K IN WOORD 1 mm I mm41 ïïMiï Sjglv V-'' - i m L JSJ fiw - - HOLTENS NIEUWSBLAD - 31 DECEMBER 1981 - PAG. 7 .N. 9 januari 1981 e nieuwjaarswandelaars van .Diekerhoek. Smid Broekhuis liep voor de 50ste keer het „ommetje"' llN. 16 januari 1981 L Jalink, nam na 40 dienstjaren afscheid van Oad. Hij werd koninklijk onderscheiden* tel X, "i I.N. 12 februari 1981 ommandowisseling bij de Vrijwillige Brandweer ■I.N. 12 februari 1981 Heer velen kwamen de S.V. „Holten" gelukwensen met het 60-jarig bestaan Nog slechts enkele uren en het jaar 1981 ligt achter ons. Voorbij. Toegevoegd aan de lange rij van jaren die wij het verleden noemen. Op deze laatste dag van het jaar denken we terug. Staan we korter of langer stil bij momenten en gebeurtenissen uit ons per soonlijk leven die anders waren dan anders. Soms zo totaal anders als die van elke dag. Bijzondere gebeurtenissen in het gezin of in de familiekring. Blijde en droeve. Een jaar vol herinne ringen van zeer uiteenlopende aard. Voor de een meer voor de ander minder. In dit overzicht, in deze terugblik over anno 1981 willen we een aantal gebeurtenissen die zo een heel jaar door in onze goede gemeente Holten de revue passeerden, die min of meer de aandacht trokken, in een van de drieënvijftig nummers van de dertigste jaargang van ons blad, nog eens naar voren halen. 2 januari. Melkrijders maken laatste rit naar Markelo en Bathmen Kerst viering Espelose plattelandsvrouwen De heer H. Beldman (Scholmans Dieks) nam na 27 jaar afscheid als bestuurslid van waterschap „De Schipbeek" De heer H. D. Alink nam afscheid als voorzitter van het bejaar dencentrum „Diessenplas" T.T.V, „OKIA" recipieerde i.v.m. 10-jarig be staan Jaarvergadering IJsclub „De Noordpool" Gezellige feestavond L.R.V. „Bergruiters" Kerstfeest Plat telandsvrouwen afd. Dijkerhoek. 9 januari. Nieuwjaarsrondgang in Dijkerhoek Nieuwjaarsinstuif Z.V.V. „Blauw Wit Afscheid van laatste groep Vietnamese bootvluchtelingen in hotel „Vosman" Concours Be- rgruiterponyclub Tiende „Oliebol lencross" S.V. „Holten" Onderlinge wedstrijden in manege „Snorrewind" Enerverende „Nacht van „Blauw Wit" Nieuwjaarsvisite afd. Holten plattelandsvrouwen. 16 januari. Scheidende Oad-man A. Jalink ridder in de Orde van Oranje Nassau Langlauftocht met fakkels vanuit „'t Lösse Hoes" Kapsalon „Passage" in DURA-flat geopend Jubileumcross S.V. „Holten" Nacht voetbaltoernooi met pl.m. 200 deel nemers in Sporthal. Jaarvergader ing Holtense Postzegelclub. 22 januari. Holtens Nieuwsblad ver schijnt op donderdag Henk Slijkhuis Hm.zn. gekozen in het D.B. van de OLM Stamppot-avond in J.S. „de Schure" Heropenen K.l.-station Dij kerhoek Jaarvergadering afd. Dij kerhoek Plattelandsvrouwen Touw trekwedstrijden in manege „Snorre wind" Lenteboden (2 jonge geitjes geboren) in dierenpark „Diessen plas". 