SV Holten HOLTENREITIJM UITSLAGEN SCHIETWEDSTRIJDEN Bergruiternieuws Programma sporthal BLAUW WIT LAAT KANSEN ONBENUT. STRATENVOETBALTOERNOOI1981 Snelste duif Blauwwit 2- Blauwwit 5 Programma „Blauw Wit' SV HOLTEN HULDIGDE KAMPIOENEN HOLTERSS NIEUWSBLAD oor een ruime 19-10 overwinning p K.H.C. uit Deventer heeft Hol- rn het kampioenschap in de 3e Iasse A behaald. Uit 10 wedstrij- en werden 18 punten gehaaid met •en doelsaldo van 300 voor en 94 legen! Sïjf In de wedstrijd tegen K.H.C. ging je strijd in de eerste helft redelijk gelijk op. Holten nam tot 3 maal toe ten voorsprong met 2 doelpunten. bijnaar zag K.H.C. evenveel keren ierugkomenVlak voor rust (7-7) kon Holten wederom 2 maal scoren jen gaan rusten met 9-7. Na rust was Holten sterker. De verdediging zat •goed dicht en de weinige schoten die door kwamen werden fraai door keeper Herman Stukker uit het doel gehouden. Holten vergrootte de voorsprong naar 11-9. In de laat ste 10 minuten kreeg Holten veel kansen doordat het conditioneel maar ook technisch meer in zijn mars had. Met snelle aanvallen zag :v het in ruime aantallen aanwezige publiek, Holten uitlopen naar de verdiende 19-10 overwinning. Doelpunten: Frans v. Gennep. Jo- han Plantinga, 4. Frank Neute boom, John Lamping, Francis Lue- sink, Wim Dalhuisen en Nico Vorst S 2. Jan de Wit 1. De dames senioren hadden uit tegen Lettele weinig kans. Lettele was op alle fronten de betere ploeg. Na de ruststand van 9-0 verloor Holten volkomen verdiend met 14-0. De dames junioren hadden in Nw. Heeten een sterke tegenstan- der. Voor rust liepen de gasten uit naar een 1-5 voorsprong. Na rust gaf Holten beter partijToch kon in de stand weinig verandering meer worden gebracht. De winst van 4-10 voor Nw. Heeten was verdiend. Jeugd. Ook Al behaalde het kampioen schap! Na het gelijke spel in de uitwedstrijd tegen Kwiek (6-6) en het verlies van Tyfoon bij A.B.S. werden de meisjes van Al kam pioen met 3 punten voorsprong. Dame's Adspiranten A- Kampioen in Poule E. v.l.n.r. boven: Diny ter Harmsel, Els v. Wingerden, Erna Vincent, Gerda Muller, Jacky Pronk, Marti Barvelink. Onder: Yvonne Hospers, Ineke Tuitert, Rinca Nijenhuisen Diana Vincent. Van de laatste 5 wedstrijden werd 4 keer gewonnen en 1 maal gelijk gespeeld. Een fraai resultaat om dat dit team ook in de zaalcompeti tie kampioen wist te worden. A2 speelde ook tegen Kwiek een tele urstellende wedstrijd. Vooral in de eerste helft speelde Holten te lang zaam en was de ploeg ook niet snel genoeg in haar reactie in enkele kansrijke situaties. Na de rust stand van 6-3 kwam Holten in de 2e helft goed terug. Toch was de ach terstand te groot. Verder dan 6-7 kon men niet terugkomen. BI ver loor thuis van Wesepe. Wesepe was over de hele wedstrijd sterker Na een ruststand van 5-2 liep Wesepe uit naar 9-2. Holten kwam in de laatste minuten nog wel sterk op zetten, maar verder dan 7-10 kwam men niet. Cl speelde in de eerste helft van de uitwedstrijd tegen Nw. Heeten veel te rommelig. Van de vele verdedigingsfouten maakte de thuisploeg goed gebruik. Rust 7-1. Na de rust verdedigde Holten veel beter. Ook werd nog 2 maal ge scoord. Eindstand 10-3. C2 moestin de laatste wedstrijd tegen koploper H.H.Z.D. De gasten waren veel sterker. Bij rust was hun voor sprong 0-5. Ook na de rust ging H.H.Z.D. goed door. Holten kon de eretreffer nog scoren maar verloor kansloos met 1-13. Programma: Het veldhandbal sei zoen is bijna afgelopen. Komend weekend