s lauw Wit jeugdspe Schaakclub Holten Hockey- Holten wint Greg Kihn Band Manhattans Programma Sporthal 't Mossink' Resultaten s.v. Holten Kollekte K.W.F. Wedstrijdverslagen S.V. Holten (pupillen) zaterdag 26 september BLAUW WIT 5- ENTER VOORUIT 6 HOLTENS NIEUWSBLAD Ponyclub de Bergruitertjes BERGRUITERNIEUWS Belangstelling judo S.V. Bato Oh OKTOBER 1981 -PAG. 11 uw Wit A 2-Hector A 2 leeft in de thuiswedstrijd tegen tor A2 (Goor) goed gespeeld en ;st pas in de slotfase de beide itjes laten aan de Goorse jonge- Ronald Kolkman was met het >ven van zuivere kopballen een d spelverdeler. De thuisclub veel in de aanval doch Weste en Landeweerd hadden geen ik bij harde schoten. In de 25ste uut kende scheidsrechter Henk iterik, die de wedstrijd correct Ide, een strafschop toe aan de ten die feilloos werd verzilverd Blauw Wit ging hierna sterk in aanval en bij fel doorzetten had ;terik succes (1-1) In de tweede ft lag het tempo bij beide teams imerkelijk lager. Toen in de te minuut in de Blauw Wit ver liging de aandacht zoek was was Hector rechtsbinnen er als de pen bij om hiervan doeltreffend irofiteren Eindstand 1-2. Er zit in duidelijk vooruitgang in het nenspel. Blauw Wit A 1-RKSV A 1 Of het mogen spelen op het hoofd- veld of het grote aantal toeschou wers de junioren Al extra inspira ties gaf doet er niet toe in ieder geval werd er een beste pot voetbal gespeeld. Evert en Hans en Harry schoten na fraai solowerk tegen paal en lat of vonden de prima keepende RKSV goalie op hun weg zodat het nog tot in de 33ste mi nuut duurde voor Henry Thalen voor 1-0 zorgde en dat werd ook de ruststand. Na plm. 10 minuten 2e helft besloot Evert een solo met een treffer via de rechterpaal en een paar minuten later bracht hij Blauw Wit op 3-0. De thuisclub deed het hierna piano aan en de gasten gesteund door de straffe wind kregen enkele kansen die niet werden benut. Blauw Wit kwam nog op 4-0 toen de razend snelle spits een slechte uitgooi doeltref fend afstrafte. Pas in de laatste tien minuten toen Blauw Wit er met de (voetbal) pet naar gooide kwamen de Rijssenaren terug tot 4-2. Blauw Wit D 3 -PH D 10. Blauw Wit had aan PH een zeer sterke tegenstander en stond dan ook meteen met de rug tegen de muur. De defensie werd wegges peeld en met rust stonden de gas- "ten met 3-0 voor. P.H. scoorde na rust nog 2 keer. Blauw Wit werd na deze treffer wat agressiever en wist met een goed doelpunt de eer te redden. Eindstand 5-1. Een vrij zware nederlaag maar voor Blauw Wit een compliment voor het blij ven strijden voor een beter resul taat. Twenthe F3 - Blauw Wit F2 In een leuke wedstrijd heeft blauw Wit F1 laten zien dat ze steeds beter gaan voetballen. Met vlotte com binaties werd voor rust de score opgevoerd tot 5-0. Ook na de rust eenzelfde spelbeeld met een fana tiek aanvallend Blauw Wit. Eind stand 7-0. Doelpuntenmakers: Han (3x) Henk Jan (3x) en Remo. Prima gedaan jongens: Houen zo! Zondag 27 september namen leden van onze club deel aan de Samen gestelde wedstrijd, georganiseerd door de P. C. de „Berkelruiters" uit Eibergen daar behaalden zij de volgende prijzen. Ie prijs in de „Cross", Erik Vincent met Mark 4e prijs