HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 JANUARI 1981 - PAG. 9 rara RiDV» In het eerste nummer van de 33ste jaargang van ons blad willen we in een „terugblik" over het jaar 1980 dat werd toegevoegd aan de lange reeks, die wij het verleden noemen, nog even terugkomen op een aantal gebeurtenissen dat zo een heel jaar door de revue passeerde, die er min of meer even „uitspringen" en in éen van de één en vijftig in 1980 verschenen nummers wer den vermeld. 4 januari: Nieuwjaarsbijeenkomst gemeen teraad met medewerkers - Ds. GW.H. Peddemors kwart eeuw predikant - Koffieconcert in aula Scholengemeenschap Oliebollencross S.V. Holten - Kerstspringconcours in manege „Snorrewind" 11 januari: Prettige sfeer bij jubileumviering ds. Peddemors - Henk Heijink veertig jaar in gemeentedienst^- Nieuwjaarsvisites afd. N.B. v. Plattelandsvrouwen afd. Holten en Hervormde Vrouwengroep Holten - F.J. Schooien nam af scheid als gemeentearbeider januari: Prachtig geschenk (elec. oefen pop voor hartmassage) van M.A.C. „De Holterberg" voor afd. Holten E.H.B.O. - Echtpaar Veneklaas-Groot Bronsvoort. 50 jaar getrouwd - Nieuwjaarsre ceptie afd. Espelo Ned. Bond van Plattelandsvrouwen Schooljeugd schaatste op „de Noordpool" om kampioenschap van Holten - Motorfilmavond „MAC" De Holterberg - Groot ste varkensmesterij in Holten familie Wijlhuizen Dijkerhoek) geopend 25 januari: Meester F.J. Hol, Espelo, 40 jaar bij het onderwijs - Overweldi gende belangstelling bij gouden jubileum ijsclub „De Noordpool" - Tafeltenniskampioenschappen TTV „Holten" - Holtense atleten sterk in cross-competitie in Rot terdam - „Mini" langebaanwed- strijden op „de Noordpool" - Staalcontructie nieuwbouw be drijfshal Voordes en Zoon in de Haar bij harde rukwind onderuit - Nieuwjaarsvisite afd. Dijker- hoek Ned. Bond van Platte landsvrouwen - Schoolschaats- wedstrijden school Espelo en Kolschool - Scholengemeen schap schaatste bij Giethoorn Evangelische Omroep in „de Kandelaar" - Nieuwjaarsfeest Vietnamese gemeenschap in op vangcentrum „De Holterberg" - Gert Linde 25 jaar in overheids dienst - „Keunedarp" vierde weer uitbundig carnaval. Prins Demis I met z'n gevolg ten ge meentehuize door B en W ont vangen - Afdeling Holten van „De Zonnebloem" opgericht - Badmintonclub Holten vierde carnaval - Jaarvergadering PV „De Bergvliegérs" en T.T.V. „OKIA" 29 februari: Voorzitter Hèrman Klein Vel- derman nam afscheid van de Stichting Holtens Nieuwsblad na ruim 31 jaar deze functie te hebben bekleed - Tweede schrij- favond werkgroep Holten Am nesty International - „Open Huis" reisbureau „de Globe" (OAD) - Drs. Vrijmoeth sprak voor Chr. Plattelandsvrouwen over „Hoe blijf ik in gesprek met mijn kinderen" - Raad ac- coord met voorstel van huren parkeerterrein achter Geref. Kerk - „OKIA" organiseerde crossloop - Jaarvergadering po nyclub „Bergruiters" 7 maart: Echtpaar Ter Mull-Klaucke, Noordenbergstraat 50 jaar ge trouwd - Woonwagen gezin Van Engelen weggesleept van kampje aan de Markeloseweg - „OCH" boeide bejaarden en gehandicap ten met blijspel „Zilveruitjes en augurken" - Grote belangstel ling fotodag „Pro-Foto" - Albert Mol exposeert in wegrestaurant Holten - Jaarvergadering MAC „De Holterberg" - ZC „Twen- haarsveld" eerste op „Vierkamp" in Almelo - Zevende lustrum „Overijsselrit" geslaagd motore venement 14 maart: Groot feest op de 25-jarige IJsclub ,De Noorpool" in 't goud. GJ. Aaftink 34 jaar bestuurslid secretaris hartelijk gehuldigd. Dorpsschool - Schitterend ge slaagde „Lenteshow" HMV - Jaarvergadering Buurtvereniging Dijkerhoek - Boeiende expositie vrijetijdsbesteding familie Schmets in „Diessenplas" - Tumontmoeting BATO-SV Mar- kelo 21 maart: Grote belangstelling voor jaar feest CJV „De Vriendenschaar" - D '66 Holten start met voorlo pig bestuur - Manege