Yosta-flolten zeer vertoning matige loclcev i®@ BADMINTONCLUB HOLTEN Holten een plaatsje gezakt ZATERDAG ZUUR BERGCROSS Resultaten sv Holten Holten 111- Rietvogels BI Holten 2- Stevo 3 PUPILLEN Damesvoetbal Rectificatie BERGRUITER- NIEUWS n matige wedstrijd hebben Vosta en Holten de n gedeeld. De beide ploegen hadden niet alleen als tegenstander, maar troffen daarnaast in eer drukkende weer een obstakel van formaat, name in de tweede helft kregen diverse spelers unpen met een tekort aan lucht. Aanvoerder er moest om die reden 20 minuten in de tweede zelfs het veld verlaten. Hij werd vervangen Herman ten Velde. Holten gedurende de wedstrijd meer kansen e scheppen, werd het snel Hjk dat het maken van linten deze middag een Ijke zaak was. Drie minu- oor de pauze wist echter de score te openen Een combinatie tussen Henry voort en Bert Knapen door laatstgenoemde in Doelpunt omgezet. Op dat mt een volkomen ver- |e voorsprong. Na de thee mmmmvJosta de Roodzwarten on- Iruk en in de 8e minuut was het raak, toen linksbuiten Peter Oostvogel in buitenspelpo sitie scoorde. Ondanks protesten van Holtenzijde bleef de niet sterk leidende scheidsrechter Jansen bij zijn beslissing en kende het doelpunt toe. Het laatste half uur van de wedstrijd werd letterlijk een uitputtings slag, waarbij diverse spelers met ernstige ademnood te kampen kregen. Hoewel Holten zich nog enkele kansen wist te scheppen waren de voorwaartsen der Roodzwarten niet in staat te winst voor Holten vierde wedstrijd voor de jmpetitie is Holten onges- gebleven door uit een inning te behalen b\j In de eerste minuuten A.B.S. het tempo nog bij- in, maar na 10 minuten lol ten een voorsprong op en die bij rust was uitgelo- tot 11-5. Na rust was het van Holten te statisch loor weinig kansen ge- d werden. Ook was er on- balverlies, maar A.B.S. niet in staat daar gebruik te maken. Aan het eind i door een achttal treffers j de score van Holten toch In de hoge cijfers terecht, een overwinning van 20-7 Holten beide punten mee huis nemen. Doelpunten: v. Gennep 5; Francis Ingk 4; Frank Neuteboom, Plantinga, Jan Victor as 3; Jan de Wit en Meino eek 1. es senioren. dames traden aan voor de wedstrijd tegen Raalte. Vo- week was met 4-5 verloren, t deze week liep de wed- d totaal anders. Met indivi- |e acties probeerde Raalte de jandse verdediging uit te jen. wat meerdere keren luk- Pi) rust keek men dan ook ^egen een 2-8 achterstand Raalte bleef ook in de 2de duidelijk de betere ploeg tvon verdiend met 4-16. M junioren. de dames junioren speelden U Raalte. Voor de rust ging strijd redelijk gelijk op rbi) Raalte 1 punt voor- jing kon nemen, (2-3). Na rust I Raalte beter en kon dit rukken in 3 doelpunten, rdoor de eindstand van 2-6 1 bereikt. es junioren. speelde tegen A.B.S. dat ge week verrassend van O. uit Vaassen won een na wedstrijd. Door 2 „break stond het na enkele minu- al 2-0 voor Holten. Holten het tempo hoog en kon zo de rust uitlopen naar een voorsprong Na rust speelde ten wat minder geconcen- rd waardoor A B S. iets kon gkomen. Holten scoorde ter nog tweemaal wat de tand van ft 3 opleverde, deze winst staat A 1 sa- met C V.O aan kop in hun A 2 speelde uit tegen les. Achilles was veel ster- en Holten mocht van geluk ken dat het voor rusi nog 1 tot scoren kwam (7-1) Na ging het iets beter, maar verandering in de verhou- en kwam er niet. Achilles verdiend met 12-4 de winst eigen huis. B 1 speelde in de te helft tegen A B S een e wedstrijd. De opgebouwde rsprong van 0 3 was ver- d. Vlak voor de rust kon 8. iets terugkomen! 