Dubbele zege schakers Hockey- HOLTEN; ONNODIG VERLIES Beuseberg 1 kampioen Resultaten sw Holten Resultaten s.v. Holten DROPPING TRIMCLUB HOMA HOLTENS NIEUWSBLAD Programma s.v. „Holten' Uitslagen badminton SPORT IN HOLTEN n een enerverende handbalwedstrijd heeft Holten wederom op het aatste ogenblik de beide punten uit handen gegeven. Voor een goed evulde sporthal startte Holten met een 1-0 voorsprong maar zag aaraa Heeten na een 2-2 stand weglopen. De te gehaaste aanvalsop- iouw bij de Holtenaren zorgde voor onnodig veel balverlies. 12 NOVEMBER 1981 - -Pag.13 leeten kon een confortabele 2-8 /oorsprong opbouwen. Tot de rust cwam Holten niet veel dichterbij, lust 6-11Na rust werd het opbouw pel bij Holten beter. Met enkele raai uitgespeelde aanvallen kwam lolten terug tot 12-13. De gelijk- naker kwam niet, hoewel genoeg cansen gecreëerd werden. Heeten iep zelfs iets uit naar 15-18, waar lolten nog slechts 1 punt tegen iver kon stellen. Eindstand 16-18. doelpunten: Frans v. Gennep 7; Jan de Wit 5; Frank Neuteboom, lico Vorst, Rudi v.d. Voet, Wim Dalhuisen 1. De dames senioren speelden thuis tegen Z.A.C. Holten speelde een joede wedstrijd, maar trof een tegenstander die vooral baltech- nisch iets meer in huis had. Holten iemoren: CCVO 1-Holten 1 14.30 u. laaksbergen 3-Holten 2 10.00 u. V. 1.00 u. lolten 3-Hector 2 10.00 u. lolten 4-De Zweef 4 10.00 u. lolten 5 is vrij. lictor 7-Holten 6 11.30 u. V. 10.30 lolten 7-Luctor 5 10.00 u. Mmelo 6-Holten 8 11.00 u. V. 10.00 [lolten O-Enter 6 10.30 u. RKSV 4-Holten 1010.00 u. V. 9.15 u. Holten 11-RKSV 3 10.30 u. stelde veel ijver daartevenover. Z.A.C. liep in eerste instantie mak kelijk weg naar een 9-2 voorsprong bij rust. Na rust kreeg Holten meer loon naar werken. Ondanks de score van 5 doelpunten voor Z.A.C. wist ook Holten 5 maal te scoren. Weliswaar een nederlaag, maar met een stand 7-14 die zeer verdien stelijk mag worden genoemd! Doelpunten: Miny Kemper, Ida Moeliker, Alberta Markvoort 2; Ge- rdien Ophof 1. De dames junioren speelden thuis tegen H.H.Z.D. De gasten, die over een uitstekende keepster beschik ten namen voor rust een 0-1 voor sprong. Vlak na rust werd het 0-2. Toch gaf Holten niet op. Via een uitval en 2 scherpe hoekschoten kwam Holten op een 3-2 voor sprong en zelfs een 4-2 score ver scheen op het bord. Een verdiende eerste winst, die zeker hoger had kunnen wezen indien niet tot 3x toe een strafworp was gemist. Jeugd: BI speelde thuis tegen Wesepe. Holten leek een gemakkelijke mid dag te krijgen, maar een 6-1 voor sprong werd bijna geheel uit han den gegeven. Na de rust zette Hol ten de zaken alsnog naar eigen hand en won met 14-8. B 2 haalde de eerste winst door na een 2-1 rust stand met 5-4 van nieuwkomer Schalkhaar te winnen. C 1 speelde uit tegen Broekland in de eerste helft rommelig. Toch werd een voorsprong genomen die in de 2e helft tot een ruime 8-16 winst werd uitgebouwd, door goed verdedigen en prima keepsterwerk. D 1 had erg veel moeite uit tegen S.D.O.L. De meisjes moesten in deze wedstrijd voor het eerst leren wat verliezen betekent. Met 1-8 is dat een nuttige ervaring voor de verdere competitie. Programma: za. 14-11: Al thuis tegen SDOL om 13.45. B 1 uit tegen IJsselstars om 13.10. Vertrek 12.00. C 1 thuis tegen Nw. Heeten om 14.30. D 1 uit tegen Achilles om 13.00. Vertrek 11.30. Zo. 15-11: Dames junioren uit tegen Overwetering om 11.45. Vertrek 10.45. heren senioren uit tegen Apeldoorn •80 om 15.50. Vertrek 14.30. Standen: Door de nederlaag tegen Heeten - de enige wedstrijd van dit weekend in de 2e klasse A - is Holten gezakt naar de op een na laatste plaats. Komend weekend wordt gespeeld tegen de ongeslagen koploper Apeldoorn '80. Een zware wedstrijd waarin Holten zijn eigen wedstrijd moet proberen te spelen en vooral de rust in eigen gelederen moet proberen te houden. Verder worden nog gespeeld: Achilles-Voorwaarts, W.S.V.