Uitslagen BCH Holten-U.S. V. Resultaten Blauw Wit MIIMTOMITT Programma Sporthal Resultaten s.v. Holten UITSLAGEN VOLLEYBALCLUB M INTONETTE HOLTENS NIEUWSBLAD volleybal ver. holten Zaalvoetbalteam Oost-Nederland in Holten Programma „Blauw Wit' Programma s.v. „Holten' 25 FEBRUARI 1982 - PAG. 7 HVC 1-Mintonette (heren) 0-3 Daar gaan we dan! Maandagavond pl.m. 23.00 uur: Colmschate. Jan- Herman wordt op slinkse wijze „gedropt" door de bestuurder van een gammele rode Ami, die op snelle wijze met gedoofde lichten verdwijnt. De laatste gelegenheid om niet te voet naar Holten te moeten is weg. Brullend zit hij aan de kant, onze trouwe Set-upper. Om 23.30 uur wordt hij door een eenzame automobilist naar Holten gebracht. Wraakgevoelens dende ren door zijn hoofd. Rijdt hij één keer mee, wordt hij zgn. „verge- ler; bij sommigen bekend of be rucht uit een groot landelijk dag blad! Met een molenwiek en een plaatsbal brak hij hun laatste ver zet,. Met 12-15 was het 0-3. Ons publiek nog hartelijk bedankt. Het „legioen" was nu met Ellen uitgebreid tot 4 (vier) dames. Klas se!! Wie volgt!? Jams Vredestein-Mintonette 1 (dames) 3-1 Zaterdag 13 februari speelden de Waddenzee-dame^ tegen de num mer 2 geplaatste dames van Vre- destein uit Enschede. Wim gaf de ten". Vrijdag (pl.m. 22.50 uur: Den Ham. Jan-Herman geeft op slinkse wijze een direkte „linkse" op de kaak van de bestuurder van een gammele rode Ami, die dan bijna neer gaat. Het publiek komt in de rekken en veert op van de banken. Reserves beginnen zich warm te lopen. Maar hij blijft op de been. De wedstrijd wordt er niet nadelig door beïnvloed. En de volgende dag zitten ze weer broederlijk Dames I v aan te moedigen. Dat is topsport optima forma! Maar goed, over de wedstrijd. De spanning droop eraf. Heren 3, die vóór ons speelden, zaten op de bank genageld om deze match te aanschouwen. Ze betekenden een enorme steun voor ons. Zoveel rou tine aan de kant zie je tegenwoor dig niet méér. Bedankt jongens! Orkanen van aanmoedigingen rol- den als de donder door de zaal! Drijfnatte shirts al na de eerste set. Wat een strijd. Met 11-15 werd de eerste set binnengehaald. De tweede set: smashes werden stre pen, blokken werden muren, de i vloer een beweegbaar lichaam. I Geen bal raakte de grond haast meer. De „scheids" was zo onder- i steboven van het niveau, dat hij er 1 bijna niet meer tegen kon. Met 12- 15 werd ook deze set gewonnen! In de derde set liepen we weg tot 2-10, hetgeen menig publieksmens deed opstaan! Natuurlijk was dat niet zo leuk. Tot 8-10 kwam HVC toen te rug. Het publiek ging weer zitten en de wedstrijd kreeg een enerverend slot. Wel 7 keer werd de bal aan onze kant gespeeld, voordat hij eroverheen ging. Een smash werd verwerkt als in een flipperkast. De bal ging echter zo snel, dat de man in het wit het niet zag. Sensatie en spanning ten top. Maar daar stond hij* Onze aanval- - dames nog een oppepper mee en iedereen wilde er dan ook flink tegenaan. De Vredestein-dames lieten gelijk zien, dat ze vlot punten binnen konden halen. Mintonette stond te gekonsentreerd te spelen, ieder wilde voor zichzelf spelen en het te goed doen. De thuisspelende ploeg stond dan ook snel voor, met 10-3. Mintonette zag dat ze zelf ook pun ten konden scooren en de pass, set-up en gevarieerde aanval kwam er ineens uit. Het puntenverschil werd kleiner, maar toch verloor Mintonette met 