Zijspan-top opZuurbergcircuit Bergriitertjes prijzen Zege-reeks Blauw Wit stoord Programma sporthal 't Mossiak Resultaten Blauw Wit SCHIETWED STRIJDEN SCHAAKCLUB HOLTEN HOCKEYCLUB „HOLTEN HOLTEN BOEKTE WEER OVERWINNING JUNIOREN Reutum - Hoi ten Holten - 0e Tukkers T.T.V. HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 9 APRIL 1981 - PAG. 13 Tweede plaats voor August Muller De supporters van August Muller konden zondagmiddag in opper beste stemming huiswaarts keren want hun favoriet, met in het bakje Piet van Deutekom, had met het behalen van de tweede plaats in zijspancross om het Nationaal kampioenschap een schitterende prestatie geleverd. August was met die tweede plaats dik tevre den. In feite had hij er eigenlijk niet op gerekend want de gevolgen van salto mortale op zondag 29 maart in de internationale cross op de Herikerweg bij Markelo wa ren nog duidelijk „voelbaar" en rijden voor eigen publiek is so wie so erg leuk maar het legt natuur lijk altijd een mentale druk op je schouders. De eerste plaats was voor Cor van der Bijl uit Ter Aar (bakkenist Klaas Hogervorst); 3. Benny Jan sen (Frans Geurts) Schayk; 4. Han Veis (André Godschalk) Westen dorp. Op de vijfde plaats finishte Jan Bakens (Asten) met bakkenist Henk van Heek (Rijssen). Dit duo dat die seizoen al vier keer als win naar werd gehuldigd had het, evenals de andere zijspanners, moeilijk met de chicane die op last van de K.N.M.V. op het lange recht eind was „ingebouwd". Alle cou reurs hadden als.middel" tot snel heidsbeperking op het rechte stuk liever een of twee springheuvels zien aangebracht. Men bereikt hiermee ook het beoogde doel en voor het publiek wordt de wedstrijd veel „attractiever"; 6. Tonny Bens (Jan de Wild), Reek bij Nijmegen; 7. Henk Knuiman (Henk Martens) Wijchen; 11. Henk Lammertink (Richard Lede), Rijssen. Bij de junioren 125 cc. waren even als in Markelo de bloemen voor Heinie Jansen uit Nieuwegein; 2. Geert Jan Hazebroek, Nijverdal; 3. Henri S anderman, Markelo; 4. Jack Endedijk, Diepenveen; 5. Arend Schroder, Almelo; 15. Leo Hoog land, Nijverdal; 21. Ton Hegeman, Nijverdal; 23. Peter Baan, Holten; 27. Coen van Hoevelaak, Holten; 28. Dirk Jan Muller, Holten. In de 125 cc klasse gingen bijna honderd rijders (2 series van 50) van start. Superklasse In deze klasse waarin de 250 cc. en 500 cc. senioren samen reden toonde Marcel Deibergen uit Am- hem op „Maico" superklasse. HU nam in de le en 2de manch meteen de kop en ging beide mache's als De vrees dat de rood-zwarten door de 2-0 nederlaag tegen Tubantia van de vorige week nog wat aange slagen zouden zijn is tot vreugde van hun supporters niet bewaar heid. Met een verdiende 4-1 over winning kwamen de Meermans kampbewoners uit Reutum terug. Hun vierde plaats op de ranglijst is niet gewijzigd, maar het Enschede- sche Vosta komt nu naderbij. De Zweef boekte weer een nederlaag zodat zij nog maar drie punten op de Holtenaren voorstaat. De uit slagen van dit inhaalprogramma Week van 11-04-1981 tot en met 17-04-1981 Zaterdag: 0.900-12.00 zaaalvoet- bal, Sallandse Bank Deventer; 12.00-13.00 zaalvoetbal, hr. Van Zon; 20.00-22.00 zaalvoetbal, hr. Alberts Zondag: 11.00-12.00 zaalvoetbal, S.M.R. de Zessprong Maandag: 08.10-15.30 scholenge meenschap 18.00-23.00 badmin tonclub dinsdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap 15.30-22.30 Mintonette 16.00-18.30 instructielokaal - St. SoCuWe Woensdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap; 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal; 17.00-18.00 volleybal, leraren scholengemeenschap; 18.00-19.00 zaalvoetbal, hr. Tuitert; 19.00-23.00 badmintonclub. Donderdag: 08.10-16.30 scholen gemeenschap; 17.00-22.00 s.v. Hol ten, afd. handbal; 22.00-23.00 zaal voetbalcompetitie K.N.V.B.; 17.00-18.00 instructielokaal St. SoCuWe. Vrijdag: 08.10-15.30 scholenge meenschap; 19.15-23.00 Mintonet te. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportza ken (tel. 16 66). De finale van de interne be kercompetitie is voorlopig in remise geëindigd en wordt op 27 april overge speeld. In de interne kom petitie steeg Rietman naar de tweede plaats. Hij is de enige die koploper Van der Knaap nog kan bedreigen. De partij tussen Henk van Beek en j Van der Knaap was een spannende aangelegenheid. De zwartspeler overzag een simpele dreiging, waardoor Van Beek een kwaliteit I en een pion vóór kwam. Door de geringe bedenktijd, anderhalf uur voor 40 zetten, was Van Beek in tijdnood gekomen, waardoor Van der Knaap via een dubieuze kom- binatie en een familieschaakje de stand gelijk kon trekken. In het ontstane paardeindspel stond Van Beek veel beter, maar accepteerde hij het remiseaanbod. Daarop moest via vluggeren (partijen van 10 minuten per persoon) een beslis sing worden verkregen. Tot drie maal toe kwam er een eindspel, met aan elke kant nog slechts een toren, op het bord dat remise was. De spelers besloten toen maar om op 27 april de party nog eens over te doen. Rietman kreeg van Van Rijssen het punt bepaald niet kadeau. Hij raakte zelfs twee pionnen achter, maar Van Rijssen had wel de ont wikkeling van zijn stukken ver waarloosd. Dat laatste brak hem later lelijk op bij een tegenaanval van Rietman, welke prompt par tijwinst betekende. Ton van Oljen ontweek tegen Beljer het Hollands, maar verloor wel een pion. Hij kreeg er echter aanval voor en kon de rochade van zwart verhinderen en kreeg zijn pion terug. Later volgden weder- glorieus winnaar over de eind streep. 2. Simon Schram Jr., Wolvega; 3. Klaas Hoogland, Hoogeveen; 4. Krijn Dieleman, Axel; 5. Marcel v.d. Berg, Alphen aan de Rijn; 6. Rob van Keimpena, Hopfddorp; 7. Hans Polsvoort, Lochem; 11. Henk Poor- te, Nijverdal. De winnaars werden door MAC- voorzitter Dirk Jan Schooien in de bloemetjes gezet. Schooien sprak tevens een woord van dank tot al len die in welke vorm dan ook hun. medewerking verleenden aan het welslagen van dit jaarlijks motor sportevenement waarvoor plm. 5000 bezoekers belangstelling toonden. Rein van Gastel/Erik. Hurkmans(H2) en Bennie JansenIFrans Geurts (H7) in een fel duel op de Zuurberg. waren: Reutum-Holten 1-4; Vosta-de Tukkers 4-0; Rood- Zwart-De Zweef 2-1; Tubantia- Berghuizen 0-0. Zondag 12 april: BWO-Reutum; Berghuizen-Eilermark; Holten-De Tukkers; Unisson-De Zweef; Avanti-Tubantia; Vosta-Rood Zwart. Zaterdag 18 april: Rood Zwart- Holten; Vosta-ünisson. Maandag 20 april (Paasmaandag): BWO-Holten; Eilermark-Vosta; De Tukkers-Unisson. De wedstrijd Denekamp-Blauw Wit bracht de massaal meegekomen supportersschare niet datgene waarop ve len hadden gehoopt nl. de overwinning. De reeks van twaalf overwinningen op rij werd verstoord, mede door dat scheidsrechter Hollink meende de eerste helft met maar liefst 7 (zeven!) minuten te moeten „verlengen" i.v.m. blessures. Het was juist in de laatste seconden van de verlenging dat Denekamp de gelijkmaker produ ceerde (1-1). Een allerminst brillant spelend Denekamp kreeg zijn verdiende re vanche in feite op een presenteer