bOEDE START BLAUW WTT T Resultaten Blauw Wit "rtfruMU sporthal 't lossink Resultaten Blauw Wit Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Oriënteringsrit SPORTPAGINA Programma Blauw Wit igramm; Holten PUPILLEN HOLTENS NIEUWSBLAD - 12 SEPTEMBER 1980 - PAG. 11 llauw Wit is de competities 19S0-1981 goed begonnen. Jegen de altijd nog moeilijke tegenstander Sp. Denekamp jader leiding van ex Twente speler Theo Palplatz wist de loltense formatie in de thuiswedstrijd de volle winst te lakken, wat in tegenstelling tot het vorig seizoen, toen de ferste wedstrijden minder succesvol waren, een goede ■"eriing genoemd mag worden. rok wist Denekamp middels een strafschop, die verzilverd werd door Holterman, zelfs 2-1 te scoren. Door knap keeperswerk van Eddy van DJJk kon een gelijkmaker van het sterk aandringende Denekamp worden voorkomen en had Blauw Wit de eerste punten binnen. mannen van trainer Geerdink rnnen deze wedstrijd met aan- lend spel, waarbij opviel dat de iters te gelederen bij een tegen- ïval correct sloten om derhalve 0 te handhaven. Het aanwezige ïbliek kreeg reeds na een kwar- pr spelen harde schoten te zien jn Wilco Dikkers en Jan Verveda je door de Denekamp goalie met joeite werden gestopt. Toch zou pt nog tot de 32e min. duren voor gejuicht kon worden. Een door Èi Pruntel genomen vrije trap rd door Harry ten Wolthuis porgekopt en door de deze mid- ag zeer attent spelende Gerard anstoot fraai afgewerkt 1-0. De- pkamp trok meteen in de tegen- inval, maar door goed verdedi- ingswerk van Gerrit Paalman en ddy van Dijk kon een minuut la- jr een tegendoelpunt worden wrkomen. De rust brak aan en Jauw Wit begon de 2e helft met >n ongewijzigd team. Direct werd look weer aanvallend gespeeld en hoewel de wedstrijd door het niet concreet optreden van de scheids rechter een rommelig karakter kreeg, bleven de Blauw Witters er het „koppie" bij houden en lukte het Harry ten Wolthuis in de 14e minuut bijna raak te schieten. Wat hem niet lukte, lukte Gerard Aan stoot nog in de zelfde minuut wel. Met een fraaie passeerbeweging wist hij 2-0 te laten aantekenen. Dat gaf meer zekerheid en Blauw Wit de gelegenheid het spel te ma ken. Daar de scheidsrechter deze middag royaal was met het uitde len van waarschuwingen en zelfs een Denekamp speler het veld moest verlaten, omdat hij het met de beslissingen niet eens was, kreeg Blauw Wit speleroverwicht, waar niet van werd geprofiteerd, daar de spelers van beide partijen geifri- teerd raakten door de zwakke lei ding. Enkele goede kansen van Jan Verveda en Ab Kolkman gingen om zeep en toen de scheidsrechter bijna een kwartier blessuretijd bijt- lauw Wit 2-Deto 7 pk Blauw Wit 2 is de competitie jed begonnen. Thuisspelend gen Deto 7 liet de eerste helft een at rommelig spelbeeld zien met n iets sterker spelend Blauw Wit. jt rust werd Bertus Rietberg ver ingen door Kees Van Dijk en ermee bleek ook een „goaltjes- ef' te zijn ingezet. Na ongeveer n kwartier spelen kreeg Van Dijk n zuivere pass van Henry Stam dat betekende 1-0. Tien minu- D later was het opnieuw Van Dijk 6 wist te scoren, nu door z'n genstander op snelheid te klop- nioren: W '69 I-Blauw Wit I 2.30 u. V 5 u. .cl. Rijssen 3-Blauw Wit 2 12.45 V. 11.45 u. ter V7-Blauw Wit 3 11.00 u. V. 00 u. !S7-BlauwWit42.30u. V. 1.30 u. auw Wit 5-DES 5 2.30 u. auw Wit 6-Enter V 9 12.30 u. nioren: puw Wit Al-Enter A2 2.30 u. auw Wit Bl-Twenthe B2 12.30 u. 1 Zweef Cl-Blauw Wit Cl 1.00 u. 12.15 u. ictor C3-Blauw Wit C2 1.00 u. V. .15 u. auw Wit C3-WW C3 1.00 u. rolllen: IVN D2-Blauw Wit Dl 10.00 u V 10 u. auw Wit D2-Excelslor D410.00 u. )8 E2-Blauw Wit El 11.00 u. V. [15 u. ISV Fl-Blauw Wit F1 10.45 u. V. Ivoetbal (Dond. 18 sept.) luw Wit I-VABO I 22.00 u Week van 13 tot en met 19 september 1980 Maandag: 08.10-15 30 uur Scholengemeenschap. 