10-15. De tweede set gaf een gelijkop- gaand beeld te zien. Het was span nend. Dit was dan ook te horen bij onze supporters Jams en Jan- Herman. Het was moeilijk om door het blok heen te komen, maar toch wist Mintonette Vredestein onder druk te houden. Toch ging de winst uiteindelijk naar Vredestein, met 13-15. De derde set gaf in het begin een ander beeld. Mintonette stond voor met 4-0. De eerste bal werd prima verwerkt en de sét-upster Fenny en Diny konden een geva rieerde set-up geven, zodat Anke, Martien, Linda, Janny en Wietske de zaak afkonden maken. De stand ging weer gelijk op en het werd op een gegeven moment weer enorm spannend. 11-12 in het voordeel van Vredestein. Mintonette had echter deze keer de langste adem en won opgelucht met 15-13. Nu vol goede moed de laatste set. Mintonette stond ook een gedeelte van de set voor. Maar de felle da mes van Vredestein knokten voor de punten. Persoonlijke fouten aan de kant van Mintonette zorgden .ervoor, dat er geen voorsprong bleef. De strijd ging weer gelijk op. De stand werd 9-9 en de spanning was weer te snijden. Uiteindelijk ging de winst na ruim twee uur spelen naar Vredestein (15-11). Thuiswedstrijden vrijdag 26 fe- jruari, sporthal 't Mossink: 19.00) meisjes B, team B - Apollo D; 19.00) meisjes C, team A - Zwalu- ven B; (19.00) meisjes C, team B - /olley; (20.00) heren 2 - Holyoke 4; 20.00) heren 3 - Rac 6; (20.00) dames - SWN 1. Uitwedstrijden zaterdag 27 fe-. iruari: 13.00) Apollo D - meisjesB, team A; 16.00) Vosta - dames 1. Sportclub Rijssen 4- Blauw Wit 2 Blauw Wit 2 moest na een lange winterstop op een redelijk bespeel baar terrein in Rijssen aantreden tegen het vierde van de S.C. Rijs sen. Blauw Wit kwam in het veld met een nieuwe man op midden veld Freddy Hulleman die meteen de Rijssense goalie op de proef stelde met een hard afstandschot. Hij stompte de loeier over de lat maar was in de 8 ste minuut kans loos bij een schot van Freddy. Blauw Wit bleef na deze treffer sterk aandringen maar de doelman van de gastheren wist met prima keepwerkschade te voorkomen. Trefzeker 4-BCH 1 Een mooie 7-1 overwinning van BCH 1 op de ploeg uit Dalfsen. Frans van Gennep had het twijfe lachtige genoegen tegen een ex- eerste klasspeler te moeten aan treden. Hij wist echter in drie ga mes deze partfj in winst om te zet ten. Hans Zuethoff kwam wat te kort en verloor in drie games. De damesenkelspelen van Wil van Gennep en Riki Dekker werden beide gewonnen, de eerste echter weer in drie games. Wel een avond van partijen in drie games want ook de mixen werden in drie games gewonnen. Als laatste werden ook de dubbels in winst omgezet. wedstrijd tegen Witte Veder 2 ook thuis een dikke overwinning voor BCH 2, alhoewel de eerste heer van Holten het door spelerswisseling bij de ploeg uit Vroomshoop het wel Wat moeilijker kreeg. Uitslag 8-0 en 2 broodnodige winstpunten voor BCH 2. BCH 3-ABS 2 Voor BCH 3 bleek ABS 2 uit Bath- men een moeilijke tegenstander. Er is hard gevochten wat blijkt uit het feit dat 5 partijen in 3 games wer den gespeeld. Slechts één wedstrijd eindigde in het voordeel van Hol ten. Uitslag 1-7. BCH 2-Witte Veder 2 BVZ 8-BCH 3 2-6 Na de 8-0 overwinning in de uit- Winst voor Holten. En Blok 5-BCH 4 Week van 27-2-1982 tot en met 05-03-1982 Zaterdag 08.30-11.00 zaalvoetbal, Sallandse Bank 11.00-13.00 z.v.v. Blauw-Wit '66 13.