Uitslagen Mintonette ikr Resultaten Blauw wit Programma Sporthal 'tMossink' UITSLAGEN SCHIETWEDSTRIJDEN S.V. DE EENDRACHT SPORTPERIKELEN Programma Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD holten EERSTE SEIZOENZEGE VAN BLAUW WIT EEN FEIT Jaarverslagen 12 NOVEMBER 1981 -PAG. 11 Wim, tegen wie spelen we van- 'ond"? „Oni, Jan", „Oni?" „Ja, )ni, dat speelt in rriezenveenwijk-Westerhaar". Ver- ;den jaar was het nogal uit de land gelopen en moest Mintonette de (overigens gewonnen) wed- trijd haastig het strijdperk verla- in om niet op hardhandige wijze in lanraking te komen met suppor- >rs en spelers. Afijn, er- was dus reel spanning bij het bezoek aan ini. De auto's waren alvast zo leergezet; dat we snel weg konden ijden in geval van nood. De erste et: Oni, onee, 2-0, oja, 2-3, onee, mee, onee, 10-6, oja, oja, oja, oja, .1-12, onee, onee, onee! onee, onee! •tverliesü ;e speelden erg goed en waren op Ie beslissende momenten net iets iter! Een afgang hing even in de lucht. WA-Mintonette 1 (dames) 0-3. Zeven november moesten we aan treden tegen Devoko. A. Na .een Vrijdag 6 november speelde het lange tijd in de kou te hebben ge- damesteam tegen WA in Alber- gen. De sportzaal met de bekende grijze rookgordijnen, waar het pu bliek vanachter tralietouw zit te kijken en vooral zit te paffen. Het werd tijdens de wedstrijd steeds grijzer in de zaal. Ja, en dan de wedstrijd. Veel valt er niet te vertel len. de eerste set begon prima; er werd goed opgebouwd door Minto nette en WA kwam onder druk te staan. Publiek was niet te horen. Na een punt of zeven kwam er ver andering in de zaak. WA haalde enkele punten en het publiek was aanwezig. Veel technische- en op- stellingsfouten deden de thuisspe- lende ploeg echter de das om. Min tonette won met 15-8. De volgende twee sets lieten hetzelfde beeld mij. Ik heb toen maar getracht alles goed te maken door er 13-14 van te maken. Het laatste punt kwam op naam van Petra. Na hard zwoegen dus toch ook de tweede set gewon nen. De derde set verliep in het begin lekker vlot: 3-8, 7-8, 7-11,10- 13 en toen zonder er echt bij stil te staan dat Apollo steeds dichterbij kwam, was het 13-13. Gelukkig konden wij de opslag bemachtigen en heeft Gerrie de laatste twee pun ten gemaakt. Een 3-0 overwinning, mede dankzij onze coach, meneer Zeelte. Marlies Langendoen Zaterdag 7 november gingen we om 12.00 op wegnaar ,,'t Woolderik" te Verslag van de mini's Mintonette A Borne, om tegen Apollo B te spelen. De vorige wedstrijd tegen Apollo Op 7 november moesten alle mini s staan, mochten we eindelijk naar binnen. Om half twee begon de ♦wedstrijd, de eerste set was snel bekeken; we verloren met 15-4. Ook de tweede set verloren we met 17- 15. De derde set, we wilden toch nog wel een laatste puntje in de wacht slepen, wonnen we met 16-18. De laatste set verloren we met 15-9. De eerst volgende thuiswedstrijd is op 13 november om 20.00 tegen Robey Sport A. Kom allen!! Apollo B-Mintonette A (meisjes B) 0-3. tweede set liep bijna identiek zien. Alleen tijdens de derde set hadden we met 3-1 gewonnen. Dus kompetitie spelen. Sommigen rr.AnntA« lilt n nnflrfll. KlQUön rhllie i de eerste; alleen werd deze in [ons voordeel beslist met 12-15. En ]dat ondanks het fel tegenwerkende publiek van Oni, dat echter prima n bedwang gehouden werd door de ipelers van heren 3. Zij waren er én [bleven na hun gewonnen wedstrijd. De derde set was sne) beslist. De nval liep weer; verdedigend werd |goed gewerkt en het blok zat dicht. Met 5-15 werd de set gepakt en toch wel opgelucht met deze uitslag werd de terugreis aanvaard. Een jevaarlijke concurrent was in eigen |huis een nederlaag toegebracht. En dat is een goede zaak. Want een r onbekend spreekwoord luidt: „Zo- l het binnen regent, zal de zon ook buiten niet schijnen!" En zo zij het! Jams hadden de wadlopers wat moeite we waren benieuwd wat Apollo ons moesten uit, anderen bleven thuis om door het slik te komen. De zou leveren. De eerste set verliep spelen. Het was erg gezellig. Er opslagen werden slecht verwerkt als volgt: 4-0,4-4,6-10 en tenslotte kwamen ook nog andere spelers uit en voor in het veld was men waar- 10-15. Niets aan dus. Ahum, daar andere plaatsen; dat werd nog ge- schijnlijk te diep weggezakt, want hadden we ons mooi op verkeken, zelliger. Groep A van Mintonette er was geen beweging in te krijgen. De tweede set: opslag verknoeid, moest direkt spelen, dus dat werd 4-0, 10-2, 13-2. Na eerst een paar knokken dachten wij. En het was Het publiek maakte hier gebruik keer flink op de anderen geschöl- °°k zo- Pe standen waren: Minto- van en de gezichten van de den te hebben (ik doe zelf óók nóóit nette A tegen Tornado 15-6 en 15- Mintonette-dames stonden erg stroef (Hoe zal ik nou kijken, zodat ik niet laat merken, dat ik last heb van het publiek). Toch lieten de dames het er niet bij zitten en hiel den ze het hoofd boven water. Tweede set 15-8; derde set 15-9. Dit was dan ook duidelijk een wed strijd tegen een zwakke tegenstan der. iets verkeerd) was de 11. De set van 15-11 was erg span nend, want we stonden eerst achter met 11-9. Maar we hebben het inge haald en het werd 15-11 voor ons en we hadden gewonnen. Mintonette A tegen Mintonette B 15-1 en 15-8. De eerste set was voor ons een makkie; dat kan je aan de stand wel zien. Mintonette A tegen Set Up 15-8 en 15-11. Dit was ook een aar dig moeilijke wedstrijd. Dus als jul lie goed hebben gekeken, hebben we alles gewonnen, met 2-0,2-0 en 2-0. Dus hebben we al drie punten. En wij met ons hele team vonden het erg leuk en gezellig. Mintonette A-Mintonette B (meis jes C) 3-0. We hebben vrijdag gespeeld tegen Mintonette B. Er waren veel toe schouwers, die we echter niet zo'n denderende wedstrijd konden bie den. Het spel was niet zo mooi en we hebben ook hoofdzakelijk ge wonnen door het serveren. In de eerste set werden er 9 punten ach ter elkaar geserveerd en in de laat ste set weer 9. Sommige van ons team zijn helemaal niet aan de beurt geweest met serveren, zo snel ging het De setstanden waren 15-4, 15-7 en 15-2. Programma: In verband met de vele verslagen is er nog weinig ruimte deze keer om een volledig programma te ver melden. Daarom raad ik een ieder aan die moet spelen om in zijn clubblad te kijken! Voor de niet- Mintonetters/sters het volgende: De meeste teams spelen morgena vond thuis in de sporthal in Holten. Vanaf 19.00 uur worden wedstrij den gespeeld (junioren, dames) Tussen 20.00 uur en 21.00 uur wor den de wedstrijden van de Heren (1, o.a.) en dames (1 o.a.) afgewikkeld. Tussen 21.00 en 22.00 uur de wed strijden van de overige heren- en damesteams. Daarom: Morgena vond allemaal naar de sporthal om de Mintonetteteams aan te moedi gen en een gezellige avond te heb ben. Want u weet: Sporten of sport kijken, goed voor u.! de bezuinigingen de belangen van de spon, miaaeis net SB& opschuiven van urgentiegevallen als kleedgelegenheden bij de tennisbanen en de