29 januari. Receptie, revue en dans t.g.v. het 25-jarig bestaan van de afd. tspelo van de N.B. van Plattelands vrouwen in „Trefpunt" Dertigste jaarvergadering Chr. Plattelands vrouwen Bond afd. Holten Kam pioenschappen T.T.V. „Holten" Le denvergadering Sportvereniging „BATO" 5 februari. Open huis L.H.N.O. „De Noordenbarg" en L.A.S. „De Gaar den" Ds. Berkhof, in afscheidsinter- view: „Holten dorp met hartelijke mensen" Gemeente-avond Her vormde Kerk. 12 februari. Jan Stam opent rijwiel zaak in de Oranjestraat Commando-wisseling bij de vrijwil lige brandweer. Afscheid van de heer Prak, installatie van de heer Eshuis. Feestelijke jaarvergadering A.B.V.A. afd. Holten. Personeel „Dikkcrs- Centra" winnaar verkeersquiz V.V.N. afd. Holten Ds. Berkhof nam af scheid van Hervormde gemeente H. Sluiter kwart eeuw jachtopziener Druk bezochte receptie S.V. „Holten" i.v.m. 60-jarig bestaan. Ere-lid Johan Bronsvoort feliciteert voorzitter Jan Warrink. 19 februari. Jaarlijkse feestavond vrijwillige brandweer Eerste cluba vond Smalfilmclub Forumavond Hervormde Vrouwenvereniging Da verend prinsenbal „Fienpreuvers" in „Het Bonte Paard" Vierde koffiecon cert sfeervolle gebeurtenis Jaarver gadering „Snijmaiskern". 26 februari. Ouderavond openbare kleuterschool „Tuinstraat" Leden vergadering Holtense Handelsvereni ging besluit tot houden koopavond op donderdag, ingaande 2 april 1981 Zeer verdienstelijk optreden „Schure-cabaret" Meindert Koop man en Egbert Veneklaas cross kampioenen Ned. Chr. Atletiek Bond (N.C.A.B.). 5 maart. De oudste inwoner van Hol ten Hendrikus Rietberg, Broekweg 24 recipieerde t.g.v. zijn 100ste verjaar dag in „Het Bonte.Paard" Optocht grandioze start van vier dagen carna val. Prins Eric met zijn gevolg ten gemeentehuize door B. en W. ontvan gen. Jubileumviering „De Schakel" i.v.m. 25-jarig bestaan school Bos kampsstraat. Mevrouw Plekkenpol 25 jaarschoolschoonmaakster, kreeg op jubileumfeestavond een nieuwe fiets 2e Kamerlid Ad Ploeg sprak op uitnodiging van de afd. Holten VVD in „De Wielen" Joop Arfman (Ome Joop) bij afscheid als bestuurslid M.A.C. „De Holterberg" benoemd als ere-lid Plaatsgenoot Gerard Willens benoemd als jeugdtrainer Z.V.V. „Blauw Wit" Jaarvergadering afd. Espelo N.B. v. Plattelandsvrouwen Prof. Bladergroen sprak voor Platte landsvrouwen afd. Holten V.V.V.- voorzitter Baard in interview: „Mid denstand, gemeentebestuur en V.V.V. „Holten" moeten meer op éénzelfde golflengte denken". 12 maart. Gouden CNV-insigne voor opperman Hendrik Jan Aanstoot we gens 25 jaar lidmaatschap Eerste seizoenmarkt goed bezocht Spran kelende come-back van de „Sensation rockets" in feestzaal „De Poppe" De heer E. K. Pronk, hoofd afd. sociale zaken, 25 jaar gemeente-ambtenaar Postzegel beurs „H.P.C." druk bezocht P.V.D.A.-kamerlid Klaas de Vries, sprak in openbare vergadering in ho tel „Vosman" Overijsselrit K.N.M.V. org. M.A.C. „De Holterberg" uitste- Mm&m H.N. 12 februari 1981 Jan Stam opent rijwielzaak in de Oranjestraat. Johan F. van Geenhuizen winnaar nieuwe fiets bij gewichtraden* {jf 't'h ■sk I H.N. 5 maart 1981 S.V. Holten 9 winnaar ere-prijs Carnavalsoptocht 1981 H.N. 5 maart 1981 Johan Arfman ere-lid M.A.C. „De Holterberg" H.N. 9 april 1981 Bakker Wim Hulleman hield t.g.v. overname van bedrijf Pluijgers „open huis". Mevrouw Koopman-/ schatte het gewicht op een krent na en de fam. koopman (Pastoriestraat) kon een week lang smullen

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7