i Wi| waarschuwen u bijtijds De winter niet De Herfst .aan huis Hockev- tDRKTUEEL .U wilt een eust S«f¥§i« f62,50 AUTOMOBIELBEDRIJF R0BA V'A'G 2000- verspreiding Belangrijke winst voor Holten HANDBAL Elfde Nacht om Holten I J.Z. Baites B.V. VAG Service System: u kiest gewoon de service die u wenst PROFITEER NU NOG VAN DE VOLVO AKTIE ~j Nog enkele typen met P0RLING voorradig UW VOLVO SUB-DEALER FA. T. STUKKER EN ZN. GARAGE E.H.A.G. II (Uitgeversmaatschappij Van der Loaf f b* 11 en 12 oktober: HOLTENS NIEUWSBLAD - 19 SEPTEMBER 1980 - PAO. 13 Corolla 1.3 2en4-deurs Corolla 1.3/1.6 Liftfaack Corolla 1.3/1.6 Coupé Corolla 1.3 5-deurs Stationwagon [ook leverbaar als 3-deurs) Carina 1600 5-deurs Stationwagon Toyota Corolla v.a. 12.995,- Toyofa Carina v.a. 15.395,- TWAALF verschillende Corolla's en ZEVEN verschillende Carina's dragen wereldwijd bi] aan het enorme sukses van Toyota. Deze Bestsellen zijn in 1980 grondig vernieuwd en verbeterd, leder model biedt keuze uit meerdere motoren en koetswerken. Zowel de Corolla als de Carina is leverbaar met automatische transmissie. ons in de showroom valt u van de ene verbazing in de andere. De keus is geweldig. De afwerking is buitengewoon. En de prijzen zijn raadselachtig lóóg. Kies daarom alsnog voor Toyota, als u misschien andere plannen had. Net als die 250.000 Nederlanders, die u vóórgingen. 2 Jaar Garantie. TAVATA Ongeacht het aantal kilometers, i %J T U IA KOM 'n PROEFRIT MAKEN BIJ: AUTOMOBIELBEDRIJF Deventerweg 5 7437 BH Bathmen Tel. 05704-1652 Carina 1600 4-deurs de Luxe Corolla 1.3 2-deurs DX Frijzen ind. BTW of depot. Wijzigingen in prijs ei uitvoering voorbehouden. Tussen gemoedelijke nazomeren ijzige winter ligt soms maar één enkel nachtje, 'n Verraderlijk nachtje dus. Daarom attenderen wij u bijtijds op onze Herfst Service. Die is speciaal bedoeld om uw auto in winterconditie te brengen Op zo'n 15 essentiële punten wordt hij grondig gecontroleerd Voor slechts f 62,50 incl BTW, als u 't vóór 1 november laat doen Voor die prijs wordt uw motor ook nog piekfijn en zuinig afgesteld En adviseren wij u tevens hoe uw auto 't wegenzout met hoeft te bezuren. Tot en met 31 oktober kost de Herfst Service inclusief BTW: Gecontroleerd wordt: Afstelling en werking van ontsteking, bougies en carburateur Conditie van de batterij en vloeistofniveau Koelsysteem op lekkage, bescherming tegen vorsten vloeistofniveau V-riem Voorverwarmingsmechamsme van luchtfilter Rem- systeem op lekkage en vloeistofniveau Dikte remblokken en remvoeringen Uitlaatsysteem op conditie en bevestiging Schokdem pers op lekkage en bevestiging Bodembescherming Banden op conditie en slijtagepatroon Verlichtingen afstelling koplampen Ruitewisseren-sproeier Werking verwarmingen ventilatie. Rijssen - Holterstraatweg 85 Telefoon 05480-4225 iijlTji Nijverdal - Grotestraat 268 - Telefoon 05486-12974 ^ÉjgggP^ Telefoon 05483-12 26 o folders o brochures o vouwbladen o catalogi. monster; gegauuukouigoal. Telefoon 053-3204 20 (toestel 248) Getfertsingel 41. Enschede In de thuiswedstrijd tegen Kwiek, heeft Holten afgelopen weekend de volle winst gepakt en daarmee de eerste plaats in de 3e Klassen A van Kwiek overgenomen. In een ste vige wedstrijd, waarin de scheids rechter een belangrijke rol speelde door precies volgens het boekje te fluiten ging de party ln de eerste minuten geUJk op. Tegen de rust leek Holten lets van Kwiek weg te kunnen lopen, maar Kwiek bracht voor rust de achterstand tot 1 doel punt terug. 