inrichting van de buitenmanege tTnirinnn/ia irnnrnn ctnnn f)p snnrt. is nn deze Tijdens de één na laatste Sportcommissievergadering van 1981 merkte de heer Luesink op dat in het kader van de bezuinigingen de belangen van de sport, middels het in deze niet voldoende voorop staan. „De sport is op deze manier de dupe van bepaalde bezuinigingen en dit zou onder de aandacht van het gemeentebestuur gebracht moeten worden", aldus Luesink. Beide onderdelen wer den in verband met financiële problemen van de priori teitenlijst afgevoerd. Dit zou een besparing van 200.000 gulden opleveren, die ten goede zou moeten komen aan de aanleg van sportveldcomplex ,,'t Vletgoor". j Blauw Wit 2 te sterk Jvoor Eversberg 2 Het -2e dat in de thuiswedstrijd tegen Eversberg 2 op volle sterkte kon aantreden oefende meteen flinke druk uit op het doel van de gasten. Er kwamen al gauw enkele goede kansen maar door hiermee slordig om te springen brachten die geen succes. Na plm. 20 minuten was het wel raak toen de E'berg goalie zich verkeek op een doffe dreun van Anton Beldsnijder. De gasten werden hierna sterker maar kwamen niet tot scoren ondanks dat de Blauw Wit achterhoede zo af en toe heel vreemd stond te schut teren. Na de thee een gelijk op gaande strijd met de meeste kan sen voor Blauw Wit, dat na plm. een kwartier op 2-0 kwam door Jan Bieleman die in het veld was ge komen voor de door kramp ge plaagde Beldsnijder. Blauw Wit gaf hierna de (voetbal) toon aan en won verdiend met 4-0 dankzij treffers van H. Aanstoot en G. Aanstoot.Na deze overwinning draait het tweede weer volop mee aan de top. Houën zo! Vesos 6-Blauw Wit 3 Blauw Wit begon sterk met leuke aanvallen en had al gauw door dat de Vesosdoelman van niet al te grote klasse was. Er werd flink ge schoten maar de meeste ballen gingen naast of over. Naarmate de wedstrijd vorderde kwamen de gastheren beter in hun spel maar Blauw Wit maakte de doelpunten (Jan Kors 2 keer) Helaas stond Ri- nus Bekkemens z'n vizier deze middag niet op scherp maar z'n voorzetten waren weer van uitste kende kwaliteit. Vlak voor rust scoorde Vesos tegen (1-2). In de 2e helft weer een sterker Blauw Wit maar helaas geen doelpunten. Ge- legenheidsspits Gerrit Schalk pro beerde van alles maar ook hij kwam niet tot scoren. Eindstand 1-2. Een verdiende zege voor een beter Blauw Wit. Ap Aaftink stopte in de eerste helft een strafschop. Blauw Wit 4 speelde gelijk. Het vierde, dat met enkele interne „strubbelingen" (relativeren, s.v.p.) te maken heeft, heeft het niet geheel kunnen maken: 1-1. In de eerste helft van de door scheids rechter Averzaat goed geleide wed strijd, ging de strijd gelijk op. Beide ploegen kregen goede kansen, doch er viel door slecht afwerken of ge woon pech geen doelpunt. Zo moest de in blakende vorm verke rende Gerrit Meijer een goed ge plaatste lob over keeper Gerrit, van de doellijn halen (hij was dus wak ker). In de 2e helft van deze heroï sche strijd kwam het vierde al snel op voorsprong: een voorzet van Freddie, doorgekopt door een met een „slechte vorm van de dag" kampende Gerrit Stam werd koel afgewerkt door Wim (die zijn naam als superspits vast beter waar kan maken door vaker samen te spelen en meer in de spits te blijven). Toen Bl-Wit echter dacht de puntjes binnen te hebben, sloeg Hulzen, of liever gezegd Jan Hofstede (alias Chocomel) hard terug. Tot groot vermaak van het vele vrouwelijke publiek (Jan, je ligt definitief uit de markt) deed hij een