BOKSEN IN HOLTE VAN DE GROND HOLTEN WEER OP WINST Overijsselrif uitstekend geslaagd Bergruiter nieuws Programma s.v, „Holten' Enkele coureurs klaar voor de start. HOLTENS NIEUWSBLAD -12 MAART 1981 - PAG.JL. A STa de winst op Actief en A.B.S. leeft Holten ook de uitwedstrijd ~£gen Tyfoon in winst omgezet Holten begon voorzichtig, maar vist in de eerste minuten reeds een 1-0 voorsprong te nemen. Tyfoon sette de aanvallen breed op, maai zond een goed sluitende verdedi- ;ing van Holten tegenover zich staan. Tyfoon kwam iets terug tot 5-2, maar moest Holten toch weer laten gaan. De rust brak aan met de stand 8-4. Ook na rust bleef Holten ie betere ploeg. Met goed opge bouwde aanvallen en enkele fraaie Vanaf maandag twee maart wordt in Holten zij het nog op bescheiden schaal de bokssport beoefend. In itiatiefnemers zijn Jan v. d. Laan en juul Rambonnet, beide leden van de boksclub in Goor, aangesloten bü de Nederlandse Boks Bond. In middels is ook in Neede een afde ling boksen van de grond gekomen. Voor diegenen die zich als lid aan melden bestaat de mogelijkheid in ■drie plaatsen te trainen, Goor, Neede en sinds kort Holten. „Afge lopen maandag hebben zich een aantal nieuwe leden aangemeld, maar er kan nog veel meer bij", zegt I jan v. d. Laan. "We willen ook in Holten een groep van zo'n 15 tot 20 man (evenals in Goor het geval is) bij elkaar zien te krijgen". De train ingen zijn vooral gericht op condi- tietraining waarbij leeftijd niet de belangrijkste rol speelt. We denken aan mensen tussen de 17 en 40 jaar. Trainer Hennie Rein- derink, die zo'n 25 jaar bokserva- ring heeft zal zowel in Goor, als Neede en ook Holten de trainingen verzorgen. De kosten zijn 20 gulden per maand. Men kan zich opgeven bij Jan v. d. Laan telefoon 1934 of bij JuulRambonnet telefoon 2773 in Holten. HENK VASTERS EERSTE IN DEVENTER Dinsdagavond 3 maart werden op de Deventer kunstijsbaan club kampioenenschappen van de De venter ijselub verreden. Hier reed onze plaatsgenoot Henk Vasters, in een redelijk sterk rijdersveld bij de jongens C zich naar een eerste plaats. Zijn tijden waren op de 500 m. 48.1 en een eerste plaats, op de 1000 m. 1.39.6 en ook een eerste plaats. Na deze 2 afstanden was Henk al kampioen maar Henk zou Henk niet zijn als hij niet probeerde de derde afstand ook winnend af te sluiten, maar helaas dit lukte niet. Hij werd op de 1500 m. tweede in een tijd van 2.38.6. Aan het eind van de avond werden de kampioenen gehuldigd en kregen een beker en een boeket bloemen. Proviciat Henk. Blauw Wit Al gelijk tegen Excel sior A2 Na een gedwongen rustpauze moest het a-elftal op het moeilijk te bespelen hoofdveld aantreden tegen het altijd lastig te bestrijden A2 van Excelsior. Jan Aanstoot nam, nadat hij een half jaar lid af was geweest, z'n vertrouwde posi tie onder de lat weer in. Blauw Wit begon sterk, maar strandde her haaldelijk op de Excelsior defensie omdat ze te ver alleen doorgingen. Na 10 minuten spelen kon toch André Schuppert 1-0 aanteken na dat Henk