Gelukkige overwinning voor Blauw Wit Resultaten Blauw Wit Holten verder achterop SV Holten afd. atletiek Tennisclub Holten klaar voor lustrumfeest Programma Blauw Wit Gezinsdag SV Holten Klaverjas- competitie Foutieve oprichtingsdata JUNIOREN Belangrijke winst voor Holten HOLTENS NIEUWSBLAD - 5 FEBRUARI 1981 - PAG. 9 D.V.O. Blauw Wit 10-19 11-19 Eversberg9-14 11-12 11-11 10-10 10-10 10-10 12- 9 10- 3 11- 1 Met een zeer matige partij voetbal heeft Blauw Wit thuis gestopt! In de laatste minuten op de Meermanskamp twee punten weten te bemachtigen drong een wat feller spelend Daarie ten koste van Sportclub Daarie. De wijze waarop dit n°S éénmaal aan. Dat dit niet tot gebeurde zal trainer Geerink echter weinig voldoening resultaat leidde was een hele op hebben gegeven. Hoewel Daarie het betere van het spel 1i!cht'in,g ^°,or vele B1auw-Witters! had, bleef de eindstand op 1-0 voor Blauw-Wit steken. En k,asse: daarmee kreeg Daarie, gezien het speibeeld te weinig. Een traag en te laconiek spelend Blauw Wit werd in het begin geheel op eigen helft teruggedrongen. Een fris van de lever spelend Daarie bracht Blauw-Wit enkele malen in moeilijkheden. Aanvoerder Gerrit Paalman moest in het begin dan ook reeds enkele malen corrige rend optreden; en dit zowel monde ling als met Inzet van eigen fysieke middelen. Blauw-Wit had geen goed antwoord op het offensieve spel van Daarie en het was dan ook verrassend en tegen de verhouding in dat Blauw-Wit in de 16e minuut de leiding nam. Bij een tegenaanval over links loste Jan Harbers een afstandschot van ruim 20 meter dat door de Daarle-doelman niet klem- vast verwerkt werd. De attent mee opgekomen Coert Schuppert drukte de bal daarna hoog in de touwen (1-0). Deze treffer had wel enige positieve invloed op het spel van Blauw Wit, maar Daarie bleef het betere van het spel houden. Men wist het overwicht echter niet in doelpun ten tot uitdrukking te brengen. Na de hervatting bracht trainer Gee rink nog enkele wijzigingen aan in Markvogels Vesos Marle Denekamp P.S.V. BZSV Daarie Boswinkel Naar Vesos Zaterdag gaat Blauw Wit naar Hel- lendoom waar het te maken krijgt met de altijd heel lastige tegen- Ger de Roos het geheime wapen van het derde, had als invaller een belangrijke rol te spelen. Terwijl achtereenvolgens Frank Akker man, Ria Groeneveld en Rieky Dekker met een nederlaag in het enkelspel van de baan kwamen, was hij het die voor een overwin ning tekende. Gedurende ruim een uur gaf hij badminton les en in drie games wist zijn tegenstander dat ook conditie meespreekt in deze zijn team: Kees v. Dijk kwam in het veld voor Albert Kolkman en Jan Harbers maakte plaats voor Henry Stam. In de 35e minuut leidde dit nog bijna tot succes toen Harry ten Wolthuis de snelle Kees v. Dyk de diepte in stuurde. Alleen voor de Daarle-goalie werd zijn inzet echter In de derde ldasse moest het eerste En Blok 5-BC Holten 3 6-2 team naar het lager geklasseerde Diepenveen. De Diepenveneers die beslist niet tot de betere ploegen mogen worden gerekend, wisten de Holtemaren geheel te overtroeven. Alleen in het dames enkelspel ble ken de holtemaren in Gerda van de Maat een betere dame in huis te hebben, dan de thuisclub. Zij zorgde voor het enige Holtense puntje. Daarbij mogen beslist de stander Vesos. Blauw Wit zal, om te drie games-wedstrijden worden sport. Ook Rieky en Frank teza- winnen, uit een heel ander (voetbal) genoemd van Gerard Damink in men in de mixed wisten nog een vaatje moeten tappen als tegen het herenenkel, van Wil van Ge- puntje mee te nemen naar Holten nnep en Gerard Damink in de Ria en Ger kwamen net iets te kort! o t. mexid en van Wü en Gerda in de Er bleven derhalve twee kostbare Sp. Daarie - DVO; Marle - PSV; dames dubbel. In de heren dubbel punten in Ommen achter, en het Denekamp - BZSV; Vesos - Blauw van Sytse Meinsma en Gerard Da- ziet er nu naaruit dat alleen En mink bleek duidelijk dat beide spe- Blok het als eerste geklasseerde Iers nog niet geheel op elkaar zijn Lettele nog kan bedreigen. Holten ingespeeld. Door deze nederlaag blijft met ABS en Deventer in de blijven de Holtemaren laag geklas- race voor de derde plaats, seerd in deze klasse, het zal nodig Programma: 9/2 BC Holten 1 zijn om in de komende wedstrijden (recr.)