verwoede po ging om over de uitlopende keeper heen in eigen doel te koppen. Dat lukte maar gedeeltelijk, zodat een Hulzen-aanvaller de bal vrij voor het intikken had. Dat heet nu pu bliek trekkerij. OpvaUers vandaag; „Broens", die de naam Jan Koop man als supersnelle linkerspits deed verbleken, J an Lohuis en Jan Hofstede (alweer), die ik tot „eigen-doel choco" uitroep. Al met al een verdiend gelijk spel voor de twee sportief strijdende teams. Blauw Wit 5-Vesos 7. Het lijkt er op dat voor Blauw Wit 5 betere tijden zijn aangebroken. Prijkten er na 6 wedstrijden nog geen punten op het scorebord. De laatste 2 wedstrijden werden in winst omgezet waardoor met .4 punten de laatste plaatsen werden overgedaan aan Vesos en MW. Blauw Wit had in Vesos een tegen stander die maar 10 man in het veld kon brengen, maar door overschat ting van eigen kunnen kwamen de gasten schadè vrij aan het rust punt. Vesos moest het in de eerste helft hebben van counters doch doelman Renger van Lindenberg was zeer attent. Na de rust een ander Blauw Wit, er wordt te vaak gewisseld met de „pechvogel van de dag" Johan Stam in de spits. Er kwam meer pressie op het Vesos- doel en het was Johan die met een fraaie kopstoot (de eerste in z'n lange voetballoppbaan) uit een af gemeten voorzet van de rechtsbui ten succes had (1-0) Even later was het Wim Rietberg die met een harde knal de keeper kansloos liet (2-0). Na deze treffer gingen de gas ten op elkaar mopperen en Renger Veldhuis profiteerde hiervan door bij een scrimage de bal over de lijn te werken (3-0). Vesos zag het hierna niet meer zitten en Blauw Wit vondt 3-0 genoeg. De mannen van Douwe Kortlever, (deze fana tieke leider mag niet ongenoemd blijven) hadden z'n opdracht be kwaam uitgevoerd n.l. winnen. Senioren: B.Z.S.V. I - Blauw Wit I 2.30 u. V. 1.00 u.; Voorwaarts 4 - Blauw Wit 2 2.30 u. V. 1.30 u.; Blauw Wit 3 - SWN10 2.30 u.; Excelsior 13 Blauw Wit 4 11.00 u. V. 10.15 u.; Blauw Wit 5 - DES 612.45 u.; Blauw Wit 6 - Excelsior 10 12.45 u. J""io,rnen: Biauw wit ai -Twenthe Begunstigd door goed voetbalweer is Blauw Wit er 12 45^U'iai™Bi - Blauw wit Bi afgelopen zaterdag eindelijk in geslaagd de eerste zege in 2 30 u DES Cl - Blauw wit Cl 100 ait seizoen binnen te halen. Maar wat heeft het legioen u. V. 12.15 u.; Twenthe C3 - Blauw lang op de verlossende goal moeten wachten. Eerst 3 Wit C2.11.45 u. v. 10.45 u. minuten voor tijd brak Jan Verveda de ban en kopte de Pupillen: Vesos Dl - Blauw Wit Dl bal achter de PSV-doelman. 10.00 u. V. 9.15 u.; Blauw Wit D2 - Markvogels D2 10.00 u.; Blauw Wit giauw ^it was vanaf het begin D3 - PH 10 10.00 u.; RKSV El -* duidelijk toonaangevend tegen het Blauw Wit El 10.00 u. V. 9.15 u.; Atateicise PSV, maar in het begin Blauw^Wit F1 - Twenthe F3 10.00 u. resulteerde dit ternauwernood in uitgespeelde kansen tegen de ge- QCDCQI HITRMin l\A/Q routineerde, maar niet erg snelle DtnunUI I LnlMII-UVVO achterhoede van de bezoekers. In het le kwartier was er alleen een Theo van Dijk en Dries Willems kans voor de zeer hardwerkende namen de afgelopen week deel aan Richard Beldman, maar de bal samengestelde wedstrijden verdween over de lat. In de 19e (dressuur-cross country en sprin- minuut werd een goed opgezette gen) Theo van Dijk met Ponette in aanval besloten met een trekbal Otterlo de 5e prijs en in Ruurlo de van Harry ten Wolthuis op André 14e. Dries Willems met Pedro werd Schuppert, maar ook nu werd het in Ruurlo 9e. Aan deze laatste sa- doel