Holten behaalt monsterzege. HOLTEN KLOM WEER HOGER Uitslagen schaakclub Resultaten sv Holten Resultaten sv Holten O.K.I.A.-nieuws Goede start van afd. jiu jitsu van s.v. Bato Tonnie Beldman in finale Indoor-Wierden Programma s.v. Holten Resultaten volleybal- kompetitie 'JMffitoitètte' JUNIOREN HOLTENS NIEUWSBLAD - 7 NOVEMBER 1980 - PAG. 9 Het werd zondag al snel duidelijk, dat Holten In Ei- kende voor Bert Kampemum ermark een uitermate zwakke tegenstander had ge- het inkoppen van het 8e doel- tronen. De grote verdienste van de gasten uit Gia- punt en tenslotte was het And- nerbrug was dat men nimmer naar unfaire middelen ré- die de hoe^ mocht bepalen greep om de ongelijke strijd in evenwicht te houden. om de eindscore op 9-0 te bren- De 9-0 is daarom niet alleen een verdienste van de gen Holter heeft met deze Holten-ploeg, daarvoor werden in het Rood-.GS&S "Ï5Ï JS Zwartekamp nog teveel fouten gemaakt. Reeds na 5 minuten kreeg Bert Kamperman, die door zyn grote werklust een voorbeeld vormde voor zyn medevoorwaartsen, een uitstekende kans. Hy schoot echter alleen voor de keeper hoog over. Het betekende echter uitstel van executie. Amper 5 minuten later was het wel raak. Holten 2 - Quick 5 10.00 u.; toen 1111 een corner van André Twen the 2 - Holten 3 10.00 u. V. Dekker, Wim Tulier de bal met 9.00 u.; Holten 4 - SOS 3 10.00 het hoofd beroerde en de stand u.; S C Vroomshoop 2 - Holten 5 °P 1-0 bracht. Na een kwartier 10.00 u. V. 9.00 u.; Holten 6 - spelen was het Henry Brons- SDOL 3 10.30 u.; Holten 7 - voort- die een verdediger zo in SOS 8 10.30 u.; Holten 8 - Ny- het nauw bracht dat hy de bal verdal 6 9.00 u.; Omhoog 4 - 111 ei6en doel werkte. (2-0) Holten 9 10.00 u. V. 9.00 u.- Het duurde daarna tot 3 minu- Wierden 5 - Holten 10 10.00 u'. ten voor de mst alvorens het V. 9.00 u.; SOS 9 - Holten 11 scorebord gewyzigd moest wor- 11.45 u. V. 10 45 u.; Holten 12 - den U5t een voorzet van Schooien kopte Wim Tuller zyn tweede en Holtens derde doel punt in de touwen. Na de thee Haarle 10 10.45 u. junioren: Holten At - Vesos Al 2.30 u Ho"?n weer irrartHin^.P m(cct»r vun Holten A2 - Hector BI Twenthe A3 2.30 u.; Holten BI 2.30 u. grandioze misser van Henry, na goed doorzetten van Bert Kam- V. 1.30 u, Holten B2 - PH B6 50e minuut werd H.B. binnen de beruchte lynen ten val gebracht André nam de u- Holten C3 - Haarle ra 11 m strafschoP voor tekening en Holten C4 -SpRilsLcs 5^* °P J» 2.30 u.; DOS'37 Cl - Holten Cl 11.30 u. V. 10 15 u.; Rietvogels C2 - Holten C2 1.00 u. V. 12.00 Sp Ryssen C3 1.00 u.; Holten B3 ls vry. Pupillen behaald uit haar K.N.VJ3. carié- re. Zondag a.s. speelt Holten uit tegen Reutum, een tegenstander die te vergeiyken valt met de Tukkers. Het ls te hopen dat trainer Pesman een passend concept weet te creëren. Willen de Rood-Zwarten by de kop groep biyven dan zullen ze min stens 1 punt mee moeten ne men. Van het blessurefront ls bekend dat Henk Warrink zeker nog niet zal spelen, terwyi de kansen van Bert Knapen en Nico Labobar redeiyk gunstig ïyken. De laatste loopt echter de kans op een schorsing, dit vanwege de officiële waarschu wing in de wedstryd tegen Tu- bantia. Inmiddels is bekend dat Nico Labobar 1 wedstryd ge schorst is. De spelersbus ver trekt om 12.45 uur. sen