Holten-Berahuizen Ruime zege voor Holten Tafeltennisnieuws Resultaten sv Holten SCHAAKUITSLAGEN HANDBAL Holten weerstond Berghuizen Programme PUPILLEN KIMIPT1P/ -HOLTENS NIEUWSBLAD - 28 NOVEMBER 1980 - PAG. 17" Holten tegen Berghuizen is een spannende partij voetbal geworden. De scoringskansen waren gelijk verdeeld, waardoor de einduitslag 1-1 een juist beeld gaf. Holten had echter gedurende langere perioden een licht veldoverwicht, maar dit resulteerde toch onvoldoende in scoringsmogelijkheden. Daarvoor wa ren de voorhoedespelers bij Holten te statisch, wan neer ze niet in het bezit van de bal waren. Het in itiatief tonen zonder het in bezit zijn van de bal is voor het aanvallende voetbal onmisbaar. Daarbij kwam nog dat Daniël Saamangun deze middag wat al te zelfzuchtig optrad. De goed leidende scheidsrechter Pasanea uit Tiel zorgde ervoor dat de wedstrijd niet al te zeer de sportieve regels overschreed. Een groot compliment verdient de Holten aanvoerder André Dekker voor de grote zelfdisci pline. Zijn bewaker Christenhues gebruikte gedurende 2 x 45 mi nuten handen en voeten om hem het spelen onmogelijk te maken. Een soort voetbal waar we toch wel graag afscheid van willen nemen. Holten startte de wedstrijd furieus en even leek het erop dat in de 4e minuut de bal reeds op de stip zou gaan toen Bronsvoort onderuit werd gehaald. De scheidsrechter gaf echter een indirecte vrije trap, die niets opleverde. Berghuizen beperkte zich tot het spelen op de counter en hoe gevaarlijk dat was ontdekten de roodzwarten, toen na een kwartier spelen eerst Schooien in de luren werd gelegd en daarna Johan Huzen, waardoor Nijland alleen voor keeper Wissink kwam te staan. Deze bleef ook het antwoord schuldig en Berghuizen stond vrij onverwachts op 1-0. Holten liet zich echter niet ontmoedi gen. Het duurde echter tot de 25e minuut alvorens de zeer verdiende gelijkmaker aangete kend kon worden. De inleiding vormde een vrije trap genomen door André Dekker, deze plaat ste de bal hoog in de doelmond, waar hij schitterend verlengd werd door de goedopkomende middenvelder Herman ten Velde. Via het hoofd van Bronsvoort werd het daarna 1-1. Een schit terend doelpunt. Met deze stand brak tevens de rust aan. Na de thee was de kwaliteit van de wedstrijd slechter. Hoewel zich voor beide doelen enkele hache lijke momenten voordeden ble ken de voorwaartsen niet in staat de score een ander aan zien te geven. Met de 1-1 werd dan ook tevens de eindstand bereikt. Bij Holten ontbraken nog steeds op het appèl Henk Warrink, Bert Knapen en Nico Labobar. De laatste zal er a.s. zondag tegen B.W.O. zeker weer bij zijn. De wedstrijdbal werd beschikbaar gesteld door Kle dingmagazijn Beltman. Zondag a.s. speelt Holten de uitwedstrijd tegen B.W.O. in Hengelo. B.W.O. is nog een oude tegenstander uit de 4e klasse B. De Hengeloërs zijn het afgelopen jaar gepromoveerd. Het terrein van B.W.O. ligt aan de weg naar Oldenzaal. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Met deze wed strijd wordt de eerste helft van de competitie afgesloten. De af gelaste wedstrijd tegen Reutum zal waarschijnlijk eerst in ja nuari worden ingehaald. De spe lersbus vertrekt om 12.45 uur. Holten DJ- Hulzense Boys 02 In deze wedstrijd werd door belde ploegen leuk gespeeld. Het was Hulzen dat de score al snel opende. Maar Holten liet zich hierdoor niet van z'n stuk bren gen en ging snel in de aanval. Dit resulteerde zelfs in een 2-1 voorsprong met de rust. Na de pauze was het weer Holten dat scoorde en daarmee de stand op 3-1 bracht. Hulzense Boys liet de moed een beetje zakken, maar bleef toch met leuk en goed voetbal doorgaan. Holten kreeg bij deze stand van 3-1 ge regeld mooie kansen die helaas niet werden benut. Toch waren het de Holtenaren die nog een maal scoorden en wel tegen het eind van de wedstrijd, waardoor de eindstand van 4-1 werd be reikt. Een prachtig resultaat, jongens! Houd uw kamera altijd schietklaar bij de hand. Er gebeurt vaak iets, dat een foto waard is. Het tot nu toe wisselvallig spe lende team van Holten heeft, in de thuiswedstrijd tegen Tyfoon uit Zwolle, laten zien dat het best een woordje kan meespelen in de competitie. Tegen Tyfoon, dat een gelijk aantal punten had ging Holten voortvarend van start. Uit de eerste vier aanvallen werd evenzovele ma len gescoord, voor Tyfoon iets kon terug doen. (1-1). In de eer ste helft was Holten met goed veldspel en vlotte combinaties duidelijk beter dan Tyfoon, dat de bal goed rond liet gaan, maar geen kans zag de goed reagerende verdediging van Hol ten uit te spelen. Voor rust kon Holten de voorsprong op Tyfoon uitbreiden tot 14-2. Keeper Herman Stukker leverde nog een knap staaltje door een strafworp uit zijn doel te hou den. Na rust nam Holten iets tempo terug. De snelheid ver dween een beetje, maar daar stond tegen over dat John Lamping en Meino van Beek enkele keren fraai scoorden uit goed genomen vrije worpen. In de laatste minuten kon Tyfoon de stand nog een iets beter aanzien geven met 2 doelpunten. De winst met 22-8 voor Holten was volkomen verdiend. Doel punten: Frans v. Gennep 5; Frank Neuteboom, John Lam ping 4; Jan Victor Dorlas 3; Jo han Plantinga, Meino van Beek 2; Jan de Wit, Wim Dalhuisen 1. Dames: De dames senioren speelden hun uitwedstrijd tegen A.B.S. in Hol ten. Ondanks dit „voordeel" kwamen ze niet tot winst. Hol ten liet de bal goed in de ploeg rond gaan en kreeg ook wel kansen, maar had te veel moeite deze in doelpunten om te zet ten. A.B.S. kwam met enkele harde schoten wel tot scoren. Dit ondanks goede keepsters- werk van Tonny Wissink. Vlak voor rust wist Alberta Mark voort tegen te scoren. Na rust hetzelfde spelbeeld. Holten kreeg verschillende kansen, maar wist deze niet te benutten. Ook een toegekende strafworp werd ge stopt. A.B.S. scoorde 3 maal en won verdiend met 1-7. De dames junioren speelden evenals vorige week tegen H.H.Z.D. uit Heino. Na het nipte verlies met 4-3 van vorige week, leek een kans op een of twee punten mogelijk. H.H.Z.D. ging goed van start en scoorde al snel 2 maal. Holten probeerde wel wat terug te doen, maar had veel te veel balverlies. H.H.Z.D. kreeg daardoor meer kansen waardoor de voorsprong bij rust al was opgelopen tot 0-6 Na rust bleek duidelijker dat beide teams aan elkaar gewaagd zijn. Holten speelde beter en hield H.H.Z.D. beter in bedwang. H.H.Z.D. kon nu slechts 1 maal scoren en Holten wist met 1 treffer de eer te redden. Heino kon beide punten mee naar huis nemen met de 1-7 winst. Jeugd: Van de jeugdteams kwam alleen C2 in het veld voor de uitwed strijd tegen D.S.C. Na een ach terstand van 1-0 kwam Holten al snel terug. In