blaadje aangeboden, omdat Blauw Wit zich (vooral in de tweede helft) te tam gedroeg en geen moment in staat bleek tot pressie-voetbal om alsnog de volle winst voor zich op te kunnen eisen. In de beginfase was er sprake van een gelijkopgaande strijd, waarbij Blauw Wit (met Henry Stam voor de één wedstrijd geschorste Gerrit Stam op het middenveld). Nadat hij diep was gegaan op aangeven van Harry ten Wolthuis, passeerde Gerhard Aan stoot de te ver voor z'n doelstaande Denekamp-goalie met een prach tige boogbal in de uiterste linker bovenhoek (0-1). Blauw Wit ging toen door, waarbij het grootste ge vaar vooral op links via de onbere kenbare Kees van Dijk kwam. In de 36ste minuut rondde Kees van Dijk een knappe solo met een harde schuiver af, die de Denekamp- golaie met heel veel moeite tot cor ner wist te werken. Enkele minuten zijdse stukoffers, waarna een eind spel van toren tegen toren en twee pionnen ontstond. Door de ongun stige opstelling van de witte stuk ken kon Beijer dat eindspel bij uit zondering remise houden. Lindeboom kwam er tegen Dinant van Beek niet aan te pas. Vanaf de opening verloor hij regelmatig ma teriaal, waardoor hij in het tore neindspel verloor. Scheperman tegen Koelemaij, een Siciliaanse Draak, werd een party met een koningsaanval door wit. Koelemaij kon, ten koste van een pion, de aanval afslaan, De party werd af gebroken in een moeilijke stelling. Lindenberg en Verlaan speelden een wilde party met wisselende kansen, welke tenslotte remise werd in een voor Verlaan betere stelling. Wim van Oijen raakte tegen Ten Brinke al snel zijn dame kwyt voor twee lichte stukken. Daarna kwam hy er niet meer aan te pas en ver loor. Ook Aaftink had het gemakkelijk. In de opening won hy al een stuk tegen Schipper. Afruil naar het eindspel leverde gemakkelijke winst. Roele en Ten Velde speelden Rus sisch. Ook hier werd een dame weggegeven, en wel door Ten Vel de, die er later ook nog een toren by gaf. Roele wilde niet achter blijven en gaf op zyn beurt de dame weg, maar daarna had hy nog een toren meer en won toch nog. De uitslagen waren: Van Ryssen - Rietman 0-1; T. van Oijen - Beijer remise; Lindeboom - D. van Beek 0-1; Scheperman - Koelemaij afgebroken; Van Lin denberg - Verlaan remise; W. van Oijen - Ten Brinke 0-1; Aaftink - Schipper 1-0; Roele - Ten Velde 1-0. Maandag aanstaande volgt de drieëntwintigste ronde. mauw Wit Al - Heracles A2 Ach, we hebben de vorige wedstrijd met 10-1 gewonnen dus... dat wordt een makkie. Met deze instelling ging Blauw Wit A het veld op, maar ze vergaten dat Heracles inmiddels net zoveel winstpunten had verza meld in deze competitie maar dan met 2 wedstrijden meer gespeeld. Na een kwartier een aanval over rechts, waar by H. Kolkman net voor de out-lyn de bal kon bemach tigen en terugleggen op Hans Stam, die de bal fraai doorspeelde naar Henk Mekenkamp die scoor de. Na ruim een half uur deponeerde keeper Aanstoot de bal bij een uit gooi precies op de punt van de schoen van de snelle rechtsbuiten van Heracles die het presentje dankbaar accepteerde (1-1). Blauw Wit kwam toen meteen in de verdrukking en werd vijf minuten later uit een scherp genomen cor ner door een plm. 2 meter lange Heraclied op achterstand gezet (1- 2). In de 2e helft zou het dus anders moeten om tot succes te komen en dat gebeurde ook. André Schup- pert, die na rust werd ingezet, speelde in de 5de minuut Hans Stam aan die uit een zuivere voor zet Henk Mekenkamp de gelegen heid bood om te scoren (2-2). Blauw