i# s 32 ak SI Resultaten Blauw Wit HOLTEN OP VERLIES ORIENTERINGSRIT Klaverjassen Blauw Wit 95 15 Blauw Wit a ging kroamschudd'n bij leider Programma „Blauw Wit' 1ANDBAL Jeugd. Haarle Cl - Blauw Wit Cl Blauw Wit C2 - De Zweef C3 Holten 3 - Blauw Wit Holten 1 Metaalgaas T.T.V. HOLTEN Service - Holten 2 Blauw Wit 2-DES 4 lllCUVVwOLMU lOHrniL I3UI wee punten die Blauw Wit na net 2-0 gewonnen thuiswed- d tegen PSV (Almelo) aan haar petitietotaal kan toevoegen jen verdiend naar de beste g. Hoewel Blauw Wit duidelijk >r draaide dan in de uitwed- d vorige week tegen Denekamp m deze zege meer op inzet en ditie tot stand dan op pure et begin was het PSV dat over- pelend van start ging. De iet- nerveuze Holtense ploeg rea- de in deze beginfase vaak te tr op de vlotte P.S.-acties, welke wens vrij ongevaarlijk bleken, raren dan ook al een kleine tien uten gespeeld, toen de eerste uw Wit aanval de handen van talrijke bezoekers op elkaar cht. Jan Harbers zag zijn schot ter rakelings naast gaan. Zijn •t bleek evenwel imponerend te ken op z'n medespelers. Vooral voor de geblesseerde Kees van spelende Richard (Ricardio) dman had er deze middag dui- jk dn in. Met z*n bekende snelle es over de linkervleugel bracht ie PSV-verdediging enkele ma knap in de problemen. Blauw kwam nu beter in de wedstrijd, de meeste doelrijpe kansen ont- nden voor het Almelo-doel. De rerking ervan liet echter nog te nsen over. De grote supporters- schare moest dan ook tot de 27e minuut wachten alvorens men kon juichen. Na slordig uitverdedigen van de PSV-achfcerhoede was het de snel reagerende Richard Bel- dman die de ban brak. Met een verwoestend afstandschot van ze ker 25 meter bracht hij Blauw Wit aan de leiding (1-0). Een „doelpunt van de maand" waardig! De laatste kans voor de thee was eveneens voor Blauw WitCoert Schuppert wist zijn naam als „killer" echter niet waar te maken, toen hij een terugspeelbal op de PSV-goalie wel wist te onderscheppen maar op plm. 1 meter van de doellijn een fractie van een seconde aarzelde en de doelman net kans zag om de bal van zijn schoen te „plukken". Na de rust een soortgelijk spelbeeld. Een Blauw Wit dat de score graag wilde opvoeren, maar moest oppassen voor de schaarse maar snelle tegenstoten van de gasten. Vooral toen de buitenspelval bij Blauw Wit een keer niet goed functioneerde, moest keeper Eddy van Dijk met een snelle actie redding brengen. Toen de Almelose verdediging ech ter in de 20e minuut voor vermeend buiten spel bleef staan, was de PSV-doelman kansloos. Hij werd „vakkundig" uitgetikt door het duo Richard Beldman en de snel meegekomen Harry ten Wolthuis die van Richard de zaak mocht afronden (2-0). Deze voorsprong bracht wat meer fut in het spel van Blauw Wit. De doelrijpe kansen bleven komen maar schoten van J an Verveda en Henry Stam misten de juiste richting. In het laatste kwartier paste trainer Geerink nog twee wissels toe en werden ten Wol thuis en Richard Beldman vervan gen door Wilco Dikkers en Henk Bolink. Nadat Buunk van PSV nog een goede kans had laten liggen, kreeg 5 minuten voor tijd Wilco Dikkers nog een beste kans om op 3-0 te komen maar de doelman wist z'n inzet tot hoekschop te verwer ken. Zaterdag 18 april: D.V.O.