de loop van de eerste helft bleek al snel dat Holten meer schotkracht in het team had. Holten kon voor rust een 9-5 voorsprong nemen. Na rust ging Holten goed door en de voorsprong werd zelfs 11-5. In de laatste minuten werd D.S.C. wat sterker. Maar meer dan 2 doelpunten stond de Holtense keepster niet toe, zodat de winst met 11-7 mee naar huis kon worden genomen. Een goed re sultaat want uit de laatste 3 wedstrijden werden 5 punten gehaald! Standen: Afgelopen weekend werden 3 wedstrijden gespeeld. Naast de 22-8 overwinning van Holten op Tyfoon, haalde Achilles winst op Voorwaarts en zorgde Actief bijna voor een verrassing door met de minimale achterstand van 1 doelpunt van V en K. te verliezen. (15-16). De stand is nu: 1. Achilles 5-8; 2. V. en K. 5-8; 3. Voorwaarts 5-7; 4. C.V.O. 4-6; 5. Holten 4-4; 6. Tyfoon 4-2; 7. Actief 5-1; 8. A.B.S. 4-0. Komend weekend speelt Holten thuis tegen koploper Achilles. Holten kan dan voor eigen pu bliek bewijzen of het in deze zaalcompetitie nog een gooi naar een van de bovenste plaat sen kan doen. Verder worden er nog gespeeld: A ctief 2 - A.B.S.; Tyfoon 2 - Voorwaarts; V. en K. - C.V.O. Programma: za. 29-11. Pupillen C2 thuis tegen Achilles om 13 20 u. zo. 30-11: Dames Junioren thuis tegen Dalfsen om 16 15 uda mes senioren thuis tegen W S V. om 17.10 u.; heren senioren thuis tegèn Achilles om 18.15 u. Omhoog A2 - Holten A2 Holten speelde op een zomerse zaterdagmiddag, die in „teken" van regen stond tegen Omhoog uit Wierden. De 8 toeschouwers zagen hoe de Holtense boys over z'n tegenstander heen wal ste. In de tiende minuut scoorde Pukkie al vallend het eerste doelpunt. Vooral Bert Jansen, zijn nieuwe voetbalschoenen wa ren goed op„dreef', wist num mer twee te maken. Elmer Pen- newaard wist met zijn snelle uitvallen de verdediging vaak op het verkeerde been te zetten. De Holtense voorhoede oefende grote druk uit wat in 20e mi nuut leidde tot een eigen goal van een achterhoedespeler. Vlak voor rust waren het weer Puk kie en Jansen die nummer 4 en 5 op het scorebord lieten aante kenen. In de rust werd de ge blesseerde Kwintenberg vervan gen door Aaftink en Ophof door Warrink. Na 10 minuten spelen was het eerst Jansen die de keeper liet vissen. Twee minuten daarna moest hij dezelfde weg nog een keer maken toen Pen- newaard een onverwachtse ach terover gekopte bal tegen de touwen deed vliegen. Hierop antwoordde Omhoog met een serie aanvallen waar totaal niets van terecht kwam. Kort voor tijd liet Pennewaard de achter hoede zijn hakken nog even zien en deponeerde de achtste treffer in het net. Keeper Zoetbrood en zijn makkers uit de achterhoede hadden een gemakkelijke en een vrij rustige wedstrijd met het gevolg, rillingen en koude voe ten. Holten B1 - Enter BI In de wedstrijd tegen Enter hebben de Holtenaren een ver diende 1-0 overwinning behaald. Dit resultaat was mede te dan ken aan de enorme inzet, en het goede vroegtijdig storen van de Holtense voorhoede, waardoor Enter geen kans kreeg goede aanvallen op te zetten. Met de wind in de rug werd in de eer ste helft regelmatig en goed uit de tweede lijn op het Enter doel geschoten. Na een half uur werd één van deze schoten beloond en het was 1-0. De aanhouder wint! De Holter doelman had een makkelijke middag, doordat Enter goed onder druk werd ge zet, en geen