Blauw Wit in de running Volleybalvereniging Resultaten Blauw Wit 1 badmintonelnbholten 1 Supportersvereniging S.V. Holten was aktief Resultaten sv Holten H0LTEN-UNISS0N a HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 MAART 1981 - PAG. 9 Tijdens een zeer druk bezochte en hoogst gezellige feestavond inzaai [tHet Bonte Paard" heeft de Hol- tense Motor- en Automobielclub I De Holterberg" haar leden spon taan gehuldigd die in het afgelo pen seizoen prestaties leverden die goed waren voor de kampioen stitel. Clubvoorzitter Dirk J. Schooien wenste hen hiermee ge luk en prees de strijdlust en spor tiviteit van de „Maccers". De kampioenen zijn: Henk Paalman, clubkamp, oriën- teringsritten sportklasse. Hij werd voor de derde keer kampioen en definitief winnaar van de prachtige wisselbeker. Eppie Klein Tees- elink, clubkamp. oriënteringsrit- ten. Autocross: Clubkamp. Sport A Jannes ten Be rge; Clubkamp. Spec, klasse Eduard van Oene; Clubkamp. Sport B Henk Klein Zandvoort. Kampioen puntentelling sport B. Henk Klein Zandvoort; kampioen puntentelling sport A. Joop Hut ten; clubkamp autocross dames: Gerda Schotman; kampioen pun tentelling dames: Ria Hutten. De prachtige Erwin wisselbeker aan geboden door de fam. Gert Jan Stevens werd gewonnen door Be nny Markvoort. Jan Bolink die in het afgelopen seizoen, voor de tiende keer uitkwam in de „Erwin- klasse" kreeg een standaard met embleem. Alle kampioenen kregen bloemen, een wisselbeker en een kleine beker als herinnering aan het in 1980 behaalde kampioen schap. Motorsport: Ook in het seizoen '80 waren MAC- leden weer zeer succesvol en ston den bij de huldiging op de hoogste trede van het „ere-schavotje". Henk Seppenwoolde werd Ned. kamp. motorcross senioren 125 cc., in de Enduro-klasse junioren 175 werd Tonny Hakkenberg Ned. kamp. en in de Enduro-klas se in ternationaal 250 cc. was de titel voor Henk Poorte die tevens Enduro-clubkampioen Mac „De Holterberg" werd. Jan ten Velde won zilver in de zware „zesdaagse" in Frankrijk en de prestaties van Joop Staman en Gertie Aaltink waren in dat evenement goed voor een bronzen plak. Op het jaarlijks touwtrektournooi in het kader van het Dorpsfeest 1980 in „Kalfster- mansweide" werd het MAC-team evenals in 1979 glorieus winnaar en bij de door de club georganiseerde hengelwedstrjjden werd voorzitter Schooien kampioen. Aan de fees tavond in „Het Bonte Paard" werk ten mee het bekende duo „Dc Wil- grado's" uit Goor die met confe rence, grollen en grappen de feest gangers kostelijk amuseerden. Na de verloting met een groot aantal prachtige prijzen werd er gedanst o.l.v. de „Vilema's". De kampioen van MA.C. ,fie Hol terberg" Dames i Door omstandigheden heeft u de laatste weken een verslag moeten missen van de wedstrijden van het eerste damesteam van Mintonette. Hieronder volgend daarom de ver slagen van de laatste drie wedstrij den van deze dames. Tot nu toe staan ze op een derde plaats in de competitie met drie punten achter op nummer 2. Mintonette - Krekkers 2 (uit Al- bergen) Na een wedstrijdstop van twee we ken hadden de dames extra veel animo om er een goede wedstrijd van te maken. Ze gingen dan ook met veel enthousiasme van start. Na enkele minuten fwas de voor sprong al 8-0 voor Mintonette. Er werd erg goed gespeeld. Het tempo lag hoog en er was veel variatie in de aanval. Krekkers kon hierdoor niet in hun spel komen Mintonette kon dit tempe en deze variatie in de eerste set volhouden en won deze dan ook met 15-2. De tweede set liet hetzelfde beeld zien. De passes wa ren goed, evenals de set-ups van Janny en Fenny, waardoor de aan- valsters Anke, Anita, Frederique en Alie de aanval goed konden ron den. Alles lukte dan ook en deze set werd met 15-3 gewonnen. De moei lijke derde set brak aan, maar de Mintonette dames waren niet ka pot te krijgen. Wietske kwam er in om het