Mekenkamp een goede kans had gemist. Tegen aanvallen van de gasten leverde niks op om dat him schoten naast of over gin gen. Na 25 minuten spelen nam A. Schuppert op rechts een scherpe comer die in de doelmond door J Excelsior niet goed werd wegge werkt. Hans Stam profiteerde hier gretig en doeltreffend van (2-0) Blauw Wit geloofde het toen wel en het Excelsior steeds maar komen. Na plm. een half uur schoot een Excelsior aanvaller tegen de paal, 5 minuten later werd Jan Klein Na gelvoort op links uitgespeeld door de rechtsbuiten die z'n mooie voor zet door de vrijstaande spits on houdbaar in het Blauw Wit doel mikte (2-1). Nadat in de rust trainer Lorkeers z'n jongens had gewezen op het dreigende gevaar van de buren uit Rijssen, werd vol moed aan de tweede helft begonnen, die al na twee minuten spelen links buiten profiteerde van een misver stand tussen doelman Aanstoot en verdediger Rutgers (2-2). Even later kwam Blauw Wit goed weg toen Jan en alleman inclusief de keeper miste en een Excelsior aanvaller voor open doel net naast schoot. Excelsior speelde de 2e helft verde digend op resultaat en legde de Blauw Wit aanval en het midden veld aan banden zodat de Blauw Wit niet verder kwam dan enkele afstandschoten terwijl de goed ge formeerde Blauw Wit verdediging het nodige werk kreeg op te knap pen. Een terechte uitslag van een wedstsrijd die bij absentie van scheidsrechter Kosterhok goed werd begeleid door Henk Stam. Enter B2 ging er onder door Blauw Wit BI moest door ziekte en vakantie tegen Enter B2 aantreden met een sterk gewijzigd team. Er werd begonnen met tien spelers en het team werd pas volledig nadat jongens die in Nijverdal speelden weer thuis waren. Reeds na tien minuten opende Gerrit J an Schuppert, na twee tegenstanders te hebben omspeeld de score. Het liep hiema allemaal wat moeilijk bi Blauw Wit todat na plm. een kwartier spelen Henry Thalen na M&ifi Lebbink 2-0 scoorde. Blauw Wit wist hiema een aantal comers te forceren die niets opleverden. In de 34e minuut zette Klein Lebbink iedereen op het verkeerde been en tilde de stand naar 3-0. Twee minu ten later zorgde Henry Thalen voor een ruststand van 4-0. Na de thee dacht Blauw Wit kalmpjes aan de score uit te kunnen bouwen maar het liep anders. Het begon allemaal met een wat ongelukkige terug speelbal van Henry waar van Enter niet profiteerde. In de 8ste en 15ee minuut gebeurde dat wel en werd het 4-2. Enter nam het heft in han den en het begon er voor Blauw Wit benauwd uit te zien maar nog juist op tijd onderkenden de jongens het gevaar. Toen John Landeweerd in de 25ste minuut de Enter goalie kansloos had gelaten was het hek van de dam (5-2). Dirk J an Schup pert, II. Kolkman, Budi Drenth en nog es Kolkman bepaalden de eindstand op 9-2. Een forse zege die voor een groot deel is te danken aan de C-spelers. Bravo! Holten E2 - Eversberg El: 3-0. Na maanden rust werd er eindelijk weer gespeeld en E2 is na de nieuwe indeling goed gestart. Met goed opgezette aanvallen over de vleu gels werd