ai WINST LIGGEN TEMER BLAUW WIL LAAT Verlies voor Holten, teleurstellend Resultaten sv Holten MUfTOM Klaverjassen bij Blauw Wit Resultaten Blauw Wit STRATENVOETBALLERS IN „DE KUIP Mintonette volleybal HOLTENS NIEUWSBLAD volleybalver. holten Mintonette uitslagen Holten I - Trias Olst - Holten 2 T.T.V. HOLTEN Programma komende week: 12 OKTOBER 1981 - PAG. 13 F. p een zeer goed bespeelbaar terrein heeft Blauw Wit 'gelopen zaterdag, ondanks een voortdurend veldover- icht, geen kans gezien de uitwedstrijd tegen Sc Daarle winst om te zetten. Opnieuw bleek de stootkracht en agvaardigheid der Holtens voorwaartsen onvoldoende m de defensie der gastheren te bedwingen. Aangezien ok de thuisclub er aanvallend weinig van bakte bleef de ubbelblanke stand gehandhaafd. ip.cl. Denekamp 1-Blauw Wit 1 .30 u. V. 1.00 u. .V.Z.W. 2-Blauw Wit 2 12.45 U. V. 1.45 u. Ilauw Wit 3-Markvogels 3 2.30 u. )ETO 1 O-Blauw Wit 4 11.00 u. V. 0.00 u. 4.V.V. 3-Blauw Wit 5 12.45 u. V. 1.45 u. Hauw Wit 6-Markvogels 4 12.45 :de. Slauw Wit Al-SDOL Al 2.30 uur 31auw Wit A2-RKSV A2 12.45 uur IWN Bl-Blauw Wit BI 12.45 uur r. 12.00 uur laarle Cl-Blauw Wit Cl 2.30 uur V. .45 uur 31auw Wit C2-GFC C2 12.45 uur i i i i i I-Pupillen: |De Zweef Dl-Blauw Wit Dl 10.00 u. V. 9.15 u. j Blauw Wit D2, D3, El en F1 zijn in j verband metde herfstvakantie vrij. I Direct na het beginsignaal van de, zoals gebruikelijk, zeer goed lei dende scheidsrechter Nijhuis uit Haaksbergen trok Blauw Wit het. initiatief naar zich toe. Al in de 5e minuut kregen de gasten een ge weldige kans, maar André Schup- perts kopbal ging naast het doel. Nog geen 5 minuten daarna kreeg Harry ten Wolthuis de bal op maat van Richard Beldman hij speelde zich in het strafschopgebied vrij, maar schoot over. Langzamerhand kreeg Daarle iets meer greep op het spel doordat de Blauw Witters bij tijd en wijle iets te nonchalant en te laconiek gin gen spelen. Vooral in het directe duel wonnen de gastheren in deze fase van de strijd. Dit leidde in de 25e minuut tot een snelle aanval over de rechtervleugel, maar Eddy van Dijk, ook nu weer zeer be trouwbaar tussen de palen, redde uitstekend. Na een half uur spelen past Henry Stam, hij verving Jan Pruntel op zeer bekwame wijze, na een goede solo, op Jan Verveda die alleen op Daarle-goalie Bos af kan gaan. He laas wist deze ook dit keer als overwinnaar uit het duel te voor schijn te komen. Vóór de rust werd Daarle nog één keer gevaarlijk toen een goed genomen vrije trap slechts ternauwernood langs de kruising naast het doel verdween. Na de hervatting een wat agressie ver spelend Blauw Wit dat van het begin de tegenstander zijn wil op- jHeren 1 was vrij en benutte deze vrijheid om een oefenwedstrijd te spelen. De tegenstand was mini maal, hetgeen een 4-0 overwinning opleverde. Heren 3 in eerste wedstrijd naar ruime overwinning! Sinds enkele weken is de vereni ging ook met een derde heren-team vertegenwoordigd in de competi tie. Zij zijn dan wel verplicht in de laagste klasse te beginnen. Maar wie dit team heeft zien spelen zou direct een wijziging van de regle menten aanvragen. Een kleine voorstelling is daarom misschien wel nuttig. Het team bestaat uit 11(!) heren die door verschillende redenen de laatste jaren nauwe lijks meer gespeeld hebben. Bles sures waren in de meeste gevallen de oorzaak van deze verplichte volleybalstop. Maar het volley- balplezier kan er nog steeds zijn. De training wordt veelal overge slagen, zoals ook een enkele wed strijd. Het team zit boordevol enthou siaste en zeer ervaren volleybal lers en zij moesten afgelopen vrij dag tegen Setash 2 voor het eerst dit seizoen hun kunsten vertonen op de 162 m2 grote volleybalvloer. De