spelen de dames nog 1 uitwedstrijd tegen Overwetering om 12.00. Vertrek 11.00. Standen: Na het gelijke spel van Kwiek tegen K.H.C. (14-14) kon Holten alleen bij winst het kam pioenschap behalen. Door de winst met 19-10 werd Holten le. Kwiek dat met 8-15 uit bij D.S.C. won werd 2e; terwijl Heeten dat met 13-17 van A.B.S. won 3e werd. Eindstand 3e klasse A: 1. Holten 10-18; 2. Kwiek 10-17; 3. Heeten 10-9; 4. A.B.S. 10-7; 5. D.S.C. 10-6; 6. K.H.C. 10-4. Het herenseniorenteam van S.V. Holten kampioen 3 kl. A van links naar rechts: Frank Neuteboom, Ronnie de Geus, Ronnie Hulleman, Meino van Beek, John Lamping, Frans van Gennep, trainer/cnarh Roelfv.d. Wijk, Wim Dalhuisen. On der: Rudi v.d. Voet, Francis lue- sink, Jan Victor Dorlas, Herman Stukker, Johan Plantinga, Jan de Wit en Nico Vorst. Het moge dan een vrienschappe- lijke wedstrijd zijn geweest, de spanning en de inzet waren schier bovenmenselijk. Men stelle zich al leen al het puike keurkorps van Blauw Wit 2 voor en men ziet alleen nog snelle flitsende jongens ge spierde dijen en felle koppende koppen. Blauw Wit 5 steekt daarbij wat povertjes af. 't Merendeel bej aard; en spille-poterig, doch terend op een bijkans eeuwenlange erva ring, gepaard aan een tomeloze in zet. „David en Goliath" onder arbi trage van de sublieme scheidsrech ter Avezaath. Blauw Wit 2 begon furieus en het vijfde wierp zich manmoedig in de aanvalsgolven, zich daarbij gesteund wetend door invaller-doelman Gerrit Kolkman, die in deze wedstrijd zou uitgroeien tot de grote held. Blauw Wit 5 wist zich op te trekken aan het spel van het tweede en kwam zowaar tot een paar levensgevaarlijke counters, hetgeen tegen ieders verwachting is, resulteerde in een 1-0 voor sprong door een meesterlijk doel punt van de fors-ogende Renger G. Veldhuis. Het vijfde was beduusd van haar eigen kracht en meende zich niet, zoals zo vaak in het verle den, te moeten drogeren in de rust, opdat men het einde van de wed strijd zou halen. Blauw Wit 2 trok opnieuw briesend en ziedend ten strijde als een getergde en gewonde stier. Keeper Kolkman deed het onmogelijke. Superieur verdedigde hij zijn gebied en groot was dan ook de teleurstelling toen Blauw Wit 2 een strafschop werd toegewezen waaruit Anton Beldsnijder koel bloedig raak schoot. (1-0). Nog geen twee minuten later kwam Blauw Wit op een 2-1 voorsprong door een eigen inzet van een speler van het vijfde. De hoogmoed van Blauw Wit 5 kwam ten val. Het werd zelfs 3-1 en een algehele ineenstorting was nakend! In een laatste vertwij felde poging greep Blauw Wit naar zijn eigen geheime wapen, een „ge simuleerd" overgeven aan haar z.g. nederlaag. Renger van Lindenberg begreep het teken, kwam in actie en scoorde 3-2 na een onvolgbare slalom van de grote technicus Ri- nus Bekkemens. Blauw Wit 2 scoorde onmiddellijk 4-2 en meende de wedstrijd op z'n „boere- fluitjes" uit te kunnen spelen. Het was echter opnieuw landbouwer veehouder-coureur Van Linden- berg die keeper Aanstoot tweemaal op vrijwel identieke manier via een lepe lob verschalkte (4-4). Het toe gestroomde publiek (toch zeker 18 19 man) geloofde z'n ogen niet, de sensatie was compleet. Blauw Wit 5 had voor 't eerst in acht jaar z'n ware kracht getoond. Het zal zeker weer acht jaar duren voordat ze die weer laat zien en donderdag zal zeker grof verloren worden van Blauw Wit 6 want zo'n „bezopen" elftal heeft Blauw Wit 5 zeker. Waarvan akte! Senioren Hulsense Boys 3 - Blauw Wit 2 