Hockey- Matig Holten toch langs A.B.S. Resultaten in najaarscompetitie Tennisclub „Holten" Schaakclub Holten Mintonette recreantentournooi Schietvereniging „De Eendracht" HANDBAL Finale deejay-wedstrijd De Wippert" Dropping Programma Blauw Wit Resultaten volleybal- kompetitie „Mintonette „Kijklessen" van ballet in sporthal 't Mossink" T.T.V. HOLTEN C&Q, HOLTENS NIEUWSBLAD- 12 DECEMBER 1980- PAG. 11 Op vrydag 12 december a.s. wordt er door de vrijwilligers en ie beroepskracht van de Tiener soos „Musky", een dropping georganiseerd. Wil Je hier aan mee doen, dan moet Je 's ivonds om half acht aanwezig «yn in Tienersoos „Musky", Beusebergerweg 27 te Holten In groepen van plm 8 deelnemers, word je ergens in de buurt van Holten gedropt. Na afloop van het vele speurwerk, kun je smikkelen van een heerlijke kop erwtensoep. Alle tieners zijn van harte welkom. Kosten; helemaal niks! Stichting Sociaal- en cultureel- werk Holten Jeugdteam De resultaten van dit team wa ren de tweede helft iets beter dan in de eerste ronde, er werd alleen van de latere kampioen Olympia Ooor en van Vjentac Vriezenveen verloren, nmaar deze teams waren dan ook veel te sterk voor de Holtense Jeugd. Er werd tegen rivaal „de Tref- Senioren: Blauw Wit 1 - MW '69 1 2 30 uur, Blauw Wit 2 - SC Ryssen 12 30 uur; Blauw Wit 3 - MW '69 S 2 30 uur; Blauw Wit 4 hoelt dltmaal 8el*lk gespeeld en Excelsior 10 12 00 uur. Hulsense da zwaïke. teams va" Boys 4 - Blauw Wit 5 12 45 uur. B,auw w,t en Treftnurt werd net V. 1145 uur, SC Rdssen 6 - ™in; vers<,hil gewonnen zodat Blauw Wit 6 2.30 uur. V. 1.45 dlt °P derda Plaats de uur kompetitie afsloot met 9 punten uit 10 wedstrijden, hetgeen ge- Zaalvoetbal (bij afgelasting) kle" het tel'dat ver-schillende 12 00 uur Blauw Wit 3 Blauw keren onvoltallig achter de tafel Wit 5; 13 00 uur Blauw Wit 4 - verschenen best een goed resul- Blauw Wit 6 taat 8enoemd maê worden. Aangezien deze jongens het vol- Junioren- gend ^aar niet meer °P" zaterdag Enter A2 - Blauw Wit Al 2 30 kunnf «Pelen gaan zy uitko- uur. 1.30 uur; Twenthe B2 - Ln de seniorenkompetitie in Blauw Wit BI 12 45 uur 12 00 de 6e klasse- uur; GFC Cl - Blauw Wit Cl 2 30 uur 1 45 uur; Excelsior C3 - Persoonlijke resultaten: Blauw Wit C2 10 15 uur 9 45 Robert Klein Wassink 66%, uur; Blauw Wit C3 - Holten C4 Henk Westerik 62.5%. Jan Vrug 1.00 uur teveen 50% Jan Ophof kon die By eventuele afgelasting kyken ene wedstrijd die hy meedeed in kastje by Beltman. niet winnen. Voor vele leden van de Tennis club Holten was voorheen het winterseizoen een goede reden om enereyds een winterslaap te houden of anderzijds een bin nensport te gaan beoefenen. Veel van onze leden hebben voor één of meer uurtjes per week een baan gehuurd ln één van de tennishallen in Ryssen of Bathmen om daar hun spel en/of conditie nog enigszins op peil te houden. Door de wedstrijdcommissies van de tennisclubs uit Holten en NUverdaJ zal op 17 januari 1981 een uitwisseling tussen deze clubs worden georgani seerd. Door het beperkt aantal banen zullen er echter ln totaal 36 tennissers kunnen meespelen. Beide clubs zijn overeengeko men om voor deze uitwisseling uitsluitend competitie spelers uit te nodigen, dwz. die competitie spelers spelend in dè 4e of 5e klasse zondag- en za terdagcompetltie of spelend in de 3e klasse dinsdagcompetitie. Mocht het aantal aanmeldingen het maximaal aantal spelers die kunnen meespelen, overschrij den, dan zal door loting worden bepaaid wie de zullen worden. meespelenden Voorts zullen er in de regio een aantal C-, D- en E toernooien door