ockey- Resultaten Z.C. Twenhaarsveld succesvol in Almelo JAARVERGADERING „O.K.I.A. Programma Blauw Wit Resultaten volleybal kompetitie „Wmtonette' Succesvolle dag VH-examen Programma radio oost SCHAAK DIPLOMA HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 NOVEMBER 1980 - PAG. 21 -lagen: meisjes C - P.W. Cl 1; jongens D - D.K.S. D2 27-0; ;-jes B - D.K.S. B3 4-0; ~.S. C2 - jongens C 2-5; Ntf- A1 - jongens A 1-2; Hol- A1 - jongens A 1-2 ijziging tijden zaalhockey- ining: dag 28 nov.: 16.20-16.50 uur :jes D; 16.50-17.20 uur jon- D; 17.20-18.00 uur meisjes en B; 18.00-18.30 uur jongens 18.30-19.00 uur jongens A en toren -tste veldwedstrijden vóór de yi terstop: 29 nov.: meisjes D - Bully i;00 uur; meisjes C - Bully 30 uur; jongens C - Avanti uur; Lochem - jongens A 12.30 uur, vertr. 11.45 u. O.A.D.; Hengelo - meisjes B 11.15 uur, vertr 10 15 u., P W D - jongens D 12 30 uur, vertr. D. zond. 30 nov.: Avanti - heren 1; Almelo 4 - Holten 2 1100 u., vertr 10.00 uur; veteranen A - Almelo B 11 00 uur; E.H.V. - ve teranen B 11.00 uur 1 dec. is er een bijeenkomst van coaches en begeleiders van alle jeugdteams om 20.00 uur in het clubhuis om de zaalhockey- competitie te bespreken, di. 9 dec. 20.00 uur: overleg voor élle 33 scheidsrechters over het „flui ten" in de zaal. De zaalhockey-competitie begint 6 december!! Op de jaarvergadering van de Touwtrekvereniging „O.K.I.A." kon voorzitter Johan Marsman als nieuwe leden welkom heten A Muller, W Lammertink en J Pieffers Marsman deelde verder mee dat de Carnavalsvereniging „De Fienpreuvers" het verzoek heeft gedaan om als touwtrek kers weer met een wagen mee te doen aan de grote optocht in februari a.s. Bij de leden be stond hiertegen geen bezwaar. Wim Boode en Jan Vos zullen één en ander organiseren. Als bestuursleden werden voor een periode herkozen Johan Mars man en E.A. Luggenhorst. Bij het bespreken van het pro gramma voor het winterseizoen werd besloten de training te hervatten op 27 nov. en de trainer niet meer te belasten met het coachen. Als nieuwe ploegleiders zullen functioneren: J.W Markvoort, W Marsman, H. Klaasses en W. Lubbersen. De „trekkers" G.H. Rensen, H. Vukkink, W. Boode en Johan Vit Bla ief jmioren Vesos 1 - Blauw Wit 1, 2.30 u. 1.00 u.; Vesos 2 - Blauw Wit 12.30 u. V. 11.30 u.; Blauw 'it 3 - Enter V 7, 2.30 u.; Blauw Wit 4 - DES 7, 12.30 u.; ;s. 5 - Blauw Wit 5, 2.30 u. V .30 u.; Enter V 9 - Blauw Wit 1.00 u. V. 12.00 u. unioren Blauw Wit Al - Hector A2, 2.30 Blauw Wit BI - Holten B3, 12.30 u., Blauw Wit Cl - De Zweef Cl, 1.00 u.; Blauw Wit C2 Hector C3, 1130 u.; WW C3 - Wit C3, 1.00 u. V. 12.00 u. Pupillen Blauw Wit Dl - SWN D2, 10.00 I,; Enter D3 - Blauw Wit D2, 10.00 u.l V. 9.15 u.; Blauw Wit Fi - Hulzense B. El, 10.00 u.; RKSV E2 - Blauw Wit E2, 10.00 V. 19.30 u.; Blauw Wit F1 - lolten Fl, 11.00 u. In de maand december wordt er buiten niet meer getraind. Op woensdag 3 december start het aalvoetbal. Kjjk goed op de Ujst met de ttfden! Zaterdag 6 december wordt er niet ge- jpeeld. Markvogels C1- Blauw Wit C2 Met de gedachte van dat win nen we wel even ging C2 naar Markelo Doordat Harry de toss won werd de eerste helft ge speeld met een stevige wind in de rug, maar tegen een sterker