13). Na was A.B.S. beter. De thui- g kwam terug tot 3-3 en scoren. Met de de 1-1 stand werd het einde bereikt, een eindsignaal dat vele spelers als muziek in de oren moet hebben geklonken. Holten - Roodzwart. Zondag a.s. speelt Holten thuis tegen de gasten uit Delden. De ploeg uit Delden is met een overwinning gestart in deze competitie, daarna volgde een gelijkspel en afgelopen zondag verloor men thuis van Berghui zen Holten kan daarom op een geprikkelde tegenstander reke nen. Slagen echter de Holtena- ren er in hun snelle voorhoede wat meer in de diepte aan te spelen dan moet deze wedstrijd in winst omgezet kunnen wor den. Een winst die nodig is om het contact met de kopgroep te behouden. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De wedstrijdbal wordt zondag aangeboden door de fa. Klein Velderman BV. Onder weersomstandigheden, die meer naar zomer- dan naar win tersport (wat voetbal nog altijd is) deed verlangen werd zondag de 3e competitieronde afgewerkt. Holten 2 startte tegen Stevo 3 met een duidelijke revanche- gedachte het veld op. Het ge volg: een 2-0 overwinning en een opgevijzeld zelfvertrouwen. Holten 3 leed in Haarle tegen de tweede editie van de rood- witten een onverwacht grote ne derlaag. Voor „de coach" onget wijfeld een gevoelige deuk in zijn grote mate van fanatisme (4-1). Holten 4 kan het peil van vorig seizoen nog niet halen. Tegen Enter 3 werd een smadelijke nederlaag geboekt. Het gemis van R. Meester als laatste man blijkt toch een ernstige ver zwakking in de achterste lijn (1-7). Holten 5 leed opnieuw een 1-2 nederlaag. Ditmaal bleef Enter 4 de baas over de roodzwarten, wiens prestaties toch onder de verwachting blijven. Holten 6 bereikte op eigen grond evenals vorige week een kon zelfs op voorsprong komen met 6-3. Holten had duidelijk meer moeite met het warme weer. Toch kwam Holten terug tot 6-5. Op dat ogenblik met nog een minuut of vijf te spelen had Holten veel pech. Vier ach tereenvolgende schoten werden door paal en lat gekeerd, terwijl AB S. in de eerste daarop vol gende aanval wel scoorde. Hol ten liet hettoen een beetje zit ten en verloor met 8-5. C 1 had in de eerste helft thuis tegén Achilles wat pech met schieten. Holten had wat meer lijn in het spel, maar de doelpunten bleven uit. Na rust ging het beter. De eerste aanval leverde gelijk een doelpunt op waardoor de meis jes wat vrijer uit gingen spelen. Met nog 3 doelpunten werd de wedstrijd met een overwinning van 4-0 voor Holten afgefloten. C 2 speelde uit tegen S.D.O.L. in de eerste helft erg goed. In een sportieve wedstrijd stonden ze by rust met 5-3 voor Na rust werden de Hol tense meisjes wat te gemakkelijk waardoor SD.OL toch nog kon terugko men. De eindstand 7-7 was ge zien de gehele wedstrijd terecht. Programma 27-9: A 1 thuis tegen Kwiek om 13.00.; A 2 uit tegen Kwiek om 14.00. Vertrek om 13.00.; B 1 uit tegen Wesepe om 13.50. Vertrek om 12.50.; C 1 thuis tegen Nw. Heeten om 13.50.; C 2 uit tegen H.H.Z.D. om 14.40. Vertrek om 13.30. 28-9: Dames junioren uit tegen Nw Heeten om 12.00. Vertrek 11.00; Dames senioren uit tegen Lettele om 12.10. Vertrek om 11.00; Heren senioren uit tegen K.H.C. om 12.15. Vertrek om 11.15. Standen: Door de winst van Holten op A.B.S. blijft Holten ongeslagen op kop in de 3e Klasse Kwiek - K H C werd uit gesteld terwijl DSC. op eigen veld van Heeten verloor met 8-9. De stand in de 3e Klasse is nu: 1. Holten 4-8, 2. Kwiek 3-4; 3. Heeten 4-4, 4. A.B.S. 4-3; 5. D S C. 4-2; 6. K.H C 3-1 Ko mend weekend worden gespeeld: K.H C.