vingertechniek heeft door de wat lange stilstand van de mees ten wel wat veranderingen onder gaan maar alles werd gecompen seerd door een tomeloze inzet en een zeer goede coaching. De time outs werden vooral gebruikt om de goede team-geest en de ont spannen sfeer nog wat te verho gen. Onze tegenstander Setash 2 heeft daarentegen geen prettige avond gehad. De vele goede set ups aan onze zijde werden meestal ge volgd door dito smashes De over winning was ook duidelijk, 3-0 voor de .oudjes'. De competitie heeft er een kleurrijk team bij en degene die dat wel eens wil mee maken, onze eerste thuiswedstrijd is op vrijdagavond 30 oktober om 21.30 uur in de sporthal. Mintonette A-Wevo A Van Wevo zouden we verliezen, dat wisten we van te voren. Ze waren zesde van Nederland en in eerdere wedstrijden hadden we ook dik ver loren. De eerste set was dan ook al gauw verloren met 15-1. Daarna ging het iets beter. We konden 4 punten meer bemachtigen, het werd 15-5. In de derde set kwamen we zelfs voor met 7-2. Een luxe! Maar Wevo kwam gauw weer terug. Wij hadden teveel moeite met het opvangen van hun opslag en als zij smashten waren wij in de verdedi ging kansloos. We konden er nog 3 puntjes bij pakken, maar daarmee was het afgelopen. Het werd 15-10 voor onze tegenstanders. We had den best wel lekker gespeeld, maar een 3-0 nederlaag was gewoon rechtvaardig. Voor ons was er niet meer uit te halen. Programma: vrijdag 23-10: -Mintonette B-Volley Wierden (meisjes) 19.00 uur Spor thal Holten. Mintonette A-Volley Wierden (jon gens) 19.00 uur Sporthal Holten. Zwaluwen 4-Mintonette 1 (heren) 21.30 Rembr. hal Almelo. Rac 4-Mintonette 2 (heren) 21.30 Rembr.hal. Almelo. Veel publiek zal de teams goed doen. Komt dus massaal en schreeuwt de teams naar de over winning! Echt, het helpt Tot mor gen?! Haz. S.V.-Mintonette I (dames) 0-3. Voor de tweede wedstrijd dit sei zoen moesten we helemaal naar Hengelo. We hoefden pas om 17.15 te spelen, zodat we ons al op een latertje hadden voorbereid. Ge lukkig konden we wel op tijd be ginnen. Al direct in de eerste set konden we een behoorlijke voor sprong nemen tegen een matig spe lende tegenstander. Hoewel de aanval er bij ons (nog) niet goed uitkwam, wonnen we deze set vrij snel (8-15). De tweede set leek het zelfde te gaan verlopen als de eer ste. Helaas verdween onze grote voorsprong als sneeuw voor de zon, door een slechte opvang en slechte passes aan onze kant. Na een time-out ging het wat beter. We konden de set toch nog winnend afsluiten. (9-15). In de derde set leek het er even op, dat we gingen ver liezen. Ons spel liep niet soepel; we letten veel te veel op de opstelling (doordat we nog niet zo goed op elkaar ingespeeld zijn). Toch bleek onze adem net iets langer dan die van de tegenstander. We wonnen deze set toch nog met 10-15. Een wat lauwe wedstrijd, waarin Min tonette niet echt in z'n spel kwam. Maar dat zal wel beter gaan, als we wat langer samenspelen. Monique, bedankt voor het meespelen. legde. Het goede spel resulteerde in een groot aantal kansen, maar steeds wisten de Daarle- verdedigers er een voet tussen te krijgen of lachte hun het geluk toe. Schoten van Harry ten Wolthuis, Gerard Aanstoot, Henk Bolink en Jan Verveda werden een prooi van de doelman der gastheren of gingen juist naast en over. Door de grote druk die de Blauw Witten uitoefen den kwamen de Daarlespelers nauwelijks aan aanvallen toe, maar zoals steeds in deze situaties zijn het dan juist de uitvallen die het gevaarlijkst zijn. Maar de achter hoede van Blauw Wit, weer goed 'georganiseerd door Gerrit Paal man, bleef steeds meester van de situatie. Ook nadat in de 14e mi nuut Jan Harbers, goed terug na zijn