pozen van ongeveer 5 minu ten werd daarna de score opge voerd tot 9-0 Eerst was het Henry, die uit een fraaie voorzet Holten Dl - Hulz.Boys Dl 10.00 van André 5-0 aantekende, u.; Holten D2 - V.E.S O S D3 daarna was het dezelfde speler, 10.00 u.; D.E.S. D4 - Holten D3 die uit een dieptepass van Door een formidabele 9-0 zege 9.00 u. V. 8.15 u.; Holten El - André 64) scoorde Toen was het over het, overigens zwakke, Ei- V.E.S.O.S. El 10.00 u.; S.V.V N. de beurt aan Daniel Saaman- lermark is Holten weer naar de E3 - Holten E2 11.00 u. V 10 15 gun, die door Henry in staat ge- hop van het klassement geste- li.; Holten E3 - Excelsior E4 steld werd ook zyn aandeel in gen. Hetgeen maar weer aan- 10.00 u.; Holten PI - R.V. PI de score te leveren. Een schot toont hoe grillig en wisselvallig van Daniel tegen de lat bete- voetbal kan zyn. Het wordt overigens langzamerhand wel 11.00 u. "t fcrsssii Twee verslagen van Dames 1 Op 17 oktober Jl. kwam Holyoke naar Holten om het tegen da mes 1 van Mintonette op te nemen. De Holtense dames hadden echter goed ingelopen en gingen er geüjk op los. Jammer genoeg konden ze aan het einde van de eerste set het tempo niet hoog houden, zodat de tegenstandsters hun kans konden waarnemen en het ver schil kleiner maakten Toch won Mintonette de set (15-10), maar dat had de vechtlust van Ho lyoke opgewekt en dat was te zien. De tweede en derde set werden snel door hen gewonnen met 15-1 en 15-9. Een erg slecht puntenresultaat dus voor de Holtense deernen. Maar de vierde set was weer zoals de eerste. Het initiatief werd in ei gen handen genomen en flink doorgezet. Het resultaat was weer winst voor dames 1: 1613. Geiyk spel dus en 1 puntje er- by. Niet zo gelukkig waren de Mln- tonetters in hun spel tegen Vrivo op 31 oktober jl. Zo koud als het weer buiten was, zo was het binnen met het spel Er was geen beweging in te krygen en er werden veel fouten gemaakt by het opvangen van de eerste bal. Jammer, want de spelver- deelsters Janny en Fenny kon den er weinig mee beginnen, zo dat er ook geen fraaie „afma kers" van by voorbeeld Linda en Anke te zien waren. Weinig spelvreugde en enthousiasme dus in de Vriezenveensè sporthal en het resultaat was voor Hol ten overeenkomstig: 615, 7-15 en 615 Met recht waren de dames diep bedroefd. Kop op. Volgende keer beter! Meisjes adspiranten BA Vrydag 31 oktober moesten we weer spelen in de sporthal in Holten. Nu waren de Flevoll- dames onze tegenstandsters Samen met Flevovoll stonden we op een gedeelde eerste plaats Maar dat is nu niet meer zo, want wy hebben gewonnen met 3-0 en zodoende zyn wy dus eerste De setstanden waren. 1612, 164 en 1610 Het was een leuke wedstryd waarby Minto- nientje (onze mascotte) ons goed geholpen heeft!!! Programma: Vrijdag 7-11: 19 30 meisjes adsp. B A-Zwaluwen; 19.30 Jongens adsp. A-Apollo, Jongens adsp. B Katers; Ever- sberg 3-Dames 4, 20 45 Dames 1 Eversberg; 21 30 Dames 3-Rivo 2, 19 30 Rlvo 3-Heren 1 (gymzaal Ryssen). Zaterdag 8-11: 13.00 Verdan A-Meisjes adsp. AA (Haaksber gen), 15 30 Meisjes adsp. AB- Rivo B (Ryssen); 13.30 Flevoll- Meisjes adsp BB Vrijdag 14-11: 19 30 Jongens adsp. B-Robey; 19 30 Meisjes adsp. AA-ATC; 19 30 Dames 2-Flash 4; 20.30 Dames 4-Markelo 2; 20 45 Dames 1 Rivo; 221.30 Heren 