-BLauw Wit Afgelopen schudde Blauw Wit een lastige tegenstander van zich af. De tegenstander van zaterdag a.s. het Almelose Blauw Wit won echter in Enschede moeiteloos van rode lan taarndrager van Boswinkel (1-3). De strijd om de titel tussen DVO en Blauw Wit die nu reeds weken gaande is, kan z'n ontknoping nu krijgen. Blauw Wit zal in Almelo gewoon moeten winnen wil het de kans op promotie naar de 4e klasse KNVB nog in eigen hand houden. Aan motivatie zal het de jongens niet ontbreken, vooral nu de kans groot is dat trainer Geerink de ploeg weer op volle „oorlogssterk te" kan laten aantreden. Stand le klasse A: DVO 16-30 Blauw Wit 17-30 Eversberg 15-23 MW 16-17 Markvogels 16-16 VESOS 16-15 Denekamp 16-14 PSV 16-14 BZSV17-11 Daarle 17-10 Boswinkel 16-1 Supporters let op Gezien de te verwachten grote be langstelling voor de beslissende wedstrijd tegen DVO heeft het be stuur van de Blauw Wit besloten weer een supportersbus te laten rijden naar Almelo. Vertrek vanaf .Meermanskamp" 13.30 uur. Een „deligatie" van de A-junioren van Blauw Wit heeft een bezoek gebracht bij de familie Dul, Chur- chillstraat 26 waar het gezin werd uitgebreid met een jonge dochter genaamd Sigrid Beatrijs. Volgens de Holtense goede ge woonte werd door de jongens een meter lange krentenwegge aange boden en werd mevr. Dul-de Foc- kert in de bloemetjes gezet. Harry Dul is penningmeester van Blauw Wit en zeer actief leider van het A-elftal waaraan hij een groot deel van zijn vrije tijd besteedt. De krentenwegge werd meteen •aangesneden en op de gezondheid van Sigrid werd het glas geheven. Dat zo'n kraamvisite heel wat an ders en gezelliger is dan een train ingsavond daarover bestond bij Eric Mondeel, Johan Stam, Evert Vruggink en Jan Aanstoot en hun trainer-begeleider Lorkeers geen verschil van mening. lioren .O. I-Blauw Wit 12.30 u. V. 1,00 r.02-Blauw Wit 2 12.45 u. V. 15 u. S 6-Blauw Wit 312.00 a V. 1L15 ter V. 8-Blauw Wit 4 11.15 u. V. 10 u. t ^uw Wit; 5-MW'69 3 2.30 uur iuw Wit 6-Excelsior 1412.30 uur. Sporthal Almelo 21.00 u. Maand. 27 april Nljverdal 1-Blauw Wit 2 Sporthal Nijverdal 19.00 u. Junioren Donderdag 16 april Blauw Wit Al-Twenthe A2 18.45 uur m. de wedstrijd DVO-Blauw kunnen nog wijzigingen plaats )ben van tijden, dus kijk even in astjebij Beltman of bel je leider. alvoetbal: 16 april Blauw Wit 1-Her- es Sporthal Holten 22.00 u. >ensd. 22 april SWN 1-Blauw 11 Sporthal Nijverdal 21.30 u. ijdag 24 april Blauw Wit2-PSV 2 Zaterdag 18 april Blauw Wit Bl-Rood ZwartB311.00 uur Blauw Wit Cl - vrij Blauw Wit C2-MW '69 Cl 11.30 uur Enter C2-Blauw Wit C3 1.00 uur 12.15 uur Dinsdag 21 april Blauw Wit Bl-Holten B318.45 uur Pupillen: Blauw Wit Dl is vrij Blauw W»tD2-Excelsior D410.00 u. SOS E2-Blauw Wit El 9.15 U. V. 8.30 u. De Zweef E3-Blauw Wit E210.00 a V. 9.15 u. Blauw Wit Fl-De Zweef F210.00 u. A n de belangrijke uitwedstrijd egen Kwiek heeft Holten het niet lunnen bolwerkea BiJ winst zou lolten een kampioenschap niet neer kunnen ontgaan, maar het (akte anders uit. In de eerste nünu- en leek Holten kansen genoeg te vijgen. Na een 2-1 voorsprong twam Kwiek voor met 4-2, maar ïolten kwam weer vlakbij met 5-4. Iwiek dat goed speelde werd ster ter. Daarbij kwam Holten dat door (trnodig veel protesten in de rich- ing van de zwakke leiding, zichzelf le das om deed. Kwiek benutte de mrust in Holtense ploeg uitsto tend en kwam mede door enkele '.eer goed genomen vrije worpen op sen ruime voorsprong by rust. (13- I). In het begin van de 2e helft liep iet by Holten beter. De achter- Jtand werd teruggebracht tot 4 punten (15-11) maar verder liet Kwiek geen steken vallen. In de laatste minuten hielden de gasthe ren de bal goed in de ploeg en brachten hun punten aantal door fle overwinning met 19-13geiykaan flat van Holten. Doelpunten: Frank Neuteboom, Frans v. Gennep 4; Wil Dalhuisen 3; Jan de Wit; Francis Luesink 1. De dames senioren speelden thuis tegen