-Heeten en Actief- V. en K. De stand is nu: 1. Apeldoorn '80 3-6 2. W.S.V. 3-6 3. Voorwaarts 2-4 4. Heeten 3-4 5. Achilles 3-2 6. Aktief 3-2 7. Holten 4-2 8. V. en K. 3-0. Vrijdag 6 november jl. vond de jaar lijkse dropping van trimclub HoMa (HoMa betekent: Holten-Markelo) plaats. Deze trimclub bestaat al een jaar of vijf. Geprobeerd wordt elke vrijda gavond te trimmen, (en daarna na tuurlijk gezellig koffie drinken). Het trimaspect is een beetje ver drongen door het gezelligheidsas pect. Tegenwoordig komt het vaak voor dat mensen hun eigen buren niet meer kennen. D.m.v. „HoMa" blijft het contact tussen mensen die achter in de Beusebrug of in het Markelosebroek wonen, bestaan. Eén keer per jaar is er een dropping die elk jaar door andere mensen georganiseerd wordt. Dit jaar ver trokken we met een volle bus (58 pers.) richting 't Joppe. Daar werd iedereen „losgelaten" en moest aan de hand van een routebeschrijving de weg naar café „De zessprong" vinden. Daar aangekomen werd ie dereen voorzien van snert en kon er nagepraat worden. De stemming was weer opperbest. Later werden de prijswinnaars be kendgemaakt en werden de men sen met de minste punten getroost met een zak varkenspootjes. Om plm. half 1 waren we weer thuis, en iedereen was het er mee eens, dat zo'n avond beslist voor herha ling vatbaar is. Drie teams van de Badminton Club Holten hebben deze week gespeeld: slechts van Holten 4 mochten we een verslag ontvangen. Dit laatste team speelde 5 november in Zwolle tegen ZBC 5. Theo Aarsen, Bert Postma, Dinie Krijt en Jet de Beus zagen kans 2 winstpunten te vergaren door een 5-3 overwinning op ZBC 5. Onderstaand het wedstrijdpro gramma: Alle wedstrijden vinden plaats op 18 november en wel: Holten 1 - Netwerk 1 thuis; Holten 2 - NOP 2 (Emmeloord) thuis; Hardenberg 2 - Holten 3 te Hardenberg. Zaterdag j.l. werd de titel zaalvoet bal kampioen van Holten om de Truus bokaal gespeeld. Erg jam mer was het dat er nog steeds be stuursleden zijn die denken dat we beroepsvoetbal spelen in Holten, er was namelijk een verbod voor spe lers van selectiegroepen. Ook zijn er mensen die zeggen dat er te commerciëel wordt gedaan, maar dat alles heeft ons niet tegen kun nen houden. De straten en buurt schappen die mee hebben gedaan waren allemaal zeer tevreden, en wij mogen dan ook aannemen dat er dan ook volgend jaar weer een originele nacht van Truus zal ko men met meer deelname als nu. Hier volgen de uitslagen van de wedstrijden: Poule I: Beuseberg I - Holterbroek 3-0; Gaarden p- Beuseberg II 2-2; Beuseberg I - Gaarden 2-1; Holter broek - Beuseberg III 5-0; Beuse berg I - Beuseberg III 7-1; Holter broek - Gaarden 4-3. Poule II: Beuseberg II - Verzet- straat 1-0; Borkeld - Kozakkenstr. 2-1; Beuseberg II - Borkeld 2-3; Verzetstr. - Kozakkenstr. 1-1: Beu seberg II - Kozakkenstr. 5-0; Ver zetstr. - Borkeld 0-2. In de finale poule's waren de uit slagen als volgt: 1/2 Beuseberg I - Borkeld 3-2; 3/4 Holterbroek - Beuseberg II1-3; 5/6 Gaarden Verzetstraat 3-1; 7/8 Beu seberg III - Kozakkenstr. 