Beroemd Canadees jongenskoor zingt 7 juli sn Deventer Over huren gesproken.. BLOKFLUITAVOND IN DIJKERH0EK Uit het politierapport SCHOLENGEMEENSCHAP Gefeliciteerd 65.000 h.a. groente van volle grond MEDISCHE DIENSTEN 4 TUINMACHINES HOLTENS NIEUWSBLAD AGENDA rouni HOLTENS NIEUWSBLAD - 27 JUNI 1980 - PAG. 3 Onder auspiciën van de Stichting Orgelcentrum wordt op maandag 7 juli in de Grote kerk te Deventer een concert gegeven door het .British Columbia Boys Choir" uit Ca nada o.l.v. Donald Forbes. Medewerking wordt verleend door de organisten Feike Asma en Rex Bowering. Eerstge noemde. begeleider en muzikaal adviseur voor de Neder landse toemee's, zal traditiegetrouw de koorzang afwisse len met enkele orgelsoli en een gedeelte van de begeleiding verzorgen. Het befaamde jongenskoor uit het gelijknamige deel van Canada en afkomstig uit Vancouver, vertoeft mo menteel voor een toemee in Nederland, waar het een twin tigtal concerten zal geven. Het British Columbia Boys Choir uit Vancouver (West Canada). Het koor werd in 1968 opgericht door zjjn huidige dirigent. Donald Forbes, organist van de St. Andrews-Wesley United Church te Vancouver, in welke kerk hij de be schikking heeft over één der groot ste orgels van het continent. De or ganist Feike Asma. die in 1970 tij dens een concertreis door de V.S. en Canada in Vancouver was, werd uitgenodigd een repetitie van het koor bij te wonen. Het werd hém tijdens deze repetitie al direct dui delijk dat dit Jongenskoor kon we dijveren met de allerbeste jonge nskoren ter wereld. Hij raakte der mate in de ban van deze super- muzikale koorzang, dat hij plannen maakte om het koor. dat reeds in 1969 een toemee door Engeland, Rusland en Westduitsland had gemaakt, in Nederland te laten op treden. In 1971 werd de komst naar Nederland mogelijk gemaakt, waarna nog verschillende toemee's volgden. In 1977 vond de laatste plaats. Het succes was overweldi gend en de belangstelling zó groot, dat de waarlijk niet kleine kerken, waarin de concerten werden gege ven, het aantal bezoekers niet of nauwelijks konden bevatten Het is dan ook niet overdreven te zeggen, dat het koor ook in Nederland een muzikaal begrip is geworden. Het vertegenwoordigt de vier koorre- gisters en is samengesteld uit jon gens in de leeftijd van 9 tot 23 Jaar, die allen zéér muzikaal en als zoda nig ook geïnteresseerd zijn. De re petities worden op iedere dag van de week gehouden, waarbij muzi kaliteit, stijlbegrippen, stemvor- ming en zangtechniek vóórop staan; dat alles gekoppeld aan een strenge discipline. Het repertoire omvat muziek uit de 16e eeuw tot en met de modernste componisten en de interesse van de jongens in al deze muzikale stijlen is bijna onge looflijk. Van alle landen die zij be zochten voelen ze zich het meest „thuis" in Nederland en zijn de vriendschapsbanden het hechtst. Die aantrekkingskracht vloeit o.m. voort uit het feit, dat de ouders van verschillende koorleden van Ne derlandse afkomst zijn en ook dat velen van hun landgenoten, die bij de bevrijding van ons land sneu- 8.30 en 10.15 uur ds A.W Berk hof. Uitg.coll Vluchtelinge nwerk. Kinderoppas, mevr Meilink-ten Brinke en Joke Tempelman Na de 2e dienst in gebouw „Irene" koffiedrinken met de gasten. GIREF. KERK 9.30 uur ds. J W Dragt; 19 15 uur ds. G.L.R Riphagen van Del den. In beide diensten is de eerste coll voor de kerk en de 2e voor rente en aflossing Na de morgendienst „koffie-uurtje" met de vakantiegasten in het Voorhuis Oppasdienst: mevr Kolkman-Bolink, Els van Win- geeden en mevr Helnen- Bremer <res.), Marga Beldman. Ina Potman en mevr. Van Doom-Aanstoot (res.) RX KERK (GEB. „IRENE") Zaterdag 17.00 uur - zondag 9.30 uur. KAMPDIENST RECREATIETENT 10.00 uur ds. W. Vons. DUKERH0EK 9 30 uur ds C C Addink Ge zinsdlenst Ultgcoll. Vluchte lingenwerk. 