Lettele. Hol ten dat duideiyk minder speelde dan vorige week had tegen Lettele weinig kansen en verloor terecht met 3-11. De wedstryd van de junio ren ging reglementair met 0-5 ver loren omdat een aantal speelsters niet kwam opdagen! Een niet optimaal gemotiveerd Holten Al had tegen Nw. Heeten meer moeilijkheden dan was te verwachten. Voor rust hielden beide ploegen elkaar in evenwicht (3-3). Ook na rust bleef het lang geiyk (5-5). Op tyd drukte Holten echter door en won op het nippertje met 7-6. Bl speelde tegen Raalte een spannende wedstrijd. Beide teams stonden om en om op voor sprong. By rust was de stand 2-2. In de 2e helft stond Holten lange tyd achter, maar kwam vlak voor tyd terug en zelfs op een 5-4 voor sprong. Door een fout in de verde diging kon Raalte in de laatste seconden nog de geiykmaker sco ren. Cl ging in de fout tegen D.S.C. Na in de eerste helft een 5-2 voor sprong te hebben genomen, werd het spel in de loop van de verdere wedstrijd rommeliger. In de verde diging werd te weinig uitgestapt. By rust was de stand 5-5. Na rust kwam D.S.C voor. Holten deed nog wel iets terug, maar kon D.S.C. nie meer inhalen en mocht daarbij van geluk spreken dat de eigen keep- ster door zeer fraaie reddingen een groter achterstand voorkwam. C2 stond voor de zware opgaaf tegen het op de 2e plaats staande Over- we te ring een redeiyk resultaat, te halen. Thuis werd met 2-17 verlo ren. In deze wedstrijd speelde Hol ten erg goed. Met flink storen en snel spelen werd Overwetering van het begin af in moeilijkheden ge bracht. Tot grote verbazing van het publiek liep Holten in vlot tempo weg naar een 12-4 voorsprong by rust. Ook in de 2e helft kon Overwe tering weinig terug doen. Enkele harde schoten werden goed door de keepster verwerkt, terwijl de Hol tense aanval nog 5 maal raak schoot De winst met 17-6 was vol komen verdiend en een prima pres tatie. Programma: In het paasweekend ligt het handhal stil. Standen: Door het verlies van Hol ten is Kwiek in pun ten-aantal naast Holten gekomen. Door een beter doelgemiddelde staat Holten nog boven aan. K.H.C. won uit ver- rrassend van Heeten met 9-10, ter- wyi ook A.B.S. verrestte door uit met 7-8 van D.S.C. te winnen. De stand is nu: 1. Holten 7-14:167- 74, 2. Kwiek 7-14: 127-81, 3. A.B.S. 7-7, 4. Heeten 7-6, 5. D.S.C '7-4, 6. K.H.C. 7-3. Het programma voor Holten is: 26-4 thuis tegen A.B.S. en 3-5 thuis tegen K.H.C. Kwiek moest nog uit spelen tegen K.H.C. en D.S.C. Om het competitieniveau niet te verliezen ging Blauw Wit Bl naar Nijverdal voor het spelen van een vriendschappeiyke wedstrijd tegen het hoog geklasseerde Nyverdal Bl. Het werd voor de rust best een aardige party met Blauw Wit tech nisch en tactisch de betere ploeg wat resulteerde in een 5-0 voor sprong by rust. Doelpuntenmakers waren de Velde, Harrie Kolkman beide 2x en Klein Lebbink (lx). Na rust speelde Blauw Wit erg tam en vaak nonchalant waardoor de gas theren de kans kregen om iets te rug te doen maar hun spel was toch te doorzichtig om succes te boeken. Gerard Aanstoot speelde by Blauw Wit een gave party en deed veel opbouwend werk. In de eindfase van de nuttige oefenparty schoot de Nyverdalverdediging in eigen doel en ging Blauw Wit met een forse 6-0 zege naar huis toe. Een lastige uitwedstrijd waarby het ging om een van de hoogste drie plaatsen. Blauw Wit ging het veld in met de hoop één puntje te pak ken maar dat bleek zelfs te hoog gegrepen. Blauw Wit kwam meteen onder druk te staan maar de verde diging hield het hoofd koel en het doel schoon en kwam na plm. een kwartier