rENNISNIEUWSHOLTEN Victoria '28 wint Allard van Bruggen bokaal Avondwandelvierdaagse fe J. Koetsier had snelste duif le prijs tamboerkorps „1Ï.M.V." op K J.F.-concoirs i» Zeist VISWEDSTRIJDEN „DE RIETVOORN" (HOLTEN-MARKELO) m ergruiter- ieuws HOLTENS NIEUWSBLAD (mengde competitie zaterdag: mtmSf M BURGERLIJKE STAND VAKANTIE KREATIVITEIT H.M.V Verloren en gevonden BUNI 1981 "PAG. 11 fcerste team vorig jaar gepro- feerd naar de 3e klasse, heeft lldaar zeer goed gedaan. Het Taan een zijden draadje ge len met het kampioenschap j dit team. S. v.d. Meulen de dames D. v.d. Assem en peelman en last, but not least ies (tennisleraar van de club) len alle wedstrijden in winst ezet. Helaas heeft Kampen in redstrijden meer sets gewon- zodat deze vereniging met de pioenseer is gaan strijken, i gaat onze waardering uit naar riertal van de T.C. Holten. Im- dit jaar voor het eerst spelend in hogere klasse en in een an- samenstelling dan het kam- nsteam van vorig jaar, mag een slagen 2e plaats toch wel ver- 1 worden. Uitslagen van de |ste drie competitiewedstrijden TC Holten-TV Rijssen 3-2; llolten-TC Schapenkolk 5-0 en polten-Hattum 3-2. tweede team heeft eveneens wedstrijden gewonnen en is wel pioen in de poule geworden. K. Geel, de dames W. van Geel en 'illemsen hebben onder aan- ing van H. Muizebelt getoond zij waard waren en menig Jnstander doen huiveren als zij centercourt betraden. Van ;e proficiat en laten we, hopen volgend jaar in de 3e klasse ie het net zo doen als ons eerste SEZSn gedaan heeft. Uitslagen van |aatste drie competitiewedstrij- waren: Holten-Markelo 3-2; (ten-Almelo 3-2 en Holten- rerdal 4-1. derde team heeft haar promo- vorig jaar naar de 4e klasse edig waar gemaakt. F. Colee iv.), de dames T. Colee en D. imer en de watervlugge J. Hut in hun poule op de 2e plaats indigd. Vermeld dient toch te den dat de dames al hun enkel- tijen in winst hebben weten om etten. Toch met deze 2e plaats, r het eerst in de 4e klasse, van te proficiat. De laatste drie Istrijden werden als volgt ge- eld: Holten-Haaksbergen 3-2; Iten-Dikkers TC 4-1 en Holten- rcnpia 3-2. dens de in Almelo gehouden uiterdagen" hebben „Bergrui- de volgende successen be- ald: essuur klasse B: 1. Sandra Die rink met „Furie"; 3. Theo van jk met „Sander"; 4. Dirk Aaftink :t „Poseidon", essuur klasse L 2: 3. Ingrid Die rink met „Ponette" essuur klasse L 1: 4. Ingrid Die rink met „Solist" iringen klasse L: 3. Theo van Dijk iet „Sander" [iringen klasse M: 8. Jan Murris jyiet „Franky" Het vierde team, spelend in de 5e klasse heeft het erg moeilijk gehad. Nadat gestart werd met de ene overwinning na de andere, lag het venijn zoals altijd in de staart. Daar immers moest ons team het opne men tegen de sterksten uit de pou le. Toch moet vermeld worden dat dit nieuwe het beslist niet slecht gedaan heeft. M. Willemsen (aanv.), de dames P. v.d. Assem en J. Dog- terom en de onvermoeibaar zwoe gende B. Heddendorp zijn op de 5e plaats van de 8 teams geëindigd. Dus ook,voor hen is een proficiat op zijn plaats. Uitslagen laatste drie wedstrijden: Holten-Nijverdal 0-5; Holten-Bathmen 2-3 en Holten-P. Brabant 1-4. Voor het vijfde team kan precies hetzelfde geschreven worden als voor het 4e. Hier waren de krachts verhoudingen wel erg groot. Won dit team de ene wedstrijd met 5-0, een volgende werd weer verloren met dezelfde cijfers. Desalniette min ook H. Wissink (aanv.), dames B. v.d. Werf en M. Pagrach alsmede H. Huiting van harte proficiat met de behaalde 5e plaats. De uitslagen van de laatste drie wedstrijden: Holten-DLTC 0-5, Holten-P. Bra bant 0-5 