Eversberg direkt op de eigen helft teruggedrongen. Uit één van deze aanvallen scoorde Tom 1-0. Hier bleef het echter niet bij, want E2 ging hiema goed door en bracht een ruststand op het score bord van 3-0. Doelpuntenmakers waren dit keer Tom en Roland. Ook werd er nog een prachtig doelpunt van Robert wegens buitenspel af gekeurd. Na de pauze moest E2 echter tegen de wind in, waardoor de jongens het aanzienlijk moeilij ker kregen. Eversberg kwam toen wel opzetten, maar hadden tegen dit sterk spelende Holten E2 geen enkele kans. Prima gespeeld jon gens, ga zo door! DES E3 - Holten E4 In deze eerste wedstrijd na de win terstop heeft E4 op voortreffelijke wijze gewonnen van DES E3. De einduitslag van 0-9 was geenszins geflatteerd te noemen en werd be reikt door de enorme inzet en het goede samenspel van de ploeg. De doelpunten werden gemaakt door Bart Soer (3x), Vergil Vorst (3x) en Tjerk van der Mei, Harald Tuitert en René Landeweerd, die elk lx scoorden. Wanneer de inzet en het samenspel zo worden voortgezet, zullen er zeker meer goede resulta ten volgen. Prima jongens! Spel. Rijssen C3 - Blauw Wit C2 Een wedstrijd met twee gezichten werd in Rijssen gespeeld tegen de eeuwige rivaal. Net zo als twee jaar geleden, toen het om het kam pioenschap ging, werd op hetzelfde veld in stromende regen een gelijk spel behaald. Voor de rust met de wind in de rug een sterk aanvallend Blauw Wit met een aantal goede kansen, waarvan John er slechts een benutte. Na de thee een totaal ander spelbeeld. Blauw Wit met de rug tegen de muur en een zich vele kansen scheppend Sportclub dat ook maar tot één treffer kwam. Doelman Jan N. was goed in vorm en laatste man Gerben speelde als of hij al jaren op die plaats stond. In de voorhoede was het korte spel en individualisme helaas de oorzaak dat veel aanvallen dood liepen. Za terdag (14/3) tegen MW moet het door de winterpauze verstoorde spelritme terug zijn en zal door een zege de tweede plaats behouden blijven. Blauw Wit C3 - S.C. Rijssen C3 De eerste wedstrijd na de winter stop werd door C3 met grote cijfers (8-1) gewonnen. Blauw Wit kwam met slechts 8 spelers binnen de fijnen en „bofte" dat sportclub ook maar over 8 jongens kon beschik ken. Het veld was glad en erg zwaar te bespelen waardoor van goed voetbal slechts bij vlagen sprake kon zijn. Blauw Wit zal zeker in de tweede helft van de competitie nog puntjes binnen kunnen halen maar dan moet er wel meer aan de train ing worden gedaan. De opkomst is veelal aan de lage kant. Jongens laat je ook wat het trainen betreft rip p'npfjp kanti 7,icnü! Holten Dl - Enter Dl Holten had in de eerste helft de wind mee, maar Enter kwam op een 1-0 voorsprong; de keeper kon niet veel aan de bal houden. In de 1 tweede helft ging Holten in de aan val en was het Martin Woltman die 1-1 maakte door de bal tussen de benen van de keeper door te spelen. De laatste 5 minuten zat de verde diging goed in elkaar en bleef het 1-1. Holten F1 - Blauw Wit F1 Ondanks ziekte van beide vaste leiders