spelen door André uit een counter op 1-0 en het duurde tot een minuut voor rust dat Haarle met een harde schuiver in de uiter ste hoek geiyk kon maken. De rust had Haarle blijkbaar goed gedaan want al na 2 minuten moest de Blauw Wit doelman naar het net nadat de voorhoede van Haarle een fout in de verdediging had afge straft (2-1). De Blauw Witters voch ten toen voor wat ze waard waren en verschenen een paar keer ge- vaariyk voor het Haarle doel waar de keeper by harde schoten op de goede plaats stond. Haarle besliste plm. 10 minuten-voor tyd met een treffer uit een hoekschop de wed strijd. Eindstand 3-1. De sterkste ploeg had gewonnen maar kreeg de beide punten beslist niet kado. Een compliment aan het hele Blauw Wit team dat veel inzet en strijdlust toonde. Hopeiyk de laatste wed strijd tegen koploper wat meer suc ces zodat de 3e plaats niet in gevaar komt De in het wit gestoken Blauw Wit ters hadden de 3-3 stand van de uitwedstrijd nog in hun achter hoofd, dus ze begonnen niet al te overtuigend. Toen echter bleek dat de Zweef aanvallend niet al teveel te betekenen had werd C2 gevaar- Ujker doch goals kwamen er voor lopig niet. Vlak voor rusfrwerd het toch nog 1-0 uit een goed opgezette aanval door het midden. Biykbaar was de thee by de Blauw Witter slechts gevallen want binnen vyf mnuten stonden de gasten met 2-1 voor. Gerben die in de 2e helft re serve stond werd erg gemist. Door een fout van de keeper (teveel pas sen!) kogelde Hans de vrye schop van Erik in eens keihard in (2-2). Met Anko in een hoofdrol hield de verdediging het achter goed dicht terwyl Blauw Wit nog twee keer raak schoot Vooral het doelpunt van Matthew was van grote klasse. De 4-2 zege was verdiend en de goede plaats op de ranglijst evenzo. Zaterdag thuis tegen MW '69 zal moeten biyken of de opgaande Ujn stabiel is. In de uitwedstrijd in Rys- sen tegen RV C2 was by Blauw Wit C2 wel de wil aanwezig om er iets goeds van te maken maar dat lukte niet. Oorzaak was niet alleen de sterkte van de tegenstander maar voornamelijk het domme spel van Blauw Wit dat voor de zoveelste keer verviel in de oude fout het individuele spel. Maar steeds pro beren het allen te klaren, lang met de bal doorgaan, 2 of 3 man passe ren en op de vierde stuk lopen en dat terwijl een medespeler in vrye positie staat om aangespeeld te worden. Dat het uitendeiyk bleef by een verdiende 2-1 nederlaag was te danken aan het goede spel van de achterhoede. In het clubhuis op „Meermans kamp" wordt vrydagavond 24 april om 19.45 uur de laatste wedstrijd gespeeld om het kampioenschap klaveij assen '80/81. Er hebben zich voor deze wedstrijd reeds weer een groot aantal dames en heren aan gemeld en het zal voor de activitei tencommissie weer passen en me ten worden om voor de maximaal 52 gegadigden een plaatsje te vin den. De 10 Jassers" die in de drie gespeelde rondes meer dan 10.000 punten scoorden zyn: J. Wiggers (11.538), Jan Paalman, RUss.weg (11.433), J. Thalen (11.338), H. Smit (10.989), D. Kortle ver (10.868), H. Prinsen (10.804), G. Duteweerd (10.732), G. Visser (10.533), H. Hovenkamp (10.434) en A. Aanstoot (10.398). In twee wed strijden scoorden H. Theyn 8320 punten en hy moet zeker tot de kanshebbers gerekend worden. Voor het kampioenschap tellen de hoogste scores van drie wedstrij den. Tydens deze laatste wedstrijd (met gratis koffie enhartige hapjes) zal door de rijkspolitie de trekking van de verlotingplaatshebben met als hoofdprijs een prachtige Sal- landse klok en verder een aantal waardevolle prijzen. Opgave voor deelname op het