Klasse Zwaar Erik Vincent met „Mark" 6e prijs. Ans Rouweler met „Polly" Klasse Zwaar. Marie Elise Dollekamp met „Akimbo" en Berdien Paalman met „Mandy" die voor de eerste keer startten in een samengestelde wedstrijd, klasse licht, hadden hier ook goede resultaten, een gewel dige prestatie. de derde ronde van de interne mpetitie verraste Wim van Oijen or een knappe remise tegen zijn il sterker geachte broer Ton. k Van Lindenberg hield taai vol ;en een sterkere tegenstander, melijk Middelink, maar in het dspel legde hij toch het loodje, rtus van Beek miste in een slech- e positie door tijdnood een mat- mbinatie en verloor daarna. De erwinning van Schipper op Koe- oaij was knap. Eijzinga gaf tegen n der Knaap iets te vroeg op. uitslagen waren: T. van jen-W. van Oijen 1/2-1/2; T. van ndenberg-J.W. Middelink 0-1; jj. Gervedink Nijhuis-H.G. ten linke 1-0; M. Hage-H. van Beek 1; D. van Beek-J.C. Roele 1-0: J.E. Scheperman-W.K. van Rijssen 1-0; B. van Beek-W. Rietman 0-1; J. Schipper-M. Koelemaij 1-0; J.G.M. van Calcar-H. Lindeboom 0-1; P. Eijzinga-D.A. van der Knaap 0-1; J. ten Velde-J. de Vries 1-0. De ranglijst wordt na drie ronden aangevoerd door Middelink, op de voet gevolgd door Gervedink Nij- huis en D. van Beek. Onderaan staat Eijzinga triest alleen: als enige verloor hij drie keer. Aan staande maandag speelt het eerste team thuis tegen Almelo 3. Verder zitten nog in dezelfde klasse Bome 1, ENO 1, Vriezenveen 1 en ESGOO 3. Een toppositie wordt dit seizoen mogelijk geacht. 'eek van 3-10-1981 tot en met 09- tt-1981. laterdag: 08.00-18.00 kleedruimte - Wielervereniging Holten, laandag: 08.10-15.30 scholenge- neenschap; 18.00-23.30 Badmin- on. Dinsdag 08.10-15.30 scholenge meenschap; 16.15-22.30 Mintonet- le; 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit '66: 6.00-18.30 instructielokaal-St. ioCuWe. IVoensdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap; 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal; 18.30-23.00 badmin tonclub. Donderdag: 08.10-16.30 scholen gemeenschap; 17.00-22.00 s.v. Hol ten, afd. handbal; 22.00-23.00 „All Stars"; 23.00-24.00 zaalvoetbal, hr. Evers. Vrijdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap; 18.30-23.00 Mintonetr te. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. wel zijnszaken, tel. 16 66 toestel 25), en indien mogelijk tussen 08.00-12.00 uur. Holten D3-Sportclub Rijssen D2. De eerste goede wedstrijd van onze jongens. Na een zeer goede le helft, met een doelpunt van Hans, ging het in de 2de helft minder. Toch werd het na goed werk van Arend, 2-0 door William. S.V.Z.W. El-Holten El. Dat een juiste mentaliteit en inzet kan leiden tot resultaat is zaterdag weer eens bewezen. Tegen een ge lijkwaardige tegenstander werd verdiend met 1-2 gewonnen, zodat El nu 3 punten heeft uit 3 wedstrij den. Duidelijk is nu ook wel dat de tegenstand veel groter is dan vorig jaar, toen vaak met grote cijfers werd gewonnen. Maar als de men taliteit en inzet zo blijven zullen verdere resultaten niet uitblijven. De doelpunten werden gemaakt door Bart Soer, terwijl Rene Lan deweerd achter een voortreffelijke wedstrijd speelde. Holten E2-Omhoog E3 