9-8. Na rust was Kwiek ln de eerste minuten sterker. De gasten kwamen zelfs op een 11-12 voorsprong. Hierna begon Holten het heft weer steviger in eigen hand te nemen en moest Kwiek een aan tal malen aan de noodrem trekken hetgeen een 3-tal strafworpen op leverde, waarvan Frans v. Gennep er 2 benutte Met nog vyf minuten te spelen kwam Holten op 15-14. In de daarop volgende aanval kreeg Kwiek een strafworp die door een fraaie reactie van keeper Herman Stukker werd gestopt. In de daarop volgende aanval kon Holten op nieuw scoren en daarmee de zege met 16-14 zeker stellen. Doelpun ten: Frans v Gennep 6; Jan de Wit 4; Johan Plantinga 2; Francis Lue- sink, Frank Neuteboom, Nico Vorst en Jan Victor Dorlas 1. Dames senioren: Bf^HRRWWRlóFen moesten voor een uitwedstrijd naar Raalte. Door de regen was er veel balverlies by beide teams. Raalte probeerde d.m.v. afstand-schoten de Holtense keepster te verrassen. Voor rust kon Raalte een 4-2 voorsprong ne men. Na rust was Holten sterker, maar verder dan. 2 doelpunten kwam Holten niet. Raalte wist nog 1 keer te scoren en kon zo de winst met 5-4 in eigen huis houden. Dames junioren: In de thuiswedstrijd tegen H.H.Z.D. hebben de dames junio ren het publiek lang in spanning weten te houden. Voor de rust was H.H.Z.D. beter en kon dat omzet ten in een duideiyke 0-4 voor sprong. Na rust speelde Holten vryer. Al in de eerste minuten werd gescoord. (1-4) Holten bleef goed doorgaan en ook de verdediging werd goed gesloten gehouden. Tot groot enthousiasme van het pu bliek kwam Holten zelfs terug tot 3-4. Met mog enkele minuten te spelen werd een schot van Holten door de Keepster van H.H.Z.D. niet goed verwerkt waardoor de stand 4-4 werd In de resterende minuten veranderde er niets meer en kon Holten het ene punt houden. Jeugd: A 1 speelde uit tegen Heeten een goede wedstrijd. Holten speelde een hoog tempo en benutte de kan sen goed. By rust had Holten reeds een 8-3 voorsprong opgebouwd die in de 2e helft toen er wat minder goed gespeeld werd toch nog werd uitgebreid tot 17-7. A 2 had thuis tegen Actief moeten spelen. De tegenstander kwam niet en daar door wordt deze wedstrijd waar- schyniyk met 5-0 door Holten ge wonnen verklaard. B 1 speelde thuis tegen Raalte. Beide teams waren aan elkaar gewaagd. Holten was nog niet attent genoeg in de verdediging en had in de aanval ook nog te weinig beweging. Na de ruststand van 3-3 hielden de beide teams elkaar ook in de 2e helft in evenwicht. Eindstand 5-5 C 1 speelde een erg goede wedstrijd tegen D.S.C. ondanks enkele inval lers speelde Holten goed Na by rust al met 0-2 voor gestaan te heb ben, werd het in de 2e helft 0-4. Dat Holten geen tegendoelpunten hoefde te incasseren was te danken aan prima keeperswerk van de Hol tense keepster. C 2 had erg veel pech. In de thuiswedstrijd tegen Overwetering