1-WA 2\ 19.00 Flash 6 Dames 3 (Nyver dal); 19.00 Holyoke 3-Heren 2 (Enter); 19.00 Volley-Meisjes adsp. BA (Wierden) moeiiyk om het zegevierende Berghuizen (15 uit 8) het kam pioenschap van 3A nog te ontr houden. Maar ook daarin kan de grilligheid van Fortuna nog een rol spelen. De overige uitslagen waren: Be rghuizen - Reutum 1-0, Unisson De Tukkers 1-4, Avanti - De Zweef 1-2, Vosta - Tubantia 1-0, BWO - Rood Zwart 3-2. De stand is nu als volgt: Berghuizen De Zweef Vosta Holten Reutum De Tukkers Unisson Tubantia BWO Rood Zwart Avanti Eilermark 7 1 0 15 14-4 8 4 2 2 10 14-9 8 3 4 1 10 13-9 8 3 3 2 9 21-9 8 3 3 2 8 4 13 8 2 4 2 8 3 2 3 8 2 2 4 8 13 4 8 2 0 6 8 116 9 14-10 9 17-14 8 16-13 8 1613 6 10-13 5 14-20 4 13-28 3 7-25 BWO, Zondag: Berghuizen Reutum - Holten. Eilermark - Unisson, De Tukkers - Avanti, De Zweef - Vosta, Tubantia Rood Zwart. Koning Tjialf sloeg afgelopen weekend hardhandig toe. Onder yskast temperaturen werden de volgende resultaten behaald: Holten 2 weerde zich dapper by PH3. Lange tyd lagen er 2 pun tjes te wachten. In de slotfase was een van richting veranderde bal ook voor doelman Deyk te machtig (1-1). Holten 3 - Hector 2 was een geiykopgaande party. Met „huurling" Herman Blesters In de spits dacht het derde in deze belangrijke wedstrijd succes te kunnen oogsten. Het bleef echter een doelpuntloze uitslag, waardoor beide ploegen in de zorgen bleven. Holten 4 verslikte zich leiyk in de kwaliteiten van RKSV2. Reeds na rren half uur was de achterstand al hopeloos. Het middenveld werd volledig Prijsgegeven, waarmee de Rys- senaran wei raad wisten (1 - 7). Hoten 5 maakte een slippertje in de vorm van een 0-0 resultaat tegen rode lantaarndrager Bor- nerbroek 2. Holten 6 behaalde by de Zweef een verdiensteiyk gelukspel. Al waren de Nyverdal- lers technisch en tactisch veel beter; het tekort werd door de Holter elf gecompenseerd met hard werken (1-1). Holten 7 had geen kans tegen de Zweef 7. In deze 4 punten- wedstrijd om de voorlopige kop positie moest het zevende een stapje terug doen (0-4). Holten 8 speelde haar sterkste wedstrijd van het seizoen. Om in Enter to winnen, moet men iets extra's geven. Derhalve is de 4-1 winst een bewys van de kracht van dit elftal. Holten 9 behaalde haar derde geiyke spel. In het slotof- fensief wist ze een dreigende nederlaag alsnog weg te werken. Holten 10 staat sinds j.l. zondag weer met beide benen op de grond. Enter 9 toonde over meer individuele klasse te beschikken en won dan ook verdiend met 1-3 o.a. door 2 gave kopstoten van hun linkerspits. Holten 11 en lutor 9 zorgden voor de meeste sensatie op „Meermans kamp" Luctor 9, nog steeds puntloos, rook een kleine kans en gooide de beuk er flink in. De scheidsrechter zag zich zeifis genoodzaakt een afkoelingspe riode in te lassen. Maar als er gevoetbald werd, waren de doel punten nauweiyks te tellen (6-3) voor Holten. Holten 12 leed een jammeriyke nederlaag tegen MW 12, dat met geluk een nipte overwinning uit het vuur sleepte (3-4). P.H.3 - Holten Ons tweede biyft proberen om punten te behalen, wat afgelo pen zondag eindeiyk weer eens lukte. Onder winterse omstan digheden speelde Holten een goede party voetbal tegen deze hoog op de rangiyst vertoevende ploeg Met de harde wind