Markvogels.De Blauw Wit ach terhoede kreeg geen vat op het tik-tak-spel van de vogels die een doelman hadden van grote klasse Ruststand 2-3 Na de rust met wind tegen waren de eerste vijf minuten weer voor de thuisclub en Blauw Wit wist slechts met het nodige geluk een doelpunt te voorkomen. Na plm. tien minuten tweede helft sloeg bij Blauw Wit de vlam in de pan en door prima werk van Jan Nijkamp en Frans Robert werd het 2-6 Markvogels lukte het nog om terug te komen tot 3-6 maar hierbij bleef het. Wil Cl morgen winnen van Hector dan zal er toch meer gemoti veerd gespeeld moeten worden. Mogelijk lukt het met steun van leisjes adsp. AA Zaterdag 22-11 moesten we spe en tegen Flash in Nijverdal. Het las een slechte wedstrijd. De setstanden waren 1-15, 3-15, 15- 3 en 2-15. In de derde set wamen we wat by, en deze sverd dus gewonnen. Daaardoor noesten we ook de vierde set Hielen, maar deze verloren we i'eer. Volleybalwedstrijd 21 nov. Meisjes adsp. BA - Vrivo We naderen het einde van de eerste helft van de competitie. We staan nog steeds ongeslagen op de ereplaats Onze mascotte Mlntonlentje helft ons daarbij dan de wedstrijd tegen Vrivo. Vrivo stond ongeveer op de 6e plaats. Een lachertje? Misschien!! De eerste set ging soepel en er werd veel ge- smahst. Voor we het wisten was het dan ook al 15-8 voor ons. De tweede set ging nog beter: 15-7. De derde set was nogmaals voor ons: 15-3. Zodoende behou den we de ereplaats door deze 3-0 overwinning. Wie komt de volgende wedstrijd onze ma scotte Mintonientje steunen? U kunt zo plaats nemen en flink aanmoedigen, want volleyvalver- eniging Mintonette kan steun gebruiken. Onze eerstvolgende en tevens laatste thuiswedstrijd deze eerste helft is a s 19 de cember om half acht in sporthal 't Mossink. Komt allen! One playster of adp. BA Good bye. Nederlaag dames Mintonette 1 Afgelopen vrijdag speelden de dames 1 een uitwedstrijd tegen Krekkers 2 in Almelo. Het was van te voren bekend dat het geen makkelijke wedstrijd zou worden, want de Krekkers da mes spelen vooral thuis erg sterk. Eén en al aktie en een sterk verdedigend spel stonden de dames van Mintonette te wachten. Om aansluiting bil de koplopers te willen houden, moest deze wedstrijd zeker met een overwinning worden afgeslo ten Meteen in de eerste set werd er zeer actief gespeeld, er werd^ goed gevarieerd en de Kre^kers dames konden niet in hun spel komen. Tot 7-2 ging het voor de Holtense dames naar wens, maar wat er toen gebeurde levert alleen maar werk op voor een psycholoog. Niets lukte meer en het leek wel of de dames lijm onder de schoenen hadden. Krekkers groeide in hun sp"' en hiermee is het verlies van de eciote set verklaard (15-9) Het was duide lijk dat de rollen nu maar eens omgedraaid moesten worden er was toch niets meer te verliezen. Men moest proberen door vele variaties Krekkers uit hun spel te krijgen, vooral het gat in het achterveld werd enkele keren goed benut en na leuke rally's werd het een overwinning voor Mintonette 14-16 Ook de derde set gingen wij zeer voortvarend van start Tot 7 punten liep het weer naar wens, maar helaas voor ons heeft men voor een se toverwinning 15 punten nodig Dit lukte zowel in de derde als in de vierde set niet. Beide