>LAVEN6URGS BANK m Holterberg-toer Hockey- m HANDBAL 1/2 literfles van 1.06 voor volgende «s volle yoghurt««w*» week metaardbdeit H B.V. Twentrac Verlies in bekerduel Gamma maakt het alle doe-het-zelvers in Rijssen en omstreken makkelijk VOLGENDE WEEK SLAVENBURGS BANK RUSSEN BOOMKAMP 2 HUISSLEUTELS AUTOSLEUTELS GEBRUIKTE WERKTUIGEN NIEUW: Aan vroegtijdig opgegeven advertenties kunnen wij de meeste aandacht besteden zelfbouwmarkt Bergruitertjes- meuws HOLTENS NIEUWSBLAD - 3 OKTOBER 1980 - PAG. 9 Geldig van 6 t/m 1 oktober hopjesvla 91 wk42 Geldig van 13 f/m 18 oktober wk43 SPAARREKENINGEN VERZEKERINGEN EFFEKTEN LB HYPOTHEKEN BEDRIJFSKREDIETEN SPAARCERTIFICATEN AAN TOONDER Wij zijn gaarne bereid de diverse mogelijkheden van onze bank te bespreken IN PEN PERSOONLIJKGESPREK Tel. 05480-57 55 O-a. ntengmesttonki, kuilvoeraiijder mestverspreider, 2 schaar wentelplaeg dosearwagen, tractoren: 30 90 PK Constantijnstr. 21-23 N ij verdal Goudland wentelploegen, kuilvoersnijdere Vkoo, StroutaiaMi, Mullat melk- en stalinrichtingen HOLTEN Districts Ford tractor-dealer. Fahr Alfa Laval, lemken, Vlcon, Ransamas KEIZERSWEO 64, HOLTEN Tel. 03483-28 SS Rijssen Daltonstraat 24. Tel. 05480-5488 Gehele week geopend van 9.00-18.00 uur. Koopavond tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.00-17.00 uur. Maandagmorgen gesloten. Gamma maakt 't u makkelijk. Na het succes van de avond-fietsvierdaagse gaat de Wielervereniging „Holten" het seizoen afsluiten met de Holterberg-tour op zaterdag 4 oktober. De start vind plaats bij de Sporthal ,,'t Mensink." Inschrijven kan men van 8 tot 10 uur. Sluiting is om 17.00 uur voor wat betreft de binnenkomst. De route is met pijlen aangegeven; tevens wordt er een routebeschrijving verstrekt. Als herinnering ontvangen alle deelne- mers(sters) een mooie medaille. De afstanden zijn 40 km voor het hele gezin. De 80 km is voor de betere tourfietser uit het gezin en voert over de Holterberg. De 120 km route, voor de geoefende tourfietser en de rustende wielrenner, is uitgezet over de Holterberg, de Lemelerberg, de Luttenberg, en over de Zuurberg en de Beuseberg. De organisatie is in handen van de WV.Holten die een EHBO-ploeg en een bezem- eq. stofzuigerploeg op de weg heeft. Het meerijden is ver der voor eigen risico. Programma zaterdag 4 okt. Training: 8 30-9 00 u. Jongens D. 9 00-9 30 u. Meisjes D. 9 30-10 00 u. Meisjes C. 10.00-10 30 u. Jongens C. Denk aan de keepers training!! Wedstrijdprogramma: 12 30 u. Meisjes Bl-Almelo B4. 14.00 u. Jongens Al-Lochem A. Jongens C zijn vrij!! Uit: 10 15 u. Jongens Dl-Hardenberg Dl. 12.00 u. Meisjes C-Bully Cl. 14.00 u. Meisjes Dl-PW D2. Programma zondag 5 okt.: Thuis: 12 00 u. Heren 2-Deventer 4 (Scheidsr. Kersemakers en Scheltens). 14.30 u. Heren I-Hardenberg (Scheidsr. Hanewinkel en Pfef- fer). Uit: 13.00 u. Veteranen B-PW B. 14.30 ii. Veteranen A-Bully B. In de thuiswedstrijd voor de kwartfinale van de bekerstrijd van de afdeling IJsselstreek heeft Holten in een zeer goede wedstrijd verloren van H.H.Z.D. uit Heino. Heino, dat vorig jaar degradeerde uit de le klasse, speelde gevarieerder en was daardoor gevaarlijker dan de thuisploeg. Toch hield Holten zeker in de eerste helft de gas ten goed bij. Vanaf het begin keek Holten tegen een achter stand aan. H.H.Z.D. liep uit naar een 3-6 voorsprong. Maar Holten kwam terug tot 5-6. Daarna liepen de gasten uit naar een 7-11 voorsprong, maar in de laatste minuten voor rust kwam Holten tot groot enthou siasme van de vele supporters terug tot 10-11. Na rust had Holten weer enkele minuten waarin het spel niet best liep. De aanvallen werden te weinig uitgespeeld waardoor te vaak onnodig balverlies voorkwam. Met enkele „break