DVO te sterk voor Blauw Wit 3 Resultaten volleybal vereniging Mintonette SCHAKERS VERSLAGEN Resultaten Blauw Wit Resultaten Blauw wit Programma sporthal 't Mossink Combinatie Egberts had snelste duif PUPIILEN Programme Interne kompetitie. HOLTENS NIEUWSBLAD - 26 SEPTEMBER 1980 - PAG. 13 lp de derde speeldag van de competitie heeft Blauw Pit moeten buigen voor een sterk spelend DVO uit lmelo, een team dat zowel individueel als collectief en goede sportieve partij voetbal liet zien en dat an ook met een verdiende 3-0 zege beloond zag. Een ehandicapt en onzeker Blauw Wit (zonder Jan Prun- el en Harry ten Wolthuis) heeft het grootste deel an de wedstrijd zich het spel van de tegenstaander aten opdringen. De strijd speelde zich daardoor ïoofdzakelijk af op de helft van Blauw Wit, dat dan gok via de counter probeerde zich kansen te schep- in. )e Almelose ploeg had wel va- er balbezit maar sprong te lordig met de kansen om en et leek er op dat rust met de itand 0-0 zou aanbreken. Tien lünuten vóór rust bood Blauw Vit zelf de helpende hand toen le overigens goed leidende cheidsrechter een penalty toe tende toen een DVOer op een lubieuze manier onderuit ging oen een Blauw Witter hem de >al ontfutselde. Arbiter Koersen lag er een overtreding een straf- ichop waardig in die door Evers eilloos werd benut. Een „mee vallertje" voor DVO en de sup porters die blij verrast waren spraken van een „presentje". Voor de thee manifesteerde Blauw Wit zich nog éénmaal middels een goed schot van Wilco Dikkers dat de DVO- goalie vakkundig pareerde. De tweede helft (met Albert Kolk man voor Gerrit Stam) begon spectaculair. Een kopbal van de DVO-mid voor werd in eerste in stantie door Eddy van Dijk met een snelle reactie niet klemvast gepakt maar voordat DVO hier van gebruik kon maken had Coert Schuppert de bal tot hoekschop verwerkt. In de 4e Blauw Wit Dl - Eversberg Dl De elftallen waren goed tegen elkaar opgewassen. Er werd zo wel aanvallend als verdedigend goed gespeeld. In de eerste helft wist Eversberg door een fout in de verdediging op voorsprong te komen. Maar nog geen minuut later bracht Robert Hek na prachtig solowerk de stand ge- lyk. Na de rust bracht Dirk Jan Schuppert de stand op 2-1, even later werd het door Robert 3-1. Réne zag een doelpunt aan z'n neus voorbij gaan, doordat de keeper nog net kans zag de bal op de doellijn te stoppen Ever sberg wist in de laatste minuten nog een doelpunt te maken. Terwfjl de Baluw-witters er één zagen afgekeurd door buitenspel. Er is goed gevoetbald, ga zo door!!! SWN D4 - Blauw Wit D2 Het is D2 niet gelukt om de puntjes mee naar huis te ne men. SWN begon met zeer sterk aanvalsspel wat resul teerde in een 3-0 voorsprong binnen 10 minuten Kort voor •.de rust wisten ze nog een keer te scoren. Na de rust kreeg Blauw Wit iets meer vat op het spel van SWN, maar hield toch SWN de beste kansen om de voorsprong te vergroten, doch dit lukte ze niet omdat de Blauw Wit- keeper schitterende keepte. Blauw Wit El - RV El In deze wedstrijd ging het gelijk tegen elkaar op. Maar door een foutieve ingreep van een speler van Blauw Wit ging de bal in het verkeerde doel, dus 0-1. Door flink doorzetten werd het toch nog 1-1. Jongens goed zo! Houen zo! Dames-rekreanfen- kompetitie Woensdag 17 september werden in Hengevelde weer de eerste wedstrijden gespeeld. De eerste wedstrijd zou om 9 uur gespeeld wordenl maar het was deze avond behoorlijk uitgelopen, zo dat de Mintonette dames bijna een half uur later