1-6. Truus Arends feliciteerde de aan voerder van de Beuseberg met het behaalde succes en overhandigde de Truus-bokaal, voor alle andere teams waren er ook bekers en me dailles. Alle deelnemers ontvingen een vaantje met het opschrift Truus bokaal 1982. Junioren: Holten Al-DETO Al 2.30 u. Blauw-Wit A2-Holten A2 12.45 u. KOSC Bl-Holten BI 2.30 u. V. 1.15 u. Holten B2-Excelsior B3 2.30 u. RKSV B2-Holten B3 12.30 U. V. 12.00 u. Holten Cl-Enter Cl 10.00 u. Holten C2-SOS Cl 1.00 u. Sp.Rijssen C3-HoltenC311.15 u.V. 10.45 u. Holten A3 is vrij. Pupillen: Holten Dl-Excelsior Dl A. 12.00 u. D.E.S. D3-Holten D2 A. 11.45 u. V. 1.00 u. Sp. Rijssen D2-Holten D3 A. 10.00 a. V. 9.15 u. Holten D4-Enter V. D2 A. 12.00 u. Holten El-S.V.Z.W. El A. 11.00 u. Omhoog E3-Holten E2 A. 10.00 u. V. 9.15 u. Holten E3-Enter E3 A. 11.00 u. Enter V. Fl-Holten F1A. 10.00 u. V. 9.15 u. Holten F2-S.V.V.N. F4 A. 11.00 u. Afgelopen week behaalden de beide Holtense schaakteams een overwinning. Op maandag ont ving het rekreatieteam de spelers uit Rijssen en wonnen met 21/2- 11/2. Dinsdagavond ging het eer ste team naar ESGOO 3 in En schede en kwam het met een 6 1/2-3 1/2 overwinning thuis. De wedstrijd van het rekreatie team was tot het eind toe span nend, doordat er weinig krachts verschil was. Nieuweling Jan de Vries debuteerde aan het vierde bord met een gedegen remise. Het derde bord werd bezet door een oude rot, Jan Ten Velde. Die wist zijn tegenstander op knappe wijze te verslaan. Philip Eijzinga, die in de interne kompetitie zeer slecht van start is gegaan en op de laatste plaatst staat, deed het aan het tweede bord uitstekend en be haalde zijn eerste overwinning in dit seizoen. Theo van Lindenberg nam het eerste bord voor zijn reke ning. Hij had een ongeveer gelij kwaardige tegenstander, welke hem echter enig materiaal afsnoep- R.V. Dl-Holten D4 In deze zeer slechte wedstrijd heeft Holten verdiend verloren. Holten, dat moest aantreden zonder de I vaste keeper, die pas geopereerd j was. De doelpunten werden mooi verdeeld over de wedstrijd. De rust werd bereikt met 3-0 en na rust tapte R.V. uit het zelfde vaatje en scoorde nog drie doelpunten. Hiermee werd de uitslag 6-0, zodat R.V. verdiend gewonnen heeft. Twenthe El - Holten El Door een enorme inzet heeft Holten verdiend gewonnen met 1-2 tegen Twenthe uit Goor. In deze zeer spannende wedstrijd heeft de techniek en de inzet de doorslag gegeven. Uitblinkers waren Wilco Reilink en Gerwin Paalman, terwijl de doelpunten werden gemaakt door Harald Tuitert en Tonnie Brands. Prima werk, jongens Holten E2 - S.V.V.N. E4 In een goede wedstrijd werd Holten door deze sterke tegenstander ver- slagéh. Bij een ruststand van 0-2 werden de jongens wat moed inge sproken. In de 2de helft kreeg Hol ten dan ook enkele goede kansen, die helaas onbenut bleven, terwijl S.V.V.N. nog een keer scoorde met een afstandschot, waartegen de keeper geen schijn van kans had, zodat deze wedstrijd eindigde in een 0-3 nederlaag. Holten F1 - Excelior F1 Holten trof in deze thuiswedstrijd in Excelsior een geduchte tegen stander. In de eerste helft hield men elkaar in Evenwicht, zodat de rust met 0-0 aanbrak. In de tweede helft kon Holten na een mooie aan val 1-0 scoren door Jeroen Vlot daama kon Erik Veneklaas de bal langs de keeper schuiven, 2-0. On danks uitstekend keeperswerk van Herbert wist Excelsior 2x te scoren, zodat de teams de punten moesten delen. Enter Vooruit F2 - Holten F2 Na 4 weken niet gevoetbald te heb ben, wegens aflastingen, moest er zaterdag worden