JOMWMMI Ljserookï i [piwrtii i (sortX'ki HOLTENS NIEUWSBLAD - 2 JANUARI 1981 - PAG. 13. Op de jubileumfokdag van ,JHol batheo" werd de prachtige keurmerrie van stal Zwartjens ,&lgeheel dagkampioen" Burgemeester mr. Van Rappard ging als eerste te water bij de Avond-zwemvierdaagse 1980. Links op foto mevrouw Van Rappard-Buitenhuis De LJi. Bergruilers organiseerde Holten". Voor deze combinatie cross-parcours geen enkel pro voor de 3de keer de Military leverde deze hindernis in het bleem op. lagen) aan Reilinksweg - Jan Jansen met „Canny" uit Venray winnaar van de door de Lande lijke Ryverenlging „Bergruiters" perfect georganiseerde „Military Holten" - C.JV „De Vrienden schaar" start winterwerk 26 September: Bezetting slachthal U-vlees BV - na uitspraak door de rechtbank in Almelo onder presidium van mr. H.J. v.d. Biessen - opgehe ven - Oud-plaatsgenoot Wim Jansen (Toulouse (Fr.) eerste op int. orgelconcours in Nijmegen - Personeelsvereniging „Enkco" vierde derde lustrum 3 oktober: E.H.B.O. nam afscheid van voorzitter A. Jalink - Grote be langstelling voor concert Holtens Mannenkoor en New Valley Sin gers Scholengemeenschap dicht wegens demonstratie lera ren - M.F. Spijker beëdigd als raadslid voor V.V.D. - Raad ac- coord met voorstel B en W aan leg woonwagenkamp aan de Markeloseweg - Ledenvergader ing ZW „Blauw Wit" - „Zuur- bergcross" SV Holten afd. atle tiek sportief geslaagd - Joop Staman, Jan ten Velde en Ge rtie Aaltink, leden van MAC „De Holterberg" medaillewin naars in Frankrijk - Hervormde Vrouwengroep Dijkerhoek her dacht 25- jarig bestaan - Raad accoord met verkoop postkan toor aan de P.T.T. 10 oktober: Modeshow plattelandsvrouwen afd. Espelo - Dierendag „Het Kompas" - Dichteres Nel Be nschop op ontspanningsavond in „Diesseplas" - Jaarvergadering „Diessenplas" WN - Combinatie Egberts generaal-kampioen „Be- rgvliegers" - Samengestelde wedstrijd ponyclub „Bergruiters" 17 oktober: Ouderavond Chr. Kleuterschool „Repelsteeltje" en School met de bijbel „Het Kompas" - „Schuppert Mode" opende uitr gebreide en gemoderniseerde winkels - Jaarvergadering afd. Holten Vereniging Openbaar Onderwijs - Ledenvergadering SV „Holten" - Schaatsclub „Hol ten" winnaar Sallandtoemooi - „Nacht om Holten" met grote deelname - Erik Vincent met „Mark" Overijssels kampioen „Samengestelde wedstrijden" voor pony's 24 oktober: Honderdzestig bezoekers genoten van optreden Jules de Corte tij dens „Koffieconcert" - Bloe menmagazijn Vincent geopend - Kamerlid S.C. Weijers te Hen gelo sprak op uitnodiging van afd. Holten C.D.A. in rest. Vos man - Jaarvergadering Nierstich ting afd. Holten - Volop span ning bij jeugdcross KNMV op de Zuurberg - Ds. A.W Berkhof nam beroep aan naar Hoogland 31 oktober: Commissaris der Koningin mr. J.L.M. Niers bracht werkbezoek aan Holten - Acht bejaardenko ren van het gewest Overijssel v.d. P.C.O.B. zongen in „De Kandelaar" - Fractie-voorzitter houden „Algemene beschouwin gen" - Opening winkel klok kenmaker Bazuin - Buurtfeest Ab Jansen. Nagelhoutstraat - Marcel Wansink wint (weer) de Frits-Paule cup - 7 november: Adjunct-directeur Brinks gehul digd i.v.m. 25 dienstjaren bij „Nido-Universal" - Opening nieuwe zaak Van de Maat - Ou deravond Openbare Lagere Haarschool - Zendingsdagen plaatselijke kerken in „de Kan delaar" - Feest in Bejaardencen