18.00-23.00 uur Badmintonclub Holten. Dinsdag: 08.10-15 30 uur Scholengemeenschap 16 15-22 30 uur Volleybalvereniging „Mintonette" 16.15-18.40 uur Instruktielokaal. Stichting 8oCuWe (ballet) WoensdagK)8 10-15 30 uur Scholengemeenschap 16.00-17 00 uur SV Holten, afd handbal. 19.00-23.00 uur Badmintonclub Holten. Donderdag: 08 10-16 30 uur Scholengemeenschap 17.00-22.00 uur S V Holten, afd handbal 22.00 23 00 uur KNVB zaai voetbalcompetitie 17.00-18.00 uur Instruktielokaal. Stichting SoCuWe (ballet) Vrijdag: 08 10-15 30 uur Scholengemeenschap "".00-22 30 uur Volleybalvereniging „Mintonette" Voor reservering van nog vrije uren in het bovengnoemde weekein de. kan men zich vanaf vrijdagmiddag 12.00 uur rechtstreeks wen den tot de beheerder (sporthal, tel 3180 Alle overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuls. afd sportzaken (tel 1666). pen. In de slotfase kon Deto toch nog tegenscoren door een kleine beoordelingsfout in de Blauw Wit achterhoede Eindstand 2-1. SVZW 6-Blauw Wit 5 De dode muizen komen uit je mond Ellende walmt de kleedka mer uit. Verwijten slippen met het vuile douchewater de putjes in. Feestkleding voor het kampioen schap kan weer worden weggehan gen. Trek die oude broek maar weer aan. Over 2 jaar krijg je wel weer een nieuwe jurk! Die schoenen van de kinderen kunnen nog wel wat maanden mee! Hang dat schilderij maar weer op, die foto van dat elftal is mislukt! Beide benen op de grond, nee zelfs stevig in de grond. Het begon zo voorbeeldig 0-1 door Den Uyl (van BI Wit). Spoedig l-l en daarna begon het arbitrale ge- klooi Een buitenspeldoelpunt goedgekeurd 1-2 En weer een bui tenspeldoelpunt goedgekeurd 1-3. De rust. Wrok, woede, vervanging van de scheidsrechter Hij lijkt be ter Maar wederom toekenning van een zuiver buitenspeldoelpunt. De arbiter zag een speler over 't hoofd. Hij aarzelt - zal er dan toch gerechtigheid komen? Nee, hij durft niet, 2-4. Blauw Wit zet zich schrap Het wordt zelfs 3-4. Is het onmogelijke mogelijk? Nee, de stoom is er af, de room is van de taart, Blauw Wit is leeg, 3-5, 3-6. Uiteindelijk winnen de Zwaluwen verdiend door beter en gevarieerde voetbalspel, maar de „scheids" had de wedstrijd wel erg bepaald vooral in de eerste helft Hopenlijk kan een volgende maal revanche ge nomen worden al was het maar als opkikker voor de „ribgebroken" Jaap Thalen, als afscheidskado voor de vergeelde knoestige Kupe- rus, als blijk van waardering voor de „voetbalverboden" Duteweerd en zeker niet in de laatste plaats voor het afsmeken van de terug keer van „Heintje" Gerrit Bel- dman Tot slot zij vermeld dat voetballen een hobby moet zijn, die vreugde moet bewerkstelligen vooral bij de spelers' In grootse stijl zal morgen met gesloten sprake loze monden (wie zij dat ook al weer? de vijandelijke veste worden genomen Waarvan acte! Goede competitiestart Ai junioren Na een behoorlijk verlopen oefen programma van het A-elftal van Blauw Wit (verlies Holten AI met 6-0 en Heeten AI met 1-0 en winst op Nieuw Heeten AI 6-1, Mariên- heem AI winst 4-3 en Raalte AI ook winst met 4-3) ging men met een compleet