publicatiebord in het clubhuis of teL 334a In de tweeëntwintigste ronde van de interne kompetitie boekte Van der Knaap een belangrijke over winning op T. van Oijen. In een spannende partij pakte hij een gif tige pion, waardoor zijn dame in gesloten raakte en slechts ten koste van een stuk behouden kon worden. Voor dat stuk kreeg Van der Knaap wel drie pionnen, maar daarvan verloor hij er al snel weer twee. Zijn enige kans bestond in zo aktief mogelijk tegenspel, en daarin slaagde hij volledig. Mede dank zij één onzorgvuldige zet van Van Oijen en diverse dreigingen en penningen kreeg Van der Knaap toch nog zoveel tegenkansen dat Van Oijen teveel problemen kreeg te verwerken. Op de 38e zet over schreed deze de tijd en verloor al dus. Scheperman, die de laatste weken op weg is naar een goede eindklas sering, speelde tegen Rietman een partij met wisselende kansen. Het viertoren-eindspel werd uiteinde lijk een pionneneindspel waarin Rietman vreselijk blunderde, waardoor een pion van Scheper man tot dame kon promoveren. Bij de partij tussen Beijer en Dinant van Beek werden de dames al vroeg geruild, waarna wit een pion won. Nadat veel materiaal geruild was, ontstond tenslotte een voor Beijer leuke matstelling. Lindeboom verloor tegen Koele- maij een stuk, maar kreeg dat later ten koste van een pion weer terug. Koelemaij liet zich daardoor echter niet van de wijs brengen en won alsnog. Van Lindenberg, vorig jaar vijfde, staat nu in de middenmoot en komt beslist niet meer zo hoog als toen. Ten Brinke hield de stand tegen hem lang gelijk, maar moest uiteindelijk toch het hoofd buigen. Datzelfde overkwam Verlaan, die tegen Aaftink wel goed op dreef was, maar tenslotte toch verloor. Ten Velde was tegen Schipper goed op weg om weer eens een partij met winst te besluiten. In een torenein dspel stond hij zelfs twee pionnen voor, maar het weggeven van zijn toren leverde toch een nul op. Roele kon tegen W. van Oijen een kwaliteit winnen voor een pion. Van Oijen kreeg daarna geen kans meer om dit verlies ongedaan te maken en kon het punt inleveren. De uitslagen: Scheperman-Riet man 1-0; Beijer-D. van Beek 1-0; T. van Oijen-Van der Knaap 0-1; Oindeboom-Koelemaij 0-1; Van Lindenberg-Ten Brinke 1-0; Aaf- tink-Verlaan 1-0; Schipper-Ten Velde 1-0; Roele-W. van Oijen 1-0. In de wedstrijd tegen Blauw Wit behaalde het 3e team het wel ver diende kampioenschap van de zesde klasse. Hoewel deze ontmoe ting met veel spanning tegemoet werd gezien, bleek het achteraf een vry eenvoudige overwinning. Henk Westerik opende de score in „3 ga mes" en Wim Gütlich wilde niet voor hem onderdoen dus ook winst in drie games, Robert maakte hierna korte metten metzyn tegen stander. En hoewel het dubbelspel niet geheel vlekkeloos verliep werd er toch na een spannende stryd gewonnen. Hierna ging Wim in de fout door zyn party te verliezen, zyn 2e!dit seizoen en beide tegen Blauw Wit, zodat het verlossende 5e puntje nog even op zich liet wachten, Henk liet er geen twyfel over bestaan en brak alle Almelose verzet en won vrij gemakkelijk (21- 12 en 21-4!), zodat het kampioen schap een feit was geworden. De resterende vyf partyen werden ver der zonder game-verlies gewonnen, waardoor de eindstand op 9-1 werd bepaald. Het eerste team speelde tegen Me taalgaas uit Hengelo en hoewel de eindstand 9-1 werd waren er toch een aantal partyen waarby pas in de derde game een beslissing viel. Alleen Gerard Overvelde maakte een misstapje door één partij te verliezen, terwyl Nico Valk en Jan van Heun beiden ongeslagen ble ven en ook het dubbelspel