Wit ging hierna steeds beter spelen en Heracles moest toezien hoe Ge rald Meyerink de ballen tot vlak voor het doel kon deponeren waar Henk Mekenkamp klaar stond om in de 25ste minuut 3-2 te scoren. De wedstrijd werd hierna onvriende lijker en scheidsrechter Machielsen uit Nijverdal stuurde van beide partijen twee spelers wegens te hard spel en commentaar voor vyf minuten de laan uit om hun (voet- bal)leven te beteren. Kort voor tijd besliste Mekenkamp met een gave treffer, uit een voorzet van Jan Klein Nagelvoort, de strijd (4-2). Blauw Wit bewees vooral in de 2e helft dat er met inzet en goede motivatie heel wat te bereiken is. Beide zal men zaterdag hard nodig hebben in de uitwedstrijd tegen koploper R.K.S.V. (Rijssen). By winst is er voor Blauw Wit nog kans op een goede klassering omdat Hector A2 zich heeft teruggetrok ken en alle winstpunten van hun tegenstanders worden afgetrok ken. Veel succes in Ryssen! Blauw Wit BI - Excelsior B4 Wat de leiders allang hadden ver moed gebeurde, Excelsior kwam met een sterk te noemen team bin nen de ly nen. In de eerste helft werd het een goede wedstryd waarin beide teams aan elkaar gewaagd waren. In de 7de minuut forceerde Gerrit Aanstoot een hoekschop die geen resultaat opleverde; even la ter verzuimde de defensie om in te grijpen en ontsnapte Blauw Wit maar net aan een achterstand. Na een kwartier werd Blauw Wit ster ker en de Excelsior-doelman kreeg het moeilijk bij schoten van Gerrit Aanstoot, Harrie Kolkman, Klein Lebbink en Ronald Kolkman. Vijf minuten voor rust gaf Ronald een zuivere pass op De Velde en op zyn strakke inzet was de doelman kans loos (1-0). Vlak voor rust kwam Harrie voor een leeg doel maar voor een treffer had dat nog wat breder moeten zyn. Na de thee was Blauw Wit veel beter dan Excelsior en dat resulteerde in corners aan de lo pende band. Het was voor de gasten slechts uit stel van het „vonnis" want in de vyfde minuut scoorde v.d. Velde na goed aangeven van Ronald Kolk man 2-0 en nog geen minuut later maakte v.d. Velde uit een voorzet van Harrie Kolkman een zuivere hattrick. Nadat John Landeweerd keihard rakelings had overgescho ten maakte v.d. Velde in de 37ste minuut z'n vierde doelpunt en vlak voor tijd bepaalde Harrie Kolkman na een lange rush de eindstand op 5-0. Bijzonder leuk is het dat steeds meer ouders belangstelling tonen voor het spel van hun jongens. later moest Kees zich laten ver vangen wegens een schouderbles sure, nadat hij onreglementair door een tegenstander was gevloerd. Ri chard Beldman nam z'n plaats in. Nadat Jan Verveda z'n afstands schot zag gekeerd brak voor Blauw Wit het fatale moment in de bles sure tijd aan. Zowel grensrechter Jannes Ho- venkamp van Blauw Wit als „vlaggenist" Meenhuis van Dene kamp hadden met duidelijk vlag gen de scheidsrechter laten weten dat de officiële speeltijd nu toch echt wel ruimschoots was ver streken. Een als voorzet bedoelde bal oprechts zeilde met de lichte wind mee over de verbouwereerde doelman Eddy van Dijk in het net. Protesten van Blauw Wit zijde dat de officiële speeltijd met 7 minu ten reeds zeer ruim was over schreden mochten niet baten. Scheidsrechter Hollink hield voet bij stuk en floot nadat was afge trapt voor de theepauze af. Na rust werd het een wat lauwe vertoning. Vooral van Blauw Wit zijde. De ploeg „draaide" niet en was geen schaduw meer van het elftal dat het eerste half uur zo lekker liep. Er waren dan ook weinig doelrijpe kansen. Daarente gen leek Denekamp het initiatief