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. 19.00-22.00 zaalvoetbal, hr. Geelen. Zondag 10.00-11.00 zaalvoetbal, S.M.R. de Zessprong. 11.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. Maandag 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 s.v. Holten 18.00-23.00 Badmintonclub. Dinsdag 08.10-15.30 Scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit '66 16.00-18.30 instructielokaal-St. SoCuWe. Woensdag 08.10-15.30 scholgengemeenschap 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal 17.30-18.30 zaalvoetbal, Wegenwacht Markelo. 18.30-23.00 Badmintonclub. Donderdag 08.10-16.30 scholengemeenschap 17.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 zaalvoetbalcompetitie K.N.V.B. 23.00-24.00 zaalvoetbal, All Stars. Vrijdag 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde wee keinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 08.00-12.00 uur. Voor BCH 4 een gelijkspel tegen En Blok uit Ommen. Dat het een gelij- kopgaande strijd was bleek uit de vele 3-gamers en verlengingen. Uit slag 4-4. ABS 3-BCH 5 7-1 Een 7-1 nederlaag tegen ABS 3. Geen schande als men bedenkt dat ABS in alle klassep waarin onze badmintonclub uitkomt een van de sterkste is. Westrijdprogramma: 1-3 SVI 1-BCH 1 te Dedemsvaart; 2-3 Net werk 2-BCH 2 te Hattem; 3-3 BCH 3-Deventer 6 thuis. Mintonette meisjes C, team A-Vrivo 3-0 Vrijdag 12 februari moesten de Mintonette-meisjes thuis spelen tegen Vrivo. Vorige keer was tegen dit team gelijkgespeeld. Omdat we toen niet zo best en ook uit speel den, moesten we deze wedstrijd kunnen winnen. Na de yell begon de wedstrijd. Onze favóriete sup porter en mascotte was er niet, maar er werd goed gespeeld, en we wonnen de eerste set met 15-5. Ook de tweede set werd goed gespeeld en gewonnen met 15-5. De derde set ging wat minder, maar werd toch gewonnen met 15-10. Deze wedstrijd werd dus gewonnen met 3-0 voor Mintonette. Dus 2 puntjes erbij! Vredestein-Mintonette meisjes hfdkl. 0-3 „Pathmoshal in zicht"!. De 9 speel sters klauterden uit de auto's en gaan zich verheugend op de wed strijd naar binnen. Het was een prachtige hal, heel groot! Tot nu toe stonden we nog steeds onder aan, maar daar, wilden wij een ver andering in brengen. De wedstrijd begon. Het spelen ging vloeiend en we wonnen de eerste set dan ook makkelijk. In middels zaten enkele leden van ons eerste damesteam ons al aan te moedigen! De tweede set was zenuwslopend, maar we redden het weer 16-14!!! En of de spanning nog niet groot genoeg was, de derde set was nog spannender. Één punt konden we zo wie zo meenemen, maar twee punten is toch veel mooier. Daarom wonnen we de derde set ook maar met 17-15!!!! Één doel hebben we bereikt: we staan niet meer onderaan!!!!! Mintonette Jongens A- Achilles A 3-0 Na vorige week afwezig te zijn ge weest, was ik vrijdag j.l. wel van de partij. Ik was ruim op tijd, zodat ik beide partijen zag inspelen. Het was al een bekeken zaak. Achilles had nou niet bepaald topvolleybal- lers. Tien over acht kon de wed strijd beginnen en de eerste set werd dik gewonnen met 15-5. De coach kon zelfs nog andere dingen doen, want alles liep gesmeerd. De tweede set was een makkie; maar toen dede derde set..... Achilles kwam terug en stond op een gege ven moment voor met 13-10. Ja Mintonette, daar schrokken jullie van. Snel werd teruggeknokt en om tien over half negen kon de scheids rechter er een