sets werden verloren 15-9 en 15-8 Laten we maar zeggen: volgende keer beter. Programma: Vrijdag 28-11: 19 30 Meisjes adsp AA - Holyoke A; 19 30 Dames 2 - Katers 1, 19 30 Heren 2 - Katers 1; 20 30 Heren 1 - Rac 3, 2030 Dames 1 - Rac; 2130 Dames 4 - SWN 2; 19 00 Vrivo - Meisjes adsp BB (Vrie- zenveen), 19 00 Vrivo - Jongens adsp A (Vriezenveen) Zaterdag 29-11: 15 00 Flash - Jongens adsp B (Nijverdal); 13 15 Dynamo A - Meisjes adsp. BA (Tubbergen) Vrijdag 5-12: 18 00 Holyoke C - Meisjes adsp. AB (Enter), 2015 Zwaluwen 4 - Dames 2 (Nijver dal); 2015 Vrivo 2 - Heren 1 (Vroomshoop); 20 15 Zwaluwen 6 Heren 2 (Almelo) Marsman die hij hoge uitzonder ing op de training absent waren werden in het zonnetje gezet en ze kregen tevens een leuke at tentie De vergadering ging ac- coord met het bestuursvoorstel om op zaterdag 27 december een receptie te houden t.g.v het 10-jarig bestaan en het behalen van het kampioenschap in de 640 kg. B-klasse 's Avonds zal er dan met alle leden en hun dames feest worden gevierd in „Het Bonte Paard" Eveneens werd het bestuursvoorstel om de contributie te verhogen tot f60- per jaar met algemene stemmen aangenomen. Dit was ook echt dringend nodig want de pen ningmeester Henk Schorfhaar die uitvoerig verslag deed betref fende inkomsten en uitgaven deelde o.a. mee dat de contribu tie die aan de bond werd be taald hoger was dan de jaar lijkse bijdrage van de leden. Na afhandeling van de agenda werd door Wim Toomeman repor ter/filmoperateur van de buurt schap Espelo een prachtige film vertoond van de wedstrijden in Zieuwent 1980 waar „OKIA" de titel in de wacht „trok". de supporters om de Gorenaren een puntje af te snoepen. Veel succes jongens! Hulsense boys C1- Blauw Wit Cl Zaterdag begon Cl aan de 2e helft van de competitie na de eerste helft met een 5e plaats te hebben afgesloten Dat is gezien de zware indeling een mooi re sultaat. Hulsense boys dat met 1 punt meer net boven Blauw Wit staat was de tegenstander. Er was Blauw Wit dan ook alles aan gelegen een overwinning te behalen om zodoende Hulsen te passeren Maar ook een gelijk spel zou een goed resultaat zijn. Het werd een spannende wed strijd in de le helft een gelij- kopgaande strijd voornamelijk op het middenveld en een blanco ruststand Na de rust kwam BI Wit met een wat aan vallender opstelling en dat ze daar even aan moesten wennen bleek al in de 81e minuut. Op een counter van Hulsen werd niet snel genoeg gereageerd en de bal werd (niet geheel on houdbaar) in de touwen gewerkt 1-0. Maar de gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. André kon doorbreken maar werd net buiten de 16 m. ge blokkeerd. Dit leverde een vrije trap op voor BI Wit Deze werd door André genomen, hij gaf een tikje naar Geijan die onhoud baar inknalde 1-1 De wedstrijd werd er vanaf dit moment niet vriendelijker op De boys (opge zweept door hun leiders) moes ten geregeld aan de noodrem trekken en dat gebeurde niet al tijd even correct. Toch nam BI. Wit in de 15e minuut de leiding toen André uit een mooie voor zet van Geert inknalde 2-1 Nu moesten de boys komen Ze zet ten de BI. Witters onder druk. Jammer voor BI Wit viel vlak voor het eindsignaal de gelijk maker 2-2. De kansen in aan merking genomen