Hockey- hoek 3 Resultaten s.v. Holten VERDIENDE WINST VOOR HOLTEN Resultaten sv Holten Uitslagen onderlinge schietwedstrijden s.v. De Eendracht DE NOORDENBARG"; NIJ LANDELIJKE LEES RE WERKINGS WEDSTRIJDEN DE PRIJZEN e denvergadering ).v. Holten HOLTENS NIEUWSBLAD T.T.V. HOLTEN x&p. BURGERLIJKE STAND volleybalver holten PUPILLEN 6 NOVEMBER 1981 -PAG. |het voorjaar van 1981 werd „De Noordenbarg" L.H.N.O. te Holten, •ol voor algemeen vormend en beroepsoriënterend onderwijs, uitge- igd door het Bedrijfsschap Slagersbedrijf om deel te nemen aan de (strijden voor huishoudscholen. Het zou gaan over het verwerken van is en vleeswaren tot snacks en koude en warme schotels. Op 18 /ember zouden dan in Avi Fauna in Alphen a.d. Rijn een 16-tal scholen elkaar komen om te laten zien wat voor moois zij er van maken iden. Als voorbereiding kwamen in het begin van het schooljaar :ele deskundigen van het Bedrijfsschap in de school om de meisjes de ist te leren: Petra Balster, oud-leerlinge van de school en kok Henk :es. Van „De Noordenbarg" werd de 4B klas, dat is de tweede groep ;houdkunde, uitgekozen om deel te nemen, onderwerpen werden vastgesteld: len vleeswarenschotel als tafelstuk bij een lunch. Deze werd gemaakt oor Geert Brands, als enige jongen die aan de wedstrijd deelnam. !en hors d'oeuvre voor 4 personen, gemaakt door Michèle van den ssem. ten koude snack genaamd „Herfstsonate", gemaakt door Marietje dijkhuis. foor de warme schotel werden speklapjes gekozen met als groente ourgettes en tomaten en een tomatensaus gegarneerd met aardap- elpuree, gemaakt door Dinie Eertink. itergrondfilosofie voor „De Noordenbarg" was hoe met eenvoudige ddelen, zonder veel traditionele opsmuk, voor weinig geld toch appe- elijk uitziende, feestelijke en goed smakende gerechten op tafel gezet nden worden. Tussendoor moest als vaardigheidsproef snel een bief- kje gebakken worden. lensdag 18 november j.l. was het zover. Het was in de wedstrijd- d van Avi Fauna een drukte van ang. Honderden meisjes en vol- ssenen verdrongen zich voor de rktafels om de voortgang van ;werk te volgen en om al dan niet ttige wenken te geven. Onder- isen daverden de jells door de d, zodat horen en zien je verging, deze luidkeelse aanmoedigin- i, onder het zwaaien van de be lde lappen textiel, veel hielpen t niet uit te maken. In ieder val werden de bereiders er niet or afgeleid en de stemming er eer door verhoogd. Tussen de drijven door werd ter afkoeling boottocht over het Braasse- irmeer aangeboden. De lunch werd daarbij aan boord geserveerd. Na de middagwedstrijd werd nog een songfestival uitgevoerd, waarbij elke school met een groep uit de deelnemende klas op eigen wijze een lied presenteerde. Uit de 5 mogelijkheden was „Shine Up" ge kozen door „De Noordenbarg". Als sluitstuk van de dag hadden de koks van Avi Fauna nog voor een diner gezorgd. Dat diner werd een hele happening want tussen de hors d'oeuvre en de cordon bleu werden de prijzen uitgereikt. Wie schetst de verbazing en de vreugde toen Holten 2 x in de prijzen bleek te vallen. De koude snack kreeg een tweede prijs, die Marietje Slijkhuis in ontvangst mocht nemen in de vorm van een gourmet-stel voor gelopen maandagavond vond in Hotel Vosman een drukbezochte lenraadsvergadering van de S.V. „Holten" plaats, die voor een iangrijk deel gewijd was aan de verenigingsfinanciën. Het verslag n de vereniging over het jar 1980-1981, dat werd afgesloten met een delig saldo, werd door de kascommissie in orde bevonden en na enige scussie onder dankzegging aan de penningmeester de heer S. Mark- »ort door de vergadering vastgesteld. vaststelling van de voor