en Holten-Almelo 2-3. Heren competitie zaterdag: Het eerste team kan terugblikken op een succesvolle competitie. Immers H. Tutert (aanv.), K. Brou wer, R. van Dijk, D. Hovingh en G. de Roos zijn in hun poule kampioen geworden en promoveren naar de 3e klasse. Na zes wedstrijden kon him het kampioenschap eigenlijk niet meer ontgaan. Voorwaar een prima prestatie waarvoor onze ge lukwensen. Uitslagen laatste drie wedstrijden: Holten-Bathmen 4-1; Holten-Holec 5-0 en Holten-Ter SpiUe 3-2. Het tweede team, bestaande uit G. Damink (aanv.), J. Jansen, J. Kra mer, H. Oolbekkink en H. ten Vel de, vorig jaar nog gepromoveerd naar de 4e klasse hebben wel heel erg veel pech gehad door de inde ling in de poule. De tegenstanders waren veel sterker met als gevolg degradatie naar de 5e klasse. Jammer mensen, maar volgend jaar beter. Uitslagen laatste drie wedstrijden: Holten-L.et Emergo 3-2 (enige gewonnen wedstrijd); Holten-Brilmansdennen 0-5 en Holten-Oldenzaal 1-4. Het derde team bestaande uit M. Wille (aanv.), J. Heeregrave, G. Heeres, L. Thiele en R. Willemsen heeft evenals het 2e team slechts één wedstrijd in winst omgezet, waardoor ook dit team degradeert en wel naar de 6e klasse volgend jaar. Jammer, maar we hebben toch de overtuiging dat jullie 100% ervoor gevochten hebben. Uitsla gen laatste drie wedstrijden: Holten-P. Brabant 3-2; Holten- Drijvers 1-4 en Holten-Markelo 1-4. Zondagcompetitie: Het eerste herenteam heeft de laatste competitiewedstrijd tegen Mallemse Molen niet in winst kun nen omzetten, zodat zij helaas geen kampioen in hun afdeling zijn ge worden. Onder aanvoering van G. Kraay, hebben J. v.d. Assen, W. Dogterom en T. Bontje deze laatste wedstrijd als „leeuwen" gestreden om met 4-2 te winnen. Helaas, maar ergens toch wel terecht heeft de jeugd (gem. leeftijd 20 jaar) het ge wonnen van de toch wel gerouti neerde „oudjes" (gem. leeftijd 40 jaar). Dat Mallemse Molen het niet cadeau heeft gekregen, illustreren de woorden van haar voorzitter, die memoreerde dat zijn jeugdige team heel veel van ons geleerd heeft en de lessen in de komende promotie-wedstrijd zeker in prak tijk zal brengen. Ondanks geen promotie-wedstrijd is toch een welverdiend proficiat voor dit team op zijn i Het tweede herenteam een gezellig vriendenteam onder aanvoering van H./J. ten Kampe heeft het rede lijk goed gedaan. Volgend jaar mo gen zij weer in dezelfde 5e klasse een balletje slaan. Het juniorenteam, bestaande uit J. Bogers, de meisjes J. Lukkien en H. Dondertman, en M. v.d. Werf, heeft het uitstekend gedaan in de voor haar nieuwe omgeving. Dit team is heel hoog in de-afdeling geëindigd, waarvoor onze gelukwensen. Damescompetitie dinsdag: Tot het allerlaatste moment bleef de spanning er in bij onze Holten 1-dames. De laatste competitie wedstrijd moest beslissen wie zich kampioen mocht noemen. Onze dames togen naar Hengelo om het op te nemen tegen de dames van de Hengelose TV. Terwijl Park Bra bant en ATV „Luctor et Emorgo" eveneens kans op de titel hadden. Helaas speelden onze dames Els Jannink, Renée Klijnsma, Jenny v.d. Meulen en Ellen Verburg 2-2 gelijk, waardoor P. Brabant en Luctor et Emorgo op een gedeelde le plaats eindigden met elk 19 pun ten en Holten een goede derde plaats bezette met 18 punten. De Holten Il-dames deden het aan zienlijk minder en zullen volgend jaar helaas een klasse lager moeten spelen. De competitie 1981 is weer verleden tijd. De tennissende leden gaan zich thans opmaken voor de club kampioenschappen dewelke woensdag 17 juni van start gaan. Uniek voor deze vereniging is, dat de