jp Volleybalvereniging Mintonette TAFELTENNISNIEUWS 1 iVadmiiÉaèlaMi' SCHIETWEDSTRIJDEN WINST VOOR SCHAKERS d LEDENVERGADERING SUPPORTERSVERENIGING S.V. HOLTEN EEMÖAGJE ATLETIEK Holten-Voorwaarts: RECLAME VOOR HET HANDBAL T.T.V. HOLTEN Zondag M Holten-Unissen Programma s.v. „Holten' Programma „Blauw Wit' HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 MAART 1981 - PAG. 11 A i de op één na laatste wedstrijd ïuis tegen Voorwaarts heeft Hol- :n in een erg goede wedstrijd ge ronnen met 22-15. Ai uit de eerste anval scoorde Frans v. Gennep iet een schitterende lob. Voor- -aarts kwam gelijk, maar moest blten daarna laten gaan. Pas bij 1 konden de gasten iets terug oen. [olten bleef het spel echter goed nder controle houden en behield ijn voorsprong tot de rust. (9-7). Na 1st kwam Voorwaarts op 9-8. laama speelde Holten de sterkste 0 minuten uit de wedstrijd. Met nkele schitterende combinaties :oorden Johan Plantinga en Jan e Wit. Holten kwam op een 14-8 oorsprong. Bij de stand 16-9 leek blten even te verslappen, waar oor Voorwaarts iets terug kon omen. Bij de stand 17-13 kreeg 'frans v. Gennep de kans om met 3 joelpunten en een benutte straf- jovp alle illusies op winst bij Voor waarts te ontnemen. Voorwaarts jjoorde nog 1 maal, maar Francies lUesink bracht met een keihard ■thot Holten in de laatste minuut p de wel verdiende 22-15 winst, jen prima resultaat, waar ook :eeper Herman Stukker met zeer 'oede reddingen een belangrijk andeel in had. Doelpunten: Frans Gennep 8, Johan Plantinga 6, an de Wit 3, Francis Luesink 2, ohn Lamping, Nico Vorst, Meino Beek 1. Ie dames senioren hadden een ele zware dobber. Er moest uitge- peeld worden tegen het in de com- etitie alles overheersende Pacelli. jet werd een harde wedstrijd laarin door de scheidsrechter te 'einig werd opgetreden. De Hol- ;nse dames hadden daardoor niet eel in te brengen. Na een rust- tand van 9-0 werd in de 2e helft tolten helemaal geen kans meer elaten. De nederlaag met 26-0 loeten we dan ook maar gauw ergeten. je dames junioren leverden in hun jatste wedstrijd een goede presta- ;e door Dalfsen na een 5-5 rust- tand met 7-6 te verslaan. Vooral erdedigend speelde Holten één an zijn beste wedstrijden, terwijl 1 de aanval de kansen goed wer den benut. Een goed slot aan de zaalcompetitie waarin het team steeds beter is gaan spelen. Jeugd. A 2 moest uit naar C.V.O., dat bij een gelijk spel of winst kampioen zou zijn. Holten speelde zeer gemo tiveerd en nam voor de rust een 4-2 voorsprong. In de 2e helft zette C.V.O. alles op alles, maar Holten gaf geen krimp en bleef rustig spe len. In de laatste minuten leek C.V.O. toch nog terug te kunnen komen. (4-5) maar in de laatste mi nuten maakte een Holtens doel punt daaraan een eind. (4-6 winst). Cl speelde uit tegen Raalte. In de eerste helft hielden de beide teams elkaar in evenwicht. (2-2). Na de rust had Raalte net iets meer kracht en geluk. Met 3 doelpunten, waar Holten maar 1 tegenover kon stellen, won Raalte de laatste wed strijd van de zaalcompetitie met 5-3. Kemperkaemp tournooi. Zondag 22 maart wordt het 2e Kemperkaemptoumooi voor re creatie damesteams gespeeld. Aan dit door Holten georganiseerde toernooi nemen dit jaar deel: Achil les, 2 teams van Heeten, Kwiek - de winnaar van vorig jaar - en Holten. Het tournooi