outs" kon H.H.Z.D. weglopen naar een comfortabele 10-16 voorsprong. Holten kwam wel weer terug tot 13-16, maar moest toen weer enkele tegendoelpunten incasse ren. De eindsprint van Holten was niet genoeg om de achter stand van 8 doelpunten onge daan te maken. De winst van H.H.Z.D. met 16-21 was dan ook verdiend. Ondanks het verlies een goede wedstrijd waarbij het publiek kon genieten van at- traktief en vooral sportief ge speeld handbal. Doelpunten voor Holten werden gescoord door: John Lamping en Jan de Wit4; Frans van Gennep en Johan Plantinga 2; Francis Luesink en Wim Dalhuisen 1. Monsterzege van Holten Na de nederlaag in de beker wedstrijd tegen H.H.Z.D. haalde Holten in de uitwedstrijd tegen K.H C op een verschrikkelijke manier uit. K.H C dat geen wis sels had was vanaf de eerste minuut kansloos. Met vlotte aanvallen liep Holten binnen korte tijd uit naar een ruime 10-0 voorsprong. K.H.C. kreeg wel kansen, maar keeper Her man Strukkel hield tot de 20e minuut zijn doel schoon. K.H.C. kreeg voor rust nog twee kansen om iets aan de achterstand te doen, maar beide strafworpen werden door de keeper gestopt. Bij rust was het 14-1 voor Hol ten. Na rust was er maar een ploeg die speelde. K.H.C. gaf geen enkele tegenstand meer er gaf Holten daardoor kans bijna elke aanval te scoren. Hol ten liet zich deze kans, om he doelgemiddelde een goed aan zien te geven, niet ontnemen K.H C ging volkomen af en ver loor met de alleszeggende cijfers van 1-43!! Doelpunten; Frans v. Gennep 11, John Lamping, Jan Victor Dorlas 6, Jan de Wit, Jo han Plantinga, Wim Dalhuisen, Frank Neuteboom 4; Francis Luesink, Nico Vorst 2. Dames senioren De dames van Holten speelden uit tegen Lettele. Holten speelde niet slecht, maar Lettele had iets meer techniek in huis. Voor rust kwam Lettele al op 5-2. Na rust bleef Lettele duidelijk beter. Holten bleef goed partij geven, maar kon toch niet voorkomen dat met 10-3 werd verloren. Dames junioren. Holten speelde uit tegen Nw. Heeten. De thui sploeg had vooral in de eerste helft het betere van het spel en wist dat om te zetten in een 5-1 voorsprong. In de 2e helft waren de ploegen gelijkwaardig. Holten hield de verdediging beter geslo ten en kon het verlies beperken tot 7-3. De ZW „Blauw Wit" hield maandagavond in het clubhuis de jaar lijkse ledenvergadering waarvoor een redelijke belangstelling be- Voorzitter Renger Veldhuis heette allen hartelijk welkom en in z'n openingswoord mee dat enkele weken geleden werd met de aanleg van het nieuwe sportpark aan 4e Laren- Als alles meezit kan er misschien in het seizoen '81/82 op het nieuwe terrein licht worden gespeeld. Voor het zover is zal er veel overleg gepleegd moeten worden met de gemeente en andere in stanties om de bijbehorende ac commodaties op tijd klaar te krijgen, en de clubleden zullen zeker nog meer dan eens voor een extra vergadering worden opgeroepen wanneer de plannen in een verder stadium komen. Verder deelde de voorzitter mede dat het ledental weer stij gende is, na enkele jaren op hetzelfde aantal te zijn geweest Hopelijk zal nog dit seizoen het 300ste Ud worden ingeschreven. In mei volgend jaar bestaat Blauw Wit 15 Jaar. Het lustrum zal op zeer bescheiden wijze worden herdacht Oeen receptie etc. doch wel een aantal attrac ties voor pupillen, Junioren en senioren. Uit het Jaarverslag van secretaris Cor Beukenkamp bleek o m. dat de vereniging in het afgelopen seizoen weinig „perikelen" heeft gekend. Helaas waren de prestaties van de di verse elftallen matig, 2 jeugdelf- tallen werden kampioen. Het le dental was gestegen van 271 tot 288. Het financiële verslag van penningmeester Harry Dul was duidelijk en overzichtelijk sa mengesteld. De kascommissie die