heeft Holten F1 onder lei ding van twee oudere papa's een zeer goede wedstrijd gespeeld. Blauw Wit startte zeer goed en wist na 10 minuten een fraai doelpunt te scoren. Blauw Wit bleef hiema aandringen maar Holten hield stand. (Rust 0-1). Na rust maakte Holten met de wind in de rug na 10 minuten gelijk, drukte toen door en kwam op 2-1. Blauw Wit kwam toen sterk terug en bracht de balans in evenwicht (2-2). Onder slechte weersomstandigheden werd het toen nog een spannende slotfase waarin Holten F1 als de gelukkig ste aan het langste eind trok in deze sportieve plaatselijke derby (3-2). De Zweef F3 - Holten F2 Zaterdag 7 maart, het was eindelij k weerzover. De voorjaarscompetitie begon. Blij dat er gevoetbald kon worden. Onze jongste jeugd zou zijn eerste wedstrijd op het veld spelen. Geen van de spelers had nog in competitieverband gespeeld, 's Morgens al vroeger wakker, want de zenuwen speelden grote rollen. Hoe zou het de eerste keer vergaan. Vol goede moed gingen we richting Nijverdal naar de Zweef, Erik, Mar- tijn, Remco, Erik, Roland, Mark en Hebert waren de spelers. Jammer dat enkele spelers ziek waren, maar .die zullen zaterdag hun debuut maken. Vol spanning wachte men op het eerste fluitsignaal van de scheidsrechter. Onze tegenstander had maar zes spelers. Holten ging ook met zes spelers spelen. Al spoedig vielen de doelpunten als rijpe appelen. Met de rust was het reeds 7-0 voor onze jongste telgen. Onze keepers hadden geen werk te verrichten. Na rust werd er nog zeven maal gescoord, waardoor de eindstand 14-0 voor Holten F2 werd. Een mooier debuut kun je niet maken. Maar jongens er ko men nog andere tegenstanders. Het fraaie van deze wedstrijd was dat alle spelers hebben gescoord. Zaterdag spelen we op de Meer manskamp tegen DES uit Nijver dal. Komen je vader en moeder ook. doelpunten kon Holten via 11-5 en 16-7 de winst met 18-7 mee naar huis nemen. Doelpunten: Jan de Wit 4; Frans v.d. Voet; Ronnie Hul- leman; Nico Vorst; Jan Victor Dor- las 1. De dames senioren speelden uit tegen W.S.V. uit Deventer. Holten nam een voorsprong, maar moest W.S.V. toch langszij laten komen. Bij rust stond W.S.V. met 3-2 voor. Vlak na rust kwam Holten gelijk. Daarna bleek dat de thuisploeg over een betere conditie beschikte. Ook verdedigend liep het bij Hol ten niet zo als het moest, zag toen toch nog kans uit te lopen naar de ruime 9-3 overwinning. Doelp. Minnie Kemper, Manda Broekhuis, Ineke Groteboer 1. De dames junioren moesten uit tegen Raalte, dat bij winst kam pioen zou zijn. Raalte startte goed en nam gelijk een voorsprong. Bij rust was de stand 5-1 in het voor deel van Raalte. Na rust ging het spel gefijker op. Toch had Holten niet de mogelijkheden om de stand een gunstiger aanzien te geven. Raalte won dan ook verdiend met 8-3. Jeugd Al voldeed in haar laatste wed strijd van de zaalcompetitie niet aan haar sportieve plicht. Tot de rust blééf de stand gelijk (1-1). Na rust rommelde Holten op een ver schrikkelijke manier. Kwiek dat laag geplaatst