-Holten; Heeten- A.B.S. en Kwiek-D.S.C. Uitslagen: Veterinnen Hol- ten-Bully 1-1; Jeugd Meisjes D1-N1J verdal Dl 9-0; Meisjes C-Haackey C2 lft-0; Meisjes B-Bully B2 16-2; Jongens Dl-PW 2 8-0; Jongens Cl-Goor C2 12-1; Jongens A-Bully A 0-6; Heren 1-Meeuwen (Emmeloord) 5-4; Heren 2-Bully 0-4, Vetera nen A-Dalfsen 0-4; Veteranen B-Doetinchem 2-2. Dus een goed begin van het seizoen. De Jeugd geeft het goede voorbeeld door veel te winnen; de heren doen het ge weldig, hoewel zij soms verlie zen, maar als de coach dan toch tevreden is over het spel, dan zegt dat wel iets! De veteranen proberen elkaar de loef af te steken en winnen om de beurt. De veterinnen zijn met goede moed begonnen en hielden de stand gelijk Komt U maar eens kijken in het Sportdal, waar U kunt genieten van steeds beter hockey. Zaterdag 27 september vindt de jaarlijks Zuurbergcross weer plaats Er is rekening gehouden met alle leeftijden zodat dames en heren, jongens en meisjes eens kunnen voelen wat hardlo pen betekent. Door het fraaie parcours zult u zeker aan uw trekken komen. Mocht u liever anderen zien zweten, dan komt u de atleten aanmoedigen. Dat kan onder het genot van een versnapering, die bij de Schure te koop zijn. Bij de Schure (Beusebergweg 63) is ook de in schrijving. Voor jongeren onder 16 jr kost het f2.50 en voor jongeren boven de 16 f4.-. De aanvangstijden: 1,2 en 2,5 km.: half twee. 5 km.: twee uur 10 km.: kwart voor drie. Mede door de deelname van alle Holtense prominenten, die hun seizoen bijna geheel afstemmen op deze cross, belooft het een groot spektakel te worden Ook de nog steeds geblesseerde Jan Jansen, die via deze weg alle in zenders van fruit en bloemen, enz. enz. wil bedanken, zal zijn steentje bijdragen door het afvu ren van het startschot. Tevens hebben alle goede Oosterse atle ten hun deelname al toegezegd. Marinus Baltes en Henk Reit- sema hebben hun trainingsstage voor de Zuurbergcross besloten met de Marathon (dit woord dient te worden geschreven met een hoofdletter in Zwolle. Bei den lieten zien in goede vorm te zijn voor Holten. Henk had nog even het plan om het record van Jan Jansen aan te vallen, maar moest na een aantal kilo meters al inzien dat dit niet zou lukken. Het was eigenlijk ook vrij heet (een dikke 25 graden), hetgeen duidelijk bleek uit het grote aantal uitvallers. Marinus werd ook al eens in de buurt van de uitvallersbus gesigna leerd, maar het karakter van deze „feestneus" is bodemloos en hij ging door, hetgeen onder de gegeven omstandigheden een zeer goede prestatie is. Henk en Marinus finishten in resp. 2 uur 52 en 3 uur 32 min. Henk werd 37e in het veld van ruim 350 lo pers, Marinus weet zijn plaats nog niet. Voor een verslag van de clubkampioenschappen van de NCAB: zie elders in deze krant. Tot morgen op de Zuur- berg! korfbal-score. Tegen Nijverdal 5 werd bij de stand 4-4 de dou ches opgezocht. Daar de „amu sementswaarde" van dergelijke wedstrijden hoog ligt, wordt bij de volgende thuiswedstrijd veel publiek verwacht. Holten 7 toonde haar ware ge zicht tegen Enter 6. Om in En ter met 2-3 te winnen moet men van goede voetbal )huize komen. Een stimulans om tegen de ve teranen van Omhoog de zege tocht voort te zetten. Van Holten 8 werd meer ver wacht dan de 1-1 tegen SOS 5, maar hun ongeslagen record bleef gehandhaafd. Holten 9 blijft het pad der ge lijke spelen bewandelen. Met de Zweef 10 al jaren een vaste gast in Holten, werden de puntjes eerlijk verdeeld. Na het wegpinken van de tra nen bij Holten 10, werd zon dagmorgen in Nijverdal in een gewijzigde opstelling aangetre den tegen de Zweef 9. Een on herkenbaar strijdlustig team verscheen op de grasmat en dat werd bekroond met de eerste overwinning 2-3. Holten 11 trof in P.H. 18 een goede tegenstander. Na 89 mi nuten goed spel mocht Holten, bij de stand 0-0, een strafschop nemen. Jan Beltman, toch één van de geroutineerde spelers kon zijn zenuwen niet de baas en miste de kans op de volle beurt. Holten 12 staat weer met