begint om 13.15 uur en duurt tot 17.30 uur. De wedstrij den worden gespeeld in sporthal 't Mossink. Standen. Door de uitslagen van afgelopen weekend is het inhalen van de afge laste wedstrijd Holten - C.V.O. noodzakelijk geworden. De uitsla gen - C.V;0. - V K. 19-12; Tyfoon-Actief 9-5 en Holten- Voorwaarts 22-15 geven de vol gende stand.: 1. Achilles 14-22; 2. C.V.O. 13-21; 3. V. K. 14-19; 4. Voorwaarts 14- 18; 5. Holten 13-16; 6. Actief 14-8; 7. Tyfoon 14-5; 8. A.B.S. 14-1. De wedstrijd Holten-C.V.O. wordt nu zondag 22 maart om 12.00 uur in de sporthal in Holten gespeeld. Uit verloor Holten kansloos met 24-12. Uit de laatste 5 wedstrijden haalde Holten echter 10 punten en met de goede wedstrijd tegen Voorwaarts in gedachten heeft C.V.O. zondag a.s. nog niet gewonnen. Programma; Vrijdag 29-3: (19.30) Jongens adsp. A-Tomado (19.30) Meisjes adsp. AB-Robey SDG (19.30) Dames 2-Nieuwland (20.30) Dames 4-RAC 4 (20.45) Dames 1-Dynamo (21.30) Heren 2-Zwaluwen 6 (21.30) Heren 1-Vrivo 2. Zaterdag 21-3: (14.00) AT.C.-Meisjes adsp. AA (Hengelo). Vrijdag 27-3: (19.30) Jongens adsp. B-Robey SDG (19.30) Meisjes adsp. BA-Dynamo A (19.30) Meisjes adsp. AB-Katers (20.45) Heren 1-Volley 2 (20.15) Katers 1-Dames 2 (Almelo). BVZ 7-BC Holten 2 9-2 Met invalster Erna Fransen in de gelederen moest in Zwolle de strijd aangebonden worden met BVZ 7. Een tegenstander waarvan al eens met 7-1 was verloren, maar die na de winterstop (evenals de Holter- naren) niet sterk had gespeeld. Mo gelijk dat in deze wedstrijd het schamele puntenaantal zou kun nen worden opgevijzeld. Hans Ver burg startte goed met een overwin ning in drie games (15-7, 12-15, 4-15). Theo Evers daarentegen ver loor zijn enkelpartij. Eenzelfde lot was Heike van *t Holt beschoren. Erna Fransen debuteerde verdien stelijk in de districtscompetitie, en opnieuw in drie games (11-4, 5-11 en 4-11) zorgde zij ervoor dat de ploegen op gelijke hoogte kwamen. Een goed uitgangspunt naar het scheen, maar de praktijk wees an ders uit, voor de Holtense verte genwoordiging waren geen over winningen meer weggelegd in de dubbelspelen, hetgeen niet bete kent dat er niet fel om de punten is gevochten. Stand 4e klasse A: Reflex 17-31: SVI 16-26: NOP 16-24: Kwiek 16-22: En blok 15-21: Hardenberg 16-18: BVZ 18-13: Survive 16-10: Netwerk 16-9: BC Holten 18-4: ZBC 16-2. Vorige week speelde het Holtense tiental zijn laatste externe wedstrijd van dit seizoen. Mededegradant Ol- denzaal 1 kwam op bezoek. Nadat de uitwedstrijd al een 8-2 overwinning had opgeleverd, kwam Holten nu tot een 6-4 overwinning, waardoor het Oldenzaal op de laatste plaats achter zich laat. Dinant van Beek kwam in een Pirc-verdediging terecht, welke hij in het geheel niet kende. Hij kreeg aanzienlijke problemen te verwer ken, maar kon tenslotte aansturen op een eindspel met een pion meer, dat echter niet te winnen bleek. Ten Brinke, invaller aan het tiende bord, verdedigde zich tegen de enige vrouwelijke tegenstander met het Frans. De Oldfenzaalse speelde heel gedegen, maar raakte in het middenspel toch een stuk achter, waarna Ten Brinke door afruil een gewonnen partij kreeg. SS ZIn 'CmtÏÏ: en de ontwikkeling verwaarloosde, der meer ruimte. Een fraai offer van daarom redeUjkaktief gaan een toren voor paard en loper ie- ^en, maar moest zijn part^emge verde ook nog een aanval op. Toen ^,°"dehrbrelfen een hlf8e- de dame de OldenzSer op avontuur ging, werd zij plotseling gen!