speelden dan gepland. De eerste tegenspeel sters waren Daarle-B uit de ge lijknamige plaats. Deze wisten al snel een voorsprong op te bouwen, maar mede door een T.O. en doordat de Mintonette- dames een beetje op tempera tuur kwamen wisten de Mintonette-dames aardig in te lopen, maar net niet genoeg, zo dat de eerste set voor de dames van Daarle-B was. De tweede set verliep geheel anders en nu wisten de Mintonette-dames een behoorlijke voorsprong op te bouwen en ondanks de T.O. van Daarle-B wist Mintonette deze voorsprong vast te houden, zo dat de tweede set voor de Mintonette-dames was. Eind standen: 11-15. 15-6. De tweede wedstrijd van deze avond zou om tien uur gespeeld worden en begon ook aardig op tijd. Dit tweede team was van Radavo uit Almelo Een geheel andere klasse dan Mintonette. Een bijna professioneel team kom pleet met trainer/coach en een verzorgster. Hierbij had Minto nette dan ook weinig kans. De dames slaagden er nog wel in om de service meerdere keren terug te halen, maar tot scoren twam het niet Zodat de wed- minuut was het echter toch raak toen bij een aanval over links de Blauw Wit achterhoede een voorzet verwachtte en linksbuiten Mart Lucas ineens hard inschoot (0-2). Een kwartier na rust bracht Blauw Wit nog Wilco Schippers in het veld om wat meer stootkracht in de aanval te brengen. Even tevoren had Coert het na een solo met een hard afstandsschot van plm. 20 meter geprobeerd maar ook hiermee wist de gastengoalie wel raad. Na nog enkele goede kan sen te hebben laten liggen be paalde Evers de eindstand op 0-3. Zijn inzet werd door een Blauw-Witter van richting ver anderd waardoor Eddy kansloos was. DVO liet hierna de teugels wat vieren waardoor Blauw Wit kon komen. Schoten van Jan Verveda en Jan Paalman misten echter de goede richting zodat de stand ongewijzigd bleef, DVO dat ook het vorige seizoen een zeer sterke indruk maakte en heel dicht bij promotie was moet ook nu weer tot de kans hebbers op de titel gerekend worden. Twenthe A2-Blauw Wit Al Prachtig weer, slechte wedstrijd en 2-0 zege tegen Twenthe A2, kort samengevat. Met 13 man werd koers gezet richting Goor, omdat Gerrit Bekkemens vrij willig met het 5e elftal meeging, dat een speler tekort kwam. Voor de wedstrijd een taktische bespreking met de bekendma king van het elftal. In de wed strijd heeft men weinig van de geplande taktiek teruggezien, omdat men te haastig, onnauw keurig en de bal niet in de ploeghoudend speelde. Toch had Henk Mekenkamp Blauw Wit al na 5 minuten spelen op een 0-1 voorsprong kunnen zetten als hij alleen voor de ver uit zijn doel gekomen keeper uit een goed en snel genomen vrije trap van Jan Klein Nagelvoort via een lobje gescoord had, maar hij depo neerde de bal keurig in handen van de keeper. Twenthe verde digde stug en kwam nauwelijks aan aanvallen toe. In de 20e minuut kreeg Bl wit weer een pracht kans toen Evert Vrug- gink zich op links goed vrijs peelde, voorzet gaf naar Henri Kolkman die de paal trof. Na een half uur spelen kreeg André Schuppert op rechts een verre pass en zijn voorzet werd toch weer door goaltjesdief Henk Me kenkamp afgerond. Twenthe kwam hierna opzetten en kreeg alle kans gelijk te komen omdat de Bl wit defensie paniekerig voetbalde, maar ook verder dan schoten tegen de keeper of over het doel kwamen ze niet. Na enkele foutjes in de achterhoede strijdpunten van beide sets voor het dames-team van Radavo waren. Volgende te spelen wed strijden: Vrijdag 17 oktober te