had BI. Wit kunnen winnen (Gerjan met een schot op de lat en Bert met een vliegend schot net naast). Maar een gelijk spel tegen zo'n tegen stander is een prima resultaat. Morgen tegen De Zweef met de zelfde inzet zit er een kans in de puntjes te pakken. Succes! SC Rijssen Bi- Blauw Wit B1 Blauw Wit BI moest het zater dag opnemen tegen Sportclub Rijssen BI met frisse moed, na een paar weken niet gespeeld te hebben, gingen ze naar Rijssen Meteen na de aftrap ging Blauw Wit fel in de aanval eb werden er enkele corners geforceerd. Maar het duurde toch nog tot de 15e minuut voordat H. Kolkman na goed doorzetten Van de Velde de eerste bal in de touwen kon jagen Blauw Wit begon toen hoe langer hoe meer sportclub onder druk te zetten. In de 20e minuut kreeg Johnny Landeweerd de bal aan gespeeld die bulten de 16 m. lijn uit haalde en 2-0 liet aantekenen. Blauw Wit bleef komen en H. Kolkman in de 25e minuut met een strak schot (3-0) en Klein Lebbink brachten de voorsprong op 4-0 In de 37e minuut kreeg Blauw Wit een vrije trap toege wezen die goed werd genomen door H. Kolkman (5-0). Op slag van rust maakte Thalen en 6-0 van. Na de rust een heel ander spelbeeld en probeerde Blauw Wit in de verdediging te druk ken wat eerst ook behoorlijk R.V. Dl - Blauw Wit D1 Na twee weken rust te hebben gehad moest Dl het zaterdag opnemen tegen RV Dl 't Was heerlijk weer om te voetballen en Dl had er echt zin in Tot aan de rust waren de teams zo wel aanvallend als verdedigend V.D.H. Kringgroep „Bergspeurders" Holten De kringgroep Bergspeurders organiseerde op Zaterdag 22 november j.l. een VH-examen. Het maximale toegestane aantal honden was aanwezig n.l 5 honden voor het VH-examen, 2 honden voor het VH u-examen en 1 hond voor het VH ui-examen Het harde werken van de instructeurs, de heren H.J Aaftink en GD Wansink en gelei ders. van deze nog jonge vereniging werd rijkelijk beloond, alle honden deden hun best zodat na afloop de Keurmeester de heer J.R. Toman 7 deelnemers kon feliciteren. De volgende kwalificaties werden behaald: 3x uitmuntend, 2x zeer goed, 1 x goed en 1 x voldoende. Het geleverde pakwerk was ook uitstekend van de Hr. H.G.M. Stokkingreef van de Kringgroep DTS Almelo en de eigen pakwer- ker van de vereniging de heer H. Oosterkamp, wat tot uiting kwam in de hoge kwalificaties die aan de pakwerkers werd toegekend. Het redelijke weer, het enthousiasme van de deelnemers en het rustige, instructieve en deskundige optreden van de keurmeester, examen leider en spoorlegger de heer M Baan, werkten mee om de exa mendag in Holten tot een „zeer goede" leerzame en sportieve dag te maken. Bij her-examen zijn voor het „Torendiploma" geslaagd: Mi- chiel Bakker, F.rwin Dul, Wilma Stegink en Jaco de Uijl. 3e nederlaag op rij voor Blauw Wit A Na 2 voetballoze zaterdagen be gon het A elftal vol goede moed aan de belangrijke wedstrijd tegen SDOL A. De wedstrijd begon met het missen van en kele kansenNa vijf minuten kwam Blauw Wit goed weg toen in het centrum van de verdedi gers gemist werd en SDOL hierop niet rekende Na een kwartier kreeg Henk Hanekamp een goede kans, maar ook hij faalde De wedstrijd speelde zich vooral op het middenveld af waar Hans Stam en André Schuppert een