°8ama bleek het toch heel gevangen en ging ze verloren. Door ITT; *jn overwinning werd Bei,er de stander welke heel vreemd speelde topscorer van het team met 6 1/2 was, werd ook in deze partij tot remise besloten. SÏÏK—S Teamleider Middelink was de laat- Damegambiet, waarbij Van der Ifnuun hpt". ricilrn van eon crpïerw wa ZU" Siecnie ervanng Knaap het risiko van een geïso leerde centrumpion nam. Zijn op ponent verbruikte erg veel tijd om deze pion tevergeefs aan te vallen. In het tijdnoodstadium, toen zijn tegen Van der Knaap, enige tijd geleden, wist Middelink nu hoe hij dit gambiet moest aanpakken. De druk tegen zijn damevleugel bleef tegenstandernog vijftien zetten in twintig minuten sj*len moest, be- S5? haalde Van der Knaap door zijn taküsch manouvreerwerk plotse- Toen hij nog 20 zetten in 10 minu ten moest doen, bood Middelink ling winnend voordeel. Ook Van re™f? 7'? ET'" Lindenberg speelde de Franse ver- 8erd' f het dame-eindspel verloor dediging. Destellingbleefgesloten, m0e5t tens" waarbij Van Lindenberg iets beter rvrinlSSSt stond. Gezien de stand van de wed strijd bood hij remise aan, wat aan- De eindstand van 6-4 werd als volgt bereikt, met Holten wit op de on- Koploper Wijhe heeft moeten er varen dat het tegen lager geklas seerde ploegen moeilijk is om on geschonden de eindstreep te halen, tenminste wanneer zo'n ploeg er op gebrand is om een eerdere ne derlaag te vergeten. Ons eerste had al een nederlaag geleden met 7-1 ven was dan ook zeer gemoti veerd. Sytse Meinsma zorgde voor het eerste lichtpuntje door zijn ge vreesde tegenstander in een uit stekende wedstrijd met 15-10 en 15-5 te verslaan. In een tot het einde toe zeer spannende drie ga mes wedstrijd versloeg Hans Zue- thoff met 15-5, 7-15 en 17-16 zijn tegenstander. De beide dames brachten het er minder van af. Eerst verloor Jenny Scholman met tot twee keer toe in de verlenging 10-12. Daarna was de beurt aan Gerda van de Maat die g^omeTwe/rw^rhetTl werd. Rietman weigerde in te gaan Rietman-F. Oor cp het Morragsmbiet. Hij kwam V5l^er daardoor in ernstige problemen in ure'i din^^huis-J.Scherfkeremise;D. raakte hij ook nog in tijdnood, waardoor hij tot opgeven werd ge- De Supportersvereniging „S.V. Holten" houdt haar jaarlijkse le denvergadering op dinsdag, 24 maart as. in het ontmoetingscen trum „Meermanskamp. Behalve de gebruikelijke jaarverslagen komt nlrZpcniPt Znnr ÜLt 3011 de orde de bestuursverkiezing ook m drie games met voor het „p„na 1 derde puntje kon zorgen. (8-11,12- 11, 7-11). Beide gemengd dubbels werden Holtense overwinningen, Sytse en Jenny wonnen met 15-7, 12-15 en 15-9, en Gerda en Hans drie herkiesbaar. Er kunnen tegen- overtroffen hun tegenstanders met kandidaten worden gesteld tot een 15-9 en 15-7. De Wijhenaren kwa- wegens het periodiek aftreden van de heren GM. Bannink, F. ter Hoe ven en H.H. Pieters. Deze zijn alle lolten 1 Iet le team stelt weer nadrukke- |k zijn kandidatuur voor het kam- ioenschap, want Trefhoek werd iet 8-2 opgerold. Nico Valk bleef in eze wedstrijd ongeslagen. Gerard [vervelde en Jan van Heun moes- sn ieder één nederlaag incasseren, tet dubbelspel bleef ook in Hol- anse handen. Ook tegen Vitesse rerd het een 8-2 overwinning. Deze vond was Nico Valk zeer slecht op (reef, want hij was het die de beide (lintjes uit handen gaf. Gerard vervelde en Jan van Heun bleven leiden ongeslagen. Het dubbel was 10k weer voor Holten. Tegen Metaalgaas uit Hengelo was le spanning al erg gauw geweken. Tan deze degradatie-kandidaat [rerd zeer gemakkelijk gewonnen jn wel met 10-0. 