2.30 uur V. 1.30 uur. Junioren donderdag 7 mei Blauw Wit Ai - SDOL Ai 18.45 uur zaterdag 9 mei Blauw Wit Al - toer nooi Daarle 11.45 uur; Blauw Wit Bi Sp. Rijssen B212.30 uur; Blauw Wit Ci - Blauw Wit C2 1.00 uur; Blauw Wit C3 - Holten C4 1.00 uur. Pupillen Blauw Wit Di - De Zweef Di 10.00 uur; Blauw Wit D2 - Blauw Wit El 10.00 uur; Blauw Wit E2 - Blauw Wit F1 10.00 uur. De poule-indeling voor het op 16 mei a.s. te houden 5e stratenvoet- baltoernooi, om de Sporthuis Bel tman Cup, luidt als volgt: Poule 1: Holterbroek Canadastraat Noordenberg Kolweg Dorpsstraat Poule 2: Espelo Look Gaardenstraat Dijkerhoek 1 Beuseberg 2 Poule 3: Kenemanstraat Kozakkenstraat Hoffesstraat Lageweg Goldstelnstraat Poule 4: Schoutenstraat 1 Schoutenstraat 2 Churchillstraat Beuseberg 1 Larenseweg Poule 5: Borkeld Diessenplasstraat Oranjestraat ho jansenstraat Dijkerhoek 2 De ploegen worden verzocht uiter lijk om 8.30 uur aanwezig te zijn op het Sportcomplex de Meermans kamp. De leiders van de teams kunnen het speciale Toto- formulier tot voor aanvang van de wedstrijden inleveren bij het wed strijdsecretariaat. Blauw Wit heeft de competitie '80/'81 voor eigen publiek op een succesvolle wijze afgesloten met een 3-2 zege op Eversberg. Hoewel Eversberg wederom een moeilijk te bespelen tegenstander bleek waren de beste kansen toch duide lijk voor Blauw Wit. De overwin ning die pas twee minuten voor tijd een feit werd, was dan ook de verdiende beloning voor een col lectief sterk spelende thuisploeg. De eerste helft gaf twee aanval lende teams te zien, die met attrac tief en temporijk voetbal van start gingen. Vooral Blauw Wit toonde erg veel aanvalsdrift, waardoor de kansen niet konden uitblijven. De weliswaar benauwde zege kwam Blauw Wit in dit duel dan ook vol komen toe vanwege het beter ver zorgde veldspel en de daardoor ontstane kansen. De strijd speelde zich volledig af op het middenveld en juist dóór was de thuisclub erg sterk. De eerste kans was deze middag voor Gerrit Stam, die zijn afstand schot rakelings over zag gaan. Na dat de Eversberg-goalie snel uitlo pend een keer prima redding bracht met een sliding toen Harry ien Wolthuis plotseling alleen voor lem opdook, was het in de 21ste minuut Kees van Dijk die, na goed aangeven van Gerard Aanstoot, zijn tegenstander „eruit liep" en met een strak schot 1-0 liet aante kenen. Blauw Wit rook meer toen drie minuten later uit een identieke situatie de doelman de bal met heel veel moeite tot corner wist te wer ken. De corner genomen door Kees van Dijk, werd door de mee naar voren gekomen Gerrit Stam per fect „ingeknikt" (2-0). Misschien nog in gedachten bij deze zo vlot verkregen voorsprong liet de Blauw Wit verdediging zich luttele minuten later aftroeven door de gasten toen Zonnebelt met een boogbal over de uitlopende doel man Eddy van Dijk de stand op 2-1 bracht. Beide ploegen kregen voor rust nog enkele goede kansen maar tot scoren kwam men niet. Na de thee bleef Blauw Wit goede aanval len opzetten. Harry ten Wolthuis verscheen oog in oog met de Ever- sberggoalie maar zag z'n schot naast gaan. Ook Gerard Aanstoot werkte de bal, na een goede pass van Jan Verveda met langs voor Blauw Wit verkeerde kant van de paal. Tijdens dit Blauw Wit offen sief kwam halverwege de tweede helft de koude douche toen Ever sberg bij een snelle uitval over rechts de gelijkmaker produceer de. Het was weer Zonnebelt die met een diagonaal schot Eddy van Dijk passeerde (2-2). Blauw Wit scheen even iets aangeslagen maar ging daarna met vereende krachten verder. Diverse aanvallen golfden op de Eversberg-vesting af, waarbij de doelman enkele malen voortref felijke reddingen verrichtte bij harde schoten van Gerard Aan stoot en Harry ten Wolthuis. De winnende goal kwam uiteindelijk twee minuten voor tijd! Bij een aanval over links legde J an Pruntel de bal op maat terug voor de op komende Jan Harbers en diens voorzet werd door Harry ten Wol thuis met een goed getimede kop bal verzilverd (3-2). Stand le klasse Al D.V.O. 19-34 31auw Wit 20-34 Eversberg 19-24 Markvogels 19-22 MW '69 19-21 Vesos 19-17 PSV '67 19-16 Denekamp 19-15 BZSV 19-13 Daarle 19-13 Boswinkel 19-1 D.V.O. (Almelo) heeft zaterdag, zoals uit de stand blijkt, in de uit wedstrijd tegen MW '69 (Marle) aan een puntje genoeg om kam pioen te worden en te promoveren naar de 4e klasse K.N.V.B. Vorig jaar kwamen de Almeloërs één puntje tekort om te promoveren maar dat ene puntje zullen ze nu wel pakken bij de in de laatste weken zwak spelende „Marlenen". Verlies zou betekenen een beslis singswedstrijd tegen Blauw Wit maar dat zou toch wel een com plete verrassing zijn. Inderdaad de bal is rond en kan soms heel raar rollen. De Holten elf wekken de laatste weken duidelijk de indruk dat de accu is opgebrand. Hoewel er tegen Reutum aanvankelijk geen problemen dreigden, werden de laatste 10 minuten van de wed strijd voor het publiek en hopen- lijk ook voor de spelers een ont goocheling. Een moeizaam ver worven 2-1 voorsprong werd bin nen 10 minuten uit handen gege ven en het gevolg was een 3-2 ne derlaag. Gedurende de gehele wedstrijd had Holten een licht veldoverwicht, doch het scoren.leverde grote pro blemen op. In de 20e minuut was het Reutum dat de leiding nam. Eén der voorwaartsen werd binnen de beruchte lijnen onreglementair afgestopt door vrije verdediger Nico Labobar. Uit de toegekende strafschop werd door Bos de stand op 0-1 gebracht. Holten had een kwartier nodig om de stand in evenwicht te trekken. Een goed doorgekopte bal van Herman ten Velde belandde bij Daniël Saamangun en deze schoof de bal door naar de vrijstaande Henry Bronsvoort, die moeiteloos scoorde. In blessuretijd kreeg Wim Tulier nog een uitstekende gele genheid Holten op een voorsprong te zetten, toen hij alleen op de keeper af mocht gaan. Hij zag ech ter geen kans de doelverdediger te omspelen. Na de thee probeerde Holten via open aanvalspel tot re sultaat te komen. Na 50 minuten resulteerde dit in een schitterend doelpunt van Daniel Saamangun uit een voorzet van Wim Schollen, doch de scheidsrechter annuleerde het wegens buitenspel. Daarna was het Reutum dat in de 60e minuut in volkomen vrijstaande positie hoog overknalde. Bronsvoort knalde daarna nog eens rakelings naast en uit een goed genomen vrije trap door André Dekker wist de keeper de bal slechts half te stoppen. In de rebound schoot Herman ten Velde een halve meter voor de doellijn staande hoog over. Uit een schitte rende aanval, die via Wim Tulier en Henry Bronsvoort liep scoorde Da niel Saamangun in de 80e minuut 2-1. De wedstrijd leek hiermee be slist. De laatste 10 minuten werden echter een ontgoocheling. Eerst vormde een fout afspelen van Wim Schooien de inleiding tot een voor zet van rechts, waaruit de bal werd ingekopt. Amper bekomen van deze schrik werd onverwacht bal verlies op het middenveld de aan leiding tot de 3e treffer van Reu tum. Holten leed hierdoor