kampioenschappen verspeeld worden in poules naar sterkte. Zo zullen de heren spelen in 3 enkel- en 2 dubbelpoules; de dames in 2 enkel- en 2 dubbelpoules en de ge mengde dubbel in 2 poules. Uiter aard zullen de kampioenen slechts uit de A-poules komen. Evenals vorig jaar zullen ook nu weer de sterkere junioren aan deze kam pioenschappen deelnemen. De fi nales zullen op zaterdag 27 en zon dag 28 juni verspeeld worden op de tennisbanen Meermanskamp. In dien U voor de tennissport geïnte resseerd bent, en waarom zou U niet nè zoveel voortreffelijk tennis gezien te hebben op de TV, dan bent u als toeschouwer meer dan hartelijk welkom op onze banen. Het pupillentoumooi van de S.V. „Holten" Het Enschedese Victo ria '28 is het afgelopen weekend met ruime voor sprong winnaar geworden van het traditioneel ge worden jeugdtoemooi van de SV Holten. Een toernooi de P.V. „De Bergvliegers" irden voor de wedvlucht Com- egne (Fr). 220 duiven ingekorfd. gevleugelde vrienden werden ipr de af te leggen afstand van 402 n. gelost om 7.10 u. De eerste duif erd geklokt om 12.25 uur. e. uitslag: 6-14 G.J. Koetsier; 2-13-20-38 M. odeweges; 3-4-5-8 Comb. Schup- pert/kreijkes; 7-15-43-44 H.J. ten Velde; 9-29-40-41 G. Egberts; 10- 17-18 E. Veneklaas; 11-34 H. Wan- sink; 16-22-36-45 A. ten Dam (2); 19-28 W. Aaftink; 21-24-39 J. Aaf tink; 25-30 G. Steunenberg; 26-29 F. Meester; 27 H.J. Paalman; 32-37-46 H. Willems; 47-50 Joh. Veldhuis; 48 A. ten Dam (1) 54 A. Baltus. Door 4e Chr. Bond „Sport en na tuur" (CBSN) wordt van 23 tot en met 26 juni (dinsdag t.m. vrijdaga vond) in Holten een „Avondwan delvierdaagse" organiseert rond binnen de gemeente Holten, waar aan naar keuze kan worden deel genomen op de afstanden 5, 10 en 15 kilometer. De starttijden zijn 18.00-19.00 u (5 km.): 18.00-18.45 u. (10 km); 18.00-18.30 u. (15 km.). Startplaatsen: dinsdagavond Chr. School „De Schakel" Boschkamp straat; (route Beuseberg, Zuurberg enz.) Woensdag o.l. Kolschool, Holte- renkstraat, route Look, Borkeld enz); donderdagavond Sportpark „Meermanskamp" route Holter- berg.; Vrijdagavond Sporthal ,,'t Mossink" route, Keizersweg, Aal- tinksweg, Neerdorp, Espelo enz. Inschrijfgeld bij vóórinschrijving Geboren: Martijn z.v. H.H. Vasters en B. J.M. Westerik; Edwin z.v. J.M. van der Worp en D. Goorman. Ondertrouwd: W.M. Reterink, oud 36 jaar, Rijssen en H.G. Zwiers, oud 36 jaar, Holten. Gehuwd: R. Klumper, oud 24 jaar, Deventer en W.G. Vruggink, oud 21 jaar, Deventer; D. Verkerk, oud 26 jaar, Enschede en H.J. Jansen, oud 24 jaar, Enschede. Overleden: H.J. Bekkemens-ten Pas, oud 72 jaar, Holten; Jonkheer H. van Coe verden, oud 52 jaar, Hol ten (overl. te Deventer); B.J. Slot man, oud 79 jaar, Holten (overl'.' te Deventer); E. Voordes, oud 73 jaar, Holten (overl. te Deventer). t.e.m. maandag 22 juni: t.m. 15 jaar 3.00 p.p; 16 jaar en ouder 3.50 p.p.; op 23 juni kost deelname tweede kaartjes meer. Inschrijving: donderdag 18 juni: Openbare lag.school „De Haar" Ab Jansenstraat, vrijdag 19 juni Chr. School „Het Kompas" Hoffes- straat, maandag 22 juni gebouw „Irene" Boschkampsstraat, steeds 's middags/'s avonds van 5.00-7.30 uur en dinsdag 23 juni bij het start- bureau school „De Schakel" (tegen verhoogd inschrijf geld) Elke deelnemer die met succes de avondwandelvierdaagse vol brengt, ontvangt de CBSN- medaille in brons aan een lint met speld. Deelnemende scholen, sportverenigingen enz. met ten minste 11 deelnemers, waaronder een leider, ontvangen bovendien één groeps herinnering per school, vereniging etc. Vrijdagavond wor den de deelnemers vanaf het einde van de Wilhelminastraat (Aal- tinksweg) feestelijk ingehaald en zal bij het Bejaardencentrum „Diessenplas" worden gedefileerd voor het gemeentebestuur. Het wandelfesteijn zal om plm. 9.00 uur worden besloten met het uitreiken van de medialles. dat gespeeld werd onder bijzonder goede weersom standigheden en geken merkt door goed voetbal, 's Zaterdags was het de beurt aan de elftallen Al tot en met C3 en 's zondags C4 en alle pupillenelftallen. 