staat, had dan ook geen enkele moeite met Holten en kon door de zeer zwakke houding van Holten winnen met de onver wacht grote cijfers van 11-4. Een zwak slot van een knap gespeelde zaalcompetitie! A2 dded het heel wat beter. In een poging om door een beter doelgemiddelde nog een plaats op te schuiven, werd tegen Nieuw Leusen enorm uitgehaald. Met goede aanvallen werd bij rust al een stand van 9-11 bereikt. Ook na rust ging Holten goed door. Nieuw Leusen wist met 2 doelpun ten de eer nog te redden, maar moest de winst met de grote cijfers 2-22 volkomen verdiend aan Hol ten laten. BI had het uit tegen A.B.S. erg moeilijk. De thuisploeg vormde een beter geheel, terwijl Holten met een invallende keepster moest aantre den, die het overigens redelijk deed en te rommelig speelde om A.S.B. goed partij te geven. Bij rust stond A.B.S. met 7-3 voor. Ook na rust hetzelfde beeld. A.B.S. benutte koel de kansen en won verdiend met 17-5. Cl speelde tegen LJsselstars. In de eerste wedstrijd werd ruim verlo ren. Ook nu startte Holten niet best. IJsselstars kwam al snel op voorsprong die opliep tot 3-0. Hol ten kwam terug tot 3-1 bij rust. Na rust speelde Holten een erg sterke wedstrijd. Met veel inzet en „vecht lust" gingen de speelstertjes er tegen aan. Hun inzet werd beloond, want de stand werd omgebogen tot 3-3. IJsselstars leek toch nog de winst binnen te gaan halen toen vlak voor tijd 4-3 werd gescoord, maar Holten wist uit een volgende aanval het wel verdiende gelijke spel (4-4) te halen. Een knappe prestatie want uit de laatste 4 moeilijke wedstrijden werden 6 punten gehaald. Programma: Komend weekend is het laatste zaalcompetitieweekend van 1980- 1981. Gespeeld worden: za. 14-3: A2 uit tegen C.V.O. om 13.20, vertrek 12.30; C2 uit tegen Raalte om 16.10, vertrek 15.15. Zo. 15-3: Dames ju nioren thuis tegen Dalfsen om 13.05. Dames senioren uit tegen Pacelli om 13.25, vertrek 12.30. He ren senioren thuis tegen Voor waarts om 12.00. Zaterdagavond werden in manege Snorrewind onderlinge wedstrij den gehouden van zowel de Be- rgruitertjes, als de Bergmiters. Onder grote belangstelling werd in diverse klassen voor de hoogste eer gestreden. Hoogtepunt was wel het duel tussen Herman Vincent met Birgit in de klasse M paarden en Eric Vincent in de klasse Z pony's. Eric reed met jeugdig elan zijn snelle Mark in een toptijd rond, waar de toch goed springende Bir git net niet bij kon. De overige uitslagen waren als volgt: Beginnersklasse: (ponies) 1. Marie Elise Dollekamp - Kimble 60 pnt. 2. Berdien Paalman - Wendy 59 pnt. 3. Jannet Pekkeriet - Smokey 58 pnt. 4. Erik Prins - Salem 57 pnt. 4. Johan Prins - Centour 57 pnt. 5. Anita v.d. Kolk - Anjo 55 pnt. 6. Zwennie Vincent - Hepie 50 pnt. B-klasse: (ponies) 1. Barbara Boode - Amouret 3 ftn. 2. Jan Aaltink - Simone Lie 6 ftn. 3. Jan Aaltink - Rossel 7 ftn. 4. Gerard in 't Veld - Harriet 12 ftn. 5. Sandra Dieperink - Sunny Girl 6. Adriana Bouwhuis - Friso 6. Henk Tempelman - Dakkar L-klasse: (ponies) 1. Herman Lodeweges - Pin to 0 ftn. 2. Arnold ter Maat - Duke 3 ftn. 3. Erik Tempelman - Corrie 9 ftn. Standen: Naast de winst van Holten op Ty foon, werden ook nog gespeeld A.B.S.