kansen kon schep pen. In de tweede helft keurde de scheidsrechter een doelpunt van Holten af, omdat hij meende dat het buitenspel was?? Door deze overwinning is Holten BI thuis nog ongeslagen, en een goede middenmoter in de hoofdklasse. Holten C3 - SVZW C4 Zaterdag kwam koploper C3 in het veld tegen SVZW C4, de enige ploeg waar tot nu toe een punt aan werd verloren. De eer ste helft liep het elftal niet zo als we dat gewend waren, maar door goed keeperswerk van Bert Zoetbrood bleef de stand tot de rust 0-0. Na de thee begon het elftal te draaien en na tien mi nuten spelen was het raak door een mooi schot van Erik Broekmaat: 1-0. Tien minuten later was het weer raak door een flitsende combinatie tussen Dick Spenkelink en Marcel Kers, waarna Erik Broekmaat de bal in kon schieten: 2-0. Dit was nog niet genoeg, want weer was het Erik Broekmaat die van zo'n 20 meter de bal boven in de kruising schoot en daarmee de eindstand op 3-0 bepaalde. Holten C1 - Vroomshoopse Boys Cl In een goed gespeelde wedstrijd heeft Cl ongelukkig ver oren. Het hele elftal werkte hard, wist zich verschillende goede kansen te scheppen maar de boys doelman stak in een glanzende vorm en hield z'no hode sportieve wedstrijd leek in 0-0 te eindigen maar vijf minu ten voor tijd kwamen de gasten op 1-0 en de tijd was toen te kort voor Cl om nog gelijk te komen. Jongens zo blijven wer ken en de puntjes komen wel! Enter Vooruit E2- Holten E2 Holten E2 heeft zijn tweede ne derlaag van dit seizoen geleden en wel in Enter. Dat het een nederlaag zou worden, leek er in het begin helemaal niet op, want Holten ging al meteen na de aftrap in de aanval, wat re sulteerde in een 2-0 voorsprong. Beide doelpunten werden ge scoord door Robert Oolbekking, die de Enter-doelman met strakke schoten het nakijken gaf. Maar Enter Vooruit ver kleinde de achterstand voor rust nog met een prachtig schot tot 1-2. Na de rust, toen er op di verse plaatsen gewisseld was, kwam Enter Vooruit sterk op zetten, omdat het middenveld van Holten zijn taak veel te licht opvatte. Zodoende kon En ter Vooruit nog tweemaal scoren en kwam daarmee op een 3-2 voorsprong, waarbij de Hol- ter-doelman bij één doelpunt niet geheel vrijuit ging. Holten probeerde nog wel om gelijk te maken maar de Enter Voor uit-goalie stak deze morgen in een grootse vorm. Jammer jon gens, maar we gaan gewoon door; hopenlijk hebben we vol gende week iets meer succes. Omhoog E3 - Holten E3 In een uitstekend gespeelde wedstrijd is het E3 gelukt om met 0-2 te winnen van Omhoog E3. Werd het in Holten 0-2 voor Omhoog, nu was de uitslag om gekeerd. De doelpunten werden gemaakt door Bart Soer, na schitterend voorbereidend werk van Vergil Vorst en Harald Tui- tert. In de achterhoede speelde René Landeweerd een uitste kende wedstrijd. Door de grote inzet van de jongens, wordt er regelmatig gewonnen en nemen daardoor een hoge positie in op de ranglijst. Ga zo door, jon gens! Holten F1- Sp.cl. Rijssen F1 Holten F1 gaf deze zware tegen stander goed partij en de gasten kwamen dan ook niet verder dan een 2-0 voorsprong bij de rust. Na de rust miste Holten het geluk om enkele goede kanssen te benutten. Rijssen bracht met een prachtig doel punt de eindstand op 3-0. Ge zien het krachtverschil wel iets geflatteerd maar wel verdiend. Match point '68 Holten Deze wedstrijd, die