HOLTENS -jarige NIEUWSBLAD - 31 DECEMBER 1981 - PAG. 11 28 mei. „De Schure" na verbouwing meer funktioneel en representatief Politieke forumavond (org. jeugdsoos „de Schure") in hotel „Vosman" Echtpaar Jeurlink-Nijenhuis, Flisweg 4,60 jaar getrouwd Veel belangstel ling voor laatste „Koffieconcert" sei zoen 1980-'81 „Hoolter Daansers" ontvingen Zweedse dansgroep Aafje Top boeide dames van de afd. Holten Ned. Bond van Plattelands vrouwen met voordracht over het boek „De Parel" Sport- en speldag „Blauw Wit" geslaagd evenement Goede prestaties van „O.K.I.A.- touwtrekken" op toernooi in Zelhem Nieuwe trainingspakken van Klok kenmaker Bazuin voor voetballende dames van S.V. „Holten" Volleybal vereniging „Mintonette" voor de 2e maal winnaar van recreantentoernooi en „Truus"-bokaal Gerd Masselink van de afd. atletiek S.V. „Holten" ver beterde in Hengelo (O.) 3 clubrecorda clubrecords Tafeltennis om de fraaie „Steunenberg-trofee '81". Clubkam pioen en winnaar trofee Jan van Heun Scholengemeenschap „Holten" glo rieus winnaar „Hoolter Kaamp". Dorpskoningin werd bij haar rond gang over het feestterrein overladen met prachtige cadeaus Dubbel jubi leum metselaar Henk Stam, Waar- denborchstraat, 25 jaar lid CNV en 25 jaar werkzaam bij Gebr. Meerman Sleuteluitreiking aan bewoners van het nieuwbouwcomplex (34 woon eenheden) aan de Keizersweg Klaas Jan Mulder speelde in „De Kande laar" Jaarvergadering S.V. „Hol ten". 6 augustus. Dorpskoningin Marti op kraamvisite bij fam. Tromop, Noord- enbargstr. en Beldman, Vixseboxse- straat Ballonwedstrijd en feestmid dag voor de kinderen Jennekes- markt rond de Dorpstoren Grote belangstelling voor 5e Military Holten. Westduitser Horst Karsten met „Strömer" winnaar M.A.C.-team voor de 3e keer kampioen touwtrek ken Autocross met volop spanning en sensatie In grote tent in „Kalf- stermansweide" organiseerden „De Hoolter Daansers" een boerenbrulfte, Veronica-drive-in-show en „Rom melmarkt". 16 juli. Kindervakantieweek '81 in teken van De Reus Diploma uitreiking dagschool voor volwasse nen School- en volksfeest in Dijker- hoek Zwemkamp Z.C. „Twenhaars- veld" Enorme belangstelling voor revue „Dat 's leuke leut" Fietstocht Buurtvereniging „Burg. van der Borchstraat". 23 juli. Oudplaatsgenoot W. Otten te Hilversum 40 jaar in overheidsdienst Touwtrekwedstrijd voor de jeugd om kampioenschap van Holten Wegen bouw Krekel B.V., Holten gaat Velddijk verharden voor f 238.000.- Jaarver gadering S.V. Holten, afd. handbal „Levend Schaakspel" op Smidsbelt door wethouder Warrink met ope- •ningsset officieel in gebruik genomen Raad unaniem voor industrievesti ging in „De Haar II" Rabo-bank biedt 65-plussers feestmiddag aan Zome ravondconcert in „De Kandelaar". H.N. 30 juli 1981 Ter gelegenheid van het Dorpsfeest werd de nieuwe dorpspomp (ge schenk van de Rabo) officieel in wer king gesteld. Burgemeester mr. Van Rappard „pompte" het eerste pilsje voor dorpskoningin Matti Pluijgers. Proost majesteit! I. 16 juli 1981 gsteken op kamelen was absolute topper op het volksfeest in Dijkerhoek. 4 juni. Holtens Gemengd Koor „H.G.K." vierde gouden jubileum met concert en druk bezochte receptie „Oad" busstop bij bejaardencentrum „Diessenplas" Wonnink B.V. viert feest t.g.v. 120-jarig bestaan Veel belangstelling voor folkloreshow „Holtense Boerendansers" Alle da mes Dagmavo slaagden voor einddi ploma Ponyconcours „Bergruiters" op Hemelvaartsdag uitstekend ge slaagd Jan Agterkamp biljartkam pioen van Holten Kees Bos: „Prepa reren is leven geven aan iets wat gedoemd is te verdwijnen". 11 juni. Drumband „H.M.V." vierde 25-jarig bestaan met concours op sportpark „Meermanskamp" Kaas boerderij fam. Cats 65 jaar jong Eindexamen Scholengemeenschap Jubileum sportprogramma 60-jarige S.V. „Holten" Schaaksimultaan grootmeester Jan Hein Donner in ka der van S.V. „Holten" jubileum Sportdag Lagere Scholen. 18 juni. Meer differentiatie bij fusie O.L.M.