-Actief (11-12) en de topper C.V.O.-Achilles. De gastheren hiel den alle kansen op een kampioen schap open door met 14-8 te win nen. Komend weekend speelt C.V.O. tegen V K mocht ook deze wedstrijd door C.V.O. worden ge wonnen dan zal de wedstrijd tegen Holten die niet gespeeld werd als nog verspeeld moeten worden. De stand is nu: 1. Achilles 14-22; 2. C.V.O. 12-19; 3.V «Sc K 13-19; 4. Voorwaarts 13-18; 5. Holten 12- 14; 6. Actief 13-8; 7. Tyfoon 13-3; 8. A.B.S. 14-1. Komend weekend worden ge speeld C.V.O.-V K; Tyfoon-Actief en Holten-Voorwaarts. In de eerste wedstrijd verloor Holten met 15-13. In eigen huis moet winst tot de mogelijkheden gerekend worden. Zondag 15 maart om 12.00 uur in 't Mossink! m ExcelsiorD2-Blauw Wit Dl Blauw Wit Dl speelde de eerste wedstrijd na de winterstop in Rijs sen tegen Excelsior D2. De teams waren goed tegen elkaar opgewas sen, hoewel de gastheren voor de rust wel iets meer in de aanval waren en uit een van deze aanval len kwam dan ook het eerste doel punt. Vlak voor rust kwam Blauw Wit met een prachtig doelpunt van Robert Hek gelijk. SENIOREN: Stevo 3-Holten 2,10.00 uur, vertrek 8.45 uur. Holten 3-Haarle 2, 10.00 uur. Holten 4-Enfcer 3, 10.00 uur. Enter 4-Holten 5, to.tio uur, vertrek 9.00 uur. La Prqgiière-Holten 6, 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. RV 3-Holten 7, 10.00 uur, vertrek 9.00 uur. PH 15-Holten 3,10.00 uur, ver trek 9.00 uur. Holten 9-SOS 6,10.00 uur. Holten 10-SOS 7, 10.30 uur. Holten 11-Enter 10, 10.30 uur. Al melo 10-Holten 12, 14.30 uur, ver trek 13.30 uur. JUNIOREN: SOS Al-Holten Al, 2.30 uur, ver trek 1.30 uur. Holten A2-MW '69 Al, 2.30 uur. Holten Bl-Rietvogels BI, 2.30 uur. Holten B2-SWN B2, 2.30 uur. Sp. Rijssen B2-Holten B3, 12.45 uur, vertrek 12.00 uur. Excel sior Cl-Holten Cl, 11.30 uur, ver trek 10.45 uur. Excelsior C4-Holten C39.00 uur, vertrek 8.30 uur. S VZ W C5-Holten C4, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. PUPILLEN: Holten Dl-Sp.cl. Rijssen Dl, 10.00 uur. Holten D2-Huls. Boys D2,10.00 uur. Holten D3-DES D4,10.00 uur. Holten El-RKSV El, 11.00 uur. Ex celsior E4-Holten E3,10.15 uur, ver trek 9.30 uur. Holten E4-Enter E2, 11.00 uur. Holten F2-DES F2,11.00 uur. Holten E2 en F1 zijn vrij. De 36ste Overijsselrit- ILNJVf.V.-Voorjaarsrit die zaterdag binnen de gemeentegrenzen van Holten werd verreden is weer een zeer geslaagd motorevenement geworden. Er namen aan de rit, die door de M.A.C.