naar zich toe te trekken. Het bleef echter bij een paar leuke pogingen over de linkervleugel, acties die wel snel uitgevoerd werden maar niet tot resultaat leidden. In de 28ste minuut moest Jan Paalman zich nog laten vervangen door Henk Bo- link maar er was weinig eer meer te behalen. Beide ploegen waren ken nelijk tevreden met de halve winst. Stand: D.V.0.15-28 Blauw Wit 16-28 Eversberg 14-21 M.V.V. '69 15-17 VESOS 16-15 Markvogels 15-14 Denekamp 15-13 PSV 15-12 BZSV 16-11 Daarle 16-9 Boswinkel 14-1. Thuis tegen P.S.V. Blauw Wit speelde zaterdag thuis tegen het Almelose P.S.V. De uit- wedstrijd werd gewonnen en de op revanche beluste gasten zullen het Blauw Wit zeker heel erg moeilijk maken. Blauw Wit zal moeten win nen om het kleine kansje op het kampioenschap te behouden. De wedstrijd die om half drie begint zal worden geleid door scheidsrechter H. Kleine. Vitesse - Holten I Ook in de uitwedstrijd tegen Vi tesse werd het een overwinning voor het le team van de t.t.v. En voor het eerst!!! dit seizoen werd het dubbelspel verloren. In deze wedstrijd was de stand na 4 sets dan ook 2-2, maar toen gingen de Holterboys er even flink tegenaan en werd het een 8-2 overwinning, waarbij Jan v. Heun en Nico Valk beide ongeslagen bleven. Ko mende week moet het team een dubbelprogramma afwerken. DTS - Holten I De zegereeks van het eerste team is ook in de wedstrijd tegen het En- schedese DTS niet in gevaar ge weest. Ook het dubbelspel was weer voor het Holtens koppel Nico en Gerard. Vjentac - Holten 2 Koiten 2 heeft zich in deze wed strijd tegen Vjentac gerevancheerd van de eerder geleden nederlaag en ditmaal werd het een verdienstelij k gelijkspel, waarbij invaller Robert KI. Wassink opviel door maar liefst 2x tot winst te komen en Henk Doorneweerd ook opviel maar dan door 3x verlies te noteren en door dat Fred Hulleman ongeslagen bleef en het dubbelspel verloren ging kwam het tot een puntenver- deleling. 5-5. Holten 2 - De Smorre Tegen de Smorre werd het een ruime 8-2 overwinning, waarbij van spanning haast geen sprake was, alleen Henk en Rien Lammertink lieten ieders één partij aan dezelfde tegenstander, maar doordat we derom Fred ongeslagen bleef en ook het dubbelspel weer in Holtens handen bleef werd de stand op 8-2 bepaald. Holten 3!!! Het derde team bond wederom de teams „De Smorre" en „Smash" met 10-0 aan de zegekar. Van deze wedstrijden valt niets anders te melden dan de uitslag omdat van spanning geen enkele sprake was. Robert Klein Wassink, Henk Wes- terik en Wim Gütlich wonnen dan ook alle drie hun wedstrijden. Blauw Wit - Holten 4 Ook het vierde team draait goed mee in de bovenste regionen van de 6e klasse. In de uitwedstrijd tegen het Almelose Blauw Wit ging het spannender toe dan in de eerste ontmoeting tussen deze twee teams (8-2 winst voor Holten). Deze keer ging de strijd gelijk op bij een set stand van 4-4 konden Jan Vnig- teveen en Ellen Helmer de strijd definitief in Holtens voordeel be slissen. Programma: 13 april: Holten 1 - Trefhoek 5; Holten 2 - Trefhoek 10; Holten 4 - Vjentac. 14 april: Twekkelerveld - Holten 1. 