'M slank met Natural Form bruin met CoCo-Ginseng 't Zijn niet alleen paarden die de haver verdienen Om nog voor u op vakantie gaat overtollige pondjes veilig weg te werken. Begroet de zon straks in bikini of zwembroek met een goed figuur. Natural Form en CoCo-Ginseng verkrijgbaar bij uw drogist. Natural Form helpt u daarbij. Met gegarandeerd één pond per dag afvallen. En dat terwijl u toch gewoon lekker mee kunt tafelen en geen honger hoeft te lijden. Want Natural Form is een plantaardig eiwitconcentraat dat volledig verzadigt. Gezonde bouwstoffen, die bovendien helpen vetten af te breken. Natural Form nu met de handige Planposter, voor 7 dagen smakelijke menutips, voor lijnen zonder hongergevoel en prestatieverlies. Natural Form - puur natuurlijk. In handige zevendaagse verpakking en nu ook in makkelijk mee te nemen kauwtabletten. Natural Form - voor wie slank de zon op wil zoeken Voor bruinbakken op een andere manier. Met veilige cocosolie en milde ginseng. Bekend uit het Caralbisch gebied waar de zon bijna het hele jaar brandt. Diepwerkend en de huid tegen irritatie beschermend. Licht geparfumeerd en sterk filtrerend met UV 5 filter. CoCo-Ginseng beschermt en houdt de huid soepel, laat alleen de goede bruinende straling door. CoCo-Ginseng heeft een positieve werking op rimpels. Geen plooien of strepen, maar gaaf, egaal bruin met CoCo-Ginseng. Maak deze zomer een slanke bruine zomer met Natural Form voor een mooi figuur en met CoCo-Ginseng voor een Caralbisch bruine teint. BIOFORm Bioform Holland b.v., Postbus 558, 8440 AN Heerenveen. Elk pondje gaat door 't mondje 'Natural Form brengt u op de goede weg U dient zich goed te realiseren dat een goed gewicht een ge zonder leven betekent. Een te hoog lichaamsgewicht kan aan leiding geven tot het ontstaan van verschillende ziektes. U voelt zich veel prettiger en fitter als u uw overgewicht kwijt bent. Bepaal van te voren het gewicht dat u wilt bereiken. Ga iedere dag op het zelfde tijdstip op een weegschaal staan en noteer de kwijtgeraakte pondjes. Neem er ook een meetlint bij en noteer de kwijtgeraakte centimeters. U moet niet alleen minder eten volgens uw dieetplan en alle koolhydraten vermijden, maar ook uw eetgewoonte verande ren. Vooral langzaam eten! Verander uw drinkgewoonte. Vermijd alkohol maar zorg wel voor voldoende vocht. Circa 80% van ons lichaamsvocht wordt in de huid opgeslagen. Bij het ver mageren loopt deze hoeveelheid snel terug. Daarom is het goed om iedere dag minstens 1 V2 liter water of mineraalwater te gebruiken. Hierdoor houdt u de vochtigheid van uw huid op peil. Verander uw kookgewoonte. Gebruik pannen waarbij u geen vet hoeft te gebruiken, bak- en braadfolie en de grill. Het is min der moeilijk dan het lijkt! Het belangrijkste dat u bij een vermageringskuur moet weten is: Gebruik niet meer dan 1000 kaio- rièn per dag als u afslankt - maar geef uw lichaam wèl de juiste voedingsstoffen. Het lichaam moet voldoende brandstoffen hebben om over de benodigde energie te kunnen be schikken. Wanneer wij meer brandstoffen opnemen dan wij nodig hebben, kunnen wij dit aan overgewicht konstateren. Om van dit overgewicht af te komen is het niet voldoende om alleen de hoeveelheid voeds- elopname te beperken. Op een dergelijk vermageren reageert het lichaam uiterst ergerlijk met nervositeit, hoofdpijn, onlustge voelens en ook huidrimpels. Der halve is het bijzonder belangrijk voor onze algemene gezond heidstoestand bij het vermage ren te zorgen voor de juiste toe voer van hoogwaardige eiwitten. Per dag heeft de mens per kg lichaamsgewicht 1 g eiwit nodig. Eiwit bevat aminozuur en mine- raalstoffen. Bovendien is eiwit een natuurlijke eetlustremmer. Eiwit werkt sterk verzadigend zonder echter een 'vulmiddel' te zijn. Om bij verminderde voed- selopname de bekende bijver schijnselen zoals nervositeit en verminderd prestatievermogen te beperken, zou u in toene mende mate een hoeveelheid vi tamines