Zurbergm op zaterdag 27 september Volleybal Mintonette Dromen op het killegras van Quillacollo hristenen behoren aktief te zijn óók in politiek Gezelligheidsfietstocht De Vriendenschaar 'weede plaats dames 1 internette Jaarlijkse schaakmarathonr Overijssel-Münsterland glicaanse bisschop Colin Winter: Tafeltennis KNIPTIP HOLTENS NIEUWSBLAD 19 SEPTEMBER 1980 - PAO. 17 n-ote boodschap van het christelijk geloof Is de liefdel Het ver- Onrecht geen recht: hiel van het racisme Is met die boodschap absoluut In strijd, want Je geen christen zijn als Je Je buurman haat". Omdat spreker gedurende de ver- *1 de Anglicaanse bisschop Colin Winter tijdens da tweede bijeen- ^Wka BoS^M bTverbSd Li met vertegenwoordigers uit de Hervormde Kerk In de provincie Zuld^AWka nog^ eens m eDan LeJ. welke J.l. maandagavond In gebouw „Irene" werd gehouden. eldere!Inth-p- (eldwijd probleem allereerst op tot vrede sUchten Echuwd dlt "let 21 te zeer 16 tenad eenkomst van vorige I geheel in het teken isenpolitiek van het ise regime, (waarvan »t vorige n1 immer van maandagavond werd nsel van i.Qt racisme mationaai perspecuct i de verbanden die er len beide. vrij uitvoerig betoog Winter tijdens zijn in- tanwezigen met voor- het bestaande rasse- d, dat, buiten Zuid- ïlders in de wereld ge- t, zoals b.v in de Ver- »n, Engeland en West- heid dat met name tot komt in het gegeven and en vooral ook In de ■chtste krottenwijken oond door zwarten en tanken Verder zijn in loogconjunctuur goed- iskrachten vanuit de ld naar West-Europa terwijl thans een ten- aar wordt hun terug te werkgelegenheid hier 1 van de Bijbelse bood- hristenen en de kerken t geweten van de natie r als men bedenkt dat men vorig Jaar meer 'en voor bloemen en n voor ontwikkelings- n defensie nog maar te in is duidelijk dat aan nog heel wat schort", e Colin Winter. „Één e dingen die christenen doen is, partij kiezend ïsten en verdrukten in de politici bewust te de onrechtvaardige we- Men dient zich aktief lek te bemoeien door te In de Rijksbegroting de ligt tussen b.v defensie :elingshulp. Wat is de komst van onze kinderen onder atoombewapening? Wapens die Se praktijk niet alleen defensief jar gegarandeerd óók voor de ival gebruikt worden?", vroeg itiepunten: een vraag vanuit de zaal wat we llndividuele kleine mensen kun- l doen aan de gigantische we- ilproblemen, zoals racisme en j/apening, armoede en hoger zei iln Winter het niet als zijn taak te h akties uit te stippelen voor de (lstenen in Nederland Wat dat treft verwees hij naar de volgens p uitstekende plannen van b.v. generale diaconale raad van de jrvormde Kerk die de aandacht p de kerken wil spitsen op deze (it belangrijke vraagstukken in (wereld van vandaag. |1 achtte hij tot zijn taak een Ier algemeen overzicht te geven n wat een christen moet doen om p rechtvaardige samenleving te heppen. hetwelk hij samenvatte k)f punten: Ulereerst mogen wij als christe il ons nooit terugtrekken in ons jen kleine tuintje maar we moe- h zicht krijgen en houden op de fledige tuin van God die de hele reld omvat", aldus spreker, i punten waarmee christenen ;ens hem constant bezig beho- b te zijn, riep hij de christenen hetgeen naar zijn mening een op stelling betekent tegen wapens en bewapening. Tweedens riep hij op bij de overhe den aan te dringen op het veel beter delen van eten, drinken en wel vaart met hongerende mensen