schuin in de rug kon Holten de tegen stander in de eerste helft goed onder druk houden. Er ontston den goede kansen, iets wat de laatste weken nogal eens ont brak; helaas werd geen van deze kansen benut, zodat de nul lang gehandhaafd bleef. Ook PH kreeg enkele kansen, waarby onze keeper enkele keren ge strekt naar de hoek moest en hy eenmaal de hulp van de paal nodig had. Toch kon PH geen vuist maken en was het Holten dat op een voorsprong kwam door een verraderiyke corner van de linkerkant, waarby de bal ineens het doel Indraaide (met enige hulp van een PH- verdediger) De 1-0 bleef tot aan de rust gehandhaafd en konden onze jongens even lekker genie ten van een warme bak thee. In de tweede helft kreeg Holten de wind iets tegen, zodat het spel zich wat verplaatste naar het Holter-doel. Holten hield echter de zaak goed onder con trole en kon via enkele counters zelfs gevaariyk worden. Helaas kwam de geiykmaker toch; via een vrije trap, die door iedereen gemist werd, ook door onze keeper, die de bal door zyn be nen het doel In zag rollen, erg jammer. Daarna probeerden beide ploegen nog iets aan deze stand te veranderen, maar dit lukte niet meer, zodat de Rood-Zwarten met één puntje genoegen moesten nemen. Jam mer van dat andere punt, maar hopeniyk is dit weer het begin van een nieuwe competitie die we dan redeiyk begonnen zyn. De Zweel 4 - Halten 6 Onder winterse omstandigheden moest Holten 6 aantreden tegen de kampioenskandidaat uit Ny- verdal met een opstelling die nogal afweek van de in de laat ste weken zo succesvolle forma tie. Zo moest Herman Biesters noodgedwongen achterbiyven in Holten en wilde Albert v.d. Maat Ujf en leden sparen om blessurevry de ridder te woord te kunnen staan. In hun plaats speelden de weer herstelde Jo- han Broekmaat en de uit Frankrijk teruggekeerde Wim Dommerholt mee. In de eerste helft, met de krachtige wind mee, nam Holten zowaar een voorsprong, toen de bal na een van grote af ge vuur schot van Anne Jansen tegen de lat be landde, terugkaatse en daarna door Henk v.d. Pluim werd in geschoten Na rust wist de Zweef via een bliksemaanval snel de stand geiyk te trekken en vanaf dat moment domi neerde de tegenstander. Angs- taaryagende momenten speelden zich af in het doelgebied van Holten, maar goed keeperswerk van Gerrit Arftnan enerzijds ende nodige pech anderzijds stond verder succes van de Zweef in de weg De enige uit val van Holten leek zowaar nog succes te habben, maar de boogbal van de doorArte Jan sen gelanceerde Albert Boode belandde juist naast het doel. Zo eindigde de wedstrijd in een geiyk spel, een resultaat waar Holten eigeniyk alleen maar vanwege de getoonde inzet recht op had. In de tiende ronde van de In terne kompetitie heeft Ton van Oijen door een overwinning op Eijzinga een voorsprong geno men op zijn naaste konkurrent Dinant van Beek, welke tegen Rietman niet verder kwam dan remise. Tot de achtervolgen behoren nu, naast Eijzinga en Rietman, ook Middelink en Van der Knaap. Eyzinga tegen Ton van oyen werd een Rétlopenlng, waarin de stelling lang gesloten bleef. Wit kwam iets beter te staan. Een stukoffer van Van Oljen, dat hem als kompensatle twee pionnen opleverde, bracht de witte stelling onder zware druk. Toen ook nog penningen een rol