Extra luxe MEER DAN EEN OVERJAS Royal Playa de Palma WAAR BOEKEN? ■M [oor de eerste achtdaagse reis ver rekken wij op vrijdag 24 oktober ,s. U verblijft in het tweesterren- otel „Geminis" in El Arenal, op jasis van volpension, voor f599.- >er persoon (toeslag eenpersoon- kamer f 50 - per dag). Èotel „Geminis" is een uitstekend Middenklasse- hotel met een prima reuken en doeltreffend ingerichte gamers, waarin een bad. douche, toilet enz U hebt een eigen balkon, telefoon naast uw bed en wie eens Lthuis" wil blijven kan terecht in pen van de rustige salons, in de ge- kellige bar, in het zwembad, op het ionneterras, in de tuin of met zijn kinderen in de kinderspeeltuin. De twaalfdaagse reis start eerder: op woensdag 8 oktober a.s. Daar hebben wij gekozen voor het dries terrenhotel „Leo" in C'an Pastilla. Eveneens op basis van volpension, voor f699.- per persoon (toeslag eenpersoonskamer f 80.- p.p.). Hotel „Leo" ligt op vijf minuten wandelen van C'an Pastilla. Het is een modem ingericht hotel met een Voor de vijftien dagen uit en thuis gaat u eveneens de lucht in op woensdag 8 oktober a.s. maar u bent drie dagen langer onder de pannen in het luxe hotel „Royal Playa de Palma" (zie de foto en lees de tekst op deze pagina), op het moment een van de meest moderne hotels op Mallorca. De prijs: f995.- per persoon (toeslag eenpersoonskamer f 12Ö.- p.p.). Voor alle tot dusverre ge- De gasten van onze najaarsrei- zen naar Mallorca zullen o.a. van hun vol-pension kunnen genieten in het gloednieuwe hotel „Royal Playa De Palma". Het verheugt ons bijzonder dat wij de deelnemers deze aanbie ding kunnen doen. Voor een bil lijke prijs kunt u nu kennis ma ken met het meest moderne ho tel dat in Mallorca gebouwd is. Prachtig gelegen aan de be roemde zuid'oaai van Mallorca, niet ver van het gezellige dorpje C'an Pastilla. De prachtige bou levard tussen C'an Pastilla en El Arenal ligt voor de deur Direct tegenover het hotel ligt het strand ter hoogte van het strandpaviljoen no. 4. Vanaf het hotel zijn geweldige wandelin gen te maken over de boule- vard, maar ook door de bossen en lanen aan de landzijde Dit luxere gedeelte van de zuidbaai heet „Las Maravillas". Het hotel is zo gebouwd dat de gasten vanuit alle kamers een riant uitzicht op zee hebben. De zwembaden en zonneterrassen zijn beschut en ruim aangelegd. De keuken en de receptie ser vice zijn uitstekend. Kortom, het hotel „Royal Playa De Pal ma" biedt alles wat de gasten mogen verwachten van een mo dem klassehotel Het meest en thousiast zult u echter zijn van uw kamer, die eigenlijk een complete flat is of als u wilt: een suite. Ruim met een zeer goed ingerichte badkamer, een aparte zithoek en een prachtig terras. Het hotel is de nieuwste aan winst van de beroemde hotel- groep „Royaltur". In het hotel werken uitsluitend z.g. geclassi ficeerde medewerkers, die hun sporen reeds jarenlang hebben verdiend in andere goede Royal-hotels op Mallorca. Het hotel is in april officieel en feestelijk geopend door de hoge commissaris van het toerisme in de provincie Balearen. Het scheelt we! een overjas, zegt men wel eens als het om het verschil in temperatuur gaat tussen Groningen en Maastricht of tussen de zeekust en het oosten des lands. Met het zonne-eiland Mallorca scheelt het vooral in het najaar wel meer dan een overjas en juist dan is daar de natuur op zijn allermooist. De dorheid van de zomer is afgeschud en het ei land is vol kleur en fleur. Terwijl wi) in oktober de miezerige intocht van de winter beleven is het op Mallorca juist uit de kunst. De gemiddelde temperatuur van de lucht is in oktober 23 graden, die van het water 21 Geen wonder dat dit eiland - bovendien nog een oord vol interessante excurise-doelen- nog steeds boven aan de lijst staat van meest be zochte vakantieplaatsen. Het geheim van dit succes ligt natuurlijk niet alleen in het klimaat, maar evenzeer aan het feit dat het eiland letterlijk voor iedereen op maat is gesneden. Sportievelingen kunnen zich uitleven in paardrijden, waterskiën, skel teren, zwemmen, duiken, onder-water-vissen, tennissen, trampolinespringen en noem maar op Gastronomen vinden er meer goede adres jes voor tapas (kleine hapjes) en uitgebreidere menu's dan goed is voor hun lijn Om nog maar niet te spreken van de in grootse stijl opgezette barbecue-parties, waarbij de muziek met Spaans temperament opbruist, waarbij het ijs tintelt in de glazen en het vlees geurend tot rijpheid komt. Mallorca is een eiland met een rijke historie en een even bloeiende cultuur Zij. die het nuttige met het aangename willen verbinden, kunnen hier dus ook volledig aan hun trekken komen. Alleen in de hoofdstad Palma kunnen zij zich een