2-0. In deze derde wedstrijd haalden wij voor het eerste een positief resul taat dankzij 2 doelpunten van Mar cel werd de zege veilig gesteld. Jon gens jullie hebben allemaal goed gevoetbald en volgende week uit tegn S.V.Z.W. proberen we weer een dergelijk succes te behalen. Suc- qes. Wedstrijdverslagen van de pupil len van de S.V. Holten kunnen de leiders voor zaterdagavond 20.00 uur inleveren bij Dhr. C. S. van der Mei, Verzetstraat 78, Holten. Holten F1 - Enter Vooruit F1 Holten had in deze wedstrijd een hardnekkige tegenstander in Enter vooruit. Enter vooruit opende de score. Daarna probeerde Holten van alles om de gelijkmaker te scoren. En dit lukte pal voor rust door Roland. Na de rust scoorde Roland opnieuw en na deze treffer ging het beter met Holten. Jeroen en Erik v. Beek scoorden de derde en de vierde treffer wat de einduitslag bracht op 4-1. Jongens een pluim op de hoed voor de ge weldige inzet in deze wedstrijjd. Donderdag 24 september j.l. vond de jaarlijkse algemene ledenverga dering plaats. Drie bestuursleden traden af, te weten: de heer C. Sandmann, voorzitter; mevrouw D. Laurijssens, secretaresse en de heer L. Scheltens, wedstrijd secretaris. In hun plaats werden gekozen, respectievelijk de heren J. Reinhard, B. Zwijnenberg en P. Hanewinkel. Heren I speelde afgelopen zondag in Epe met enkele invallers. Tot 10 minuten voor het einde was de stand nog 2-2. Helaas brak Epe toch door en wist de eindstand te brengen op 9-2. Dok in de laatste thuiswedstrijd an de le helft van de veldcompeti- jtie is Holten ongeslagen gebleven, tegen een verzwakt Voorwaarts speelde Holten een matige wed strijd. In de eerste minuten werd er ïog goed gecombineerd en werd jenkele malen fraai gescoord. Hol ten kon een comfortabele 9-2 voor- jsprong nemen, maar moest toch toezien hoe Voorwaarts voor rust Ide achterstand tot 10-4 terug bracht. In de 2e helft liep het min der bij Holten. Voorwaarts dat goed verdedigde, bracht Holten er toe, te weinig opbouw in de aanval len te brengen, waardoor menige aanval vast liep of met een afstand schot werd afgerond. Voorwaarts kwam terug tot 13-9, waama beide partijen elkaar wat treffers betreft tot het einde in evenwicht hielden en Holten de beide punten door de 18-14 winst in eigen huis kon hou den. Doelpunten: Johan Plantinga 5, John Lamping 3, Frans v. Ge nnep, Rudie v.d. Voet 2; Jan de Wit 4, Frank Neuteboom, Jan Victor Dorlas 1. De dames-senioren speel den uit tegen V. en K. In een pittige wedstrijd kon Holten na een 2-0 achterstand weer gelijk komen. Voor rust kwam V. en K. nog op 3-2. In de 2e helft werd het spel romme lig. V. en K. zag kans 2 maal te scoren terwijl Ans Rechterschot met een prachtig doelpunt nog iets voor Holten terug kon doen (5-3). Doelpunten: Annemarie Ophof, Ida Moeiliker, Ans Rechterschot 1. De dames-junioren troffen in K.H.C. een van de sterkere ploegen in de competitie. Met vlot spel en agressief verdedigend kreeg Holten tegen de gasten uit Deventer weinig kans. Na een 6-2 ruststand werd met 12-3 verloren. JEUGD BI sloot het le deel van de veld- competitie met winst af. Uit tegen Achilles werd aanvallend goed ge speeld en maakte de