XX a Ikesultaten volleybalkompetitie Mintonette Resultaten sv Holten Resultaten s.v. Holten O.K.I.A.-NIEUWS hftdmintonelnb"feoltea Resultaten Blauw Wit HANDBAL BAKKER HULLEMAN HIELD ..OPEN-HUIS" Blauw Wit D2 JUNIOREN SENIOREN SENIOREN BLAUW WIT 5 EVERSBERG 4 UKiUiuustag Programma „Blauw Wit" Zaalvoetbal PROGRAMMA RADIO OOST Programme s.v. „Holte HOLTENS NIEUWSBLAD - 9 APRIL 1981 - PAG. 7 WW ff" Verslag meisjes adsp. AA-Holyoke Zaterdag 4 april moesten we spelen tegen Holyoke in Enter. We hadden er allemaal best zin in. We begon nen aan de eerste set. We verloren deze set met 13-15. De tweede, derde en vierde set werden door ons gewonnen met 15-4,15-10 en 15-11. Eindelijk weer een gewonnen wed strijd. Vrijdag 10 april is onze laat ste thuiswedstrijd van dit seizoen. De wedstrijd begint om 19.30 uur. Mini-volleybal kompetitie Zaterdag 4 april werden de laatste kompetitiewedstrijden in 't Mos- sink te Holten gespeeld. De stan den waren als volgt: Meisjes A en B: Vosta-Verdan 1-2; ATC B-Mint. B 3-0; Vosta-ATC B 0-3; Verdan-Mint. B 1-2; Vosta- Mint. B 2-1; Verdan-ATC B 0-3 ATC A-Achilles A 3-0; Mint A-Volley 0-3; ATC A-Mint A 3-0; Achilles A-Volley 0-3; ATC A-Volley 3-0; Achilles A-Mint. A 0-3. 1. ATC A 9 punten; 2. ATC 9 pun ten; 3. Volley 6 punten; 4. Mint. A 3 punten; 5. Mint. B 3 punten; 6. Ver- dan 3 punten; 7. Vosta 3 punten; 8. Achilles A 0 punten. Meisjes E Vrivo-Achilles 0-3; Mint. E-Dynamo C 0-3; Vrivo-Mint. E 3-0; Achilles-Dynamo C 3-0; Vrivo- Dynamo C 3-0; Achilles-Mint. E 3-0. 1. Achilles 9 punten; 2. Vrivo 6 pun ten; 3. Dynamo C 3 punten; 4. Mint. E 0 punten. PROGRAMMA Vrijdag 10-4: (19.30) Jongens adsp. B-A.T.C.; (19.30) Meisjes adsp. AB-Holyoke C.; (19.30) Meisjes adsp. AA-Pollux; (20.30) Heren 1-Oni.; (20.45) SWN 2-Dames 4 (Holten); (19.00) Holyoke 2-Heren 2 (Enter) Zaterdag 11-4: (14.30) Zwaluwen- Jongens adsp. A (Almelo); (13.15) Dynamo A-Meisjes adsp. BB (Tub- bergen); (13.15) Dynamo B-Meisjes adsp. BA (Tubbergen) Enter Vooruit Bl-Holten BI Na enkele nederlagen werd het tijd dat Holten Bl weer wat punten ging halea Enter V. stond onder aan, dus deze klus zou niet zo moei lijk zijn. Toch pakte dit anders uit, want na een kans voor Holten in de 5e minuut via een hoekschop, be nutte Enter V. in de 12e minuut een foutieve terugspeelbal, en kwam zo met 1-0 voor. Holten ging nu wat meer in de aanval en in de 18e minuut kreeg Holten een hoek schop, die niets opleverde maar 2 minuten later was het wel raak toen via een aanval over rechts Onder ideaal voetbalweer kwamen j.l. zondag de lagere elftallen in actie om de returns van 21 sept. te spelen. Holten 7 - Enter 6 Holten ging furieus van start. Na dat Anton Jansen zijn ploeg uit een strafschop aan de leiding had ge bracht, leek Holten op een grote overwinning af te gaan. Met 3-0 dacht men op rozen te zitten. Maar de Entenaren kennende, weet men dat ze de volle 90 minuten blijven knokkea Hun doorzettingsvermo gen werd beloond met 1 punt. In de slotfase werden de rood-zwarten overrompeld (3-3). SOS 5 - Holten 8 Gezien de uitslag van de eerste ontmoeting mocht van SOS veel tegenstand worden verwacht. Maar de Holtenaren lieten er geen twijfel over bestaan wie deze mor gen de sterkste was. Met in het achterhoofd de gedachte dat het doelgemiddelde