„De Holterberg" onder auspiciën van de K.NJV1.V. werd georganiseerd, ruim 280 motorrijders deel waarvan 253 finishten. De weersomstandigheden waren niet ongunstig maar door regen in de afgelopen nacht en wat lichte buitjes tijdens de rit waren de bospaadjes en de smalle landweg getjes door de Holter- en Lookerenk erg glibberig en dat het tot gevolg dat er nog al wat coureurs onderuit gingen zonder dat ze hierbij noemenswaardig letsel opliepen. Ook kregen de rijders weer te ma ken met de befaamde grindkuilen en afgravingen in de Holterberg en een omgeploegd perceel bouwland in de Heihuizen. Verder waren 2 snelheidsproeven een acceleratie- proef en 4 tijdcontroles in het tracé van 721 IQ km. dat 3 x door de senioren en 2 x door de junioren moest worden gereden. Jan Tijhuis uit Nijverdal die voor de 20ste keer aan de Overijsselrit deelnam werd tweede in de klasse H senioren 250 cc. De prachtige „Willem Wevers" beker werd gewonnen door Johan Gast uit Daarlerveen die eerste werd in de klasse C junioren 250 cc. De prijzen die bestonden uit fraaie bekers voor de klasse-winnaars werden in de kantine van camping „Veneklaas" uitgereikt door Frits Huisman, lid v.d. sportcommissie K.N.M.V., te Raalte en de heer H. J. Ezendam te Hengelo, voorzitter van de afd. Overijssel K.N.M.V. Huisman sprak namens de K.NJVLV. een woord van dank tot de M.A.C. „De Holterberg" voor de (weer) perfecte organisatie en de voorzitter van de K.N.M.V. afd. Overijssel Henny Ezendam prees in een woord van welkom in het keurig verzorgde progamma boekje de „M.A.C." zonder wiens volledige inzet het niet mogelijk zou zijn dit motorevenement te houden. Ezendam betreurde het dat het steeds moeilijker wordt om van de autoriteiten de beno digde vergunningen los te krijgen. MA.C. voorzitter Dirk J. .Schooien dankte de grondeigenaren, het ge meentebestuur van Holten, de Rijkspolitie, de afd. Holten EHBO, de vrijwillige brandweer, Bescher ming Burgerbevolking voor het be schikbaar stellen van mobilofoons en de fam. Veneklaas voor het be schikbaar stellen van het terrein voor start en finish. Uitslagen: Klasse F senioren 125 CC 1. G J. Hazebroek, Nijverdal, S.W.M. 1335 p.; 2. H. Nekkers, Hel- lendoom S.WJV1. 1341 p.;3. D. Zwienenberg, Lettele, S.W.M. 1461 p.; 4. B. ter Haar, Nijverdal, 1549,5 p.; 5. W. Lohuis, Hellendoorn, S.WJV1.1571 p. Klasse G senioren 175 CC: 1. Ge rard Kruiper, Nijverdal, Puch- Frigerio 1265.8 p.; 2.J. Staman, Nijverdal, S.W.M. 1296.5 p.;3.A. Dreezen, Maastricht, S.W.M. 1386.4 p.; 4. Albert Graafstra, Langedijke, S.W.M. 1392.3 p.; 5. F v.d. Laan, Almelo, S.W.M. 1403.2 p.; 7. G. schuurman, Nijverdal, S.W.M. 1450.5 p.; 10. W. Mars, Nieuw Heet- en, K.T.M. 1799.9 p. Klasse H senioren 250 CC: 1. Anne Kiers, Bovensmilde, K.T.M. 1243.7 p.; 2. Jan Tijhuis, Nijverdal, S.W.M. 1260.6 p.; 3. J. Nekkers, Hellen doorn, S.W.M. 1273.2 p.; 4. Jan ten Velde, Holten, K.T.M. 1278.8 p.; 5. Henk Jansen, Hellendoorn, S.W.M. 1280.6 p.; 9. Henk van Heek, Rijssen, Maico, 1369.9 p. 17. J. Ol- thof, Hellendoorn, S.W.M. 1550.9 p.; Klasse I senioren boven 250 CC: l.H. Poorte, Nijverdal, Montesa 1222 p.; 2. J. Woessink, Lochem, Husqvama 1262.1 p.; 3. G.Aaltink, Lonneker, Maico 1304 p.; 4. H.Hofman, Vriezenveen, Maico B-klasse: (paarden) 1. Wouter Loorbach - Mark 0 ftn. 2. Ineke ter Maat - Orlean 4 ftn. 3. Rikus Bronsvoort - Darius 8 ftn. 4. Harm Kuiper - Philmine 8 ftn. 5. Bert Stegeman - Silian 34 ftn. 6. Ton