Hengevelde. Tijden: 8 uur en half negen. Programma: Vrijdag 26-9: 19 30 Dames 4-Flash 6; 19 30 Heren 1-Zwaluwen; 19 30 Jon gens ads. A-Volley; 20.30 Dames 2-Vrivo 2; 20.30 Heren 2-Rac 5; 20.15 Tornado-Dames 1 (Tub- bergen); 19 30 Medusa-Meisjes AB (Vroomshoop); 18.30 Ro- bey-Jongens asp. B (Goor) Zaterdag 27-9: 13.15 Dynamo B-Meisjes asp. BB (Tubbergen); 13.15 Dynamo C-Meisjes asp. BA (Tubbergen); 13.00 Achilles A-Meisjes asp. AA .Hengelo) Maandag 29-9: 19.00 SWN 1-Dames 1 (Nijver- dal) Vrijdag 3-10: 19 30 Meisjes asp. AA-Zwaluwen A, 19 30 Meisjes asp AB-Flash C; 19 30 meisjes asp. BB-Dy namo C;" 20 45 Dames 1-DeVoKo 2; 19.00 Volley 3-Dames 4 (Wier- den); 19.00 HVC 1-Heren 1 (Vroomshoop); 19.00 Rac 4-He- ren 2 (Almelo?) Aan het eerste bord speelde een niet geheel fitte Van der Knaap met zwart een Caro-Kahn ver dediging. De stelling bleef netjes in evenwicht en de punten wer den gedeeld. Daar Middelink door griep geveld was, moest Beijer het tweede bord verdedi gen. Hij deed dit met zyn be kende f4-opening, raakte al snel een kwaliteit achter en moest na lang verzet opgeven. Gerve- dink Nijhuis op bord drie scho telde zyn tegenstander een Sici- liaanse Draak voor Zijn gewel dige aanval resulteerde in een eindspel van loper en drie pio nnen tegen paard en twee pio nnen. De partij werd in die stand afgebroken in een voor de Holtenaar gewonnen stelling. Scheperman en Dinant van Beek hadden vooruit gespeeld. Eerstgenoemde behaalde een zwaar bevochten remise. De partij van Dinant van Beek werd afgebroken, maar later zonder verder spelen remise ge geven, hoewel de Almelo-speler nog winstkansen had. Henk van Beek was al na een half uur spelen door een zwakke paard- zet in moeilijkheden geraakt. Zijn pionnencentrum werd ver nield en zijn stelling was een ruine. Toch kon hij nog redelijk terugvechten, maar toen hij de kwaliteit moest offeren, was het eindspel snel verloren. Zevende-bord speler Ton van Oijen verdedigde zich Konings- indisch en kreeg al in de ope ning een pion cadeau. Daar stond echter een grote ontwik kelingsachterstand tegenover. Nadat Van Oijen dit nadeel overwonnen had, ontstond een paardeindspel Een doorbre kende pion kostte de Holtenaar zijn paard, maar met vijf pio nnen tegen paard en twee pio nnen staat de afgebroken stel ling toch wel veel beter voor hem. Rietman, aanvoerder van de ranglijst in de interne kompeti tie. had een heel slechte avond. Eerst overzag hy een simpele stukwinst, daarna offerde hy een stuk voor een scherpe aanval welke net niet tot mat leidde Tenslotte offerde hy nog een kwaliteit en gaf direkt daarna op, zonder de gedwongen zet van zyn tegenstander af te wachten! Na die zet zou Rietr man remise door eeuwig schaak hebben kunnen houden! Van Ryssen, als invaller meegegaan, gebruikte het Spaans, maar kreeg daarin een steeds slechter wordende stelling. Toen de druk op zyn stelling te groot werd, moest hy opgeven. Eyzinga speelde Gesloten Sici- liaans. Hy kon zyn tegenstander lang in bedwang houden. Tegen de tydkontrole kreeg hy twee stukken voor een toren, maar die stukken stonden slecht. De party werd afgebroken, en maandag daarop uitgespeeld Ondanks de minder goede stel ling wist Eyzinga de party toch remise te houden. De uitslagen, in bordvolgorde, waren: F van der Rhee - D.A. van der Knaap 1/2 - 1/2; H. Engberts - B.G.J. Bleyer 1- 0; M.A. Marteyn E.J. Gervedink Nyhuis afgebro ken; J.H.C Heynen - J E. Sche perman 1/2 - 1/2; A. Lubach - D. van Beek 1/2 - 1/2; K. de Jong - H. van