verdediging niet een fout. Na een ruststand van 10-0 werd met 17-0 gewonnen! B2 speelde thuis tegen Actief in de eerste helft goed (6-6). Na rust werd minder verdedigd, waardoor Actief de winst met 12-9 mee naar huis kon nemen. Cl speelde uit tegen Actief. Onder moeilijke omstan digheden (regen en een gladde bal) stond Holten bij rust al met 5-1 voor. Door de goede verdediging en goed samenspel in de aanval werd het uiteindelijk 11-2 voor Holten. Dl speelde uit tegen Wesepe. Voor rust ging het goed en kwam Holten op een 3-1 voorsprong. Na rust werd het rommelig en kwam We sepe tot 3-3 terug. Programma: Het le deel van de veldcompetitie is nu afgesloten. De zaalcompetitie start in het wee kend van 9 en 10 oktober. STANDEN Door de winst van Holten op Voor waarts staat Holten als enig team ongeslagen op kop. D.S.C. versloeg Actief met 12-8 terwijl Raalte in de laatste minuut - verrassend - nog 1 puntje veilig kon stellen tegen W.S.V. 8-8. De stand is nu: 1. Holten 4-8; 2. D.S.C. 4-6; 3. Raalte 4-4; 4. Voorwaarts 4-3; 5. Actief 4-2; 6. W.S.V. 4-1. Ook in de derde kompetitiewed strijd tegen Enter Vooruit 6 is het Blauw Wit niet gelukt de beide punten te pakken. Integendeel het werd een verdiende 14 nederlaag. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat het in die richting zou gaan. De mannen van Douwe Kortlever, nog vol emoties n.a.v. de ceremonie vooraf („abraham" Rikus was n.l. aanwezig) begonnen, kennelijk juist, daardoor zeer gemotiveerd aan het zware karwei. Met goed opgezette aanvallen van uit de achterhoede trokken de Blauw Witters op de E.V. veste af, helaas zonder resultaat. D&t kwam, zoals vaker gebeurt, na een kwar tier wel voor de gasten. Blauw Wit was snel over deze tegenslag heen en na plm. een half uur trok Freek Burgers de stand gelijk (1-1 Ruststand 1-1. Na de thee, die bij de Blauw Witters ken nelijk weer niet goed was „geval len", liep EV binnen tien minuten uit tot 3 - 1 De strijd was toen gestreden en ook vader abraham (die was komen opdraven voor het „kneusje" Renger Veldhuis) kon een vierde treffer van de „klom pendorpers" niet voorkomen, Al met al toch wel een leuke wedstrijd die door scheidsrechter Cor Beu kenkamp uitstekend werd gecon troleerd. Uitslagen: Bully A2-Jongens A1-1, Jongens B-Hengelo B3 5-0, Jon gens C-Nijverdal 4-3, Ommen A-Meisjes A 1-9, Meisjes B-Hen gelo B 5-0, Meisjes C-Salland 3-2, Hengelo I>-Meisjes D 3-0, Epe 1-Heren 1 5-2, Holten 2-Hengelo 3 0-7, Holten 3-Bully 4 3-0, Dames vet.-Haackey vet. 0-4. Wedstrijdschema: Zaterdag 3 oktober: Jongens A-P.W. Al 13.45 uur veld 1, ftar- denberg B-Jongens B 12.00 uur vertrek 10.30 uur, Jongens C-Öm- men C 12.30 uur veld 2, Meisjes A-Hengelo A2 12.00 uur veld 1, Nij- verdal B-Meisjes B 13.30 uur ver trek 12.45 uur, Hengelo C-Meisjes C 14.00 uur vertrek 13.00 uur, Meisjes D-P.W. D 10.30 uur veld 2, Jongens mini-thuis aanwezig 9.45 uur, Meis jes mini Goor-Meisjes mini vertrek 9.30 uur vervoer fam. Schul. Zondag 4 oktober: Dieren-Holten 1 14.45 uur vertrek 13.15 uur, Goor 3-Holten 2 13.30 uur vertrek 12.45 uur, Almelo 5-Holten 3 12.30 uur vertrek 11.45 uur, Ares vet.