weer in winst werd omgezet kwam de eind stand van 9-1 op het formulier te staan. Door deze overwinning is het le team eveneens kampioen ge worden, want de Holtenaren waren onbereikbaar geworden voor de konkurrentie, mede doordat deze teams elkaar de punten afhandig maakten. Het 4e team keerde naar haar laatste uitwedstrijd tegen Vi tesse met een 9-1 zege huiswaarts. Jan Vrugteveen en Jan Ophof ble ven beiden ongeslagen en alleen Ellen Helmer moest één keer haar party prijsgeven. En door dit resul taat eindigde het 4e team op een 2e!plaats hetgeen een uitste kende prestatie is. Het 2e team behaalde in de uitwed strijd tgen Service uit Vroomshoop en zwaar bevochten gelykspel (5-5). Henk Doomeweerd en Rien Lam- mertink wonnen elk 2 partyen, ter wyl Fred Hulleman op 1 winstparty bleef steken en doordat het belang rijke dubbelspel helaas verloren ging kwam de puntenverdeling tot stand. Blauw Wit 2 kon in deze wedstrijd, omdat het 4e en het 5e vry waren, beschikken over enkele spelers uit deze elftallen, en 't mag gezegd worden ze konden best komen en zouden in het 2e c.q. het eerste na een „inloop-periode" geen slecht figuur slaan. Ook Eric Mondeel uit junioren Al speelde een prima par ty. DES opende, na een kwartier van gelyk opgaan, de score maar vlak daarna kwam Blauw Wit lang- szy met een schitterend doelpunt van Hans Aanstoot uit een scherpe voorzet van Rinus Bekkemens. Rust 1-1. Voor de tweede 45 minu ten werden Rinus Bekkemens en Mannes Potman vervangen door Nico Beldman en Erie Mondeel. Teun Schuppert zette Blauw Wit op voorsprong en Nico zorgde met 2 treffers voor een 4-1 voorsprong. De gasten kwamen, toen de Blauw Wit achterhoede door de warmte .in slaap sukkelde, nog terug tot 4-2 Teun Schuppert liet de vyfde tref fer aantekenen en Nico Beldman maakte het halve dozyn vol met een knap doelpunt. Zaterdag moet het tweede op bezoek by DVO 2 (Almelo). Aanvang: 12.45 uur. Een gefijkspel zou een goed resultaat zyn! Week van 18-04-1981 tot en met tengemeenschap 34-04-1981 19.00-23.00 badmintonclub. Het weer was biykbaar té mooi om deel te nemen aan de 2e oriènte- ringsrit van de M.A.C. „De Holter- berg". Slechts 31 deelnemers gin gen van start by clubhuis „De Bles ter" voor de rit die was uitgezet door de clubleden Ab Schuppert, A. Lichtenberg en Jan Tuller. De finish was by café-cafetaria „De Preuter" waar de pry ken werden uitgereikt door MAC-voorzitter Dirk J. Schooien. Uitslagen: A. klasse: 1. F. Schram, Hilversum 32 straft).; 2. J. Luiten, Hengelo 34 strafp.; 3. H. Paalman, Wierden 41 strafp. B-klasse: 1. E. Klein Teeselink, Holten 118 strafp.; 2. J. Mensink, Ruurlo 137 strafp. C-klasse: 1. 1. C. Hildebrand, Bathmen 120 strafp.; 2. H. Mooi- weer, Holten 157 strafp. D-klasse: 1. H. Bekkemens, Holten 248 straft). De 549 strafpunten die de Holte- naar H. Aanstoot „scoorde" waren goed voor de zgn. poedelprijs. tZATERDAG 10.00-12.00 zaalvoetbal, hr. Van Zon ZONDAG Gesloten (le Paasdag) MAANDAG Gesloten (Paasmaandag) DINSDAG* 08.10-15.30 scholengemeenschap 15.45-22.30 Mintonette 22.30-23.30 z.v.v. Blauw Wit '66 16.00-18.30 instructielokaal - St. SoCuWe WOENSDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-17 .OOs.v. Holten, afd. handbal 17.00-18.00 volleybal, leraren scho- DONDERDAG 08.10-16.30 scholengemeenschap 17.00-22.00s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 „All Stars" 17.00-18.00 instructielokaal St. SoCuWe 08.10-15.30 scholengemeenschap 19.15-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportza ken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7