nog wel eens door slaggevend kan zijn, werd flink uit gehaald. (1-5). De Zweef 10 - Holten 9 Holten 9, dat Henk Rietberg thuis liet, kwam met lege handen terug. Het is altijd lastige de Zweef 10 was te sterk voor de „plee-zitters" (3-1) Holten 10 - De Zweef 9 Een sterk gemotiveerd Holten 10, dat sinds 26 okt. vorig jaar niet meer gewonnen had, behaalde in een sportieve wedstrijd een ver diende zege 3-2. Met Jan Stukker als laatste man, was de achter hoede sterker geworden. Holten 11 - PH 18 Het elfde verraste door PH 18 punt loos te laten. 2-1. Door betere op komst moeten ook de laatste 5 wedstrijden talrijke punten kun nen opleveren. Kwaliteit is er vol doende. Rietvogels 7 - Holten 12 Met 10 man was het moeilijk voet ballen tegen de vogels. Steeds kwam men in de beslissende fase een mannetje te kort. 4-0. Zondag moet Borne 8 verslagen kunnen worden. Ook hier geldt: TROUWE OPKOMST GEWENST! Nijverdal 5 - Holten 6 Onder ideale omstandigheden werd de strijd aangebonden tegen de veteranen vanNijverdal, waarbij gezien de stand op de ranglijst Hol ten favoriet was. Een overtreding van Nijverdal brak de score open, doordat Herman Biesters de toe gekende vrije trap via het hoofd van een de verdedigers inknalde (O-l). Voor rust werd de stand nog maals gewijzigd door toedoen van Henk v.d. Pluym, die met een dropshot de keeper wist te passe ren (0-2). Na de thee poogde een opgepept Nijverdal weer aanslui ting te krijgen. Zij waren daarbij succesvol, toen te nonchalant op treden in de Holtense achterhoede tot balverlies leidde (1-2). Holten kwam toen onder zware druk te staan omdat het geroutineerde Nijverdal uit alle macht poogde de gelijkmaker te forceren. Holten hield echter het hoofd koel en scheidsrechter v.d. Vegt ging te recht niet in op de herhaalde claims van Nijverdal om een strafschop toegekend te krijgen. Het offensief van Ny verdal kwam ten einde, toen by een snelle uitval van Holten Henk v.d. Pluym een goede voorzet gaf die door Herman Biestere vak kundig werd afgewerkt (1-3). Hol ten had hierna de wedstrijd volle dig onder controle en bouwde de score nog verder uit. Nadat een zuiver doelpunt van Herman Bies tere om onduideUjke redenen was afgekeurd wist Ap v.d. Bos na een pass van Johan Broekmaat de keeper te misleiden (1-4), waarna ook Wim Brinks zyn bydrage le verde door zeer beheerst de bal langs de uitgelopen Gerrit Arftnan te plaatsen (2-4). Een overtreding van Nyverdal leverde tenslotte de eindstand op toen de bal uit de door Herman Biestere genomen vrye trap een der verdedigers tou cheerde en vervolgens in het doel balandde (2-5). Vermeld moet nog worden dat de gevaariyke man van Nyverdal via een stringente man dekking door Albert v.d. Maat-een tactische ingreep van coach Tonny Brands - gedurende de gehele wed- stryd werd uitgeschakeld. Op zondag 12 april zal de zomer competitie - touwtrekken weer aanvangen in Noordijk bij Neede, en er zal worden getrokken in de 560- 720- en de 640 kg klasse. „OKIA" doet mee met 2 640 kg ploegen in de A en C klasse. De trainingen zyn de laatste weken zeer intensief geweest omdat er weer enkele nieuwe leden mee zul len doen aan deze competitie. Het A-team van O.KJA. zal het moe ten opnemen tegen de teams van Erichem, Bussloo, Bisons, Bath- men, Vorden, Eibergen