eind aan maken en een stand van 3-0 voor Mintonette noteren. Het publiek, in grote geta- len gekomen, liep met een tevreden gezicht weg. Vrijdagavond 26 februari as. om 22.00 uur speelt in Sporthal 't Mossink het zaalvoetbalteam van Oost-Nederland tegen een team dat is samengesteld uit de eerste elftal selecties van Blauw-Wit en S.V. Holten. Het team van Oost-Nederland, onder leiding va.n trainer Valks, komt met de volgende spelers naar Holten: Bob v.d. Lande (keeper), André v.d. Leij, Henk Wamas, Ruud Geestman, Theo Pahlplatz, Gerard Somer, Ferry Pirard en Ruud van Leeuwen of Eddy Achterberg. Het Holtens combinatie-team, gecoached door de trainers Oude Roelink en Scholten, is samengesteld uit de S.V. Holten spelers André Dekker, Hendri Bronsvoort, Daniël Saamangun, Nico en Anton Labobar en de Blauw-Wit spelers Eddy van Dijk (keeper), Gerrit Paalman, Jan Harbers, Jan Verveda en Freddie Hulleman. Het arbitrale trio bij deze wedstrijd bestaat uit scheidsrechter Timmerman uit Rijssen en de lijnrechters Dijkslag en Jansen. Het wedstrijdcommentaar wordt verzorgd door Jan Luesink, terwijl plannen voor een verdere omlijsting van deze unieke happening in een vergevorderd stadium verkeren. De organisatie van dit evenement is mogelijk gemaakt door de spontane medewerking van de plaatselijke sponsors Foto Jan ten Velde, Schoenenspeciaalzaak Steunenberg, Gebr. Schuppert, de RABO-bank, de O AD, de Mengunie, Bloemenmagazijn Marjo, Speel goedmagazijn v.d. Maat, Krekel Wegenbouw, Drukkerij Heusink- veld, Eurospar Wansink, Centra Markt Dikkers en Kledinghuis Beltman. Toegangskaarten af 1 0 per stuk, waarvan de verkoop inmiddels is gestart, zijn verkrijgbaar bij Speelgoedmagazijn v.d. Maat aan de Smidsbelt en. bij de bar van Sporthal 't Mossink. Gezien de beperkte toeschouwerscapaciteit lijkt het raadzaam zich tijdig van een en treebewijs te voorzien'. Rijssen dat met soms te harde tac- kels Blauw Wit probeerde te ontre gelen kwam uit een van de schaarse tegen aanvallen voor rust langzij toen de Blauw Wit verdediging met een uitblinkende G. Schalk aan het hoofd bleef staan voor buitenspel. De invallende scheidsrechter liet echter doorspelen waardoor de linksbuiten in oog in oog kwam met doelman Benny Aanstoot die om een doelpunt te voorkomen aan de noodrem (benen van Rijssenaar) trok en dat betekende strafschop en 1-1. Na de thee kwam Blauw Wit vrij snel door Anton Beldsnijder op 2-1 en hij bracht enkele minuten later, na een paar tegenstanders te hebben uitgespeeld, ook 3-1 op het scorebord. In het laatste half uur bleek duidelijk dat Blauw Wit goed overwinterd had. De Rijssenaren klapten conditioneel in elkaar en Freddy (1-4) de hardwerkende Henk Mekenkamp (2x) en vlak voor tijd Teun Schuppert zorgden voor de forse maar zeer verdiende 1-7 zege. Een ieder was hiermee tevre den en dat belooft wat voor de toekomst. Markvogels 3-Blauw Wit 3 In het begin leek het erop dat Blauw Wit het moeilijk zou krijgen met de vogels maar naarmate de wedstrijd vorderde kwam Blauw Wit beter in z'n spel en wist zich goede kansen te scheppen. Hans en Wim Aanstoot schoten elk een keer raak en dat betekende een 2-0 voor sprong bij rust. Direct na de aftrap in de 2e helft was de vogels-stopper zo royaal om de bal in eigen doel te knallen (0-3) en dat betekende het einde van de gastheren. Ze waren nergens meer en Hans (3x) en Wim (2x) bepaalden