te hoog gezocht. De beste kans mengestelde wedstrijd van dit sei- van de le helft was .voor Albert zoen namen ruim 80 combinaties Kolkman die een voorzet van Ri- deel. chard Beldman bij de tweede paal B W hebben dan ook in hun voorstel aan de raad eerder ge noemde prioriteiten opgeschoven naar 1983, terwijl voor de aanleg van ,,'t Vletgoor" nog maar maxi maal een bedrag van 450.000 gul den, inplaats de 800.000 gulden be schikbaar wordt gesteld. Dit alles tot ergenis van de heer Luesink. Voorzitter Rustebiel trok partij voor de gemeente en merkte op dat deze vrijuit ging. „In beginsel zou den de kosten met betrekking tot de aanleg van ,,'t Vletgoor" voor 5% voor rekening van de gemeente komen, nu na intrekking van sub sidie door CRM, moeten gelden uit de eigen kas vloeien, met alle ge volgen van dien". De heer Lussink bleef afwijzend en merkte op: „de belangen van de sport komen hierbij in het geding". Vakature? Wel of geen vakature per 1 decem ber, voor een tweede badmeester in het zwembad Twenhaarsveld? Het niet opvullen van deze functie le vert een besparing op van 30.000 gulden. Een aantal argumenten werden hiervoor aangehaald. Met uitzondering van de j aren '74 tot en met '76 is altijd maar één badmees ter in jaarbetrekking geweest. De seizoenen '77 tot en met '81 toen in verband met ziekte de vakature eigenlijk al bestond werd deze met tijdelijk personeel goed ondervan gen. In verband met het steeds meer toenemen van het aanbod in volle dig bevoegd tijdelijk personeel is men voor de toekomst niet bang problemen in de personeelsvoor ziening te krijgen. Vandaar het voorstel van de Sportcommissie aan B&W, niet in de vakature te voorzien, maar wel het recht te Wegens ruimtegebrek vo rige week in Holtens Nieuwsblad moesten ver schillende raadsonderde- len, maar ook een verslag betreffende de Sportcom missievergadering van vo rige week maandag blijven liggen vandaar nu alsnog aandacht voor deze onder werpen. behouden dit in de toekomst te weerleggen. Gevolg; 30.000 gulden min of meer „over" en de vraag van de heer Luesink was dan ook prompt: „Wat doet de Sportcom missie"? „het geld zou volgens Luesink geclaimed moéten worden anders is de kans groot dat het terugvloeit in de pot algemene middelen. Met andere woorden; bezuinigingen voorzien van een advies anders wordt het afgevloeid! De voorzitter zag meer heil in het ten goede doen komen aan op nieuw ,,'t Veltgoor". „Het geld zou aan de totale exploitatiekosten toegevoegd moeten worden", aldus Rustebiell. Luesink: „De vrijko mende 30.000 gulden niet mee in vesteren, maar een keuze maken tussen de „opgeschoven" kleedac- comodaties en de investering voor de buitenmanege". De heer Luesink achtte een voor stel noodzakelijk terwijl de heer Rustebiel vond dat bezuinigingen ten goede moeten komen aan de sport „we moeten ons als sport commissie niet bezighouden met een gemeentelijk beleid". Tja. Zaalvoetbal Blauw Wit I kwam in de uitwed strijd tegn Excelsior I al snel op een 2-0 achterstand. Men kreeg hierna wel iets meer vat op het flitsende spel van de gastheren, waarin vooral de midvoor opviel door z'n snelle spurts en wendingen. Voor rust kwam Blauw Wit nog terug tot 1-2 (strafschop benut door Gerard Kolkman) maar Excelsior liep ver der uit tot 4-1. Ook de 8ste man Blauw Wit Harry Sjoers kon dat niet voorkomen. Excelsior won uit eindelijk met 7-3. Voor Blauw Wit scoorden Wim Aanstoot en Ger Piek, Harry Sjoers (foute wissel) en Gerard Kolkman (te snel inkomen bij vrije trap) mochten 2 minuten naar de (straf)bank. Zaterdag: 09.00-10.00 zaalvoetbal, Wielervereniging Holten 10.00-12.00 training mini WK raistoelbasketball 18.