een vol komen onnodige nederlaag. Holten - Berghuizen Zondags a.s. speelt Holten zijn laatste uitwedstrijd van dit seizoen tegen Berghuizen bij Oldenzaal. De Rood-Zwarten hebben wat goed te maken. Hopenlijk dat ze daar zon dag in slagen. Luchtgeweer klasse A: 1. G. Koopman 169 p.; 2. G.J. Schuppert 167 p.; 3. G.H. Paalman 160 p.; Op 7 en 8 februari heeft de hele S.V. Holten familie op zeer uitbundige en geslaagde wijze het G0-jarig be staan gevierd. Zoals destijds reeds werd vermeld krijgt dit jubileum De S.V. Holten hield afgelopen zon dag een grote receptie ter gelegen heid van de door diverse teams be haalde kampioenschappen. Bij de afdeling voetbal waren dit het 5e elftal, het 8e elftal en de A junioren, die hierdoor tevens promoveerden naar de hoofdklasse. Bij de afdeling handbal waren het de meisjes A junioren, die ha het kampioenschap in de zaal, thans ook het veldhand- balkampioenschap in de wacht sleepten. Het le herenteam werd eveneens kampioen van haar afde ling. Voorzitter Warrink sprak met name zijn vreugde uit over het kampioen schap van de beide jeugdteams, omdat ze hiermee hebben aange toond zich met moeite en inspan ning te willen getroosten om dit succes af te dwingen. Hierdoor zijn ze.een ervaring rijker geworden, waarvan we hopen dat het in de toekomst tot nog meer succes zal leiden aldus de voorzitter. Namens de supportersvereniging werden door de heer Ter Hoeven bloemen aangeboden, terwijl de A-junioren-voetbal een enveloppe met inhoud in ontvangst mochten nemen, hun aangeboden door de heer Koelemay, namens de ouders. De heer Dalemans voerde tenslotte namens de Jeugdcommissie het - woord. op zaterdag 6 juni een sportief vervolg, waarbij alle afdelingen van de diamanten „S.V." in actie zullen komen In zaal „Vosman" zal een interna tionaal bekende en succevolle schaakgrootmeester een simultaan-wedstrijd spelen, terwijl op sportpark „meermanskamp" vanaf 11.00 uur diverse evenemen ten zullen plaats hebben. De atle tiek afd. organiseert verschillende Holtense kampioenschappen (o.a. verspringen) en de afd. handbal speelt wedstrijden tegen sterke streek-teams. Het sportieve ge deelte wordt die middag (15.00 uur) besloten met een voetbalwedstrijd tussen S.V. Holten en een team van oud-intetnationals met diverse prominenten o.l.v. de oud- bondscoach Joop Stoffelen. Scheidsrechter is Ex-Fifa-man Siem Wellinga. Muzikale mede werking zal worden verleend door de Tirolerkapel van „H.M.V." Na afloop is er een grandioos barbecue-feest. Maak in uw agenda op 6 juni even een aantekening! Nadere mededelingen volgen in Holtens Nieuwsblad. Door de P.V. „De Bergvliegers" werd met 279 duiven deelgenomen aan de wedvlucht Wuustwezel (België). Afstand 157 km. De snel ste duif vloog met een gemiddelde van ruim 82 km./u. De 56 prijswin nende duiven waren in een kwar tier „binnen". De uitslag: 1. M. Lodeweges. 2,4,9, 11. G. Engberts. 3. 38. A. ten Dam (2). 5,13,15,30. H. Willems. 6,7, 55. Comb. Schuppert-Kreijkes. 8. H. J. ten Velde. 10,37. G. J. Koetsier. 12. G. Steunenberg. 14,20,27,29. Joh. Veldhuis. 16,22,28,39. A. ten Dam (1). 17,18,21,32. F. Meester. 24,26, 34. H. J. Paalman. 25. H. van Heek. 31, 50. H. Wansink. 40. E. Ven eklaas. 44, 49. A. Baltes. 