team met 15 man voor de eerste competitiewedstrijd naar Almelo om het A2 elftal van Her acles te bestrijden. Omdat Her acles voor Blauw Wit een onbe kende was probeerde men met een zo sterk mogelijk elftal rekening houdend met de trainingsopkomst op het veld te verschijnen. In de kleedkamer werden de vaste af spraken voor de competitie (welke ook op een stencil waren medege deeld, zoals bezoek training, af melden inzet en sportief gedrag) nog eens herhaald en werd Hans Stam als aanvoerder gekozen met 6 stemmen terwijl Eric Mondeel, Ru- die v.d. Voet en^Pim Boog ieder 3 stemmen kregen. Voor het begin- signaal werd een minuut stilte be tracht voor een overleden lid van Heracles. Blauw Wit begon gelijk sterk achter het stadion van de profs en legde goed voetbal op de mat met goed opgezette aanvallen. Heracles A2 beschikte echter maar over 10 man en gaf het middenveld vaak prijs. Na een kwartier nam Gerald Meijerink op links een cor ner en nadat deze slecht was weg gewerkt door de Heracles- achterhoede kon Henk Meken- kamp nadat hij eerst tegen de paal geschoten had in 2e instantie zijn eerste competitiedoelpunt scoren. Blauw Wit was de betere ploeg en in de 25e minuut was het al 0-2 toen uit een goed opgezette aanval via Evert Vruggink Hans Stam en weer Evert, kon Henk Mekenkamp zijn 2e goal scoren. Een minuut later een aanval over de linker vleugel naar de goed spelende Gerald Meijerink die terugplaatste naar André Schuppert die Hans Stam in „stelling" bracht die laag en hard in de uiterste hoek scoorde Tien mi nuten voor rust weer eenzelfde aanval over links en nu kon Hans Stam alleen doorgaan en scoren. Blauw Wit was voor rust de beste ploeg en keeper Ronnie de Geus had maar weinig werk. Na rust begon Heracles beter te spelen en Ronnie moest zelfs en kele fraaie reddingen verrichten. Toch nam Heracles teveel risico's en kon Evert Vruggink Henri Kolkman op rechts aanspelen die een voorzet gaf naar de vrijstaande Mekenkamp en dat betekende 0-5. Evert ging later alleen goed door maar schoot vrij voor doel hoog over Na een kwartier kreeg Blauw Wit zelfs een strafschop toen de Heracles goalie onnodig André Schuppert het scoren belette. Hans Stam benutte de strafschop zuiver 0-6 Toch kon Heracles in de 23e minuut de eer redden toen bij een goede aanval over rechts de gehele Blauw Wit-achterhoede faalde (1- 6) Vijf minuten later gaf Pim Boog een dieptepass op links naar Ge rald Metering die op snelheid al leen doorging en laag inknalde. Heracles geloofde niet meer in ei gen kunnen en Blauw Wit kon zelfs door Henk Mekenkamp 1-8 scoren toen de keeper de bal niet klemvast kreeg en 1-9 uit een goed opgezette aanval. Vijf minuten voor tijd kon Hans Stam de 10 volmaken uit een aanval door het midden waarbij Hans laag en hard scoorde Her acles was een sportieve verliezer en Blauw Wit kan zich opmaken voor de wedstrijd tegen Enter A2 zater dag a.s. thuis om half drie Excelsior 54 - Blauw Wit BI BI heeft in de eerste kompetitie wedstrijd tegen Excelsior B4 in Rijssen een klinkende overwinning behaald. Tien gave doelpunten en 5 kogels op de lat waren het gevolg van grote inzet en bij vlagen goed samenspel. In de 5e minuut toonde Harrie Kolkman ditmaal als spelverdeler achter de voorhoede zijn bedoelin gen met een spetter op de kruising van paal en lat. Het duurde even wel tot de 20e minuut alsvorens hij zijn serie van 6 doelpunten opende. In de 30e minuut noteerde de spits Dirk Jan