de eindstand op 8-0. De vogels kregen de kans onf uit een strafschop de eer te redden maar ook dat was nog te moeilijk. Een klinkende zege waarin het ge vaar schuilt dat men naast de schoenen gaat lopen. De tijd zal 't leren! Blauw-Wit 4-DETO 10 Na een winterstop van ongeveer 3 maanden, mochten de gladiatoren van het vierde het strijdveld weer betreden. Het KNMI had regen voorspeld en dus was het stralend weer. Het vierde heeft in de winter stop één verandering ondergaan. Freddie (Cruijffie) hebben we nl. verkocht aan het tweede en in plaats van hem hebben we voor een zacht prijsje Ger&rd Schalk opge kocht (een duidelijke vooruitgang dus). Ons „groentje" liet gelijk we ten dat hij voetballen kan, door in de eerste paar minuten al een poeier in te schieten: 1-0. En ook nog in de eerste helft schoot hij Blauw Wit 5-MW 3 Blauw Wit heeft in de thuiswed strijd tegen Marke aan het korste eind getrokken. De gasten kwamen van. mee taf onder zware druk te staan en Blauw Wit wist zich meer dere goede kansen te scheppen die helaas niet benut werden. Tegen de spelverhouding in kwamen de Mar lenen op 1-0 en wat Blauw Wit met hard werken ook probeerde dat bleef zo tot en met het allerlaatste fluitsignaal van de correct leidende scheidsrechter Jan van Avesaat. Het vijfde, dat 16 man op de spelers lijst heeft staan, moest voor deze wedstrijd een speler lenen van het vierde die dat mag gezegd worden een beste partij speelde. Herinne ring: regel is afmelden s.v.p. voor donderdagavond 7 uur, de leider kan dan nog tijdig een en ander regelen. Senioren: Boswinkel 1-Blauw Wit 1,14.30 uur, vertrek 13.00 uur. Hul- sense Boys 3-Blauw Wit 2, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur. Blauw Wit 3-DES 5, 14.30 uur. DES 7-Blauw Wit 4, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur. Blauw Wit 5-Hulsense Boys 5,12.45 uur. Blauw Wit 6-Enter Vooruit 7, 12.45 uur. Junioren: Blauw Wit Al-Hulsense Boys Al, 2.30 uur. Blauw Wit A2- S.C. Rijssen A2, 12.45 uur. DES Bl-Blauw Wit BI, 2.30 uur, vertrek 1.30 uur. Pupillen: Blauw Wit D3-Holten D4, 10.000 uur. Holten D2-Blauw Wit D2,10.00 uur. Blauw Wit El-Holten E2,10.00 uur. Holten F2-Blauw Wit Fl, 11.00 uur. Blauw Wit F2-Holten F3, 11.00 uur. Veldtraining pupillen: Dl: maan- dag's van 17.00-17.45 uur. D2: don derdags van 17.00-17.45 uur. D3: maandags van 17.00-17.45 uur. El: donderdags van 16.15-17.00 uur. Fl en F2: maandags van 16.15-17.00 uur. In een matige wedstrijd hebben Holten en U.S.V. de punten broederlijk gedeeld. U.S.V. was daarmee duide lijk de winnaar. Zowel voor als na de pauze hadden de pupillen van trainer Oude Roelink een veldoverwicht. Het gevaar moest echter teveel komen van Bronsvoort en aangezien het killersinstinct totaal zoek was bij hem bleef de Holten-score beperkt tot één doelpunt. Vooral na de thee hebben zich een hele serie mogelijkheden voorge daan om de wedstrijd winnend af te sluiten. De eerste helft gaf weinig opwin dende momenten te zien. De rood zwarten speelden te weinig over de vleugels met het gevolg dat de speelruimte voor het doel van de gasten klein werd, hetgeen de ver dediging van U.S.V. in de kaart speelde. Een vrije trap in de 35e minuut vormde de inleiding tot het eerste doelpunt. Henk Warrink bracht de bal hoog bij de linker paal en toen de keeper in de fout ging was het Daniël Saamangun, die Holten op 1-0 bracht. Amper 5 minuten