keken de Holtense speelstertjes vanuit de diepte naar hun decimeters grotere tegenstan ders. Holten deed wat het kon maar by rust was het 0-12. In de tweede helft speelde Holten nog beter en liet Overwetering zich aardig in pakken door de felheid van de Hol tense meisjes. Holten scoorde zelfs 2 maal, terwyi Overwetering nu slechts vyf doelpunten wist te ma ken. De winst met 17-2 voor Over wetering was onvermydeiyk, maar C 2 kan terugzien op een goede wedstrijd waarin veel mentaliteit werd getoond. STANDEN»; uitslagen van het af- gelopen weekend ln de 3e Klasse A waren: Holten-Kwiek: 16-14; AH.S.-D.8 C.: 6-5; K.H C.-Heeten: 15-18. Door de overwinning vn Hol ten tegen Kwiek heeft Holten nu - nog ongeslagen- de eerste plaats in deze klasse De stand ls nu: 1 Hol ten 3-6; 2 Kwiek 3-4; 3 AB S 3-3; 4 D.S.C. 3-2; 5 Heeten 3-2; 6 K.H.C. 3-1. Komend weekend worden ge speeld; D S C. - Heeten; AB S. - Holten; Kwiek - K.H.C. PROGAMMA: 20%9: Al thuis tegen A.B.S. om 11.00; A2 uit tegen Achilles om 12.40. Vertrek 11.15!; B uit tegen A.B.S. om 113.50. Vertrek 13.00; Cl thuis tegen Achilles om 11.50; C2 uit tegen S.D.O.L. om 12.40. Ver trek 11.30. 21-9: Dames junioren thuis tegen Raalte 2 om 13.00; Dames senioren Raalte 3 thuis om 14.00; Heren se nioren uit tegen A.B.S. om 13.00. Vertrek 12.00. Zondag 14 september kan als een zwarte dag in de s.v. Holten- analen worden bijgeschreven. Vele verliespunten moesten wor den genoteerd. Vooral de hogere elftallen lieten het volkomen af weten. Met grootse plannen in het achter hoofd reisde Holten 2 al om kwart voor negen richting Albergen, maar helaas moest enkele uren la ter de ploeg geheel ontgoocheld de terugreis aanvaarden. De 2 winst punten. die de eerste helft voor het grijpen lagen, moesten by de Tuk kers 3 worden ingeleverd (2-0). Dat Holten 3 het dit seizoen wel eens moeilyk zal kunnen krijgen ligt enigszins in de Ujn der verwach ting, maar op eigen veld moet toch minstens een gelijkspel haalbaar zijn, om niet direct al in de proble men te geraken. Luctor 2 boekte volle winst op de „promovendus" (2-3). Holten 4 weet na zondag dat er dui- deiyk verschil bestaat tussen de vierde en derde klasse. De kam pioenen van vorig seizoen kregen een flink pak slaag van P.H. 6 (1-4). Het vyfde ging in Almelo by P.H. 5 op bezoek. Per traditie leed ook nu een Holter elftal weer een neder laag (2-1) op de Schelfhorst. Een goede eerste helft waarin een sterk spelende A. v.d. Bos de Omhoog keeper liefst 3x wist te passeren bleek nog niet voldoende. De thee bracht de ommekeer. De Wierde- naren wisten de zwakke plekken van Holten bloot te leggen en druk ten dit in een 4-5 eindstand uit. Dat de grote nederlaag van vorige week een misstap was, bewees Holten 7 tegen S.D.O.L. 6 overduideiyk. Met een ln glansvorm spelende Henk Vincent werd een 3-0 overwinning behaald. De tweede goal van Henk I was een beauty, een zwevende kop- stoot in de kruising. Holten 8 trof in de Tukkers 8 een onbekende tegenstander. Het ge- lyke spel van 1-1 bracht hun pun tentotaal op 3. Holten 9 speelt al sinds jaren in en tegen Enter één van haar sterkste wedstrijden. Zondag j.l. kwamen de