-Holten vet. 11.00 uur vertrek 10.00 uur. Trainingstijden: maandag 15.45-16.45 uur mini's, woensdag 10.00-11.00 uur dames, vrijdag 16.00-17.00 uur jongens A, 17.00-18.00 uur Meisjês A. zaterdag 3 oktober: 9.00-9.30 uur meisjes C, 9.30-10.00 uur meisjes D, 10.00-10.30 uur jongens B, 10.30-11.00 uur jongens C, 11.00-11.30 uur meisjes B, nieuwe lingentraining om 10.00 uur. Keep erstraining: 9.30 uur keepers Jon gens B en C, 10.00 uur keepers Meisjes B en C, 10.30 uur keeper Meisjes A, 11.00 uur keeper Jon gens A, 11.30 uur keeper Heren I. Geheel uitgeslapen vanwege het extra uurtje, traden j.l. zondag morgen de Holter elftallen aan voor de derde competitieronde. B. W.0.3 Holten 2 0-0. Holten moest naar Hengelo zonder Barend, die voor het eerste was opgeroepen. Holten 3 - Nijverdal 2 1-1. Hoera, het eerste puntje is binnen! Nadat de vorige wedstrijden zo ongelukkig verlo ren, gingen lijkt de weg naar succes te zijn ingeslagen. MW 4 - Holten 5 2-3. Holten bracht haar puntentotaal op 5, dankzij een zwaar bevochten zege op de zwart-witte formatie uit Almelo- Oost. Holten 6 - Haarle 4 4-2. De eerste zege is binnen voor de ploeg van Toontje. Na de debacle van vorige week kan er sprake zijn van een knap herstel. Rietvogels 4 - Holten 7 6-2. Holten kreeg tegen de Rietrbewoners geen schijn van kans. Een pijnlijke nederlaag voor de rood-zwarten, die het negatieve doelsaldo flink zasjen groeien. Ny verdal o - Holten 8 9-0. Tegen het tiktak spel van de Nijverdalse vete ranen was Holten niet opgewassen. In de tweede helft lieten de bezoe kers zich volkomen oprollen. Een beetje meer ambitie zou voor dit elftal welkom zijn. Holten 9 - Lap 8 8-1. Watje noemt, een makkie. Zo kan deze wedstrijd het best bekarakte- riseerd worden. Lastiger tegen standers zullen zeker nog volgen. Dan pas is de kracht van dit elftal te bepalen. Enter 9 - Holten 10 6-3. Al begon Holten voortreffelijk, door een uitgespeeld doelpunt van aanvoerder traditionele inzinking. Een schromelijk tekort aan condi tie werd de oorzaak van deze grote nederlaag. Holten 11 - Omhoog 4 3-3 De ploegen waren volkomen aan elkaar gewaagd. En als de eind stand dan ook nog gelijk is, kunnen beiden terug zien op een heerlijke Na zeven jaar hard werken lijkt het er op dat Greg Kihn zijn verdiende loon krijgt: met de single „The breakup song" staat hij momenteel in de Amerikaanse top 15 terwijl ook z'n 6e langspeler „Rockihnroll" uitstekend verkoopt. In 1952 werd hij in Baltimore geboren alwaar hij de eerste 22 jaren van zijn leven doorbracht, eind '74 trok Greg naar Berkeley in Califomië waar hij al snel bij het Beserkley-Iabel belandde. Zijn eerste aanwezigheid op het magische en meestal zwarte vinyl waren twee songs op de verza- melelpee „Beserkley Chartbusters" die in '75 uitkwam. Verder zong hij mee in achtergrondkoortjes bij opnames voor dit label, zo is Greg Kihn ook te horen op „Roadrunner" van Jonathan Rich- man. Optreden deed hij eerst alleen met Earth Quake - een rockband met drie uitstekende elpees op haar naam -, toen hij bassist Steve Wright en drummer Larry Lynch ontmoette was echter snel the Greg Kihn Band opgericht. Hiervan verscheen nog in '75 het debuutalbum waarop o.a. Earth Quake-gitarist