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. 20.00-22.00 zaalvoetbal, hr. Stam Zondag: 10.00-11.00 zaalvoetbal S.M.R. de Zessprong 11.00-12.00 zaalvoetbal s.v. Holten, dames 12.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. Maandag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-17.00 zaalvoetbal, hr. Brands 18.00-23.00 Badmintonclub Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit '66 16.00-18.30 instructielokaal - St. SoCuWe Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal 17.00-18.00 zaalvoetbal Wegenwacht Markelo 18.30-23.00 Badmintonclub Donderdag: 08.10-16.30 scholengemeenschap 17.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 zaalvoetbal All Stars Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.30 Hockeyclub Holten 18.30-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde wee keinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijnszaken, tel. 1666 toestel 25), en indien mogelijk tussen 08.00-12.00 uur. ongehinderd kon inkoppen maar de bal werd van de lijn gehaald door een verdidiger. In deze fase van de wedstrijd kregen de bezoekers nauwelijks kans om gevaarlijk te worden en regelmatig konden de Blauw Witte vleugelverdedigers H. Stam en H. Bolink mee naar voren om hun aanval te ondersteunen. Dat er een overwicht verkregen kon worden was te danken aan het) feit dat er door de hele ploeg, waarin Gerard Aanstoot door een knieblessure ontbrak, zeer goed gewerkt werd. Het meeste gevaar voor het doel van de gastheren ont stond in de 38e minuut toen een misverstand tussen keeper Van Dijk en libero Paalman resulteerde in een kopbal van laatstgenoemde die ternauwernood naast het doel verdween. Aan de andere kant schoot Harry ten Wolthuis in de 40e minuut nog op de lat, maar de rust brak met een dubbelblanke stand aan. Na de thee kwam PSV beter uit de start blokken dan de thuisclub. Dit leidde in de 47e minuut bijna tot een achterstand toen een solo van de rechtsbuiten slecht op het laatr ste moment, ten koste van een hoekschop, door Gert Paalman onderbroken kon worden. In de 55e minuut wisselde trainer Scholten Ten Wolthuis voor de goalgetter van het 2e team Henk Mekenkamp die, luid aangemoedigd door de supporters, zijn debuut in het le elftal maakte. De aanmoedigingen misten hun uitwerking niet want opnieuw trok Blauw Wit het spel naar zich toe en de PSV-verdedi- ging kwam steeds meer onder druk. Tot twee keer toe zag André Schuppert een goede inzet net naast het doel verdwijnen en lang zamerhand werd een zeker mat heid over het feit dat weer geen goals vielen merkbaar. Gelukkig bleef het publiek in de ploeg gelo ven en met gezang en geroep wer den de Blauw Witte voorwaartsen naar het vijandelijke doel gediri geerd. Vijf minuten voor tijd leek het te lukken. Mekenkamp speelde zich goed vrij en zijn voorzet kwam voor het PSV doel terecht, maar daar misten eerst Albert Kolkman en daama Richard Beldman een unieke kans. Het venijn zat in de staart want de volgende minuut moest Eddy van Dijk snel uitlopen om erger te voorkomen, nadat hij eerder in de wedstrijd een harde terugspeelbal van Henk Bolink maar net had kunnen pareren. Toch zouden de Holtenaren de ver diende volle winst nog naar zich toehalen. In de43e minuut bereikte een voorzet van Jan Harbers, matig op dreef deze middag, het hoofd van de hoog opspringende Jan Verveda die, via de lat, de bal in de touwen kopte. Een dolgelukkig Blauw Wit bracht, vol zènuwen, de krappe voorsprong door de reste rende tijd. Hopelijk zaterdag a.s. opnieuw een zege in de uitwedstrijd tegen Runner Up BZSV uit Bome. De openbare vergadering van de Sportcommissie met bestuurders van de plaatselijke sportverenigingen is op maandag 16 november in Vosman waar de volgende agenda zal worden behandeld; 1. Opening. 