dit jaar enigszins verhoogde afdelingscon- ibu ties, werd vervolgens de begroting van de vereniging over het jaar 81-1982 ter discussie gesteld en voorzien van een aantal kritische inttekeningen goedgekeurd. Tenslotte werden op deze vergadering )g een tweetal commissies ingesteld, een kascommissie, bestaande uit heren G. Beldman en W. Reijlink ten behoeve van de controle van de scheiden over het boekjaar 1981-1982 en een commissie die tot taak ijgt het huishoudelijk reglement van de vereniging op te stellen, ervoor stelden zich de heren J. Doominck en A. Moeliker beschik- ar. BS-Holten 2 4-6. 'egen ABS waren Wijnand Falk en "red Hulleman ongenaakbaar voor (in tegenstander en wisten dan iok al hun wedstrijden in winst om zetten. Willem Gütlich, die op iet allerlaatste moment werd ge raagd om in te vallen, kon net niet kracht opbrengen om tot winst komen. In het dubbelspel bleek at het koppel Wijnand/Willem liet op elkaar was ingespeeld, want drie gaines ging deze partij maar iet verloren. Maar mede doordat konkurrentie punten had ver- peeld was er na afloop de blijde nededeling dat het 2e team van de tijv. Holten het kampieonschap de vijfde klasse had behaald, •roficiat jongens!! Holten I-D.T.T.C. 8-2 deze wedstrijd was Gerard Jvervelde niet zo erg goed op dreef rant hij presteerde het om 2x ver- les te noteren. Nico Valk en Jan v. leun bleven zoals zovaak ongesla- jen en ook het dubbelspel werd Veer een ruime overwinning. Door lit resultaat heeft het le nog maar én punt nodig uit 3 wedstrijden, odatde eerstvolgende wedstrijd in iet teken van het kampioenschap jal staan. Jwift-Holten 3 2-8 )e ontmoeting tegen Swift was net veel spanning tegemoet ge ien, want deze tegenstander had net minimum verschil van Holten rerloren en was verder ook nog lm geslagen zodat ze zonder meer flip revaiice waren belust. Maar di- haar persoonlijk en een beker voor de school. Michèle van den Assem kon als derde prijs een zilveren ring aan haar vinger schuiven voor de hors d'oeuvre en ook met een beker zwaaien. Een zusterschool van „De Noordenbarg", de Capelleschool van de O.L.M. te Steenwijk, ont ving een derde prijs. Het was een hele ervaring voor die ené jongen en de 19 meisjes o.l.v. de dames Bleumink en Tappel om dit even ement mee te mogen maken. Hoe wel in het hele gebeuren natuurlijk een stuk vleespromotie zat, kwam het fantasierijk bezig zijn en het zich aan elkaar meten en vergelij ken toch op de eerste plaats. Het is nuttig om met een stukje bijzonder werk ook eens buiten de school te komen. De 4 x 16 werkstukken wa ren dan ook allen een lust voor het oog. Voor een leek nauwelijks op kwaliteit te onderscheiden en daarom voor Holten een bijzondere eer 2 x in de prijzen te vallen. Een reden om zeer voldaan op een ook zeer vermoeiende dag, die om 7 urn- startte en na tienen eindigde, terug te zien. Een mooi resultaat voor „De Noordenbarg" in haar twintig ste school- en dus jubileumjaar. Voetbal kan langzamerhand niet meer tot de wintersporten worden gerekend. Het is een gegeven, dat er in de herfst en winter de meeste regen valt. Derhalve moeten de velden toch wel tegen een regenbui bestand zijn. Het is een betreu renswaardige zaak te moeten erva ren, dat de eisen zo scherp worden nageleefd, dat slechts de hoogste elftallen kunnen spelen. Zo ook j.l. zondag, toen het halve programma eruit ging. VERSLAG-HOLTEN 2-G.F.C.3 Holten 2 heeft op eigen terrein een gemakkelijke overwinning be haald op G.F.C.3. De 2-0 zege was een verdiende beloning van een goede inzet van de ploeg gesteund door de trainer Schooien en ook door het talrijke publiek waaron der de sponsers Hogeslagen