0KKENBR0EK 0 30 uur ds Th Hop van Deven ter. Uitg coil Kerkvoogdij NIEUW HEETEN Zaterdag 19 00 uur - zondag 8 00 en 11 00 uur velden, hier begraven liggen. Eve nals vorige malen wordt de toemee in haar geheel georganiseerd door de Stichting Orgelcentmm, sectie concerten te Arnhem, die reeds meer dan 20 jaar talloze orgelcon certen in het gehele land organi seerde. Er zijn twee zeer geva rieerde programma's samenge steld. Afhankelijk voor de acous- tiek in de betrokken kerk wordt daaruit een keuze gemaakt.'Dat Op 1 juli 1979 is de huurwet geving in ons land belang rijk gewijzigd. In het hele land gelden nu voor elke geldt ook voor de orgeisoii die door huurwoning dezelfde regels. Feike Asma zullen worden uitge- voerd. Deze zullen'wórden 'aange kondigd. Behalve psalms, spiri tuals en hymns worden werken uit gevoerd van Da Palestrina, Purcell, Wolff, Vivaldi Willan e.a. Ook de beide bekende jongenssopranen, Cameron Grant en Steven Schoen, treden weer op als solisten. De con certen beginnen om 20.15 uur. Ter gelegenheid van deze toemee is een nieuwe L.P. uitgebracht en ver- Die regels hebben betrek- king op de hoogte van de huurprijs en de huurbe- scherming. Uitgangspunt voor de huurprijs is nu de kwaliteit van de woning en de woonomgeving. Die kwa liteit kan zowel door de huurder als de verhuurder uitgerekend worden aan de krijgbaar op de concerten. Deze hand van een puntensys- teem. Zo kunnen ze ook vaststellen, of een huurver hoging al dan niet redelijk is. grammofoonplaat is ditmaal opge nomen in St. Andrews-Wesley te Vancouvermet aan het orgel Feike Asma, die op dit tijdstip voor een concerttoemee in Canada was Een exclusieve opname met verfijnde koorzang De plaat is niet in de handel verkrijgbaar, ze kan ook be steld worden bij de Stichting Orge lcentrum, „Sectie Concerten", Se cretariaat: Meyrooslaan 13 - 6815 BV Arnhem. Telefoon 085-430062. Giro 48 12 31. "an Kollaan 11 Goor - Tel. 05470-33 32 IAAT ER GEEN GRAS OVER GROEIEN HUUR EEN MOTORZEIS NED. HERV. KERK Aan de Scholengemeenschap Hol ten is voor het eindexamen Havo geslaagd Anita Nikkels, Drostens- traat, Wim ter Beest slaagde aan het Instituut voor Hoger beroeps onderwijs „de Meere" te Enschede voor het examen „Bedrijfsorgani satie" en C Schutte slaagde aan de ir G Hofstedeschool MTS voor het theoretisch gedeelte MTS „Elec- tronica". De nieuwe regels hebben verder be trekking op de bescherming bij op zegging van de huur Voor de huur der is het van belang te weten, dat hij slechts op bepaalde gronden en dan nog uitsluitend door een rech terlijke uitspraak kan worden ge dwongen zijn huis te verlaten; een verhuurder dient te beseffen, dat hij zich bij een eventuele huurop- zegging heeft te houden aan een flink aantal wettelijke voorschrif ten. Al met al legt de nieuwe wetge ving nogal wat verplichtingen op, maar er kunnen ook een heleboel rechten aan worden ontleend Dan is het natuurlijk wel zaak om te we ten om welke rechten en plichten het gaat In enkele artikelen zal daarom aan deze wetgeving nadere aandacht worden besteed Lang niet alles kan echter in zo'n bestek worden behandeld Uitgebreide en gedetailleerde informatie is te vin den in de brochure „Nieuwe regels voor huur en verhuur van woon ruimte" Wie alleen iets wil weten over de gang van zaken bij de jaar lijkse huurverhoging kan volstaan met de brochure „Huuraanpassin- gen voor woningen en kamers in 1980" Beide publikaties zijn gratis verkrijgbaar op het gemeentehuis, gemeentelijk