glansrol speelden. SDOL speelde steeds op de bui- tenspelval en Blauw Wit trapte hier telkens weer in Na een half uur kreeg Evert een goede kans na een mooie combinatie met Gerald maar zijn schot ging ra kelings naast. Met een dubbel- blanke stand ging men de kleedkamer in na een door beide partijen goed gespeelde eerste helft Na rust zette SDOL zijn geheime wapen in en dit betekende meer druk voor de Blauw Wit defensie ook omdat deze invaller niet bewaakt werd door Henri Kolkman. Na tien minuten spelen enkele corners van SDOL waarbij uit de laatste Pim over de bal trapte en SDOL gemakkelijk kon scoren. Blauw Wit speelde hierna wel meer aanvallen en kwam gere geld richting SDOL doel, maar nu bleek weer dat de aanval van BI Wit tekort kwam, al hoewel Johan Stam pech had toen hij uit een moeilijke hoek op de paal schoot. SDOL profi teerde van het aanvallende spel van BI. Wit en na een half uur spelen kwamen ze zelfs op 2-0 toen weer hun gevaarlijke mid denvelder vrij stond en een mis verstand tussen Eric en Pim en een der SDOL voorwaartsen gemakkelijk kon doorgaan en scoren Blauw Wit gooide hierna alles op de aanval en verschil lende omzettingen in het team zorgden ervoor dat 10 minuten voor tijd gelegenheidsvoorstop- per Mekenkamp in de fout ging en SDOL zijn beslissende derde goal kon maken Voor Blauw Wit was de derde achtereenvol gende nederlaag een feit, deed er nog alles aan om een tegen treffer te scoren wat echter niet lukte Duidelijk bleek deze mid dag weer dat Blauw Wit moei lijk na een achterstand kan te rugkomen, gezien het goede spel in de eerste helft lukte en kon Sportclub na 7 min. spelen 6-1 laten aanteke nen Blauw Wit speelde toen een wat rommelige wedstrijd tot 10 min. voor het einde G Aanstoot 7-1 scoorde, waarna H Kolkman de eindstand bepaalde op 8-1. Blauw Wit 2 - Hulsense boys 5 Vanaf het begin een zenuwach tig spelende Blauw Wit- achterhoede. Al na 2 minuten was het 0-2 door een blunder van Blauw Wit's laatste man en een strafschop wegens hands. Hierna ging de strijd vrijwel ge lijk op met betere kansen voor Blauw Wit die helaas niet wer den benut. In de 2de helft een aanvallend maar onproductief Blauw Wit. De gasten moesten het hebben van de counter waaruit ze vlak voor tyd op 3-0 kwamen. Blauw Wit 5 - SVZW 6 Dat het vijfde het thuis erg moeilijk zou krijgen tegen runner-up de Zwaluwen was be kend Nog steeds geplaagd door tal van blessures (Rikus Kremer nog steeds in de „lappenmand") moest een beroep worden ge daan op de reserves maar met good old Jaap Thalen terug in de gelederen en het jonge „Haantje" waren er toch een paar lichtpuntjes. Mede geassis teerd door de gebrilde „gastspe- lers" Anton en Herman zag het vijfde het toch wel zitten Met de straffe wind en de regen tegen kwamen er al gauw en kele kansjes maar de schoten van „blonde pijl" en Anton trof fen geen doel. In de Blauw Witrachterhoede, waar Jaap voor de nodige rust zorgde, was doelman Bekkemens goed op dreef doch hij moest zwichten bij een harde schuiver uit een hoekschop Jammer voor dit met inzet en goed spelende Blauw Wit. Nadat in de rust de nodige „snaps" waren verdeeld en met de wind in de rug ging het vijfde met man en macht in de aanval en dit resulteerde in