later mochten de rood zwarten de handen dicht knijpen, toen de middenvoor van de gasten voor een leeg doel naast schoot. De rust brak aan met deze magere 1-0. Na de pauze werd het Holtens kwartier verwacht. Wat de sco- ringsmogelijkheden betreft kwam het ook, maar Henry Bronsvoort vervulde de niet te benijden hoofd rol in het missen van een aantal uitstekende scoringsmogelijkhe- den en toen ook een schitterend schot van Anton Labobar de keeper niet kon vermurwen ebde de dadendrang bij Holten wat weg. Een enkelblessure van Henk War rink bracht een rustpauze van bijna 10 minuten met zich mede. U.S.V. bracht wisselspelers in het veld en achteraf bleek dit een goede greep. Na een half uur spelen lostte invaller Meester van U.S.V. een denderend afstandsschot van ze ker 25 meter, waarbij doelman Breukink kansloos het nakijken had. Volkomen tegen de verhou ding in stonden de gasten uit Nieuwleusen weer gelijk met nog een kwartier te spelen. Na dit ver rassende doelpunt werd er niet meer gescoord en had Holten ei genlijk een punt verloren. Vermel denswaard is nog het feit dat de Holtenaren afgelopen zondag ge confronteerd werden met twee tegenstanders, nl. de bekertegen stander Epe en U.S.V. voor de com petitie. Misverstanden hadden er toe geleid dat de Epenaren niet op de hoogte waren dat hun wedstrijd door de K.N.V.B. naar een ander tijdstip was verschoven. A.B.S.-Holten Enkele jaren geleden de topper in 3B. De stand op de ranglijst van nu doet verwachten dat de Bathemers zondag a.s. een „makkie" zullen krijgen. De kriteria bij deze streek- derby worden echter maar voor een klein deel bepaald door de stand op de ranglijst en het is dan ook niet voorbarig om vast te stellen dat het zondag in Bathmen een spannende partij voetbal gaat worden, waarbij de Holtenaren de afgelopen jaren maar een heel enkele keer als ver liezer van het veld zijn gekomen. Bij de Holtenaren dreigt de blessu- relijst weer te gaan groeien. Het is vrijwel zeker dat trainer Oude Roe link a.s. zondag niet kan beschik ken over Henk Jansen (defecte teen) en Henk Warrink (gekneusde enkel). Mogelijk dat Evert Dale mans weer inzetbaar is en de kans is groot dat Wim Tuller na een lange afwezigheid zijn rentree gaat vieren. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Het moest er toch een keer van komen. Na 3 maanden gedwongen rust was er j.l. zondag weer volop activiteit op en langs de velden, die niet bepaald ongeschonden de win ter overleefden. Holten 3-Twente 2 1-1. Het derde kreeg bezoek uit Goor. Met ruime kans op de volle winst werd het hoofdveld betreden. Een strafschop zou de openingstreffer betekenen, maar de Twente- doelman kreeg de bal zomaar in de handen gemikt. Toch nam Holten een voorsprong, die tot de 85ste minuut gehandhaafd bleef. Toen mochten de rood-witten het van elf meter proberen, wat hun beter af ging. Holten 4-Heracles 2 0-2. Holten kreeg met de zelfde cijfers klop als destijds in Almelo. Geen schande om van de koploper te verliezen, de weg is nog lang en punten zijn er nog genoeg te ver dienen. PH 5-Holten 5 1-3. Holten nam revanche op de neder laag op 4 okt. j.l. thuis geleden. Mans Klein Velderman scoorde 2 maal voor de semi-veteranen. De trouwe trainingsopkomst tijdens de vorstperiode heeft hier duidelijk vruchten afgeworpen. Holten 6-Enter 5 2-0. Holten verrastte vriend en vijand (Enter), door na een reeks