in de derde wereld Dit houdt uiter aard tegelijk de bereidheid in zelf daarvoor een stuk welvaart prijs te geven. Als derde punt riep hij op tot de strijd tegen het racisme door o m. bij de regering aan te dringen op een economische boycot van Zuid-Afttka. Als vierde punt noemde hy de rechtvaardigheid welke christenen behoren na te streven, zoals de eis van een rechtvaardige opvang van Surinamers en andere minder heidsgroepen in Nederland. Als laatste punt wees hy op de noodzaak van zelfwerkzaamheid door zelf iets te doen aan opvang van mensen binnen de eigen fami lies. Taak kerken: „Ik denk dat het héél belangrijk is dat de kerken aanvaarden dat ra cisme een internationaal probleem is dat in alle landen bestaat. Verder hebben de kerken tot taak om be paalde uitingen van racisme in ei gen land bloot te legger, en te loka liseren. De kerken behoren ook een heel duidelijk beeld te hebben hoe het racisme elders in de wereld ge stalte heeft Dus moeten de kerken ook de economische banden identi ficeren tussen Nederland en Zuid- Afrika die steun kunnen betekenen aan het racisme aldaar. Deze punten bepalen in hoge mate de vraag hoe het in Nederland zelf verder moet en waar men voor staat", aldus Colin Winter. rukken omdat het grote verschil tussen beide hierin gelegen is dat rascisme in Zuid-Afrika wetteiyk is voorgeschreven en geregeld terwyi het elders In de wereld tegen de wet is. „Als er een overeenkomst is dan is die alleen te trekken tussen het Zuidafrikaanse regime en Nazl- Duitsland. waar onrecht recht ge noemd werd", zo werd opgemerkt. Evenals de vorige keer werd de avond tenslotte besloten met het gezameniyk zingen van een bevrij- dingslied van de Namibièrs. Op zaterdag 27 september organi seren de T.T.V. OKIA en de atletiek-afdeling van de S.V. Hol ten voor de tweede keer prestatie lopen op de Zuurberg. Om ieder een, van jong tot oud, zoveel moge lijk aan zijn trekken te laten ko men, is er voor vier afstanden ge kozen. De allerjongsten mogen om half twee de spits afbijten op de 1,2 en 2.5 km. Om twee uur volgt de 5 km. OKIA- leden hebben op de afstand driftig getraind, dus dat kan interessant worden Hou die groene in de gaten, op het speciale schoeisel Men fluis tert dat hij gesponsord wordt door een vooraanstaand Holtens sport- gezin. Op de 10 km., die om kwart voor drie start, komen alle Hol- tense „diesels" aan de start. Mein- dert Koopman is hier de grote favo riet De start en inschrijving is bij „de Schure", waar ook beperkt kleedgelegenheid is Iedereen die zijn of haar afstand uitloopt, ont- vangt een leuke herinnering. De kosten bedragen voor onder de 16 jaar f2.50 en ouder f4.- Zaterdag 13 september organi seerde de PGJO in Bathmen pres tatielopen bij manege ,,'t Ruiter- „Irene" waar men na de rit onder het genot van een kopje koffie de prijsuitreiking afwachtte. De uit slag: 1 Herman Ulfinan en Henk Bronsvoort 189 punten, 2 Familie Keuterman 176 punten; 3. Familie Ulfman 175 punten. Zondag 14 september organiseerde de CJV „De Vriendenschaar" voor haar donateurs de traditionele ge zelligheidsfietstocht De route was uitgezet door de Beuseberg By tien controleposten moest men ver schillende opdrachten uitvoeren en vragen beantwoorden Met af en toe een buitje was het weer niet zo mooi en de opkomst was dan ook niet zo groot als het vorig jaar. 8tart en finish waren by gebouw De