bestond uit de heren G. Dikkers en K. Reitsema had boeken en bescheiden in orde bevonden. Bi) het behandelen van de begroting werd verho ging van de contributie, voorge steld voor alle categorieën. De verhoging waartegen niemand bezwaar had zal ingaan per 1 januari 1981. Bestuursverkiezing Bij de gehouden bestuursverkie zing werden herkozen de heren Harry Dul, Henk Stam en Ren ger Veldhuis De leden hadden van de mogelijkheid om tegen kandidaten te stellen geen ge bruik gemaakt. Voorzitter Veld huis noemde het aanblijven van de heren van groot belang. Het zal de aanloop tot nieuwbouw op het nieuwe sportpark zeker bevorderen. Na afhandeling van de agenda was .er gelegenheid om vragen te stellen over alle commissies die binnen de ZW Blauw Wit functioneren. De ge bruikelijke verslagen werden door de diverse commissies niet uitgebracht aangezien de leden In het cluborgaan „De Blauw Witter" elke maand uitvoerig worden geïnformeerd. Na gehou den rondvraag, die weinig ople verde sloot de voorzitter met een wel thuis de vergadering. Jeugd Al speelde thuis tegen Kwiek. Ook in deze wedstrijd liet Hol ten blijken een belangrijke rol in deze poule te kunnen spelen. In de vijfde competitiewedstrijd behaalde Holten na een 4-0 voorsprong bij rust, de vierde winst 6-1. Door deze overwin ning staat Holten bovenaan. A2 speelde uit bij Kwiek. In de eer ste helft speelde Holten met wat te weinig vertrouwen in eigen spel. Kwiek kon daardoor bij blijven, wat een ruststand van 4-4 opleverde. Na rust ging Hol ten feller spelen en kon de winst met 8-5 mee naar huis nemen. BI trof uit bij Wesepe een niet al te sterke tegenstan der. Na het wat tegenvallende resultaat van vorige week tegen A.B.S. liet Holten in deze wed strijd zien de kansen wel goed te kunnen benutten. Na de rust (1-6) kon Holten doorgaan naar de 2-11 winst. Cl speelde thuis tegen Nw. Heeten. Beide teams waren tegen eikaar opgewassen. Voor rust kon Holten op 1-0 komen. Na rust had Nw. Heeten de mogelijkheid om op 1-1 te komen, waarna met een beetje geluk ook nog het winnende doelpunt werd gemaakt Holten verloor en kreeg zo eigenlijk te weinig voor het geleverde spel. C2 had het moeilijk tegen H.H.Z.D. na een 5-1 ruststand j ging de wedstrijd met 13-2 ver- loren. .1 Programma: Voor de meeste teams is het eerste deel van de veldcompetitie afgelopen. Ko mend weekend komen alleen de dames senioren en junioren nog op het veld. 5-10: Dames senio ren uit tegen Overwetering om 11.00. Vertrek 10.00. Dames ju nioren uit tegen Raalte om 12.00. Vertrek om 11.00. Handbaloverzicht: Door de grote winst op K.H.C. is Holten bovenaan gebleven in de 3e Klasse A. Komend weekend moet de wedstrijd Kwiek - K.HC. nog worden gespeeld waarna het eerste deel van de veldcompetitie is afgesloten. De uitslagen dit weekend waren: K.H C.-Holten 1-43, Heeten- A.BS. 11-6, Kwiek-D.S.C. 18- 5 Stand: Holten 5 - 10; 2. Kwiek 4 - 6; 3. Heeten 5 - 6; 4. A B S. 5 - 3; 5. D.S.C. 5 - 2; 6. K.H.C. 4 - 1 De leden van de ponyclub „De Bergruitertjes" hebben op het concourhippique te Hellendoom met het behalen van de le prijs dressuur achttallen een prachtig succes behaald De Jongelui kre gen 119 punten. Individueel werden de volgende prijzen be haald: 1 Dressuur B: 2. Barbara Boode met „Amourette" 128 p. Dressuur L2: 1. Adriana Bouw huis met „Friso" 134 p.; 5 Jac queline Smit met „Miss Stella" 128 p. In een andere ring werd Kitty Bos met „Silverstar" met 116 punten derde. Springen: Klasse B cat D: 3. Barbara Boode met „Amourette"; 7. Bert Stegeman met „Prinses Dui\ja" Springen: Klasse L cat. C: 5. Arnold ter Maat met „Duke". Klasse L cat D: 5. Herman Lo deweges met „Plnto".

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 9