de diverse clubs worden georganiseerd. Een ieder is vry zich hiervoor aan te melden, eventueel kunnen inlichtingen worden Ingewonnen by J Hut, telefoon 3141. Holten I Ondanks een uitstekend herstel ten opzichte van de eerste helft heeft het eerste team het we derom niet kunnen bolwerken om het 3e Klasseschap te be houden Van de kampioen Blauw Wit uit Almelo en Quick'20 uit Olden- zaal en van Trefpunt Bentelo werd kansloos verloren, maar van de mededegradatiekandida ten Entac en Match Point werd met resp 6-4 en 8-2 gewonnen, maar doordat MP in haar laat ste wedstrijd één punt behaalde dat nodig was om niet te de graderen, was het lot van de t.tv Holten wederom verslech terd, zodat het eerste team het in de komende vooijaarskompe titie er alles aan zal doen om weer terug te keren in de derde klasse, en dat zal zeker wel luk ken als Jan van Heun weer in het eerste terugkeerd na een langdurige rugblessure Pers. resultaat: Nico Valk 60%, Gerard Overvelde 33%, Henk Doomeweerd 8% Holten 2 Het tweede team is geëindigd op een uitstekende 3e plaats, Kampioen worden was er na de eerste al byna niet meer by en wederom werd er van Haze- meyer en Twekkelerveld verlo ren met ruim verschil, maar van De Smorre, Blauw Wit en KLM werd ook in de returns met groot gemak gewonnen Kam pioen in deze klasse is Haze- meyer geworden doordat het onderling resultaat tussen Twekkelerveld en Hazemeyer in het voordeel uitkwam van het team uit Hengelo, Hazemeyer dus, zodat dit team weer terug keert naar de 4e klasse Pers. resultaten: Fred Hulleman 66%, Rien Lammert ink 53%, Wim Gütlich 30%. De zaal is in de periode van 24 De voorlopige toemooikalender dec to* e" m®t 4 jan- gesloten ziet er als volgt uit 26/12 t/m 31/12 1980 De Stouwe Wierden. C D tournooi HE DE HD DD GD. 26/12 t/m 31/12 1980 TC Vroomshoop, Jeugdtoemool t/m 12 en t/m 14 jaar. 27/12 t/m 30/12 1980 TC Vroomshoop, D tournooi HD DD GD, 27/12 t/m 31/12 1980 TC Twente. En schede, CD tournooi. 19/1 t/m 25/1 1981. TV Always Zwolle D tournooi; 13/2 t/m 15/2 1981 T V V Haaksbergen D tournooi 28/2 t/m 1/3 1981 De Stouwe Wierden C D tournooi HD DD i.v.m. de feestdagen. In de uitwedstrijd tegen ABS., die in Holten gespeeld werd, heeft Holten onverwacht veel moeite gehad om de winst te pakken Na de goede prestatie van vorige week, leek de wed- stryd van afgelopen weekend niet al te veel moeiiykheden te hoeven geven. Holten startte vlot en kon een 0-4 voorsprong nemen Toch bleek toen al, dat de teams elkaar goed kennen. In de competities wordt min stens 4 keer per jaar tegen el kaar gespeeld ABS wist waar het gevaar in de Holtense aan val zat en stopte dit goed af. ABS kwam zelf niet tot goed uitgespeelde kansen, maar zag wel kans met een drietal rom- meldoelpunten terug te komen Holten hield de wedstrijd wel in eigen hand en kon gaan rusten met een 4-9 voorsprong Na rust kwam ABS nog dichter by By de stand 6-9 verrichtte Herman Stukker enige fraaie reddingen waarna Holten in staat was de wedstrijd meer naar eigen hand te zetten In het laatste kwartier ging het iets beter lopen, waar door Holtens alsnog de voor sprong kon uitbouwen tot de 16-8 winst Een matige prestatie met te rommelig spel, wat voor de belangrijke uitwedstrijd tegen Voorwaarts van volgende week zeker niet voldoende zal zijn. Doelpunten; Frank Neuteboom 6. Jan de Wit 4, Frans v. Ge nnep 3, Wim Dalhuisen, John Lamping, Jan Victor Dorlas 1. Jeugd Aspiranten Al leverde een zeer goede prestatie, door in deze competitie ook de vyfde wed strijd. thuis tegen H H Z D in ff Maandagavond werd