beide benen op de grond. De 0-3 ne derlaag tegen Rietvogels kwam hard aan na de successen-reeks van afgelopen weken. Maar zon dag een nieuwe kans als La Première 8 de gastheer is. In het verslag onder kop( Over zicht SV „Holten" rapporteerde onze berichtgever dat de wed strijd Holten 3 - Haarle 2 ein digde in een 4-1 nederlaag voor Holten. Hij verzocht z'n „blun der" te corrigeren want Holten heeft met hard werken een ver dienstelijk gelijkspel (1-1) be haald en hiermee het eerste puntje gescoord in deze compe titie. Het reserve-team van de S.V. heeft de eerste punten binnen. Na een zwakke start van de match, kreeg Holten na onge veer een kwartier de eerste kan sen, waaruit echter geen doel punten voortkwamen. Na een half uur gespeeld te hebben, kreeg Holten een penalty toege wezen wegens hands van een Stevo-verdediger. Dit was na tuurlijk een zeer goede gelegen heid om op een voorsprong te komen, maar helaas had de keeper de goede hoek uitgeko zen en hield hij de goed inge schoten bal er knap uit. Zo ging de rust in met 0-0, doordat ook Stevo geen kans zag zich reeële mogelii,'v""1rn to shoppen in deze slechte eerste helft. Na de thee wisselde Holten al na en kele minuten spelen een mid denvelder, waardoor het spel niet slechter werd. Even later vond de tweede wissel plaats en werd door hard werken en het iets betere spel Stevo ver terug gedrongen. Toch was het de Stevo-midvoor die door een mis lukte buitenspelval een grote kans kreeg, maar gelukkig voor Holten de bal net naast het doel schoof. Even later was het dan toch Holten, dat uit een scrimmage voor het doel op 1-0 kwam. Korte tijd later was het weer raak en werd het harde werken in de tweede helft toch beloond. Een 2-0 overwinning dus. Zondag wordt er uit ge speeld tegen Hoeve Vooruit 2. Enter Vooroit Dl—Holten Dl Deze wedstrijd toonde ons een Holten Dl dat aanzienlijk beter combineerde dan in voorgaande wedstrijden. Ondanks dit kwam Dl na ongeveer een kwartier spelen onverdiend op een 1-0 achterstand. In de tweede helft werd er door Dl, na een prach tige combinatie 1-1 gescoord. Helaas bleven de puntjes toch in Enter doordat Enter V. vlak voor tijd 2-1 liet aantekenen. Jammer jongens, maar de ko mende wedstrijden zullen er door dit Dl zeker de nodige puntjes binnengehaald worden. Hulsense Boys D2—Holten D3 In deze leuke wedstrijd was het Hulsense Boys dat meteen na de aftrap de leiding nam. Zij speelden de eerste helft een sterke partij. Holten kwam na rust sterk terug en het was Jan die een prachtig doelpunt maak te. Het leek erop dat het 1-1 zou blijven, maar Hulzense Boys kreeg vlak voor het einde nog eenmaal de kans om te scoren en deze kans ook benutte, zodat de eindstand 2-1 werd. Excelsior El-Holten El Een uitslag die voor zichzelf spreekt. Excelsior speelde, com bineerde en schoot beter. Kor tom een, ook in deze hoogte, verdiende nederlaag voor Hol ten. Toch iets positiefs in deze wedstrijd: we haalden het eerste competitiedoelpunt binnen! Nu er eenmaal gescoord is, ben ik er zeker van dat het beter zal gaan jongens! Holten E2—Enter Vooruit E2 In een goed gespeelde wedstrijd heeft Holten E2 zijn tegenstan der met een grote nederlaag naar huis gestuurd: 6-0. Enter Vooruit werd vanaf het begin- signaal onder druk gezet door goed over de vleugels te spelen. Dit resulteerde in twee doelpun ten voor de rust: één door een eigen goal van Enter Vooruit en een doelpunt van Bart. Na rust kwam Enter Vooruit er helemaal niet meer aan te pas. Er werd door Holten goed gecombineerd en dit leverde nog eens vier doelpunten op. Met enkele spaarzame uitvallen was de Holten-verdediging op haar post. Het was een goede en leuke wedstrijd jongens, ga zo door! Holten E3-Om!