poedelprijs was voor Ema Jans sen De tocht was uitgezet door E. Teeselink, J Schooien en A. Lig- tenberg te Holten. Toernooi in Wierden Zaterdag 13 september namen de jongens adspiranten A onder lei ding van de trainer-coach de heer K Masselink deel aan een volley baltoernooi in Wierden Zy waren ingedeeld in een zware poule die bestond uit vyf teams Iedere wed strijd bestond uit twee sets van ie der tien punten Mintonette kwam het eerst in aktie tegen de Zwalu wen Na een geiyk opgaande strijd moest Mintonette toch in de eerste set het onderspit delven Ook de tweede set werd verloren Setstan den 9-11 en 7-10 Na een rustpauze traden de jongend voor de tweede maal aan. Dit keer tegen Volley 68. opening van het volleybalsei- en begon voor de dames van üntonette" op zaterdag 13 sep- mber in Enter. Het was een toer- waaraan nog vier andere ams deelnamen, te weten Vrivo, vo, Robey DG en Holydle (En- r). eerste wedstrijd werd gespeeld gen Holydie. De speelsters Jan- Wietske, Fredertque, Linda, Inl en Anke (zonder spelverdeel- er Fenny en coach-trainer Geels) sden in de eerste set hun uiterste :st om het seizoen goed te begin- m Inderdaad, er was aktie en om punten werd goed gespeeld, aar helaas geen overwinning voor dames van „Mintonette" (15-13). at het in het begin van het seizoen toeliyk is om twee sets geconcen- eerd te spelen, bleek wel ln de Weede set. Het dynamische spel ng over in een nog sterker sta- sch spel. er zal totaal geen bewe- ng in en daarom terecht een 15-4 ïrlies. Het tweede wedstrijd Deelden de dames tegen Robey. Er werd volgens de dames fijn ge speeld, men stimuleerde elkaar, veel beweging en gevarieerd spel leverden een overwinning op (set- standen 15-12 en 15-13). De pauze van plm. 11/2 uur had de Mintonettes biykbaar goed ge daan, de derde wedstrijd tegen Rivo groeide uit tot een hoogte punt van het toernooi Alles lukte, tot het blokken toe, er werd als één team gevolleybald, groot was dan ook de spelvreugde Tegenstander Rivo had niets in te brengen (set- winsten 15-4 en 15-3). In de laatste wedstrijd tegen Vrivo moest beslist worden of het een tweede of derde plaats zou worden. In een gefijk opgaande strijd wist „Mintonette" beide sets (15-13 en 15-12) te winnen en dat betekende de tweede plaats én een fraaie be ker, die door aanvoerster Wletske in ontvangst werd genomen Om de competitie goed te kunnen starten, zullen er de komende week nog en kele oefenwedstrijden gespeeld worden. Heel enthousiast werd een gelijk spel bevochten met de volgende setstanden 6-10, 7-5 (afgebroken). De derde set was tegen Achilles. Deze werd gewonnen door Achilles met 10-6 en 10-3 In de laatste wed strijd kwam Mintonette met een hevig slotoffensief waarvan Apollo de dupe werd Mintonette won overtuigend met 10-7 en 10-6 Toch zat er geen finaleplaats in. In zijn geheel was het een gezellig toernooi dat sportief verliep. Het jongensteam zoekt nog een paar nieuwe leden in de leeftyd van ongeveer dertien tot zeventien jaar. Districts jeugdtoernooi meisjes aspiranten BA Zaterdag 13 september zijn we naar Almelo geweest. We waren met 7 meisjes van Mintonette De groe pen waren in 3 poules ingedeeld elk van 6 groepen A, B, C, Mintonette speelde in poule B Eerste wedstrijd tegen MTSH: 2-0. Tweede wedstrijd tegen Zwaluwen: 1-1. Derde wedstrijd tegen Verdan B: 2-0 Vierde wedstrijd tegen vol ley '68 2-0 Samen 9 punten en daarmee waren we winnaar van poule B en kwamen we in de finale. Tegen de winnaars van poule A en C. Uitslagen daarvan waren. Mintonette-Dynamo 1-1. Mintonette-Saasveldia 1-1 Dynamo-8aasveldia 2-0. Einduitslag 1 Dynamo met 3 pun ten 2 Mintonette met 2 punten. 