1299.- 3 Open Huis IJl 77,72 en /J september dahlia-pracht op Flevohof Dansschool Reiners 1 Uitnodiging „hout-couture Jeantique antiek-boutique zon zonwering WJï KOFFERSCHRIJFMACHINE Triumph-Tippa ELEKTRISCHE SCHRIJFMACHINE Smith - Corona - C-400 ELEKTRONISCHE SCHRIJFMACHINE Olivetti - Praxis - 30 Zonweringsindustrie Anon b.v. HOLTENS NIEUWSBLAD 10 SEPTEMBER 1981 - PAG. 14 AANBIEDING AANBIEDING AANBIEDING brede wagen repeteer toetsen tabulator kassette lint luxe koffer lichte aanslag sterke machine brede wagen alles repeterend aut. correctie met schijfwiel zeer geruisarm in koffer regelbare aanslag van 333^0 vanJfn.- nu van NU 1 jaar garantie - inruil mogelijk 1 jaar garantie inruil mogelijk 1 jaar garantie met inruil oude machine Service en reparatie eigen monteur problemen bel even Alles voor school Tekenkamer en kantoor service en reparatie eigen monteur problemen bel even Alles voor school tekenkamer en kantoor Elsenerstraat 26-30 Elsenerstraat 26-30 Elsenerstraat 26-30 Rijssen Rijssen Russen Wij beschouwen het als een eer U te mogen uitnodigen om onze nieuwe kollektie uitzonderlijk fraaie pine-meubelen van puur handwerk te komen bewonderen. Ja, zo mag U deze romantische sfeermeubelen echt wel noemen. Spaanse kreativiteit, een eeuwenoude traditie in dit handwerk en een bijzondere voorliefde voor het oude pine-hout zijn hier vertaald in interieur verfraaiende elementen. Vit een land waar ambachtslieden nog steeds hun hart en ziel leggen in elk afzonderlijk detail en zelfs een zwaar massief houten meubel nog iets frivools geven. Goor, Hengevelderstraat 45-49 tel. 05470-41 12 filiaal Enschede Hengelosestraat 31 tel. 053-30 46 04 Door de grote ruimte die wij moesten vrijmaken voor de nieuwe pine-meubelkollektie heeft ons antiek in I Goor een nieuwe plaats gekregen. Overzichtelijker dan voorheen hebben wij deze afdeling ondergebracht in een gerenoveerd pand vlak naast de meubel toonzalen Wij nodigen U graag uit deze vernieuwde te komen bezichtigen DE OPENING VINDT PLAATS OP ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1981 OM 11 UUR V.M. En terwijl U gezellig rond kijkt serveren wij een drankje. We verheugen ons op uw komst. Fam. Nijhof Eigen import voor Oostelijk Nederland van uit oud. hout vervaardigde sfeermeubelen in een ongeëvenaarde stijl, een opmerkelijke distinktie en een onberispelijke afwerking eigenlijk onbeschaamd mooi. De oplossing voor uw zonnige problemen!!! UIT VOORRAAD LEVERBAAR: Voorgemonteerd „Doe het zelf" pakket inclusief alle bevestigingsmaterialen Zware uitvoering type 900 V.A 140 cm. breed nu170.- 180 cm. breed nu190.- 220 cm. breed nu210.- 260 cm. breed nu230.- 300 cm. breed nu 250.- 340 cm. breed nu270.- 380 cm. breed nu290.- Bovenstaande prijzen zijn incl. b.t.w. en op basis van „halen en betalen" Wij zijn geopend van 9.00-17.00 uur tevens volgens afspraak Jutestraat 6 - Rijssen - Telefoon 05480-6785 Ma kantoortijd 05486-12934 m Op woensdag 16 sept. as. houden wij voor onze leerlingen en oud-leerlingen Open Huis. Hiermee stellen wij u in de gelegenheid onze totaal vernieuwde dansschool te bekijken van 19.00-22.00 uur Tot ziens Voorstraat 6 - Goor. Ook dit jaar organiseert de Nederlandse Dahlia Ver eniging weer een grootse Dahlia-show op Flevohof en wel van 10 t.m. 13 sep tember. Deze tentoonstel ling met vele kleurrijke ar rangementen zal een dag langer te zien zijn dan voorgaande jaren, omdat de eerste dag van de show reeds op donderdag zal plaatsvinden in plaats van op vrijdag. Behalve op deze tentoon stelling, waar de Dahlia's in grote verscheidenheid van kleur, vorm en grootte te zien zijn, kunnen bloem- liefhebbers nog geruime tijd zeker 50 verschillende soorten Dahlia's bewonde ren in de tuinen van Flevo hof. Geen enkel bloemgewas kan op een dergelijke verscheidenheid bogen als het gewas Dahlia. Niemand kan zich toch een tuin of park in de nazomer en herfst voorstellen zon der deze prachtige kleurige bloe men. Het winnen van „Nieuwighe den" is een gemakkelijk en tevens erg interessant werkje. Het is een werk van enkele minuten om twee rassen te kruisen door het stuif meel van de ene op de (rijpe) stam per van de andere bloem over te brengen. Het zaad, dat hieruit vqortkomt, kan het volgend voor jaar al worden uitgezaaid, wat dat zelfde j aar al resulteert in prachtige planten met bloemen. Allerlei bloemen in grote verscheidenheid aan kleuren en vormen zijn jaarlijks het resultaat. Op dat moment is het zaak, om met een kritisch oog en kele van de beste plantensoorten daaruit te sélekteren. De knollen hiervan worden bewaard, zodat men via deze knollen en stekken op de z.g. „vegetatieve" manier verder kan teilen. Zowel professionele, als amateur kwekers zullen ook dit jaar weer hun resultaten inzenden. Van ver scheidene amateurs is er dan ook een assortiment Dahlia's, meest nieuwe rassen, dat men zelf heeft gewonnen en dat, via de normale handel, zijn weg in de Dahlia- wereld heeft gevonden. Alle bezoekers van Flevohof kun nen wederom deelnemen aan de Dahlia-prijsvraag. Op een formu lier kunnen zij aangeven, welke van de veelal nieuwe Dahlia-soorten in de tuinen van Flevohof, naar hun mening, de mooiste is. De Dahlia, die uiteindelijk van het publiek de meeste voorkeurstemmen krijgt, wordt „Flevohofkoningin 1981". Onder degenen, die aan deze bloem hun voorkeur hebben gegeven, worden prijzen verloot, waarvan de hoofdprijs is een jaar lang iedere week voor f 10.- aan verse bloemen en planten, te leveren door de plaatselijke bloemist.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 14