aangetreden tegen Enter Vooruit. Dat er 4 we ken niet was gespeeld kwam wel tot uitdrukking in de eind- uitslag. Na een eerste helft met 5-0 te hebben achter gestaan, werd er in de tweede helft iets terug gedaan. De uitslag werd uiteindelijk 6-2. Jammer jongens, de volgende week beter! Wit zeer goede bron hebben wij vernomen, dat de goedheiligman uit Spanje (bij ons beter bekend als St. Nicolaas) samen met zijn meesterknecht (Zwarte Piet) op 5 december, dat is zijn verjaardag, een bezoek zal brengen aan het clubgebouw van de SV Holten. Bij deze nodigen wij alle pupillen van de SV Holten uit om dit bezoek bij te wonen. Op deze ochtend zullen wij ook een aantal tekenfilm tonen van bekende tekenfiguren. Kom dus allemaal en dan wordt het een gezellige ochtend. Ouders U kunt uw kinderen om ca. 9.30 uur afzet ten. Het hele gebeuren is ca. 12.00 uur weer afgelopen, zodat U ze dan weer kunt ophalen. De Orcom. (jeugdcommissie sv Holten) te, waarna Van Lindenberg in reeds verloren stelling werd matgezet. De einduitslag werd daarmee 2II- 2-11/2 voor Holten. Maandagavond werden ook enige partijen in de voorronde van de interne bekercompetitie gespeeld. De eerste negen spelers van de ranglijst waren daarvoor vrijges teld. Van der Knaap had met Be- rtus van Beek geen enkel pro bleem. Na tien zetten won hij al een toren en gaf daama de winst niet meer uit handen. Koelemaij, die in de interne kompetitie ook niet zo bést draait, gaf tegen de verwach ting in Wim van Oijen geen kans en bekert verder. Lindeboom, die door drukke werkzaamheden geen lid van de club kon blijven, vond toch enige tijd om tegen Roele te spelen. De partij eindigde uiteindelijk in remise na wisselende kansen voor beiden. Het lot besliste dat Linde boom doorgaat naar de volgende ronde. Het eerste team trok naar ESGOO 3, dat vorig jaar in dezelfde klasse de degratie maar juist ontlopen was, maar meestal toch een lastige tegenstander is als het thuis speelt. Zij behaalden ook het eerst een ,punt. Van Rijssen kwam weliswaar goed uit de opening, maar ging er daama te wild tegenaan en ver speelde enig materiaal en het punt. Beijer bracht de stand echter weer snel in evenwicht door in een tore neindspel af te ruilen naar een pio- nneneindspel dat op één tempo gewonnen was. Rietman kwam in een eindspel met dames en torens en sloeg toen terecht een remi seaanbod af. Omdat zijn tegen stander een toren en de dame min of meer buitenspel had staan, kon hij een fraaie mataanval uitvoeren. De voorsprong ging daama weer verloren door verlies van Midde- link. Hij milde al snel af naar een eindspel en stond toen beter, maar dacht daama 35 minuten over één zet, welke ook nog minder goed was. Tenslotte blunderde hij in het eindspel. Van der Knaap wilde, ondanks zijn slechte spel in de interne kompeti tie, persé toch aan het eerste bord spelen. Hij wist de dubieuze opzet van zijn opponent te weerleggen, maar kreeg niet meer dan een iets betere positie. Hoewel zijn tegen stander, remisekoning van ES GOO, twee keer een puntendeling voorstelde, vocht Van der Knaap door om tenslotte een pion te win nen welke in het eindspel de door slag gaf. Gervedink Nijhuis speelde een par tij met wisselende kansen, maar hij kwam niet echt in gevaar. Toen de tegenstander in tijdnood kwam, probeerde hij een valletje, hetgeen tot verbazing van het publiek lukte en damewinst opleverde. Een vier tal partijen moest worden afgebro ken. Dinant van Beek stond echter zeer duidelijk gewonnen (drie pio