3. Saasveldia met 1 punt. Het was een gezellige sportieve lange dag. PROGRAMMA: Vrijdag 26-9: Dames 4-Flash 6. 19 30 uur Heren 1-Zwaluwen 4. 19 30 uur Jongens asp Vrivo 2 20 30 uur: Dames 2 Vrivo 2 20 30 uur Heren 2-Rac 5. 20 15 uur Tornado-Dames 1 (Tub- bergen). 19 30 uur: Medusa Meisjes AB (Vroomshoop). 18 30 uur Robey-Jongens adsp. B (Goor). kamp". Sommige Holtense atleten kunnen dit parcours met de ogen dicht lopen. Op de 5 km. zag het rood van de Holtenaren. Dinant Markvoort was hier tweede in 18.02 min., Gerard Beltman was zeven de, Wim Klein Baiting, wel terug maar (nog) niet goed, werd twaalf de, terwyi Wim Reilink ook lang uit beeld - op de 19e plaats finishte De 10 km. weer met Meindert Koop man in de kopgroep. Pas in de slot fase kon hij het niet meer bolwer ken en meer dan een derde plaats in 32.50 min., zat er niet in. Op de achtste plaats Egbert Veneklaas in 36.30 min., die zijn eigen mogefijk- heden nog nauweiyks zelf in de ga ten heeft. Marinus Baltus, nu hij het crossloopseizoen ruikt, komt langzaam weer in vorm. Hij werd zowaar elfde in 37 10 minuten. Ap Koetsier, die veertien dagen rust had genoten, finishte nu al in 42.20 min., en duikt binnenkort ook on der de 40 minutengrens. Zaterdag 19 september zijn de NCA-clubkampioenschappen, die door „Gelre-Dieren" worden geor ganiseerd Het vertrek is om negen uur, vanaf het OAD-station Kom op tijd en mocht je onverhoopt niet kunnen meld dit bij Frits Kramer, tel 3251. Op dezelfde dag komen Henk Reit- sema en Marinus Baltus aan de start van het Nederlands mara thonkampioenschap te Zwolle. Henk, nu trainend by A V. Nijme gen, een onmogelijk figuur voor trainers, start voor de tweede keer op de marathon. Na zyn succes volle marathon in Amsterdam (2 uur 44 min zal hij trachten in de buurt van het clubrecord (2 uur 39 min.) van Jan Jansen te komen. Voor Marinus is dit zyn vierde ma rathon Hij begint dit Jaar sterk op de marathon in Apeldoorn (2 uur 50 min.) viel daarna sterk terug en komt nu langzaam weer op gang. Hij zal het, vooral na 30 km erg moeilijk krijgen, maar waarom zou hij evenals de vorige drie ook deze marathon niet uitlopen? Afgelopen maandag trad het 2e team aan tegen Hazemeyer uit Hengelo (O) Aangezien dit team eveneens uit de 4e klasse was gede gradeerd, beloofde het dus een spannende wedstryd te worden om te zien wie de meeste kans gaat maken om weer terug te keren in deze vierde klasse. Fred Hulleman mocht als eerste zijn party spelen en daarmee was zyn kompetitiedebuut een feit He laas voor Fred en het 2e team wilde het deze avond niet lukken, want kansloos verloor hy zijn eerste party in twee games De beide an dere sets werden met maar klein verschil verloren, zodat Fred deze avond zonder een overwinning bleef Rien Lammertink wist zyn eerste wedstrijd met ruim verschil te winnen, maar in zyn volgende partyen zag Rien geen kans deze in winst om te zetten, alhoewel het verschil miniem was Willem Güt- lich ging deze avond goed van start door zyn eerste set met speels ge mak in winst om te zetten In zijn daarop volgende wedstrijd wilde het niet meer