51. J. Aaf- tink. Senioren UD 2 - Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u.; Holten 3 - SOS 2 10.00 u.; Holten 4 - Wierden 2 10.00 u.; Almelo 3 - Hol ten 5 10.00 u.; Holten 11 - Vavo 5 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 6 en Holten 12 zyn vrij Tarzancup Holten 7 - Holten 810.00 u.; Holten 9 Holten 10 10.30 u.. Junioren zaterdag 9 mei: Holten Ai - Enter Ai 2.30 uur; Holten A2 - Omhoog A2 2.30 uur; Enter Bi - Holten Bi 2.30 uur V. 1.45 uur; Vr. Boys Ci - Holten Cl 12.45 uur V. 11.30; Holten C3 - Twen the C2 11.30 uur; Blauw Wit C3 - Holten C43 1.00 uur; Holten B2 en C2 zijn vrij. Donderdag 7 mei Delden Bi - Holten B3 18.45 V. 18.00 uur. 4. Dick Jansen 146 p. Klasse B: 1. D.J. Nijendijk 156 p 2. G.A. Haverslag 155 p.; E.J Grootentraast 148 p.; 4. B. J. Oplas 143 p.; 5. A. Paalman 122 p.. Klasse C: 1. G.J. Sluiter 141 p 2. D.W. Geels 137 p. Klasse D: l.W. Paalman 152 p 2. Bets Paalman 146 p.; 3. G. Va Aefst 132 p.; 4. B. Tromp 132 p 5. W. Hufman 130 p.; 6. J. ten Wc thuis 125 p.; 7. E. Tromp lOlp. Luchtpistool open klasse: 1. G.l Paalman 171 p.; 2. A.B. Schuppe 158 p.; 3. A.J. Bieleman 140 p. Pupillen Zaterdag 9 mei: Holten D2 - Holten D3 10.00 u.; RKSV El - Holten E2 11.00 u. V. 10.15 u.; Holten E3 - SWN E5 11.00 u.; Zondag 10 mei: Holten El - Holten E4 13.30 u.. Ouders van beide elftallen kom kij ken naar deze wedstrijd! KNIPTIP Een donkere achter grond voor blonde men sen... een lichte voor donkerharigen... dat is een grondregel voor het maken van geslaagde portretten. Op de te Markelo gehouden B-wedstrijden behaalde Hendrika Klein-Teeselink met „Jacco" de 2e prijs en Arend Jan Steenhuis met „Adjudant Hannover" de 4e prijs. Beide kwamen uit de klasse B-dressuur. Bij de samengestelde wedstrijd (dressuur-, cross country en springen) in Arnhem werd Jan Schoneveld met „Oppo nent" derde in klasse M en was in de klasse L de 3e prijs voor Theo van Dijk met „Solist" Concours Rijssen Op Koninginnedag werd deelge nomen aan het „Uitnodigingscon cours" van de „Oosterhofruiters" te Rijssen. Resultaten: Dressuur KL. I Cat. D: 4. Barbara Boode met „Amouret te" 120 p.; Klasse L2 Cat. D 3. Erik Vincent met „Mark" 125 p.; Cat. D Klasse M 2. Caroline Kruims met „urey ïagm. ïou p.. Springen: Cat. D klasse Z 3. Eric Vincent met „Mark". Bij het pro gressief springen werd Erik met „Mark" eerste. Kringconcours Wierden Op zaterdag 2 mei namen de Be- ■rgruitertjes deel aan het kringcon cours van de Eschruiters in Wier den, waar ook weer een groot aan tal prijzen werd behaald. Dressuur: Cat. C kl. B. 2. Jannet Pekkeriet met „Snoky" 123 p.; Cat. D Kl. B 4. Elise Dollekamp met „Akimbo" 126 p.; Cat. D Kl. L2 1. Sandra Dieprink met „Sunny Girl" 131 p., 3. Adriana Bouwhuis met „Frisco" 126 p., 5. Erik Vincent met „Mark" 120 p. Springen: Cat. D Kl. B 5. Elise Dol lekamp met „Akimbo", 9. Jan Aal- tink met „Rosell"; Springen kl. L 6. Herman Lodeweges met „Pinto". Week van 9-5-1981 tot en met 15-5-1981 Gesloten. Zaterdag Zondag Gesloten. Maandag Examens. Dinsdag Examens. Woensdag 08.00-13.00 uur: Examens scholen gemeenschap. 13.00-19.00 uur: Rabobank. 19.00-23.00 uur: Badmintonclub. Donderdag 08.10-16.30 uur: Scholengemeen schap. iy.Ju-2i.uo uur: Zaalvoetbal, T massen en Drijver/Verblifa. 17.00-18.00 uur: Instruktieloka; St. SoCuWe. Instruktielokaal - Badn tonclub. Vrijdag i8.10-15.30 uur: Scholengemc 19.15-23.00 uur: Mintonette. Voor reservering van nog vrije u in het bovengenoemde weekeii kan men zich vanaf vrijdagmid 12.00 uur rechtstreeks wenden de beheerder (sporthal, tel. 311 Overige reserveringen uitsluit via het gemeentehuis, afd. spor ken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 15