CR AA. Journalisten, artsen en sportlieden bijeen in 't vergadercen trum van Bioform-Holland. Martin Wierstra, sportarts Geert Simons, sportjournalist Joop Holthausen, gespreksleider Henk van Delft, sportarts en oud-wereldkampioen Harm Kuipers, Rini Wagtmans en Hans van Helden. Ook de volleybaldames van Bioform zien de toekomst vrolijk tegemoet. Christ van de Smissen, topbiljarter die weet hoe je je zenuwen moet bedwingen, is een graag geziene gast bij Bioform. Roelof Kruithof, top-biljarter Christ van de Smissen, wieler- coaches Martin Wierstra en Rini Wagtmans, wereldkampioen dammen Harm Wiersma, sport artsen en sportbestuursleden. Allemaal mensen die weten dat topsport niet alleen op bruine bonen met spek bedreven kan worden maar er van overtuigd zijn dat iedere sportman niet zonder de nodige bouwstoffen kan. Vele topsporters hebben in de afgelopen jaren de nodige steun ontvangen van Bioform. In overleg met sportartsen wer den diëten verstrekt en adviezen gegeven over de nodige natuur lijke aanvulling waar ieder li chaam, zeker dat van een sport man, regelmatig behoefte aan heeft. Bioform heeft 't geluk dat men al deze natuurpreparaten in huis heeft. Hoofdzakelijk gefabriceerd en getest in eigen laboratoria. Doe wat vele topsporters doen, vraag uw apotheker, drogist of reformhuis naar Bioform's zui vere natuurprodukten en let op dit gedeponeerde handelsmerk: Vele boksers maken dankbaar gratis gebruik van de Boks school boven 't laboratorium van Bioform. Bioform directeur Harry Hutting samen met K.N.W.U. bonds coach Rini Wagtmans bij de officiële coach-auto van de nationale ploeg. Hans van Heiden ziet toe op de hygiëne en 't was dik in orde zei Hans. Klein Papendal in Heerenveen? Amsterdam, 8 april 1980: Als ik aan de Herenwal in Heerenveen de panden van Bioform-Holland betreed heb ik wel eens 't idee dat ik in een soort sportcentrum terecht ben geko men. In ons nationale sportcen trum Papendal kun je dagelijks allerlei sportmensen tegenko men maar de Herenwal in Heer enveen doet daar vaak niet voor onder. Topsporters op allerlei ni veau kan men hier aantreffen. Voetballers, volleyballers, hand- ballers(sters) maar ook indivi duele sportmensen. Schaatsen rijder Hans van Helden is een vaste gast net als Elfstedenrij- ders Jeen van de Berg en Jan

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 16