats zullen hebben; - wie voor de uitvoering daarvan zorg zullen dragen; - hoeveel subsidie daarvoor beschikbaar gesteld kan worden. De Rijksbijdrageregeling sociaal-cultureel werk bepaalt voorts dat een sociaal-cultureel plan en een sociaal-cultureel programma niet eerder door de gemeenteraad vastgesteld mogen worden dan nadat de plaatselijke bevolking en de diverse plaatselijke verenigingen, instellin gen, groeperingen e.d. bij de totstandkoming daarvan betrokken zijn geweest. Deze bepaling is tevens opgenomen in de Procedureverordening sociaal-culturele planning, zoals deze op de gemeente Holten van toepassing is. Teneinde een ieder in de gemeente Holten in staat te stellen kennis te nemen van het ontwerp sociaal-cultureel plan 1982-1985 en van het ontwerp sociaal-cultureel programma 1982, zoals deze reeds door de Werkgroep Welzijn én de plaatselijke verenigingen, instellingen, groepe ringen e.d. op het sociaal-cultureel terrein behandeld zijn, liggen exem plaren van beide ontwerpen van 5 maart 1982 tot en met 5 april 1982 ter inzage in: a. het gemeentehuis, afdeling Welzijnszaken, Dorpsstraat 27; b. sporthal 't Mossink, Keizersweg 22; c. de bibliotheek, Rörikstraat 3; d. gebouw Bethanië, Maatmansweg 1; e. gebouw het Trefpunt, Valeweg 2. Gedurende de termijn van ter-inzage-legging kan een ieder c.q. iedere belanghebbende, vereniging, instellingen/of groepering in de gemeente Holten schriftelijk met redenen omklede bezwaren tegen het ont werp sociaal-cultureel plan 1982-1985 en/of het ontwerp sociaal- cultureel programma 1982 bij de gemeenteraad indienen. Né 5 april 1982 ingekomen bezwaarschriften zullen in principe niet meer in behandeling kunnen worden genomen. Voor eventueel gewenste nadere informatie kan men zich wenden tot de ambtenaar belast met welzijnszaken, de heer D.S.E. van Merlevoort, tel.: (05483) 1666, toestel 29. Door een directere speelwijze heeft' A.B.S. een verdiende, doch geflat teerde overwinning behaald op Hol ten. Willen de roodzwarten in de ko mende wedstrijden de laatste plaats verlaten dan zullen ze hun faalangst moeten overwinnen. De wedstrijd be gon zeer spectaculair, doordat binnen een kwartier driemaal paal en lat' er aan te pas moesten komen om de' score blank te houden. Na amper 4- minuten spelen was het Barend Breu- kink, die de hulp kreeg van de paal en enkele minuten later was het doelman' Brink, die de hulp nodig had bij een vlammend schot van Jan van Mullupr en Johnny Rietman, de grote uitblin ker bij A.B.S.sloot de serie af met een geweldig afstandsschot dat Barend alleen maar gehoord heeft, toen het op de lat beukte. Daarmee was het gebeurd met de schutterij. Na twintig minuten spelen werd Holten ernstig gehandicapt, doordat Henry Brons voort zijn knie verdraaide en het veld moest verlaten. Invaller Bert Kam perman was van goede wil, maar toonde aan in technisch opzicht niet mee te kunnen komen. De stootkracht van de Holtense voorhoede werd door deze wisseling ernstig aangetast. Scheidsrechter Goossen nam af en toe vreemde beslissingen en boven dien wekte zijn af en toe arrogante houding irritaties op. Hij liet vijf rrjinu- ten doorspelen en het was in de 49e minuut toen hij om onduidelijke rede nen een vrije trap toekende aan A.B.S. John Rietman profiteerde hiervan handig door 1-0 te scoren. In. de tweede helft was de kwaliteit van het spel slechter. Holten speelde