gingen spelen, kon Eyzinga ma- teriaalverlies niet vermyden en gaf hij op Rietman tegen Di nant van Beek werd een En gelse party, waarin Wit veel be ter kwam te staan. Zwart kon echter ln het middenspel een pion winnen en ontworstelde zich aan de zware druk van zyn tegenstander. Uiteindeiyk ont stond een eindspel met dames en voor Van Beek een pluspion, maar meer dan remise was er voor hem niet te behalen. Middelink kreeg in een Dame gambiet tegen Henk van Beek al snel een stuk cadeau, waarna zwart nog wel tegenstand bood, maar Middelink de party snel in zyn voordeel besliste. Van der Knaap verdedigde rich tegen Van Ryssen met de Pirc- verdediging. In het middenspel kwamen wilde verwikkelingen op het bord. Tenslotte beland- RridOfi Cluh den zy ln een eindspel waarin Van Ryssen een dame had en HflIfPIl Van der Knaap toren, loper en ■■WlkCIl twee verbonden vrijpionnen. Na zestig zetten slaagde Van der Knaap erin om onder opoffering van zyn loper en twee pionnen een dame te halen. De afgebro ken stelling riet er moeiiyk uit De party wordt waarschyniyk remise. Koelemay speelde tegen Scheperman het Aangenomen Damegambiet uitstekend en wist de stelling aardig ln evenwicht te houden. Totaal onverwacht gaf hy ln het middenspel echter twee stukken weg, waarna Scheperman weinig moeite meer had om de winst binnen te ha len. Beyer en Ten Brlnke han teerden de Birdopening, Beide spelers waren aan elkaar ge waagd. Beyer gaf eerst een to ren en twee pionnen voor twee stukken en later een stuk voor twee pionnen. Tenslotte werd een toreneindspel bereikt dat door Beyer werd gewonnen. Ten Velde verloor in de ruil variant van het Spaans al snel een stuk tegen een pion Afruil naar het eindspel leverde zyn tegenstan der, Wim van oyen, de volle winst op. Van Lïndenberg en Lindeboom speelden Italiaans De wltspeler kreeg ruimteoverwlcht, maar zette te vroeg een aanval ln. Zwart verdedigde zich door de rochade op te geven en een sterke tegenaanval te beginnen. Nadat de rookwolken boven het strijdtoneel waren opgetrokken, bleek Lindeboom een toren meer te hebben en werd hy al dus een winstpunt rijker. De uitslagen: Eyzlnga-T. van oyen 0-1; Rietman-D. van Beek 1/2-1/2; Middelink-H. van Beek 1-0; Van Ryssen-Van der Knaap afgebr. Van Lïndenberg- Lindeboom 0-1; Koelemalj- Scheperman 0-1; Beljer-Ten Brinke 1-0; Ten Velde-W. van Oyen 0-1. Volgende week speelt het tiental een thuiswedstrijd tegen ESGOO 2. De overige spe lers worden verwacht voor de voorronde van de Interne beker kompetitie. Hiervoor ls de party tussen Beyer en Wim van Oyen al gespeeld. Eerstgenoemde plaatste zich voor de volgende ronde door in een Fromgambiet zyn tegenstander enige stukken afhandig te maken. Stand Competitie na 2 maanden spelen: 1. Dekkers-Disbergen 61.29 2. v.d. Assem-Bontje 57.29 3. Spyker-Grobben 55.23% 4. v. Veen-Rustebiel 53 88 5 Dekker-v d Meulen 52.87% 6. v. Geeresteln-Jansen 52.76 7. Ter Harmsel-Glaudemans 51.24 8. v.d. Bogaard-Haneneburg 50.47% 9. Rustebiel-Goorman «.11 10. Schoolemans-Prins 48.58 11. Echtp. Vendel 47.37 12. v. Geerestein-v. Iddeklnge 47 41% 13 Echtp. Kiynsma 45.44 14. Echtp. Sawade 45.12% 15. Dijkstra-Reinders 44.16% 16. Echtp. Wiegman 43.81% 17 v.d. Werf-Nieboer 40.89 Nieuwe leden zyn hartelijk wel