's Zaterdags werd er vooral bij de selectieelftallen zeer fel gestreden om de eer en punten. De scheids rechters moesten meerdere malen de teugels goed aanhalen om spel- verruwing te voorkomen. Ondanks de felle inzet werd er door sommige elftallen bijzonder goed voetbal ge speeld. Deze dag was het vooral Victoria Al dat goed voor de dag kwam. Uit dit elftal gaat een speler naar FC Twente en drie naar een eerste klas amateurvereniging. Van de Holtense elftallen kwam het succes van A2 en C3 die elk twee wedstrijden wisten te winnen. Een enkel succesje was er ook nog voor enkele andere elftallen. Na de eer ste dag was de stand: *1. Victoria 35 punten, 2. Z.V.V. 32 punten, 3. A.T.C. 27 punten, Holten 14 pun ten. eerste plaats te pakken, maar ook 's zondags wist Victoria niet van wijken. De publieke belangstelling was zaterdag niet zo groot als zon dag toen hele gezinnen richting Holten waren gekomen om de pres taties van hun zoon of kleinzoon te bekijken. Een gezellige drukte langs de lijn en op het terras. De prestaties op het veld waren zeker niet minder dan de eerste dag. De pupillen streden met volle inzet, om toch zoveel mogelijk punten voor de vereniging te verzamelen om zodoende in het bezit te komen van de prachtige wisselbeker. De jeugd van Victoria bleek ook deze dag de meeste inhoud te hebben en namen ruin afstand op nummer twee Z.V.V.. Vooral op veld één waar de kleinsten speelden was veel belangstelling. Jammer was dat de F-pupillen van ZW een jaar te oud waren waardoor men een beetje een scheef beeld kreeg van de krachtsverhouding. De dagprij zen van de tweede dag waren als volgt: 1. Victoria 50 punten; 2. ZW 35 punten; 3. ATC 27 punten; 4. Holten 22 punten. Hierdoor kreeg je de volgende eindstand: 1. Victoria; 2. ZW; 3. De winnaar van vorig jaar Z.V.V. ATC; 4. Holten, uit Apeldoorn lag op de loer om de Na afloop voerde namens de jeug dafdeling de Hr. Dalemans het woord en dankte alle medewerkers die aan het welslagen van het prachtige toernooi hadden meege werkt. Daarna reikte de voorzitter van de SV Holten de heer J. War- rink de prijzen uit. De wisselbeker de „Allard van Bruggenbokaal" werd uitgereikt door de heer Johan van Bruggen. De jeugdcommissie van de SV Holten kan terugzien op •een zeer geslaagd toernooi. Voor het eerst sinds instructeur G. Scheperclaus uit Eibergen de muzikale leiding vover het tamboerkorps van „H.M.V." heeft ging de band naar het concours. De erva ring, kennis en vakmanschap van de beide partijen resul teerde in een eerste prijs met 3081/2 punten. De critische verslagen en puntenlijsten, die na het concours zo snel mogelijk worden verzonden, bevatten vee! opbouwende critiek en lovende woorden. Een vrij unanieme mening van de juryleden Sandrie Egberts, Jan Vlijm en Pat van Bruggen was, dat het technisch kunnen perfecter moest. Termen als geraffineerd en contrastrijker ontbreken ook niet het rapport. Maar dit is geen kritiek, dat zijn opmer kingen waar de instructeur lering uit moet trekken, en er een volgende keer rekening mee moet houden. Natuurlijk blijkt ook uit de cijters de goede prestatie van het tam boercorps- Het laagste