Beek 1- 0; E.M. Sarink - T. van Oyen afgebroken; G.C.C. van Dorth - W Rietman 1-0; H. Raben - W K. van Ryssen 1 - 0; J. Webbink - P. Eyzinga 1/2 - 1/2. In de interne kompetitie van maandagavond was de overwin ning van Lindeboom op koplo per Rietman dé verrassing van de avond. Ook het duel tussen Dinant en Henk van Beek was erg spannend en eindigde tens lotte in een puntendeling. Op- merkeiyk was het dat Van der Knaap erg veel moeite had om van Koelemay te winnen. Hetr zelfde overkwam Middelink die tegen Ten Velde een pion achter kwam en slechts dank zy zyn betere eindspeltechniek het punt veroverde. De uitslagen van de interne kompetitie, waarin Di nant van Beek nu alleen op kop gaat, waren: H. Lindeboom - W Rietman 1- 0; D. van Beek - H. van Beek 1/2 - 1/2; T. van Oyen - W K. van Ryssen 1 - 0; D.A. van der Knaap - M. Koelemay 1 - 0; J.C. Roele - J E. Scheperman 0 - 1; J van Lindenberg 0 - 1; B.G.J. Beyer - J G.M. van Calcar 1 - 0; J. ten Velde - J.W. Middelink 0 - 1 Aanstaande maandag ligt de in terne kompetitie stil, want het tiental speelt dan een thuiswed- stryd tegen Hengelose Schaak Club 2. De vorige week vrijdag gespeelde wedstrijd tussen Almelo 2 en Holten 1 kent een voorlopige uitslag van 6-2 met nog twee afgebroken partijen, welke na uit spelen de eindstand waarschijnlijk op 6-4 zullen brengen. Het debuut van Holten in de promotieklasse van de Schaakbond Overijssel is daarmee in een kleine nederlaag geëindigd. bemachtigde Hans Stam op 'het middenveld de bal, ging richting Twenthe-doel en knalde op de lat, maar de attente Henk Me kenkamp had geen moeite de terugspringende bal in het net te schieten. Met de 0-2 voor sprong ging men de kleedkamer in om uit te „rusten". De tweede helft was nog minder in spirerend en vertoonde een rommelig geheel. Men probeerde alleen maar met individualisti sche akties de score te vergro ten, waarop men alle kans kreeg maar verder dan schoten tegen de paal of lat of over en naast het Twenthe-doel kwam men niet of men liep zich vast op de Twenthe-defensie. Ook de 2 wis sels konden de stand niet ver anderen, alhoewel Gerald Meije- rink meer snelheid op de linker vleugel bracht maar de afwer king ontbrak verder. Misschien is als excuus aan te voeren de warmte, maar voetbal is een teamsport en met inzet van al len door samen te spelen is men tot betere prestaties in staat. Rood-Zwarf B3-Blauw Wit Bl In een vreemdsoortige wedstrijd waarin de tegenstander meer aandacht aan de buitenspelval schonk dan aan het opbouwen heeft Bl de volle winst gepakt (2-7). Reeds in de 2e minuut knalde Dirk Jan Schuppert op de lat. Jammer maar het gevaar kwam aan de andere kant. In de 4e minuut opende Harrie Kolkman (0-1) binnen enkele minuten gevolgd door enkele hoekschoppen die niets oplever den. Blauw Wit kon niet al te best in haar spel komen en de Deldense jongelui scoorden in de le minuut de gelijkmaker (1-1). In de 20ste minuut toen Blauw Wit als gevolg van een blessure van Gerald Stam met tien man speelden zorgde Harrie Kolkman voor 1-2. Dirk Jan Schuppert was heel dicht bij 1-3 met een hard schot op de lat. Blauw Wit kwam sterk aandrin gen maar Rood-Zwart wist schade te voorkomen door het heel „vakkundig" toepassen van de buitenspelval. In de 29ste minuut „ontsnapte" Harrie aan de val en dat betekende 1-3. In de laatste gase van de eerste helft was Klein Lebbink na goed doorzetten 2 keer dicht bij een treffer. Na de rust was het niet zo eenvoudig als de uitslag zou doen