-scholen Oudste inwoner Hendrikus Rietberg in de ouderdom van ruim honderd jaar overleden „Holterbergrit" de Bergruiters bui tengewoon geslaagd Mintonette vierde eerste lustrum op feestelijke wijze 1e prijs tamboerkorps „H.M.V." op K.N.F.-concours „Victo ria '28" (Enschede) winnaar Allard van Bruggen-bokaal „Bar-dancing „De Waag" gemoderniseerd Diploma uitreiking „De Noordenbarg". 25 juni. „H.M.V." deed goede zaken met „rommelmarkt" Voor de 16e keer Interkerkelijk Recreatiewerk in tent op de Borkeld Ds. G. W. H. Peddemors nam beroep aan van de Geref. Kerk te Beekbergen. 2 juli. Eerste opvoering openlucht spel „lm Weissen Rössl" op Smids belt door „O.C.H." en C.O.C. m.m.v. Tïrolerkapel van „H.M.V." Prijsui treiking „Rabo-puzzelwedstrijd" Wielerfestijn 1981. Jan Koster (Nij- verdal) winnaar Oad-ronde Volley baltoernooi en Schure-lympische spe len Geslaagd handbaltoernooi om „Truus-bokaal". 9 juli. Dagonderwijs volwassenen le vert. in Holten eerste groep Mavo geslaagden af Hotel „De Holter- berg" voor f705.000.- verkocht aan de heer W. H. F. Haan te Een (Fries land) Johan van der Stouw nam afscheid van gemeentewerken Herman Nekkers schutterskoning van Holten Brand bij Meng Unie snel geblust Interkerkelijk Recreatiewerk geopend met „Open Huis" Eerste Zomerzangavond in „De Kandelaar" Scholengemeenschap Holten besluit cursusjaar sportief en cultureel „Be- rgrijders" reden voor gehandicapten Tenniskampioenschappen jeugd T.C. Holten Grote belangstelling voor 1e Houthakkersfeest seizoen '81. H.N. augustus 1981. Ms gevolg van plensbuien werd het bui tenprogramma „Kinderweek" van dinsdag 21 juli gewijzigd. De jeugd irermaakte zich echter best in de Sporthal. 30 juli. „Getapte" opening Dorps feest 1981 op Smidsbelt'Burgemees ter mr. ridder van Rappard, zwengelde pils uit de Dorpspomp, het jubileum geschenkvan de 75-jarige Rabo-bank. 4. 9 juli 1981 'rman Nekkers werd „schutterskoning 1981". 23 juli 1981 „Rabo-bank Holten" biedt pl.m. 300 bejaarden in -recre-zaaj. „Diessenplas" feestmiddag aan. H.N. 20 augustus 1981 Warmbloedfokkers toonden klasse paarden op fokdag in Dijkerhoek. 13 augustus. Holtens Nieuwsblad wisselde van Redaktie Frits Kramer nam afscheid van afd. Atletiek S.V. Holten Radio Oost: Kijk- en luister spel op Smidsbelt „Holtense Boe- rendaansers" dansten voor president Karsten in Neustadt (Did.). 27 augustus. Cavia-zesling bij fam. Cents, in de Hoffesstraat Direktie Meng Unie: Stabiliserende markt remt nieuwbouwplannen Bouwen in Deventer niet op korte termijn Bad mintonclub start nieuw seizoen. 3 september. Vrijwillig brandweer korps toont prachtige nieuwe unifor men School- en volksfeest in Espelo Twaalfde „Schuredag" trok 700 jon geren Veel applaus voor Bassie en Adriaan in tent aan de Vrijheidslaan Geref. Jeugd start winterwerk. 10 september. Burgemeester van Rappard graaft eerste funderingssleuf voor woningbouw in De Haar Puikje van roodbonten op fokdag in Espelo Op slotavond van Zwemvierdaagse demonstratie-wedstrijd Deventer Ka noclub C.J.V. „Vriendenschaar" start winterwerk. 17 september. Nieuwe hypermo derne produktiehal „ENKCO" in ge bruik genomen Open-dag vrijwillige brandweer Holten Ds. H. J. Ekker deed intrede als hervormd predikant Beltman's kleermakerij/manufactu ren 25 jaar in Holten „De Kroon" (gebr. Wansink) wordt EuroSpar Anita en Wim Haan, de nieuwe eige naars van hotel „De Holterberg": Het is beslist geen gok, we kozen zeer 20 augustus. Laatste houthakkers- feest prachtig geslaagd. Winnaar team camping „Veneklaas" M.A.C.-voorzitter Derk Jan Schooien en de vrouw in old-timer (Peugeot '29) naar 25-jarig huwelijksfeest in „Het Bonte Paard" Cursus „Molendag" bracht wereldattrakties in piste aan de Vrijheidslaan Goede kwaliteit op fokdag „Holbatheo" in Dijkerhoek. H.N. 6 augustus 1981 Dieks Lambooij en Dika Vossebeld door oud-burgemeester Willen Dap per in de echt verbonden. „Hoolter Daansers" verzorgden boerenbrulfte in feesttent in „Kalfstermansweide".

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11