aantal taktisch gegeven ballen nog te vergroten. Deze set werd dan ook weer met 15-2 ge wonnen. Dit was een duidelijke 3-0 overwinning voor Mintonette. RAC - Mintonette Damesvolleybalwedstiijd van za terdag 14 maart, die werd gespeeld in Almelo, tussen Rac en Minto nette 1. De eerste set werd vol en thousiasme begonnen, maar het werd een moeizame set. Doordat Mintonette erg sterk was in de af wisseling van de aanvallen, waar door Rac niet wist van welke kant de aanvallen kwamen, konden de dames van Mintonette via een 14- 14 naar een 14-16 overwinning doorgaan. De tweede set werd er goed doorgegaan op de spelvariatie van de eerste set, zodat het al vrij snel was beslist op 6-15 voor Minto nette. De derde set ging weer iets moeilijker, maar Mintonette be schikte duidelijk over een betere conditie, zodat die set ook werd gewonnen met 12-15. De einduit slag werd daardoor: Rac - Minto nette 0-3 Mintonette - Dynamo Vrijdag 20-3 speelden de Minto nette dames thuis tegen het jeug dige team van Dynamo uit Tub- bergen. De coach J. Geels had dit keer in de eerste set niet het basis team opgesteld, maar begon met Janny en Fenny als spelverdeel- sters en Diny, Wietske, Anke en Alie als aanvalsters. De wedstrijd begon wat rommelig, de passes kwamen niet goed, waardoor er geen goede aanval uit kon komen. Er werd veel uit- en in het net geslagen. Bovendien was Dynamo erg dynamisch en pakte vele van de ballen die wel goed over het net kwamen. Toch werd deze set met 15-12 gewonnen. In de tweede set stond Mintonette al snel achter met 0-5. Het leek erop dat de dames niet erg overtuigd waren van hun eigen kunnen. Met veel moeite werd deze achterstand omgezet in een 7-5 voorsprong. Toen echter leek het of Mintonette lijm aan de schoenen had. Er werd slecht be wogen, waardoor er op een gegeven moment tegen een 11-14 achter stand werd aangekeken. De dames werden wakker geschud. De ach terstand werd ingehaald. Het werd 14-14, maar er zou nog tot 19-17 gevochten moeten worden voor Mintonette kon zeggen dat deze set voor hun was. In de derde set was Dynamo duidelijk aangeslagen. De ballen kwamen niet meer terug. Deze set werd dan ook met 15-5 door Mintonette gewonnen. Dus ondanks slecht spel van Minto nette toch een 3-0 overwinning. Mintonette meisjes adsp. AA- A.T.C. Zaterdag 21-3 moesten we in Hen gelo tegen A.T.C. spelen. We had den er best zin in. We begonnen goed en stonden al gauw met 10-2 voor. Tcoh kwam A.T.C. terug en verloren we met 15-13. Dat kon niet vonden we en we gingen er, in de tweede set goed tegenaan, het werd een spannende set en we gingen aardig gelijk op. Mintonette won deze set met 16-14. De derde en de vierde set waren we de concentra tie een beetje kwijt en het ging dan ook veel minder goed. Deze sets verloren we met 15-3 en 154. Zo eindigde deze goed begonnen wed- strijd toch in een 3-1 nederlaag voor Mintonette. Damesrekreanten Woensdag 18 maart speelden de damesrekreanten in Hengelvelde weer 2 competitiewedstrijden. Om 7 uur 's avonds werd de eerste wed strijd gespeeld tegen Spirit Actief B uit Enschde. In de eerste set ging het de eerste 5 minuten bijna gelijk op waarna Spirit Actief de leiding nam maar niet voor lang, want de Mintonette dames wisten de ser vice terug te pakken. Hierna kwam Mintonette al snel voor en wist met ruim verschil de set te winnen. De tweede set verliep eerst op dezelfde manier, maar evenals andere keren wist Mintonette het juiste ritme niet te pakken te krijgen. Hiervan profiteerde Spirit Actief waarna ze de leiding namen en deze ook niet meer afgaven. Eindstand 1-1. De tweede wedstrijd begon om 8 uur. Tegenspeelster was het dames team Robey-B vroeger spelend on der de naam Volley W, uit Wierden. Waarbij de Mintonette dames na een moeilijk begin de leiding na men, en deze tot het eind vasthiel den. De tweede set verliep bijna gelijk