Robbie Dunbar meespeelde, begin '76 werd met Dave Carpender als tweede gitarist de groep tot een kwartet uitgebreid (Greg zelf speelde ook gitaar). De tweede lp „Greg Kihn again" (*77) bevatte o.a. zijn versie van Bruce Springs teen's „For you", die later zelf dat nummer in Greg's arrangement ging spelen. Vooral in Europa groeide de aanhang van the Greg Kihn Band snel en de elpees „Next of Kihn" (met o.a. het schitte rende .Museum") en „With the naked eye" deden het dan ook uitstekend. Door de vele optredens die de groep in de V.S. deed en door laatstgenoemde lp begon het viertal ook aan de andere kant van de grote plas langzaam bekend te worden en het in 1980 verschenen „Glass house rock" verkocht daar al redelijk. Dit in tegenstelling tot Europa waar deze lp geheel onopgemerkt bleef. Vervolgens kwam toetsenist Gary Phillips (ex-Copperhead en ex- Earth Quake) de band versterken om zodoende voor een voller geluid te zorgen. Op al deze platen bleef de sound van the Greg Kihn Band in wezen onveranderd: een door de Amerikaanse groepen uit midden/eind zestiger jaren beïnvloede rock met een scheutje En gelse saus. Ook op „Rockihnroll" staan weer lekker in het gehoor liggende, kommersiële melodieën met goede originele teksten: vooral de hit „The breakup song (they don't write 'em)" is daarvan het beste voorbeeld. Verder mogen ook „Valerie", „Can't stop hurtin' myself', „Trouble in paradise" (lang leve Bo Diddley), „When the music starts" en producer Matthew Kaufman niet onvermeld blijven. Hoewel the Greg Kihn Band op haar elpees muzikaal gezien nauwelijks veranderd verveelt hun muziek nog steeds niet: wat ze doen doen ze namelijk goed en de doorbraak die ze momenteel in de V.S. meemaken is dan ook zeer verdiend. Greg Kihn Band/Rockihnroll Beserkley 85213 Aangemoedigd door het sukses van Motown groepen als the Temptations, Four Tops en Miracles begonnen in 1965 vijf jongelui in Newark NJ. zelf een zanggroep. Omdat ze sterk geïnspireerd waren door de doo-wop groepen van de vijftiger jaren bleef sukses voorlopig uit, totdat Joe Evans hen hoorde. Hij nam hen onder kontrakt bij zijn Carnival label en nam met hen het nummer „I wanna be (your everything)" op; dat prompt een 12e plaats op de Amerikaanse hitlijsten behaalde. Daarmee was de naam van Richard Taylor, Kenneth Kelly, Gerald Alston, Edward Bivins en Winfred Lovett als the Manhattans gevestigd. Ze scoorden tot 1968 in totaal acht top 30 hits waama een stille periode voor het vijftal aanbrak; van '70 tot '77 was het weer bingo met 13 hits. Vooral „There's no me without you" (uit '73 en afkomstig van een schitterende elpee) en „Kiss and say goodbye" (wekenlang nummer 1 in Nederland in '76) verkochten als de beroemde broodjes. Daarna is het weer wat stil geworden rond the Manhattans, mede doordat de disco-rage het betere zangwerk naar de achtergrond dwong. Vorig j aar waren de intussen tot een kwartet ingekrompen Manhattans echter weer volledig terug: single en elpee „After midnight" werden nummer één in de V.S. en met goud bekroond. Ook 1981 begon goed met twee prijzen op het Tokyo Music Festival: zilver voor hun single „I'll never find another" en