lukken, maar in de laatste set zat alles mee om tot een leuke spannende party tafeltennis te komen, want Willem wist door middel van ralleys van ver achter de tafel een 18-11 achterstand in de le game in een 22-20 overwinning om te zetten, maar in de 2e game was de stryd net andersom, en wist zyn tegenstander weer goed terug te komen, 21-19, en in de derde game had Willem niet meer de kracht om veel tegenstand te bie den en verloor dan ook met ruim verschil Ook het belangrijke dub belspel werd door het Holtens kop pel Rien en Fred op het nippertje verloren, zodat de eindstand werd bepaald op 8-2 in het voordeel van Hazemeyer. Programma komende week 22 september Olympla (Goor) - Holteryeugd 14.30 uur (vertrek 13 45 u.). Holten 2- KLIM (Haaksbergen) 19 30 u. 26 september: Trefpunt (Bentelo - Holten I (19.30 u.). Om te beginnen deze week nog eens een droom. Een droom van verre en toch dichtbij. Kort dan maar. De hoofdpersonen zijn en kele oud-kollega's van Tubantia, t.w. Jan van Kooy (ook nu druk met het doorgeven van Alme= lose kopij I, Joop van den Berghe met een wel hele grote Havanna-sigaar tussen z'n lippen) en Dirk van Baaren (na- keuvelend over hetgeen hij de afgelopen week zoal in Nijverdal mee maakte), alsmede Fred Jaarsma (met wie ik ooit eens ging „snoeken'-' aan het Twentekanaal en die ik definitief uit het oog verloor toen hij op de vijfde plaats eindigde in de Ronde van Enter vele jaren geleden) en Ri chard Hobeijn (die ik ooit kende als de sologitarist van The Drumm-Clan uit Almelo). Allen bevinden zich in café La Paz, een dorpsetablissement zoals ik me er nog enkele her inner uit de omgeving Saasveld-Bome-Herthme. Ze zijn daar voor schaak kampioenschappen, be halve Richard, want die is op doorreis naar Trini dad i.v.m. studie. Dat was de droom. Totdat ik wakker werd op het al kille grasgazon van de sauna in Quil lacollo, een dorp tien minuten „bussen" van Cochabamba, de na La Paz grootste stad van Bo livia En deze regels tik ik op papier in hotel Italia In de hoofdstad van Bolivia - La Paz dus - met uitzicht links op zwaarbewapende militairen, meer links besneeuwde be rgtoppen en voor mij El Alto, het begin van de Boliviaanse hoogvlakte. Toch gehaald dus Bolivia Niks geen omwegen naar Paraguay, Argerttinië en Chili, maar in één rechte lijn van Sao Paulo naar La Paz, slechts onderbroken voor een festival in het al eerder genoemde Quillacollo. Maar al vorens we het enige tijd geleden door de 189ste staatsgreep ge teisterde Bolivia bereikten, moest er eerst nog afscheid worden genoemn in Sao Franci sco, het Braziliaanse oord aan de Atlantische Oceaan, waar m'n reisgenote en ondergete kende zo'n zeven weken door brachten. Zwitserse vriend nokte af naar Portugal, Amerikaans-Duitse vriendin bleef, hond terug naar Sao Paulo en wij ook die kant op. Sao Paulo. Toch wel een fasci nerende stad De enkele dagen die we er waren, brachten ons in elk geval geen kou, noch regen en toch nog enkele grote- stadaspekten. Want noch Mexico-City, noch in Bogotó, noch in Rio zagen we zo'n eigen lijk best wel gezellig en kom- pakt centrum als in Sao Paulo. Die gezelligheid wordt in niet geringe mate veroorzaakt door het feit dat er veel wandelgebied is en je niet - zoals in de Mexi caanse hoofdstad - omkomt in een orgie van verkeerslawaai en uitlaatgassen Bovendien zag ik nog nooit zoveel „wandelende