Won- nink. In de eerste helft werden de talrijke aanvallen ingeleid door Henk Veneklaas. Schoten van Henk Knapen en Henk Blankema gingen rakelij ks over of er net naast. In de 38e mipuut kroop de tegenstander door het oog van de naald toen een goede vrije trap van Ook dit weekeinde weer terreinaf gelastingen, vooral op Meermans kamp-. Slechte velden of angstige consuls? Resultaten s.v. junioren Vroomshoopse Boys Al - Holten Al 0-2 Na een slechte seizoenstart in de hoofdklasse, nu al weer de vierde overwinning van de Holtenaren in successie. In deze wedstrijd vooral goed werk van de defensie met een geblesseerde keeper Erwin Stuk- ker. Doelpunten werden gescoord door Renee en Wileo. Aansluiting bij de kopgroep is nu weer mogelijk, al moeten dan wel de achterstallige wedstrijden worden gewonnen. Nijverdal Al - Holten A3 7-0 Tegen koploper Nijverdal bleken de rood-zwarten lang niet opge wassen. Dit A3 elftal is wel wat zwaar ingedeeld. Volhouden en be zoek de trainingsavond regelmatig jongens! Markvogels BI - Holten B2 6-0 Voor de pauze hield de thuisclub de stand nog op 0-0, daarna scoorden de jongens van Meester en Wissink er lustig op los. Gerrit Aanstoot was deze keer koningschutter met vier doelpunten. Stevo Cl - Holten Cl 1-1 Een juiste stand van twee gelij kwaardige teams. In een span nende wedstrijd misten de Hol- tense jongens eerst een strafschop en toen de thuisclub wel scoorde vanaf elf meter leek een nederlaag een feit. Gelukkig werd in de laat ste minuut toch nog de verdiende gelijkmaker gescoord. Enter C3 - Holten C3 3-0 Een verdiende overwinning voor de Enterse rood-witten na een 1-0 ruststand. Holten wilde wel een be ter resultaat, maar het zat er deze keer niet in. De conditie van de thuisclub was ook iets beter. rekt na enkele partijen viel er van spanning weinig meer te merken want na een 2-1 tussenstand liep het 3e team uit naar een 7-1 voor sprong zodat er ook nu weer een ruime overwinning tot stand was gekomen. Robert KI. Wassink zorgde voor 3x winst, terwijl Henk Westerik en Willem Gütlich ieder 2 partijen op hun naam schreven en ook het dubbel kwam bij het Hol- tens koppel Henk/Robert terecht. Holten4-De Toekomst 5-5 De eerste wedstrijd tussen beide teams werd ternauwernood door de Holtenaren met 64 in winst omge zet zodat er in de thuiswedstrijd op veel tegenstand werd gerekend. En dat bleek dan ook wel uit het wed strijdverloop. Jan Vrugteveen opende de score waarna achtereen volgens J an Ophof en Ellen Helmer hun sets verloren alsmede werd het dubbelspel een verliespartij zodat men tegen een 1-3 achterstand weer gelijk werd 3-3, maar Ellen wist haar 2e partij net niet in winst om te zetten en ook Jan Ophof noteerde weer een nederlaag zodat het er niet uitzag dat Holten 4 zijn eerste nederlaag te pakken zou krygen maar dan had men niet op Ellen Heimet en Jan Vrugeteveen gerekend want doordat beide Hol- tense spelers alsnog hun laatste wedstrijden in winst omzetten werd er een zwaar bevochten ge lijkspel behaald en zodoende bleef ook de Holten 4 nog weer ongesla gen en heeft ook dit team nog maar enkele punten nodig voor het fel begeerde kampioenschap van de najaarskompetitie. Een geweldig hockeyweekend ligt achter ons. Opnieuw heeft de H.C.H. aangetoond dat sfeer en prestatie samen kunnen gaan. Wie niet op het Balkanfeest is geweest,, heeft werkelijk iets gemist. Een sfeervol geheel, met in stijl gehou den hapjes, drankjes, muziek, ver siering en.... een grote opkomst!! Bedankt organisatoren. Een „gepeperde" avond en een even „gekruide" zondag. Na ver wachte winst voor Heren III en een knappe overwinning van de Vete