op, tot 5 minuten voor het einde bij de stand 12-12, waarbij Robey-B de service had, en nog vier punten wist te maken. Eindstand 1-1. Volgende te spelen wedstrijd: woensdag 1 april (geen grap) te Hengevelde. Tijden: 20.00 uur en 21.00 uur. Programma: Vrijdag 27-3: (19.30) Jongens adsp. B - Robey SDG; (19.30 Meisjes adsp. BA - Dynamo A.; (19.30) Meis jes adsp. AB - Katers; (2045) Heren 1 - Volley 2; (20.15) Katers 1 - Volley 2; (20.15) Katers 1 - Dames 2 (Alme lo) Zaterdag 28-3: (16.00) Flash 2 - Da mes 1 (Nijverdal. Vrijdag 34: (19.30) Jongens adsp. A Vrivo.; (19.30) Meisjes adsp. BB - Vrivo.; (20.30) Dames 4 - Oni 1; (20.45) Dames 1 - Tornado.; (21.30) Heren 2 - Rivo 3; (21.30) Stetash - Heren 1 (Almelo) Een stormachtige wind, een ma tige partij voetbal in de eerste helft en een pittige partij in de 2e helft bracht Blauw Wit naar de overwinning in de streekderby tegen Eversberg dat moest winnen om de aansluiting bij de kop te behouden. Zoals gezegd een streekderby met daarnaast nog het feit dat Blauw Wit beide punten moest pakken om bij te blijven in de spannende race naar het kampioenschap en pro motie naar de 4e klasse KNVB. Eversberg moest winnen om kans op de titel te behouden en zo ver schenen er twee niet geheel zenuw- vrije ploegen binnen de fijnen. Het had er alle schijn van dat het een leuke pot voetbal zou worden want reeds in de zesde minuut schoot Harry ten Wolthuis op aangeven van Jan Harbers maar net naast. Eversberg kreeg nog in dezelfde minuut een hele goede kans om de score te openen maar de rechtsbin nen faalde in de afwerking. Hierna zakte het spel met een vaart waar mee het water in de aangrenzende Regge op dat moment zakte. Na een half uur spelen kwam er op nieuw leven in de brouwerij toen Stam knap doorging en met een zuivere pass Harry in stelling bracht die naast schoot. Beide partijen bleven het kalm aan doen en het enige wapenfeit wat het vermelden waard is was een goed genomen vrije schop van Harbers die de Eversberggoalie met heel veel moeite tot een hoek schop verwerkte. Rust 0-0. Na rust met de wind in de rug trokken de gastheren fel van leer en ze waren een paar keer heel dicht bfi een treffer. Eddy van Dijk toonde toen weer z'n goede vorm en wist schade te voorkomen. Blauw Wit werd het toen duidelijk dat het ging om er op of er onder en probeerde het spel naar zich toe te trekken. Dit lukte na plm. een kwartier Eversberg overwicht. Het begon steeds beter te lopen in de Blauw Wit gelederen en de Eversberg defensie kwam onder druk te staan. Na een half urn- tweede helft maakte Gerard Aan stoot een einde aan de spanning door van zeker 20 meter tot verba zing van de Eversbergmuur én de doelman de bal juist onder de lin kerkruising van paal en lat in te knallen. Blauw Wit bleef na deze schitterende treffer doorgaan en in de 43ste minuut was de doelman kansloos bij een kopbal van Harry ten Wolthuis. Blauw Wit dacht toen op rozen te zitten maar het pakte anders uit toen aanvoerder Schu- lenburg de defensie (nog in hoera- stemming over de twee-nul voor sprong) uit een lange uittrap pas seerde en ook doelman Eddy van Dijk (die in een uiterste poging nog probeerde de bal van het hoofd van S. te plukken) geen kans kreeg. (1-2). De gastheren bleven de laat ste minuten nog heel ijverig strij den voor de gelijkmaker maar Blauw Wit gaf geen krimp. Bij Blauw Wit werden door blessures in de eerste en tweede helft Kees van Dijk en Jan Paalman vervan gen door resp. Richard Beldman en Henry Stam. Stand le klasse A: D.V.O. 14-26; Blauw Wit 14-25; Eversberg 12-19; MW '69 14-17; Markvogels 13-13; Vesos 14-13; De nekamp 14-13; BZSV 15-11; PSV 15-10; Daarle 13-6; Boswinkel 13-1. Programma 28 maart: BZSV I (Borne) - Blauw Wit; S.C. Daarle - Vesos; MW '69 - Ever sberg; DVO - Markvogels; PSV - Boswinkel. Alle wedstrijden beginnen om half drie. BZSV - Blauw Wit. Zaterdag speelt Blauw Wit uit tegen BZSV te Bome. Op zaterdag 3 okt. werd zonder al te grote in spanning van de Bornsen gewon nen maar Blauw Wit weet dat BZSV in eigen huis een heel lastige tegenstander is. Wat men aan techniek tekort komt probeert men met grote inzet en strijdlust op te vangen. Trainer Heerink en z'n mannen zijn gewaarschuwd. De wedstrijd die om half drie begint zal worden geleid door scheidsrechter A. Koopmans. De wedstrijd Holten-Unisson stond in het teken van een stor machtige zuidwester, die gedu rende twee x drie kwartier grote hoeveelheden zand van het train ingsveld over het speelveld blies. Het was daarom niet zo verwonder lijk dat beide partijen moeilijk tot goed voetbal konden komen. Door de sterke wind vertoonde de bal de meest onverwachte capriolen. De sondanks kreeg het publiek veel SUCCESVOLLE EINDSPRINT HOLTENSE TEAMS Het einde van het competitiesei zoen 1980/1981 nadert en langza merhand neemt de ranglijst meer definitieve vorm aan. Het eerste en derde team die de afgelopen week binnen de blauwe lijnen kwamen, boekten beide een overwinning op resp. Trefzeker uit Dalfsen en Sur vive uit Dedemsvaart en dat in uitwedstrijden. Survive 3-BC Holten 3 De thuisclub had in dit seizoen nog geen overwinning kunnen behalen en fungeerde dus al geruime tijd als hekkesluiter in de 4e klasse B. Met Jetty Dorresteyn als invalster trok het derde team dan ook met niet al te veel zenuwen naar Dedems vaart. Harry Dul begon tegen een felle tegenstander, die in eerste in stantie flink afstand nam, maar Harry wist door tempoverhoging snel naast zijn tegenstander te ko men. Enkele fouten in de slotfase werden Harry echter noodlottig, zodat de overwinning naar de De- demsvaarder ging. Ans Jacobs had weinig moeite met haar tegen standster en kreeg daar meer loon naar (hard) werken. Jetty Dorres teyn was in drie games niet zo ge lukkig. Gelukkig trok daarna Frank Akkerman in een gemakke lijke partij de stand naar gelijke hoogte. Harry en Jetty hadden bei den nog wat goed te maken. Zeer gemakkelijk overspeelden zij hun tegenstanders tot grote vreugdet van dit gelegenheidsduo. Ook Eef Weyman en Ans Jacobs boekten een overwinning, zij het dat het wat moeizaam ging. In het herendubbel waren Frank en Eef heer en mees- Jenny Scholman zorgde daama godat hun overwining geen voor het vierde winstpuntje door moment in gevaar kwam De Hol_ haar enkelpartij te winnen, Wil van ^nse dames moesten laat op de -Gennep werd tot twee keer toe ge- avoncj jn (jrie games hun hoofd confronteerd met een verlenging buigen voor de gastvrouwen, die bij een 9-9 stand. Even zo vaak hoewel ook niet goed op elkaar eindigde de game in een 12-9 stand, ingespeeld toch wat meer raffine- Voor de uiteindelijke 6-2 stand ment in hun spel wisten te leggen, zorgden Sytse/Jenny en Gerard en Wü door de mixedpartijen te win- progr^ma: 14 BC Holten 1-BVZ nen- 6; 14 BC Holten 2-Kwiek 4. Trefzeker 3-BC Holten 1 2*6 Zeer ongebruikelijk werd gestart met de heren- en damesdubbel. De heren kwamen tot een gemakke lijke 11-15 en 5-15 zege, de dames daarentegen verloren de eerste game in de verlenging met 18-17 en hadden daarmee meer energie ver bruikt dan hun tegenstanders die de tweede game met 15-11 wonnen en daarmee de partijen op gelijke voet brachten. In het heren enkelspel wonnen Sytse Meinsma als Gerard Damink hun partijen. waar. voor zijn geld, omdat het spanningselement van het begin tot het eind aanwezig was in deze van beide zijden sportief gespeelde wedstrijd. Holten won tenslotte verdiend op basis van een grotere technische vaardigheid, waarbij met name het middenveld de door slag gaf. Gedurende de eerste helft hadden de roodzwarten een licht veldoverwicht. Dat belette echter niet dat Wim Schooien in de 6 e minuut reeds de bal van de doellijn moest redden. Na 10 minuten werd de