Schuppert het 2e dolpunt en in de 25e minuut scoorde Harry Kolkman zijn mooiste treffer met een kopbal onder de lat. Bi) een no deloos veroorzaakte vrije trap stond de B4 achterhoede even te aarzelen en kon Excelsior na ach teraf bleek - de eer redden. Rust stand 1-3. Tukkers 3-Holten 2 10.00u. V. 8.45 Haarle Al-Holten Al In de eerste 5 minuten na rust kon Blauw-Wit moeilijk het ritme te rugvinden. In de 7e minuut scoorde Harrie wederom, maar het bleef toch wat moeizaam lopen. Op het middenveld bouwden Thalen en Westerik met de vaak opkomende Gerald Stam aan een overwicht. Via Kolkman en De Velde werd de stand op 1-10 gebracht. Landeweerd nam volop deel aan de aanvallen maar kwam niet verder dan het treffen van de paal. Anders dan de uitslag doet ver moeden moest keeper Meijerink een aantal malen doortastend op treden, hij deed dit rustig en be trouwbaar. De eerste 2 punten zijn binnen maar niet vergeten dient te worden dat deze tegenstander waarschijn lijk tot de zwakken uit deze kompe titie zal behoren. A.s. zaterdag te gen Twenthe zal zonder meer een goede partij gespeeld moeten wor den om een goed resultaat te beha len. Blauw Wit Cl - Hulsense Boys Cl Na een 6-tal oefenwedstrijden, die voor Blauw Wit goed verliepen (5 overwinningen en 1 gelijkspel) be gon zaterdag de competitie. De eerste tegenstander was Hul- sense Boys. Al vanaf de aftrap bleek duidelijk dat beide ploegen graag de volle winst wilden behalen en er werd aanvallend gespeeld. Het was BI. Wit dat in de 10e min. door Geert kon scoren uit een mooie voorzet van Hans, 1-0. In de 25e minuut kon Hulsen de verdedi ging van BI. Wit uitspelen en maakte gelijk 1-1. Na rusteenzelfde speibeeld. Het middenveld werd druk bespeeld maar echte kansen waren er nauwelijks al trof Thijs met een mooi schot de lat. Tien mi nuten voor tijd ontkwam Blauw Wit maar net aan een nederlaag door een blunder in de achterhoede maar gelukkig rolde de bal buiten kant paal. Enkele BI. Witters gaven de moed op maar vooral Jochem en Gerben bleven doorgaan, maar konden geen verandering meer in de stand brengen. Een gelijkspel waar Blauw Wit heel biy mee mag zijn. Blauw Wit C2 - Markvogels Cl Na een niet bijzonder goed ge slaagd oefenprogramma, werd toch wel een beetje zenuwachtig tegen de eerste competitie-wedstrijd aangekeken. Nog nerveuzer werd het toen bleek dat Harry en Edwin diploma moesten zwemmen en door nog 2 afmeldingen werd het een wedstrijd 9 tegen 11. Een slechte generale is een goede uit voering, bleek ook nu waar, want door de vechtlust en de ijver van alle 9 jongens werd de tegenstander uit Markelo naar een 4-0 nederlaag gespeeld. Vooral Johan was op schot met 3 doelpunten, alhoewel de gehele voorhoede een pluim verdient voor het geweldig goede spel. De achterhoede, onder leiding van aanvoerder Jan N. had niet al te veel moeite met de aanvallers van Markvogels zodat hij samen met z'n medeverdedigers de weg naar het doel wist af te grendelen Holten 3-Luctor 2 10.00 u. Holten 4-PH 6 10.00 u. PH 5-Holten 5 11.45 u. V. 10.45 u. Holten 6-Omhoog 2 10.00 u. Holten 7-SDOL 6 10.30 u. Tukkers 8-Holten 811.45 u. V. 10.45 u. Enter 7-Holten 9 10.00 u. V. 9.00 u. Holten 10-Omhoog 3 10.30 u. Vabo 5-Holten 1110.00 u. V. 9.00 u. Stevo 8-Holten 12 11.45 u. V. 10.45 u. Junioren: Holten Al-SWN Al 2.30 u. DOS '37 Bl-Holten BI 2.30 u. V. 1.15 u. Holten B2-De Zweef B2 2.30 u. RKSV B2-Holten B3 2.30 u. V. 1.45 u. ON Cl-Holten Cl 1.00 u. V. 12.00 