Rimpelloos door 't leven of een avond rimpelloos uit... Dat kan! Een miss op de poolcirkel ijskoud de beste! om maar te zwijgen over haar staat van dienst als ze 's avonds naar bed ging. Jarenlang hebben ze me in opdracht reportages la ten maken (ter verduidelijking: ik ben wat je noemt verslaggeef ster), maar nu is het dan definitief over. Natuurlijk had ik naar een dokter kunnen gaap. maar zijn diagnose was me al bij voorbaat bekend. 'Mevrouw', zou hij zeggen. 'U lijdt aan seizoensmoeheid, u werkt te hard, u gunt zich te weinig tijd om te relaxen, kortom, u bent een beetje overspannen.' De genees heer zou me dan, goed bedoeld, minstens drie weken op non- actief stellen, maar niets leek me vreselijker dan dat! Ik overdrijf niet als ik u nu vertel dat BIO-GINSENG EXTRA FORTE als een geschenk uit de hemel kwam. Ik had in advertenties al iets over dit wondermiddel gele zen maar u weet hoe het gaat: als je geen kwaal hebt, ben je nooit een potentiële klant. Maar nu was het dan zo ver. ik was aan BIO- GINSENG extra forte toe, een fan tastisch produkt uit de keuken van BIOFORM-Holland uit Heeren veen, met als basis de inmiddels wereldberoemde Koreaanse gin- seng-wortel. Het is werkelijk on gelooflijkwat BIO-GINSENG niet alleen belooft, maar ook waar maakt: behalve het extract van de pure wortel (dat het weerstands vermogen verhoogt en voor een extra stoot energie zorg draagt) bevat het produkt ook kruiden, die vroegtijdg verval tegengaan en gunstig op de endocriene klieren werken, goed voor de bloed- samenstelling zijn, de innerlijke rust en gezonde slaap stimuleren, zenuw- en hersenvoedend zijn en voor schone bloedvaten zorg dragen en alsof dat allemaal nog niet genoeg is ook nog de hart- funktie versterken! Zakenmensen (lees: journalis ten) in stress-situaties, bejaarden en vooral ook sportmensen blijken ongelooflijk veel baat te hebben bij dit wondermiddel uit Heerenveen. De dagen dat ik me loom, luste loos en nauwelijks tot enige pres tatie in staat voelde, lijken nu voorgoed tot het verleden te be horen. Ik vind de winter weer één brok romantiek, schrijf of mijn le ven ervan af hangt en reis met een tomeloze energie de aardbol af. Vorige maand nog maakte ik voor 't weekblad Privé een uitgebreide reportage in Finland. Terwijl ik een uiterst vermoeide fotograaf met me mee moestsleuren (je kan ook zó ongelooflijk veel zien in dat land!), kon ik dankzij BIO- GINSENG extra forte van de eerste tot de laatste seconde ge nieten. Mijn leven haal ik uit een fles... Tekst: BARBARA PLUGGE Mijn leven zit in een fles... Ik heb me weieens afgevraagd of ik toendertijd de enige vrouw was die 's winters met geen mogelijk heid romantiek kon zien in de helse kou, de snerpende wind, de eeuwig lijkende gladde wegen en de eindeloos lange televisie avondjes. Die zich uitgeblust voelde als ze 's morgens opstond. Acerola C Bioform Acerola C capsules be vatten natuurlijke vitamine C uit de Acerola-kers. Door het verhit ten van ons voedsel is vooral in ons klimaat aanvulling van vit. C vaak noodzakelijk. De dagelijkse behoefte aan vit. C bedraagt ge middeld 50 mg., doch in tijden waarin veel griep en verkoudhe den voorkomen behoeft ons li chaam aanvulling. Voorkomen is beter dan genezen: neem dus ge regeld natuurzuivere Acerola C capsules. Lecithine De Lecithine, gebruikt in Bioform lecithine capsules, gewonnen uit soja, is een natuurvoeding spe ciaal voor het zenuwgestel en de hersenen. Het is zeer rijk aan plantaardige eiwitten. Het voedt uw zenuwgestel en u zult zich be ter kunnen concentreren in deze moderne tijd. Ook bij algehele zwakte kan het zeer probaat hel pen. Anti cholesterol. en van doping moeten deze kna pen gelukkig niets weten." Miss Bioform is dus het visite kaartje van de Stichting Alterna tieve Elfstedentocht? „Ja, en daar ben ik trots op. Op 26 januari hielden we in Oulu in samenwerking met de plaatse lijke krant een miss-verkiezing. Dat werd een echte Hollandse avond en Ben Cramer, die op dat moment in het Finse Lapland z'n wintersportvakantie doorbracht, kwam speciaal overvliegen om voor de Finse en Nederlandse gasten te zingen. Het was