en Bekveld. Het B-team trekt tegen de teams van DES, Bisons, Vorden, E.H.T.C., Bathmen en Twente. De data van de zomertoernooien zijn op: 12 april in Noordijk, 26 april in Erichem, 10 mei in Oos- terwijk, 24 mei in Beltrum, 14 juni in Bathmen, 21 juni in Heure, 5 juli in Zieuwent en de laatste op 19 juli in Eibergen. De ploegen zullen zondag om 12.15 uur vertrekken vanaf clubhuis café Kalfsterman, supporters kunnen zich daarbij aansluiten. Het wedstrijdterrein wordt in Noordijk met pijlen aangegeven. BC Holten l-BVZ 6 Tegen het hoog geplaatste B VZ uit Zwolle heeft het eerste team als teken van veel inzet gezorgd voor een lange badmintonavond. Niet minder dan vier wedstryden wer den in drie games beslist. In het herenenkelspel was het Hans Zue- thoff, die juist hersteld was, die drie games kreeg te verwerken. Een sterke eerste game (15-9) ging door conditiegebrek in de tweede en derde game verloren. Gerard Da- mink kreeg een technisch knap spelende tegenstander tegenover zich. Na verlies in de eerste game, vocht Gerard in de tweede zich na een achterstand van 4-13 omhoog naar 14-15. Geen winst dus, maar wel een goede party. Jenny Schol man had een trage start, zy liet haar tegenstandster tot 0-6 uitlo pen voordat zyzelf op de haar be kende wyze toesloeg. Jenny stond nog een puntje af in de tweede game en won dus met 11-6 en 11-1. Prachtig! Wü van Gennep vond 11-5 een leuke stand om de eerste game mee af te sluiten Haar tegen standster dacht er in de tweede en derde game net zo over resultaat Zwolse winst. In de mixed hadden Gerda van de Maat en Hans Zue- thoff na aanvankeiyk succes niet voldoende over in de derde game. Jenny en Gerard verloren hun dubbel met 4-15 en 9-15. De heren- dubbel was spannend. In een afwis selend spel wisten de Holtenaren de tegenstanders uit positie te spe len: winst met 18-13 en 6-15 en 15-6. De dames dubbel was niet best In de eerste game waren de dames aan elkaar gewaagd, maar in de tweede game was de ftxt er by de Holtena ren uit. Door deze 2-6 nederlaag kreeg de Holtense ploeg geen loon naar werken, en zit er geen positie verbetering op de rangiyst in. Geert B. vry voor doel kwam en 1-1 scoorde. Voor rust kreeg Wilco nog een prachtkans maar zijn kopstoot was te zacht. In de 5e minuut na rust kreeg Wilco weer een mooie kans maar miste weer. Na 10 minu ten kreeg Enter V. een hoekschop die door onze verdediging slecht werd opgeruimd, maar door de gas theren wel werd benut, 2-1. Holten ging nu weer in de aanval en 7 minuten later was het weer Geert B. die de aanval goed afrondde, 2-2. Enter probeerde het nu met lange ballen waar onze achterhoede soms moeite mee had, maar toch kans zag onze voorhoede aan het werk te zetten waardoor Wilco in de 33e minuut zijn kans met een doelpunt bezegelde, 2-3. De laatste minuten waren voor Holten, zodat we met de volle winst naar huis gingen. Blauw Wit El-Holten E2 In een spannende wedstrijd is het Holten E2 niet gelukt om van Blauw Wit te winnen. Hoewel E2 een goede inzet toonde, moest het toch met 3-0 het onderspit delven. Nadat beide doelen al eens in ge vaar waren geweest, was het Blauw Wit dat tot scoren kwam, doordat de Holtense achterhoede na een hoekschop verzuimde in te grijpen: 1-0. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze was het Holten dat sterk kwam opzetten, waarbij ech ter de gelijkmaker uitbleef. Het was toen Blauw Wit, die de score verder kon opvoeren tot 3-0. Jammer jon gens, goed gespeeld en de volgende keer winnen wij weer. In een uitstekend gespeelde wed strijd won Holten E4 zeer verdiend met 0-6. Doordat deze wedstrijd met spanning tegemoet werd ge zien, was de inzet vanzelfsprekend al aanwezig. Dit resulteerde in een overwinning die geen moment in gevaar is geweest. Hoe belangrijk René Landeweerd in de achter hoede is, bleek ook in deze wed strijd weer duideUjk. De doelpun ten werden gemaakt door Bart Soer 3x, Tjerk van der Mei, Harald Tuitert en Marco Jansen, die elk lx scoordea Prima werk jongens! Enter Fl-Holten F1 Vol strijdlust toog F1 naar Enter om de tegenstander aan de zegekar te binden. Helaas begon deze wed strijd 25 minuten te laat omdat het veld nog niet vrij was. De strijdlust was door dit wachten niet geluwd maar waarschijnlijk voetbalde de voorhoede met de rechterschoen aan de linkervoet. Wat Holten ook probeerde, Enter hield 't zij het met kunst- en vliegwerk stand en wist met 6-0 een puntje thuis te houden. Een compliment voor onze keeper Hy kreeg slechts 2 terugspeelbal len maar bleef toch opgewekt kij ken. Zaterdag lopen de doelpun- tenmachine van Fl weer „ge smeerd" Holten F2-SWN F5 F2 moest zaterdag aantreden voor haar derde wedstrijd. De beide eer ste wedstrijden werd met grote cij fers gewonnen en openden dus per spectiefvoor de onbekende Nyver- dalse gasten die mogelijk een ver rassing in petto hadden. Je weet maar nooit! SWN werd met een 10-1 nederlaag naar huis toe ge stuurd. Zaterdag moet Fl op be zoek bij Nijverdal Fl. Een kwaaie rakker! Vertrek 10.15 uur vanaf „Meermanskamp". Holten ruim langs D.S.C. Ook in de uitwedstrijd tegen D.S.C. heeft Holten duideiyk laten zien op een kampioenschap uit te zyn. D.S.C. had tegen een goed spelend Holten geen enkele kans. In een vlot tempo liep Holten uit naar een 6-0 voorsprong voordat D.S.C. iets terug kon doen. Tot de rust kon Holten nog uitlopen tot 10-2, waarby het 2e doelpunt van D.S.C. via een verdediger van Holten tot stand moest komen. Na rust ging Holten door. Een goed kepende D.S.C.-doelverdediger voorkwam enkele keren fraai, doelpunten van Holten. Toch kon ook hy niet voor komen dat Holten in de 2e helft uitliep naar de verdiende 24-3 overwinning. Doelpunten: Frans v. Gennep, Frank Neuteboom 4; Wim Dalhuis- en, John Lamping, Johan PI an tin- ga, Francis Luesink 3, Jan Victor Dorlas 2, Jan de Wit, Ronny Hulle- man 1. De dames senioren speelden thuis tegen Overwetering. Na eerder met zeer grote cyfere te hebben verlo ren, speelde Holten nu een sterke wedstrijd. Overwetering kwam op 0-2, maar Holten kwam keurig tot 2-2 terug. Vlak voor rust liep Over wetering uit naar 4-2. Na rust een zelfde beeld. Een goed keepende Ria Groteboer hield de score van Overwetering van hogere cyfere af. Doelpunten voor Holten: Tonny Wissink2; Joke Nyiand, Gerdien Ophof, Miny Kemper 1. De damesjunioren speelden uit tegen H.H.Z.D. In een sportieve wedstrijd waren de meisjes uit Heino beter, doordat sneller werd gespeeld. De Holtense verdediging kwam daardoor voor te grote moei- Ujkheden te staan. Na een rust stand van 