informatiecentrum of bfi het ministerie van volkshuis vesting en ruimtelijke ordening (tel 070-264201, toestel 2301 of 2983) Verder zullen in de artikelen de instanties worden vermeld. In de school te Dijkerhoek werd maandag een blokfluitavond gege ven die op een hoog peil stond Bij gewoond door een groot aantal ou ders lieten een twintigtal kinderen horen wat ze in het afgelopen jaar o lv mevrouw W van Santen had den geleerd Het hoofd van de school de heer J Kroon heette allen welkom en wees nog eens op het belang van de blokflultlessen De muzikaliteit van de kinderen wordt gevormd, ze leren spelenderwijs het notenschrift en het Is een goede aanloop voor het bespelen van een instrument De avond begon met een optreden van alle kinderen Ze speelden „Al tijd Is Kortjakje ziek" De jongste deelnemers floten de eenvoudige uitvoering de oudsten de variaties Hierna kreeg elke groep waarin de kinderen zijn ingedeeld naar hun gevorderdheid. een beurt Het eerste groepje dat bestaat uit Diana Roeterdlnk. Yvonne Vlogt- man. Dirk Tempelman. Rob Gerd- zen. Willemien Boode en Anita No- te boom speelden samen ..Een moeilijk raadsel", wat geen een voudig liedje is voor kinderen die pas een Jaar les hebben Daama kwam leder kind nog eens aan de beurt met een eigen liedje, zoals „Arend Slokje' en „Daar kwam een boer uit Zwitserland" De tweede kroep die bestaat uit Marcel Vlogtman. Christiaan van Santen, Aram Halle, Jeannet Wechstapel en Willie Markvoort had het zich niet gemakkelijk ge maakt met de mooi klinkende „Koningsdans" Individueel speelde men een liedje, waarbij men kon constateren dat deze groep al over een flinke vaar digheid in 't spelen beschikt Lied jes als „De Mosselman' „een vro lijke rit", enz werden enthousiast en zuiver vertolkt. Hierna kwamen de meer gevorder den Linda Rensen. Diana Stegink. Jantlna Rensen Edwin Bakker en Marcel in 't Veld Samen of alleen speelden ze danswijsjes en menuet ten. soms een-soms tweestemmig. Ze hadden erg hun best gedaan, wat dan ook goed te horen was Heel erg goed werd ..De dans om de lindeboom' gespeeld Tenslotte speelden de meisjes uit de oudste groep „Annelies Klaas- ses. Marjan Temmink en Marian Rensen Ze speelden achtereenvol gens een „Rondedans" een „Spaanse dans' en een „Toccata Allemaal stukje met moeilijke „grepen Ze besloten deze gezel lige avond met zijn drleén met Va riaties" Met een dankwoord aan mevrouw van Santen voor de en Uiousiaste en deskundige wijze van lesgeven werd de avond besloten waar meer hulp of informatie te krijgen is. Wijziging van de huurprijs Éénmaal per jaar kan de huurprijs van woningen worden gewijzigd en soms is dit zelfs verplicht. Veelal vindt die wijziging plaats per 1 juli, waarvoor de verhuurder al in mei of nog eerder een voorstel tot huur verhoging doet. In de krant heeft dan al gestaan met welk percen tage de huren mogen worden ver hoogd Met ingang van 1 juli 1980 is dat dus 6% geworden De verhuur der zal meestal dit percentage aan houden in zijn voorstel Dit hoeft echter niet! Dat zogenaamde wet telijke percentage is namelijk al leen bedoeld voor die gevallen, waarin een Juiste verhouding be staat tussen de kwaliteit van de woning en de huurprijs Is de huur te laag, dan mag de verhuurder een hoger percentage vragen; is de huur te hoog, dan is een lager per centage op zijn plaats. Het kan zelfs voorkomen, dat de huur helemaal niet mag worden verhoogd en zelfs, dat de huurder met recht een voor stel tot huurverlaging kan doen. Het hangt er helemaal van af, hoe veel hu ur er wordt betaald en welke woningkwaliteit er tegenover staat. Hef puntenstelsel De kwaliteit van de woning kan