de twaalfde ronde van de interne kompetitie gespeeld. Van Calcar speelde tegen Ten Velde het ge sloten Sicillaans. Hij had daarin wel het juiste idee, maar voerde het verkeerd uit. Na de lange rochade overzag hij een loperzet van Ten Velde, welke deze dame winst opleverde, en waarna de strijd snel gestreden was. Lindeboom en Koelemay hielden elkaar aardig in evenwicht. De zwartepeler kreeg een toren tegen paard en loper. Toen hy evenwel dacht een stuk te win nen, kon Lindeboom een sterke tegenzet doen, waardoor Koele may teveel materiaal kwyt raakte om de nederlaag te ont gaan. Henk van Beek verdedigde zich tegen 8cheperman nogal slap met de Philidorverdedlgtng. Wit kreeg een sterke aanval, waarby zijn loperpaar veel krachtiger weikte dan het atel paarden van Van Beek. Het cadeau geven van een hele toren maakte tenslotte een ab rupt eind aan de party Rietman tegen Eyzlnga werd een 8paanse party, waarin de zwart speler beter kwam te staan, maar daar geen gebruik van wist te maken. Ook overzag hy een kwaliteits winst Uiteindeiyk werden in het eindspel de punten gedeeld. Dat de hobby van plaatjes draalen erg populair is bleek uit het feit dat er ln de voorronden maar liefst 24 diskjockey s voor GD, Junioren JD MD GD t/m 12 jje micro kwamen waarvan t/m 14, t/m 16 jaar, 2/3 t/m 8/3 sommigen een flink aantal fans 1981 Park Braband. Deventer hadden meegebracht De jury C-D tournooi, 7/3 t/m 15/3 1981 heeft uit deze 24 platendraaiers TC Twente, Enschede C D E 6 kandidaten geselecteerd die tournooi. zondag 14 december om 2 00 uur mmmmwm^HmMmmm zullen stryden om de fraaie Wippert'1 bokaal Aan de voor ronde deed deze keer (buiten mededinging) ook een dame mee die zich afvroeg waarom men vrywel nooit vrouwen aan deze interessante wedstrijden deelne- Middelink ontmoette zyn aarts- men Lerares Hennie Wtbbelink rivaal Van der Knaap De laat- uit Holten kreeg op haar vraag ste koos als verdediging het geen antwoord, maar dat was voor haar geen reden om niet naar de microfoon te stappen en het toch maar eens te proberen Ze gaf eeriyk toe dat het toch niet zo gemakkeiyk was als het leek maar het volgend jaar zal ze het opnemen tegen de heren (mogeiyk kan er by wyze van proef eens worden gestart met een afd dames Red H NVoor de finale op zondag 14 december by „De Wippert" hebben zich geplaatst Jan Beunk, Holten; Johan Hargeers, Borculo, Henk Marsman, Laren, Gerrit Ny- kamp. Laren, wynand Relerink, Eibergen, en Bert Overmeen, Laren. Wolgagambeit, waar Middelink echter niet op in wilde gaan Er ontstond een wilde stelling, waarin de zwartspeler kans zag de witte centrumpionnen te ver overen In het verdere verloop van de strijd bleek dit van be slissende betekenis De opruk kende pionnen van zwart lever den tenslotte partywtnst op De jaarwisseling staat weer Ook 8chipper van Ten Brink voor de deur en traditiegetrouw weken al snel af van de gebrul- wordt vrijdag 2 Januari het keiyke openingen. De zwart- „Nieuwjaarsrecreanten tournooi" speler zag kans achtereenvol- in sporthal ,/t Mossink" ge- gens twee stukken te winnen, speeid. Nadat hy de laatste aanval van Ondanks het plezier waarmee in zyn tegenstander had gekeerd, het verleden deze toumooien kon Ten Brinke het winstpunt werden gehouden, zal er een noteren. wyzigtng in de opzet worden De party tussen koploper Ton doorgevoerd. Voortaan zal ge- van oyen en nummer twee, Di- speeid worden in drie poules nant van Beek werd uitgesteld, van elk vyf pfoegen, in een zodat van de stand aan kop poule zullen een aantal ploegen niets gezegd kan worden