Grootste klokkenkolkktie van Overijssel aan de Smidsbelt in hartje Holten Groot open-huis bij Ter Harmsel-mode tab aait huis verspreidin geqamidmdgwl. op donderdag, vrijdag en zaterdag a.s. tot 6 uur 's avonds alleen a.s donderdag tot 9 uur 's avonds ODEHUIS Klokkenluider Smidsbelt Feestelijke opening op woensdag25 maart om 10.30 uur door mr. W.L.F.C. Ridder van Rappard, burgemeester van Holten. Aansluitend op de opening 'open huis'. Open reparatie-atelier Bij ons kunt u ook terecht voor alle mogelijke reparaties op het gebied van uurwerken, ook van antieke. Dat gebeurt in het eigen atelier in de showroom. Het is volledig open, zodat ieder een die dat interessant vindt kan zien hoe gespecialiseerd personeel met behulp van de dames- (o.a. ook Blevle en Delmod) heren- als kindermode Uitgeversmaatschappij Van der Loeff b.v. folders brochures vouwbladen catalogi monsters modernste elektronische apparatuur reparaties uitvoert. Van elke reparatie kan desgewenst vooraf een prijsopgave worden verstrekt en op iedere reparatie wordt verder 1 jaar garantie verleend. Ook inruil van oude uurwerken. Openingstijden Van dinsdag t/m vrijdag van 8.30 tot 18 uur. Zaterdags tot 17 uur. 's Maandags gesloten. Vanaf 2 april donderdags koopavond van 19 tot 21 uur. Doorlopend vrije toegang. Smidsbelt 5, Holten, Tel. 2671 Ter kennismaking met De Klokkenkelder van Bazuin ontvangt u bij aankoop van een klok een Cadeaucheque van 20% van het bestede bedrag cadeau. Voorbeeld: u koopt een klok van 550,-. Dan ontvangt u een cheque van 110-, te besteden in De Klokkenkelder of bij De Klokkenmaker, Dorpsstraat 18/hoek Smidsbelt. Deze Bon blijft geldig tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad. HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 MAART 1981 - PAG. 7 In De Klokkenkelder vindt u bijvoorbeeld Friese staart-, Friese stoel-, Zaanse, Sallander, Amsterdammer, paardjes-regulateurs, comtoise, tafel-, pub-, school- en halklokken Prachtige stijlklokken, o.m van Warm ink Wuba. Maar ook moderne Vele zijn in diverse uitvoeringen leverbaar: in noten of eiken, met bimbam of Westminster, met bel of gong. En alle modellen zijn vervaardigd van de beste materialen met ouderwets vakmanschap en de modernste tech nische hulpmiddelen. Een bezoek aan het nieuwe hart van Holten wordt nóg meer de moeite waard. Aan de Smidsbelt nr. 5 vindt u daar nu in De Klokken kelder van Bazuin de grootste klokkenkollektie van Overijssel Een zeldzaam grote keus uit alle mogelijke types, uitvoeringen en prijsklassen Onze klokken worden franko huis bezorgd, gratis geplaatst en afgesteld. Levering door geheel Nederland. In alle gevallen wordteen schriftelijke garantie van 3 jaar verstrekt. Vanaf donderdagochtend 9 uur kunt u bij MODEHUIS TER HARMSEL in Rijssen de nieuwste mode „voorjaar '81", kijken en passen, zoveel u wilt Uitgebreide collecties voor jong en oud en.in alle maten Kortom een genoegen om van al dit modenieuws even vrijblijvend te genieten, bovendien een kopje koffie is mooi meegenomen. In mode is MODEHUIS TER HARMSEL altijd bij de tijd, zowel in U bent van harte welkom Wierdensestr. 40 - Rijssen Telefoon 053-320420 (toestel 248) Getfertsingel 41, Enschede

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 7