-Reflex 1; 11/2 BC Holten zeker vier punten te verzamelen om 1-Witte veder 1; BC Holten 3-BVZ 8; degradatie te voorkomen. 12/2 NOP 4 (E'oord)-BC Holten 2. Daarie. Programma: BZSV; Vesos Wit; Eversberg - Markvogels. Aan vangstijd van alle wedstrijden: 14.30 uur. Na maandenlange voorbereiding in een fleurig en kleurig geheel, van bestuur, lustrumeommissie, De laatste dag van de lustrumvie- jeugdcommissie, wedstrijdcom- ring. zondag 8 februari, wordt er missie, recreanteneommissie, opnieuw getennist in Raalte door clubhuiscommissie en trainer en voor jong en oud. Fred Nies, zullen de feesteliikhe- den ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van de tennisclub Holten 6 februari van start gaan. Senioren: De jongsten van de club bijten het Vesos 1-Blauw Wit 1 2.30 u. V. 1,00 spits af in boerenkool met worst, 'u.; Vesos 2-Blauw Wit 2 12.30 u. V. De oudere jeugd vermaakt zich 's il.30u.; Blauw Wit 3-EnterV. 7 2.30 avonds met disco in het clubhuis, u.; Blauw Wit 3-Enter V. 7 2.30 u.; Voor de feestelijkheden bestaat Blauw Wit. 4-DES 7 12.30 u.; DES onder de clubleden een geweldige 5-Blauw Wit 5 2.30 u. V. 1.30 u.; belangstelling. Jong en oud teza- Zondagmorgen worden de jeugd leden per OAD-bus naar Raalte gebracht. In afwijking van het eer der gepubliceerde programma in dit blad, moeten alle jeugdleden om 9.15 uur aanwezig zijn bij het OAD-busstation. De bus vertrekt om half 10 en wacht niet! Enter V. 9-Blauw Wit 6 1.00 u. V. 12.00 u. Junioren: Blauw Wit Al-Hector 2 2.30 uur; Blauw Wit BI is vrij. Zaalvoetbal: Vrijdag 6/2 Sporthal Delden: Del den 1-Blauw Wit 1 V. 17.45 u.; Vrij dag 13/2 sporthal Almelo bij PH: men zullen met enkele honderden aan de diverse evenementen deel nemen. Vanaf zaterdag wordt er ook flink getennist in de Raalter tennishal ,,'t Ramele" Zaterdagavond zetten de seniorleden de bloemetjes bui- VABO 1-Blauw Wit 1 20.15 u. V. in zaal Vosman, die inmiddels 19.00 u. door nijvere handen omgetoverd is Eén van de hoogtepunten in het kader van de viering van het 60- jarig bestaan van de S,V. Holten zal de gezinsdag op zondag 8 fe bruari zijn. In „Het Bonte Paard" in Dijker- hoek zal voor de jeugd Radio Ro- sita van 14.00-18.00 uur een drive-in show verzorgen. Tegelijkertijd Een paar weken hebt U de wedstrijdverslagen van de atleten moeten speelt in de grote zaal van „Het missen omdat de uitslagen-lijsten nog niet in het bezit van de redactie Bonte Paard" het dansorkest „Sa- waren. Het laatste verslag meldde onder een „Telegraaf-achtige kop" tumus" voor allé oudere leden en (of misschien hoort een dergelijk artikel wel in „privé" thuis) dat hun ouders wiens kinderen zich Meindert Koopman vermoeid zou raken. Een dag na het geruchtma- amuseren op het disco-bal. Het zal kende artikel (Dat wat kop en inhoud betreft door een ooggetuige en voornamelijk een nostalgische Met de krappe overwinning op Ac tief heeft Holten het behoud van de 2e Klasse zeker gesteld. In een spannende wedstrijd kon Holten door wisselvallige speïperiodes slechts met 1 punt verschil win nen. In het begin van de eerste helft ging de wedstrijd gelijk op. Beide teams kwamen voor maar nooit meer dan met 1 doelpunt verschil. Bij