16 april: Twekkelerveld - Holten 3. De wedstrijd Reutum - Holten was een bijzonder sportieve wedstrijd. Een optimaal bewegend team slaagde er met uitstekende com binaties in Reutum gedurende de eerste drie kwartier volkomen haar wil op te leggen. deze mogelijkheid te niet ging. Reutum begon Holten daarna wat terug te dringen en dit resulteerde in de 10e minuut tot een handsbal van Nico Labobar. De hieruit toe gekende strafschop werd uitste kend benut. Even leek Holten het toen benauwd te krijgen, toen en kele minuten later Gert Jan Wis- sink maar ternauwernood de bal op de doellijn kon stoppen. Dat het aantal doelpunten tot aan de rust beperkt bleef tot twee had den de roodzwarten aan zich zelf te danken. Na enkele plaagstoten lukte het in de twintigste minuut Holten maakte echter via haar zeer Henry Bronsvoort Holten op 1-0 te gg vaar lij ke uitvallen duidelijk dat zetten, na een schitterende pass ze Reutum deze keer geen herkan van Jan van Mullem. In de vol gende minuten belandde een kop bal van Bert Kamperman net naast het doel, terwijl Bronsvoort nog eens miste, na schitterend voorbe reidend werk van Jan Bert Wissink. Gedurende de laatste tien minuten voor de pauze nam de dominante rol van Holten iets af. Een goed schot van Daniel Saamangun be landde in de handen van de keeper. Twee minuten voor de rust lan- sing wilden geven. Eerst was het de nog te zelfzuchtig opererende Saamangun, die de bal in de han den van de keeper deed belanden en na 25 minuten moest het shirt van Henry kapot gescheurd wor den om erger te voorkomen. De vrije trap werd overgeschoten. Na een half uur spelen was het echter raak. Alleen op de keeper afgaande Blauw Wit Cl - SDOL Cl Twee goed gemotiveerde ploegen, met aanvallend spel wat voor beide ploegen gevaar opleverde. In de 10e minuut wist SDOL uit een scherp genomen corner te scoren (0-1). Blauw Wit raakte hierdoor niet uit balans en kwam al vrij snel uit een vlot „één-tweetje" van Henk en Geert door Geert langszij) (1-1). Een paar minuten later had de Lutten- bergse doelman geen schijn van kans bij een hard afstandsschot van Thys. Ruststand 2-1. Na de thee kreeg Blauw Wit steeds meer greep op het spel van de gas ten. Het samenspel liep als een trein en een goede combinatie tus sen Henk en Geert kon door Hans doeltreffend worden afgerond (3-1). Blauw Wit deed het toen wat kal mer aan en SDOL kwam tot enkele niet ongevaarlijke acties die door de achterhoede goed werden opge vangen. Vijf minuten voor tyd ging André op de solotoer en bracht met een fraai doelpunt de eindstand op 4-1. Een verdiende zege voor een hard werkend Blauw Wit. De wed strijd werd foutloos geleid door de heer Beltman van de S.V. Holten. Zaterdag de lastige uitwedstrijd tegen Haarle. Met dezelfde inzet als tegen SDOL (of als het kan nog iets groter!) zit er minstens een gelyk spel in. SVZW C5 - Blauw Wit C3 In een zeer goed gespeelde en hebben de volgende prijzen be spannende wedstryd lukte het haald: Blauw Wit weer om de beide pun- Afdelingsdressuur 4-tallen: le tjes binnen te halen. De le helft prijs 91 punten spelend met tien man leverde een Afdelingsdressuur 8-tallen: 2e achterstand op van 1-0. Na rust prijs 104 punten ging het beter en wist Blauw Wit Individuele dressuur: 1. Bendien drie keer het net te vinden. De Paalman met „Mandy" 132 p.; „Zwaluwen" maakte een goaltje 2. Herman Lodeweges met „Pinto" alzo een overwinning voor „Blauw 124 p. Wit" met 3-2. Goed gedaan jongens. L-dressuur: 1. Barbara Boode met Houen zo! „Amourette" 119 p. 4. Bert Stege- ceerde André Dekker met een passeerde hy deze keer de doelman schitterende voorzet Daniel, die en schoot vanuit een moeilijke met een prachtige kopbal Holten hoek Holten naar 3-1. Vyf minuten op 2-0 bracht. later was Henry de verdedigers De tweede helft was kwalitatief weer eens te vlug af. Hij passte duidelijk slechter. Reeds in de eer- daarna naar