niet dij reet genoeg om de achterhoede van A.B.S. in gevaar te brengen. Het was na 20 minuten spelen toen uit een voorzet van rechts Herman Rietman de bal voorbij Barend Breukink kopte. Daarmee was de wedstrijd eigenlijk reeds beslist, hoewel Holten alles probeerde om de hatelijke nul weg te werken. De vooral voor de rust uitste kend spelende Evert Dalens was na een half uur heel dicht bij een doel punt. Keeper Brink wist echter het schot te keren. Vijf minuten voor af loop taste scheidsrechter Goossen nog eens mis bij een buitenspelsitua'r tie van John Rietman, waaruit de rechtsbuiten van A.B.S. 3-0 kon sco ren. Naast deze toch wel teleurstel lende nederlaag was de rentree van Wim Tuller bijzonder hoopvol. Naar mate de wdstrijd vorderde groeide het vertrouwen bij hem. Vooral in tech nisch opzicht betekent de terugkeer van Wim een aanwinst. Hopelijk dat de blessures van Henry Bronsvoort. Henk Warrink en Henk Jansen zich deze week zodanig herstellen dat ze komende zondag weer inzetbaar zijn tegen Helios. HELIOS - HOLTEN Zondag speelt Holten wederom een uitwedstrijd en wel tegen Helios uit Deventer, een ploeg die bekend staat om haar vaak harde spel. De thuis wedstrijd werd destijds door Holten verloren met 4-1. Het is te hopen dat de roodzwarten zonder al te veel bles sures kunnen afreizen naar de Riele- renk. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Weer gingen de dames van Mintonette naar Enschede. De nederlaag van twee weken terug nog vers in het geheugen. Deze keer was Vosta de tegenstander. De eerste set ging redelik goed; er werd goed gekoncen- treerd gespeeld, daardoor was het snel 15-8. De tweede set ging ook goed. De tegenstander maakte de fouten en doordat er goed aangevallen werd, was het uiteindelijk 15-10. Toen de beruchte derde set. We zouden hem wel even snel uitmaken, maar dat liep anders. Doordat alles wat er fout kon gaan fout ging en de opslagen achter elkaar mis gingen werden er geen punten gemaakt. Op het laatst van de set kwamen we nog een beetje in ons spel, maar het mocht niet meer baten; het werd 10-15. De laatste set moest de verlossing brengen. Weer ging het bijna mis. Ik denk dat degenen die op de bank zaten er wel in wilden springen. Via een achterstand werd het toch nog 12-12. De laatste punten tot 15-12 hebben we vooral aan de opslag van Janny en aan de hersenen van de aanvalsters te danken. Vrijdag 5 maart (morgen dus) om '21.15 uur treden we in de arena tegen WA uit Albergen. U kunt dit gaan bekijken in de sporthal te Holten. Mintonette C, team A-Zwaluwen (meisjes) 1-3. Deze wedstrijd hebben we niet zo goed gespeeld. De eerste set verloren we met 15-4; dat was natuurlijk niet zo goed. De tweede set ging het net zo. Toen verloren we met 15-2. De derde set ging iets beter, die hebben we dan ook gewonnen met 13-15. Dus, we konden een gelijkspel halen. Maar ja, in de vierde set ging het helaas weer mis; we verloren met 15-6. Dus was het 3-1 voor Zwaluwen. We hopen dat het volgende keer weer beter gaat. Mintonette B, team A-Apollo D (meisjes) 3-0. Zaterdag 27 februari om 12.00 uur gingen de meiden pl. coach op weg naar Bome waar ze Apollo zouden ontmoeten. Er waren echter twee problemen: 1( géén ballen 2) wél katers, nee mevrouw géén mannet jespoezen! Met behulp van onze watervlugge auto's waren we al om half één in de sporthal te Bome. Een nieuwe scheidsrechter zou ons