keeper van de gasten voor het eerst goed op de proef gesteld door een vlammend schot van Anré Dekker. Bert Kam perman schoot in de rebound hoog over. Na een kwartier spelen echter was het raak. Henry Bronsvoort kreeg de bak aangespeeld en vanuit de korte draai, die daarop volgde, haalde hij vernietigend uit. Doel man van Raai te was daarbij kans loos. 1-0. Na een half uur spelen bood André aan dezelfde Bronsvoort een unieke gelegenheid Holten op 2-0 te zetten, doch hij mistte jammerlijk. Uit de tegenaanval gebruikte Wim Tuller zijn handen om een tegen stander voort te duwen en aange zien dit gebeurde binnen de be ruchte lijnen mocht Unisson een strafschop nemen, die feilloos werd benut. Dat betekende een ernstige tegenslag voor de roodzwarten. Het was een aanvechtbare beslissing van scheidsrechter Van den Anker, zoals hij er deze middag nog meer dere zou nemen. Op slag van rust bracht Henry op schitterende wijze de stand op 2-1 door de bal op de borst op te van gen om hem daama in één bewe ging keihard achter van Raalte te knallen. Holten kon met voor sprong gaan rusten. Na de thee, waarbij Bert Knapen vervangen was door Daniël Saam an gun en waarbij na een kwartier ook Nico Labobar nog vervangen werd door de jeugdspeler Eric Knapen, werd het spel kwalitatief slechter. De scoringskansen waren ook gedu rende de tweede helft duidelijk voor de Holtenaren. Doch achte reenvolgens Henry, Daniel en Bert konden de weg naar het net niet meer vinden. Al moet gezegd wor den dat op slag van het eindsignaal Bert Kamperman doelman van Raalte tot een schitterende red ding dwong. Holten heeft echter door deze 2-1 zege weer twee punten aan haar totaal toegevoegd en het gevolg hiervan is dat de middenmoot in middels verlaten is. Een toppositie in de derde klasse zit er nog steeds in. Leider Berghuizen zal gezien de constante resultaten voor de an dere ploegen echter wel onbereik baar blijven. Blauw Wit 5 - Excelsior 11 Een wedstrijd der vergissingen. Al lereerst sliep de echte keper van Blauw Wit waarschijnlijk nog, want hij kwam niet opdagen. Ten tweede was afgesproken uit beleefdheid de stand gelijk aan onze elftalnum mers op het scorebord te laten ver schijnen, doch Blauw Wit bleef ste ken op de 4 en Excelsior schoot te ver door. Ten derde meenden en kele Blauw Witters bezig te zijn met volleybal en dachten één set met 154 te kunnen verliezen om ver volgens in de 2e en 3e set genade loos toe te slaan. De voortreffelijk leidende Henk Hovenkamp gaf echter de raad deze beide sets on der de douche te spelen. Dit ge schiedde en Blauw Wit won inder daad. 't Lijkt me goed speciale lof toe te zwaaien aan Rikus Kremer en J. Stam die op onnavolgbare wijze meenden te moeten doelpun ten, al moesten ze natuurlijk niet vergeten dat ze de bal ook wel wonderschoon aangegeven kregen van hun medespelers, die hen graag wat eer gunden, zodat ze het gevoel hebben dat ze nog mee kun nen! Ja en dan Excelsior, een aar dige, wel leuke ploeg met een voor hoede die de bal redefijk kwijt kan al was het flauw dat ze meenden dat vaak in het doel te moeten doen van Blauw Wit. Enfin als men zo speelt, stevent men terecht af op het kampioenschap. Het is te ho pen dat Blauw Wit 5 zich in de volgende wedstrijd volledig revan cheert anders kunnen ze inderdaad beter gaan korfballen of op een wandelclub gaan (ook heel leuk!). Blauw Wit 6 - Hulzense Boys 10 Het was sneu dat na al het goede keeperswerk van (uitblinker) Henk Aanstoot het zesde met lege han den achterbleef. Het zesde speelde een leuk partijtje tegen de mensen uit Hulsen, gezien de zware neder laag in de uitwedstrijd. Men gaf weinig kansen weg en via enkele sublieme reddingsacties van de keeper bleef de nul behouden. Een minuut voor rust sloeg het noodlot toe. Een comer van links werd door de keeper weggetikt doch door een van de spelers van Hulzense