5e thuiswedstrijd tegen Twekke- ërveld bleek de moeilijkste van leze eerste helft van de kompetitie. Toch werd de eindstand 7-3 voor ilten, weer een goede stap in de ichting van het kampioenschap, fan van Heun wist door zijn vast- ïeid in zijn spel al zijn drie partijen ie winnen. Nico Valk moest één lartij gewonnen geven. Gerard Dvervelde moest twee maal de eer lan de tegenstander laten. Samen risten de laatste beide zoals ge woonlijk weer het dubbel te win- ien. Holten II Pegen Service uit Vroomshoop terd het herstel voortgezet door !en gelijkspel te bemachtigen. Pred Hulleman nam twee punt foor zijn rekening. Henk Doome- veerd en Rein Lammertink kwa den ieder slechts één maal tot rinst. Door het toch altijd weer lelangrijke dubbelspel, deze maal (evormd door Henk Doomeweerd In Fred Hulleman, kwam de pun- jendeling tot stand, fegen Trefhoek uit Almelo proefde iet tweede team weer eens de imaak van de overwinning. Deze wedstrijd die in Almelo gespeeld Werd, werd een 7-3 overwinning foor Holten. Fred Hulleman bleek leze avond de grote man, want hij Henk Doomeweerd moest met twee overwinningen genoegen ne men. Rien Lammertink kon maar één maal tot winst komen, of eigen- lij k anderhalf maal want in één van zijn andere partijen verloor hij met 21-19 en 22-20. Ook het dubbel was voor Holten. Holten III De tegenstand voor het derde team die ze tot nu toe hadden ondervon den in deze zesde klasse was eigen lijk nog niet noemenswaardig ge weest. Tegen Blauw Wit was echter wel anders, hoewel de einduitslag wel anders doet vermoeden. Van de tien te spelen waren er maar liefst zeven in drie games en sommige daarvan ook nog kantje boord. Maar de overwinning kwam tot stand door Henk Westrik en Robert Klein Wassink die beiden drie maal tot winst kwamen en Wim Gütlich die twee maal tot winst kwam. Ook het dubbel zoals gewoonlijk ge vormd door Henk en Robert was voor Holten. De thuiswedstrijd tegen het 19e team vanTwekkelerveld werd weer een zeer makkelijke overwinning. Robert Klein Wassink, Henk We strik en Wim Gütlich hadden geen enkele moeite met deze tegenstan der en zo werd het d an ook 10-0 voor het derde team. Holten IV Hoewel het vierde team ook nu weer met twee man moest uitko men, en dus al met een drie nul achterstand begonen, wist het duo Jan en Jan (t.w. Jan Ophof en Jan Vrugteveen) toch nog een overwin ning uit het vuur te slepen. Jan Ophof bleef ongeslagen, Jan Vrug teveen won twee maal en samen wisten ze het dubbelspel achter hun naam te krijgen, zodat een 6-4 overwinning werd behaald. Klasse jongens!!! men uiteindelijk toch nog langszij door winst in het dames- en heren- dubbel. De herenpartij was van grote klasse en had een zeer span nend verloop. Tot bijna na een uur spelen de winnaar in drie games vaststond. (12-15,17-16,12-15). De stand in de derde klasse: Wijhe 17-27, En Blok 16-26, BVZ 17-26, Reflex 17-23; Deventer 16-18, Diepenveen 