in Nijverdal gespeeld werd, was het duel tussen de nr. 4 en 5 op de rang lijst. Aangezien de nr. 5 en 6 degraderen, was het dan ook van het grootste belang voor Holten, dat ze dit duel zouden winnen temeer daar Match Point twee punt voorstond op dat moment. Voor een zeer sterk gemotiveerd Holten I, trad Nico Valk als eerste aan. Nico wist deze wedstrijd in twee ga mes te winnen 21-19/21-16. Nu was het de beurt aan Gerard Overvelde. Hoe groot de motiva tie bij Holten was kunt u na gaan als u bedenkt dat Gerard de eerste game verloor en in de tweede met 15-9 achter stond, maar door zijn geweldige vecht lust wist hij de tweede game met 21-16 te winnen en de derde game won hij ook en wel met 21-17. Henk Doomeweerd kwam als derde voor Holten achter de tafel. Henk verloor deze wed strijd vry ruim met 14-21/9-21. Nu volgde het dubbelspel. Ge rard en Nico wisten in de eerste game nog niet goed hoe ze hun tegenstanders aan moesten pak ken, maar in de tweede en derde game liep het weer als vanouds bij dit goed op elkaar ingespeelde dubbel zodat ze toch nog wonnen. Na het dubbel moest Nico weer. Ook deze wed strijd wist hij op zijn naam te schrijven, zij het dat de tweede game maar net gewonnen werd. (21-16/22-20). De stand was nu 4-1 voor Holten, zodat het er vrij gunstig uitzag. Achter de ta fel kwam nu Henk weer. Hij kon helaas ook deze wedstrijd niet voor zich beslissen. (11-21/18-21). Stand 4-2 voor Holten 1. De volgende vier wedstrijden: 2 maal Gerard, 1 maal Henk en 1 maal Nico, werden allemaal door de Holter mannen gewonnen, zodat de eindstand 8-2 voor Holten werd. Door dit resultaat hebben Match Point en Holten nu een gelijk aantal punten. Mocht dit zo blijven, met nog één wedstrijd voor de boeg, dan tellen de onderlinge resultaten tussen deze twee teams. Aange zien Match Point de eerste ontmoeting met 6-4 won en Hol ten deze wedstrijd met 8-2 bin nenhaalde, ziet het er voor Hol ten I niet ongunstig uit. Mis schien lukt het Gerard, Henk en Nico deze keer om niet te de graderen. Holten Jeugd De Trefhoek 5-5 Dit keer moesten de Holterboys het opnemen tegen het Almelose De Trefhoek. Door afwezigheid van zowel Jan Ophof als Henk Westerik moesten Jan Vrugte- veen en Robert Klein Wassink het met z'n tweeën opknappen, en zodoende begon het team al direkt met een 0-3 achterstand. Jan moest als eerste achter de groene tafel aantreden, maar he laas verloor hij zijn set in 3 ga mes met klein verschil. Hierna speelde Robert rijn partij en wist deze, hoewel in drie games, te winnen tegen een toen nog rustig en sportief zijnde Tref- hoekspeler. Toen echter het dubbelspel door Robert en Jan ook gewonnen werd begon het al wat onrustiger te worden in de Almelose gelederen, zodat de spanning weer enigszins terug keerde. Direkt na het dubbelspel trad Jan weer in het strijdperk en hij wist zijn set met groot gemak in twee games te winnen, de stand was toen geworden 3-4. Ook Robert liet zich hierna niet onbetuigd en ook hij zette zijn wedstrijd in een winstpartij om, zodat de stand, na een 0-4 ach terstand weer gelijkgetrokken was, 4-4. Hierna was het ge beurd met het sportieve gedrag van de Trefhoek-zijde en begon men weer uiterst vervelend te doen net zoals in de in Almelo gespeeld wedstrijd. Helaas ver loor Robert hierna zijn laatste wedstrijd met wel zeer