worden bepaald met het waarder ingsstelsel Er worden punten toe gekend aan type woning, opper vlakte van kamers, woongerief, lig ging, ouderdom en dergelijke, hoe meer punten de woning scoort, hoe hoger de kwaliteit. Met dit punte- naantal kan in een huuraanpassin- gentabel worden opgezocht welke huurprijs redefijk is voor die kwali teit en ook of een voorstel tot huur verhoging wel of niet redefijk is De huuraanpassingentabel wordt jaarfijks herzien. Brochure nodig Wie zelf wil vaststellen of een huur prijs of een voorstel tot huurverho ging redefijk is, kan niet buiten de brochure „Huuraanpassingen voor woningen en kamers in 1980". uit gegeven door het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Deze is gratis verkrijg baar op het gemeentehuis en bij het secretariaat van de huurcommis sie Sommige verhuurders plegen de brochure met de aanzegging tot een huurverhoging mee te sturen. In de brochure staat een volledige uitleg over het waarderingsstelsel, zodat men zelf in staat is zfjn wo ning op punten te waarderen Ver der is natuurlijk de tabel afgedrukt, wai j-uit af te lezen valt of de huur- pr' js of de huurverhoging wel of niet redefijk is. Er wordt ook ln verteld o o welke wijze een voorstel tot huurverhoging of huurverlaging rnoet worden gedaan Onder ande re, dat zo'n voorstel altijd schrifte lijk moet gebeuren, tenminste een maand van tevoren en vaak op een speciaal formulier Is bijvoorbeeld de huurder het niet eens met een voorstel van de verhuurder, dan kan hfi daarentegen bfi hem be zwaar maken op een speciaal be- zwaarformulier Bfijft men het met elkaar oneens, dan moet de huur- commlssie om een uitspraak wor den gevraagd. Verplichte huurveihogingen In een tweetal gevallen kan er niet worden afgeweken van het wette lijk huurverhogingspercentage In de eerste plaats als de woning met subsidie Is gebouwd dan stelt de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening de begin- huur vast en vervolgens wordt die huur gedurende de eerstvolgende vfif Jaren verplicht met het wette lijk percentage verhoogd Toege past op de situatie van dit moment vallen dus alle woningen, die op of na 1 Juli 1974 met subsidie zijn ge bouwd, onder deze regeling. In de tweede plaats Is huurverhoging met het wettelijk percentage ver plicht als de woning ingrijpend en met subsidie is verbeterd: dan heeft inmiddels dezelfde minister de nieuwe, na verbetering te beta len huurprijs vastgesteld en gelden ook hier vijf jaar lang verplichte huurverhogingen. In beide geval len kunnen partijen na die vijf jaar weer vrij onderhandelen, uiteraard met inachtneming van de regels die de wet daartoe stelt Onderhoud Is er sprake van ernstig achterstal lig onderhoud of dringend noodza kelijke reparaties, waardoor het woongenot min of meer ernstig wordt geschaad, dan hoeft de huurder niet eens naar het pun tenstelsel te kijken, maar kan hij zonder meer bezwaar maken tegen een voorstel tot huurverhoging Op een voorwaarde: hij moet de klach ten wel tijdig bij de verhuurder hebben gemeld. En het moet bij voorbeeld ook niet gaan om een, op zichzelf gewenste, verfbeurt van het houtwerk buiten, want dat schaadt de huurder zelden in zijn woongenot binnen Maar als bij voorbeeld het dak lekt, waardoor de slaapkamers grote vochtplek- ken vertonen of als er gaten vallen in een doorgerot kozijn, dan heeft de huurder grote kans de huurver hoging uitgesteld te krijgen tot de gebreken zijn verholpen. Vraagt een verhuurder aan een nieuwe huurder meer dan de vorige huurder moest betalen, dan is tfij verplicht dit te melden bij de huur- commssie, tenzij hfi de oude huur prijs alleen vermeerderd