Boys (volgens velen van achter de fijn) via een Blauwwitter, via een zeer moeilijke hoek, in het doel gewerkt. Ruststand 0-1. In de eerste minuut na de blijkbaar wel bestede rust, was het H.P. die de gelijkmaker scoorden. Het zesde had de tweede helft de wind in de rug en speelde zeer aanvallend. Bij een van de zeer weinige uitvallen van Hulsen sloeg het noodlot we derom toe. Een achterspeler en de keeper begrepen elkaar niet goed en de midvoor van Hulzense Boys profiteerde dankbaar, 1-2. Het zesde probeerde in de resterende tijd nog wel de (verdiende) gelijk maker te scoren, maar men slaagde hierin niet. Een gelijkspel zou de juiste uitslag geweest zijn, gezien het zeer harde werken van de Blauwwitters. De wedstrijd werd bekwaam en zonder problemen ge leid door Cor Beukenkamp. De Supportersvereniging van de Sportvereniging „Holten" ont plooide in het afgelopen jaar weer talrijke activiteiten ten bate van deze S.V. Dat bleek in de dinsda gavond onder voorzitterschap van de heer H.H. Pieters gehouden le denvergadering. In een uitvoerig jaarverslag schet ste de secretaris de heer Beijers, hoe de gelden bijeen gebracht wer den en hoe zij werden besteed, waarbij vooral de nadruk werd ge legd op de begeleiding van de voet ballende jeugd door middel van training enz. Ook de andere afde lingen werden daarbij niet verge ten. Alle verzoeken om bijdragen zullen in het vervolg via het be stuur van de Sportvereniging (oude Stijl) moeten lopen. Zodra de nieuwe bestuursstructuur in wer king treedt zal de verhouding met de verschillende afdelingen (nieuwe stijl) nader worden bezien. Penningmeester J. Beltman zette in zijn financieel verslag de cijfers op een rijtje, waaruit bleek dat het boekjaar 1980 met een batig saldo eindigde. De kascommissie be staande uit de heren Van Calcar en Dalemans verklaarden bij monde van laatstgenoemde de bescheiden keurig in orde te hebben bevonden, waarna aan de penningmeester de charge werd verleend. De voorzit ter van de S.V., de heer Warrink, sprak zijn waardering uit voor het beleid van de supportersvereniging en feliciteerde har met de bereikte resultaten. By de bestuursverkie zing werden de periodiek aftre dende bestuursleden de heren G.M. Bannink, F. ter Hoeven en H.H. Pieters by enkele kandidaatstel ling herkozen. By de rondvraag gaf de heer Warrink nog een overzicht van het jeugdplan. Als trainers van de verschillende voetbalelftallen zullen in dienst treden de heren G. Oude Roelink en H. ten Bolscher. De gang van zaken zal in het clu borgaan nog nader worden toege licht. Holten E2-SOS E2 In de eerste helft van deze wed strijd leek het er niet op dat Holten een zo grote overwinning zou beha- len. De ruststand was nl. 1-0. De ploegen wogen in deze helft goed Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen Tubantia, dat na Berghuizen de tweede plaats bezet. Dat belooft een spannende partij te worden op Meermanskamp. De Hengeloërs strijden altijd met veel inzet en hebben daarbij wel eens de ge woonte de sportiviteitsregels te overschrijden. We rekenen zondag op een sportief duel. De wedstrijd bal zal worden aangeboden door „Intervisie". tegen elkaar op en beide doelen kwamen beurtelings in gevaar. Op een bepaald moment belandde een keihard schot van één der Holten- voorwaartsen tegen de paal; direkt I daarna was het echter wel raak toen uit een goede kombinatie over de linkerkant de bal beheerst werd ingeschoten. Na rust was Holten met de wind in de rug sterker en werd de score regelmatig opge voerd tot uiteindelijk 5-0. Onze lin kerspits liep herhaaldelijk vrij en zijn voorzetten stichtten grote verwarring in de achterhoede van SOS. Een enkele keer kwam SOS uit de verdediging, maar onze ach terhoede was op haar post. Al met al een door Holten goed gespeelde wedstrijd.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 9