vermoeden. Telkens en telkens weer buitenspel. Na een kwartier werd het toch 1-4 toen de Velde alleen doorging en op het juiste moment de bal af speelde naar Harrie die hard in- knalde. Vlak daarna ging Henry Thalen alleen op de keeper af maar z'n schot ging rakelings naast. De les in de rust was echter goed geleerd want Aan stoot, Thalen (2x) lieten de Rood-Zwart doelman kansloos. De Velde en Landeweerd kregen meer dan eens goede kansen maar het lukte hen niet om die te „verzilveren". Blauw Wit doelman Meijerink deed weer prima werk en het kleine foutje waaruit Rood-Zwart het tweede doelpunt scoorde wordt hem graag vergeven. De tegenstander was beslist niet slecht doch ver zuimde „zelfoverschatting" van Blauw Wit af te straffen. SD0L Cl-Blauw Wit Cl Vol goede moed ging Cl naar Lutlenberg met de gedachte de beide puntjes te pakken. Ze be gonnen goed want al na vijf mi nuten maakte Gerjan na een knappe solo 0-1 Het werd ech ter snel gelijk toen, door een beoordelingsfout van keeper Joop de bal in het net beland de. Deze stand bleef gehand haafd tot de rust. Na de rust een fel aanvallend Blauw Wit dat veelvuldig voor het doel van SDOL opdook. Vooral de scherpe voorzetten van André waren gevaarlijk maar helaas faalde men in de afwerking. SDOL nam het initiatief weer over en benutte de kansen. De Blauw Wit achterhoede kwam zwaar onder druk en moest vier treffers toestaan (5-1). Dat André nog tot scoren kwam was alleen maar van belang voor de statistiek (5-2). Luttenberg kwam in de eindfase nog een keer tot scoren en won royaal maar zeer verdiend met 6-2. Een forse nederlaag voor Cl dat vo rig jaar kampioen werd en bijna niet meer wist waf. verliezen was. Een harde voetballes, die de jongens dat mag gezegd worden, sportief en zonder op eikaar te mopperen accepteer den. Jongens als jullie als team zo'n eenheid blijft en de sfeer goed houdt dan komen de pun tjes wel. Be Zweef C3-Bleuw Wit C2 Een bijzonder vreemde wedstrijd werd in Nijverdal gespeeld. Als een warm mes door de boter sneed de Zweef aanval door de Blauw Wit achterhoede en bin nen vijf minuten was het al 2-0. Hierna kwam Blauw Wit terug en werden him aanvallen ge vaarlijker, doch op het beslis sende moment lieten de „schut ters" het afweten. Eindeloos ge- brei en gepingel boodt de tegen standers steeds weer gelegenheid om in te grijpen en zelfs lukte het Matthew niet om de bal in het lege doel te werken. Na de verfrissing in de rust begon de 2e helft met weer pnkpie eoede kansen voor Blauw Wit. Helaas ontbrak weer het doeltreffende schot en uit een tegenaanval kwamen de gastheren zelfs op 3-0 Deze dreun kwam bij Blauw Witters hard aan maar ze bleven doorgaan. Vooral HOA vocht voor wat hij waard was en via goede aanvallen over de vleugels door Hans en Erik werd alles op de aanval gezet en zowaar werd het 3-3. Dit was zeer tegen de zin van de jongelui van de Zweef die scheldend op elkaar en vloekend doorspeelden. De scheidsrechter nam dit terecht niet en stuurde een van de spe lers het veld uit. Al met al een juiste uitslag van deze qua spel sportief gespeelde wedstrijd. Jammer dat de Zweef het ge lijke spel zo slecht verwerkte. Jongens met deze inzet en wat meer op doel schieten zal het tegen Excelsior ook zeker luk ken. Blauw Wit C3-SVZW CS In tegenstelling tot de le wed strijd tegen Hector die met 3-1 werd verloren pakte C3 op 13 sept. de beide puntjes en zo ging men hoopvol van start in de thuiswedstrijd tegen SVZW 5. In de eerste helft was C3 duide