cijfer is een Wie deze zaken wil combineren en ook nog van kamperen houdt kan saDe wedstrijdcompetitie van Hen- ■3 eisportver. „De Rietvoorn" is eer van start gegaan. Deze keer fas het de jeugd die de spits afbeet, ti hoe. In vergelijking met hun udere collega's, kwam de jeugd ehoorlijk beter uit de bus. Onder oede weersomstandigheden en en geweldig goede opkomst, lieten 0 jeugdige vissers hun pennetjes e water. Hoewel na 2 uur vissen liet iedereen even tevreden was net zijn vangst, was het resultaat och zeer bemoedigend, litslag: 1. Martin Scheperman 88,5 m.; 2. Arend ten Velde 58 cm.; 3. irjan Zanthing 51 cm.; 4. Jan Wan- ink 42 cm.; 5. Barend Jongman 3,5 cm.; 6. Roland KI. Teeselink 20 De volgende jeugdwedstrijd wordt gehouden in de Oude Schipbeek by de Pothaarsbrug (dit is de dam welke ligt in de weg Holten- Bathmen, in Holterbroek). Op za terdagmorgen 4 juli. Aanwezig zijn om 10 min. voor 8. Er wordt gevist van 8 tot 10 uur. (dus niet van 8 tot 12 zoals abusievelijk was vermeld.) Dinsdagavond 9 juni was het de beurt aan de senioren van „De Rietvoorn". Ook hier was de op komst boven verwachting. Maar liefst 37 broeders in Petrus pro beerden een visje te verschalken om zodoende enige punten te ver zamelen voor het klassement. De omstandigheden waren gunstig ondanks een strak windje. Maar de ceerwas het bil de T.V. toren) blijft een zeer moeilijk te bevissen water als zich veel mensen op de oever bevinden. Bij het eind signaal bleek dan ook dat de enige man die behoorlijk had gevangen, diegene was, welke de eindpositie had ingenomen. Uitslag: 1. A. Ulfman 129, 5 cm.; 2. M. van Avezaath 18,5 cm.; 4. G.J. Schooien 18,5 cm.; 4. H. Achter kamp 15 cm.; 5. G. Driessens 5 cm. De volgende wedstrijd zal zijn op zondagmorgen 21 juni van 6-9 uur in het Twenthekanaal te Lochem by de electra centrale (over de Lo- chemsebrug rechts af). Tenminste 10 min. voor aanvang aanwezig zijn (laatkomers krijgen 10 strafpun- ten). De komende wedstrijden zijn weer op maatse vis. van 29 juni tot 29 augustus terecht in één van de vier zogenaamde KREATIEVE KAMPEN. Ze wor den gehouden op mooie rustige ter reinen in Drente, de Peel, nabij Kijkduin en aan het Randmeer in O-Flevoland. In elk kamp zijn vak krachten aanwezig waarmee u kimt tekenen, schilderen, toneel spelen, filmen, muziek maken, aan gewegingsexpressie doen en nog veel meer. Er wordt gewerkt m kleine groepen in de open lucht of in speciale ateliertenten. De kinde ren hebben een apart programma met eigen leiding. Ideaal voor een familie maar ook prima om er al leen naar toe te gaan. Kamperen doet u geheel zelfstandig. Aan de aktiviteiten doet u alleen mee als u er zin in tfieeft. De kampen lopen van zaterdag tot zaterdag en kos ten f 50.-, f 80.- of f 100.- per persoon per week voor staangeld auto- tent-caravan, gebruik materiaal en vakbegeleiding. Ook zijn er spe ciale KREATIEVE KINDER KAMPEN die f210.- per persoon per week kosten waarvoor dan ook eten en onderdak wordt verzorgd. Lijkt het leuk? Vraag dan de uitge breide folder aan bij de Stichting Kreatieve Rekreatie, Sluis 3, 1398 AR Muiden. Telefoon: 02942-4572. dienen zij deze positie ten volle, zodat de rood-wit-blauw wimpel, die tamboermaitre Lieuwe Mein- sma in ontvangst nam, nog meer waarde krijgt. Aan het eind van een vermoeide dag werd na een kleine rondgang door het dorp een dagje Zeist passend besloten in feestzaal „Vosman". De sprekers waren daar wethouder J. Warrink, Henny J. Fransen, diri gent „H.M.V." Jan Schuppert, voorz. Supp. club „H.M.V." Lieuwe Meinsma en instructeur Scheper claus. Allen