3-0 won H.H.Z.D. ver diend met 8-2. Jeugd Holten Al dat uit met 5-2 van C.V.O. verloor, wist in eigen huis de volle winst te pakken. Holten was iets sterker en kon by rust met 1 doelpunt voorsprong aan de 2e helft beginnen (3-2). Na rust hield Holten de zaak goed in eigen hand. Holten kwam zelfs op een grotere voorsprong, maar zag C.V.O. vlak voor het einde toch nog vlakby komen. De winst bleef met 7-6 in Holtense handen. A2 had uit tegen Dalfsen weinig kans. Dalfsen kon by rust al op een 8-3 voorsprong komen. Na rust bleef Dalfsen sterker en won ver diend met de ruime cijfers 17-7. Holten Bl speelde tegen Heeten vooral in de eerste helft redely k. Na een 1-0 voorsprong kwam Heeten byrustop3-l.Narust kwam Holten knap terug tot 4-3, maar speelde daarna toch te rommelig om het Heeten gevaariyk te maken. Heeten scoorde 2 keer en won met 6-3. Holten Cl speelde een goede wed strijd tegen Lettele. Voor de rust bleef de stand geiyk (1-1). Na rust kreeg Lettele meer kansen, maar een zeer goede keepster stond het Holtense doel te verdedigen. Let tele kwam op 3-1,maar Holten kwam terug. Tegen de grote meis jes van de tegenstander kregen ze echter weinig kans. Meer dan de 2-3 nederlaag zat er dan ook niet in. C2 speelde in de eerste helft een slechte wedstrijd tegen Raalte. De thuisploeg kwam dan ook verdiend voor met 3-1. Na rust speelde Hol ten echter stukken beter. In vlot tempo werd de achterstand onge daan gemaakt en werd gezien de Voetbal is met van alles te vergele ken. Volgens Rinus Michels met oorlog, volgens anderen met liefde, maar liefde tussen mannen daar mag je nog niet al te veel over spreken zeker niet in een klein dorp in Holten. Vergeiyken we 't eens met toneel dan voldeed deze wed strijd daar zeker aan. Een span nend spel, waarby tot het einde toe niet bekend was hoe het af zou lopen. Twee indrukwekkende gas- takteurs komplementeerden het Blauw Wit team n.l. de jonge pre mier Erik Mondeel en de sterakteur Anton Beldsnyder. zy waren het die in hoge mate de positieve afloop van het spel bepaalden. Inzet, in zicht en intelligentie overspoelden elkaar in dit grootste toneeldrama. Eén minuut voor de pauze was het van Lindenberg die uit een werke- ïyk magnifieke voorzet Rinus Be- kkemens scoorde. Publiek en spe lers doken kantine en kleedkamer in om zich bij te schminken en vooral by te tanken. Het was lang geleden dat dit oude „wonderteam" rook dat er succes in het verschiet lag, als men zün rol maar goed vasthield en geloofde in zijn medeauteurs. „Hokbewaker" Willem Heemskerk (in de verste verte nog familie van de vloot voogd die eens overwinterde op Nova Zembla) viel even uit de rol, een muurtje voor hem bedoeld had in de mise-en-scène. De spelers dachten echter dat Willem wel eens lekker gestrekt hoekwaarts zou duiken maar hy bleef als een pilaar staan (2-1). Het tweede doelpunt van Blauw Wit was even daarvoor gemaakt en 't publiek meende dat het dus met een happy-end zou aflopen. Evereberg kwam steeds meer uit zyn coulissen, 't Gevaar kwam van alle kanten. Blauw Wit had echter een nieuwe regie- vondst, stopper Johannes Stam en voorstopper Joost Boer, een duo dat het niet alleen in de komische rollen goed doet maar kennefijk ook op 't veld. 