lange blessure, door trainer Scholtens was vervangen door Al- bert Kolkman bleef de ploeg uit Holten de toon aangeven. Helaas werden de aanvallen in een te laag tempo doorgevoerd, vooral Gerard Aanstoot en Richard Bel dman bezondigden zich hieraan, waardoor de defensie van Daarle zich steeds opnieuw, met kunst- en vliegwerk, kon herstellen. In de 31e minuut nam Blauw Wit nog meer risico. De goedspelende Hen Bolink werd als verdediger uit de ploeg genomen ten faveure van nog een aanvaller t.w. Gerrit Johan Kolkman. Ook het daaropvol gende wanhopige slotoffensief van de toen op alle linies sterkere gas ten leverde niet meer op dan een harde, direct uit de lucht gescho ten, bal van Albert Kolkman die over de kruising verdween en een schot van zeker 25 meter van Jan Verveda dat keeper Bos met moeite overmeesterde. Bijna had den, tegen alle verhoudingen in, de gastheren nog gewonnen toen in de blessuretijd de Daarler-spits de buitenspelval omzeilde, maar ge lukkig voor alle Blauw Witten ging de bal naast. Al met al een goede wedstrijd waarin Blauw Wit duide lijk te weinig kreeg, maar op deze wijze spelend moeten de goals bin nenkort gaan vallen. Wellicht za terdag tegen de SC Denekamp? Wegens slechte weeromstandighe den hadden de meeste elftallen een gedwongen rust van ia 2 weken. Zaterdag konden zij echter weer tegen het balletje trappen. Opmer kelijk waren daarbij de vele doel punten want in 9 wedstrijden werd maar liefst 56 keer gescoord. Almelo Al-Holten Al Holten behaalde zaterdag de eerste overwinning, tegen het onderaan staande Almelo werd met 2-4 ge wonnen. In een slechte wedstrijd van beide partijen was de ruststand 1-1. Na rust schoot Holten even uit zijn sloof middels Tonnie W. die tweemaal scoorde. Holten A2-Hector A2 Holten A-2 is altijd weer goed voor doelpuntrijke wedstrijden. Zo ook weer afgelopen zaterdag want van Hector werd maar liefst met 9-3 gewonnen. Na een slechte eerste helft. Na een vrij slechte tweede helft, maakte Holten samen met Hector het dozijn vol. Eversberg Al-Holten A3 Zoals enigzins in de lijn der ver wachting heeft Holten A3 het niet kunnen bolwerken tegen koploper Eversberg uit Nijverdal. Ook hier veel doelpunten, voor Eversberg 9 en voor Holten 1. Holten Bl-Stevo BI Holten kon het niet maken tegen de koploper van de hoofdklasse B3. Bij rust keken de Holtenaren tegen een achterstand van 0-3 aan. De schade bleef uiteindelijk beperkt, met nog één doelpunt na de thee. Holten B2-Hector B3 Ondanks het slechte gedrag van de grensrechter van Hector heeft Hol ten toch kans gezien een puntje uit het vuur te slepen. In de eerste helft keek Holten tegen een 1-2 achter stand aan, wegens enkele foutjes in de achterhoek. Na de rust kreeg Holten erg veel kansen waarvan men er slechts één benutte. SDA Bl-Holten B3 Ook B3 moest tegen de koploper. Na een goede eerste heeft (2-1) moest Holten uiteindelijk het on derspit delven. Door deze neder laag is B3 nog steeds kansloos, eindstand van deze wedstrijds was 5-1. SVZW 61-Holten 61 Holten voegde weer twee puntjes aan zijn totaal toe. Voor de rust liep men makkelijk naar een voor sprong van 0-4. Na rust werd gas teruggenomen maar men wist de sondanks toch nog twee maal te scoren. De „Zwaluwen" wisten geen doelpunten te maken, en Hol ten Cl finishte op 0-6. RV Cl-Holten C2 In een spannende wedstrijd trok uiteindelijk Holten aan het langste eind en stond tijdens de rust met 0-1 voor. Vlak na rust werd het 1-1 en één minuut voor tijd wist Holten nog eenmaal doel te treffen. C2 is hiermee koploper in haar klasse. In de eerste wedstrijd voor de zaalcompetitie heeft Holten het niet kannen bolwerken. Tegen de gradant W.S.V. '38 - waar in de