aan uw lichaam moeten toedienen. Juist bij een vermage ringskuur wordt dit vaak veron achtzaamd. Daarom alleen snel vermageren op een verantwoorde manier door een kuur met Natural Form, een eiwitconcentraat dat het li chaam geeft wat het nodig heeft. Zoek die dagen uit voor de kuur waarop u vrij gemakkelijk uw be hoefte aan lekker eten kunt be dwingen. Misschien hebben wij ook onbewust honger als we aan trekkelijk opgemaakte schotels zien. Duur van de kuur. U kunt deze kuur bijvoorbeeld in een week doen óf in de eerste week 4 kuurdagen en dan in de tweede week nog eens 3 kuurdagen. Het spreekt vanzelf, dat u de kuur kunt herhalen tot u het gewicht hebt bereikt dat u zichzelf gesteld hebt. Zorg verder voor voldoende ont spanning en afleiding. Ontloop de mogelijkheid om iets met lek ker eten te kompenseren. Zoek één of andere hobby uit waar u plezier in hebt, zodat u zich niet verveelt en die u afleidt van het denken aan eten. Lichamelijke oefeningen en be weging moet u niet zien onder het Van alle graansoorten beschikt haver over 't hoogste proteïnege halte, alsmede het hoogste ge halte aan plantaardig eiwit, ami nozuren, mineralen en sporene lementen. De acht aminozuren die elk li chaam nodig heeft zijn in Bio- form's havertabletten aanwezig. Door de juiste combinatie van ha ver en soja beschikken deze ta bletten over een optimale dose ring. i Het hoge gehalte aan mineralen l gaat cariës (tandbederf) tegen en de juiste verbinding met fosfor komt het beendergestel ten goe de. Het vitamine B1 gehalte in haver is twee maal zo hoog als in andere granen. Havertabletten hebben tevens een goede stimulerende werking op de darmen. De beta-glucanen beschermen de darmen tegen infecties. De vetten in haver bestaan in hoge mate uit onverzadigde vet zuren en gaan derhalve choleste- rolvorming tegen. Recentelijke wetenschappelijke onderzoekingen hebben aange toond dat het gebruik van haver tabletten zowel de activiteit als de potentie verhogen. Door 't gebruik van havertabletten kunt u gemakkelijk één maaltijd overslaan. Ideaal bij lange autoritten. Door de hoge graad aan bouw stoffen zijn havertabletten in het verleden vaak gebruikt bij expedi ties. De bekendste daarvan zijn: Afrika expeditie van het Zoö logisch onderzoekcentrum van Bonn in 1967 alsmede tijdens hun Zuid-Afrika expeditie van 1968/69. De Sahara expeditie van Dr. Kei- Ier in 1969. De Andes expeditie van 1970 en 1974 van de Duitse Alpinisten vereniging. Havertabletten bevatten: Haver, havermeel, soja. wei, melk. Aminozuren in 100 gr. Haverta bletten: Valin 0.83 g Leucin 1.1 Og Isoleucin 0 72 g Methionin/Cystin 0.62 g Threonin 0.51 g Phenylalanin 1.11 g Tryptophan 0.20 g Lysin 0.72 g Lichtverteerbare koolhydraten en fructose 68.0% Hoogwaardige, plantaardige pro teïne 17% Plantaardige vetten en linolzuren 4.5% Mineralen en sporenelementen 3.9% aspekt dat u daardoor ponden kwijtraakt. Slanktrimmen gaat toch niet, ten zij u traint voor de marathon! Erg belangrijk is wèl dat u zich fit blijft voelen door beweging tijdens de kuur. Kijk niet alleen elke dag op de weegschaal, maar ook in de spiegel. Vooral het gezicht wordt getekend, als u snel vermagerd. Gezichtscrèmes die met vitami nes en placentastoffen zijn ver rijkt, zijn hierbij aan te bevelen. Ook voor mannen! Vermijd te lang en heet baden tijdens een slankheidskuur, zo dat de huid niet té erg kan uitdro gen. Beter zijn wisselbaden/dou ches. Ga niet zonnen zonder de huid goed met zonnebrandcrème ver zorgd te hebben. Als u bepaalde klachten hebt. raadpleeg dan uw arts indien u het voornemen hebt om te ver mageren. Geen hem informatie over uw kuur, het eiwitconcen traat Natural Form - de verant woorde manier om af te slanken. Uitgave: Bioform Holland b.v. Redaktie: Aart Koopmans, Tom Metz en Barbara Plugge. Vormgeving: Raprint Publicity, Amsterdam. Montage: Rob Brinckman, Uithoorn. Druk: NND - Meppel.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 20