2. Ingekomen stukken (voorzover van belang voor deze vergadering). 3. Besluitenlijst van de gezamenlijke bijeenkomst d.d. 19 mei 1980 (U toegezonden op 11 september 1980; voor de goede orde ontvangt U hierbij nogmaals een copie van die besluitenlijst). 4. Gelegenheid tot het maken van opmerkingen, stellen van vragen enz. betreffende het in de afgelopen jaar door de Sportcommissie gevoerde beleid. 5.. Gelegenheid tot het maken van opmerkingen, stellen van vragen enz. betreffende het in de komende jaar door de Sportcommissie te voeren beleid. 6. Gedachtenwisseling naar aanleiding van de door de Sportcommissie vastgestelde voorlopige uitgangspun ten voor de in het voorjaar van 1982 te houden verkie zingen van leden van de Sportcommissie (zie bijlage). 7. Gedachtenwisseling over de in een vergadering van de Sportcommissie aan de orde gestelde vraag betreffende eventuele uitbreiding van de Sportcommissie. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Volgens de „Verordening voor de bestuurscommissie voor de li chamelijke opvoeding en de sport" moet de Sportcommissie jaar lijks een verslag opmaken en dit toezenden aan de Gemeenteraad en aan alle sportverenigingen. Tijdens de afgelopen commissiever gadering gebeurde dit dan ook, al was men wel wat achter wat dat betreft. Het jaarverslag van 1979 werd aangeboden en vermeld werd dat men hoopte binnen drie maanden het j aarverslag van 1980 rond te hebben. Dan nog eens drie maanden later het verslag van 1981. Reden??? secretaris de heer J.A. Wissink geeft aan, dat de te late verschijning van de jaarverslagen geschoven kan worden op een drukke achter ons liggende periode, waarbij het maken van de jaarverslagen op de lange baan werd geschoven". Pas éénmaal eerder verscheen in het vooijaar van '79, over het eerste Sportcommissiejaar 1978 het eerste jaarverslag. Om nu een publicatie te wijden aan het jaarverslag over 1979 lijkt weinig zinvol, we wachten dan ook maar rustig op de jaarverslagen over '80 en '81 om dan middels vergelijkingen een totaalbeeld over de afgelopen jaren te kunnen schetsen. Luchtgeweer klasse A: 1. G. Koopman 179 pnt.; 2. D. J. Nijendijk 163 pnt.; 3. G. J. Schuppert 162 pnt.; 4. G.H. Paalman 158 pnt. (3x10); 5. G.A. Haverslag 158 pnt. (2x10). Klasse B: 1. BJH. Arfman 169 pnt.; 2. B.J. Oplaat 165 pnt.; 3. A. Paal man 160 pnt; 4. E.J. Grootentraast 149 pnt Klasse C: 1. B. Paalman 155 pnt.; 2. G.J. Sluiter 145 pnt.; 3. D.W. Geels 125 pnt.; 4. W. Paalman 123 pnt.; 5. H. Vincent 118 pnt. Klasse D: 1. A.Pekkerietll3pnt.;2. G.J. v. Aefst 102 pnt. Luchtpistool. Open klasse: 1. H.J. Nekkers 169 pnt.; 2. GR. Paalman 162 pnt.; 3. A.J. Bieleman 158 pnt; 4. A. Schuppert 156 pnt Jn de terreinrit werd verder met veel inzet gereden door Melanie Huiskamp, Heieen de Jong, Willy van Coeverden, Freek Tempelmr en Jolanda Bolink. De dag we besloten met een feestavond i camping De Holterberg.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11