veldcompetitie van was gewon nen - kon Holten de goede vorm van de veldcompetitie niet waar maken. In de eerste minuten ging de strijd gelijk op (3-3). Vanaf het begin speelden de gasten in hoog tempo en werd vooral via een snelle „Break out" getracht de Holtense defensie te verschalken. Deze taktiek bracht het beoogde succes voor W.S.V. Holten rea geerde enkele malen te laat, het geen aan keeper Herman Stukker weinig kans gaf zijn doel schoon te houden. Bij rust was de stand 6-12. Na rust leek Holten beter in zijn spel te komen. Vis Frans v. Gennep en Jan de Wit kwam Holten terug tot 9-12. Holten trof het op dat moment slecht met de scheids rechters die tot driemaal toe in kansrijke positie het spel affloten voor een tijdstraf voor W.S.V. On danks de man minder bleef W.S.V. vooral via de „Break out" gevaar lijk en moest Holten toezien hoe de voorsprong uitgroeide tot 9-18. Met een laatste eindsprint kwam Holten wel iets terug, maar meer dan de 14-19 nederlaag zat er niet Jeugd: Slechts 3 jeugd teams kwamen in actie. Al had bijna een helft nodig om warm te draaien. In de tussen tijd had H.V.E. een voorsprong ge nomen van 0-4. Nog voor rust kwam Holten terug tot 4-5. Na rust was alleen Holten de ploeg die speelde. Met enkele zeer mooie combinaties won de Al-ploeg ver diend met 11-5. B2 speelde met enkele invallende pupillen tegen een sterk Nw. Heeten. De zowel in lengte als techniek betere gasten kregen van de Holtense meisjes goed tegenspel. De schotkracht bij de gasten was echter doorslagge vend. Ondanks goed keepsters- werk werd na een ruststand van 2-7, met 3-14 verloren. Dl speelde tegen Wesepe. 3 weken terug werd uit met 3-3 gelijk gespeeld. Nu was Holten in de eerste helft iets sterker (5-3). Na rust kwam Wesepe gelijk, maar vlak voor tijd wist Holten de winst met 7-6 in eigen huis te hou den. Programma: za. 24-10: Al thuis tegen Tyfoon om 17.25; BI thuis tegen Kwiek om 18.45!!; B2 thuis tegen Overwetering om 18.00!; Cl thuis tegen Achilles om 15.20; Dl thuis tegen A.B.S. om 12.40. Zo. 25-10: Dames junioren thuis tegen Lettele om 16.35; Dames se nioren thuis tegen Dalfsen om 15.30; Heren uit tegen V. en K. om 13.32. Vertrek 12.15. Stand: De uitslagen in de 2e klasse A waren: Apeldoorn '80-V. en K. 15-6: Heeten-Achilles 21-18; Voor- waarts-Actief 19-11 en Hol- ten-W.S.V. 14-19. Aangezien Hol ten en V. en K. verloren zal Holten komend weekend uit tegen V. en K. moeten proberen de volle winst te pakken. V. en K. heeft een jonge ploeg waartegen de ervaring van Holten misschien doorslaggevend kan zjjn. Verder wordt nog ge speeld: Actief-Achilles; W.S.V.-Voorwaarts en Heet- en-Apeldoom '80. Traditie getrouw worden ook in het seizoen '80-'81 weer vierklaveijasa- vonden gehouden in het clubge bouw van de Z.V.V. „Blauw Wit" op „Meermanskamp" De eerste wed strijd is op vrijdag 30 oktober, aan vang: 20.00 uur. B De aktiviteiten- commissie stelt per avond mini maal 10 prijzen beschikbaar terwijl de clubhuiscommissie zorgt voor een drankje (koffie gratis) en een hartige hap. Opgave kan geschie den op het publicatiebord in het clubhuis. De klaverjasavonden staan open voor iedereen dus ook voor hen die geen lid zijn van „Blauw Wit" Kosten f 3,- per per soon. Per seizoen worden vier avonden gekaart en de hoogste scores van drie avonden zijn beslis send voor de kampioenstitel en de hoofdprijs. In tegenstelling met andere jaren worden er nu per avond 4 rondjes gespeeld, waarvan de eerste drie meetellen voor de einduitslag en de laatste een prijs oplevert voor de 2 deelne- mers(sters) die in die slotronde het hoogst hebben gescoord. Voor gaande jaren was er steeds enorm veel animo voor deelname en dit zal ook dit