nnen meer), evenals Hage die een stuk en een pion meer had. ESGOO gaf die partijen dan ook op. Zeer ingewikkeld waren de stellingen van Henk van Beek en Scheper man. De eerste had een stuk tegen twee pionnen en kon waarschijnlijk winnen, maar dat had nog heel wat uren spelen gevraagd. Onder druk van zijn medespelers gaf Henk re mise. Scheperman, die moeilijk stond maar beslist niet verloren, gaf gezien de stand van de match zijn partij toch maar op. De eindstand van 6 1/2-3 1/2 werd als volgt bereikt: D.A. van der Knaap - J. Hoepman 1-0;. J.W. Middelink - M. Elsinga 0-1; W. Rietman - C. de Vries 1-0; J.E. Scheperman - J.W. Bilderbeek 0-1; E.J. Gervedink Nijnhuis - K.M. de Vos 1-0; B.J.G. Beijer - B. Bame- veld 1-0; D. van Beek - C.J. Hend- rikse 1-0; H. van Beek - V.F.L. Pollé 1/2-1/2; M. Hage - J. Damman 1-0; W.K. van Rijssen - H. Mulder 0-1. Door zijn overwinning staat het team van Holten nu ongedeeld op de eerste plaats. Aanstaande maandag wordt de tiende ronde interne kompetitie gespeeld, ter wijl donderdag daarop de Holtena ren voor de SBO-cup tegen Hen gelo moeten spelen, de sterkst mo gelijke tegenstander. Onder werkelijk ideale weersom standigheden werd j.l. zondag de 8e competitieronde afgewerkt. Een weekend zonder afgelastingen mag langzamerhand tot de uitzonder ing worden gerekend. Holten 2 - Tubantia 3 1-0 Het tweede won maar ternauwer nood van het op de laatste plaats vertoevende Tubantia. Als excuus Bijdrage van een lezer Volgens het verslag in Holtens Nieuwsblad van 5 nov. j.l. heeft de heer Spijker in de raadsvergader ing opgemerkt dat de „totale spor taccommodaties" thans f 35.31 per inwoner vergen. De Toelichting Begroting 1982, door de goede zor gen van het gemeentebestuur huis aan huis verspreid, vermeldt per inw. voor '81 f 41.78 voor '82 f 48.01. Dit geldt slechts voor de buiten sport. Rekenen we de sporthal erbij dan worden deze bedragen resp. 68.41 en 75.69. Hiertegenover staan ontvangsten van resp. 13.31 en 14.17 zodat de nettokosten resp. 55.10 en 61.52 worden. Veel hoger nog worden ze als ook rekening gehouden wordt met het zwem bad. En dan te bedenken dat - althans voor 1982 - de jaarlijkse lasten voor het in aanleg zijnde complex ,,'t Vletgoor" voor f 0.00 te boek staan! Deze cijfers zijn zonder meer ver ontrustend. Des te merkwaardiger is het dan ook dat wel uitvoerig aandacht is geschonken aan de kosten van het onderwijs, te weten f34.92 in '81 en f59.06 in '82 netto per inwoner. Wie niet of nauwe lijks opziet tegen de bedragen die voor sport gevraagd worden, toch zeker niet mopperen over een ge ringer bedrag voor het onderwijs. Per slot van zake overtreffen de uitgaven voor het onderwijs de inkomsten slechts met 4% - voor de sport zijn de uitgaven ruim vijf honderd procent hoger dan de in komsten. kan zeker gelden, dat er 3 spelers aan het eerste moesten worden af gestaan. PH 4 - Holten 3 0-1 De grootste verrassing kwam deze morgen uit Almelo, waar Holten een nipte maar verdiende zege uit het vuur sleepte en dat nogwel bij PH. Op aangeven van Vixseboxe scoorde André Schuchard de win nende goal. SDOL 2 - Holten 4 3-2. Voor Holten wogen de laatste lood jes (seconden) het zwaarst. Einde lijk werd er eens gedoelpunt, maar aangezien een wedstrijd de volle 90 minuten duurt, dient men ook zo lang geconcentreed te spelen- Sneu om in de laatste minuut het eerste winstpuntje uit handen te moeten geven. Holten 5 - Bome 3 3-3. Een matige, maar boeiende wed strijd werd op een gelijke stand