ranen, beide op E.H.V., was ieder een aangenaam verrast door de 2-0 overwinning van ons eerste.'Een overwinning die met goed spel tegen het gevreesde Zutphen be reikt werd en onze kans op hand having in de derde klas weer ver groot heeft. Het harde werken van allen gedu rende de laatste tijd werd beloond. Want zowel voor feesten als spelen geldt dat alleen in het woorden boek sukses vóór werken komt. Uitslagen: Jongens A Bully A2, 0-0; Jongens C - Hengelo C4, 7-1; Meisjes A - Ommen A, 4-0; Meisjes D - E.H.V. Dl, 4-1; Hengelo B3 - Jongens B, 0-15; Hengelo B3 - Meisjes B, 0-12; Salland Cl - Meisjes C, 4-1; Heren 1 - Zutphen 1,2-0; E.H.V. 5 - Heren 3, 1-4; E.H.V. A - Heren vet., 1-2 Programma 9e wedstrijd week Vrijdag 27-11 Trias-Holten 4 Maandag 30-11 Holten 1-Metabouw; 30-11 W.S.V.-Holten 3 Dinsdag 1-12 A.T.T.C.-Holten 2; 1-12 Holten 4-D.T.T.C. Ondertrouwd: J. A. Wegstapel, oud 26 jaar, Holten en G. W. H. Krijt, oud 23 jaar, Gorssel. Gehuwd: J. H. ten Kampe, oud 25 jaar, Holten en A. Meerman, oud 24 jaar, Holten. Geslaagd: Onze oud-plaatsgenoot de heer A. G. Aaftink te Doetin- chem slaagde te Haarlem voor het vakdiploma „Opticien". Gert Paalman rakelij ks naast ging. G.F.C.3 beperkte zich tot het geven van lange ballen maar daar wist de achterhoede van Holten 2 wel raad mee. Drie minuten voor het rust- signaal was het dan toch raak een voorzet van rechts werd door ver schillende spelers aangeraakt waardoor de bal voor de voeten kwam van G. Bannink die daarop verwoestend uithaalde 1-0. Holten bleef ook in de tweede helft over tuigen na een afgeslagen aanval van G.F.C. kwam Holten snel uit de verdediging Bert Knapen ontvangt de bal van Gert Bannink die daar op Udink??? zag opkomen die de doelman en laatste man in verwar ring bracht die daarop in eigen doel schoot 2-0. Met nog enkele kansen voor Holten eindigde dé wedstrijd in een 2-0 eindstand. Holten 2 - GFC 3 2-0 Het tweede elftal blijft op het pad der overwinningen. GFC was het achtste slachtoffer, dat puntenver lies leed. Door een eigen doelpunt en een voltreffer van Banno Ban nink hebben de Holtemaren een veilige voorsprong op hun achter volgers opgebouwd. GFC 2 - Holten 3 6-0 Het derde team bestond slechts voor de helft uit eigen spelers, van wege een groot aantal blessures bij de selectie. Maar als er dan spelers uit het achtste moeten opdraven om de groep te completeren schort er iets aan de organisatie en vraag je om klappen, zoals die uitgedeeld werden door de gelijk gekieurden. Almelo 3 - Holten 4 1-2 Sinds een paar weken waait er weer een frisse wind door dit elftal. De achterhoede speelt met een groot zelfvertrouwen, vooral veroorzaakt door een uitstekende keeper, „Lu cas". Het veel hoger geplaatst Al melo ondervond waartoe de Hol temaren in staat zijn. Willem Dik kers en Anton Traanman tekenden voor de goals. SOS 4 - Holten 6 6-1 Holten grossiert in monsteruitsla- gen. De verdediging helpt zonodig ook een handje! Deze wedstrijd be gon met twee eigen doelpunten en toen tot overmaat van ramp A. v.d. Bos ook nog een penalty miste, was de wedstrijd al verloren. Voor dit elftal zal de komende weken het devies luiden: ,je maintiendrai". Nijverdal 3 - Holten 114-2 Holten begon de tweede competi tiehelft met een nederlaag tegen Nijverdal 3. De groen-zwarten wis ten zich te revancheren op de mis stap in het begin van dit seizoen geleden. Een gelijkspel zat er he laas voor de veteranen nu niet in. In de uitwedstrijd tegen Achilles - no 3 in de 2e klasse - heeft Holten loon naar werken gekregen en de winst met de minimale voorsprong van 1 doelpunt (18-19) behaald. Net als in de laatste wedstrijden begon