seizoen zeker weer zo zijn. Ook tijdens deze wedstrijd bleek dat het eerste team veels te sterk is voor deze klasse. Jan van Heun en Nico Valk zorgden elk voor drie Holtense punten, terwijl Gerard Overvelde tot 2x winst kwam en ook het dubbelspel werd een Hol tense aangelegenheid. Henk Doomeweerd, Wijnand F alk Er viel maar een matige oogst te boeken, nadat een depressie voor de derde achtereenvolgende week 10-15 mm. regen bracht en veel velden onbespeelbaar maakten. Holten 3-Stevo 3. Hethoofdveld van Meermanskamp bleek wel goed bespeelbaar, zodat het derde haar thuiswedstrijd door zag gaan. Zo'n 100 enthousiaste voetballiefhebbers hadden zich rond het veld geschaard en ze lieten zich niet onbetuigd. Luid aange moedigd werden de mannen van coach Schutte tot grootse daden opgejaagd. Wat alle voorgaande wedstrijden had ontbroken was nu aanwezig. Inzet, kwaliteit en geluk droegen bij aan de eerste overwin ning. Het enige doelpunt ontstond, toen Ron Meester één van zijn so lo's ondernam en op het juiste mo ment de linkerspits in stelling bracht. De achterhoede, met de goed spelende neven Traanman draaide voortreffelijk en keeper Deijk toonde zich een foutloze sluitpost. Bornerbroek 2-Holten 5. Holten behield de aansluiting met de kop door op knappe wijze de blauw-witte reserves van Bomer- broek op achterstand te houden. Omhoog 6-Holten 8. Bijna had Holten haar eerste zege te pakken. Een veilig lijkende 0-2 voorsprong werd diep in de tweede helft helaas toch nog uit handen gegeven aan een ploeg, die even eens lag geklasseerd staat. Omhoog 3-Holten 10. Holten speelde veel te lief om dit jonge Omhoog-team, dat als dar telende veulens door de weide huppelde, nog enig onrust te be zorgen. Het leek er eerder op, dat de rood-zwarten een waas voor ogen hadden en geen rood shirt meer van een groene konden onderscheiden. Zeker 5 treffers waren regelrechte kadootjes. BLAUW WIT A verloor. De junioren A2 hebben het tegen koploper sportclub Rijssen A niet kunnen redden. Blauw Wit kon als gevolg van de vorige week tegen Enter opgelopen blessures niet op volle sterkte aantreden maar gaf de gasten prima partij en kwam na ruim een half uur op voorsprong door Evert die een voorzet van Ge rald Stam keihard inknalde. Na 5 minuten was de stand weer gelijk toen de Blauw Wit achter hoede de bal slecht wegwerkte. De Rijssenaren gingen hierna door met het hanteren van de botte bijl en de trainer van Blauw Wit had de 99 Onder de 65.000 toeschouwers die woensdagavond 14 oktober in de Rotterdamse kuip de wedstrijd Nederland-België bijwoonden waren op uitnodiging, niet van de KNVB maar van de organisatoren van het stratenvoetbaltoernooi Arie Ongena en Jan Foks (de kok), ook aanwezig de teams Look. Beu- seberg I finalisten van het toer nooi 1981 alsmede de scheidsrech ters, grensrechters, teamleiders en nog enkele personen die elk jaar medewerking verlenen aan het welslagen van dit evenement. De OAD-bus (met aan het stuur Arie Ongena) vertrek om even over vier vanaf „Meermanskamp" en men dacht ruim op tijd in de Maas stad te arriveren. Het pakte heel anders uit want de laatste vijf a zes kilometer zat er heel weinig schot in (inderdaad een slak gaat nog langzamer) en toen men in het sta dion arriveerde maakte het mu ziekkorps „Concordia" uit Leiden de afmars. Ook het vertrek kwam plm. een half uur in vertraging doordat „Gert van E" bij het verla ten van het stadion links af in plaats van rechts was gegaan naar de parkeerplaats waar de bus stond. Op de terugreis werd „aan gelegd" bij restaurant „Schep" in Hoevelaken waar in de zaal samen met een groot aantal oranje- supporters o.a. uit Hoogezand een uurtje heel gezellig werd gefeest. Voor