dag zoet houden met de bezichtiging van de geweldige gotische kathedraal, het Almudaina-paleis, de fraaie palmenboulevard, de paseo Maritimo of het hooggelegen slot Belver. En natuurlijk willen zij de excursie naar Valldemosa niet missen, waar het be roemde Karthuizer klooster staat waar Fre deric Chopin en George Sand eens vertoefden en evenmin mogen ze ontbreken op de tocht naar de enorme druipsteengrotten, waarin op een ondergronds meer concerten worden ge geven. Voor dames is het winkelen op Mallorca een aparte belevenis, omdat alles net even anders is dan hier Ter weerszijden van de Borne in C'an Pastilla en El Arenal vindt men een kilo meters lang strand met fijn wit zand, aan een helderblauwe baai en met een verkoelend briesje Voor nog geen gulden per dag kan men er een strandstoel huren en zelfc in het najaar zal men dankbaar gebruik maken van de rie ten Afrikaans aandoende vaste parasois. HOLTENS NIEUWSBLAD - 22 AUGUSTUS 1980 - PAG. 9 Uw herfstvakantie speelt zich af in de omgeving van El Arenal (op de .foto links) en C'an Pastilla (rechts), waar respectie velijk „onze" hotels „Geminis" en „Leo" lig gen. Het luxe hotel „Royal Playa de Palma" is eveneens gesitueerd in de buurt van C'an Pastil la. Het meest luxe hotel nie- tas ligt in de chique bad plaats van dezelfde na am, aan de andere (west)kant van Palma. Voor Illetas, zie de foto geheel links onder in de pagina. Toegegeven, wü maken u de keus niet gemakkelijk! U kunt Inlichtingen krijgen en boeken op de hierna volgende adressen van onze kantoren: Almelo: Grotestraat 75, 05490-16396. Almelo: Schouwburgplein, 0549O-16Q68. Eibergen: Beltrumseweg 10, 05454-2918. Enschede: Getfertsingel 41, 053-320420. Enschede: Langestraat 18-K, 053-320420. Hengelo: Nieuwstr./Molenstr., 074-917761. Nijverdal: Meiboomstraat 2, 05486-13661. Oldenzaai: Grotestraat 4-A, 05410-13412, Rijssen: Enterstraat 9, 05480-2462. Rijssen: Enterstraat 1, 05480-2303. Wierden: NJjverdalsestr. 52-A, 05496-2232. Winterswijk: Misterstraat 7, 05430-2380. een twaalfdaagse en een vijftiendaag- se. De vijftiendaagse is een luxe, vier van de vijf achtdaagse zijn exclusief en zeer luxe. Waar u maar van houdt. noemde reizen is bij de prijs in begrepen: vervoer regio Schiphol v.v. retourvlucht Amsterdam- Palma v.v. inclusief lichte maaltijden aan boord transfer vliegveld-hotel v.v. welkomstparty bij aankomst Nederlandse reisleiding ter plaatse inclusief luchthavenbelasting en brandstoftoeslag. De extra-luxe achtdaagse reizen gaan naar de chique badplaats Ille tas en u logeert in het gelijknamige hotel. Voor deze-vier achtereenvol gende reizen vertrekt u van Schip hol op de vrijdagen 19 en 26 sep tember en 3 en 10 oktober a.s. Illetas ligt op ongeveer 9 kilometer van Palma en het Hotel heeft het predikaat „viersterren". Het is ge legen aan een enigszins rotsachtige kust en daardoor in terrasvorm ge bouwd waardoor elke etage zijn ei gen „omgeving" heeft Er zijn grote kamers met een bad kamer, een telefoon, een zitje en een balkon. Er is een groot buiten terras, de grote tuin is in terras- vorm aangelegd en men kan er niet alleen badminton maar ook tennis en tafeltennis spelen. Hotel „Ille tas" heeft zelfs twee zwembaden, een met zoet en een met zout water, en een eigen privé-strand. De prijs voor een achtdaagse reis (volpension) met deze bestemming is f725.- per persoon (toeslag een persoonskamer f 75.- p.p.) Voor deze prijs beiden wij u uit er aard de in het tevoren gepubli ceerde lijstje opgesomde inbegre pen faciliteiten maar tevens op za terdagmorgen een excursie naar de beroemde markt van Palma, de kathedraal, het kasteel Belver en een sight-seeing. liet uw krant naar Mallorca, inder- laad! Voor de zoveelste maal dit na- aar en ditmaal met een keus uit zeven lerschillende reizen: vfjf achtdaagse, Wij zullen ze hierna voor u opsommen, te beginnen bij de voordeligste. Voor wie Mallorca al kennen: Uw herfstva kantie speelt zich af aan de zuidbaai van het eiland, niet ver van de hoofd stad Palma (waar uw vliegtuig ook landt), tussen Villetas en El Arenal. Vergeet echter meteen maar het woord „herfst", in de betekenis die wij hier in ons kikkerland aan hechten: Mallorca zo luidt een bekende Mallorquinse slagzin - is buiten het zomerseizoen op zijn mooist. Het hotel ligt vijf minuten lopen van het strand en de boulevard tus- sen El Arenal en C'an Pastilla en in dezelfde tijd bent u in het centrum 'van El Arenal. groot zonneterras en ook een zwembad, een kinderbad, een mid- getgolfbaan, een bar en o.a. een tennisbaan. Alle kamers hebben volledig sanitair, een eigen balkon en een telefoon. Het strand? Op honderd meter.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 9