de stand 4-4 zag Holten kans een 6-4 voorsprong te nemen. Actief kon nog iets terug doen. maar moest vlak voor rust toezien hoe Jan de Wit uit een strafworp en uit een prachtig aangespeelde bal door Meino van Beek kon gaan rusten met 5-8. In het begin van de 2e helft kon Holten moeiteloos de voor sprong vasthouden. Bij een voor sprong van 12-8 verslapte het spel van Holten. mogelijk wel een lid van de atletiekvereniging werd doorgegeven Red. middag worden met veel herinne- RN.) liep dezelfde vermoeide jongen de hele oostelijke top finaal aan ringen en aangepaste dansmuziek, flarden tijdens het cross-kampioenschap van Oost-Nederland. Vijf landelijke toppers finishten op het bijzonder zware parcours van de Jutberg (bij Dieren) voor hem. In de aanval was te weinig snelheid. Actief benutte dit een paar keer goed en kon terug komen tot 12-12. Om en om bleven Er is voor jong en oud dan een teams scoren tot de stand pauze van 18.00-20.00 uur. Daarna Een week later werd in Wageningen gestreden voor de N.C.A.B. De vol gende prestaties werden daar gele verd: Heren 12 km: Koopman werd in de sprint geklopt door Schapelhou- Groot Obbink schoof een plaatsje naar voren en werd 8ste. Meisjes D 1000 meter: De enige „dame" in het gezelschap was Charlotte van Lemel maar het klasseverschil bij deze meisjes is 15-15 was bereikt. Op dat moment barst het grote feest voor de hele moest een sPeler van Actief voor Holtense bevolking pas goed los en ®en 3e ttfdstraf definitief naar de wcuaMA|Ut;u VUUI uc uuc„ v zal „Satumus" er voor zorgen dat kar^t- Ho.ten spee.de 2 minuten thuiswedstrijd tegen L H C het Het Bonte Paard" dreunt on z'n met een man meer en benutte dat ^",7: grondvesten dreunt op zn uitstekend. John Lamping en Wim belangrijkst is heeft Holten Al nu Dalhuisen zorgden voor 17-15. Ac tief kwam nog even terug, maar wederom John Lamping maakte de overwinning voor Holten een feit. Doelpunten: Jan de Wit, Meino van Beek 4; John Lamping 3; Wim Dal huisen, Frans van Gennep. Frank Neuteboom 2; Francis Luesink 1. De dames senioren speelden in Zwolle tegen Z.A.C. Vooral in de eerste helft speelde Holten goed. Er werd in een niet al te hoog tempo gespeeld zodat Holten de tijd had, de verdediging goed te organise ren. Z.A.C. had het betere van het spel en kon voor rust een 3-1 voor sprong nemen. Na rust werd het tempo hoger. Z.A.C. kreeg meer kansen en kon zo de voorsprong uitbreiden tot de uiteindelijke 9-2 winst. De dames junioren speelden net als vorige week tegen S.D.O.L. Na het gelijke spel thuis (7-7), speelde Hol ten de beste wedstrijd van dit sei zoen in deze uitwedstrijd. Al in de eerste helft bleek Holten beter dan de thuisploeg. Ook verdedigend liep het veel beter dan de vorige week. Zo kon Holten de voor rust reeds genomen voorsprong in de 2e helft uitbouwen tot de verdiende 4-9 overwinning. Jeugd Al zette dit weekend een belang rijke stap in de richting van een mogelijk kampioenschap. In de be langrijke uitwedstrijd tegen Broek land, dat ook nog kansen had, nam Holten al in de eerste helft een belangrijke voorsprong (8-4). Na rust bleek dat beide teams in de eerste helft het meeste kruit had den verschoten. Slechts 2 doelpun ten - voor beide teams 1 - was de schamele score in de tweede helft. Zo won Holten met 5-9. Met nog 3 wedstrijden voor de boeg, waarvan BZSV A1 - Blauw Wit A1 Na een lange winterstop begon Blauw Wit uiterst gemotiveerd aan de moeilijke wedstrijd tegen kop loper BZSV uit Borne. Het was de tweede keer dat de ploegen elkaar in deze competitie ontmoetten. De thuiswedstrijd was door de Holter- naren op het nippertje verloren, een goede reden om revanche te nemen. Reeds direct probeerde Blauw Wit de gastheren uit hun concentratie