reklameborden", allemaal al wat op leeftijd gekomen Brazi liaanse mannetjes, die de god ganse dag met een rekiamebord rondzeulen voor een fooi, die nauwelijks genoeg is om een bord soep te kopen En dan niet één of tien, maar honderden, zodat je door de borden de re- klameboodschap niet meer ziet. Schommelingen Een paar tips voor mensen die ooit de kant van Sao Paulo op gaan Wy logeerden ln hotel Rio JordUo, Alameda Dino Bueno 118, één blok verwijderd van het busstation en drie blokken van het treinstation en toch in een rustige straat. Kosten: 650 cru zeiro's voor een goeie kamer met telefoon, toilet en douche. Da's pakweg 26 gulden. Zeker niet goedkoop, maar de voorde len - vooral die van de ligging - vergoeden veel Prijzen blijven uiteraard betrekkelijk en zijn onderhevig - niet in de laatste plaats in Brazilië - aan velerlei schommelingen. Twee voor- beelden. Toen mijn Zwitserse vriend enkele dagen ln Rio de Janeiro verbleef, moest hij 100 cruzeiro's (vier gulden) meer be talen voor dezelfde hotelkamer die wij een week daarvoor nog hadden bewoond. Omdat het vakantieseizoen was aangebro ken, zei de eigenaar en daarmee was de kous af En dan. gedu rende ons verblijf in Brazilië, dat iets langer was dan drie maanden, devalueerde de cru zeiro zeker vyf keer. Kleine de valuaties weliswaar, maar al met al genoeg om de prijzen verder omhoog te jagen. Verder: wie goedkoop wil terug- vliegen naar Europa moet z'n licht eens opsteken bij het pas sagebureau Tour Art aan de Avenida Sao Luiz 192 Via dat kantoor valt er wel iets te ritse len, is het niet met Lineas Ae- reas Paraguayas, dan wel met de Marokkaanse vliegtuig- maatschappy. En dan de reis richting Bolivia. Een enkel eerste klas van Sao Paulo naar Corumbó kost 783 cruzeiro's, oftewel ruim dertig gulden. Daarvoor zit je daq wel 36 uur lang in de trein. Tweede klas kost 493 cruzeiro's (bijna twintig gulden). De trein vertrekt elke ochtend om 8.30 uur en gaat eerst naar Bauru. Aankomst daar omstreeks 15.30 uur. Daar overstappen (kan niet missen) en eventueel kontakt opnemen met „Nilson" Hij re gelt slaapkabines ln de trein. Wij hebben er geen gebruik van gemaakt. Risiko's Eerst hadden we nog een ge sprek met konsul De Murralt over de risiko's van het reizen naar een land, waar zojuist een staatsgreep is gepleegd en waar ze niet al te juichend staan te wachten op buitenlandse jour nalisten. We verlieten het kon- sulaat met een in het Spaans opgestelde aanbevelingsbrief (toch aardig) en de wetenschap dat de Hollandse konsul in Sao Paulo nauwelijks enige geogra fische kennis heeft van het Latijns-Amerikaanse konti nent. Terwijl wy spraken over CorumbU - dat niet eens zo gek ver van de grens met Paraguay ligt - bleef de goede man volhar den in het bestuderen van de kaart van de Amazon as Daar waren we al eens geweest en we wisten zekeridat Corumbéi daar niet lag. En dan de reis. Dag Sao Paulo. Chiao Ruim 36 uur in de trein. Een dodelijk vervelende rit met uitzicht op een monotoon land schap. Totdat de moerassen van de Matto Grosso in zicht kwamen en er in dik anderhalf uur meer grote, kleurige, veel soortige, prachtige vogels aan m'n raampje voorbij vlogen dan er ooit mussen m'n vroegere flat aan de Enschedese Rembrandt- laan hebben gepasseerd. By aankomst in Corumbó lieten we geUjk ons paspoort maar af stempelen bij de policia federal (kantoortje