't Spel laaide steeds meer op. De climax scheen aange broken toen een strafschop aan Blauw Wit werd toegekend. Maar 't publiek wist niet dat in 't stuk stond dat deze gemist moest wor den ter verhoging van de spanning. Tien minuten later weer een straf schop. Beldsnyder hield zich aan het script (3-1). Blauw Wit speelde de sterren van de hemel en het publiek hoopte zelfs op een toegift, maar daarvoor was het gros der spelers reeds te moe. Een overwin ning, een succes, dat was al weer lang geleden. Nu maar hopen dat het de akteurs niet naar het hoofd stijgt, want de 15-4 en de 8-3 wed strijden zyn nog heel vers. Senioren: Blauw Wit 1 - P.S.V. 1,2.30 uur Blauw Wit 2 - DES 4,2.30 uur BlauwWlt3-Evereberg3,12.30uur Blauw Wit 4 is vry. Blauw Wit 5 is vry Enter V9 - Blauw Wit 6,1.00 uur. V. 12.15 a Vrydag 10 april 19.00 uur sporthal Almelo: PH 3-Blauw Wit 2 Maandag 13 april 21.00 u. sporthal Nyverdal: SWN 2 - Blauw Wit 2 Donderdag 16 april 22.00 u. spor thal Holten: Blauw Wit 1 - Heracles Junioren: RKSV Al - Blauw Wit Al, 2.30 uur, 1.45 uur Blauw Wit Bl - Vry Haarle Cl - Blauw Wit Cl, 1.00 uur, 12.15 uur RV Cl - Blauw Wit C2, 1.00 uur, 12.30 uur Blauw Wit C3-Enter V. C2, l.OOuur. Pupillen: Blauw Wit Dl - SOS Dl, 10.00 u. Vesos D3 - Blauw Wit D2,10.45 u. V. 10.00 a Blauw Wit El - Wierden El, 10.00 u. SVZ W E3 - Blauw Wit E2,11.00 u. V. 10.15 a Blauw Wit Fl - RKSV Fl, 10.00 a ff' De heer Wim Hulleman die per 1 april de brood- en banketbakkerij van Pluygers in de Oraiyestraat heeft overgenomen hield op die dag „Open-Huis". Velen kwamen hem en z'n vrouw Mieke hiermee gelu kwensen en wensten het jonge paar goede zaken in Holten. De banket bakkerij was tydens het „Open- Huis" in vol bedrijf o.a. met het bakken van cake-donuts een spe cialiteit van bakker Wim. Voor de kinderen was er een leuke verras sing en iedere 25ste klant kreeg een heeriyke hazelnoottaart gratis. Te vens had elke bezoeker kans op het winnen van een meter lange kren- tenwegge door het juiste gewicht te raden. Niemand lukte dit maar mevr. Koopman-Aanstoot uit de Pastoriestraat zat er met haar schatting van 6100 gram maar 20 gram naast. De wegge woog 6080 gram. goede 2e helft verdiend gewonnen met 5-4. Programma: za. 11-4: Al thuis tegen Heeten om 11.00 uur; A2 vrij; Bl uit tegen Raalte om 13.40 uur. Vertrek 12.30 uur; Cl thuis tegen D.S.C. om 11.50 uur; C2 uit tegen Overwetering om 14.30 uur. Vertrek 13.15 uur. Zo. 12-4: Dames junioren uit tegen Heeten om 13.00 uur. Vertrek 12.00 uur; Dames senioren thuis tegen Lettele om 11.00 uur; heren senio ren uit tegen Kwiek om 11.00 uur. Vertrek 10.00 uur. Standen: Door de winst van Holten op D.S.C. met 24-3 en van Kwiek op Heeten met 18-8, zal de wedstrijd van ko mend weekend tussen Kwiek en Holten de beslissing opleveren in de 3e Klasse A. A.B.S. won thuis met 13-9 van K.H.C. De stand is nu: 1. Holten 7-14; 2. Kwiek 7-12; 3. Heeten 7-6; 4. A.B.S. 7-5; 5. D.S.C. 7-4; 6. K.H.C. 7-1. Naast Kwiek-Holten spelen D.S.C. en A.B.S. en Heeten tegen K.H.C. By winst op Kwiek is een kam pioenschap zo goed als zeker voor Holten. Na die wedstrijd speelt Holten nog thuis tegen A.B.S;. en K.H.C. Zaterdag: 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land. Sportprogramma van Radio Oost. Zondag: 11.00-12.00: Anp plus nieuws, muziek op verzoek, gelu kwensen aan luisteraars, sport nieuws, natuurpraatje van Rien Snijders. 