16-12, Holten 17-12, Netwerk 16,-11, Trefeeker 16-11, Witte Veder 16-9, ABS 17-7. In de 4e klasse B komt het derde team uit Koploper Lettele is in middels met nog twee wedstrijden te spelen al zeker van het kam pioenschap. Het derde team kreeg streekgenoot ABS op bezoek. De Bathmense formatie stond voor het treffen op een haast onbed reigde 4e plaats. De enige dreiging zou uit kunnen gaan van het derde team dat een 5e plaats inneemt. Frank Akkerman startte goed door in drie games ternauwernood van zijn tegenstander te verliezen. Ans Jacobs deed het hem exact na, hoewel haar conditie te wensen overliet. Ria Groeneveld onder vond geen tegenstand en zorgde voor een 1-2 stand. Harry Dul kwam ook niet tot een redelijke prestatie, zijn anders zo bekeken spel had dit keer geen resultaten. - In de mixen liep het slechts gedeel telijk naar Holtehse wens. Alleen Holten ontvangt zondag het Boe- kelose Unisson. De overige wed strijden in 3A zijn: BWO-de Zweef, de Tukkers-Tubantia, Eilermark- Rood Zwart, Reutum-Vosta en Berghuizen-Avanti. Senioren: Holten 2 - Hoeve Vooruit 210.00 uur, G.F.C. 2 - Holten 310.00 a V. 9.00 a; Holten 4 - S.O.S. 311.45 a; Holten 5 - Almelo 3 9.30 u.; Holten 6 - S.D.OX. 3 10.00 u.; Hol ten 7 - POG 11 9.30 a; Holten 8 - Haarle 5 11.15 u.; Holten 9 en Hol ten 10 zijn vrij; S.O.S. 9 - Holten 11 10.00 a V. 9.00 u.; Holten 12 - Haarle 1011.15 a Junioren: Holten Al - Vesos Al 2.30 a; Holten A2 - Twenthe A3 2.30 a; half uur voor de aanvang van de vergadering, welke om 20.00 uur begint. Voor de te behandelen za ken wordt verwezen naar de aan kondiging elders in dit nummer. De Supportersvereniging organiseert op dinsdag, 14 april, een verwer ping in café Jansen aan de Dorps straat met onder meer prijzen, welke zeer aantrekkelijk zijn met het oog op de Paasdagen. De op brengst is o.a. bestemd voor bege leiding van de jeugd via training enz. voor hun sportbeoefening. De verwerping zal nog via een ge luidswagen onder de aandacht van de inwoners worden gebracht. van Beek-G. ten Oever remise; T. WaaiUUUl 1UI VUL UUgCVCil WC1U KC- T SScken öfn tenlLto gt RG tenBrtate-Mevr.Heesen l-O. heel op de laatste rij terug te drin- Zaterdag gingen een zevental gen. Een plotselinge tegenaanval jeugdschakers uit de groep van de kostte Eijzinga echter een stuk. Ter heer Middelink naar Hoogeveen kompensatie begon hij een sterke voor eenjeugdtoemooi. In de groep aanval, welke uiteindelijk werd be- van 13-15 jaar werd tot onaange- kroond met een mataanval en par- name verrassing vare de spelers tijwinst. volgens het snelschaakreglement Scheperman kwam via het Aange- en met een klok gespeeld. Pieter nomen Damegambiet in een Tar- Aarsen, die veel te hoog was inge- raschverdediging (genoemd naar deeld, had daar duidelijk veel pro- dr. S. Tarrasch, die van 1885 tot in blemen mee en kon slechts één de twintiger jaren tot de sterkste partij winnen. Gerrit Luggenhorst, schakers behoorde en deze verde- die in een iets lagere groep zat, diging veel toepaste). Ook de verwerkte de problemen beter en tegenstander van Scheperman had won als enige Holtenaar een derde er in zoverre succes mee dat hij in prijs. In de groep tot en met 12 jaar een gelijkstaand eindspel terecht miste Jan Erik Jansen net een kon komen, waarin tot remise werd derde plaats, terwijl