u. Den Ham C2-Holten C2 11.15 u. V. 10.15 u. Holten C4-Hector C5 1.00 u. Holten A2 en C3 zijn vrij. Pupillen: Holten Dl-DES Dl 10.00 u. Vesos D3-Holten D2 10.00 u. V. 9.00 u. Holten D3-DES D4 10.00 u. VESOS El-Holten El 11.00 u. V. 10.00 u. Holten E2-SWN E3 10.00 u. Excelsior E4-Holten E3 10.15 u. V. 9.45 u. Holten Fl-SOS F1 11.00 u. Na 5 weken trainingsstage op het sportcentrum „De Meermans kamp" moest Holten Al aantreden tegen het beruchte Haarle. Het door blessures geteisterde Holten moest zich versterken met spelers uit BI en A2.In het begin was het een gelijkopgaande strijd waarin toch Holten zich de betere kansen creeërde die o.a. door de verdedi gende middenvelder om zeep wer den geholpen. Dit resulteerde derhalve in een 0-0 ruststand. Na de anabole sterol- den, die tijdens de pauze werden ingenomen, en de taktiek van de opponent te hebben afgeluisterd door de zwak geluidisolerende mu ren werd de wedstrijd hervat. Ook nu weer had Holten de beste kan sen waarvan er één door goalgetter T. Woltman verzilverd werd. Na een lange rush op links schoof hij de bal onhoudbaar voor de helper in de rechterhoek. Er volgden nog ver scheidene scoringsmogelijkheden die onbenut bleven. Mede door het tijdrekken van H. Aaftink, die de bal enkele malen richting weiland lanceerde, bleef de stand 0-1 en kon Holten Al verdiend de eerste twee competitiepunten mee naar huis nemen. Holten Bl-Wiihelminasehool BI Na een flinke oefenperiode moest Holten BI de eerste competitie- Zoals aan het begin van elk seizoen, zijn ook nu de verwachtingen van de diverse elftallen hoog gespan nen. Zondag j.l. werd vol goede moed aan de kompetitie begonnen. De kompetitieleider had echter voor 4 elftallen nog een vrije zondag in petto. Derhalve speelden Holten 2 en 3 een onderling oefenpartijtje, waaruit duidelijk bleek, dat de re serves van de s.v. Holten met grootse plannen rondlopen. Holten 6 haalde een waar huzarenstukje uit, door R.V 2 op eigen terrein een pijnlijke nederlaag toe te brengen (0-1). Helaas was er voor Holten 7 in de wedstrijd tegen P.H. 11 weinig eer te behalen (2-10Deze Almelose vereniging beschikt over dermate sterke elftallen, dat het voor iedere tegenstander moeilijk is er één punt weg te halen. Voor Holten 8 ziet de toekomst er bijzonder roos kleurig uit. Dit technisch begaafde elftal vond in S.D.O.L. 5 haar eerste slachtoffer (2-0). Holten 9-Haarle 8 kon geen doorgang vinden wegens terugtrekken van Haarle uit de kompetitie. G.F.C. 7-Holten 10 kende twee geheel verschillende speelhelften. De eerste helft was voor G.F.C.al wist Holten nog wel een voorsprong te nemen. Du bieuze beslissingen van de twijfe lachtige scheidsrechter (de voorzit ter van G.F.C.) deed afbreuk aan het spelpeil, waarvan vooral Hol ten de gevolgen ondervond. Na rust, waren de Gorenaren nergens meer, maar Holten kwam één doel punt tekort om een verdiend ge lijkspel mee naar huis te nemen (4- 3). Holten 11 had met M.V.V. 11 weinig moeite (6-3). Een verdiende overwinning voor de roodzwarten, die ongetwijfeld nog wel zwaardere tegenstanders zullen treffen. Dolle vreugde heerste er bij Holten 12. Een ruime 3-0 overwinning op Bome 8 is het bewijs, dat dit sei zoen de opgaande lijn van de oe fenpartijen zal worden voortgezet. wedstrijd spelen tegen de nieuw komer in de hoofdklasse, WilheF mlnaschool BI. Na de aftrap ging het spel eerst ge lijk op, maar na ingespeeld te zijn kwam Holten al snel op 1-0. Holten ging door, maar