zover men dat nog kon (de stembanden hadden het in de kuip al heel zwaar gehad) werd spontaan 99J en uit volle borst meer dan eens gezongen het bekende „Hup Hol land hup, laat de leeuw niet in z'n hempie staan". „Lens" Wansink sprak via de geluidsinstallatie op de thuisreis een woord van dank tot Arie en Jan voor het genomen in itiatief én de gratis zitplaats. Voor één van de buspassagiers was er op de heenreis al volop spanning. Tja, als je op de oranje-zege voor het vertrek al een paar pilsjes neemt krijg je daar last van en zelfs stop pen in de berm langs een autoweg is verboden. Maar gelukkig was er een leeg flesje bij de hand. Dus waarom niet... wat let je, jongens onder mekaar! 't Was al met al een heerlijk uitje. Arie: naar Parijs maar dan wel zelf alles betalen. J.W. grootste moeite om z'n jongens van grove charges af te houden. Na plm. een half uur 2e helft kwamen de gasten uit een scherp genomen corner op 2-1 en dat werd ook de eindstand. Een wedstrijd én een scheidsrechter om snel te vergeten. Onbegrijpelijk wat de man onbe straft liet. JEUGD BLAUW WIT C1 - SWN C 1 Een wedstrijd met twee „gezich ten" Voor de rust een sterker Blauw Wit dat het niet lukte om meer dan een goaltje te scoren, zodat de thee met een 1-0 voorsprong kon worden gedronken. Na de pauze een heel ander Blauw Wit. Een onzekere achterhoede die de bal niet makkelijk weg werkte en zodoende twee treffers moest accepteren. De voorhoede speelde de bal altijd veel te ver naar voren zodat de achterhoede van de gas ten steeds tijdig kon ingrijpen. Dom voetbal! Al met al een wed strijd waarbij de gelukkigste won. BLAUW WIR C 2 - ENTER VOOR UIT C 2 C2 dat een een paar zaterdagen vrij had begon met frisse moed en creëerde ook de meeste en beste kansen. Rust 2-2. Na de thee kwam E.V. op voorsprong (4-2) Blauw Baluw Wit wist zich van de druk te ontdoen en kwam verdiend langszij. (4-4) Za terdag thuis tegen GFC beide pun tjes! beidee puntjes! en Fred Hulleman hadden geen enkele moeite met hun tegenstan der en wonnen dan ook zonder één game af te staan al hun partijen en ook werd het dubbel voor het eerst in deze competitie in winst omge zet en hier zorgden het koppel Wij nand en Henk voor. Komende dinsdagavond valt de voorlopige beslissing wie er op kop gaat komen in de poule, want dan speelt het 2e tegen het eveneens tot nu toe geslagen „De Toekomst" in Lochem Colmschate - Holten 3 Ook in deze ontmoeting bleven Robert KI Wassink en Henk Weste- rik zowel in hun enkel als in het dubbelspel ongeslagen en dat al sinds zij in de senioreklasse zijn gaan spelen begin dit jaar. Willem Gütlich daarentegen presteert het om in elke wedstrijd tenminste 1 partij te verliezen, zo ook deze keer, maar langzamerhand begint de vorm toch wel weer te komen. Holten 4 - Trias In dit team bestaande uit Harry Struik, Rien Lammertink en Jan Vrugteveen, gaat met name Harry steeds beter spelen en het kan dan ook niet uitblijven of er volgen overwinningen op zijn naam en zo ook deze keer weer een winstpartij terwijl een ander met het minst mogelijke verschil werd verloren. Jan en Rien wonnen al hun drie partijen zodat nadat ook het dub belspel in Holtens handens handen kwam er een ruime 8-2 stand op het scorebord stond. Ma. 26-10 Holten 1 Swift; Trias Holten 3; di. 27-10 De Toekomst Holten 2; Holten 4 - Humanitas Vrijdag 16 oktober moest men in Holten volleyballen tegen de Ka- Iers; maar eerst warmlopen en in spelen. De eerste set werd gewon nen met 15-7, de tweede met 15-2, de derde met 15-5. Het publiek op de tribune was hier zeker debet aan, er werd flink aangemoedigd. Het was een prima wedstrijd!

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 13