de goed meegekomen ste minuut kreeg Bronsvoort de Daniel, die het scoren voor zijn re- gelegenheid de zege veilig te stel- kening mocht nemen. Hiermee was len, toen hy alleen voor de keeper de stand op 4-1 gebracht. Een uit- verscheen. Aarzeling deed deze slag waar vriend en „vijand" geen kans voorbij gaan. Enkele minuten moeite mee had. later bood Bronsvoort Bert Kam perman een uitstekende gelegen heid. Bert durfde echter de bal niet „in eens" te nemen, waardoor ook Voor de Hockey Club Holten was het afgelopen weekend een wee kend vol successen. Drie jeugd- teams werden kampioen!!! Dat waren meisjes C, meisjes B en jon gens C. Fantastisch!!! Heren 2 speelde gelijk tegen Zutphen 3-3, wat een uitstekende prestatie is. Heren 1 behaalde twee belangrijke winstpunten, door met 3-1 te win nen van het jonge Dalfsen. Overige uitslagen: Veteranen B - E.H.V. Enschede 2-3; Veteranen A - Bully Oldenzaal 0-4; Jongens A - Bully 1-1; Meisjes B - Salland 4-0; Jongens C- Hengelo 11-0; Meisjes C Haackey 9-1; Meisjes D - Hengelo 7-0; Jongens D was vry. Wedstrijdprogramma voor zater dag 1 en zondag 12 april: Jongens A Almelo A-2 aanvang 14.00 uur; meisjes D - P.W. aanvang 12.00 uur; Haackey D - Jongens D aanvang wedstryd 10.30 uur vertrek O.A.D. 9.30 uur (vervoer Fam. Driessen en Hagen); Jongens Cis vry.; Almelo B Meisjes B aanvang wedstryd 12.00 uur vertrek O.A.D. 10.45 uur. (ver voer Fam. Heemstra en Jong man.).; Almelo C - meisjes C. aan vang wedstr. 10.30 uur, vertrek O.A.D. 9.45 uur. (Vervoer fam. Lit- jens en Den Heijer). Zondag 12 april: Heren 1 - Lochem aanvang 14.30 uur;lZwolle 4 - Heren 2 aanvang 10.30 uur; Veteranen B - Doetinchem aanvang 11.00 uur Sportdal.; Veteranen A - Dalfsen aanvang 12.30 uur op de Meer manskamp Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen De Tukkers uit Albergen. Spelend zoals afgelopen zondag tegen Reutum moet Holten deze wedstrijd in haar voordeel kunnen beslissen. Het spel van afgelopen zondag heeft duidelijk gemaakt dat het zelfvertrouwen van een aantal spelers duidelijk aan het groeien is en dit bevordert tevens het ver trouwen in elkaar. We hopen dat het publiek door een grote op komst blijk zal geven van de waar dering voor het spel van de Holten-Elf. De leden van de ponyclub „Be- rgruitertjes" die zaterdag 4 april deelnamen aan het kringconcours van de „Looleeruiters" te Almelo, man met „Prinses Dunja" 112 p. L2-dressuur: 3. Arnold ter Maat met „Duke" 114 p. 3. Erik Vincent met „Mark" 110 p. Springen Klasse B Cat. D: 5. Bar bara Boode met „Amourette". 9. Bert Stegeman met „Prinses Duiya". Springen klasse L Cat. C: 5. Erik Tempelman met „Corrie". Springen klasse L Cat. D: 2. Her man Lodeweges met „Pinto" Springen klasse M Cat. D: 3. Caro line Kruims met „Grey Light" Springen klasse Z cat. D: 1. Erik Vincent met „Mark". By de in zaal „Vosman" door de Schietvereniging „De Eendracht" gehouden wedstrijden werden de volgende resultaten behaald: Luchtgeweer klasse A: 1. G. Koopman; 2. H. Paalman 164 p.; 3. B. Arfman 160 p.; 4. Dick Jansen 157 p.; 5. G.J. Schuppert 155 p.; 6. H.J. Nekkers 153 p. Klasse B: 1. H. Mulder 164 p.; 2. D.J. Nyendyk 159 p.; 3. E.J. Grootentraast 150 p.; 4. G.J. Slui ter 119 p.. Klasse D: 1. W. Paalman 147 p.; 2. B. Tromop 142 p.; 3. W! Hufrnan 136 p.; 4. B. Paalman 135 p.; 5. E. Tro mop 69 p.. Luchtpistool openklasse: l.H.J. Nekkers 172 p.; 2. H. Mulder 165 p.; 3. A. Schuppert 163 p.; 4. G.H. Paalman 162 p..

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11