een prijs voor de beste choreografie. Tevens is weer een langspeler van hen verschenen, „Black tie" werd evenals After midnight" geproduceerd door Leo Graham en gearrangeerd door James Mack. De nummers op „Black tie" zijn van uitstekende kwaliteit en geven the Manhattans alle mogelijkheden hun vokale mogelijkheden te gebruiken en zodoende een prima vocal-elpee af te leveren. Hoewel echte krakers als „There's no me without you" of „Kiss and say goodbye" ontbreken maken „Just one moment away",.Let your love come down" (waarin ze tonen ook een up-tempo song aan te kunnen) en „Honey honey" de lp „Black tie" tot een bewijs dat - op de doowop geënte - vocale soulgroepen ook in de jaren '80 nog meetellen. the Manhattans/Black tie CBS 84947 Denk aan het optreden van Janis Ian op 17 okt. a.s. in het Concertgebouw te Hengelo! Henk Oldenhof Senioren Holten 2-Bon. Boys 2 10.00 u. Twenthe 2-Holten 3 10.00 u. V. 9.00 u. Heracles 2-Holten 2 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 5-PH 5 10.00 u. SDOL 3-Holten 511.45 u. V. 10.45 u. Holten 7-Wierden 3 10.00 u. Holten 8 is vrij. Almelo 5-Holten 9 11.00 u. V. 10.00 u. Holten 10-Haarle 7 10.30 u. SOS 8-Holten 1111.45 u. V. 10.45 u. Junioren Holten A 1-De Zweef A 1 2.30 u. Excelsior A 3-Holten A 2 12.45 u. V. 12.15 uur. Holten A 3-Excelsior A 4 2.30 u. Enter B I-Holten B 1 2.30 u. V. 1.30 u. RV B 1-Holten B 2 2.30 u. V. 2.00 uur. Holten B 3-Sp. Rijssen B 2 2.30 u. Holten C 1-Deto C 1 1.00 u. Holten C 2-RKSV C 1 1.00 u. Holten C 3 is vrij. Pupillen SWN D l-Holten D110.00 u. V. 9.30 u. Holten D 2-VESOS D 2 12.00 ur. De jaarlijkse huis-aan-huis kollekte ten behoeve van het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding heeft in de Gemeente Holten een berag van f 6372,36 opgebracht, waarvoor wij iedereen, zowel gevers als kollektanten, hartelijk danken. Tijdens het zaterdag gehouden laatste „groene" concours hippi- que van dit seizoen in Vriezenveen won Ingrid Dieperink met Punette de eerste prijs in dressuur klasse L2 met 130 punten. Tevens plaatste deze combinatie zich als eerste bij het springen klasse B met twee foutloze manges en 70 punten voor stijl. Hector D 3-Holten D 3 10.00 u. V. 9.15 u. Holten D 4-Twenthe D 4 12.00 u. Holten E 1-Omhoog E 1 11.00 u. SVZW E 3-Holten E 210.00 u. V. 9.15 u. Holten E 3-RV E 1 10.00 u. Markvogels F l-Holten F110.00 u. V. 9.30 u. Holten F 2 is vrij. Naast de afd. Gymnastiek en Jazz-ballet heeft de s.v. BATO ook al enige jaren een judogroep voor kleuters (zowel jongens als meisjes) in de leeftijd van 4 en 5 jaar. Onder zeer deskundige leiding van dhr. Wijnholds uit Almelo worden deze kleintjes in vrij korte tijd op enthousiaste wijze en vooral spe lenderwijze vertrouwd gemaakt met de grondbeginselen van de judo-sport zoals het zgn. valbreken en diverse basisgrepen. Hoewel de lessen reeds in augustus zijn begonnen kunnen thans nog enkele kinderen in de kleutergroep worden opgenomen. Deze kleuter groep traint op vrijdagmiddag van half vijf tot half zes in het gym lokaal aan de Vrijheidslaan (naast de Sporthal). De kontributie be draagt f 6.50 per maand.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11