door een fout in de achterhoede kon een tegenstander de bal opnemen en een schot los sen; dit werd door de keeper ver keerd beoordeeld en het was 1-1. Na deze tegenslag werd er dlrekt een goeie aanval opgezet wat resul teerde in een doelpunt 2-1. Vijf mi nuten later ontweek een Holten- speler de buitenspelval en hieruit werd een doelpunt gescoord 3-1Na de rust ging Holten goed door, en het werd al snel met een fraai doeF punt 4-1. Holten zakte toen even wat af, en de tegenstander kon in de aanval gaan. Uit een doorbraak over links kwam een goede voorzet die even goed werd ingeschoten 4-2. Hierna ging Holten weer in de aan val, en uit de hoekschop die hieruit ontstond werd de bal door een Hol- tenSpeler in één keer op de slof ge nomen en liet 5-2 aantekenen, een fraaie goal. Door een slordige bal in de achterhoede van Holten kon W'school nog een keer scoren, waarmee de eindstand 5-3 werd be reikt. Enter Vooruit B2-Hohen B2 De eerste kompetitiewedstrijd werd door Holten B2 met een 4-3 overwinning afgesloten. Vooral in de eerste helft werd er goed ge- kombineerd en er ontstonden vele kansen waarvan er slechts drie door Bertus Roelink, Jan Traan- man en Martin Wilpshaar werden benut. Enter Vooruit kon daar voor rust slechts één doelpunt tegen over stellen. Na rust zakte het peil van de weds trijd naar een bedenkelijk niveau. De oorzaak hiervan was waar schijnlijk de temperatuur en het tekort aan konditie van enkele spe lers. Een misverstand tussen de Holten-keeper en laatste man bracht het verschil terug tot één doelpunt. Het vierde doelpunt van Holten ontstond uit een leuke si tuatie. Terwijl de keeper van Enter V. heerlijk van de zon stond te ge nieten schoot Martin Wilpshaar van plm. 30 meter op doel. Op het moment dat de keeper reageerde, lag de bal reeds in het net 2-4. Enter Vooruit wist hierna nog te scoren, maar de beide puntjes waren voor Holten B2. en lukte dat een enkele keer niet al te best dan was de doelman er met goed getimede uitlopen er steeds op tijd bij De eerste punten zijn binnen maar de C-2ers moeten be slist niet denken dat ze er al zijn want de competitie is nog lang. Als ze echter de inzet als tegen de vo gels uit Markelo blijven tonen dan valt er voor hen nog heel veel voetr balplezier te beleven. Holten D2~Blauw Wit D2 In de eerste competitiewedstrijd moest D2 direkt tegen plaatsge noot Holten D2 In de eerste helft was Blauw Wit iets sterker, wat re sulteerde in goede kansen voor Ge rard en Henk. Dit leverde geen doelpunten op. Na ongeveer 5 min. in de 2e helft ging Henk goed door en schoot op de paal. De terug springende bal kon toen gemakke lijk door Johan worden ingetikt. Aan het eind van de wedstrijd kreeg Holten nog 2 maal een mooie kans, maar die leverden geen doel punten op. DES E2-Blauw Wit E2 Blauw Wit begon deze wedstrijd met maar 9 man mede door te rechte afzeggingen van enkele jon gens. Maar dit was voor E2 geen probleem, er werd van meet af goed en snel gevoetbald en DES kwam dan ook bijna niet in het spel voor. De ruststand was dan ook verdiend 5-0. De tweede helft ging het eerst even wat moeilijker mede doordat DES met 11 man voor de goal bleef han gen en Blauw Wit door een muur van verdedigers moest. Doch dit was na plm. 5 min. geen probleem meer, iedereen^choot er lustig op los en mede aoor het spel goed breed en rustig op te zetten regende het doelpunten. Eindstand was dan ook 11-0, en wat nog nooit ge beurd is de „keeper" kreeg