nederla gen vol goeie moed aan de tweede competitiehelft te beginnen. De tweede plaats van Enter kwam door deze uitslag in gevaar. SDOL 4-Holten 7 5-0. Minder goed ging het Holten 7. In Luttenberg werden de rood zwarten voor de tweede keer onder de voet gelopen door een technisch beter SDOL. Enige training kan deze ploeg nog redden in de 4e klasse. Holten 8-Enter 7 2-5. In een stevige pot voetbal verloor Holten de wedstrijd op punten. Verdedigend werden er teveel fou ten gemaakt om kans op beter re sultaat af te dingen. Middenveld en voerhoede deden hun uiterste best, maar troffen een solide Enter- veste. De beide doelpunten van Holten verdienden echter de schoonheidsprijs. Jan Roele met een rush en Martin Aanstoot met een „knoert'waren de fabrikanten. Haarle 8-Holten 9 3-1. Holten was niet bij machte Haarle van de zege af.te houden. Verdedi gend zat het negende slecht in el kaar. De sfeer in dit elftal houdt de moed er toch telkens weer in, om voor een beter resultaat te strijden. Holten 10-SOS 6 0-5. Dat zaalvoetbal een heel andere speelwijze vraagt dan veldvoetbal ondervond het tiende, dat de laat ste weken regelmatig van de spor thal gebmik maakte. Tot de thee bleef de stand nog dubbelblank, ondanks goede mogelijkheden aan Holten-zijde. Na de pauze hadden de rood-gelen weinig moeite met een traag opererende tegenstan der. Bon. Boys 2-Holten 2 Holten 2 is het heroptreden na de winterpauze goed vergaan. De uitr wedstrijd tegen Bon. Boys uit Haaksbergen werd met 1-0 gewon nen. Voor rust was het een gelijk opgaande wedstrijd, waarin de beide achterhoedes de voorhoedes volkomen aan banden legden, waardoor er niet gescoord werd. Bon. Boys was wel wat ongelukkig, want twee vrije trappen gingen ra kelings langs het doel. Na rust was Holten sterker en kreeg meer kansen maar gescoord werd er nog niet. Na een half uur spelen moest Bert Knapen met een neus- wond het veld verlaten. De plaats werd ingenomen door jeugdspeler G. Bannink en het was ook deze speler die Holten 2 aan de overwin ning bracht. Na een verkeerde te rugspeelbal van de rechtsback on derschepte hij de bal en omspeelde de keeper fraai en scoorde. Met nog 15 minuten te gaan ging Bon. Boys alles of niets spelen maar de ach terhoede van Holten gaf geen krimp meer. Senioren: A.B.S. I - Holten I 14.30 a.; Tubanters - Holten 2 11.00 u. V. з.45 u.; Holten 3 is vrij; Holten 4 - Haarle 3 10.00 u.; Haarle 2 - Holten 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 6 - RKSV 2 10.00 u.; Omhoog 2 - Holten 7 10.00 PH 11 - Holten 8 11.45 u. V. 10.45 uur; Holten 9 - PH 13 10.30 u.; Wierden 6 - Holten 1010.00 u. V. 9.00 u.; Holten 11 - SDOL 6 10.30 u. Junioren: Holten Al - Hector Al 2.30 u.; Holten A2 - RKSV A2 2.30 u.; SVZW A2 - Holten A3 2.30 u., vertrek 1.45 u.; Hector BI - Holten BI 2.30 u. vertrek 1.30 u.; Holten B2 Twenthe B3 2.30 u.; Omhoog B2 - Holten B3 2.30 u. Vertrek 1.30 u.; Holten Cl - M.V.V. '29 Cl 1.00 u. Oefenprogramma Pupillen: Haarle Dl - Holten Dl 11.00 u. V. 10.15 u.; Holten D2 - Blauw Wit D2 10.00 u.Haarle D2 - Holten D311.00 u.V. 10.15u.; Blauw Wit D3-Holten D4 10.00 u.; Markvogels El - Holten El 10.00 u. V. 9.30 u.; Blauw Wit E2 - Holten R2 10.00 u.; Holten E3 - S.V.V.N. E410.00 u.; Markvogels Fl Holten Fl 10.00 u. V. 9.30 u.; Holten F2 - Blauw Wit Fl 11.00 u.; Holten F3 - Blauw Wit F2 11.00 u.

Holtens Nieuwsblad | 1982 | | pagina 7