klein verschil, 21-23/21-19 en 20-22, maar gelukkig voor het Holtens team wist Jan Vrugteveen de stand weer gelijk te brengen, zodat een dikverdiend gelijkspel het eindresultaat was. Hopelijk wordt er dit weekend ook ge wonnen van het Almelose Blauw Wit, zodat dan een fraaie 3e setplaats gekonsolideerd kan worden. Vertrek voor deze wed strijd is gesteld om 9.45 uur bij de sporthal. Holten 2 - De Smorre 6-4 Het tweede team van de t.t.v. Holten heeft de n^j aarskompeti tie afgesloten met een overwin ning op het Almelose team van de Smorre. Als eerste trad weer Willem Gütlich achter de tafel en met vrij veel gemak werd zijn tegenstander verslagen met 21-18 en 21-15. Fred Hulleman kon zijn te spelen wedstrijd he laas niet in winst omzetten, hoewel de strijd wel geffjkop ging, getuige de gamestanden 20-22 en 19-21. Rien Lammertink zette hierna het Holtens team op het goede spoor door zijn set, welliswaar in drie games, in winst om te zetten. Ook het hierna te spelen dubbelspel werd een Holtense overwinning, terwijl Fred daarna geen enkel pardon kende, met zijn tegenspe ler, want hij veegde hem letter lijk van tafel, 21-10 en 21-5!!!, zodat de rust met een komfor- tabele 4-1 aanbrak. Na de pauze trad Willem weer in het strijd perk, maar ondanks een zeer sterke partij tafeltennis ging hij helaas toch nog weer in 3 ga mes de boot in met de games- tanden; 20-22/21-19/20-22. Ook Rien kon het niet bolwerken en verloor zijn partij tegen een zeer gemotiveerde tegenstander. Fred hield het hoofd erbij en zorgde, na een uiterst spannende wed strijd, voor het verlossende vijfde puntje. Rien had in zijn laatste partij geen enkele moeite met zijn tegenstander en zette hem in 2 games met ruim ver schil opzij. Na een spannend verlopen le game, die «belaas weer door Willem werd verloren, en een met ruim verschil door Willem gewonnen game, had hij niet meer de kracht om de volle winst in handen van het Hol tens team te brengen, maar voor de eindstand had dit niet veel negatieve gevolgen zodat een 6-4 overwinning een feit was. Met een verdiend 1-1 gelijkspel heeft Holten uitstekend weer stand geboden, aan het steeds verder oprukkende Berghuizen. Een prestatie die verder alleen nog maar geleverd is door Vosta bij de Oldenzalers thuis op 11 september j.l. in een wedstrijd, welke eindigde in een blanco stand. Ook het rode lantaarn dragende Eilermark weerde zich prima door met 2-1 te winnen van Avanti, dat nu de onderste plaats bezet. De overige uitsla gen waren Unisson-Reutum 2-1, Tubantia - BWO 2-1. Vosta-De Tpkkers en Rood Zwart-De Zweef gingen niet door, waar door de stand een beetje ver troebeld is. Deze ziet er als volgt uit: Berghuizen 9 7 2 0 16 15-5 De Zweef 8 4 2 2 10 14-9 Vosta 8 3 4 1 10 13-9 Holten 9 3 4 2 10 22-10 Unisson 9 3 4 2 10 18-14 Tubantia 9 4 2 3 10 17-14 De Tukkers 8 4 1 3 9 17-14 n Reutum 9 3 3 3 9 15-12 BWO 9 2 2 5 6 11-15 Rood Zwart 8 1 3 4 5 14-20 Eilermark 9 2 1 6 5 9-26 Avanti 9 2 0 7 4 14-30 Zondag: BWO - Holten, Be rghuizen - Unisson, Reutum - Avanti, Eilermark - Vosta, De Tukkers Rood-Zwart, De Zweef Tubantia. Voor de interne bekercompetitie werden maandagavond vier van de acht wedstrijden gespeeld. De overige zullen later, maar voor vijf januari, gespeeld wor den. Bij deze afvalwedstrijden bedraagt het speeltempo veertig zetten in anderhalf uur, waarna de spelers nog een kwartier ex tra krijgen om de partij de beëindigen.