een schitterend doelpunt van „Haantje" (1-1). Na deze treffer werd Veldhuis vervangen door „Heintje" en met de „Motor muis" in de spits moest de druk nog groter worden. Helaas bleek deze „ingreep" van de leider geen succes, het middenveld bleef „hangen" en de Wierdena- ren namen het heft weer in handen en bepaalden de eind stand op 1-3 Wel geflatteerd maar wel een daling van de kampioenskansen van het vijfde. Blauw Wit 6 - SWN 10 Na een gedwongen „regenpauze" van 3 weken heeft het zesde de competitie goed hervat. Direct na de aftrap al een aanvallend Blauw Wit wat resulteerde in enkele goede scoringskansen, die men niet benutte Het duurde een half uur voor „H P de sco re, na een goed genomen vrije - schop van „J Wkoppend opende (1-0) Kort hierna wist „H.Pde stand op te voeren naar 2-0 en dit was tevens de I ruststand Na rust speelde SWN met de wind in de rug en wist uit een corner via een mooie kopbal tegen te scoren (2-1) Vlak hierop „versierde" H P. een strafschop en deze werd bekwaam door JW. benut (3-1) Blauw Wit speelde toen een gewonnen wedstrijd en wist via Frits en wederom H.P. de stand verder uit te bouwen naar 5-1 Tien minuten voor tijd raakte de achterhoede echter onnodig in paniek en kon SWN nog tweemaal scoren, zodat het 5-3 werd en er nog een span nende slotfase volgde. Gezien het beeld van de gehele wed strijd had men voor de rust de strijd al kunnen beslissen, men verzuimde dit en kwam aan het eind nog onnodig in moeilijkhe den. Een pluspunt voor het zesde was de aanwezigheid van Jan Koning als laatste man zo dat JW op kon schuiven naar het middenveld die daar het spel goed verdeelde. Al met al een terechte overwinning en een plaatsje gestegen op de ranglijst. volkomen aan elkaar gewaagd. Kansen waren er voor beide ploegen maar alleen de gasthe ren profiteerden hiervan slechts 1 keer Rust 1-0 Na de rust maakte RV dankbaar gebruik van fouten in de Blauw Wit verdediging en kwam moeiteloos op 3-0 Blauw Wit deed heel veel moeite om tegen te scoren maar het lukte niet. Jammer I jongens. Volgende keer beter! Blauw Wit E2 - Nijverdal El Blauw Wit E2 begon na 2 weken rust met frisse moed aan de thuiswedstrijd tegen de gasten uit Nijverdal en dat resulteerde na enkele minuten al in een doelpunt. .Nijverdal dat op een kluitje bleef voetballen had tegen het open spel heel weinig in te brengen en Blauw Wit sloot de eerste helft af met een 4-0 voorsprong. In de 2e helft werd de score nog opgevoerd tot 6-0 Een goede wedstrijd! Houen zo jongens! vrijdag 28 november 12 00-12.30: Anp plus nieuws uit Overijssel en Gelderland; 17.00-18.00: nieuws met Radio Oost het weekend in. Tips voor uitgaanders en thuisblijvers. Tuintips van Rob Herwich. Zaterdag 29 november. 17.00-18.00: Nieuws. Sportpro gramma. zondag 30 november 11 00-12.00: Anp plus nieuws, muziek op verzoek. Gelukwen sen aan luisteraars. Sportnieuws, natuurpraatjes van Rien Snij ders. 17.00-18.00: Nieuws uit Overijssel en Gelderland. Sport programma. maandag 1 december 12.00-12.30: Nieuws. Tips over groenten- en fruitprijzen. 17 00-18.00: Nieuws. Boerenpro- gramma en radio Ooost Sociaal, dinsdag 2 december 1200-1230: Nieuws. 17.00-18.00: Mensen maken nieuws, woensdag 3 december 12 00-12.30: Nieuws. 