Volkers - Alexander 6. Jan Bronsvoort - Titia M-klasse: (ponies) en L-klasse: (paarden) 1Ingrid Dieperink - Arabelle 0 ftn. 2. Ans Fraas - O'duc 3 ftn. 3. Theo van Dijk - Solist 8 ftn. 4. Rikus Bronsvoort - Auteur 8 ftn. 5. Bart Gerritsen - Mustang 11 ftn. 6. Caroline Kruims - Greylight 11 ftn. Z-klasse: (ponies) en M-klasse: (paarden) 1. Erik Vincent - Mark 0 ftn. Tijd: 75,0 2. Herman Vincent - Birgit 0 ftn. Tijd: 87,3 WINTERCOMPETITIE Op de laatste wedstrijd van de win tercompetitie in de manege van L.R. Heeten, werd door twee leden van de Bergruiters een prijs ge haald. Mevr. Ingrid Dieperink reed met Alexander naar een tweede plaats in de L-dressuur, terwijl dhr. Harm Kuiper met Philmine daar direct achter de derde plaats in nam. Hierdoor is te verwachten dat beide een plaats in zullen nemen in de finalewedstrijd op 28-3-1981. Voor wat betreft het springen was men minder succesvol, hoewel de kans wel groot is, dat de Bergrui ters voor de finale nog enkele uit> nodigingen zullen ontvangen op grond van eerder gehaalde presta ties. Deze vindt dan plaats op 29-3- 1981 in de manege van de L.R. Heelen. 1362.3 p.; 5. H. Hutten, Beerzer- veld, Maico 1395.3 p.; Klasse J 4-takt senioren: 1. F Breugen, Bleiswijk, Honda 1422.5 p.; 2. J. Plat, Baars, Yamaha 1479.4 p.; 3. H. Pol, Bome, Honda 1481.3 p.; 4.M. Slotboom, Zwartebroek, Yamaha 1499.2 p.; 5. J. Everlo, Zenderen, XT Yamaha 1591.9 p.; 7. T. Wolbers, Zenderen, HL Yamaha 1567.4 p.; 8. H. Jacobs, Hellen doorn, Honda 2673.5 p.; Klasse A junioren 125 CC: 1. P.v.d. Molen, Zuidhom, K.T.M. 777.2 p.; 2. A. Voortman, Rijssen, K.T.M. 787.5 p.; 3. H.Boersma, Laren(G) K.T.M. 811.3 p.; 4. B. Bosma, Lochem, K.T.M. 813.1 p.; 5. Willy Veneklaas, Holten, S.W.M. 818.6 p. Klasse B junioren 175 CC: 1. Henk Steman, Leidschendam, Puch- Grigerio, 759.6 p.; 2. G. Mensink, Ootmarsum, Puch-Frigerio, 778.2 p.; 3. J. Grouwe, Enter, KTM 832.7 p.; 4. Mannes Scholman, Rijssen, SWM, 840.4 p.; 5.J. Bosch, Huls berg, SWM, 852 p.; 9. W. Pieterson, Enter, Frigerio, 914.4 p.; 13. H. Bloemendaal, Rijssen, KTM, 111.80.4 p. Klasse C junioren 250 CC: 1. J. Gast, Daarlerveen, Huuten Maico, 758.7 p.; 2. G. Seesing, Hengelo (G), KTM, 771.3 p.; 3. P. Muilwijk, Hat- temerbroek, Maico, 773.2 p.; 4. J. Roolvink, Zutphen, KTM, 774.2 p.; 5. G. Plegt, Langeveen, Maico, 788.6 p.; 7.H. Roelofs, Nijverdal, Maico, 802.9 p.; 49. J. Vos, Holten, SWM, 1031.3 p. Klasse D junioren boven 250 CC: 1. Jan Algerink, Wierden, KTM, 764 p.; 2 S Benninks, Breda, KTM, 774.2 p.; 3. M. Wagernans, Roer mond, KTM, 774.4 p.; 4. W. Plui- mers, Enter, Maico, 774.9 p.; 5. B. Schouwink, Losser, Moto-Villa, 775.9 p.; 7. Piet van Dijk, Enschede, Maico, 785.9 p.; 18. J. v.d. Wielen Haarle, Montesa, 883.6 p. Klasse E viertakt junioren: 1. L Blok, Arnhem, Honda, 804.7 p.: 2. G.Heering, Enter, Yamaha, 814.C p 3 L. Nijkamp, Lonneker, Hon da, 824.4 p.; 4. J. Thuss, Drempt Honda, 824.5 p.; 5. G. Wilbers, Gla nerbrug, EBW, 829.4 p.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 13