trum Diessenplas" bij herope ning recreatieruimte - Kitty Bos met „Silverstar" clubkampioen „Bergruitertjes" - Vijftienduizend gulden van Ned Comité voor Kinderpostzegels voor Stichting Paardrijden Gehandicapten Hol ten 14 november: Uitvoerige „nota van antwoord van B en W op de „Algemene beschouwingen" van de 4 frac- Door stakende slachters werd de varkensontvangsthal van U-vlees BV na twee dagen ontruimd na dat in een kort geding dat diende voor de Arrm Rechtbank te Almelo mr H J van der Bie- sen de bezetting (de eerste in de geschiedenis van Holten) on rechtmatig had bevonden De heer A. Jalink nam afscheid van de afd. EHB.O. Hij was sinds de oprichting (1951) lid en 22 jaar voorzitter ties - Feestavond afd. Dijker- hoek Ned. Bond van Platte landsvrouwen i.v.m. 30-jarig be staan - „HMV" concenteerde in „De Kandelaar" met vijf plaatse lijke koren en Marianne Lan- genberg - Jaarvergadering afd. PvdA - Langlaufen op de Hol terberg - Ouderavond Openbare Lagere Dorpsschool en Ouder avond Haarkleuterschool - 21 november: Ds. G.W.H. Peddemors bedankte voor beroep van Geref. Kerk te Bameveld - Dijkerhoeks Ama teurtoneel beoide met blijspel „De bungalow" - Prins Erik I (Erik Vincent) dertiende prins der „Fienpruevers" - Dierenspe ciaalzaak „Adnorstee" (fa. Zan ting) geopend - Ouderavond oJ.v. Kolschool - C.O.C bracht veel plezier met de klucht „In het vrolijke weerhaantje" 20 november: Echtpaar Willem Aaftink en Jo hanna Willemina Aaftink- Vruggink 60 jaar getrouwd - Feestelijke intocht Sint Nicolaas Firma Nijkamp opende moderne winkel annex „Koffiehuuske Smisbelt" - Jaarlijkse ledenver gadering Gemeente Belang - Praatavond afd. Holten C.B.T.B Gemeenteraad eensluidend lui dend in motie „Holten hoort bij Gewest Midden-IJssel" - Edels- lagerij Brands geopend - Grote belangstelling voor Twente Plat in sporthal Jaarvergadering Touwtrekvereniging „O.K.I.A." 5 december: Bazar t.b.v. Diessenplas bracht bruto elfduizend gulden op - Tweede trekking winkelweek - Sinterklaasfeest buurtvereniging Burgemeester v.d. Borchstraat - Chaüffeursavond SV „Holten" - Mevrouw Enklaar-van Andel 25 jaar in kinderpostzegels 12 december: Algemene ledenvergadering Overijsselse Landbouwmaat- schappij O.LM. te Zwolle - Derde trekking Winkelweek - Leerkrachten Kolschool, Haar- Erik Vincent op kampioenschap pen in Rijssen met .Mark". Overijsels kampioen Samenges telde wedstrijden" school en Dorpsschool boeiden leerlingen met blijspel „Poerle- potje" - Sinterklaas bezocht la gere scholen en kleuterscholen 19 december: Op Volkskerstzang in „De Kan delaar" plm. 1000 bezoekers - Derde Wereldweek 1980 op Scholengemeenschap - „O.C.H." gaf sublieme vertolking van „Pinky, een blank negermeisje" - 35-jarig jubileum afd. Holten Ned. Bond van Plattelandsvrou wen - Kerstmiddag bejaardenso ciëteit Holten - 26 december: Holtens Nieuwblad verschijnt niet. 31 december: Holtens Nieuws blad, het in onze goede ge meente meest gelezen blad, be staat 32 jaar En hiermee beslui ten wfj dit overzicht over het jaar 1980, dat hoe uitgebreid ook, niet de pretentie wil heb ben volledig te zijn. J W De commissaris der Koningin mr. JLM Niers, op „werkbe zoek" in Holten, besprak tijdens een bijzundere openbare raads vergadering de door de fracties aangedragen problemen

Holtens Nieuwsblad | 1981 | | pagina 13