vroeg en een aantal laat kunnen De uitslagen: Middelink Van der spelen Met deze opzet wordt Knaap 0 1; Rietman Eyzinga voorkomen dat te vaak achte- 1/2 1/2, 8eheperrnan H. van Beek reen moet worden gespeeld, hier 1 0, Lindeboom Koelemay 1 0, staat echter tegenover dat er nu 8chipper-Ten Brink 0-i; Van vier inpiaats van drie wedstry- nooileidlng Omdat het aantal deelnemende teams beperkt ls tot vyftlen ls snelle Inschrijving zeer gewenst Opgave kan ge schieden by K. Jol, Beuseber gerweg 13, tel. 2695. winst om te zetten In de eerste minuten leken de ploegen aan elkaar gewaagd (2-2) Na onge veer een kwartier kwam Holten beter in zyn spel hetgeen voor rust nog 4 treffers opleverde. Ook na rust bleef Holten de be tere ploeg Met snelle aanvallen werd fraai gescoord en verder dan 4 treffers kwam H.H.Z D niet, zodat ook de verdediging goed gesloten werd gehouden In de laatste minuten scoorde Hol ten nog 3 maal, aangezien de gasten hèt conditioneel ook niet meer konden bybenen Een ver diende 16-6 winst en daardoor 10 punten uit 5 wedstrijden Ook A2 speelde een goede wed strijd tegen nieuweling H V N Al voor rust kon Holten een 7-1 voorsprong nemen Na rust werd de score nog hoger, doordat veel balverlies by de gasten werd benut om met snelle aanvallen te scoren H V N kon er na de ene treffer in de eerste helft geen enkele meer scoren en moest met een 17-1 nederlaag huiswaartts keren Een goede prestatie van dit team, dat indi vidueel en als team deze mid dag goed draaide! BI speelde uit by Wesepe In de eerste helft liep het by Holten niet erg vlot Er werd te vlug geschoten en niet goed naar de vrijstaande mensen gekeken Toch kwam Holten by rust op een 6-1 voorsprong Waarbij een doelpunt niet werd gezien door de scheidsrechter Na rust liep het beter Met vlotte combina ties werden de kansen goed be nut, waardoor de score werd opgevoerd tot de verdiende 15-1 overwinning Pupillen Cl speelde mnet enkele invallers uit tegen K H C Er werd niet goed verde digd in deze wedstrijd hetgeen verklaart, waarom men 8 doel punten tegen kreeg In de aan val werd te vlug op het doel ge schoten en met enkele schoten had men erg veel pech Het ver lies met 8-2 na een 4-1 ruststand was echter volkomen terecht. Programma: Za 13-12. Pupillen Cl uit tegen Broekland om 10.25 uur. Vertrek 9 30 uur. Zo 14-12; Heren senioren uit tegen Voorwaarts om 14.20 uur. Vertrek om 13 15 uur. Overwetering-Holten (dames-recreanten) De dames van Holten hadden een vrij competitieweekend, I maar kwamen we! in het veld in 1 een vriendschappelijke wedstrijd tegen Overwetering Holten legde Overwetering aardig haar wil op en combineerde vloeiend De vloeiende combinaties resul teerden echter in te slappe schoten op het doel en zo kon Overwetering in de 13e minuut tegen de verhouding in de lei ding nemen Lang konden ze niet van hun voorsprong genie ten. want na enkele seconden scoorde Ida Moeliker met een keihard schot vyf minuten later kwam Overwetering echter al weer voor Toen kwam er een Manda Broekhuis kwartiertje, waarin Manda een zuivere hat trick scoorde Daar tussendoor had Overwetering nog eenmaal gescoord Gerdien Ophof zorgde voor een vyfde Holten doelpunt, waarna Overwetering vyf minu ten voor tijd terug kwam tot 5-4 De betere conditie van Hol ten ging toen duideiyk een woordje meespelen Dit resul teerde in nog twee Holtense doelpunten Een uit de hand van Alberta Markvoort, terwfjl Ida Moeliker vlak voor tyd een bal onderschepte en voor de keepster geen fout maakte Zo kwam de eindstand van deze goede wedstrijd op 7-4 voor Holten Een welverdiende over winning Holten plaats gestegen: Door de overwinning op ABS en de winst van Achilles op CVO (12-11) ls Holten nu op de 4e plaats gekomen. Komend Calcar Ten Velde 0-i. Aanstaande maandag ontvangt Holten thuis het tweede team van Almelo. Om degradatie te ontlopen moet Holten deze wed den van dertig minuten gespeeld moeten worden Het wedstrijd reglement la ongewyzigd geble ven. Het inschrijfgeld bedraagt f20.