fluiten, maar ze was zo zenuwachtig dat ze de stoel verkeerd om zette. Op ad vies van onze coach heeft ze hem maar omgedraaid. Om één uur be gon dan eindelijk de wedstrijd. De eerste set verliep matig, kwam dat misschien doordat onze aan voerster eruit was? 10-15. Maar er zat een stijgende lijn in qua spelniveau. In de tweede set kwa men er leuke aanvallen van onze kant b.v. onze Petra met haar spet- ters waar de tegenstander voor te rugdeinsde. Gewonnen werd even eens met 15-10. Het hoogtepunt van de wedstrijd was de derde set, Gerrie was voor het eerst spelverdeelster, wat ze prima deed. Berucht is dat handje van haar: ze springt en tikt arge loos met links of rechts, zoals het uitkomt, de ballen in de gaten. Ook Astrid deed het voortreffelijk met haar bovenhandse opslag én haar hulk-schoentjes. En wat dacht U van „Willem" die zo mooi tot drie keer toe de bal knetterhard uit- smashte of Anke die niets opval lends deed, maar toch onmisbaar was of Marlies, die zittend op de bank de longen uit het lijf schreeuwde en zich naar lachte samen met „ome Hans" om het „beruchte handje". Tenslotte Jo- landa, die als yell ons volkslied een vol uur zong. De set werd uiteinde lijk gewonnen met 15-6. De zoveel ste overwinning. Komt U toch ook eens kijken, b.v. vrijdag 5 maart om 19.00 uur als we tegen Apollo B*moeten. De eerste tegen de derde plaats wat nog een flinke kluif zal worden. Dus alle toeters, vlaggetjes, enz. uit de kast. Doen hoor!!!! PROGRAMMA vrijdag 5 maart thuiswedstrijden sporthal 't Mossink, Holten. (19.00) meisjes B, team A-Apollo B;( 19.00) meisjes C, team A-meisjes C, team C; (19.00) jongens C-ATC B; (20.00) meisjes hfdkl.-Devoko A-, (20.00) Dames 2-Krekkers 3; (20.00) Heren 3-Oni 2; (21.15) Dames 1-WA: (21.15) Heren 1-Oni 1. vrijdag 5 maart uitwedstrijden. (19.00) HVC 1-Dames 4 Almelo. Rembr.hal; (20.15) Zwaluwen 4-Dames 3 Den Ham, Beukenhage. zaterdag 6 maart uitwedstrijden. (11.00) Rac-meisjes C. team B Al melo, Rembr.hal; (12.30) MTSH- jongens A Hengelo, Veldwijk: (13.30) Zwaluwen 6-heren 3 Almelo, Rembr.hal. De Gereformeerde en Hervormde Vrouwengroepen hielden samen een bijeenkomst in „Irene". Mevr. Vogely opende avond en bedankte tevens allen voor het medeleven tijdens haar ziekte. Na het samen zangen van Ps. 105 vers 1 en 3 ging zij voor in gebed. Mevr. v..d. Voetlas hierna het bijbelgedeelte 2 Kon. 4 vers 8-37. Na de pauze werd er eerst nog gezongen gezang 409 vers 1 en 5 en werden de dames in groepen verdeeld. Elke groep kreeg vragen te beantwoorden uit het boek Ko ningen. Aan het eind van de avond deed mevr. Vogely de suggestie om samen vaker bijeen te komen, daar de samenwerking goed is. Hierover zal in beide verenigingen nader worden gepraat met het bestuur. Na het gezamenlijk zingen van Lied 424 vers 2 eindigde mevr. Vogely met dankgebed. De pups van F1 hadden aan F2-van de S.V. Holten in de vriendschap pelijke wedstrijd een makkie en bijna de gehele wedstrijd speelde zich af op de helft van de róod- zwartjes. Het werd een echt doel- puntenfestün. Voor de 16 doelpun ten waren goed Remon Jager (12), Egbert Rietberg (2), Henk Jan Veldhuis (1) en doelman Hans Blok, die in de 2e helft ruilde met Ronnie Stam, (1). Geen wonder dat de jon gelui meer dan tevreden onder de douche gingen. Nu in de competitie ook zo en het zit helemaal snor.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 5