veteranen met een verdiensteiyk geUjkspel uit de stryd. Met Holten 10 bfljft het huilen. Al weet de voorhoede elke wedstrijd wel een paar doelpuntjes te produ ceren; achterin ffjkt het meer op een „zeef dan op een al jaren inge speelde vesting, getuige de uitslag (2-3 voor Omhoog 3). Holten 11 ver- loor met een incompleet elftal van Vabo 5 (5-0). Wil het resultaat voorop staan dan dienen toch enkele spelers meer animo aan de dag te leggen t.o.v. de teamgenoten. Feiteiyk had dit ver- - slag met de 2e overwinning van Holten 12 moeten beginnen. In Geesteren boekten de mannen van Meivin opnieuw winst, wat toch als de sensatie van dit prille seizoen kan worden beschouwd (3-4). Zaterdag 20 september: Nijverdal D-Meisjes Dl, 12.00 uur, vertrek 11.15 uur (OAD). Jongens D-PW D2. 11.00 uur. Meisjes C-Haackey C2, 12.30 uur. Goor C2- Jongens Cl, 14.15 uur, vertrek 13.15 uur (OAD). Meisjes Bl-Bully B2, 14.00 uur. Bully A2-Jongens Al, 14.00 uur, vertrek 12.30 uur (OAD). Zondag 21 september: Heren 1-Meeuwen, 14.30 uur. Bully 2-Heren 2, 14.30 uur. Dalfsen A-Veteranen A, 11.00 uur. Doetin- chem C-Veteranen B, 13.00 uur. In de nacht van zaterdag 11 op zondag 12 oktober organi seert de Holtense Motor- en Automobielclub „De Holter- berg" voor de elfde achtereenvolgende keer de befaamde nachtpuzzelrit, beter bekend als de „Nacht om Holten5'. De rit, volgens routebeschrijving te rijden, wordt uitgezet door de heren W. Klein Verderman en G. Nijenhuis. Er kan worden gestart in zowel de A-klasse (sport, volgens KNMV-rv-reglement) als in de B-klasse (tour, volgens ei gen reglement). De gemiddelde snelheid bedraagt 24 km.u. De start is vanaf 20 uur bij clubcafé „De Biester", terwijl de rustpauze van een uur én het eindpunt zaal „Vosman" zijn. Tijdens de pauze en na afloop is er gelegenheid voor een spelletje bingo of rad van avontuur. Het in schrijfgeld bedraagt f 15,- by voorinschrijving en 20 gulden 's avonds aan de start. Inschrijven door onderstaande strook ingevuld op te sturen naar de heer G.H. Egberts, Broensweg 5, Holten en f 15,- te storten op giro nummer 37 9 2 606 van MAC „De Holterberg" of door stro ting op rekening nummer 66.0 1 60 .420 by de Ned. Niddenstandsbank te Holten of op reke ningnummer 32.85.29 419 by de Rabo-bank te Holten. De voorinschrijving sluit op maandag 29 september a.s. Alle „voorinschrijvers" ontvangen vóór 11 oktober bevestiging van hun inschrijving met starttijd en start- nummer Alle deelnemers ontvangen een rallybord en een jaarschildje (bijbehorende medailles zijn verkrijgbaar voor f 2,50). Tijdens de rit wordt een kop koflie aangeboden. Er zijn uiteraard weer een groot aantal prach tige prijzen te winnen. Inlichtingen betreffende de rit worden verstrekt door de hh. D. J. Schooien, tel. 5483 of 2528 en H. Oolbekkink, tel. 5483 of 3483. Inschrijving 11e „NACHT OM HOLTEN" op 11712 oktober 1980. Ondergetekende wenst deel te nemen in de: A-klasse (sport) /B-klasse (toer Het inschrijfgeld is heden overgemaakt ingesloten. (Doorhalen wat niet van toepassing ls.) Vaam: Adres: Postcode: Woonplaats: DatUm: mmmmmmmmm Handtekening:

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 13