te brengen door een sterk aanval lende instelling. Blauw Wit was dan ook het eerste kwartier de sterkere ploeg. Langzamerhand heroverde BZSV het verloren gegane terrein en talrijke aanvallen moesten door de Blauw Witte achterhoede wor den afgestopt. Door verre inworpen stichtte BZSV veel gevaar in de achterhoede, maar steeds weer wisten André Schuppert en de zij nen het hoofd koel te houden. Vlak voor de rust schoot Henk Meken- kamp net naast na een goede aan val via Johan Stam. In de tweede helft probeerde BZSV door te drukken, maar gelegen heidskeeper Gerrit Bekkemens hield zijn doel schoon. Een vrije trap voor Blauw Wit leverde een goede kans, maar geen doelpunt op. Ook de Bornenaren creëerden vooral over de rechtervleugel veel kansen, maar zij misten een goede afmaker. In de laatste 10 minuten waren het opnieuw de Blauw Wit elf, dat in een offensief alsnog twee winstpunten wilden forceren. He laas misten ook zij de juiste rich ting. De 0-0 eindstand was een goede beloning voor de beide hardwerkende ploegen. Scheids rechter Möller leidde als invaller deze wedstrijd voortreffelijk. Blauw WitB1 -DeldenBI Blauw Wit Bl heeft de overwinte ring goed doorstaan en heeft dit in de eerste wedstrijd na de langdu rige „stop" duidelijk gedemon streerd door Delden Bl in eigen huis met 7-0 af te straffen. Blauw Wit startte wat aarzelend, de bekende combinaties bleven uit en de gastheren hadden 10 minuten een licht overwciht dat geen doel punten opleverde. Toen Kolkman na plm. een kwartier spelen met een keihard schot de kwaliteit van de lat had beproefd en Delden nog twee corners had geforceerd begon Blauw Wit te bouwen aan een groot overwicht dat de hele wedstrijd bleef voortduren. Er kwam een handvol zeer goede kansen maar het wilde niet lukken en zo brak de rust aan met dubbelblank. Na de thee was het door Henry Thalen al in de eerste minuut raak en een paar minuten later zorgde John Landeweerd voor 0-2. Het hek was toen van de (voetr balldam. Harrie Kolkman zorgde voor 0-3 en 0-4 en Den Velde „ver zilverde" een fraaie voorzet van Klein Lebbink (0-5). Blauw Wit „gedoogde" geen tegen stander op eigen helft en bleef drukken. Nadat Gerrit Aanstoot een paar keer heel dicht bij een treffer was bepaalden Rudi Drent en Henry Thalen de eindstand op 0-7. De befaamde routine was bij Bl nog niet helemaal terug maar dat komt zeker snel in orde. Zaaivoetbaltoernooi voor C elftallen Na zeer spannende wedstrijden in de voorrondes, in de laatste wed strijd viel pas de beslissing wie eer ste, tweede, derde of vierde werd, is de uitslag als volgt: Poule 1: 1ste Blauw Wit 2 7 7-3; 2de Blauw Wit 15 6-4; 3de Blauw Wit 3 3 4-4; 4de Holten 1 3 5-6; 5de Holten 2 2 4-9. Poule 2: lste Holten 3 6 5-1; 2de Holten 5 54-2; 3de Blauw Wit4 54-3; 4de Blauw Wit 54 4-5; 5de Holten 4 0 1-7. De finales worden a.s. zat. ge-, speeld als volgt: 12.00 Blauw Wit 3-Blauw Wit 4 om de 5de en de 6de plaats; 12.20 Blauw Wit 1-Holten 5 ora de 3de en de 4de plaats; 12.40 Blauw Wit 2-Holten 3 om de lste en de 2de plaats. In het clubhuls op .Meermans- kamp" wordt vrijdagavond 13 fe bruari de 3e tevens voorlaatste wedstrijd gespeeld van de Klaver- jascompetitie 80/81 van de ZW „Blauw Wit". Op de le t.e.m. de 10e plaats staan na twee wedstrijden: 1. J. Wiggers, 8194 p.; 2. Jaap Tha len. 7843 p.; 3. H. Theyn, 7765 p.; 4. Jan Paalman, 7743 p.; 5. J.E. Stam 7686 p.; 6. mevr. H. Stam-Jansen 7408 p 7. mevr. Ria Tramop-Prins 7385 p.; 8. G. Duteweerd 7296 p.; 9. Ben Yspeerd 7290 p.; 10. Act. Aan stoot 7224 p. De activiteitencommissie heeft ook voor deze wedstrijd weer een aantal aantrekkelijke prijzen be schikbaar gesteld. Gezien de zeer grote belangstelling die er altijd voor het klaverjassen bestaat wor den er ook voor deze derde wed strijd weer veel deelneraerststers) verwacht. De deelname staat open voor leden en niet-leden. Het inleg- geld bedraagt f3.