kom (Tel. 1910). Enter Vooruit E3-Holten E3 In een door E3 uitstekend ge speelde wedstryd werd ruim ge wonnen van Enter Vooruit E3, namelyk met 0-7 Doelman Mark Meyerman kreeg in deze wed strijd slechts twee ballen te verwerken, wat hy weer be kwaam deed. Topscorer in deze VjiJdagavond 31 oktober jl. ging de nieuwe afd. jui-jitsu van de s.v. Bfcto van start. Er was een enorme toeloop van jongens en meisjes die deze tak van sport wllen gaan beoefenen. Direkt op deze avond heeft het bestuur van iv Bato besloten een 2e uur in te voeren De tyden waarop nu jiu jitsu wordt gegeven zyn: 18 30 19 30 uur tn 19 30 - 20 30 uur, ln het gymnastieklokaal aan de Vryheidslaan (direkt naast de sporthal 't Mosslnk) en wel op de vrijdagavond. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen by het secretariaat van s v. Bato - mevr. Egglnk, tel. 2000. De kontributle bedraagt f. 7.80 per maand. Holten A2 PH A2 Holten A2 moest aantreden tegen de zeer sterke tegenstan der PH A2 Al in de eerste mi nuten van het spel scoorde PH een doelpunt, maar dit werd wegens buitenspel afgekeurd. Dit opende de ogen van de spe lers van Holten, die toen het in itiatief overnamen. Holten kwam zo al gauw op een voorsprong van 1-0 door N. Traanman die zeer hard inschoot en de keeper kansloos maakte. Holten bleef aanvallend spelen en dit resul teerde al gauw in een tweede doelpunt gemaakt door E. Den- newaard die de keeper met een lob passeerde. Nadat W. Aaftlnk alleen doorbrak werd hy ge vloerd in het strafschopgebied. De scheidsrechter kende een penalty toe, die beheerst werd ingeschoten door R. Schoenma ker (3-0). Na de thee ging PH sterk ln de aanval en dit was voor Holten de aanleiding om defensief te gaan spelen PH kreeg enkele goede kansen maar die werden door de voortreffeiyk spelende achterhoede en de goed keepende O Zoetbrood niet benut. Holten had nog twee goede uitvallen die beide benut werden door E. BetuiewaaM maar de laatste treffer werd he laas afgekeurd wegens buiten spel zodat de eindstand 4-0 werd. Deze overwinning op PH brengt Holten A2 op de tweede plaats in het „klassement". Holten B1-MW '29 BI In de eerste helft een geiytcop- gaande wedstrijd, waarby de belde verdedigingen weinig kan sen toelieten, zodat de rust in ging met een 0-0 geiyke stand. Na rust verzwakte M.VV. wat, waardoor Holten sterker werd, maar veel kansen kon de voor hoede nog niet creëren. Na een kwartier werd er by Holten ge wisseld, en de opstelling gewy zigd omdat onze echte mldvoor. licht geblesseerd, toch werd In gezet. In de 23e minuut kreeg deze de bal, na een vrije trap, terug van het M.V.V. doel en schoot meteen raak, 14). Hlema begon M V V. veel sterker te spelen, en de Holten verdediging kreeg de handen vol. In de 35e minuut werd een fout in de Hol ten verdediging door de tegen stander goed afgestraft, en het was 1-1 Na deze goal bleef M V V sterk aanvallen, maar mede door goed keeperswerk, bleef onze verdediging overeind, en eindigde deze wedstryd in een M geiykspel. Op de door de TTV „DES" te Zieuwent georganiseerde ge- wichtstouwtrekwedstryden werd de 4-mansploeg van „OKIA" die bestond uit H Klaasses, H Ny- land, W Boode en E. Jansen vierde met een getrokken ge wicht van 490 kg Het hele ge beuren vond afgelopen