heeft met het wettelijk percentage De nieuwe huurder krijgt van deze melding een afschrift. Vervolgens zal de huurcommissie onderzoeken of de nieuwe huur wel redefijk is in verhouding tot de kwaliteit van de woning Zoniet, dan wordt de huur teruggebracht tot het niveau dat maximaal is toegestaan Heeft de verhuurder de verhoging niet ge meld, dan is de huurder hetgeen boven de oude huurprijs is en wordt betaald niet verschuldigd. Op kamers en andere onzelfstan dige woonruimten, zoals onvrije etages is de hele wettelijke regeling net zo goed van toepassing Hier en daar echter met enige afwijkingen. Zo is er een apart puntenstelsel om de kwaliteit van kamers te bereke nen en dientengevolge ook een aparte tabel om de redelijkheid van de huurprijs te beoordelen En ver der geldt de hiervoor genoemde meldingsplicht alleen voor zelf standige woonruimte Ondanks deze geringe afwijkingen geeft het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening toch een aparte brochure over kamerhuren uit, gratis verkrijgbaar op het ge meentehuis en by het secretariaat van de huurcommissie Ook een be langenorganisatie op het gebied van de volkshuisvesting, het LOBH. Henri Polaklaan 12b, Am sterdam. telefoon 020-223505 geeft een eigen brochure uit over kamer huren. Advertentie-adviseur W. FREDERIKS Prins Hendrikstraat 18 Nijverdal Telefoon 05486-13264 Advertenties en abonnementen kunt u in Holten opgeven bij G.W. KNAPEN Larenseweg 3, teL 1224 tot 's woensdags 15.00 uur In Bathmen bfi: H. V00GSGEERD Deventer weg 34 - tel. 1665 tot 's woensdags 12.00 uur Donderdagmorgen 19 juni kwam ter hoogte van de Geskesdijk het uit de welde gebroken paard van K. onder de stoptrein die om 6.14 uur uit Holten was vertrokken De schimmel stierf ter plekke aan de zware verwondingen De trein die schade opliep, had een vertraging van anderhalf uur. Bij een op 19 juni op de 814 gehou den verkeerscontrole werden 50 auto's aangehouden waarvan twee By tuinbouw wordt tegenwoordig vaak gedacht aan tuinbouw ln kas sen Dank zy de glastuinbouw kun nen we byna het hele Jaar door be- I schikken over by voorbeeld sla, to maten en komkommers. Toch heeft Nederland ook een belang rijke vollegrondstuinbouw. dat is de tuinbouw in de buitenlucht. Zó'n 65.000 ha wordt hier met vol- legrondsgewassen beteeld. Laten we eens kyken welke gewassen van de „vollegrond" komen. Er wordt in ons land Jaarfijks zo'n 700 ha ancfij- vie geteeld en ongeveer 2.400 ha as perges. Augurken beslaan een oppervlakte van ca 800 ha; 2.600 ha wordt be teeld met bloemkool, boerenkool ongeveer 200 ha; stamspereiebo nen: 6.500 ha. Nóg is Chinese kool met ongeveer 55 ha een klein gewas, maar hét areaal is groeiende Doperwten nemen zo'n 5.500 ha voor hun reke ning Knolselderij is een nog be- trekkefijk klein gewas, maar bezet toch al een oppervlakte van 2.000 ha. Koolrabi: 150 ha. Met bieten of kroten wordt een op pervlakte van 625 ha beteeld Prei vinden we op 1 750 ha Behalve de sla uit de kas verdient ook de bui tensla de aandacht: 1.300 ha. Wat de diverse koolsoorten betreft: de oppervlakte is zo'n 25 000 ha Uien zijn ook een belangrijk volle- grondsgewas: 16.000 ha, evenals wortelen (penen) met een areaal van 3.150 ha. bestuurders de papieren niet in orde hadden Op vrijdag 22 Juni had een ver keerscontrole plaats op de toeris- tenweg naar Nijverdal Een be stuurder werd procesverbaal aan gezegd, omdat hij op pad was zon der rijbewijs P M F uit Schalkhaar deed op 22 Juni aangifte van diefstal uit zijn auto van een damestas en een suèdejas Hetondenzoek is gaande. Op het stationsplein ontstond maandag 23 juni, vermoedeiyk ln de loop van de namiddag, schade aan de geparkeerde auto van J H. B te Ei bergen Over de oorzaak be staat geen zekerheid maar hoogst waarschijnlijk is de auto aangere den Voor de schade.kan tot nog toe niemand aansprakefijk worden ge steld Zaterdag 28 juni 10.00-16.00 uur Grote boel dag/rommelmarkt „H.M.V in en bij garage>-exp.bedrijf H. Müller <Ss Zn., Keizercweg, De Haar. 12.30-21.Q0 uur Groot wielerspek takel rond U-vlees B V met o.a. om 19 00 uur start Oad-ronde-voor amateurs (zie bericht). 