Holten voorzichtig met een goede spelopbouw. Dit resulteerde in een 0-2 voorsprong. Achilles kwam echter goed terug (3-3) waarna het spel gelijk opging. Vlak voor rust kwam Achilles op 8-7. Na rust leek Achilles het spel in eigen hand te kunnen nemen, maar Hol ten benutte de kansen goed en hield de achterstand op 2 punten. Met nog 10 minuten te spelen kwam Holten gelijk (15-15). In de daarop volgende aanval werd Jo- han Plantinga onregelmatig ge stopt waarna Jan de Wit de straf- worp keihard inschoot. Achilles kwam weer langszij, maar tot 3 maal toe wist Holten weer een doelpunt voorsprong te nemen. Goede reddingen van keeper Her man Stukker en een goed sluitende verdediging in de laatste minuut brachten Holten de verdiende winst. Doelpunten: Frans v. Ge nnep 5; Jan de Wit, Johan Plan tinga 4; Frank Neuteboom 3; Fran cis Luesink 2; Ronnie Hulleman 1. De dames junioren speelden uit tegen Dalfsen. Tot de rust ging de strijd gelijk op en gaven de beide ploegen elkaar niets toe. (3-3) Na rust nam Holten een voorsprong, maar moest toen Dalfsen toch la ten gaan. De thuisspelende ploeg won met 9-7. Programma: za. 28-11: Al uit tegen Broekland om 14.35. Vertrek 13.30. B2 uit tegen Achilles om 16.10. Ver trek 15.00. Cl thuis tegen Apeldoorn '80 om 15.45. Dl thuis tegen Voorwaarts om 12.45. Zo. 29-11: Dames junioren tegen Lettele om 14.00. Heren senioren uit tegen Actief om 14.40. Vertrek 13.45. Standen: Ondanks de winst kon Holten geen plaatswinst boeken. W.S.V. versloeg Actief met 15-11 en Heeten won nipt met 21-11 van V. en K. De stand is nu: 1. W.S.V. 5-10; 2. Apeldoorn 4-8; 3. Heeten 6-6; 4. Voorwaarts 4-4; 5. Achilles 5-4; 6. Actief 5-4; 7. Holten 6-4; 8. V. en K. 5-0. Komend weekend speelt Holten uit tegen Actief. Verder worden nog gespeeld W.S.V.-Achilles en Voorwaarts-Apeldoom. Zowel voor heren 1 als voor dames 1 lag de competitie stil in verband met een trouwerij waar zowel de heren als de dames de dupe (in positieve zin) van waren. Vandaar deze keer ruimbaan voor de andere teams. Minivolleybal: Zaterdag 7 november zijn Edith Boschers, Bianca Smid, Isabel Snijder en ik (Caroline Dogterom) wezen volleyballen in Nijverdal. We waren nog nooit in die sporthal geweest. Het was een klein veld waarop we moesten spelen. De eer ste wedstrijd tegen Zwaluwen heb ben we verloren met 15-8 en 15-10. Toen hadden we even 5 minuten rust. En we moesten weer spelen. Dit keer tegen Voly. Dat wonnen we met 15-12 en 15-5. De derde wedstrijd was tegen Flash. Dat was een spannende wedstrijd. De eerste set wonnen zij met 11-15. Weetje, het was zo'n spannende wedstrijd omdat zij net zo gespeeld hadden als wij. De tweede set wonnen wij met 15-12. Toen moesten we een set- extra spelen. Helaas, die verloren wij. Ik vond het toch wel leuk in Nijverdal. Dit is een verslagje van Caroline Dogterom. Verslag Mint. A jeugd: Vrijdagavond om 19.00 uur moes ten wij in de sporthal spelen tegen Mint. C. De eerste set mocht Ma rianne Bogaard beginnen met ser veren. Ze serveerde 9 punten achter elkaar. Die set wonnen we dan ook met 15-3. De tweede set mocht Mint. C beginnen met opslaan. Op een gegeven moment riep ikzelf geen 'los' maar 'stop' want ik wou de bal spelen. Ook die set wonnen we, maar nu met 15-0. De derde set was het zelfde als de eerste set en we wonnen die ook met 15-3. De wedstrijd was over het algemeen niet veel aan maar we hebben er toch maar weer punten bij. Ingrid Pasop Programma Zaterdag 28 november: P.W. Al - Jongens A aanvang 13.30 uur; Jongens B - Hardenberg BI aanvang 13.00 uur veld 1 Jongens C - Hengelo C3 aanvang 12.30 uur veld 2 Hengelo A2 - Meisjes A aanvang 12.45 uur