in het stationsge bouw) en besloten we maar door te gaan naar Bolivia. Weliswaar was het vrijdagavond half tien en hadden we geen rooie (Boli viaanse) peso op zak, toch maar proberen. De taxirit kostte ons 500 cruzeiro's (twintig piek) en duurde een dik kwartier. En zo kwamen we ln het donker van de nacht aan in Qijano, de Boli viaanse grensplaats van waar uit de trein naar Santa Cruz de la Sierra vertrekt. Noch aan Braziliaanse zijde, noch aan de Boliviaanse kant van de grens had ook maar één douane beambte interesse voor onze bagage. Zo verlieten we Brazi lië Met de wetenschap dat alle destijds in Paramaribo ver gaarde papieren nutteloos zyn geweest en dat we geen om metje naar Paraguay, Argenti nië en Chili hoeven te maken om Peru te bereiken Ook al zou de reis naar La Paz anders verlo pen dan we ons hadden voorge steld. Maar daarover de vol gende keer meer. In Greven (West-Duitsland) heeft de jaarlijkse schaakontmoeting tussen Overijssel en Munsterland plaats gehad De geweldige schaakhappening vond voor de 25e maal plaats Aan veertig borden brak het schaakgeweld los en het is een zeer spannende strijd geweest. Nadat er tien partijen afgelopen waren was de stand 5 tegen 5. Na twintig partijen kende men een stand van 10 tegen 10 en zelfs na zes en dertig partijen was de stand nog gelijk n 1 18 tegen 18 De laatste vier partijen moesten uitwijzen wie de prachtige (wisselttrofee had ge wonnen. Munsterland is het ge worden met 21 tegen 19, en evenals vorig jaar wisten de Duitsers ln de eindsprint Overijssel te kloppen, en daarmede „De Kiepenkerl" nog een jaar ln hun bezit te houden V an de 25 keer, dat deze massakamp heeft plaatsgevonden, heeft Mun sterland 14 keer gewonnen, Over- yssel 10 keer en één keer was de strijd onbeslist. De heer Krijgs man, wedstrijdleider van deze massakamp voor de S B O., zal voor de komende Jaren meteen nog (Iets) sterker team moeten komen om de stand van 14 tegen 10 een beter aanzien te geven voor Over ijssel De persoonlyke uitslagen waren als volgt: Münsterland-Overtjssel: 1. Be- cker-A. Binnendyk 1-0; 2. Büc- ker-D. Webbink 1-0; 3 Non- hof-G J. Ludden 0-1; 4. Hasel- horst-H. Bemlnk 0-1; 5 Muth-F. Hooning 1-0; 6. Rövekamp-A. Haitsma 1/2-1/2; 7. Zön-L. Carton Lara 0-1, 8 Steens-Th. Gehring 0-1; 9 Weiermann-W Sauer 1/2-1/2; 10 Boban-W Terpstra 1-0; 11 Nickel-P Huzen 1-0, 12 Hóll- maruv-D. Klooster 0-1; 13. Wag- ner-J Middelink (Holten) 1/2-1/2; 14 Epping- D v d. Knaap (Holten) 0-1; 15. 8paker-D. Kamphuis 1/2-1/2,16.8icker- E. Sarink 1-0,17. Funke-J Brons 1/2-1/2; 18. Storch-G van Dalen 1-0, 19 Mer- ten-P Goud 1/2-1/2; 20 Holle kamp-K de Jong 0-1,21 Teupe-H. van Bekkum 1/2-1/2, 22 Hellen- kamp-J Keizer 0-1; 23 Böckers-B. Lahaye 0-1, 24 Rollnklempers-D. Boogaard 0-1; 25. Rüther-H. Aal- Fotografeer kinderen zoals ze zijn. Haren kammen en ze netjes laten zitten is echt niet nodig. bers 1-0; 26 Janning-F. v Uden 1-0, 27 Nolkeng-J Koese 1/2-1/2; 28. Schnapel-J Webbink 1/3-1/2; 29 Wilp-F. vd Rhee 1-0; 30. Krümbóhmer-H Kleuskens 1-0; 31. Kupp-H. Doldersum 1-0; 32. Schmitz-F. v. Schoot 0-1; 33. Klabbers-P. ten Berge 1-0; 34. Bückers-J v. Asselt 1/2-1/2; 35. Volmer-J Bellers 0-1, 36 Volh-H. Meijer 1-0; 37. Kröner-P vd. Mooien 1/2-1/2, 38. Tombrlnk-A. Poot 1/2-1/2 39 Rogowskl-H. La- geveen 1-0; 40. Tuente-P Siebers 0-1.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 17