- per team en dient vóór het stryd zien te winnen. By verlies «pelen van de eerste wedstrijd ls de degradatie byna zeker. voldaan te worden by de tour- By de in zaal „Vosman" gehou den wedstrijden werden de vol gende resultaten behaald: Luchtgeweer: klasse A: i. H.J. Nekkers 171 p2 G Koopman 170 p., 3 GJ Schuppert-169 p.; 4 G H. Paalman 166 p.. 5 B. Arfman 165 p.; 6. Dick Jansen 159 p. Klasse B: l.A. Paalman 181 p.; 2 H A. Mulder 158 p.; 3. D.J. Nijendyk 148 p.; 4. E.J. Grooten- traatst 141 p. Klasse C: l.H. Vincent 153 p.. Klasse D: 1. Bets Paalman 145 p., 2 W Paalman 128 p.; 3. J A. Bouwhuis 110 p.; 4. W. Hufinan 106 p. Luchtpistool: klasse A: 1. H.J. Nekkers 170 p., 2 G.H. Paalman 158 p.; 3. H.A. Mulder 135 p. Winst Dames 1 Zaterdag 6 december speelde dames 1 in Tubbergen tegen Dynamo De dames begonnen enthousiast en vol goede moed en dit bleek wel uit de voor sprong die direkt genomen werd. Er werd gevarieerd gespeeld, zo dat de Tubbergse dames aktief moesten biyven Toch kwamen ze terug door hun goede serve, die door Mintonette moeiiyk te verwerken was De stand werd 15-10 voor de Holtense dames. In de tweede set werd geiyk een voorsprong opgebouwd, maar waarschyniyk kleefden er peper noten onder de schoenen, want er zat weinig beweging in het spel van Mintonette De aanval bleef uit, maar toch knokten de dames zich over de inzinking heen en wisten deze set te win nen met 16-14 Alles of niets, de derde set moest gewonnen wor den, want er moesten nog zoveel gedichten geschreven worden. Het ging erg moeizaam De pass werd slecht verwerkt, zodat de speiverdeelsters het te moeilijk kregen Er werd teruggevochten, maar zonder winst (9-15) In een flink tempo werd aan de vierde set begonnen om de Dynamo dames uit hun ritme te houden. Dit lukte prima. Er werd geva rieerd aangevallen en ook de pass ging prima. Deze set werd dan ook vlot door Mintonette gewonnen met een stand van 15-3 Een verdiende overwinning en dames en coach waren te vreden. Meisjes sdsp. BA - Dynamo A. Op 29 november moesten we in Tubbergen spelen Na de war ming up begonnen we aan de eerste set Deze werd gewonnen met 15-5 De tweede set ging ook gemakkeiyk en wonnen we met 15-3 De derde set was de beslissende maar deze werd ook gewonnen en wel met 15-6 Weer een overwinning Na een sneeuwballengevecht begonnen we aan de terugreis. Maandag 1 december moesten de damesrecreanten in Ny verdal spelen En evenals voorgaande keren 2 wedstrijden Waarby dit verschil aanwezig was dat de eerste wedstrijd tegen een vrij willig team uit de competitie gespeeld werd, dat wil zeggen dit team had zich op z'n minst een week voortyd, voor deze vrye plaats, als extra speelavond opgegeven, en de uitslag telde dus niet mee op de rangiyst. Deze wedstrijd begon om 7 uur. De tegenspeelsters bleken de dames van Gillers-B te zyn. Tegen welke Mintonette in de vorige wedstrijd met vry grote verschillen verloren had. De Mintonette dames startten goed en wisten zelfs een voorstand van 7-0 op te bouwen. Hierna ging de service naar Gillers-B en viel Mintonette in spel terug. De eindstanden vielen dan ook uit ten gunste