-.oog E3 In een gelijk opgaande wedstrijd won Omhoog E3 verdiend van Holten E3, doordat zij beter ge bruik maakte van de geboden kansen. Holten had gedurende de gehele wedstrijd een over wicht, waarbij de inzet, er werd hard gewerkt, erg goed was. He laas kon E3 niet tot scoren ko men, wat Omhoog wel tweemaal lukte en zodoende de puntjes mee naar huis nam. De dames van de SV „Holten" speelden maandagavond tegen de Zweef uit Nijverdal. Aange zien dit team in deze wedstrijd poule kampioen kon worden werd er veel van hen verwacht maar dat viel erg tegen. De Holtense dames speelden op de buitenspelval maar stonden na 35 minuten door doelpunten van de aanvoerdster van de Zweef met 4-0 achter. De tweede helft leverde gevaarlijke situaties op en door de opkomende mist werd na 15 minuten de wed strijd gestaakt. Mocht deze wed strijd nog van belang zijn voor de eindstand dan zullen de da mes t.z.t. nog eens binnen de lijnen komen. Maandag a.s. speelt SV „Holten" thuis tegen Twente uit Goor. In het afgelopen weekend waren Bergruiters actief in Diepenveen en in Lochem. Theo van Dijk en Ingrid Dieperink namen deel aan het 40plus concours te Lo chem waar Theo met „Solist" beslag legde op de eerste plaats bij het springen klasse B, terwijl Ingrid met „Arabelle" de derde prijs behaalde by het springen klasse L. Te Diepenveen won Ton Broek huis met „Auteur S" de vierde prijs bij het springen klasse Z en Herman Vincent met „Birgit" plaatste zich als vierde bij het springen klasse L. Door het 1-1-gelijkspel tegen Vosta is Holten een plaatsje op de ranglijst in 3A gezakt Opval lend is trouwens het aantal ge lijke spelen in deze afdeling. Op 14 sept. vier van de zes en zon dag weer twee. Het wijst op de gelijke krachten van de teams die elkaar ontmoeten De over ige uitslagen waren zondag De Tukker BWO 2-0, Zweef-Eiler- mark 4-1, Tubantia-Reu turn 1-1, Rood Zwart-Berghuizen 1-2 en Avanti-Unlsson 0-5. De stand In 3A is nu als volgt: De Zweef 3 2 1 0 5 6-1 Tubantia 3 2 1 0 5 8-3 Berghuizen 3 2 1 0 5 5-1 Unisson 3 1 2 0 4 7-2 Holten 3 1 2 0 4 5-3 Reutum 3 0 3 0 3 6-8 Rood Zwart 3 1 1 1 3 4-4 Vosta 3 0 3 0 3 4-4 De Tukkers 3 1 1 1 3 3-4 BWO 3 0 1 2 1 1-5 Eilermark 3 0 0 3 0 2-8 Avanti 3 0 0 3 0 1-11 Zondag: Eilermark-De Tukkers, Reutum-De Zweef, Berghui- zen-Tubantia, Holten-Rood Zwart, Unlsson-Vosta, RWO-AvanU. derde klasse debuut succesvol Het debuut van het eerst team van de plaatselijke badminton vereniging tegen streekgenoot A.B.S. 1 mag zondermeer suc cesvol worden genoemd. De tegenstanders die vorig seizoen nog in de tweede klasse uit kwamen, hadden weinig in te brengen. Sytse Meinsma startte als eerste heer en won gecon- sentreerd met 15-4 en 15-9. Hans Zuethoff had het wat moeilijker met de concentratie, want pas bij een 3-14 achterstand werd hy wakker, nog net op tyd om de game met 15-14 winnend af te sluiten Ook de tweede game le verde geen problemen op. Als eerste dame kwam Jenny Scholman binnen de blauwe lij nen, en opnieuw betekende dat een winstpuntje erbij (11-9 en 11-4). Wil van Gennep deed niet voer haar onder (11-4 en 11-2). De mixen Sytse-Jenny en Hans-Wil werden beide gewon nen, al werd de eerste mixed een drie-game partij. Ook de herendubbel moest in drie ga mes worden beslist, maar de uitslag van de derde game 15-2 zegt genoeg over de Holtense conditie. Alleen op het einde van de avond wisten de beide dames tezamen niet tot winst te 1 komen. De eindstand 7-1 en de manier waarop de overwinning tot stand kwam geven voor het verdere verloop van de competi tie alle hoop op een goede klas sering. SVi 1- BC Holten 2 8-0 Naar de uitslag te oordelen zou Je denken dat de Holtenaren overklast