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelderland. Sport programma van Radio Oost. Maandag: 12.00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land. Tips over groenten- en fruit- prijzen. 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land. Boerenprogramma en „Op de koop toe" consumentenprogram ma. Dinsdag; 12.00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land. 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelderland. Men sen maken nieuws. Woensdag: 12.00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land. 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelderland. Mid weekprogramma. Onderstaand vindt u de gegevens voor het progamma van Radio Oost van donderdag 9 april tot en met woensdag 15 april 1981. Donderdag: 12.00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land, 17.00-18.00: Anp. plus nieuws uit Overijssel en Gelderland. Knel punten in de regio. Vrijdag: 12.00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelder land, 17.00-18.00: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelderland en met Radio Oost het weekend in: tips voor uitgaanders en thuisbiy vers. In deze wedstrijd was het Blauw Wit dat fel begon wat al snel resul taat had. Eerst was het Henk die een strakke voorzet van Jacco be nutte en even daarna maakte Wim eveneens uit een voorzet er 2-0 van. DES kwam voor rust nog terug tot 2-1 en scoorde in de 2e helft nog twee keer. Vlak voor tyd zorgde Wim, uit een voorzet van Gerard, met een kopbal voor de geüjkma- ker (3-3). André speelde op het middenveld een prima party. Jonmgens ga zo door! v.i.n.r. Wim en Mieke Hulleman en he echtpaar Koopman. f-% - Senioren: B.W.O. 3-Holten 2 10.00 uur v. 8.45 uur; Holten 3-PH 410.00 uur; Holten 4-GFC 3 10.00 uur, MW 4-Holten 5 10.00 uur v. 9.00 uur; Omhoog 2-Holten 610.00uur v. 9.00 uur; Holten 7-Haarle 6 10.30 uur; Holten 8-Ny verdal 610.00 uur, Holten 9is vry; Holten 10-Holten 11 10.00 uur v. 9.00 uur; Bome 8-Holten 12 10.00 uur v. 9.00 uur. Junioren: Holten Al-Twenthe Al 2.30 uur; Excelsior A3-Holten A2 12.45 uur v. 12.00 uur; KOSC Bl- Holten Bl 2.30 uur v. 1.00 uur; Luc- tor B3-Holten B2 12.45 uur v. 12.00 uur; Holten B3-Markvogels Bl 2.30 uur; Holten Cl-DETO Cl 2.30 uur; SVZW C2-Holten C2 11.00 uur v. 10.15 uur; Holten C3-WW C2 11.30 uur; Holten C4-Enter C2 1.00 uur. Dinsdag 14 april: Holten B2-DES B2 18.45 uur. Pupillen: VESOS Dl-Holten Dl 10.00 uur v. 9.00 uur; Haarle D2- Holten D2 10.00 uur v. 9.15 uur, S.V.Z.W. D5-Holten D3 9.00 uur v. 8.15 uur; D.E.S. El-Holten El 10.00 uur; v. 9.15 uur; Holten E2-Huls. Boys El 11.00 uur; Holten E3-DES E2 11.00 uur; Den Ham E5-Holten E4 11.30 uur v. 10.30 uur; Holten Fl-R.V. Fl 11.00 uur; Nijverdal Fl-Holten F211.00 uur v. 10.15 uur. De M.A.C.„De Holterberg" organi seert zondag 12 april voor auto's en motoren de tweede oriênteringsrit in dit seizoen. Deelnemers kunnen starten in de Sportklasse (A en B) en toerklasse C. De rit over plm. 40 km. is uitgezet binnen de gemeente Holten. De eerste deelnemer gaat om 2.00 uur van start bij clubhuis „De Biester", Stationsstraat, waar vanaf 13.30 uur kan worden inge schreven.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7