afgesloten. In de eindfase wist de thuisclub een dreigende nederlaag te voorkomen. Holten 6 - De Zweef 6 1-4. Holten kwam tegen de Nijverdal- lers klasse te kort, om enig aan spraak op de punten te kunnen maken. De ploeg zakte door de nederlaag naar lagere regionen. Heracles 3 - Holten 7 3-1. De rood-zwarten speelden de beste wedstrij van dit seizoen, maar ble ven desondanks zonder punten. Bij de stand 2-1 gooide Holten alles op de aanval, met het risico op een tegendoelpunt, dat ook prompt viel. Holten 8 - Haarle 9 5-4. De hele aanval van Holten had een aandeel in de eerste overwinning van dit seizoen. Via een 2-0 stand kwamen de Haarle-veteranen te rug tot 2-2 bij rust. Na de thee hetzelfde spelbeeld. De thuisclub nam opnieuw afstand, waarna Haarle terugvocht tot 4-4. Arie Podt zorgde met een wonder schoon doelpunt op aangeven van Teun de Zwarte voor de eindstand. De Zweef 10 - Holten 9 2-1. Holten moest al om 9 uur aantre den tegen de tiende editie van de blauw-witten. Dat het niet zo goed meer loopt, bewees de derde neder laag in successie voor de ploeg van Graads, die belangrijke spelers als Henkie Vincent en Van de Linde node misten. Holten 10 - RV 3 3-1. Na de wanprestatie van vorige week tegen De Zweef kwam Holten uiterst gemotiveerd aan de start. De verdeging zat potdicht en met lange ballen op de spitsen werd succes behaald. Fons Akkermans leidde bekwaam. Enter 10 - Holten 11 3-1. Holten leed een verwachte neder laag tegen een technisch superieur Enter. De koploper bewees de sterkste van deze afdeling te zijn. Met een verzwakte voorhoede kon Holten weinig tegenstand bieden. UITSLAGEN Jongens A - Avanti A 0-3; E.H.V. B2 - Jongens B 4-3; Nijverdal C2 - Jongens C 2-8; Meisjes A - D.K.S. A3 15-0; P.W. B2 - Meisjes B 0-2; Nijverdal Cl - Meisjes C 4-1; Meisjes D - Hengelo Dl 1-4; Avanti 2 - Heren 2 0-0; Almelo 5 - Heren 3 7-0; Zutphen vet. - Heren vet. 0-4; Dames vet. - Avanti 4-2. TRAININGST3DEN Zaterdag 14 november 9.30 -10.00 uur meisjes C; 10.00 -10.30 uur Jongens C; 10.30 -11.00 uur meisjes B; 11.00 - 11.30 uur jongens B. Keeperstraining zaterdag 14 november 10.00-10.30 uur Jongens C; 10.30-11.00 uur Meisjes B en C; 11.00-11.30 uur JongensB; 11.30-12.00 uur Meisjes A; 12.00-12.30 uur Jongens A. Zaaltraining 13 november 16.05-16.50 uur Jongens C; 16.50-17.35 uur Jongens B; 17.35-18.20 uur Meisjes A en B. Nieuwelingentraining Vanaf heden traint iedere nieuweling in het team, waarin hij in het „groene boekje" is ingedeeld. PROGRAMMA Zaterdag 14-11-'81 Goor Al - Jongens A aanvang 14.00 uur, vertrek 13.15 uur v.h. veld, vervoer: van Burkum/Klunder. Jongens B - Bully B3 Aanvang 12.00 uur veld 1, schr. G. v. Loenen/P. de Reuver. Ommen Cl - Jongens C Aanvang 12.00 uur, vertrek 10.30 uur v.h. veld, vervoer: Sandfort/Pleister. Meisjes A - vrij. Meisjes B - Bully B2 Aanvang 11.30 uur veld 2, schr. A. Lonink/J. Pfeffer. Meisjes C - vrij. P.W. Dl - Meisjes D aanvang 10.30 uur, vertrek 9.15 uur v.h. veld, vervoer Zwijnenberg/v.d. Steen. Jongens mini's thuis: aanvang 9.45 uur. Meisjes mini's naar Goor Vertrek 9.30 uur v.h. veld, begeleiding mevr. Udema. Zondag 15-11-'81. Lochem I - Holten I aanvang 14.15 uur. Schr. Seepers/Metman. Holten 2 - Bully 3 Aanvang 11.00 uur veld 1, schr. L. Scheltens/E. Hartog. Holten 3 - Lochem 2 Aanvang 11.30 uur veld 2, schr. F. Redeker/E. Bus. Holfen vet. - Lochem A aanvang 13.00 uur veld 2, schr. J. Nieuwen- huis/A. Groot.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 13