ook Yvonne besloten. Holten behaalde daar- Hoft en Theo Willemink goed mee de overwinning. speelden. Ook Jaco den Uijl Gervedink Nijhuis had een tegen- speelde beter dan het vorig toer- nooi en alleen Gerard van Calcar had een slechte dag, maar zal on getwijfeld revanche halen op een volgend toernooi. Terwijl alle voetbalwedstrijden werden afgelast konden de Holtense atleten hun atletiek „crosshartje" ophalen. Op een zeer modderig en glad parcours in Almelo werd de derde PJGO-competitiewedstrijd gehouden. Op de vijf km. zijn de eerste twee plaatsen al verdeeld maar om de volgende plaatsen wordt nog hevig gestreden. Deze strijd wordt v.n.1. gestreden door Egbert Veneklaas en Freek Beekman. Egbert eindigde in de twee voorgaande wedstrijden voor Freek maar in Almelo liet hij Freek té veel voorsprong nemen. Toen Egbert zijn fout goed wilde maken was het te laat: Freek gooide er alles uit en kwam volledig „an haver" over de finish met kort daarachter Egbert, eveneens niet ad te fris meer. Hector BI - Holten B12.30 u. V. 1.30 Ans en Frank wonnen. Ook uit het a; Holten B2 - PH B6 2.30 u.; Dos herendubbei werd de volle winst '37 ci - Holten Cl 11.30 a V. 10.30 gehaald. Jammer was het dat de u.; Rietvogels C2-Holten C21.00 a dames daarna hun dubbel verlo- v. 12.00 u.; Holten C3 - Haarle C2 rea De eindstand kwam daarmee n.30 u.; Holten C4 - Sp. Rijssen C3 op 3-5, terwijl tegelijkertijd ABS de 1.00 u. 4e plaats veilig stelde. Pupillen: Holten Dl - Hulz. Boys Stand 4e klasse B: Dl A 10.00 u.; Sp. Rijssen D2 - Lettele 1681, En Blok 1625, De- Holten D2 9.15 u. V. 8.30 a; Ever- venter 1622, ABS 17-21, Holten sberg D2 - Holten D3 10.45 a V. 17-16, Witte Veder 1612, Harden- 10.00 a; Markvogels El - Holten El berg 1614, Diepenveen 16-11, BVZ 10.15 u.V. 9.30 a; Holten E2-S.O.S. 169, Survive 160. E210.00 a; Holten E3 - Omhoog E3 Programma: 19-3: Survive 3 - BC 11.00 u.; Nijverdal El - Holten E4 Holten 3 (Dedemsvaart) 11.00 u. V. 10.15 u.; De Zweef F2 - 263: Trefzeker 3 - BC Holten 1 Holten F1 10.45 u. V. 10.00 u.; Hol- (Dalfsen). ten F2 - S.O.S. F3 11.00 u. By de door de S.V. „De Eendracht" in zaal „Vosman" gehouden wed- Programma week 23-3 strijden werden de volgende resul- tot 27-3 taten behaald- 23-3: Holten 1 - Trefhoek Holten 3 - De Smorre 24-3: Vjentac - Holten 2 263: D.T.S. - Holten I Luchtgéweer klasse A: 1. G. Koopman 182 p.; 2. G.H. Paalman 163 p.; 3. H. J. Nekkers 160 p.; 4. Dick Jansen 150 p. lasse B" 1 G A Haverslag 165 p. 2. D.J. Nijendijk 161 p.; 3. A. Paal man 157 p. Klasse D: 1. Bets Paalman 139 p.; 2. E. Tromop 112 p.; 3. B. Tromop 107 p.; 4. W. Hufman 96 p. Luchtpistool open klasse: 1. H.J. Nekkers 170 p.; 2. G.H. Paalman 169 p.; 3. Ab Schuppert 162 p.; 4. H.A. Mulder 161 p.; 5. A. J. Bieleman Toen beiden weer aan het bijko men waren finishten Jan Wolte- rink, Frits Kramer, Ap Koetsier en junior Henry Markvoort en konden de „diesels" zich gaan opmaken voor de 10 km. sprint. Ze hadden inmiddels met 5 km. lange par cours ingelopen, de vereiste spier- rekoefeningen gedaan en de nodige behoeften in het bos gedeponeerd. Op dit smalle parcours was een goede start zeer belangrijk en moei lijk maar de Holtenaren kennen nog steeds de effectieve manier van hun idool: De menum-start- methode, en stonden dus wei weer met hun neus