de hele wedstrijd nog niet één bal, zelfs niet om uit te trappen. Een nieuw re- kord! Prima jongens, ga zo door! Excelsior Dl - Holten Dl De eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen met 6-0 verliezen is zeker niet leuk. Excelsior was gewoon een klasse beter dan Holten. De jongens van Holten hebben er echt wel voor gewerkt, maar er is niets uitgekomen. Dat het maar 6-0 is gebleven, was te danken aan het goede keeperswerk van Wilco. Dus jongens goed trainen en dan zullen de punten zeker komen. Holten D2 - Blauw Wit D2 Dit was een spannende wedstrijd, waarin Blauw Wit iets sterker was, wat tot uitdrukking kwam, in een 1-0 overwinning. Jongens in de vol gende wedstrijden meer succes. R.X.S.V. Dl - Holten D3 De eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen is leuk verlopen. Van beide kanten werd „hard" gespeeld om een doelpunt te maken. Jan was één keer voor de rust vlak bij een treffer, maar de bal ging juist naast. Voor rust maakte R.K.S.V één doelpunt. Na rust ging Holten he vig in de aanval, maar de doelpun ten bleven uit De Rfjssense jon gens wonnen met 2-0. Alle begin is moeilijk, dus een volgende keer be ter. Holten El - S.V.V.N. El Dat na rust de uitslag (4-0) voor S.V.V.N. zo groot zou worden, had den we niet gedacht. Voor rust ging het goed téfeen elkaar op, want bij de rust was het nog 0-0. Na rust werden er in de verdediging foutjes gemaakt. Dat de nederlaag niet groter is geworden, was te danken aan het keeperswerk van Marcel. Jongens, let goed op de aanwijzin gen van de leiders! Vesos E2 - Hollen E2 Holten E2 is de kompetitie goed begonnen door in Hellendoom Ve sos te kloppen met 3-1 Na 10 min. was het 1-0 door een afstandsschot van Michel. Vlak voor rust maakte Vesos gelijk. Na rust werd de Vesos-verdediging onder druk ge zet. Uit een corner van Paul Ak kermans draaide de bal Ineens in doel 2-1. Doordat er goed werd sa mengespeeld, was het Bart die er 3-1 van maakte. Jongens, als Jullie elke week zo spelen, wordt het een goed seizoen. Holten E3 - Enter V. E3 In deze wedstrijd was Holten de be tere ploeg, wat in de uitslag tot uit drukking kwam nl. 7-0. Topscorer was Bart Soer die maar liefst 6 doelpunten voorzijn rekening nam. Het andere doelpunt kwam van de voet van Harald Tuitert. Jongens, meer samenspelen, dan blijven re sultaten niet uit! Holten F1 heeft in een vriend schappelijke wedstrijd tegen Blauw Wit F1 gelijk gespeeld. Vol gende week begint voor Jullie de kompetitie thuis tegen Enter F2. Aan de zesde oriënteringsrit van de M.A.C. „De Holterberg", die zater dagavond werd verreden, namen 37 automobilisten deel. De rit van plm. 32 was wat uitgezet door de hh. W Klein Velderman, Ligten- berg en Mooiweer. De prijzen wer den in café-rest. „De Molenbelt" uitgereikt door MAC-voorzitter Dirk J. Schooien. Uitslag: A-klasse: 1. H. Schöpping, Hilversum, 120 straft).; 2. M.A. Veldhuis, Wijhe, 121. straft). B-klasse: 1. M. Braakman, Eefde, 186 strafp.; 2. T. Koldenhof, Bath- men, 243 strafp. C-klasse: 1. H.D. Kunst, Almelo, 61 strafp.; 2. E. KI. Teeselink, Holten, 91 strafp.; 3. G. v.d. Heijden, Almelo, 94 strafp. In de nacht van zaterdag 11 op zon dag 12 oktober organiseert de MAC voor de elfde keer de ver buiten de regio bekende „Nacht om Holten", een oriënteringsrit voor beginners en gevorderden. De eerste deelne mers start 's avonds om 8 uur bij clubhuis-caf-e „De Blester".

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 11