lijk sterker maar het duurde toch nog tot vlak voor rust dat het veldoverwicht in een doel punt werd uitgedrukt (1-0). Na de thee kwamen de gasten uit Wierden er helemaal niet meer aan te pas wat blijkt uit de klinkende 8-0 overwinning. Prima gedaan jongens. Ga zo door! Senioren: PSV I-Blauw Wit I 2.30 u. V. 13.15 u. DES 4-Blauw Wit 2 2.30 u. V. 1.30 u. MW '69 2-Blauw Wit 3 12.30 u. V. 11.30 u. Excelsior 10-Blauw Wit 4 11.00 u. V 10.00 u. Blauw Wit 5-Hulsense Boys 4 2.30 u. Blauw Wit 6-Sp. Cl. Rijssen 6 12.30 u. Junioren: Blauw Wit Al-RKSV Al 2.30 uur Blauw Wit B 1-Enter V. B3 12.30 urn- Blauw Wit Cl-GFC Cl 1.00 urn- Blauw Wit C2-Excelsior C3 11.30 uur Holten C4-Blauw Wit C3 1.00 uur Pupillen: De Zweef Dl-Blauw Wit Dl 10.00 u. V 9.15 u. Blauw Wit D2-Enter D3 10.00 u. Hulsense Boys El-Blauw Wit El 10.00 u. V. 9.15 u. Blauw Wit E2-RKSV E2 10.00 u. Holten Fl-Blauw Wit F1 11.00 u. Senioren: Hoeve V2-Holten 2 10.00 u. V. 8.45 u. Holten 3-GFC 2 10.30 u. Heracles 2-Holten 5 10.00 u. V. 9.00 u. Wierden 4-Holten 6 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 7-Omhoog 5 10.30 u. De Zweef 11-Holten 8 10.30 u. V. 9.30 u. Bomerbroek 6-Holten 9 12.00 u. 'V. 11.00 u. Holten 10-Bomerbroek 7 10.00 u. Holten 11-Haarle 9 10.00 u. Holten 4 en Holten 9 zijn vrij. Junioren: Twenthe Al-Holten Al 2.30 uur V. 1.30 uur Holten A2-Excelsior A3 2.30 uur Holten Bl-KOSC Bl 2.30 uur Holten B2-Luctor B3 2.30 uur Mark vogels Bl-Holten B3 2.30 uur V. 2.00 uur Deto Cl-Holten Cl 9.30 uur V 8.30 uur Vr. Boys C2-Holten C2 11.30 uur V. 10.30 uur Hector C4-Holten C3 1.00 uur V. 12.15 uur Holten C4-Blauw Wit C3 1.00 uur Pupillen: Holten Dl-SWN Dl 10.00 uur DES D3-Holten D2 9.00 uur V. 8.30 uur Holten D3-De Zweef D3 10.00 uur Holten El-Enter V El 10.00 uur SVZW E2-Holten E2 10.00 uur V. 9.15 uur SWN E4-Holten E3 10.00 uur V. 9.30- uur Holten Fl-Blauw Wit F1 11.00 uur Door de Bergvliegers werd met 329 duiven deelgenomen aan de laatste wedvlucht in het seizoen '80 Voor de af te leggen 252 ki lometer werden de duiven om 8.00 uur gelost in het Belgische Solgnier. Eerste duif geklokt om 10 29, laatste prijswinnende duif (66ste) was binnen om 10 38 u 't Was een zeer snelle vlucht, zon der verliezen en dus een mooie finish van het seizoen. Comb - Egberts. 2. H.J. Paalman 3-13-14-16-23-53-59 E. Veneklaas; 5-12-15-28-31-42-48-52-66 H. WU- lems; 10-17-18-24-43-49 A. ten Dam (2); 19-22-46-51-57 G.J. Koetsier. 2-61-65 M Lodeweges; 21-40 H van Beek; 25-33-38-64 A. ten Dam (1); 26-29-34-44-50 R. Meester 35-45 A Aanstoot; 36- 62-63 Comb. Schuppert Kreij kes; 37-41 H.J ten Velde; 58 G. Steunenberg. ZATERDAG 9.00-12.00 Mintonette ZONDAG 11.00-12.00 SMR de Zessprong (zaalvoetbal) MAANDAG 08.10-15.30 scholengemeenschap 18.00-23.00 Badmintonclub DINSDAG 08.10-15 30 scholengemeenschap 16 15-22.30 Mintonette 16.15-1840 instructielokaal St. SoCuWé (ballet) WOENSDAG 08 10-15 30 scholengemeenschap 16 00-17 00 8V. Holten, afd. handbal 19.00-23.00 Badmintonclub DONDERDAG 08.10-16 30 scholengemeenschap 1700-22.00 S.V. Holten, afd. Handbal 22.00-23.00 zaalvoetbalcompetitie KNVB 17 00-18.00 instructielokaal-St SoCuwé (ballet) 08 10-15 30 scholengemeenschap 19.15-23.00 Mintonette. Voor reservering van nog vrije 4 uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur recht streeks wenden tot de beheerder (sportahl, tel 3180) Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis, afd. sportzaken (tel. 16 66).

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 9