15.00-17 00 uur. „Open-Huls" in terkerkelijke Recreatiecommlssie (zie bericht). 20.00 uur Afhalen kaarten-voor lijsttekenaars Feestavond Schoot kring Dijkerhoek en opgeven voor deelname aan volksspelen op woensdag 2 juli. (zie adv en be richt). Zondag 29 juni 14.00 uur- Dlseobal in Café „De Wippert" (zie adv 19.30 uur: Dansen in Bar-dancing „Boode", Bathmen (zie adv.). 20.00 uur Dansen ln Bar-danciflg ,,'t Bocfijé" Bathmen (zie adv Dinsdag 1 juli 19.30 uur Feestavond Schoolkring Dfikerhoek in zaal „Het Bonte Paard", (zie adv en bericht). Woensdag 2 juli 8.30 uur Vertrek optocht vanaf school naar feestweide bfi „Het Bonte Paard". 13 .00 uur: Aanvang volksspelen ln feestweide bij „Het Bonte Paard". Aan de Scholengemeenschap „Holten" zfin alsnog geslaagd de volgende kandidaten. MAVO-3: Ans Slom, Markelo. MAVO-4: Peter Baan, Holten; Herma Bos, Holten, Gert Eysink, Bathmen, Carla Hanenburg, Hol ten, Wim Krijgsman, Markelo; Gerhard Meijer, Markelo. Gerrie Oplaat, Markelo; Joice Sehille- mans, Bathmen; Walter Schoon- enberg, Rijssen, Joyce van der Sluis, Holten, Wim Stegink, Bath men, Gerty Thies, Almelo, Wilco Tukker, Markelo, Michel Wegen, Holten, Riet Westertk, Holten, Ka rin Willemsen, Rfissen, Lucien Wilpshaar, Holten, André Wisslnk, Holten. HAVO-5: Karei-Jan ter Borg, Mar kelo. Richard Collet, Rijssen, Henk Pinkert, Markelo, Henk Schouten, Goor, Erik Uwland, Goor; Antoinet Witvoet. Rfissen. ATHENEUM-6: Marjanka van Maurik, Holten. ARTS J H.A Bruins, Keizersweg 32, tel 05483-3553. Spreekuur: 11.00 en 16.00 uur. WIJKVERPLEGING zr J Roelvink, Kolkweg 34, De venter, tel 05700-21089, b g g. 22700 Weekenddienst gaat in vrijdagavond om 18 uur en ein digt dinsdagochtend om 8 uur. Tydens de weekenddienst kunt u de wykverpleegkundlge ln te der geval bereiken 's morgens vanaf 7 30 uur en tussen de mid dag van 13-14 uur Spreekuur en afhalen van verpleegartikeien maandag t.m. vrydag van 13 30-14 u. wykgebouw Stich ting Kruiswerk, Gaardenstraat, tel. 1436. ZIEKENVERVOER AMBULANCEDIENST Telefoon dienstdoende arts of alarmnummer 0011. OPEN BEJAARDENWERK Tafeltje dekje. Inlichtingen tel. 1201 en 1517. ZUIGELINGEN- CONSULTATIEBUREAU Elke donderdag van 8 15-11 30 uur in wykgebouw St. Kruis werk. Gaardenstraat FYSIOTHERAPIE Alle werkdagen wykgebouw 8t Kruiswerk. Gaardenstraat ZIEKENFONDS Elke vrydag van 8.30-10 uur spreekuur wykgebouw St. Kruiswerk, Gaardenstraat 31. STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING „MIDDEN OVERIJSSEL" Bureau Groene Kruisgebouw, Gaardenstraat 31, Halten, teL 05483 2784 Spreekuren Alge meen maatschappefijk werk maandag t m. vrydag van 8.30- 9 30 uur en volgens afspraak. Gezins en bejaardenverzorging maandag t.m vrydag van 8 30- 9 30 uur Telefonische hulp dienst tydens het weekeinde 05486-16465 TANDARTS J Webbink. De Ruyterstraat 19, Ryssen. tel 05480-4140 Spreek uur spoedgevallen 17.00-17.30 uur. DIERENARTS W CW Wamelink, Houtweg 18. tel. 05483 2004 GEM. ENERGIEBEDRIJF Storing elektriciteit en gaa- vooruening. tel. 1814 Tel 133] en 3653 Na 18 uur bel len 03300-71134 BRANDWEER Tel 3233 (dag en achti.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 17