geen „vleesparade" want daar houd ik niet zo van. Gewoon een aantal persoonlijke babbeltjes met de kandidates over hun interesse in de sport, de natuur en of ze een beetje „over de grens" praten. De echte schoonheid zit tenslotte van bin nen." Collageen Crème Ginseng be vat naast Ginseng dan ook op losbaar natuurlijk collageen. Collageen is een natuurlijk be standdeel van het bindweefsel der lederhuid en houd het nood zakelijke vochtgehalte tot in de diepste lagen op peil en stabili seert de natuurlijke stevigheid van de huid. Het eerste resultaat is al na en kele dagen merkbaar en als u niet zo lang kunt wachten is er altijd nog RAYON DU SOIR. Rayon du Soir heeft een zelfde effect op de huid als Collageen Ginseng met dit verschil dat Rayon du Soir direct werkt alleen het resultaat is in tegenstelling tot Collageen Ginseng niet blij vend. Rayon du Soir is dan ook bijzon der geschikt op die dagen dat u zich niet zo goed voelt, of er wat vermoeid uitziet en toch een stra lend middelpunt wil of moet zijn van een avondje uit. De rimpeltjes rond uw ogen trek ken binnen 2 minuten weg wan neer u Rayon du Soir op uw huid aanbrengt. Sterker nog. Wanneer u uw hele gezichtshuid met Rayon du Soir behandelt, trekt uw vermoeidheid volkomen weg en voelt U zich als herbo ren... de hele avond. Gedurende minimaal 6 uren zult u er stralend en jeugdig uitzien. Ideaal dus voor een avondje rim pelloos uitgaan, 't werkt uiteraard ook bij mannen dus heren wat let u. Nederlanders kiezen een Finse Miss. Hoe kom je op 't idee zult u zich afvragen. Dat deden wij ook, dus vlug op zoek naar het organisatie comité; wie zijn dat dan wel. We kwamen terecht op het kantoor van de heer Harry Hutting in Heerenveen. In het dagelijks leven directeur van Bioform-Holland de bekende fabrikant van Bio-Ginseng Extra Forte en een groot aantal andere natuurprodukten en in zijn spaar zame vrije tijd medebestuurslid van de Stichting Alternatieve Elf stedentocht. „Kijk niets is mooier dan je werk en je hobby combineren, dat doe ik al jaren. Mijn werk heeft alles met ge zondheid en de schoonheid van de natuur te maken. Finland is een echt natuurland, kristalhel dere meren, gigantische bossen en wouden en de lucht die je daar inademt is puur natuur. Boven dien zijn de Finnen enorm reform minded, dus kom ik er nog al eens. Sinds kort exporteren wij ook grote hoeveelheden van onze artikelen naar Finland. Een beetje goede publiciteit ter plekke is dus nooit weg. Ik probeer in mijn publiciteit altijd precies te vinden waar het eigenlijk om gaat. Op 23 februari werd in het Finse Oulu de 5e Alternatieve Elfste dentocht gehouden. 200 km op de schaats. Een monstertocht die alleen geschikt is voor sportmen sen met het juiste karakter, jon gens van Jan de Wit met een gezond lijf en wat is er nu mooier dan dat eraan de finish een mooi meiske staat die namens mijn firma de winnaar feliciteert met zijn geweldige overwinning. Een dikke kans ook nog dat hij tot mijn klantenkring behoort, want 200 km op de schaats doe je niet alleen op boerenkool met worst, Leena-Liisa, uit Oulu, Finland, miss Bioform Holland 1980. Rimpels krijgen we allemaal, de één wat vroeger dan de ander. Maar daar is nu wat aan te doen. De menselijke huid wordt ge vormd door twee lagen: de op perhuid en de lederhuid. De lederhuid bestaat uit bind weefsel Het voornaamste bestanddeel van dit bindweefsel heet Colla geen. Collageen is een eiwitachtige stof die vergeleken kan worden met de zuiverste vorm van gelatine. Omstreeks het 25e levensjaar begint het Collageen van vorm te veranderen. Het wordt harder en kan daardoor het vocht in de huid minder goed vasthouden. De le derhuid die op jeugdige leeftijd de opperhuid als een verende ma tras steunt, kan deze ho$ langer hoe minder vervullen. Het gevolg daarvan is dat de huid uitdroogt en veroudert. Wat doen we eraan. Tot voor kort was hier weinig aan te doen, maar nu is er Collageen Crème Ginseng. Van Ginseng wisten we al tijden dat het een verjongend effect op de mens heeft, gecombineerd met Collageen Crème geeft het een optimale werking.

Holtens Nieuwsblad | 1980 | | pagina 14