17;öO-18.00: Nieuws Midweek programma, donderdag 4 december 12.00-12.30: Nieuws. 17.00-18.00: Nieuws. Knelpunten in de regio. De jeugd van de Zwemclub „Twenhaarsveld" heeft in Hengelo met het behalen van de le plaats in de 2e wedstrijd van de Vierkamp- recreatieve zwemwedstrijden een schitterende prestatie geleverd. Aan de wedstrijd namen met „Twenhaarsveld" deel Z C. „Glanerbrug", „HZC/Weusthag" en ZPA „Almelo" ZC „Twen haarsveld" die ook de eerste wedstrijd met ruim verschil won ook nu weer royaal met 253 punten; 2 Glanerbrug 211 pun ten, 3 HZC/Weusthag 198 pun ten; 4. ZPA 165 punten. Tussenstand na 2 wedstrijden: 1. Twenhaarsveld 8 p 2 H Z C. Weusthag 5 p.; 3. Glanerbrug 5 p., 4 ZPA. 2 p Individuele uitslagen deelne mers Twenhaarsveld: 25 m. rugslag meisjes onder 8 jaar: 6 Evelien Oolbekkink; 7. Bianca Denekamp, 15. Anlta Beldman. 25 m. rugslag jongens onder 8 jaar: 3 Mark v d Pluym, 4 Alex Oolbekkink, 6 Erik Huzen. 25 m. rugslag meisjes onder 10 jaar: 11 Emy Dikkers, 14. Joke Oplaat, 21 Diana Zwiers 25 m. rugslag jongens onder 10 jaar: 3 Mark v d Maat, 15 Mark Oolbekkink; 20. Robert Akkermans 50 m. rugslag meisjes onder 12 jaar: 7 Johanna Paalman, 9 Agnes Tulier; 17. Ingrid Koop man 50 meter rugslag jongens onder 12 jaar: 1 Edwin Wissink, 2. Erik Bekkemens, 9. Erik Bos man 50 m. rugslag meisjes onder 14 jaar: 1 Irma Arfman, 2 Gerrte Veneman, 6 Janet Bekkemens 50 meter rugslag jongens onder 14 jaar: 50 m. rugslag jongens onder 14 jaar 3 Wim Mooiweer, 5 Edwin Kers, 6 Marcel Kers 50 m. rugslag meisjes boven 14 jaar: 2 Gertie Tuller, 3 Anneke Trotsenburg; 7 Karin Willemsen. 50 m. rugsiag jongens boven 14 jaar: 1. Edwin Stegehuis; 3 Erik Bekkemens; 25 m. vrije slag meisjes onder 8 jaar: 11 Bea Vukkink, 12 Gea Schöppers; 15. Ingrid Steenber gen. 25 m. vrije slag jongens onder 8 jaar: 2 Mark v.d. Pluym, 9. Henry Rensen; 11. Bert Brink man. 25 m. vrije slag meisjes onder 10 jaar: 1 Jantina Jansen; 13. Jolanda Schuppert 14. Willeke Schöppers. 25 meter vrije slag jongens on der 10 jaar: 2. Gerard Jansen; 7. Arjan Vros 50 meter vrije slag meisjes on der 12 jaar: 2. Christel Broek- maat; 6 Bianca Rouwenhorst; 15 Annie Reterink. 50 meter vrije slag jongens on der 12 jaar: 1. Habs Megelink; 2 WUly ter Harmsel, 8. Rob Jaap Martens. 50 meter vrije slag meisjes on der 14 jaar: 2 Janet Bekker- nens, 6 Margreet Veldman. 50 meter vrije slag jongens on der 14 jaar: 2 Wim Mooiweer, 5. Paul Akkermans, 6. Johnny Ho- gedoom. 50 meter vrije slag meisjes bo ven 14 jaar: 1 Hanneke Tru- schel; 5 Gertie Tuller, 6. Anne- marie van Bussel 50 m. vrije slag jongens boven 14 jaar: 1 Wim Boode, 2 Ernst bd Ende; 3. Erik Bekkemens. Estafette 4 x 235 m, vrije slag meisjes 10-12 jaar: 1 Twenhaarsveld 1 18 6; 2 Glanerbrug 1 20 7, 3. Weusthag 1 34 5, 4 ZPA. 135 6 4 x 25 m. vrije slag estafette jongens 10-12 jaar: 1 Twen haarsveld 1 13 9, 2 Glanerbrug 1 23 8; 3 Weusthag 1.25 7, 4. 8 P Z 1448 4 x 25 m. vrije slag meisjes bo ven 12 jaar: 1 Twenhaarsveld 103 4, 2 Weusthag 105 4, 3. Glanerbrug 107 6; 4. ZPA. 1116 4 x 25 m. vrije slag jongens bo ven 12 jaar: 1 Twenhaarsveld 55 7; 2 Glanerbrug 59 2; 3. Z P A l 00 8; 4. Weusthag 1158.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 21