vooraan. Marinus Baltus nam de leiding met kort daarachter Dinant Markvoort die duidelijk tre voortvarend vertrok. Meindert Koopman had een zeer slechte startplaats midden in de meute en moest met veel kunst en vliegwerk (zelfs over een sloot) naar de kop huppelen. Vandaar af kan hij alles rustig bekijken want na 2 overwinningen in deze competitie hoeft hij niet meer aan te vaUen. Na 5 km. bleek één tempoversnelling voldoénde en kon Meindert vrij ?i eenvoudig naar zijn derde over winning lopen. Achter hem zijn de verschillen erg klein en Marinus Baltus kan daar behoorlijk van profiteren. Op dit voor hem toch te ongunstig parcours (zonder natuurlijke- en/of kunstbuiten) toonde hij aan dat hij sterker loopt dan ooit tevoren in zijn opmerke lijk gevarieerde carrière. Een zesde plaats in dit toch altijd sterk be zette tournooi is tekenend voor zijn huidige vorm. Henk Reitsema heeft in de winter een torenhoge conditie opgebouwd en mist daar door té veel snelheid om in de top tien te kunnen meespelen. Achter Henk strijden Dinant Markvoort, Gerard Beldman en Ap Koetsier met hun verschillende concurren ten en wanneer ook zij binnen zijn en de trainingspakken van Garage Schuppert weer aantrekken wordt er nog even een volle ronde van vijf km. uitgelopen. Al met al hebben de heren er dan ongeveer 25 km. opzitten waarvan 10 km. op tops nelheid. De gebruikelijke evaluatie van de wedstrijd is ook altijd be langrijk terwijl dan ook het vocht gehalte weer op peil kan worden gebracht. Senioren: Eversberg 1-Blauw Wit 1 2.30 uur V. 1.00 uur, Blauw Wit 2 is vrij; Exelsior 12-Blauw Wit 3 2.30 uur V. 1.45 uur, Hulz. Boys 6Blauw Wit 4111.00 uur V. 10.00 uur, Blauw Wit 6Exelsior 11 2.30 uur; Blauw Wit 6Hulz. Boys 7 12.30 uur. Junioren: Blauw Wit Al-Rijssen Vooruit Al 230 uur, Blauw Wit Bl-RKSV B2 12.30 uur; DES Cl- Blauw Wit Cl 10.00 uur V. 9.15 uur; GFC C2-Blauw Wit C2 230 uur V. 1.45 uur; Blauw Wit C3-Exelsior C5 1.00 uur. Pupillen: SDOL Dl-Blauw Wit Dl 9.30 uur V. 8.45 uur, SWN D4- Blauw Wit D2 ft 15 uur V. 8.45 uur; Blauw Wit El-SWN E2 10.00 uur; Blauw Wit E2-EnterV. E310.00 uur; Haarle F2-Blauw Wit F1 11.00 uur V. 10.30 uur. Zaalvoetbal 26 maart 21.00 uur Sporthal „Het Reuver" Enschede: M.O.T. 1-Blauw Wit 2 WEEK VAN 21-03-1981 TOT EN MET 27-03-1981 Zaterdag: 09.0624.00 uur Muzie kuitvoering H.M.V. Zondag: 12.0618.00 uur s.v. Holten, afd. handbal. 19.0620.00 uur zaal voetbal, hr. Gerards. Maandag: 08.10-15.30 uur scholen gemeenschap. 18.0623.00 uur badmintonclub. 193 622.00 uur in structielokaal - A.B.O. cursus. Dinsdag: 08.10-15.30 uur scholen gemeenschap; 16.1622.30 uur Min tonette; 22.30-23.30 uur z.v.v. Blauw Wit '66. 16.0619.30 uur in structielokaal St. SoCuWe. Woensdag: 08.1615.30 uur scho lengemeenschap; 16.0617.00 uur s.v. Holten, afd. handbal; 17.06 18.00 uur zaalvoetbal, gemeente- personeel; 18.0619.00 uur zaal voetbal, Wegenwacht Markelo; 19.0623.00 uur badmintonclub. Donderdag: 08.1616.30 uur scho lengemeenschap; 17.0622.00 uur S.V. Holten, afd. handbal; 22.06 23.00 uur zaalvoetbal „AU Stars". 17.0618.00 uur instructielokaal St. SoCuWe. Vrijdag: 08.1615.30 uur scholen gemeenschap; 19.1623.00 uur Min tonette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportza ken (tel. 16 66).

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 11