- Lindeboom verdedigde zich tegen Roele met het Hollands. Roele kwam goed uit de ope ning en een scherpe aanval op de zwarte stelling beginnen. Plotseling gaf hij echter een stuk weg, waarna Lindeboom een tegenaanval inzette, welke winnend bleek. Ten Brinke tegen Beijer werd de Drakenva- riant van het Siciliaans. Eerst genoemde speelde dat heel scherp en won een stuk, dat hij even later weer terug moest ge ven. Hij kreeg daar wel een sterke aanval voor, maar zette deze onjuist voort. Er ontstond uiteindelijk een eindspel van vier pionnen tegen een loper, dat in remise eindigde. In geval van remise moet volgens het reglement een beslissing vallen via één of meerdere partijen snelschaak. Het „vluggertje" tussen Beijer en Ten Brinke was erg spannend en vol fouten. Beijer bleek tenslotte de sterk ste zenuwen te hebben en door zijn overwinning bekert h]j ver der. Eyringa en Middelink speelde Konlngsindisch kleuren. De 'zwartspeler nam het initiatief en zette rijn tegenstander onder zware druk. Het speeltempo was echter in het voordeel van Eij- zinga, die zijn opponent twee keer in tijdnood zag komen. Het uiteindelijk bereikte torenein dspel was potremise. Het daar door noodzakelijk geworden vluggertje werd wegens het late tijdstip uitgesteld. De nummers drie en twee van de interne kompetitie, Van der Knaap en Dinant van Beek, bestreden el kaar in een Nimzoindiêr. Het werd een wat rommelige partij, waarin Van Beek iets beter kwam te staan. Een geïsoleerde centrumpion van wit, welke ech ter giftig was, beheerste lange tijd de strijd. Van Beek kwam in tijdnood, maar hield hield het hoofd koel tot de tijdkontroie. Direkt daarna gaf Van der Knaap een onschuldig schaapje, dat Van Beek-met een foutieve koningszet ophief. Daardoor raakte hij plotseling verstrikt in een matnet, waardoor de over winning naar Van der Knaap ging. De uitslagen waren: J C. Roele - H. Lindeboom 0-1; H G. ten Brinke - B J G. Beijer (1.5- 1.5) 0-1; P Eijzinga - J W. Mid delink 1.5-1.5 (vluggertje uitge steld); D A. van der Knaap D. van Beek 1-0. Senioren. Achilles 4 - Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u.; Holten 3 - Nijverdal 2 10.00 u.; Holten 4 - Haarle 3 10.00 u.; Luctor 3 - Holten 5 11.00 u. V. 10.00 u. Omhoog 2 - Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u. SDOL 6 - Holten 7 10.30 u. V. 9.30 u.; Holten 8 - Tukkers 8 10.30 u.; Holten 9 - Enter 7 10.30 u.; Omhoog 3 - Holten 10 10.00 u. V. 9.G0 u.; Holten 11 - VABO 5 9.00 u.; Holten 12 - Stevo 8 10.45 u. Junioren: Holten Al - Wierden Al 2.30 uur; Holten A2 - Bome A2 2.30 uur; Enter Vooruit BI - Holten BI 2.45 uur. V. 1.45 uur; Blauw wit BI - Holten B3 12.30 uur; P.H. Cl - Holten Cl 2.30 uur. V. 1.30 uur; Holten C2 - Den Ham C2 1.00 uur; SOS Cl - Holten C3 1.00 uur. V. 12.00 uur: Hector C5 - Holten C4 1.00 uur,- V. 12.15 uur Vriendschappelijk: Schalkhaar B2 - Holten B2 15.00 uur, V. 14.15 uur Pupillen: D.E.S. Dl - Holten Dl 10.00 uur, V 9.15 uur; Holten D2 - D ES. D3 10.00 uur; De Zweef D3 - Holten D3 10.00 uur, V 9 15 uur; Enter V El - Holten El 9.45 uur. V. 9.00 uur; Holten E2 - S V.Z W. E2 10.00 uur; Holten E3 S.VV.N. E4 10.00 uur; Blauw Wit F1 - Holten F1 11.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 17