- p.p. inclusief koffie en hartige hapjes. Opgave voor deelname op het publicatie bord of telefonisch 3348. man die duidelijk revanche wilde wel erg groot zodat Charlotte ge- nemen. Hij werd op de Jutberg door noegen moest nemen met de 7de Meindert op 40 sec. gelopen. Mari- plaats, nus Baltes kan maar niet van de vierde plaats afkomen en zal waar schijnlijk op die plaats de competi tie beëindigen. Heren 4 km.: Een zeer verrassende 2e plaats voor Egbert Veneklaas die daardoor nog kansen behoudt op de le plaats in de.competitie. Ap Koetsier en Horst Louws liepen in de middenmoot. Junioren A 4 km.: In deze klasse komt Dinant Schippers toch te kort. Meer dan een 7de plaats zat er niet voor hem in. Junioren C 1000 meter: Gert Mas- sellnk werd hier derde en behoudt dus nog goede kansen om bij de eerste drie te eindigen en dat zou een prima resultaat zijn, Milo Groot Obbink en Eric Bakker blij ven altijd goed bij elkaar in de buurt (7e en 9e) en hopelijk kunnen ze elkaar een beetje „opjagen" (een zeer bekend verschijnsel in de atle tiek die ln sterke conditieverbete ring kan resultaren) Jongens B 2 8 km: Wim Klein Bai ting liet het hier volledig afweten en verkleinde z'n titelkansen be hoorlijk met een 4e plaats. Henri Markvoort komt in de slotfase al tijd te kort, hij werd 9de met 45 sec. achterstand op nr. 7. Jongens D I 1000 meter: Michel Bakker werd evenals de vorige keer zesde. Pupillen A 1000 meteriGledo INGEZONDEN: Laatste wedstrijd De laatste competitie-wedstrijd is op zaterdag 21 februari in het verre Op 8 februari 1972 herdacht de Barendrecht. Theoretisch zijn er Sportvereniging „Holten", voort- nog drie nummer één kandidaten, gekomen uit de voetbalvereniging Vanwege de grote afstand zullen er H.V.C, van 1921, haar vijftigjarig niet veel meer jongens meegaan bestaan. Nu- 9 jaar later -wordt op met coach Frits Kramer (die voor 7 en 8 februari a.s. het 60-jarig jubi- elke nummer één een krat bier in leum gevierd. Men is, naar ik meen het vooruitzicht stelde, prima aan- bij de vaststelling van de vorige bod Frits maar frisdrank is beter, statuten, bij het kiezen van een Sponsors voor benzinekaarten oprichtingsdatum, uitgegaan van en eran". Ten aanzien van de op richtingsdatum van de suppor tersvereniging dreigt nu eenzelfde geval. In het overzicht van de S.V. Holten in Holtens Nieuwsblad van de vorige week, wordt als jaar van oprichting 1967 genoemd (de pro motie naar de 4e klasse van de K.N.V.B.). Maar zo was het niet. In een voorsprong van 2 punten ge nomen. Bl speelde uit tegen H.V.E. Holten was iets gehandicapt door enkele zieken. In de eerste helft bleven beide ploegen dicht bij elkaar. Vlak voor rust kon H.V.E. op 4-2 komen. Na rust verslapte Holten. H.V.E. maakte hier gebruik van en liep uit naar een 11-3 voorsprong. Daarna kwam Hoiten nog wel terug, maar het was niet genoeg om de achter stand ongedaan te maken. H.V.E. hield de winst met 14-9 in eigen huis. Cl speelde een goede wedstrijd. Met een goede verdediging en een góed op dreef zijn de keepster kreeg Boskamp dat eerder met 8-7 had gewonnen het nu moeilijk. Met en kele harde schoten kwam Holten al kunnen zich melden bij Frits) Za- de toetreding tot de Twentsche de competitie 1966/67 leken de voor rust op een 2-5 voorsprong. Na terdag a.s. ln de Midwinter- Voetbalbond (TVB) in 1922, daar- kansen op deze promotie al zo rust hielden de belde ploegen el- marathon van Apeldoorn. Wanneer mede geen recht doende aan de groot, dat een aantal enthousiaste- kaar ln evenwicht Zo kon Holten het weer goed ls zal