Beldman aangepast aan lichamelijk ge handicapten - Jaarvergadering afd. Holten Rode Kruis. Me vrouw Nekkers-Wolterink onder scheiden met het zilveren kruis van verdienste en oorkonde - Holtense schakers kampioen eerste klasse B van de S.B O - Meisjes C en jongens B van de hockeyclub Holten kampioen - HMV huldigde jubilarissen - Ge zellige avond vrijwillige brand weer - Jaarvergadering vereni ging voor Bedrijfsvoorlichting 28 maart: Hendrik Sigger, 60 jaar bondslid van de vervoersbond FNV, ge huldigd - Espelose plattelands vrouwen dagje uit - Jaarverga dering afd Holten OLM, Hol tense Handelsvereniging en afd. CBTB - O.A.D-personeel vierde feest op Slot „Loevestijn" bij het behalen van een bepaalde „omzet" - Vierde en tevens laat ste avond „Politieke scholings cursus voor vrouwen" - MAC „De Holterberg" huldigde kam pioenen - Medewerkersavond ZW Blauw Wit uitstekend ge slaagd - Mintonette-Mini/A vol leybalkampioen 4 april: Geslaagde uitvoering „Holtens Gemengd Koor" en gastkoren - „ENKCO" blijft in Holten - RABO-bank wordt ingrijpend verbouwd - Minister Pais, sprak op regionale bijeenkomst V.V.D. in „Het Bonte Paard" - CHU en ARP in Holten definitief samen in CDA - Spar-klanten genoten van klucht „OCH." - Biljart club „Jansen 2" kampioen le klasse biljartbond „Ons Genoe gen" - 11 april: Espeloërs bouwden grootste paasvuur - Bewoners „Diessen plas" maakten prachtig wan dkleed - Jaarfeest CJV „De Bouwers" schitterend geslaagd - Nieuwe trainingspakken van OAD voor wielrenners 18 april: Laatste Open Deur Samenkomst 1 februari: O.A.D presenteert nieuwe lijn- streekbus voor het openbaar vervoer - Holtense Boerendan- sers dansten voor Vietnamese bootvluchtelingen - Jaarverga dering afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrouwen - Ge meenteraad op de bres voor vrijwillige brandweer - Spring- wedstrijden in manege Beldman - Jaarvergadering afd. Holten Chr. Plattelandsvrouwenbond en afd. Espelo Ned. Bond van Plat telandsvrouwen - Raad accoord met aankoop grond bestem mingsplannen „Beuseberg" in dustrieterrein „Haar II" en La- renseweg (sportveldencomplex") 8 februari: Chr. Ontspanningsclub „C.O.C boeide 2 avonden met klucht Boerenbedrog - Feestavond Buurtvereniging schoolkring Dijkerhoek - Prinsenbal Carna valsvereniging „Fienpreuvers" - J.H. Roosink te Rijssen nieuwe t D directeur Nido-Universal" - Eerste steenlegging bouwproject Dorpsstraat door burgemeester Mr. WLF.C ridder vun Rap- „H.M.V." won verkeersquiz afd. parc* Holten V VN. - Keurmeester Cees Dijkstra kwart eeuw in Overheidsdienst - Veehouders discussieerden in „Het Bonte Paard" over zuivelbeleid - Ener verende „Nacht" Blauw Wit'66 in sporthal - Jeugd Z.C. „Twen- haarsveld" won in Raalte van „de Oostdobbers" 15 februari: Feestelijke jaarvergadering afd. Holten Algemene Bond van ambtenaren. De heer Nuus ge huldigd i.v.m. zilveren lidmaat schap - Ouderavond openbare kleuterschool Tuinstraat - fam. Van Beek nam afscheid van O.A.D. - Fokvereniging „Holten e.o." registreerde 25.000e kalf - Eerste bijeenkomst Politieke Scholingscursus voor vrouwen - Jaarvergadering L.R. „Bergrui ters" - Holtense tennissers vie ren carnaval 22 februari: Eerste steenlegging DURA- bouwproject Dorpsstraat door burgemeester mr. W.L.F.C. rid der van Rappard - Dorpsschool 25 Jaar in de Tuinstraat - Grote w, A belangstelling voor regio-avond Herman Klein Velderman nam afscheid als voorzitter van de Stichting Holtens Nieuwsblad Zeer velen kwamen dominee Peddemors gelukwensen met zijn 25-jarig ambtsjubileum. OAD. presenteerde nieuwe (lijn)streekbus voor het openbaar vervoer. Meester Hol, hoofd ,£plo-school" 40 jaar voor de klas. Electrische oefenpop (hartmassage) van MA.C. „De Holterberg" voor afd. Holten E.H.B.O.

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 9