vrydag plaats in zaal „Stoverink" te Zieuwent Er namen maar liefst 35 ploegen aan de wedstryd deel. Men begon met één staande start en na het start signaal moest men zittend ver der trekken en het touw inhalen (inpalmen) en dit alles binnen een minuut. Het gewicht van de eerste ronde bedroeg 210 kg. en de OKIA ploeg moest na de 8ste ronde, toen er Inmiddels 515 kg. op de schaal stond, op geven, en dat betekende een eervolle vierde plaats achter „de Aanhouders" I en II en de ploeg van „Wapereis". Het nieuwe winterseizoen start op 12 dec. met de eerste wedstrijd indoorbeker-toemooi. De train ingen beginnen op 27 nov op sportpark „Meermanskamp". „O K I.A." hoopt weer met 2 ploegen in de 640 kg. klasse mee te trekken. Vorige week stond Wierden vanaf dinsdagmorgen t.m. zaterdaga vond in het teken van de springsport nl het voor de 3e maal georganiseerde „Indoor-Wierden" met deelnmers uit ajje hoeken van ons land (van Hoek van Holland tot 't Zand in Groningen) en zelfs enkele buitenlandse springruiters Tonnie Beldman wist met zyn nog jonge paard Allard in de eerste 3 parcoursen t.w klassiek, jacht- en barrage-speciaal zich zodanig te plaatsen dat hy in de finale met nog 20 anderen om de eer moest strijden ln een z.g. progresslef-springen Ook hierin ging Allard foutloos rond. zodat in de 2e ronde de tyd en sprtngfouten de uitslag moesten geven Het werd een zeer eervolle 4e plaats Tonnie starte in d«» klasse M Een wedstryd voor 40-plussers werd gewonnen door Ingrtd Diepe rink met haar pittige „Arabell". De jeugdklasse (tot 20 Jaar) werd ge wonnen door Jos Lansink uit Denekamp vóór Tonnie Beldman, die de ereprijs, een sportflets aan ^jn neus voorby zag gaan. wedstrijd was Tonnie Brands. Bart Soer en Tjerk v.d. Mey scoorden ieder twee maal. Van de tot nu toe gespeelde wed strijden, in totaal acht, werden er vyf met ruim verschil gewon nen. Een prima resultaat, Jon gens! Holten E2-Vesos E2 Voor de rust leek het er niet op dat Holten een zo grote over winning zou behalen. De rust stand was slechts 1-0, wat voor* nameniyk kwam door het goede keeperswerk van de Vesos- doelman Na enkele wyzlgingen in de rust werd er goed door Holten over de vleugels gespeeld en dit resulteerde in talrijke kansen, waardoor tenslotte een 7-0 overwinning uit de bus kwam. Prima gedaan Jongens, en ga zo door! SWN El-Holten El Deze wedstryd eindigde in een dikverdiende 7-0 nederlaag voor Holten Niet dat Holten zo erg slecht speelde, maar SWN was eenvoudig op elk plekje van het veld veel beter De ruststand was 4-0, allemaal goed uitge speelde doelpunten. Na de rust leek het eerst wat beter te gaan maar al gauw pakte SWN de zaken weer goed aan en liep uit naar 7-0 Jammer Jongens, biyf er maar niet te lang by stil staan We hopen dat het de vol gende keer beter gaat en dat het dan ook minder koud ia. SC Rijssen Vooruit F1-Holten F1 Holten speelde een erg goede helft Er werd vlot gecombineerd en Jeroen en Jan zorgden voor een 0-2 ruststand. Holten speelde de 2e helft met een to taal ander team Ryssen kwam sterk terug en scoorde 12. Hlema was het weer de beurt aan Holten (13) maar de thuis club gaf de moed niet op en slaagde er toch nog in een ge» UJkspei (3-3) te behalen.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 9