Henk Reitsema knapen, die op 8 februari 1921 in de llngen op 11 november 1966 in café ondanks nog enkele goede kansen een aanval doen op het Holtense bakkerij van Gebr. Wansirik bijeen Kalfsterman bijeen kwam om aan jn de 2e helft de stand niet verder marathonrecord van Jan Jansen kwamen om een voetbalvereniging de begeleiding van hun „Holten" „Menum" (2 uur en 38 minuten) op te richten. Op verschillende wij- Via connecties heeft de grote orga- zen is door mij en door anderen nisator van dit festijn (plm. 1500 tegen het jaartal 1922 geprotes- marathonlopers!) Henk een start- teerd. plaats in de voorste gelederen be- Bij de vaststelling van de wat te doen. Er waren bezoekers, die pardoes vijfentwintig en vijftig gulden op tafel legden om een sup portersclub uit de startblokken te krijgen. Deze opzet is - met veel opvoeren dan de nu ook verdiende 3-6. Programma: Komend weekend spelen alleen de dames junioren om 12.00 uur thuis tegen Nw. Heeten. Stand: In de 2e Klasse A werd loofd en dat kan hem zeker 2 minu- nieuwe statuten in het afgelopen vaUen en °Pstaan toe goed alleen de wedstrijd Actief-Holten ten schelen maar hij zal toch nog jaar is de fout, zoals uit de aanhef precies de twee en veertig kilome- blijkt, gelukkig hersteld. Ik zie de tor en honderdzevenenveertig me- jubileumviering dan ook mede als ter moeten lopen. Zaterdag 14 fe- een posthume hulde aan de overle- bruari start de PJGO comptltie in den en als een eerbetoon aan de nog Bathmen en gezien de progressie levende oprichters van weleer. Zelf van enkele jongens kan deze altijd niet één van de oprichters zijnde, sferk bezette competitie wel eens heb ik wel zo ongeveer aan de wieg mooie Holtense successen opleve- gestaan van het boorlingske, dat ren. inmiddels is uitgegroeid tot een gelukt. Op 11 november a.s. her denkt de supportersvereniging haar 15-jarig bestaan. Zij kan nog heel veel enthousiaste leden ge bruiken, ook al gaat het momenteel wat minder goed met ons „Holten". W. Beijers Erelid „Holten" en secretaris der supportersvereniging gespeeld. Door de 17-18 winst kan Holten de laatste 4 wedstrijden rustig tegemoet zien, aangezien de kans op degradatie door deze overwinning niet meer mogelijk is. De stand is nu: 1. Achilles 11-18; 2. Voorwaarts 12-18; 3. V. en K. 11-17; 4. C.V.O. 10-15; 5. Holten 10-10; 6. Actief 10-4; 7. Tyfoon 10-2; 8. A.B.S. 10-0. Week van Q7-0&1981 tot en met 13-QM981 Zaterdag: 09.00-12.00 Mintonette 12.00-13.00 s.v. Holten, afd. voetbal 13.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. 19.00-23.00 zaalvoetbal, hr. Kleine Schaars Zondag: 09.00-10.00 zaalvoetbal, hr. Bekkemens 10.00-11.00 s.v. Holten-2 11.00-12.00 s.v. Holten-4 12.00-19.00 zaalhandbalcompetitie, N.H.V. Maandag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-18.00 s.v. Holten, afd. voetbal 18.00-23.00 badmintonclub 19.30-22.00 instructielokaal A.B.O.-cursus Dinsdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.15-22.30 Mintonette 22.30-23.30 z.v.v. Blauw-Wit '66 16.00-19.30 instructielokaal - St. SoCuWe Woensdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.00-17.00 s.v. Holten, afd. handbal 17.30-19.00 z.v.v. Blauw-Wit '66 19.00-23.00 Badmintonclub Donderdag: 08.10-16.30 scholengemeenschap 17.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal 22.00-23.00 „All Stars" 23.00-24.00 v.v. De Zweef 17.00-18.00 instructielokaal St. SoCuWe Vrijdag: 08.10-15.30 scholengemeenschap 16.30=19.00 Hockeyclub 19.15-23.00 Mintonette Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde wee keinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 3180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 1666).

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 9