spraken hun waarder ing uit voor de goede prestatie. Op het concours in Zeist bleek weer duidelijk wat Holten en H.M.V. voor elkaar betekenen en dat in structeur Scheperclaus méér is dan een muzikaal Marsorde/discipline De punten: RUBRIEK: Klank;Techniek;Muzikale uitv.; Samenspel;Tempo en opvatting; Marsorde/dicipline STILSTAAND WERK 8.5 - 8.5 - 8.5 ;8.5. - 9 - 9;8.5. - 8.5 - 8.5;8.5. - 8.5. - 8.5;8.5. - 8.5 - 8.5 ;8.5 - 9 - LOPEND WERK 8.5. - 8.5 - 8.5; 8.5 - 9 - 9; 8 - 8.5 - 8; 8.5 - 8.5 - 8.5; 8.5 - 8.5 - 8.5; 8.5 - 9 - 9. De gespeelde werken waren: stil staand „Triomph door ritmiek" van Sandrie Egberts, lopend „The Rivals" van Theo van Campen. 8. Elk jurylid geeft 12 cijfers n.l. 6 voor de staande en 6 voor de lo pende mars. De drie juryleden ge ven dus in totaal 35 cijfers, met als hoogste een 10, zodat maximaal 360 punten te behalen zijn. Het is zeer wel mogelijk dat op concour sen meerdere le, 2e en derde prijzen vallen. Onderstaande puntenaan- tallen geven aan, dat ervoor een eerste prijs op behoorlijk niveau gemusiceerd moet worden: 324 pt. en hoger: le prijs met onder scheiding (gem. een 9); 306-324 pt.: le prijs met promotie (gem. 81/2); 228-306 pt.: le prijs (gem. 8); 252-288 pt.: 2e prijs (gem. 7); 216-252 pt.: 3e prijs (gem. 6); 215 of minder: geen Prijs. Hieruit blijkt dat ook een 3e prijs nog even voldoende is. Promoveren is alleen mogelijk vanuit de 3e, 2e en le divisie naar een hogere. Zoals bekend spelen de H.M.V.-tamboers al enkele jaren in de hoogste d.i. de ere-divisie. Met dit resultaat ver- In Holten worden over 1981 de vol gende fietsen vermist: 1. een bruine herenfiets met een Italiaans merk, 2. een groene damesfiets met als bijzonderheid een groot stuur, 3. een zwarte herenfiets waarvan stang bij het stuur gelast, 4. een groene meisjesfiets, merk Batavus, plaatje handelaar Kolkman, Hol ten. 5. een donker bruine heren fiets, 6. een zwarte damesfiets, merk Old Timer, rood kabelslot onder zadel, 7. een zwarte dames fiets, merk Union, rood plakbancfje om koplamp, 8. een bruine heren fiets, merk Gitana, plaatje hande laar Busscher. Hengelo, 9. een rood/aluminium kleurige kinder fiets, 10. een zilvergrijze herenfiets, merk Gazelle Tour de France, 5 versnellingen, 11. een groene heren fiets, Fongers Ascord, met kilome terteller, 12. een zwarte herenfiets met paarse vlekken, 13. een groene damesfiets, merk Union, 14. een bruine herenfiets, Gazelle Popu lair, framenummer GN 79025,3 ver snellingen, 15. een rood bruine her enfiets, Gazelle Sport, plaatje Wolf, Almelo, 16. een groene damesfiets, Sparta, 3 versnellingen fr.nummer 576392, plaatje Aanstoot, 17. een donker bruine herenfiets, merk Empo, 18. een zwarte damesfiets, merk BSA, framenummer 1321055. en de bromfietsen: 19. een groene Batavus, framenummer G 29598, verz.nummer HSX-363, plaatje Aanstoot, 20. een bruine Tomos, framenummer 59973, verzeke^ ringsplaatje HMH-119, plaatje van Olst. Heeft u één van deze fietsen of bromfietsen onbeheerd zien staan belt u dan even met de rijkspolitie Holten, 05483-1352. Op het bureau te Holten staan nog de achtergelaten fietsen: 1. een groene damesfiets, merk Cortina, framenummer 2134907, velgrem- men, v.d. Zee, Bathmen, 2. een zwarte herenfiets, merk Gazelle, slot bij achterlicht, framenummer 1413545, 3. een zwarte herenfiets, merk Ascot Sport, framenummer 4474627,4. een zwarte racefiets, ge heel overgeschilderd, geen merk e.d. vast te stellen, 5. een groene herenfiets, merk Eminent, frame nummer 932766, div. reflecterende plakkers.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11