van Gillers-B: 11-15, 12-15. De tweede wed strijd, die wel meetelde voor de competitie begon om %8 uur, tegen Rivo uit Ryssen. De Min tonette dames begonnen goed en wisten de eerste set dan ook in hun voordeel te beslissen. De tweede set verliep niet zo goed, mede door de ergernissen die het gedrag van de Rivo „da mes" opriepen, ten aanzicht van de scheidsrechter. Hierdoor ging er inclusief de service nogal wat fout en was de tweede set voor Rivo. Eindstanden 15-13, 4-15. Volgende te spelen wedstrijden: Maandag 15 dec. te Nyverdal. Tyden: 9.30 en 10.30 uur. Programma: vrijdag 12-12: (19.30) Meisjes adsp. AA - Krek kers A.; (19.30) Meisjes adsp. AB - Flash B; (19.30) Heren 2 - Ho- lyoke 2; (20.30) Heren 1 - 8etash 1; (20.45) Dames 1 - Flash 2; (19.00) RAC 4 - Dames 4 (Wier den). Zaterdag 13-12: (12.00) RAC - Jongens adsp. A (Almelo). Vrijdag 19-12: (19.30) Meisjes adsp. BA - Dy namo B, (19.30) Meisjes adsp. BB - Dynamo A; (19.30) Jongens adsp A - Zwaluwen; (20.30) Vol ley 2 - Heren 1 (Holten); (20.00) Nieuwland - Dames 2 (Almelo);, (20 00) Krekkers 4 - Heren 2 (Almelo); (19 00) Katers - Meisjes adsp AB (Almelo). En nu nog even uw aandacht voor het volgende: Op maandag 29 december zullen er huis aan huis OLIEBOLLEN verkocht worden, voor en door de volley balvereniging Mintonette weekend speelt Holten uit by het op de 2e plaats staande Voorwaarts Wanneer Holten hier weer een wedstrijd weet te spelen als tegen Achilles, is winst mogelijk Met een over winning zou Holten op de helft van de competitie by de eerste drie kunnen komen Verder worden gespeeld CVO -Tyfoon. V K-AB8 De stand ln de 2e klasse A is nu Achilles 7-10, Voorwaarts 6-9, V en K 6-9, Holten 6-8, CVO 6-7; Actief 6-3, Tyfoon 5-2; A B S. 5-0. Op 16 en 18 december as wor den er kyklessen gegeven door balletpedagoge Ine van de Wal in het InsiruKtielokaal van de sporthal ,,'t Mossink" U kunt dan kyken hoe de balletlerares les geeft aan kinderen en of volwassenen. informatie aan haar vragen enz Ook ls er de mogeiykheid, zich op te geven voor een van de onderstaande groepen: 1 Kleutergroep, dinsdag 16 0O 16 45, 2 Kindergroep, dinsdag 16 45 17 35, 3 Kindergroep, dins dag 17 35 18 25. 4 Klassiek- melsjesgrdinsdag 18 25 19 25, 5 Kindergroep. donderd 17 00- 17 50, 6 le jazzgroep, donderd 18 00 19 00, 7 2e Jazzgroep, don derd 19 00-20 00, 8 le dames- groep. donderd 20 00-21 00, 9 2e dameagroep, donderd. 21.00- 22.00. De mini meisjes en jongens hadden 3 december weer het traditionele „Zwarte-Pieten toernooi". Alle kinderen kwa men verkleed en geschminkt als Zwarte Piet Erg leuk! Er viel niet te hockeyen op het bevro ren veld, maar dat mocht de pret niet drukken. Door een erehaag van sticks, kwam de goedheiligman binnen, terwijl hem een zelfgemaakt „hockey Sinterklaas lied" werd toege zongen. Er was chocolademelk en een zak met cadeautjes. 7 dec speelden meisjes C in Deventer (na enige „vertra ging"). Holten - Deventer 10-0, Holten - Salland 8-3 7 december uitslagen Jongens D in de Meet te Hardenberg Hol ten Almelo 8-0, Holten - Ny verdal 2-2 Wedstrijd programma: zat 13 december In t Mossink te Hol ten Meisjes C, Hattem 2 Hol ten 15 0015 45 uur. Holten Doetinchem 17 15 18 00 uur Zond 14 december In t Mossink te Holten Meisjes B DKS2 - Holten 15 45 16 30 uur. Hengelo - Holten 17 15 18 00 uur zond 14 december in de Meet te Hardenberg Meisjes D. Holten - Haackey 2 9 45 10 30 uur, Holten Nyverdal 12 4513 30 uur. Vertrek 813 uur vanaf O A D., verv. fam. de Reuver en De Boer.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 11