werden. Dit was echter niet^het geval, de game-standen geven daarvan een betere af spiegeling. Jan Jacobs ging „strijdend" ten onder. Ook Theo Evers wist ondanks 200% inzet en ondanks spectaculaire saves de winst niet te behalen. Tiny van de Runstraat had een moei lijke competitie start, zij wist geen enkel tegenpunt te scoren. Rlny Verburg speelde haar eer ste competitie wedstrijd en hoe moeilijk het was en hoe lang heeft zij goed gemerkt. Helaas ook voor haar was geen ere- puntje weggelegd. Moegestreden moesten de dubbel resultaten opleveren. Beide heren waren dichtbij de winst na een fraaie overwinning in de tweede geme, maar de derde game bracht ook nu niet het begeerde puntje. Nadat ook de resterende dub bels door de Zwollenaren wer den gewonnen keerde de hol tense ploeg met lege handen huiswaarts, hopend op betere tijden en zwakkere tegenstan ders. BC Holten 3-Harüenberg 4 5-3 De laatste tegenstander uit het vorige seizoen was de eerste in deze competitie. Harry Dul ging in een lange party ten onder (8-15 en 10-15). Frank Akkerman wist in drie games met 15-4, 12-15 en 15-3 zijn tegenstander ruimschoots voor te blijven. Op nieuw waren er drie games voor nodig om Ans Jacobs de winst te bezorgen (10-11, 11-5 en 11-8). Zonder al te veel tegenstand won ook Ria Groeneveld haar party (11-6 en 11-1). Met de in de enkels opgebouwde ervaring durfden Frank en Ans ook in de mixed wel drie games aan, re sultaat het vierde puntje (15-5, 9-15 en 15-3). Voor Ria en Harry liep het minder goed af, maar zij hadden ook nog niet het juiste ritme te pakken (13-15 en ft 15). Nadat de beide dames met 18-13 en 15-4 hadden gewonnen, was de holtense overwinning binnen de heren die op dat moment nog een derde game hadden af te werken besloten om gezien het late tijdstip een derde puntje aan de gasten te schenken. De 5-3 overwinning betekent een hoopvol begin van een lange competitie. Programma: 30-! Netwerk 2-BC Holten 1 (Hattem); 39-9 Reflex 2-BC Hol ten 2 (Nijverdal);27-9 Lettele 1% BC Holten 2 (Lettele); 1-10 BC Holten 3-Diepenveen 20.00 uur 't Mossink; 26-9 Wijhe 1 recr- Tref zeker 2 rccr.; 26-9 BC Holten lrecr - Trefzeker 1 recr 2-10 Heio 1 recr.- BC Holten 2 recr.. Het beloven een aantal leuke partijen te worden, dus het aan kijken ten volle waard! Op deze warme dag moest Hol ten BI aantreden tegen Rietvo gels BI Holten pakte de zaak meteen flink aan en al in de 3e minuut mochten we een hoek schop nemen, maar dit liep cp niets uit. In de 8e minuut was het echter wel raak toen onze linksbuiten goed doorging en de bal prachtig voortrok waarna onze midhalf de bal goed in schoot 0-1 Holten ging nu goed door en er kwamen mooie kan sen. die echter niet werden be nut. In de 35e minuut onder schepte onze mldvoor een slecht genomen vrije trap van Rietvo gels en ging alleen op de keeper af waarna hy beheerst scoorde 0-2. Dit was de ruststand, buiten verwachting. Na de rust was Holten nog niet goed uitgerust, waarvan Rietvogels profiteerde, door in de 4e minuut tegen te scoren 1-2. Nog maar net beko men van deze tegenslag, kwam Rietvogels weer in de aanval en loste een tegenstander een laag hard schot waar onze keeper overheen dook en het was in de 6e minuut 2-2. Na deze twee snelle goals werd Holten weer wakker en ging het spel gelijk op Wel kregen we op links nog een paar kansen maar die wer den niet benut. Iedereen dacht dat het wel gelijk zou blijven, maar enkele minuten voor tijd kreeg Rietvogels nog een kans die wel werd benut en zo was het 3-2. en ging een mooie voor sprong toch nog .verloren in een nederlaag Erg jammer maar met wat meer conditie was dit niet gebeurd.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 15