Meisjes B - Nijverdal BI aanvang 11.30 uur veld 1 Meisjes C - Hengelo Cl aanvang 11.00 uur veld 2 Goor Dl - Meisjes D aanvang 14.00 uur Zondag 29 november: (inhaalprogramma) Dieren 1 - Holten 1 aanvang 14,15 uur schr. v. Campenhout en Lan- genberg Holten 2 - E.H.V. 7 aanvang 11.30 uur schr. R. Dieben/A. Lonink Ares vet. - Holten vet. aanvang 11.00 uur OMHOOG El - HOLTEN El El blijft het goed doen. Nu werd Omhoog verdiend naar een neder laag gespeeld, zodat wij nu op een tweede plaats staan achter koplo per Enter. De doelpunten werden gescoord door Bart Soer en Tonnie Brands. Absolute uitblinker in deze wed strijd was Casper de Hey. Holten F2-Markvogels F2. Zaterdag werd aangetreden tegen het onderaan staande Markvogels. Het werd geen moeilijke wedstrijd. Door hun grote inzet en samenspel gingen de jongens de rust in met een voorsprong van 9-0. Na rust werd er nog een schepje bovenop gedaan, wat resulteerde in een eindstand van 14-0. Het mooiste moment van de wed strijd was, toen een van de spelers bij de leider kwam en vroeg: „Lei der mag ik weer voetballen?". Toen de leider vroeg waarom, kreeg hij als antwoord: „Wil nog graag een paar doelpunten maken". Hieruit blijkt toch wel, dat de inzet en het enthousiasme sterk aanwe zig is. Ga zo door jongens. Luchtgeweer: Klasse A: 1. G. Koopman 174 pnt.; "2. D.J. Nijendijk 169 pnt.; 3. G.H. Paalman 163 pnt.; 4. G.A. Haver slag 160 pnt. Klasse B: 1. H.A.P. Mulder 173 pnt.; 2. B.H. Arfman 160 pnt.: 3. B.J. Oplaat 157 pnt.: 4. D. Jansen 152 pnt.; 5. A. Paalman 130 pnt. Klasse C: 1. B. Paalman 147 pnt.; 2. W. Paalman 141 pnt.; 3. H. Vincent 137 pnt.; 4. G.J. Sluiter 123 pnt. Klasse D: 1. B. Tromop 127 pnt.; 2. G.J. v. Aefst 107 pnt. Luchtpistool Open klasse: 1. G.H. Paalman 172 pnt.; 2. A. Schuppert 169 pnt.; 3. H.J. Nekkers 168 pnt.; 4. A.J. Bieleman 165 pnt. Mintonette Asp. B jeugd C: Op zaterdag 21 nov. moest Meisjes aspiranten B van jeugd C spelen in Almelo tegen een iets sterkere Zwa luwen. We moesten spelen in de sporthal. Deze hal had 4 velden. In het midden hing een net. Als je aan de kant van dat net stond mocht je met serveren één voet in het veld zetten anders zat je met je hand in het net. Maar het was en bleef knudde. De le set een leuke set, eerst 10-3 voor Zwaluwen toen op slag terug 10-5 daama 10-7 en tens lotte 15-11 voor Zwaluwen. De 2e set was voor ons nog leuker. Eerst stonden we achter met 6-0 en het werd in ons voordeel 17-15 doordat we steeds de opslag terug kregen. De derde set weer verloren met 15-7. De 4e set, we stonden achter met 4-3. Opslag terug 4-6, time-out tegenpartij nog steeds dezelfde aan het serveren 4-9 wissel tegenpartij. Toen werd het 4-13. 10 Punten ge maakt door dezelfde serveerster. Opslag andere kant 5-13. Opslag terug en 5-15 voor Mintonette. We gingen tevreden met een gelijkspel naar huis. Evenlien Langendoen. Programma: Thuiswedstrijden, sporthal 't Mos- sink, Holten: (19.00) Mintonette meisjes C, team C-Katers; (19.00) Mintonette meisjes B, team C-Rivo B; (20.15) Dames 4-Rivo 2; (20.15) Dames 3-Medusa 1. Uitwedstrijden, 27-11: (19.00) Me dusa 2-heren 2, Vroomshoop De Stobbe; (19.00) Holyoke 2-heren 1, Enter sportzaal; (20.15) SWN 1-dames 2, Nijverdal Noetsele. Uitwedstrijden 28-11: (11.00) ATC A-Mintonette jongens C, Hengelo, sportzaal Drieners, PC Hooftlaan 3; (14.00) Flash A-Mintonette meisjes C, team B, Nijverdal Noetsele; (14.00) Flash B-Mintonette meisjes C, team A, Nijverdal Noetsele; (14.30) Spr./Set-Up-Mintonette hfd.klasse jeugd A, Tubbergen Verdegahal; (16.00) Verdan 2-da- mes 1, Haaksbergen De Els.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 15